PARTNERZY PORTALU

Lepiej zapobiegać niż leczyć – w jaki sposób Techron przywraca silnikom ich moc i ekonomiczne zużycie paliwa?

  • Autor: Artykuł promocyjny Texaco Lubricants
  • Dodano: 21-11-2022 10:42

Stara prawda mówi, że profilaktyka to najlepszy sposób na utrzymanie dobrej formy.  W przypadku ludzi odnosi się to do dbania o zdrowie. Z kolei w przypadku samochodów jednym z kluczowych aspektów dla żywotności pojazdu jest jego prawidłowa eksploatacja.

W motoryzacji ta kwestia ma szczególne znaczenie w przypadku silnika, będącego sercem każdego samochodu. Pomagają o niego dbać produkty z serii Techron Fuel System Cleaner. To opracowane przez Texaco Lubricants specjalne dodatki przeznaczone do czyszczenia układów paliwowych w silnikach zarówno Diesla, jak i benzynowych.

Rozsądna jazda po progach zwalniających pozwala zapewnić dłuższą żywotność zawieszenia. Z kolei unikanie częstego pokonywania samochodem krótkich dystansów, może pomóc użytkownikom pojazdów dbać o zdrowie, a akumulatorowi pozostać dłużej w dobrej kondycji. Także zaopatrzenie silnika w wysokiej jakości środek do czyszczenia układu paliwowego może przynieść wymierne korzyści. Bo czy wiesz, że moc silnika – niezbędna na przykład do sprawnego wyprzedzania – jest zależna właśnie od utrzymania czystości układu paliwowego?

Sytuacja, w której układ paliwowy Twojego pojazdu jest wypełniony szkodliwymi osadami, może spowodować, że silnik nie będzie pracować z pełną wydajnością. Oznacza to, że pojazd nie będzie w stanie generować tyle mocy, ile powinien w normalnych warunkach. Może to powodować frustrację kierowcy spowodowaną niemożnością wyprzedzenia innego pojazdu. Aby pomóc kierowcom poszukującym rozwiązania problemu spadku mocy, Texaco Lubricants wprowadził na rynek linię środków czyszczących do układów paliwowych pod nazwą Techron Fuel System Cleaner.

Oferta wyrobów obejmuje Techron Concentrate Plus Complete Fuel System Cleaner dla silników benzynowych i Techron D Concentrate Diesel Fuel System Cleaner – przeznaczony do jednostek wysokoprężnych. Jedną z głównych cech tej gamy produktów jest możliwość przywrócenia pojazdom ich standardowej mocy – tak potrzebnej w kluczowych sytuacjach na drodze.

Wysokiej jakości produkty z serii Techron zapewniają kompleksowe czyszczenie układu paliwowego bez szkody dla silnika. Środki opracowane przez Texaco – markę z wieloletnim doświadczeniem – powstały bazując na ogromnym doświadczeniu firmy w produkcji wysokiej jakości paliw i środków smarnych. Dzięki temu powstał środek, który usuwa szkodliwe osady, które już zgromadziły się w zbiorniku paliwa. Co równie istotne zapobiegają także tworzeniu się nowych. W konsekwencji czystszy zbiornik pomaga chronić silnik, umożliwiając jego wydajniejszą pracę.

Korzyści ze stosowania środków pomagających utrzymać układ paliwowy w czystości jest kilka. Stosowanie produktów Techron wpływa na oszczędniejsze zużycie paliwa, co ma wpływ zarówno na finanse użytkowników samochodów, jak i na środowisko. Lepsza kultura pracy silnika jest także równoznaczna z jego lepszą ochroną – co oznacza rzadsze wizyty w warsztacie i możliwość uniknięcia dodatkowych wydatków.

Nie jest istotne czy mamy do czynienia z samochodem wykorzystywanym na co dzień do dłuższych lub krótszych podróży czy super samochodem wyścigowym. Bez odpowiedniej troski o czystość układu paliwowego żaden pojazd nie będzie mógł generować swojej prawdziwej mocy. Stosowanie środków czyszczących do układów paliwowych Techron pozwala przywrócić utracone osiągi i zapewnia jak najlepsze działanie samochodów.

×

SŁOWA KLUCZOWE I ALERTY

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Lepiej zapobiegać niż leczyć – w jaki sposób Techron przywraca silnikom ich moc i ekonomiczne zużycie paliwa?

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.210.85.190
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!