Największy polski bank spróbował sprzedaży aut. Decyzja, co dalej, już podjęta

Największy polski bank spróbował sprzedaży aut. Decyzja, co dalej, już podjęta
Klienci kupili już 2 tys. samochodów w ciągu roku działalności pierwszej w Polsce bankowej platformy online do zakupu aut Automarket.pl. Fot. Shutterstock

Należąca do grupy PKO BP platforma internetowa do zakupu samochodów Automarket.pl w ciągu roku działalności sprzedała 2 tys. aut, większość w leasingu i wynajmie długoterminowym.

  • Klienci kupili już 2 tys. samochodów w ciągu roku działalności pierwszej w Polsce bankowej platformy online do zakupu aut Automarket.pl.
  • 35 proc. klientów zdecydowało się na leasing, 40 proc. na wynajem długoterminowy, a 25 proc. skorzystało z zakupu samochodu za gotówkę. Połowa klientów wybierających finansowanie to klienci PKO Banku Polskiego.
  • Najnowsze rozwiązanie umożliwia znalezienie nowego lub używanego samochodu wraz z gotowym finansowaniem oraz pakietem usług serwisowych.
Grupa Kapitałowa PKO BP rok temu wprowadziła na rynek pierwszą w Polsce, bankową platformę do zakupu nowych i używanych samochodów. Automarket.pl jest platformą internetową do zakupu aut wraz z gotowym finansowaniem. Na platformie klienci indywidualni i przedsiębiorcy mogą wybrać samochód spośród ponad 1500 ofert, w kilku opcjach finansowania: leasingu, wynajmie długoterminowym, pożyczce i za gotówkę.
×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Największy polski bank spróbował sprzedaży aut. Decyzja, co dalej, już podjęta

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.206.194.21
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!