Ostatni w historii Volkswagen Garbus zjedzie z taśmy produkcyjnej w 2019 roku

Ostatni w historii Volkswagen Garbus zjedzie z taśmy produkcyjnej w 2019 roku
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 20 września 2022

Niemiecki producent samochodów ogłosił, że w przyszłym roku definitywnie kończy produkcję Volkswagena Garbusa, w ostatnich latach nazywanego Nowym Garbusem (New Beetle).

Na "wielki finał" VW przygotuje "Finalną edycję" samochodu, która dostępna będzie także jako kabriolet. Cena podstawowa modelu będzie się zaczynać od 23 045 dolarów, a w wersji cabrio - od 27 295 dolarów.
×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

SŁOWA KLUCZOWE I ALERTY

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (5)

Do artykułu: Ostatni w historii Volkswagen Garbus zjedzie z taśmy produkcyjnej w 2019 roku

  • Kazimierz 2020-03-28 00:36:28
    Wejdź głębiej w historię garbusa , ukradziony pomysł z Czech
  • WOJCIECH 2018-09-14 15:13:25
    Garbus zawsze kojarzył mi się z hitlerowskimi niemcami.
  • Przemo 2018-09-14 14:35:01
    Ferdinand Porsche, inżynier stojący za słynną marką luksusowych samochodów, postanowił zaprojektować "samochód dla ludu", czyli po niemiecku "volkswagen". KŁAMSTWO! VW wstydzi się swojej historii... To Hitler polecił mu zaprojektować taki samochód!
  • Auto54N 2018-09-14 11:52:23
    Nowy garbus jest zwykłym autem bez charakteru, żerującym na legendzie protoplasty. Nikt nie będzie po nim płakał.
    • Młokos 2018-09-14 15:11:09
      Ten z roku 1998 - owszem, był beznadziejny. Ale jechałeś tym z 2011? Bo ja nim jeźdizłem i ma klimat. Nie funkcjonalność, nie osiągi (choć były spoko), ale właśnie klimat.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.192.254.173
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!