Reuter: Renault w piątek wznowi pracę w fabryce w Sandouville

Reuter: Renault w piątek wznowi pracę w fabryce w Sandouville
Zakład został zamknięty na początku maja nakazem sądowym mat. pras.

Koncern motoryzacyjny Renault w piątek (22 maja) wznowi pracę w fabryce położonej we francuskim mieście Sandouville – podała w środę agencja Reutera, cytując anonimowe źródło w związkach zawodowych.

Zakład producenta w regionie Normandii został zamknięty na początku maja nakazem sądowym, po wniosku związkowców. Chodziło o nieprawidłową komunikację pracodawcy dot. wprowadzania dodatkowych metod ochrony przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa - przypomniał Reuter.

Europejskie stowarzyszenie producentów samochodów ACEA poinformowało we wtorek, że w związku z pandemią koronawirusa sprzedaż aut w Europie spadła w kwietniu o rekordowe 78,3 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem.

×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

SŁOWA KLUCZOWE I ALERTY

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Reuter: Renault w piątek wznowi pracę w fabryce w Sandouville

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.236.237.61
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!