Volkswagen ograniczy ofertę - skupi się na nowych technologiach

Volkswagen ograniczy ofertę - skupi się na nowych technologiach
Szef Volkswagena Herbert Diess zapowiedział zmiany w strategii koncernu Fot. Shutterstock.com
  • Ten tekst jest częścią STREFY PREMIUM WNP.PL
  • Autor: PAP/rs
  • Dodano: 06-11-2020 15:06

Szef Volkswagena Herbert Diess zapowiedział zmiany w strategii koncernu. Mają one obejmować m.in. zredukowanie oferty modeli i zwiększony nacisk na nowe technologie, w tym elektryfikację i autonomię jazdy. Jest to wymuszone kryzysem związanym z pandemią.

Jak odnotowuje w piątek agencja Reutera, koncern motoryzacyjny z Wolfsburga nie spodziewa się powrotu sprzedaży na niektórych rynkach do poziomu sprzed pandemii nawet do 2023 r. Z tego względu w przyszłym tygodniu grupa zorganizuje spotkanie ws. strategii. Będzie ono poświęcone długoterminowym trendom oraz ich konsekwencjom dla produkcji, sprzedaży i inwestycji Volkswagena.

 

×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (2)

Do artykułu: Volkswagen ograniczy ofertę - skupi się na nowych technologiach

  • brajan 2020-11-11 23:14:38
    No to niech się zajmą jednym lepiej a dobrze, tak jak w przypadku toyoty, która robi hybrydy tyle lat i świetnie jej to wychodzi. Teraz zobaczymy jak z elektrykami, które zapowiadają
  • komar 2020-11-09 07:48:27
    Może to podratuje chociaż trochę ich reputację

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.227.251.94
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!