Kompleksowy serwis olejowo-smarowniczy LOTOS Oil - ECOL

Kompleksowy serwis olejowo-smarowniczy LOTOS Oil - ECOL
fot. mat. pras.

Profesjonaliści LOTOS Oil i Ecol łączą siły! LOTOS Oil to zadowoleni klienci w 84 krajach świata i tysiące ton olejów rocznie, które trafiają nawet do najbardziej wymagających odbiorców. Oleje i smary LOTOS Oil są synonimem sprawdzonych, wysokiej jakości i nowoczesnych rozwiązań przewyższających najbardziej rygorystyczne normy technologiczne. Współpraca LOTOS Oil i Ecol w zakresie dystrybucji środków smarnych LOTOS trwa już od 1994 roku. Dziś Ecol jest największym branżowym dostawcą produktów LOTOS dla przemysłu, w tym dla energetyki przemysłowej i zawodowej

Czy wiesz, ile traci Twój zakład w wyniku złego smarowania?


Z doświadczeń eksploatatorów oraz użytkowników maszyn i urządzeń, oraz własnej praktyki serwisowej wiemy, że problemy związane ze smarowaniem maszyn są bardzo powszechne i występują we wszystkich branżach przemysłowych, niezależnie od wielkości i stopnia złożoności zakładów.

Usługi serwisu olejowo-smarowniczego dedykowane są wymagającym Klientom, dla których niezawodność i dyspozycyjność parku maszynowego, gwarantujące zachowanie ciągłości produkcji, są najważniejsze.

Kooperacja w zakresie Serwisu Olejowego składającego się ze specjalistów serwisu z obu firm jest uwieńczeniem dotychczasowej współpracy.


Serwis olejowy, realizowany przez Ecol w oparciu o środki smarne LOTOS Oil, stanowi integralną cześć oferty sprzedaży, uzupełniając gamę usług w zakresie gospodarki smarowniczej. Ecol jako wyspecjalizowany partner zewnętrzny dba o wszelkie aspekty outsourcowanych procesów gospodarki smarowniczej, zapewniając tym samym najwyższą jakość na każdym etapie działania. Usługi w ramach outsourcingu olejowo-smarowniczego są zawsze „szyte na miarę” i przygotowywane indywidualnie dla każdego klienta. Dzięki rozbudowanej sieci kilkunastu oddziałów serwisowych Ecol , zlokalizowanych przy kluczowych obiektach przemysłowych w Polsce, jesteśmy w stanie realizować codzienne zadania smarownicze, jak i reagować błyskawicznie na sytuacje awaryjne.

Pełen pakiet rozwiązań techniczno-organizacyjnych

 
Nasza wspólna oferta kompleksowego serwisu olejowo-smarowniczego realizowana przez serwisy olejowe LOTOS Oil oraz ECOL dla zakładów przemysłowych jest pełnym pakietem  rozwiązań techniczno-organizacyjnych, zapewniających najbardziej optymalne warunki smarowania maszyn i urządzeń. Proponujemy szereg niezależnych produktów, na które składają się usługi serwisowe oraz usługi diagnostyczne.

Usługi serwisu smarowniczego:

 • zarządzanie gospodarką smarowniczą przedsiębiorstwa;
 • dostawy olejów i smarów;
 • wymiana oraz uzupełnianie olejów i smarów w maszynach i urządzeniach;
 • pielęgnacja olejów (filtracja, odwadnianie);
 • serwis remontowy układów olejowych, instalacji smarowniczych i systemów filtracyjnych;
 • hydrodynamiczne czyszczenie i płukanie układów olejowych.

Usługi diagnostyczne i wsparcie utrzymania ruchu:

 • analizy olejowe;
 • diagnostyka maszyn poprzez: pomiary ultradźwięków, termowizję, wideoendoskopię, pomiary drgań;
 • audyty olejowo-smarownicze;
 • projektowanie systemów smarowania i dobór środków smarnych;
 • projektowanie systemów ochrony i pielęgnacji olejów;
 • projektowanie i wdrażanie programów komputerowych do zarządzania smarowaniem i eksploatacją parku maszynowego;
 • doradztwo i konsulting w zakresie smarowania i utrzymania ruchu;
 • szkolenia w zakresu inżynierii smarowania.

Najnowocześniejsze laboratorium w Polsce!

Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych, niezależnym Laboratorium Olejowym w Polsce, posiadającym wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 17025. Laboratorium olejowe Ecol mieszczące się w siedzibie firmy, w Rybniku, w 2015 roku otrzymało akredytacją nr AB 1564 wystawioną przez Polskie Centrum Akredytacji. Tym samym otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie najwyższej jakości usług diagnostycznych zgodnych z normą PN-EN ISO/IEC 17025/2005.

Oleje turbinowe REMIZ (TU, TG, TG Super) oraz CORVUS, pracują w większości elektrowni i elektrociepłowni w Polsce.

 

×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

SŁOWA KLUCZOWE I ALERTY

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Kompleksowy serwis olejowo-smarowniczy LOTOS Oil - ECOL

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.192.47.87
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!