Lotos odpowiada na zarzuty. Poziom marży wynika z otoczenia makroekonomicznego

Lotos odpowiada na zarzuty. Poziom marży wynika z otoczenia makroekonomicznego
Spółka nie podjęła żadnych działań mających na celu maksymalizację marży - poinformował Lotos (fot. PAP/Marcin Gadomski)
  • Ten tekst jest częścią STREFY PREMIUM WNP.PL
  • Anna Trojanowska
    PAP/AT
  • Dodano: 09-03-2022 21:49

Od początku konfliktu na wschodzie spółka nie podjęła żadnych działań mających na celu maksymalizację marży osiąganej na przerobie ropy naftowej - oświadczył Lotos.

Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
  • Aktualny poziom marży wynika z otoczenia makroekonomicznego, które jednakowo obowiązuje wszystkich uczestników rynku - poinformował Lotos.
  • Modelowa marża ma się nijak do cen na stacjach. W Polsce, pomimo obserwowanych ostatnich wzrostów, kierowcy mogą nadal tankować najtańsze paliwo w Europie - wyjaśniła spółka.
  • Firma przypomniała ponadto, że z powodu planowanego wcześniej postoju remontowego aktualnie nie importuje surowca z Rosji.

 

×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (5)

Do artykułu: Lotos odpowiada na zarzuty. Poziom marży wynika z otoczenia makroekonomicznego

  • Ludwik 2022-03-13 23:02:51
    a ten idiota chrostny z uokik śpi gdy wojcina z soltysiną rżną nas na marżach. Kaczy pomiot
  • Antoni 2022-03-11 01:32:41
    Aaaa bo zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie szukal taniej sensacji.. gazety i dziennikarze lubia fermentu posiac wiec wymyslaja jakies bzdety nie poparte faktami a ludzie jak pelikany łykają wszystko
  • marcell 2022-03-10 22:35:57
    Na szczęście ludzi myślących też jest wiele i nie każdy wierzy w takie fake newsy. Ja rozumiem, że nie każdy zna pojęcie marży modelowej, ale to przecież można doczytać, a nie ślepo wierzyć w jakies bzdury, które ktoś rozsiewa.
  • Lili 2022-03-10 21:26:30
    a kto te zarzuty sieje? no przeciez jasne, ze opozycja. Oni lubia krecic afery z niczego. Widac obce im jest znaczenie ,,marży modelowej''
  • belmondo 2022-03-10 12:52:53
    Pierdu, pierdu. Co jeszcze wymyślą?

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.238.134.157
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!