Na początku kwietnia Orlen ruszy z produkcją płynu do dezynfekcji powierzchni

Na początku kwietnia Orlen ruszy z produkcją płynu do dezynfekcji powierzchni
W Trzebinii Orlen ruszy z produkcją płynu do dezynfekcji powierzchni mat. pras.

Na początku kwietnia w zakładzie w Trzebini w ramach Grupy Orlen ruszy produkcja płynu do dezynfekcji powierzchni. Początkowa wielkość produkcji wyniesie do 3 mln litrów na miesiąc. Płyn trafi do sprzedaży hurtowej i instytucji publicznych - podał prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

  • Zakład w Trzebini należy do Orlen Południe, spółki zależnej PKN Orlen.
  • Powstają tam m.in. biopaliwa i biokomponenty, parafiny, a także rozpuszczalniki używane m.in. do otrzymywania roztworów w wielu procesach przemysłowych.
  • Według płockiego koncernu, infrastruktura zakładu w Trzebini pozwoli na szybkie dostosowanie do wytwarzania nowego produktu - płynu do dezynfekcji.
×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Na początku kwietnia Orlen ruszy z produkcją płynu do dezynfekcji powierzchni

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.206.194.21
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!