Prezydent spotkał się z szefem Orlenu w sprawie inwestycji energetycznych

Prezydent spotkał się z szefem Orlenu w sprawie inwestycji energetycznych
Prezydent Andrzej Duda gościł w poniedziałek w Pałacu Prezydenckim prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka Fot. KPRP/Grzegorz Jakubowski
  • Autor: PAP/rs
  • Dodano: 14-02-2022 19:40

Prezydent Andrzej Duda gościł w poniedziałek w Pałacu Prezydenckim prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka. Rozmowa dotyczyła inwestycji energetycznych, współpracy międzynarodowej i perspektyw rozwoju koncernu - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta.

Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

"Prezydent Andrzej Duda gościł dziś w Pałacu Prezydenckim prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka. Rozmowa dotyczyła inwestycji energetycznych, współpracy międzynarodowej i perspektyw rozwoju koncernu" - czytamy w komunikacie po spotkaniu opublikowanym na stronie prezydenckiej kancelarii.

Jak przekazano, w spotkaniu uczestniczyli także m.in. prezydencka minister Małgorzata Paprocka, doradca prezydenta Błażej Spychalski oraz wiceminister klimatu Adam Gibourge-Czetwertyński.

 

×

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (11)

Do artykułu: Prezydent spotkał się z szefem Orlenu w sprawie inwestycji energetycznych

  • Olga 2022-02-16 09:38:36
    Osobiście jestem pełna podziwu, że Pan Daniel tak działa i idzie do przodu. Nie było chyba sytuacji aby zaprzestał jakiś działań. Oby tak dalej.
    • Andrzej 2022-02-21 12:20:04
      Czy Daniel już wytłumaczył ze sensem kto sfinansował działki w Kopalinie, ul. Bursztynowa?
  • Ilona 33 2022-02-15 16:56:39
    I dobrze ,przecież to ważne sprawy, jak wiadomo rozmowa dotyczyła inwestycji energetycznych oraz współpracy międzynarodowej Orlenu.
    • Andrzej 2022-02-21 12:25:44
      N.p. współpraca z autokratem Orban? To od razu można bezposrednie z Putinem razem działać. Śmiało! Te SMR-y: gdzie można ich zobaczyć? Daniel wie, że SMR będą nieopłacalne?!
  • Witek 2022-02-15 14:15:00
    I co z tego że się spotkal? Przecież ma do tego prawo.. Różne osoby sie spotykają zarówno z prezesem O jak i prezydentem. jesli to wazne spotkanie dotyczace rozwoju to nie ma o co robic szumu
  • Patkowa 2022-02-15 13:35:15
    Śmiech na sali puste krzesla.. Jestescie tak zazdrosni ze komus sie dobrze powodze ze w komentarzach tylko jadem plujecie. Jest napisane wyraźnie, rozmawiali o rozwoju, to przeciez dobrze! Nie mozna osiasc na laurach
  • Kangaroo 2022-02-15 11:03:39
    Zapasiony pasożyt z gangsterem z Pcimia omawiają następne złodziejskie przekręty

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.238.134.157
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!