PARTNERZY PORTALU partner portalu wnp.pl partner portalu wnp.pl partner portalu wnp.pl
KOMUNIKAT

MIeszkanie położone w Katowicach

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM KATOWICE ZACHÓD W KATOWICA

Data publikacji ogłoszenia:

2014-02-25

Rodzaj ogłoszenia:

Nieruchomości, mieszkania, licytacja, sprzedaż

Dane podstawowe:

Lokalizacja

Katowice / śląskie

Numer ogłoszenia

32713117

Powierzchnia

48 m2

Cena

112 067 zł

OpisO B W I E S Z C Z E N I E
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice-Zachód w Katowicach Marek Rataj, mający kancelarię w Katowicach przy ul. Sobieskiego 13/2, zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu 13.03.2014 r. o godz. 9.00 w sali nr 204 Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach przy ul. Warszawskiej 45 odbędzie się:
D R U G A L I C Y T A C J A
ograniczonego prawa rzeczowego - spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego dłużnika położonego w Katowicach przy ul. Dębowej 4, oznaczonego jako lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni użytkowej 47,66 m2, w skład którego wchodzą trzy pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka z WC, mieszczącego się na II piętrze w budynku wielomieszkaniowym nr 4, wolno stojącym, konstrukcji tradycyjnej, 5-kondygnacyjnym, do którego to lokalu przynależy piwnica nr 6 o pow. użytkowej 3,7 m2 - dla lokalu prowadzona jest księga wieczysta o numerze KA1K/00067539/6 przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, Wydział XI Ksiąg Wieczystych.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego oszacowane jest na kwotę 168.100,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: dwie trzecie wartości oszacowania, tj. kwotę 112.066,67 zł.
Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% sumy oszacowania ograniczonego prawa rzeczowego - spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, tj. kwotę 16.810,00 zł najpóźniej w dniu przetargu w postaci książeczki oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób, tj. na rachunek bankowy komornika:
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Oddział 1 w Katowicach
53 1020 2313 0000 3502 0339 5050
z dopiskiem "rękojmia sygn. akt KM 106/10"
Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły, oraz inne osoby wymienione w tym artykule.
Lokal mieszkalny można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem, elaborat szacunkowy tego ograniczonego prawa rzeczowego - spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego znajduje się do wglądu w biurze komornika w godzinach otwarcia kancelarii. W ciągu tygodnia bezpośrednio poprzedzającego termin licytacji akta sprawy można przeglądać w budynku Sądu Rejonowego Katowice - Zachód w Katowicach, ul. Warszawska 45.
32713117

źródło: komunikaty.pl
 GORĄCE KOMUNIKATY
Przedmiot ogłoszenia Lokalizacja
Bieżące utrzymanie i konserwacja urządzeń sygnalizacji świetlnych na drogach, i ulicach administrowanych przez ZDM w Koszalinie
Przetargi, zamówienia, ogłoszenie o sprostowaniach, zamówienia na usługi, przetarg nieograniczony
Koszalin
(zachodniopomorskie)
Wymiana pokrycia dachowego budynków gimnazjum w Biskupcu
Przetargi, zamówienia, ogłoszenie o wynikach, roboty budowlane, przetarg nieograniczony
Biskupiec
(warmińsko-mazurskie)
Świadczenie usług ubezpieczenia morskiego, majątkowego, komunikacyjnego i osobowego dla Morskiego Instytutu Rybackiego-...
Przetargi, zamówienia, ogłoszenie o wynikach, zamówienia na usługi, przetarg nieograniczony
Gdynia
(pomorskie)
WYSZUKIWARKA KOMUNIKATÓW
  • Treść
  • Kategoria
  • Region
Aktualna liczba komunikatów:
397 692
 W PORTALU

POLECAMY W SERWISACH