PARTNERZY PORTALU partner portalu wnp.pl partner portalu wnp.pl partner portalu wnp.pl partner portalu wnp.pl
KOMUNIKAT

Wyraz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonych na terenie gminy Miączyn, powiat zamojski

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH ODDZIAŁ TERENOWY W LUBLINIE

Data publikacji ogłoszenia:

2014-08-02

Rodzaj ogłoszenia:

Nieruchomości, grunty rolne, inne, sprzedaż

Dane podstawowe:

Lokalizacja

Lublin / lubelskie

Numer ogłoszenia

32875569

Powierzchnia

463 344 m2

Cena

924 500 zł

OpisODDZIAŁ TERENOWY W LUBLINIE
na podstawie art. 28 ustawy z dnia 19.10.1991 r., o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa, podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej skarbu Państwa, położonych na terenie gminy Miączyn, powiat zamojski.
Nieruchomość rolna niezabudowana, o powierzchni 46,3344 ha, położona w gm. Miączyn, powiat zamojski, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Ministrówka, jako działka nr 431/2, opisana w KW ZA1H/00062710/3, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Hrubieszowie.
Cena sprzedaży nieruchomości wynosi 924.500,00 zł (słownie: dziewięćset dwadzieścia cztery tysiące pięćset złotych).
Zgodnie z zapisami planu zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego uchwałą nr VIII/48/2003 Rady Gminy Miączyn z dnia 28 listopada 2003 r. nieruchomość położona jest w terenach RP otwartych - upraw polowych. Ponadto na podstawie uchwały nr XV/84/08 Rady Gminy Miączyn z dnia 19 marca 2008 r., w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przez teren działki przebiegać będzie gazociąg.
Na podstawie art. 29 ust. 1 z zastrzeżeniem ust. 1a ustawy z dnia 19 października 1991 r. o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości po cenie podanej w ogłoszeniu przysługuje byłemu właścicielowi lub jego spadkobiercom, jeżeli nieruchomość została przejęta na rzecz Skarbu Państwa przed 1.01.1992 r. W związku z powyższym OT Agencji Nieruchomości Rolnych w Lublinie oczekuje w terminie 35 dni od dnia podania niniejszego wykazu do publicznej wiadomości, pisemnego oświadczenia osób, o których mowa w art. 29 ust. 1 ww. ustawy o skorzystaniu z pierwszeństwa nabycia nieruchomości po cenie podanej w ogłoszeniu. W przypadku stwierdzenia braku wpływu oświadczeń, o których mowa wyżej, oferta nabycia nieruchomości zostanie przedstawiona kolejnym uprawnionym.
Wymieniona nieruchomość objęta jest umową dzierżawy i na podstawie art. 29 ust.1 pkt 3 ustawy z dnia 19 października 1991 r. o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa, dzierżawcy przysługuje pierwszeństwo nabycia. O ile dzierżawca nie skorzysta z tego prawa, to przedmiotowa nieruchomość rolna zostanie sprzedana w przetargu publicznym ustnym.
Szczegółowe informacje o nieruchomości zamieszczonej w wykazie można uzyskać w siedzibie Oddziału Terenowego ANR w Lublinie, u. Karłowicza 4, 20-027 Lublin, pok. 505, tel. 81 534 60 49
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest na stronie internetowej www.anr.gov.pl
32875569

źródło: komunikaty.pl
 GORĄCE KOMUNIKATY
Przedmiot ogłoszenia Lokalizacja
Dostawę oleju opałowego do jednostek organizacyjnych na terenie miasta i gminy Kłecko
Przetargi, zamówienia, ogłoszenie o wynikach, zamówienia na dostawy, przetarg nieograniczony
Kłecko
(wielkopolskie)
ŚWIADCZENIE USŁUGI SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ BIUROWYCH ORAZ TERENU ZEWNĘTRZNEGO URZĘDU GMINY NADARZYN, UL. MSZCZONOWSKA 24
Przetargi, zamówienia, ogłoszenie o wynikach, zamówienia na usługi, przetarg nieograniczony
Nadarzyn
(mazowieckie)
Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ramach poniższych kontraktów: CZĘŚĆ I Kontrakt 11 Zakres 3 - Budowa sieci...
Przetargi, zamówienia, ogłoszenie o sprostowaniach, roboty budowlane, przetarg nieograniczony
Łomianki
(mazowieckie)
WYSZUKIWARKA KOMUNIKATÓW
  • Treść
  • Kategoria
  • Region
Aktualna liczba komunikatów:
397 692
 W PORTALU

POLECAMY W SERWISACH