Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021

Lubuskie: Walentynkowa akcja „Zakochani w Gorzowie”

Autor: PAP
Dodano: 14-02-2021 18:46

Niespodzianka czekała na gorzowian, którzy zdecydowali się na niedzielny spacer po centrum miasta. Z okazji Walentynek, dwoje operowych wokalistów zaprezentowało wiązankę najpopularniejszych utworów o miłości – poinformowała dyr. Wydział Promocji i Informacji UM Gorzowa Marta Liberkowska.

"Święto zakochanych to jednak był tylko pretekst, bo każdy powód jest dobry, by pokazać, co czujemy do naszego miasta" - powiedziała Liberkowska.

W niedzielę, od godziny 14 na Starym Rynku można było posłuchać najpopularniejszych operowych arii miłosnych w wykonaniu dwojga śpiewaków: Aleksandra Kaczuka-Jagielnika (baryton) oraz Roksany Marii Maciejczuk (sopran). Duet operowy przez blisko trzy godziny oklaskiwali spacerowicze.

Poza muzyczną, była również niespodzianka dla fotografujących. Tłem dla artystów był bowiem, idealny do walentynkowej fotografii, napis kocham Gorzów - w formie dużego serca połączonego z nazwą miasta.

"Spośród osób, które zrobiły zdjęcie na Starym Rynku podczas walentynkowej akcji i oznaczą swoje fotografie w mediach społecznościowych hasztagiem #zakochajsiewgorzowie wybierzemy autorów najciekawszych ujęć i zaprosimy po odbiór zestawów gorzowskich gadżetów" - zapowiedziała Liberkowska.

Była to czwarta odsłona akcji organizowanej przez miasto z okazji dnia zakochanych, czyli 14 lutego.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021