Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021

Morawiecki: Sporo wyzwań przed nami, ale mamy świetną partię, z wolą działania na rzecz dalszej poprawy losu Polaków

Autor: PAP
Dodano: 04-07-2021 19:37 | Aktualizacja: 04-07-2021 20:09

Sporo wyzwań przed nami, ale mamy świetną partię, z silnym i zdeterminowanym kierownictwem, wolą walki, wolą działania na rzecz dalszej poprawy losu wszystkich Polaków - ocenił w niedzielę premier Mateusz Morawiecki.

Premier Mateusz Morawiecki, b. premier, europosłanka Beata Szydło, europoseł Joachim Brudziński, szef MON Mariusz Błaszczak, szef MSWiA Mariusz Kamiński oraz poseł Antoni Macierewicz zostali w niedzielę wybrani przez Radę Polityczną PiS na wiceprezesów ugrupowania.

Morawiecki odnosząc się do tego na Facebooku napisał: "Zostałem dzisiaj wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości. To dla mnie ogromne wyróżnienie i honor, ale kto mnie dobrze zna, ten wie, że to przede wszystkim jeszcze większa motywacja do ciężkiej pracy dla Polski".

Szef rządu podziękował "wszystkim Paniom i Panom Delegatom za oddane głosy" oraz pogratulował pozostałym wiceprezesom. "Dziękuję za zaufanie" - napisał.

"Sporo wyzwań przed nami, ale mamy świetną partię, z silnym i zdeterminowanym kierownictwem, wolą walki, wolą działania na rzecz dalszej poprawy losu wszystkich Polaków. Ten weekend był nam bardzo potrzebny, żeby podsumować ostatnie miesiące i omówić plany na przyszłość. Mam przekonanie, że dobrze wykorzystaliśmy ten czas" - podkreślił.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021