Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021

Morawiecki: Dotrzymywać słowa - to nasza podstawowa polityka

Autor: PAP
Dodano: 10-07-2021 15:54 | Aktualizacja: 10-07-2021 16:49

Trzeba skończyć z pseudoobietnicami. Nasza podstawowa polityka to dotrzymywać słowa - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas sobotniego spotkania z mieszkańcami Zgierza (woj. łódzkie).

Prezes Rady Ministrów podczas wizyty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zgierzu (woj. łódzkie) prezentował m.in. założenia Polskiego Ładu wobec kultury fizycznej i sportu. Po konferencji prasowej wyszedł przed halę sportową i rozmawiał z mieszkańcami Zgierza.

Szef rządu mówił o ogromnej szansie, jaką stwarza Polski Ład i o ogromnym zaangażowaniu rządu w realizację programu. "Trzeba skończyć z mówieniem +nie da się+, trzeba skończyć z pseudoobietnicami. Nasza podstawowa polityka to dotrzymywać słowa" - podkreślił Morawiecki. "Polski Ład to obietnica stworzenia przynajmniej pół miliona nowych miejsc pracy" - zaznaczył.

Premier powiedział, że jeszcze bardziej niż dobre wyniki gospodarcze cieszy go społeczny aspekt zmian, które zapoczątkowało 5 lat temu Prawo i Sprawiedliwość. "Ta polityka doprowadziła do przywrócenia godności ludziom. To jest demokracja godności" - zaakcentował.

Po wizytach w Zgierzu, a wcześniej w Łowiczu premier Morawiecki pojechał na południe regionu łódzkiego. Szef rządu ma być gościem XVI Zjazdu Klubów Gazety Polskiej w Sulejowie.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021