Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2019

Premier przekonuje, że marsz w rocznicę odzyskania niepodległości będzie wspaniały i bezpieczny

Autor: PAP/PIM
Dodano: 11-11-2018 08:31

W Warszawie w rocznicę odzyskania niepodległości będzie jeden wielki, wspaniały marsz; wszystkich do tego marszu zapraszam, będzie to marsz bezpieczny - zapewnił premier Mateusz Morawiecki.

Premier powiedział w Polsat News, że w rocznicę odzyskanie niepodległości będzie "jeden, wielki, wspaniały marsz".

"A jeżeli będą jakieś wybryki, no to cóż, to tak jak w każdym mieście w Polsce, w każdej miejscowości w Polsce, gdzieś może się coś zdarzyć, ale to nie znaczy, że to miasto Warszawa chociażby, czy Ostrołęka, jest cała niedobrym miastem" - podkreślił Morawiecki.

"Jeżeli jest jakiś wybryk, jakiś eksces, to tak trzeba to potraktować; a cały marsz będzie wielkim marszem biało-czerwonym, marszem wolności, marszem naszym - wszystkich Polaków, wszystkich do tego marszu zapraszam" - mówił premier.

Jak dodał, udało się dojść do porozumienia ws. organizacji marszu. "Będzie to marsz bezpieczny, a jednocześnie marsz pełen radości, bo niezależnie od tego, co różni prowokatorzy mogą zrobić, będzie to wielki, wielotysięczny marsz biało-czerwonych serc, flag i na pewno wielkiej nadziei na przyszłość" - powiedział szef rządu.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2019