Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2019

Podsłuchy w siedzibie PSL

Autor: PAP/rs
Dodano: 15-02-2019 07:16

"Super Express" ustalił, że kilka dni temu w głównej siedzibie ludowców w Warszawie znaleziono dwa podsłuchy. Informację tę, jak podaje w piątek dziennik, potwierdza bliski współpracownik i doradca szefa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza, poseł PSL-UED Michał Kamiński.

Jak twierdzi cytowany w gazecie Kamiński, informację tę podał mu szef PSL. "Podsłuchy znaleziono w żyrandolach. Jedna pluskwa była w gabinecie Kosiniaka-Kamysza, a druga w gabinecie posła Piotra Zgorzelskiego" - ujawnił "Super Expressowi".

"Nie wiemy, kto to zrobił" - powiedział Kamiński "SE". "To niesłychane i to skandal, że podsłuchuje się partię polityczną PSL" - zaznaczył.

Według informacji ustalonych przez dziennik, "wśród ludowców już od dłuższego czasu narastało przekonanie, że należy sprawdzić budynek centralny pod kątem podsłuchów". Jak zauważył w rozmowie z gazetą Kamiński, "tyle się słyszy teraz o nagrywaniu. Ostatni przykład to choćby nagranie prezesa Kaczyńskiego w siedzibie jego partii". "Sprawdzamy sprawę" - dodał.

Jak podał "SE", szef PSL nie potwierdził tej informacji, natomiast poseł Piotr Zgorzelski powiedział, że "niczego nie potwierdza".

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2019