Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2019

"Zmieniając Polskę, zmieniamy Unię Europejską"

Autor: PAP/TE
Dodano: 07-03-2019 08:21

Polska jest jednym z krajów członkowskich Unii Europejskiej, a my zmieniając Polskę, zmieniamy UE - powiedziała w czwartek w radiowej "Jedynce" posłanka PiS Elżbieta Kruk, zapowiadając początek regionalnych konwencji PiS związanych w wyborami do europarlamentu.

"Rusza rzeczywista kampania, pierwsza taka kampania to jest konwencja pod Rzeszowem w sobotę" - powiedziała Kruk w czwartek w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce.

Kruk zaznaczyła, że "teraz w sposób oczywisty jest czas na konwencje regionalne". "Będzie wspólna prezentacja kandydatów i przede wszystkim +jedynek+ i pewne propozycje programowe, choć my ten program prezentujemy" - mówiła posłanka o sobotniej konwencji PiS.

"Niedawno była konwencja programowa, i też niektórzy z opozycji podnoszą, kwestionują, że to nie są sprawy europejskie" - oceniła. "To są jak najbardziej sprawy europejskie" - podkreśliła posłanka PiS.

"Dobro poszczególnych narodów - to są jak najbardziej sprawy europejskie. Niektórzy o tym zapomnieli" - oceniła Kruk.

Posłanka odniosła się też do zarzutów opozycji, że PiS chce doprowadzić do Polexitu. "Wyssane z palca (...) nie ma żadnej mowy o wychodzeniu z Unii Europejskiej" - zapewniła. "To jest taki straszak stosowany przez opozycję, nieuczciwy straszak" - oceniła.

"Polska jest jednym z krajów członkowskich UE i zmieniając Polskę - zmieniamy Unię Europejską" - oświadczyła Kruk. 

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2019