Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2019

Kto kogo hejtuje? Marek Suski zabiera głos w sporze posła i dziennikarza

Autor: Tomasz Jakubowski
Dodano: 17-09-2019 15:51 | Aktualizacja: 17-09-2019 15:52

Poseł PiS Marek Suski stwierdził, że publikacje posła Krzysztofa Brejzy o szefie TVP.info Samuelu Pereirze są przykładem internetowego hejtu. - Myślę, że będzie pozew w drugą stroną – powiedział polityk PiS.

Matka posła Platformy Obywatelskiej Krzysztofa Brejzy złożyła prywatny akt oskarżenia przeciwko szefowi TVP.info Samuelowi Pereirze. - Dość bezkarności opłacanych przez PiS hejterów - argumentował Brejza.

- Przekroczyliście wszystkie granice w atakach na mnie, na mojego tatę, na moją żonę, na moich najbliższych, a nawet na moją mamę - mówił Brejza w poniedziałek (16 września) podczas konferencji prasowej. 

W odpowiedzi na to, szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów, poseł Marek Suski stwierdził, że to właśnie Brezja jest wyjątkowo agresywny. - Te słowa mogą być podstawą do pozwu dziennikarza. Oskarżany jest o to, że jest pisowskim hejterem, co nie jest prawdą.

Suski dodał, że to, co publikuje Brejza, jest właśnie przykładem hejtu. - To bezpodstawne atakowanie bardzo dobrego dziennikarza. I myślę, że będzie pozew w drugą stroną - skomentował sprawę w programie WP.pl "Tłit". Pytany, czy namawiałby do niego Pereirę, odparł, ze Pereira "Sam wie, co ma zrobić".

Przeczytajcie też: Hejtował posłankę PO, został skazany. "Chciałabym, żeby to była przestroga"

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2019