Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020

Senator Koalicji Polskiej-PSL Jan Filip Libicki zakażony koronawirusem

Autor: PAP/JP
Dodano: 01-08-2020 19:49 | Aktualizacja: 01-08-2020 21:57

Senator Koalicji Polskiej-PSL Jan Filip Libicki przebywa w szpitalu w Poznaniu, czuje się dobrze – poinformował w sobotę wieczorem prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Senator, który jest zakażony koronawirusem, napisał na Twitterze, że ma gorączkę i kaszel.

Lider Stronnictwa powiedział, że rozmawiał w sobotę wieczorem ze swym klubowym kolegą. "Przebywa w szpitalu w Poznaniu, czuje się dobrze" - przekazał Kosiniak-Kamysz.

Senator, odpowiadając na pytania innych użytkowników Twittera o stan swego zdrowia, napisał, że ma kaszel i gorączkę.

Szef Stronnictwa przyznał jednocześnie, że Libicki brał w ostatni wtorek udział w posiedzeniu Rady Naczelnej PSL w Warszawie, on jednak nie miał bezpośredniego kontaktu z senatorem.

"Nie miałem bliskiego kontaktu z Filipem Libickim, nie witałem się z nim" - zaznaczył Kosiniak-Kamysz.

Dodał, że na razie nie wiadomo, ilu parlamentarzystów Stronnictwa mogło mieć w ostatnim czasie kontakt z senatorem. "Wszystkie procedury parlamentarne zostały w tym zakresie wdrożone" - zapewnił szef ludowców.

Również wicemarszałek Senatu Michał Kamiński (KP-PSL) powiedział w sobotę PAP, że nie miał w ostatnim czasie kontaktu z senatorem Libickim.

Pod postem Jana Filipa Libickiego, w którym poinformował o swej chorobie, pojawiło się wiele życzeń powrotu do zdrowia, m.in. ze strony dziennikarzy i polityków. Zamieścili je m.in. senatorowie KO Krzysztof Brejza i Marcin Bosacki oraz posłowie PiS Jan Kanthak, Joanna Lichocka i Janusz Kowalski.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020