PARTNERZY PORTALU

KOMENTARZE (86)

• Niezależny 2018-03-26 22:17:00
    Do HugoTroll: sowinistyczny sprzedawczyk boi się wszystkiego ja się nie boję i będe głosował na korwina i jestem dumny z tego że taki człowiek w polsce jest bo w przeciwnym razie musiałbym głosować dla beki
  • las 2018-03-24 12:00:26
    Do $. beda siedziec: do psychiatryka jak masz chory mózg
  • tomek 2018-03-24 08:38:35
    mysliwi nie zagłosują napewno na pis
  • HugoTroll 2018-03-21 15:39:39
    Do Niezależny i mig: Nikogo nawołuje na kogo macie głosować przecież jak ktoś chce to może głosować na kogo ze chce, wolny kraj i demokracja. Bez urazy ja też nie bd głosował, dbamy o swoje tyłki, nie chce nikogo wkurzyć.narazie
  • Niezależny 2018-03-20 16:32:47
    Do Mig: i na pis też nie głosujcie oraz na partie razem itp lepiej zagłosować na partie wolnorynkowe takie jak wolność
  • HugoTroll 2018-03-20 16:29:04
    Do Mig: Nie będziemy na nich głosować, bo nanich co zrobili przez 8 lat temu, nie możemy nawet na nich patrzeć.
  • Jeb.ać komunistyczny BiN! 2018-03-20 15:43:19
    Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Jeb.ać komunistyczny BiN! Dziękuję za uwagę.
  • Mig 2018-03-20 13:51:42
    Nie.glosujce.na.pllatforme.i.nowoczesnom.oszusci.i.zlodzeje.amber.golt
  • Jeba.c BiN 2018-03-20 11:29:38
    PiSuary są bardziej naiwne od dzieci. To co powie Jaruś to uważają za prawdę chociaż zdrowo myślący ludzie już dawno zorientowali się ze to co bredzą komuniści trzeba brać na odwrót. A jak Jaruś im powiedział ze były fałszowanie wybory to te zje.by w ta wierzą chociaż dowodów na to żadnych nie ma. A nikt po za komunistami (PiS) do tej pory nie zmieniał prawa i ordynacji wyborczej pod siebie tylko po to żeby wygrać wybory. To że wygrali wybory parlamentarne to był przypadek jaki się już na szczęście nigdy więcej nie przytrafi. NIE WMAWIAJCIE MI ŻE POPIERAM PO. NIE NOWOCZESNEJ TEZ NIE POPIERAM.
  • §.beda siedziec. 2018-03-20 06:44:38
    PiS ponownie skomunizowal Polske.
  • Polończyk 2018-03-20 00:08:31
    Jeszcze Jeden Polityk może rozliczyć wszystkich co powodowali szkodę TO Jest - Marian Kowalski
  • StopPłatnymTrolom 2018-03-19 23:12:56
    UWAGA - Gazeta wyborcza i ich płatni hejterzy mają za zadanie siać zamęt i skłócać Polaków. Nie dajcie się Polacy wciągać w te wykreowane sztucznie kłótnie.
  • Typowy wyborca platformy 2018-03-19 21:22:39
    Niemcy to nasi najlepsi przyjaciele powinni przyjść nam z bratnią pomocą i znów uczynić nas swoją kolonią gospodarczą
  • §.beda siedziec. 2018-03-19 20:11:04
    Widac w Tworkach tez maja internet.
  • Klon900 2018-03-19 20:10:24
    Do $. beda siedziec: wiem. A Kaczyński jestem menda, złodziej i żyd jak mówił Ferdynand Kiepski
  • Dawid 2018-03-19 20:05:06
    Do Arab: Kaczyński AKBAR
  • $. beda siedziec 2018-03-19 20:04:29
    Do Klon900: Ja jestem ubekiem, mieszkam 90 km od Polski. Ja też jestem za PO. Przepraszam że jestem chorym d@bilem na mózgu.
  • Klon900 2018-03-19 19:58:39
    Do Arab: wybacz mi że cię obrażiłem żałuje że cię obrażam. JEBAĆ PIS jestem za PO ja chce w Polscę ukrainców. KARWA TWARZ
  • Arab 2018-03-19 19:58:31
    Do DAWID: Putin AKBAR!!!!!!!!.
  • Naruto 2018-03-19 19:55:32
    Do Arab: Daj sobie szpokój.
  • DAWID 2018-03-19 19:54:23
    POLSKA DLA ISIS
  • Arab 2018-03-19 19:53:57
    Do Klon900: Jestem Polakiem nie obrażaj mnie. Wziąłem sobie tylko przydomek.
  • AHMED 2018-03-19 19:53:34
    JA CHCE ISLAM W POLSCE
  • DAWID 2018-03-19 19:52:20
    ALAHU AKBAR. JA WSPIERAM ISIS
  • Arab 2018-03-19 19:51:22
    Do Klon900: kto przezywa ten sam się tak nazywa
  • Klon900 2018-03-19 19:50:55
    LUDZIE GŁOSUJCIE NA PIS. ja też jestem za PIS. my nie chcemy nielegalnych islamskich imigrantów. POLSKA DLA POLSKA JEBAĆ ARABA JEBAC MULTIKULTI I JEBAĆ ISLAM I JEBAĆ OBAME i MERKEL I TUSKA AMEN.
  • Arab 2018-03-19 19:45:06
    facebook.com/pikiotv/videos/937204843075190/?hc_ref=NEWSFEED
  • Klon900 2018-03-19 19:44:58
    Do Arab: POLSKA DLA POLAKÓW NIECH CIE KARA BOSKA DO SIĘGNIE TY DZIWKO ARABSKA. USA AKBAR IDŻ ZRÓB ZAMACH TERRORYSTYCZNY W NOWYM JORKU
  • W kwestii formalnej.... 2018-03-19 19:42:20
    KiD... wybory 2014 rok PAMIĘTAMY!!! A co do putka, to w sieci zdjęć nie brakuje na misia w objęciach... tuskiem. Mam wymieniać ile spraw polskich półtłusk sprzedał żeby niby nie drażnić kacapa? NIE MĄĆ I TAK WSZYSCY TU WIEMY ŻE JESTEŚ PŁATNYM KACAPSKIM TROLLEM!
  • Arab 2018-03-19 19:16:12
    Do KiD: Kiedy musisz? To idż Pokrzyczcie sobie z Panem Tomaszem z lisem na marszu kodu. .
  • KiD 2018-03-19 19:00:56
    PiSuary pewnie bardzo ucieszyła się z wyniku wyborów prezydenckich w Rosji wygrał w końcu człowiek na ich poziomie. Chociaż wiadomo ze w Rosji wybory nie do końca odbywają się legalnie. A co do fałszowania w Polsce wyborów przez komunistów (czyt. PiS)... wszystko przed nami.
  • Arab 2018-03-19 18:29:52
    Mam dopie Takie lewackie śmieci i spaliłem flagę KODU. Wywiesziłem POLSKĄ FLAGĘ.
  • Arab 2018-03-19 18:28:15
    Putin AKBAR!!!!!!!!!!! POLSKO ty K
  • Zyga 2018-03-19 18:08:28
    Do ;-(: od dawna przez pis
  • Zyga 2018-03-19 18:05:22
    Każdy rząd kradł jedni więcej drudzy mniej ale tak jak to robi pis to jest mistrzostwo świata Zajebiście dobra zmiana.
  • ;-( 2018-03-19 17:59:26
    Widzę, że sondaże były na zamówienie
  • ddd 2018-03-19 17:31:53
    Kukiz'15 ma pomysł na Polskę, patriotyzm i swoboda gospodarcza
  • antykomunista 2018-03-19 15:35:48
    Zwłoki PiS już zaczynają śmierdzieć. W 2019 wielki pogrzeb komunizmu.
  • §.beda siedziec. 2018-03-19 14:28:20
    Szybciej szybciej,nachapac sie ile wlezie szybciej,bo zaraz sie skonczy kradna jak w amoku zlodzieje dorobkiewicze PiS-lamisci.Normalny ludziom powiedziec ,ze posadki za 90.000 zl miesiecznie + premie niejednokrotnie wyzsze od rocznych zarobkow to lapia sie za glowe.Tak przykladem jest SADURSKA z gabinetu Dudy za dwa lata sluzby dostala w PZU posadke choc nie ma pojecia w tym kierunku (Spolka Panstwowa).A ty 500+ choc teraz jest warte 370+ po tych wszystkich podwyzkach.Brawo dobra zmiana!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Blondynka 2018-03-19 14:01:30
    Brawo Platforma!!! jesteśmy z wami.:)
  • iga klimmer 2018-03-19 09:22:28
    BRawo PLatforma. Tak trzymac!!!
  • Iga klimmer 2018-03-19 09:20:30
    PIS traci i dobrze zlodziejom. Czas na PLatforme i partie Razem
  • §.beda siedziec. 2018-03-19 06:34:28
    PiS-iaki zweszyli grube pieniadze i jak Hieny rozszarpuja swoja zdobycz.
  • §.beda siedziec. 2018-03-19 06:32:24
    Do LutosławBarbarzyńca: A ciebie w kaftan i do Tworek.
  • Do pisuarowego fantasty 2018-03-18 22:24:36
    Do Fat: Podaj nazwisko swojego międzynarodowego eksperta. Pewnie nazywa się Kaczyński. Kreytństwo jakich mało - to właśnie za PIS gospodarka stopuje,dług rośnie w zawrotnym tempie a inwestorzy boją się u nas ryzykować, Na szczęście mamy światowy szczyt koniunktury, inaczej napędzany jedynie popytem wewnętrznym wyż, dawni by się skończył.
  • Mam dość 2018-03-18 21:26:16
    BiN pracuje tak doskonale aż wszystko zostało rozważane chociaż mam wrażenie ze to nie koniec. BiN będzie starał rozwalić się cały świat. PiSuary do boju! Niech nie będzie niczego!
  • smacznego,pisuaru wywłoki 2018-03-18 21:25:20
    Bez dyskusji, bez opozycji. Posłowie pisu i złodziej toruński wspólnie uznali, że kobiety powinny rodzić upośledzone dzieci i basta ...
  • Fat 2018-03-18 21:24:58
    Jak twierdzą międzynarodowi eksperci gdyby nie fatalne rządy PO-PSL, to dzisiaj Polacy zarabialiby 250% więcej o tyle samo byłyby wyższe pobory emerytów i rencistów. Nie byłoby zrujnowanej gospodarki w tym przemysłu, który w niektórych gałęziach nie jest do reaktywacji
  • myśl 2018-03-18 21:23:21
    Partia PO, zrzesza ludzi, którzy zdradzili i okradli Polskę i Polaków oni są beneficjentami zysków z gigantycznych afer, które prowadzili przez 8 lat swoich rządów. PO to zło, Chcą sprowadzić nam islamskich imigrantów i wtedy się dopiero zacznie, mordy, gwałty, rozboje, pobicia i pasożytowanie na ciężko pracujących ludziach
  • FINITO KERMIT SZOŁ :) 2018-03-18 21:11:23
    Załoga prezydenckiego Tu-154M świadomie złamała przepisy bezpieczeństwa, a generał Błasik jest współwinny tragedii – wynika z nieoficjalnych informacji "Gazety Wyborczej", która dotarła do opinii biegłych sporządzonej dla prokuratury. Dziennik sugeruje, że prokuratura Ziobry wręcz nie chce jej pokazać.Wnioski biegłych – na czele z pilotem dr inż. Antonim Milkiewiczem – są jednoznaczne. Zespół na paru tysiącach stron opisuje, jak doszło do tragedii i kto ponosi winę za katastrofę smoleńską. Rozmówcy "GW" mówią, że Tu-154M koło Smoleńska w gęstej mgle leciał za nisko, za szybko się zniżał, a załoga nie przestrzegała zasad bezpieczeństwa. Dlatego na wysokości poniżej 7 metrów Tu-154M zahaczył lewym skrzydłem o drzewo i uderzył w ziemię. Nie było zamachu w Smoleńsku. Biegli nie znaleźli żadnych dowodów na wybuchy, a więc i na zamach smoleński. Ocenili, że Rosjanie popełnili błąd, nie zamykając lotniska przed prezydenckim tupolewem. Biegli uznali również, że dobór załogi do lotu był zły, a szkolenie w 36. Specjalnym Pułku Lotnictwa Transportowego, który latał z najważniejszymi osobami w państwie, za niewłaściwe. "GW" podsumowuje, że ustalenia są zbieżne z raportem komisji Millera, a całkowicie sprzeczne z ustaleniami podkomisji smoleńskiej.. Tak upada teoria o zamachu smoleńskim. Dobitna opinia biegłych, której nie chce pokazać prokuratura Ziobry.
  • seweryn 2018-03-18 20:58:43
    A kto popiera tych złodziei i sprzedawczyków niemieckich z PO????
  • pisUAR? toż to zgnilizna! 2018-03-18 20:17:18
    pisuarzysto typowy - ty przekupna padlino+, ścierwo pisuarowe hołdujące nepotyzmowi, kościelnej pedofilii i gwałtom, przymusowemu rodzeniu, sponsoring bezrobotnej patologii za Nasze pieniądze, ośmieszaniu już na całym świecie i karmieniu za Nasze pieniądze czarnego złodzieja toruńskiego (auta od bezdomnych) oraz siebie samych (widać ile te szmaty biorą teraz na bilbordawch w Wawie) nic ten twój wywód rysiu tranzwestyto pomyju pisuarowy za 1zł kupiony od postu, ponieważ i tak: .... taki Typowy zebany genetycznie pisowiec Janusz Cebula myśli sobie o TAK: ''Po co JA mam pracować skoro mogę ze swoją Heleną narobić dzieci i bedą mi dawac 500 na każde, 3 już mam dorobie ze 2 i jestem 'bogaczem' (w jego mniemaniu). Dodatkowo mam mieszkanie socjalne nikt nie pracuje u nas więc ile się da wyłudzimy z mopsów, dodatki węglowe, energetyczne, szkolne dzieciom, ciuchy z darów więc żyjemy za darmo. Resztę będę przepijał piwem a na weekend wódka i tak w kółko. Niech frajerzy pracują. Ci co mają to są złodzieje i aferzyści bo tak słyszał Janusz nierób gnijący za życia w swej socjalnej norze z 5 dzieci na głowie w 1 pokoju kopulujący po alkoholu w propagandowym Tvp (ukazujące walące się króliki) i powtarza aż o mało się nie udławi najtańszą padlino-konserwą z mopsiku przekąsając (byle na % i narkotyki było)''... A teraz pytanie, jakie pokoleniu wyprodukuje nierób socjalny SPECJALISTA ''Janusz'' :) ???
  • BiN to dno i kupa gnoju 2018-03-18 19:40:07
    Do Fred: ja i tak nie uważam ze komuniści (PiS) mają taki wynik jak wyżej. A Owsiaka powinni po rękach całować za to ze jest i za to ze robi to co robi. Zapewnienie sprzętu szpitalnego, opieki nad dziećmi i seniorami to rola państwa i to państwo powinno zapewniać odpowiednie środki na to a nie zwyczajny szary człowiek.
  • Manipulacja 2018-03-18 18:52:33
    Jeden hejeter wodzi was za nos i skaczecie sobie kochani Polacy do oczu.
  • Luka prawdy w opozycji 2018-03-18 17:17:40
    Po co to wszystko? Żeby osoba wysktałczona bardzo wyzyskiwana i harowała z robolami za marne grosze 1400 zł i nie mieć zadnęj przesłości po studia czy magisterkę, żeby pasożytować na cieżko pracującego osobę. Im przede wszytkim chodzi żeby demokrację mieć dla siebie, czemu żeby SITWIE DOBRZE SIĘ ŻYŁO. czy głosujecie na nich czy nie? jak dojdą do władzy i tak bd mieć nasz w dopie.
  • Luka prawdy w opozycji 2018-03-18 17:13:15
    Demokracja zagrożona kodu i reosortowych urzędników. Za PIS Polska dla wszystkich, opozycji to się napewno nie podoba chcą za wszelką ceną obalić rządu PIS. Po co? odpowiadam żeby to wszystko było tylko dla nich, a ludziom nie dawać. Nasz skłócić i destablizować Polskę, potem już jak nachlapią kasy i ucieknąć kraju w razie wojny domowej. macie przykład Donalda Tuska.O to im chodzi.
  • Śmiech z pisowców 2018-03-18 16:54:11
    PO i PiS to dno! Czemu aż 60% chce popierać pasożytów którzy doją Polaków!? Obydwie partie to ścierwo, liczy się tylko ich własny interes a dla pisu też ich kulty religijne.
  • §.beda siedziec. 2018-03-18 16:32:29
    PiS to kupa gnoju na ktorym pasa sie pachlki PiS-owskie.
  • §.beda siedziec. 2018-03-18 16:30:31
    PiS popiera Faszyzm.
  • Fred 2018-03-18 16:14:47
    Jak PIS dalej będzie uderzało w WOŚP i dalej będą wspierać i popierać moherostwo i sektę Rydzyka, tak ich poparcie zacznie lecieć w dół z hukiem. Ludzie mają już dość ciemnoty kościółkowej, zboczeńców z pod znaku krzyża i dość śmiecia, złodzieja i kłamcy "ojca dyrektora".
  • §.beda siedziec. 2018-03-18 15:04:18
    Pawelek trzyma z terrorystami z Hamaz.Ja bym expresowo zdelegalizowal ten Hamaz"15.
  • §.beda siedziec. 2018-03-18 15:00:45
    500+ to dobra sprawa,ale PiS-iory,zeby nie kradli to byscie mieli 1000+ i na kazde dziecko.Ta zlodziejska sekta potrzebuje setki milionow musi obdzielic wszystkich pacholkow wykonywujacych czarna robote Kaczynskiego a ich sa tysiace.
  • DDD 2018-03-18 14:35:45
    Do ddd: nie powiedziałbym. Pawełek jest jak Jaruś wiec tak samo niszczyłby kraj jak on.
  • goj 2018-03-18 13:38:44
    A i przypominam wam lewusy, że narzekanie na PiS i jego rozdawnictwo jest ANTYSEMITYZMEM, bo większość wydawanych przez nich pieniędzy idzie na loty do Izraela, żydowskie muzea, cmentarze, imprezy itd. ;)
  • goj 2018-03-18 13:36:14
    Hahahah zabawne :D Zboczeńcy z lewicy popierają pedofilskie LGBT+ (przecież doskonale wiecie, co się kryje za tym plusem), pedofilską organizację NAMBLA, pedofilski islam, gdzie sam prorok słynął ze swojej pedofilii, współpracują z Partią Zielonych gdzie przedstawiciel jej niemieckiego oddziału zachwalał kiedyś w wywiadzie, jakie to cudowe uczycie, gdy rozbiera go 7-letnia dziewczynka, żądają edykacji seksualnej dzieci w szkołach z dildosami, oglądaniem dziecięcych dup i nauką masturbacji, a narzekają na pedofilę wśród księży :D Przecież wy padlino umysłowa powinniście stać murem za KK, bo to wasze ziomki - coś wam się nieźle pomieszało :D
  • arab 2018-03-18 13:32:09
    youtube.com/watch?v=hqfVhytl0Ow
  • megez 2018-03-18 13:29:43
    niech wprowadzą więcej niedziel wolnych od handlu,jebną ze 20 baniek do Torunia,puszczą w TV jeszcze paru idiotów którym 19 tysi nie styka do pierwszego i za miesiąc mamy aferałów(PO) na prowadzeniu,nic ich kurwa 2007 rok nie nauczył,a trzeciego razu już nie będzie....
  • pisUAR? toż to zgnilizna! 2018-03-18 13:06:12
    pisuarzysto typowy - ty przekupna padlino+, ścierwo pisuarowe hołdujące nepotyzmowi, kościelnej pedofilii i gwałtom, przymusowemu rodzeniu, sponsoring bezrobotnej patologii za Nasze pieniądze, ośmieszaniu już na całym świecie i karmieniu za Nasze pieniądze czarnego złodzieja toruńskiego oraz siebie samych (widać ile te szmaty se biorą teraz na bilbordawch w Wawie) nic ten twój wywód rysiu tranzwestyto pomyju pisuarowy za 1zł kupiony od postu, ponieważ i tak: .... taki Typowy zebany genetycznie pisowiec Janusz Cebula myśli sobie o TAK: ''Po co JA mam pracować skoro mogę ze swoją Heleną narobić dzieci i bedą mi dawac 500 na każde, 3 już mam dorobie ze 2 i jestem 'bogaczem' (w jego mniemaniu). Dodatkowo mam mieszkanie socjalne nikt nie pracuje u nas więc ile się da wyłudzimy z mopsów, dodatki węglowe, energetyczne, szkolne dzieciom, ciuchy z darów więc żyjemy za darmo. Resztę będę przepijał piwem a na weekend wódka i tak w kółko. Niech frajerzy pracują. Ci co mają to są złodzieje i aferzyści bo tak słyszał Janusz nierób gnijący za życia w swej socjalnej norze z 5 dzieci na głowie w 1 pokoju kopulujący po alkoholu w propagandowym Tvp (ukazujące walące się króliki) i powtarza aż o mało się nie udławi najtańszą padlino-konserwą z mopsiku przekąsając (byle na % i narkotyki było)''... A teraz pytanie, jakie pokoleniu wyprodukuje nierób socjalny SPECJALISTA ''Janusz'' :) ???
  • Rafal 2018-03-18 12:36:00
    Do TEMIDA: Toż to PO nie dzieliło ludzi na gorszych i lepszych? Ja pamiętam pierwsze przemówienie Tuska zaraz po przegranych wyborach w 2005 roku kiedy to stwierdził że "Polska zasługuje na coś lepszego niż moherowa koalicja". Czyli jak mniemam jego zdaniem jak glosowałeś na PiS to byłeś gorszy od tego kto głosował na PO. Już nawet nie będę przypominał "kwiecistych" wypowiedzi Niesiołowskiego, św pamięci prof Bartoszewskiego, Palikota, albo słynnego przemówienia Sikorskiego który niemal wprost mówił o przemocy względem partii opozycyjnej. Obydwie partie w sprawie dzielenia narodu mają sporo za uszami.
  • solidaruch1980 2018-03-18 12:28:27
    Zamiast robić takie bzdurne i zaklinające rzeczywistość sondaże, lepiej udać się do wróżki albo jasnowidza, bo to będzie i bliższe prawdy i dużo tańsze.
  • ddd 2018-03-18 10:51:11
    K'15 to ruch, który może naprawić Polskę
  • §.beda siedziec. 2018-03-18 08:26:28
    PiS to beczka bez dna,dorwali sie do publicznych pieniedzy jak glupi do sera.Rozdaja na lewo i prawo wiernym pacholkom spoleczne pieniadze.Hanba skandal oburzenie spololeczne,nowe limuzyny przetargi zerwane ,ktore beda kosztowac MILIARDY tak tak MILIARDY za ktore zamiast szpitale szkoly budowac pojda na kary,ktore PiS i jego nieudacznicy spowodowali.SKANDAL !!!
  • §.beda siedziec. 2018-03-18 07:50:07
    PiS zaczol zdobyte lupy dzielic miedzy swoich rabusnikow,a wam wyborcy PiS-u leci slinka no i tak pozostanie.Pozostalo wam tylko podziwiac i zapadac w zdumienie jakimi kwotami sie dziela.To tylko co przesiaknie do mediow,a to co nie przesiaknie to ich tajemnica,bo ty sie tego nie dowiesz.
  • HugoTroll 2018-03-17 22:15:39
    Do TEMIDA: nie jestem fanem ani sympatykiem PISU? robisz szeszysz nagonkę PIS, co napisałeś?To samo kiedyś nam robiło PO-PSL przez 2008-2015 i mieli nasz w dopie, chcieli ciśnąć nasz 2 miliony arabów z bliskiego wschodu wprowadzić do krainy Polski, takich jeszcze co wysadzają się w powietrze I krzyczą allahu akbar,nienawidzą nasz takich ja my, jeżeli pomagamy czy nie to i tak nasz zabiją, lepiej nie wpuszczać. Czemu ich chronisz?przecież ciebie mają itak w nosie? jesteś bardzo bardzo za mądry, może zdaj się na otwarte szerokie oczy nigdy ciebie nie okłamią ciebie. zacznij rozliczać PIS tylko kiedy stracą władzę Wszyscy pójdą do Urny, przeżyjemy to zobaczymy ..szanuje takich jak ty mówię tylko po przyjacielsku. To nie krytyka tylko raport i ostrzeganie niebezpieczeństwem kiedy nanich trafiłem nawały muszałem mocno zwiać jak bym został to nie wyszedł z tamtąd żywy,by mnie zabili, MÓWIE WSZYSTKIM LEWAKOM I PRAWICOM To nie rasiszm TYLKO Muzułmaniem nie zartują, wiem że otym że wasz to nie obchodzi zobacz ten FILM youtube.com/watch?v=MMW032VThuQ, TEMIDA DOBRANOC i pozdrawiam forumowiczów.
  • Skandal 2018-03-17 22:10:31
    Gorąco namawiam do bojkotu bajki ,,Smerfy,,. Kto to widział mieszkających razem tylu osobników płci męskiej i jednej kobiety! To jest skandal i jawne namawianie do cudzołóstwa! Jako osoba głęboko wierząca w PiS jestem strasznie oburzona!... No i musze się napić... bo nie wytrzymam... No nie chce ale musze
  • LutosławBarbarzyńca 2018-03-17 21:30:07
    Wyborców PiSu do obozów koncentracyjnych a PO na pal nabić . To by było sprawiedliwe
  • TEMIDA 2018-03-17 21:13:01
    Może zamiast obrzucać obelgami, uda nam się rozsądnie porozmawiać i co najważniejsze - wzajemnie zrozumieć. Chcę zrozumieć, dlaczego popierasz partię i ludzi, którzy wg mnie rujnują Polskę, dewastują nasz wspólny dorobek ostatnich kilkudziesięciu lat, bezwzględnie łamią prawo i w tym wszystkim powołują się na Twoją, wyborcy, wolę i przyzwolenie. Wszystko to oparte na kłamstwie politycznym jeszcze z kampanii wyborczej, kiedy PiS przedstawił Ci tylko łagodną twarz Szydło i rozsądnego Europejczyka Dudę. Kaczyński schował się w kuluarach, a Macierewicz zniknął z życia publicznego. Ja nie uwierzyłem, ale Ty w demokratycznych wyborach dałeś im władzę. Czy o take Polskę Ci chodziło? O dzieleniu narodu na lepszy i gorszy sort, o Piotrowiczu, Krasulskim i Misiewiczach pies z kulawą nogą nie słyszał. Że Duda stanie się notariuszem PiS (co jest obrazą dla notariuszy, którzy stosują prawo i czytają, co podpisują) i zamiast być strażnikiem konstytucji, uczestniczy w jej dobijaniu. TVP stało się karykaturą mediów publicznych i żenującą tubą propagandową PiS. Skok na państwową kasę przekroczył najśmielsze przewidywania właśnie teraz, kiedy władza, likwidując służbę cywilną i dowolnie zmieniając przepisy, uznała, że wiedza, doświadczenie i kwalifikacje do objęcia ważnych stanowisk państwowych nie mają już żadnego znaczenia. Jak retoryka kampanii wyborczej PiS - koryto pozostało, tylko świnie się zmieniły i żerujące socjalne nieroby+ sekta toruńska (ich elektorat) ...
  • §.beda siedziec. 2018-03-17 19:50:38
    Jeszcze troche i pojda w PiS-du.
  • greg 2018-03-17 19:42:18
    SLD idzie w górę, bo Polacy nie mają na kogo głosować. Na durnego Schetynę? Chociaż PO trochę wzrosło. Ale ostatnio zachowuje się jak wściekły PiS.
  • Ciekawa sytuacja 2018-03-17 19:36:59
    Dziwi wynik 24% dla PO, to trochę za dużo. Znowu pojawiła się tęsknota za SLD? Ta partia nie ma nic wspólnego z dawnym swoim stylem - wsparcie dla środowisk LGBTQ+, wspieranie gender, feminizmu, odejście od tradycji, wiary, promowanie ateizmu, walka z kościołem, przyjmowanie obcych kulturowo uchodźców to wszystko sprawia, że ta partia jest bardzo niebezpieczna dla Polski, także radziłbym aby zastanowić się zanim odda się głos na tak demoniczną partię. Nowoczesna to platforma bis, są podobni programowo i absolutnie nie ma sensu oddawać głos na taką partię, która ma podobne zapędy jak PO, dużo mówią, obiecują, a prawie nic z tego nie zrealizują. Szkoda głosów. Ogólnie rzecz biorąc ten sondaż nie jest zły. 4 partie to najbardziej prawdopodobny scenariusz - PIS, PO, Kukiz '15 i tym razem jako czwartą partię mimo wszystko widziałbym Nowoczesną przy założeniu, że SLD i PSL nie przekroczyłyby progu wyborczego, co jest wysoce prawdopodobne. Wcześniej sądziłem, że PSL jednak będzie jako numer 4. Teraz mogę powiedzieć tak albo Nowoczesna albo PSL, od SLD należy trzymać się zdala.
  • Sprawdzaj fakty!!! 2018-03-17 19:19:57
    Do Only Truth: używasz flagowej broni pisu wykorzystującego tego argumentu celem wyeliminowania najgorszej kasty sędziowskiej (i przeciwko ich broniących sprzedajnych platfusów), wykorzystujesz tej broni przeciwko jemu samemu (pisowi) buahahahha typowa sowiecka metoda... naprawdę uwierzysz że ktoś ci da wiarę w to co piszesz?
  • Only Truth 2018-03-17 18:55:18
    Kradzież przez sędziego pieniędzy że stacji paliw i kradzież przez drugiego sędziego części do wiertarki (sędzia pracuje nadal w zawodzie) to jest właśnie państwo BiN. Dodam tylko że normalny człowiek za kradzież batona czy nie wystawienie paragonu na kilkadziesiąt groszy podatku VAT może nawet trafić przed sąd.
  • costas 2018-03-17 18:54:50
    To są wyniki zjednoczonej prawicy,sam PIS ma ok.28-30% w porywach natomiast Kukiz 15 balansuje na granicy 6-7% ....
  • Nie zaprzeczysz 2018-03-17 18:15:38
    Do Pytanie: elektorat który nigdy nie zagłosuje na PIS a ucieka od Nowojebnych, ZSLu i platfusów ucieka znowu do SLD... komunistów będą wybierać again.
  • Okrutna Prawda 2018-03-17 18:09:58
    Takiego poparcia jak tu BiN nie miał i nigdy nie będzie miał. W wyborach maksymalnie 17%. Wiadomo że komunistów boli prawda i fakty ale taka jest okrutna prawda.
  • Pytanie 2018-03-17 17:51:58
    Co takiego robi SLD, że jest szansa aby wyprzedziło Kukiza'15 czy Nowoczesną?

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 34.238.190.122
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!