PARTNERZY PORTALU

KOMENTARZE (129)

• Goku 2018-10-02 11:59:14
    Do Adam : Ty sie lepiej puknij swój głupi pusty łeb
  • Adam 2018-04-04 17:06:29
    platforma do Wiezieńia zdrajcy Polskiego Narodu ! PIS itak WYGRA !!!
  • Sweimasyłam 2018-04-04 15:37:04
    Do Jaa: "Nie chcesz,nie posyłaj dxieci na religię,czy bierzmowanie,twoja sprawa." - to jest właśnie definicja państwa świeckiego, takiego jak Holandia, Czechy, Dania etc., a nie dyktatury pseudo-postkatolickich ateistów, jak Francja. Tutaj niestety nie ochrzczenie potomstwa, nie posyłanie go na religię w szkole nie jest niestety indywidualną sprawą. Tak samo jak niechodzenie do kościoła (księża na niektórych wiochach sprawdzają obecność uczniów na mszy, a potem przekazują listy katechetom, którzy sobie urządzają z takimi zlaicyzowanymi "dewiantami" pogadanki). I mi Rydzyk przeszkadza, zwłaszcza wtedy, kiedy w spadku dostaje samochody od bezdomnych i nie interesuje się tym ani prokurator, ani skarbówka; kiedy pod stołem dostaje dotacje rządowe na eksplorację źródeł geotermalnych i prowadzi biznes na specjalnych warunkach, bo jest duchownym. Denerwuje mnie też, że ponoć (może to się zmieniło, nie sprawdzałem tego ostatnio) na krajowej liście pedofilów ministra Z. nie ma/nie było dziwnym trafem ani jednego duchownego...
  • Sweimasyłam 2018-04-04 15:23:50
    Do REZIMOWE TVP KŁAMIE !!!: A czemu się tak Polaki nie oburzały, kiedy rząd łamał(-ie) prawo? Bo prawo, jak każdy Polak/Rosjanin/Rumun/Bułgar/Gruzin etc. wie, jest dla głupich? Albo po to, żeby je łamać? A telewizja publiczna po to, żeby propagandę państwową siać? We Wschodniej/peryferyjnej Europie czy też Zachodniej Azji i na Kaukazie jedyny racjonalny wybór jest niestety między koalicją demokratycznych krętaczy a antydemokratycznymi populistami, bo żaden kulturalny "Polak" nie zagłosuje na "eko-cweli", tych wrednych liberałów etc.
  • REZIMOWE TVP KŁAMIE !!! 2018-04-01 12:39:56
    Te zwyrodniałe kutfiszony pisuarowe nie wiedzą JAKI KIT JUŻ LUDZIOM WCISNĄC, KŁAMĄ JAK NAJĘTE PSY !!!!! W Wielką Sobotę "Wiadomości" TVP opublikowały materiał, na który nigdy wcześniej się nie poważyły. Próbowano przekonać Polaków, że koalicja PO-PSL wydała na nagrody dla ministrów więcej niż Beata Szydło. Informacje o samonagradzającej się Beacie Szydło i gigantycznych premiach systematycznie trafiających do ministrów coraz mocniej oburzają Polaków, a APARAT PROPAGANDOWY rządu do tej pory nie potrafił temu przeciwdziałać. Wątpliwe, by ten stan rzeczy zmienił najnowszy medialny kontratak "dobrej zmiany", ale pewne jest, że w "Wiadomościach" TVP wykonano go z niesamowitym "rozmachem". "Kłamliwe wyliczenia" Strasznie trzeba gardzić widzami, żeby im wciskać taki KIT", "Jakaś ściema i żonglowanie liczbami", "Co za prymitywna propaganda" – to jedynie mały fragment z FALI OBURZENIA, która wlała się po emisji sobotnich "Wiadomości" TVPISUAR !!!
  • majczaj1711 2018-03-31 14:27:11
    Do hej!: Ty jesteś tak głupi sam z siebie czy ci za to płacą????
  • pokaż pazurki siersciuchu 2018-03-31 10:12:04
    sprzedjne bydło za 500zł, a któż to? a cóż to? to są pasożyty, to elektorat pisdzielców ! a rydzyk kałdun już po ziemi ciąga tak nasycili go za mocher. A Ty uczciwy człowieku pracuj po 12h na dobe i płać podatki na ten cyrk patologiczno komunistyczny!
  • Jaa 2018-03-30 15:29:48
    Do Piotr: mów za siebie,nie jestem pisiorem,ale nie chcę też "świeckiego" panstwa tj Francja. Wole już religie w szkole. Jestesmy krajem chrzescijanskim,a nie ateistycznym.Religia w szkole,Rydzyk itp mi nie przeszkadza. To tylko lewe media naciągają nastroje antykoscielne. Nie chcesz,nie posyłaj dxieci na religię,czy bierzmowanie,twoja sprawa. Do koscioła tez nie musisz chodzic i na składke dawać. Nikt cie nie zmusza.I to jest rownosc.
  • Sondaż na żywo 2018-03-30 13:22:00
    t.co/Nt04xRsRtg Sprawdźcie sondaż na żywo !! 14,705 głosów (nie 1100) w tym momencie i został jeszcze 1 dzień
  • Grzegorz 2018-03-30 11:05:31
    Do Piotr: Jak zwykle światopoglądowe bzdety, najważniejsze aktualnie jest bezpieczeństwo energetyczne Polski i wspieranie średnich i małych przedsiębiorstw i tu niestety totalna się wykłada bo trans baltica pójdzie do kosza na rzecz niemiec a z podatkami wiadomo jak każda władza, druga sprawa najgorszym rozwiązaniem byłyby rządy kilku partii - doprowadzi to do totalnego rozkradania państwa i zamortyzmu
  • Grzegorz 2018-03-30 11:02:46
    Do Piotr:
  • fffff 2018-03-30 09:46:15
    Do wili: Za to teraz na lekcji biologii i na innych lekcjach dzieci będą uczyć się o Jezusie.
  • Piotr 2018-03-30 07:44:37
    Opozycja aby wygrać 100% wybory musi zagwarantować obywatelom kilka spraw: Miedzy innymi zniesienie konkordatu.| Rozdzielenie kościoła od Państwa. Zniesienie nauczania religii w szkołach. Państwo świeckie. Powołanie komisji dotyczących zbadanie przekazywanie gruntów i nie tylko dla kościoła. Zagwarantować linearyzacje ustawy antyaborcyjnej do stanu jak było kiedyś . Czyli na żądanie kobiety bez względu na wszystko. Polacy mają już kompletnie dość panoszenia się episkopatu w podstawowe prawa ludzi. Ich miejsce jest w kościele i tam powinni dbać o wiernych jak ich maja. Zagwarantowania tych kilku spraw i doprowadzenie w trybie pilnym do takiego stanu gwarantuje wygrane na wiele lat. W chwili obecnej z naszych podatków utrzymujemy koło miliona księży katechetów itd. Czy Polacy tego chcą czy nas stać na to. Myślę że nie.
  • Temida 2018-03-30 00:54:48
    Komuna (czyt. pisuar) w Polsce nie przejdzie, to pewne, a kary będą okrutne.
  • Tomasz Gandzel 2018-03-30 00:43:01
    Wkoncu złodziejska partia PiS się kończy ! Partia idiotów ! I złodziei oraz ludzi bez wykształcenia ! Słoma im z butów wystaje pidowskie scierwa oszuści
  • Stanislaw 2018-03-30 00:10:30
    Sondaż jest. Ja nie bałem w nim udziału. Kiedy będzie następny? Za miesiąc?
  • hej! 2018-03-29 23:00:01
    Sondaż na zamówienie, tyle ma wspólnego z prawdą co politycy PO i Nowoczesnej z uczciwością. Na szczęście kłamstwo ma krótkie nogi a prawda się niedługo obroni
  • §.beda siedziec. 2018-03-29 20:48:07
    Beata pokaz im ta smierdzoca broche to pouciekaja z sejmu.
  • ANTYżyd i Niemiec 2018-03-29 19:40:13
    PiS= Patria interesu Syjonistów
  • goj 2018-03-29 19:37:19
    Do Rydzyk: Tak, dlatego wszyscy musimy zmienić płeć, dać się dymać pedałom, przejść na islam i przygarnąć całą afrykańską wioskę. To takie nowoczesne i postępowe!
  • Mati 2018-03-29 19:23:16
    Zbytnio nie wierzę w sondaż przeprowadzony przez TVN ani bym nie uwierzył w ten przeprowadzony przez TvPis. W tym przeprowadzonym na zlecenie TvPis czyli pierwszego sekretarza komuniści (PiS) mieliby 99% poparcia i 120 % normy jak za dawnych czasów a w tym wyżej widać że TVN przecenia komunistów. Wystarczy się zastanowić na tym czy na prawdę w tym kraju jest 28% komunistów?
  • Rydzyk 2018-03-29 19:22:56
    Sam PiS kopiuje mnóstwo rozwiązań typowych dla włoskiego faszyzmu, hiszpańskiego frankizmu i portugalskiego salazaryzmu. 1. Obsesyjny militayzm 2. Szowinizm mylony z patriotyzmem 3. Klerykalizm i obłudna bigoteria 4. Marginalizacja kobiet 5. Szczucie prostego ludu na "elity" (elitą jest każdy, kto np. czyta ze zrozumieniem). 6. Korporacjonizm 7. Monumentalne inwestycje-pomniki, bez ekonomicznego sensu 8. Programy socjalne na kredyt dla wkupienia się w łaski ludu 9. Kult prymitywnego maczyzmu w stylu kibolskim 10. Obsesyjna wiara w spiski i knucia wszystkich wokół 11. Odrzucanie jakiejkolwiek krytyki jako "lewactwa", czy "kwiku świń odrywanych od koryta" 12. Prymitywna oparta na nieskończonym bezczelnym załganiu propaganda, odwracająca wszystkie pojęcia, korzystająca z niagary fake-newsów, szczująca i dzieląca itp. Czemu mieliby przeciwstawiać się zjawiskom (jak te opisane) które im sprzyjają.
  • Zyga 2018-03-29 18:48:28
    Tydzień temu pisałem że pis za miesiąc spadnie na 24% i dno z którego wypłynęło a tu wystarczyło parę dni i już jest 28% jak to dno szybko powraca na swoje miejsce
  • goj 2018-03-29 18:02:06
    Jaki z tego wniosek? Ano taki, że Polaczki wolą być okradani przez Ruskich i Niemców, a nie przez Żydów. Każdy, kto nie głosuje na PiS, ten jest antysemita!
  • Minister Prawdy 2018-03-29 16:00:14
    Do szambo wybiło z pisuaru: Co najmniej 40% według CBOS a dokładnie tyle ile prezes każe. Jak każe 120% to tez tyle będzie.
  • spuścić pisuar! 2018-03-29 15:58:20
    Do wwp: Tak, tak, usunąć też należy kłamcę Maciarewicza, duktatora Kaczyńskiego, Szydło której należy się ile chce kasy z publicznych pieniędzy, Adriana który podpisuje wszystko jak leci, historyka który udaje wybitnego ekonomistę a dług publiczny przy nim rośnie w rekordowym tempie, komucha i czerwonego prokuratora Piotrowicza, Biereckiego pod którego rządami miała miejsce afera SKOK (gdize ta kasa?). Można by wyliczać długo bo nie ma w PIS żednego prawdziwego specjalisty i niezależnego polityka.
  • szambo wybiło z pisuaru 2018-03-29 15:57:58
    Do gosc: nie dygaj pajacu w partyjnym cebosiku pis nadal ma ze 40. AHAHHA, AHAHAHHAHAHAHA, BUAHAHAHHAHAHAHAA, ty ziebie genetyczny 500+.
  • CENA ZA PAZURKI :) 2018-03-29 15:56:08
    Dyrektor wszechpan zrobił ze swoich ludzi zwierzątka (KOTKI) i karze im wystawiać ''pazurki'', te prywatne zoo to ułomni ludzie są zezwierzęciałe ich lica i się dostosowywują ooo, a w efekcie Rządzące Prawo i Sprawiedliwość traci poparcie, od lutego notowania PiS spadły aż o 12 pkt proc. - wynika z sondażu Kantar Millward Brown !! „Te pieniądze im się po prostu należały!” – grzmiała w Sejmie w połowie marca była szefowa rządu Beata Szydło. Dwa tygodnie później partia rządząca odnotowała spektakularny zjazd w sondażu: z 40 do 28 proc. To największy miesięczny spadek ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego od wyborów parlamentarnych w 2015 r.. a na bilbordach w Warszawie widać ile te bydło sobie brało na raz doskonale, obrzydliwość+ od tak 100000 pln, a co tam, beneficjenty i tak za 500 wyliżą nam rowa zawsze, myślą se... Wyborcy pis to bez ambitni są!
  • Byle nie PIS 2018-03-29 15:53:12
    Do Jarek: Wolę żeby rządzili złodzieje i malwersanci niż wielcy złodzieje, malwersanci, oszołomu i szkodnicy. Taka jest różnica.
  • gosc 2018-03-29 14:42:06
    Na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24 Nie dziwi nic...1 Choc moze to ze Pis nie ma 15% nie wykonano zlecenia należycie...Hmm
  • Dentysta 2018-03-29 14:27:22
    ten sondaż jest tak prawdziwy....jak zęby Schetyny::))
  • Open Your Mind 2018-03-29 13:52:26
    ohohohohoo z pisuarów już kaszanaka na Święta tragedie i lamenty u bumów socjalnych żerujących, czyżby sekta rydzyka pomachała delikatnie palcem . HAHAHA, bydlaki sprzedajne z pisuarowej zgnilizny :)
  • wwp 2018-03-29 12:52:18
    Ta pani Kopacz ta pani z Warszawy rudy lis z Brukseli i schrek grzesio jusz nam dosyc krwi napsuli nigdy tych ludzi
  • :-) 2018-03-29 12:43:14
    Do Mycka: Tylko idioci popierają PIS bo niszczy demokrację, sojusze a pazerny jest jak żadna partia do tej pory. PO nie jest idealne ale przynajmniej gospodarka jest dla nich ważniejsza niż ideologia a zasad demokracji przestregają. PIS to populistyczno - szowinistyczno - oszołomska partia dla ludzi którzy chcą żyć na koszt państwa czyli tych którzy pracują.
  • Jarek 2018-03-29 12:37:32
    Do Byle nie PIS: To znaczy że według ciebie lepiej niech nawet rządzą złodzieje malwersanci oszuści niż PIS to ja dziękuję za takie państwo i żal mi ciebie pozdrawiam
  • Mycka 2018-03-29 12:09:16
    PIS traci poparcie tylko w sondażach dla TVN , tylko idioci nie widzą zagrożenia dla Polski jaką jest PO .
  • LOL 2018-03-29 10:38:05
    postawcie patrioty w Radzikowie i przy Microsofcie w Warszawie Aleje Jerozolimskie 195A
  • Byle nie PIS 2018-03-29 10:12:11
    Do Polak: Być może PO grabiło ale do pięt nie dorasta pisuarowi który wszystkie możliwe stanowiska obsadził swoimi misiewiczami którzy kroją dziesiątki i setki tysięcy miesięcznie ze wspólnej kasy. PO nie dawało nagród ministrom a wysokość pisuarowych nagród to skandal. Dlaczego PIS robi komisję w sprawie Amber Gold a nie robi w 8 razy większej sprawie SKOK? Czy nie pozostawia wątpliwości zakup przez PIS samolotów bez przetargu? Gdyby zrobiło to PO, komisja już dawno by działała. A imprezy ministra Szyszki za publiczną kasę. A dziesiątki milionów publicznych złotych dla toruńskiego biznesmena (zęby nie nazwać go inaczej po tym jak nie zwrócił kasy na ratowanie stoczni) w zamian za poparcie medialne? Nie wspomnę już o niszczeniu demokracji w Polsce i sojuszy za granicą. Być może PO jest złe być może PSL i SLD nie są najlepsze ale głosowanie na PIS to niszczenie Ojczyzny. WSZYSTKO BYLE NIE PIS!!!
  • uih 2018-03-29 10:02:46
    Do kkjp: Nie ma bardziej lewackiej partii niż PIS. Deklarują się jako prawica ale postępują jak PZPR.
  • kkjp 2018-03-29 09:55:50
    Co za bzdura na lewackich papierach PO nie ma nawet 15 % poparcia.....
  • JohnyB 2018-03-29 09:46:32
    Do Bartosz: Katastrofę to już zrobiło Pis i jakim trzeba być id...ą, żeby tego nie widzieć!
  • Polak 2018-03-29 09:45:23
    Do Wolnościowiec: jedno słowo ze znakiem pytajnika, które rozkłada twoją suma summarum destrukcyjną tezę: ALTERNATYWA? dobrze wiesz, a może i powinieneś wiedzieć, że większość gardzi peło i ZSL za 8 lat poniewierania i grabienia na maksa Polaków, PIS jaki jest wiadomo, mniejsze zło tylko i wyłącznie, SLD tu szkoda komentować, ale pytam ponownie: JAKA ALTERNATYWA? Co w zamian?!? Pytam o realia, żadnych kilku posełków od śpiewaka nie jest w stanie być realną alternatywą!
  • JohnyB 2018-03-29 09:43:29
    Do Johny: Szkoda, ze jak "Wasze" sondaże były mało wiarygodne nie miałeś nic do powiedzenia! Jak zwykle, wina Tuska...
  • Johny 2018-03-29 09:21:28
    Sondaż na zlecenie TVN? Wiarygodny jak nie wiem co ! Śmiechu warte. Następny sądaż od TVP pokaże 50% poparcia dla PiS a wybory będą totalną kompromitacją PełO i tyle w temacie ! Do puki nie powstanie nowavwiarygodna partia młodych polityków to PiS bedzie rządził a potomkowie komuchów i dzieci resortowych będą jedynie marzyć o władzy.
  • Bodziomaster 2018-03-29 09:06:59
    Chrońmy Polskę przed ustawą 447,1226,niema to nic wspólnego z polskim prawem.Amerykańskie oraganizacje żydowskie i Żydzi z Usa nie mają nic wspólnego z Polakami pochodzenia żydowskiego.Mienie po bezpotomnych należy do Państwa polskiego i Polaków.Wszelkie próby szkalowania i przejawy antypolonizmu to próba bezprawnych wyłudzeń.Żadnych zwrotów,żadnych odszkodowań.Żydzi przestańcie kłamać,jesteście zwykłymi złodziejami! Let's protect Poland against Law 447,1226, it has nothing to do with Polish law. American Jewish organizations and Jews from the USA have nothing to do with Poles of Jewish descent. Property after non-lent is owned by your Polish and Poles. All attempts to vilify and manifest anti-Polonism are an attempt of unlawful extortion. No returns, no compensation. Jews, stop lying, you're just ordinary thieves! בואו להגן על פולין נגד חוק 447,1226, אין לזה שום קשר עם החוק הפולני. לארגונים היהודיים וליהודים מארה"ב אין כל קשר עם פולנים ממוצא יהודי. נכס לאחר שאינו מושאל הוא בבעלות הפולני שלך פולנים. כל הניסיונות להשמיץ ולהפגין נגד הפולוניזם הם ניסיון של סחיטה בלתי חוקית. אין החזרות, אין פיצוי. יהודים, תפסיקו לשקר, אתם סתם גנבים רגילים!
  • Wolnościowiec 2018-03-29 08:15:59
    Ludzie, proszę przekonujcie swoich bliskich, głównie starszych, że nie może być lepiej, jeśli te same świnie zmieniają się przy korycie! Musi dojść do politycznego oczyszczenia, a więc won z PiS, PO, SLD i PSL!
  • Ania 2018-03-29 07:33:36
    Do Bartosz: Pomodl sie do Teojego Prezesa moze kasa ci da😂Kaczor Rydzyk i Mocherowe Berety! Juz po was
  • Ania 2018-03-29 07:24:09
    Kaczor juz starczy tego syfu co zrobiles! Idz do domu Kota Glaskac!!!Koniec Pis!
  • TaaJew 2018-03-29 02:34:29
    Widzę, że Razem powinno przypodobać się wsi. Ta kurtyzana PSL mogłaby w końcu zejść ze sceny niepokonana. Gdyby na jej miejsce weszło Razem (5%), mielibyśmy świetne rozdanie. Wolność Korwina, lewica zaangażowana, lewica cyników (SLD), Kukiz... w takim układzie byłoby świeżo.
  • Dyka 2018-03-29 00:18:29
    Hahahah sondaż dla TVN dobre trzeba było czymś przykryć temat podpisania umowy na patryoty marzą im się takie sondaże ale na szczęście PO już leży i lewactwo i oby tak było po wsze czasy...
  • ou9iyu9 2018-03-28 23:08:58
    Do ... ty kupa... : sam się nazywasz, spiepszaj ty pisowki trolu a ... kupa ... to twój prezes
  • Bartosz 2018-03-28 22:43:42
    Jak PO odzyska władze to będzie katastrofa. Mam nadzieje, ze prezes weźmie ich tam wszystkich za mordę i ogarnie to wszystko.
  • trala lala 2018-03-28 22:23:57
    Do Śmiech z pisowców: śmiej się Pajacu
  • Okrutna prawda 2018-03-28 22:19:54
    Do Troll z PiSu: tylko ze nie wszyscy chodzą na wybory a cześć jeszcze nie wie na kogo będzie głosowała. Ale w sumie te 19% można dodać do wyniku BiN (chociaż takiego wyniku nie mają i nigdy mieć nie będą). Punkty procentowe nic nie kosztują (chyba że sondaż jest kupiony tak jak to robi BiN) nie to co złodziejstwo co teraz nazywa się ,,nagrody,,. Taka jest okrutna prawda.
  • ... ty kupa... 2018-03-28 22:09:16
    Do ou9iyu9 : ty puknij się w czółko...
  • Stary kozioł 2018-03-28 21:58:17
    Do wdzivny: ustawka! sie ma!
  • hucpa 2018-03-28 21:51:37
    Do ou9iyu9 : vstafka? możepo polsku będzie, co!
  • ou9iyu9 2018-03-28 21:24:06
    Do wdzivny: No to fajnie życze dłuzej tego.
  • fyfufufufugnkjnnlkmlkjojo 2018-03-28 21:24:02
    ..................wynika z sondażu przeprowadzonego przez Kantar Millward Brown na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24...................
  • wdzivny 2018-03-28 20:45:25
    Do ou9iyu9 : Studia, to już bardzo dawno skończyłem, ale co do młodych studentek to dotąd nie mam zastrzeżeń. Dobrze być młodym i mieć piękne perspektywy, jakich dotąd żadna młodzież polska nie miała. Od młodieży niewszechpolskiej zależy by te dobre czasy trwały jaknajdłużej i dla ich potomstwa.
  • Piotr 2018-03-28 20:22:28
    tyle afer wyszło na światło dzienne Platforma okradła Polske na grube miliardy gdyby Platforma była dalej przy władzy to juz by po na naszych ulicach chodził co drugi to ciabaty muzeumanin z nozem w kieszeni a my bysmy byli dalej niewolniczym krajem pracującym na Niemców Francuzów Holendrów i Belgów Ludzie opamiętacie się dopiero jak stracicie to co macie ale będzie zapóźno
  • ou9iyu9 2018-03-28 20:20:12
    Do wdzivny: Jestem wierzącym ale mam dopie rydzyka, Pi@rdole takie meczety i kościoły. Szanuje tylko inteligętnych ludzi jak młode studentki czy studentów. Kiedy będziesz po studia to poznasz ładną kobietę.
  • Śmiech z pisowców 2018-03-28 20:19:49
    Hahaha, socjaliści z PiSu już zaczynają swój spadek na dno. Brawo, dalej podlizywać się Rydzykowi i ośmieszać na arenie międzynarodowej. A opozycja w górę, brawo!
  • ou9iyu9 2018-03-28 20:17:53
    Do wdzivny: Niech sobie osczędzą sobie planiny nie wierzę w to i to.
  • ou9iyu9 2018-03-28 20:17:07
    Do wdzivny: Nawet nie zagłosuje na Partię Rydzyka. narqa
  • ou9iyu9 2018-03-28 20:15:58
    Do wdzivny: Nie jestem za KS Rydzykiem. mam w dopie arabskie meczety i kościoły. Modlę się do boga a nie do jakiegość obrazka Jezusa. Ja sram na twoich arabów. Weż Pożal się do kijowskiego. Życze dobrej nocy.
  • wdzivny 2018-03-28 20:05:48
    Ciekawe, że sondaże PiS przeprowadzone najczęściej przy kominku przez mocodawców PiS nie budziły takiego sprzeciwu, tylko zdziwienie, że aż tyle jest zakutych łbów podatnach na propagandę
  • wdzivny 2018-03-28 19:59:10
    Do ou9iyu9: jak dotąd, to wszystkie wykupywałaZjednoczona prawica, za pieniądze ojca R
  • wdzivny 2018-03-28 19:56:03
    Do ou9iyu9 : Pewnie, takich inteligentów to najlepiej do klasztoru na reedukację imzakaz publikowaniu się.
  • ou9iyu9 2018-03-28 19:38:24
    Ja nie chce żyć w pasożytniczym państwa POLSKIEGO ZA PO-PSL-N-SLD. Takim razie nie bd czytał ani oglądał Huj dupa kamieni KUPA...
  • tak 2018-03-28 19:37:42
    wynika z sondażu przeprowadzonego przez Kantar Millward Brown na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24. - no nie ma co się dziwić
  • Debilizm+ 2018-03-28 19:37:14
    Do hwdp.O.: żadną normalna partia nie musi znizac się do poziomu komunistycznego BiNu żeby płacić za zrobienie sondaży. Takie są realia że partie komunistyczne nie mają już racji bytu.
  • hwdp.O. 2018-03-28 19:30:36
    Ciekawe ile sondaży wykupiła platforma...
  • ou9iyu9 2018-03-28 19:26:49
    Komorowski też miał 65 poparcie
  • Hmm 2018-03-28 19:17:33
    Do Edge: Tak patrząc dokładnie, ludzie to zwierzęta. Wszyscy, nie ma nawet jednego na swiecie wyjątku. Przykre, że brak Ci wiedzy z podstawówki
  • Henio 2018-03-28 19:15:33
    Do §.beda siedziec.: ty jesteś bydłem i te twoje platwusy
  • Dawaj ! 2018-03-28 19:07:55
    Korwin dawaj tych POpaprańców jedziesz !
  • Edge 2018-03-28 19:01:42
    Można zauważyć że pseudopolacy i pseudoludzie (czyt. PiSuary) noszą biało czerwone przypinki na ubraniach. Ale ich starania są bezskuteczne bo nigdy nie będą prawdziwymi Polakami i ludźmi... na szczęście bo zwierzęta nie są i nigdy nie będą ludźmi.
  • DnoPO 2018-03-28 18:55:47
    Hahahha To ten sondaż co najpierw były pytania podprowadzające a potem pytane o poparcie. Totalni P R O F E S J O N A L I Ś C I !!!
  • Recepta Kowalska 2018-03-28 18:49:44
    Do adasko: siostro tlen dla tej osoby!
  • owczarki niemieckie gleba 2018-03-28 18:27:56
    Oooo, to nagle sondaż nie jest sfałszowany?!? (zdaniem owczarków niemieckich) Jak to się dzieje, że poprzednie były a teraz nagle nie? Buahahahahhahaaaa patola, normalnie patola
  • wili 2018-03-28 18:27:55
    sondaz robiony dla publikatorow niemieckich i rosyjskich jakie sa fakty i tvn to nie stanowia dla mie odzwierciedlenia prawdy poparcia poniewaz ja ufalem ,oraz inni Polacy UW UD PO PSL SLD przez 25 -lat i gdyby nie zwyciestwo w 2015r zjednoczonej prawicy to Polski suwerennej juz by nie bylo a na lekcjach histori Polskie dzieci uczylyby sie o sukcesach i swietnosci niemiec
  • adasko 2018-03-28 18:09:55
    wreszcie pis spada az miło popatrzec
  • Beata Szydło 2018-03-28 18:06:51
    Bo nam się należało!
  • Rafał 2018-03-28 17:56:32
    Do §.beda siedziec.: chlopie ty jestes takim czubem, ze szkoda gada. siedzisz tu od rana do wieczora, podszywasz sie pod kilka osób i wypisujesz te swoje brednie.
  • MarcinM 2018-03-28 17:42:05
    Zobaczcie jak sondażownie mają Polaków za idiotów. W ciągu 6 dni między sondażami PiS ma różnicę 16%. To by w praktyce oznaczało, że około 4 milionów ludzi w ciągu kilku dni zmieniło diametralnie zdanie. Kolejna sprawa, jeżeli sondaż wychodzi 26 marca to oznacza że był robiony kilka dni wcześniej bo trzeba tych ludzi przepytać, zliczyć, opracować i opublikować. Czyli ja rozumiem, że weług naszych sondażowni obywatele praktycznie codziennie głosuyją inaczej. Tak wynika z tego co się publikuje.
  • rolnik z Wyżysk Dolnych 2018-03-28 17:18:08
    Do POlak:oj mial być palec w dół, proszę doliczyć do wyniku,
  • §.beda siedziec. 2018-03-28 17:14:54
    Sondaz zostal sfalszowany PiS ma okolo 10-15%
  • §.beda siedziec. 2018-03-28 17:13:13
    Do tez Rafał: Najpierw ich pozamykaja za przechery.
  • §.beda siedziec. 2018-03-28 17:11:32
    Do ja.ja.: Patrz dalej TV Kaczynsko Geobbelsowska Komunistyczna propagande Ciemniaku Trollu Komuny.
  • hwdp.O. 2018-03-28 17:06:00
    Inny nowy sondaż na pewnej stronie wskazuję 44% dla pis i 15% dla p.o. Platfusy musiały sporo zapłacić za to ściemnianie. heh.
  • 12648 2018-03-28 17:05:00
    Sondażownia zapomniała doliczyć PIS 20%
  • ja.ja. 2018-03-28 17:04:32
    ''...wynika z sondażu przeprowadzonego przez Kantar Millward Brown na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24...''.......hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhhhhhhhaaaahhhhhhhhhhhaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhaaa. ja pierrdolęęęęee.
  • §.beda siedziec. 2018-03-28 17:02:42
    P.O. sporo zapłaciło za te brednie. :D
  • KonserwatywnyLiberał 2018-03-28 17:00:45
    Oddam głos na Partię Wolność! Polecam każdemu konserwatywny-liberalizm ;)
  • Korwinista 2018-03-28 16:59:37
    KORWIN 5% NIE WIERZĘ!
  • POlak 2018-03-28 16:32:12
    Do Troll z PiSu: I właśnie taki durnie jak Ty mają niestety prawo głosu! Jak nie wiesz gdzie te brakujące procenty to musisz być alkoholikiem na zasiłku PIS`owskim.
  • tez Rafał 2018-03-28 16:30:35
    Do Rafał: Ale Kukiz nigdy nie połączy się z JKM bo nic ich nie łączy światopoglądowo
  • POlak 2018-03-28 16:29:15
    Może się w końcu duraki przekonały, że PIS to cyniczni oszuści i nieudaczniki.
  • prokomunistyczny 2018-03-28 16:20:35
    Jako zasłużony komunista stwierdzam że sondaż został sfałszowany. Kto to widział żeby jedyna słuszna partia PiS miała tylko tyle %. To jest całkowicie niedopuszczalne.
  • Bartek 2018-03-28 16:06:05
    Jedyna szansa dla pis-u to oddac te wszystkie premie i przeprosic Polaków.
  • Mieszko 2018-03-28 16:02:27
    Szkoda że nie wyszło odwrotnie , marzenia nie szkodzą
  • Cyklop28 2018-03-28 16:02:05
    To nie waśnie frakcyjne w "dobrej zmianie", jak podejrzewa jej szef, ale zapowiedź ustawy o zniesieniu ważności dekretu o reformie rolnej (dodajmy: i osadnictwie) oraz dekrety Bieruta, co dnia na dzień pozbawiłoby ziemi miliony rolników oraz działek i mieszkań w stolicy dziesiątków tysięcy mieszkańców było tym "strzałem w stopę" PiS. Natomiast wprowadzenie jej w życie doprowadzi do burzy, która radykalnie wyrzuci na śmietnik historii tych, "co som przy(wódce) III RP". Sprawdzi się przysłowie, że kogo Bóg chce ukarać, to mu najpierw odbiera rozum.
  • Troll z PiSu 2018-03-28 15:55:04
    28+22+10+9+6+5+5+2 = 81 Chyba ten wspaniały niemiecki sondaż zapomniał dodać 19% dla PiSu ahhah niezłe manipulacje :)
  • stoppatologii 2018-03-28 15:54:07
    BiNowcy mówią ze bezpieczeństwo nie ma ceny. Tylko kto nas ochroni przed komunizmem jaki nam serwują i jaką to ma cenę...
  • hwdpis 2018-03-28 15:50:32
    I niech PO rośnie w siłę. Co prawda nie popieram ich ale to jest lepszy wybór niż bycie za komunistycznym BiNem.
  • §.beda siedziec. 2018-03-28 15:38:10
    I tu Trolle PiS sa nieudacznikami i szmalcownikami zarazem.Zadnej politycznej wiedzy cymbaly,sami sobie klada petle na szyi.
  • Lomasz Tis 2018-03-28 15:35:05
    Niech POPiS traci! Przez tych ludzi nadal mamy powszechną korupcję i biedę!
  • §.beda siedziec. 2018-03-28 15:33:30
    I Trolle PiS pociagneli batem ,leniwe bydlo.Towarzysz Kaczynski wyraznie niezadowolony.
  • §.beda siedziec. 2018-03-28 15:30:36
    Do ZKO Kraków: Ty glupi darmozjadzie 500+,boisz sie ze cie do roboty pognaja.Koniec wysysania krwi pracujacych uczciwie.
  • ZKO Kraków 2018-03-28 15:02:40
    Jak zwykle esbecko-bolszewicki TVN wszystko fałszuje ! KANALIE ! Chcieliby w sejmie tych zdrajców z SLD i pojebów z Nowoczesnej ! NIEDOCZEKANIE ! Tej bolszewickiej stacji TVN trzeba zabrać pasmo emisyjne w Polsce, niech nadają na Kremlu !
  • kak 2018-03-28 14:54:42
    Dobrze dobrze; milosnik malarstwa i żyrandoli miał 68% i nie przejechal na pasach ciężarnej zakonnicy. Tyle w temacie wiarygodności sondażowni.
  • Bartek 2018-03-28 14:54:29
    jak PO dojdzie do wladzy to czeka nas zalew islamu i podobna sytuacja jak w szwecji, gdzie kiedys ludzie nie zamykali drzwi na noc a teraz ogradzaja sie plotami pod wysokim napieciem.
  • DnoPO 2018-03-28 14:53:26
    Hahahha To ten sondaż co najpierw były pytania podprowadzające a potem pytane o poparcie. Totalni P R O F E S J O N A L I Ś C I hahahahha
  • Andrzej Smolec 2018-03-28 14:48:30
    Nie wiem czy dobrze...mam mieszane uczucia...mnóstwo spraw mi nie pasuje...osądżcie sami...
  • Rafał 2018-03-28 14:41:35
    tak naprawde nie ma zjednoczonej prawicy, bo sam kukiz z korwinem maja 15%
  • Rafał 2018-03-28 14:35:55
    Do Tfu: a ty kogo teraz popierasz?
  • §.beda siedziec. 2018-03-28 14:33:29
    Pazernosc klamstwa lamanie Konstytucji zlodziejstwo na kazdym fracie,musi byc ukarane nie tylko przez wyborcow,ale i UE.Beda siedziec.
  • Tfu 2018-03-28 14:29:56
    Do rafal: Ciebie ucieszyło by nawet panowanie zbója Madeja.Byle było wszystko można kraść.
  • What the hell is that? 2018-03-28 14:22:16
    Tak popiepszonego sondażu w życiu jeszcze nie widziałem. Żeby aż tyle partii weszło do sejmu? Serio PSL? Serio Nowoczesna?. SLD aż 9%??. Cieszy natomiast 10% dla partii Kukiz '15 oraz 5% dal partii Wolność( Pierwszy sondaż, w którym ta partia wchodzi do sejmu!). Dziwi tak niskie poparcia dla PIS-u. Ale to jest przecież sondaż tvn-owski, oni lubią zaskakiwać na niekorzyść. Partia Wolność, gdyby nie kontrowersyjne i często trudne do zrozumienia wypowiedzi Korwina-Mikke rozwinęłaby skrzydła, mają ciekawy program, są takimi neokonserwatystami, bo stawiają z jednej strony na rozwój gospodarczy, a z drugiej strony na poszanowanie tradycji, wartości i poczucia jedności narodowej i dumy z Polskości, są też Eurosceptykami, ja się im nie dziwię, zwłaszcza jak się Komisja Europejska zachowywała starając się na siłę forsować stały system relokacyjny. Może kiedyś będzie jakaś współpraca Wolność i Kukiz'15? Kto wie, pod warunkiem, że partia Korwina nauczy się zdolności do kompromisów i nie będzie zbyt nachalna w swoich poglądach. Co do sondażu - chyba przejdzie do historii, jako najdziwniejszy z najdziwniejszych
  • §.beda siedziec. 2018-03-28 14:19:15
    Zgodnie z planem teraz to szambo przykryc deklem ,zeby nie cuchnelo ,czyli aresztowac za zdrade stanu i po zawodach.
  • DnoPO 2018-03-28 14:16:54
    Hahahha To ten sondaż co najpierw były pytania podprowadzające a potem pytane o poparcie. Totalni P R O F E S J O N A L I Ś C I hahahah
  • FanWyborczej 2018-03-28 14:12:49
    Sondaż został przeprowadzony z pytaniem podprogowym (termin z socjologi) o nagrody dla ministrów.
  • Pierdas Gertruda 2018-03-28 13:48:18
    Sondaż tvnowski można o kant półdupków rozbić. Szczują tylko jak nawiedzeni 24 na dobę jakby się psychotropów nałykali.
  • Anonim 2018-03-28 13:45:56
    I to właśnie im się należy... Ciemny lud jest co raz bardziej oświecony.
  • Szwajcar 2018-03-28 13:41:21
    POlaczki zamowily sobie sondaz no to chyba oczywiste ze totalna oPOzycja idzie w gore
  • rafal 2018-03-28 13:35:20
    Niech jeszcze przyjmą z 3 mln ukrainców i wyplaca sobie nastepne "nagrody" to wtedy zejada ponizej progu... Gratuluję
  • Polski patriota 2018-03-28 13:27:02
    "Bić" bolszewika, wygniatać jak pluskwy, wsadzać do kryminałów, żeby raz na zawsze odechciało się , "teroz ku..wa my" , i "nom sie nalezało". jeszcze zapanuje sprawiedliwość i prawo tez swoje zrobi.
  • srad. 2018-03-28 12:57:24
    A nie mówiłem XD komunistyczny BiN nie ma racji bytu

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.208.132.33
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!