PARTNERZY PORTALU

KOMENTARZE (145)

• henio 2018-10-24 20:00:21
    na Tuska nie głosujcie to oszust
  • PO-hańba i WSTYD 2018-04-17 18:02:59
    SCHETYNA - OSZUST I ZAKŁAMANIEC!!! PREZES PARTII OSZUSTÓW. Łże jak całe PO!!! Była WICE PREZES HGW - HAŃBA-GÓWNO-WARTA. SEKRETARZ GENERALNY PO - GAWŁOWSKI ARESZTOWANY.... To liderzy. POzostałych długo by wymieniać... ...... Czy wy z PO i KODalicji, za okradaniem, kłamaniem i oszukiwaniem Polaków umiecie coś jeszcze!????
  • §.beda siedziec. 2018-04-13 06:49:52
    PiS aresztuje i pozbawia imunitetow niewygodnej opozycji.Zaczyna sie na calego jak kiedys w PRL-u.To mozna porownac ze stanem wojennym z 13-12-1981 roku.Jest bardzo zle ,POLACY otworzcie oczy!!!
  • §.beda siedziec. 2018-04-12 19:51:59
    Pogoda jest piekna ,tylko rzad mamy h.....jowy.
  • pis to groteska juz 2018-04-12 18:35:32
    Bydlaki od ludzi się odgradzają barierkami i ludzi z sejmu wynoszą, tak sie pisuar zesrał, to juz ich koniec. BYDLAKI !!!
  • swąd z pisuaru 2018-04-12 18:04:51
    pisowcy to chciwe wręcz zachłanni ludzie i mściwi, najgorszy rodzaj, ci cukierka sobie fabryke ich, a debil się cieszy, ale już i debili oczy otwarte jak u myszołowa, bo wylazło gówno z pisuaru i jebe na caly kraj :)
  • Do §.Beda siedziec.: 2018-04-12 15:55:02
    Komorowski Przesłuchaneie w Poslat News niedopełnienie obowiażku w katastlofie smoleńskim. Widać to jest zemsta PIS na PO-PSL byłych ministrów i Tuska.
  • Siemak 2018-04-12 15:51:42
    Do Anty tefałen : Amerykanie cenią sobie wolnośći. A unasz jakie Łyse Dresiarze+500 Pastety brzydkie zamiast wziąć się za robotę, to bydło chlają piwsko i marudzi że to kogoś wina, bano jak ktoś przechał całe życie i sobie zmarnował. To sami sobie winni są dresiarze a teraz poszaleją 500+ każdego dziecko 3 dzieci utrzymują dresiarze nieroba=Dziecioroba 3x500 1500 do ręki. To mu DOpa ulrzyła as im w dopie przewracają się bez umiarem. Oto Polska Rzeczywiśtość Pismaku Elektoratu, mówi kaczyniak coś inteligentne państwo. O to Gratuluję. Polskie bydło wieśniaczkie szmaty i cuchnące społeczeństwo poniżej. W domu pobierają muzykę disco-polo a potem siedzą ławkach i chlają chwalą się gównem to właśnie PATOLOGIA+500 A mamuśka jest dumna takiego synusia. ale roczujące jak u pismaków. Za Peło tak jeszcze niebyło.
  • Anty tefałen 2018-04-12 15:40:42
    Do §.Beda siedziec.: Powypłakaj się Panu Byłemu Prezydentowi Ubekowi RP Bolkowi Wałęsa.
  • Blo 2018-04-12 15:39:10
    Do §.Beda siedziec.: Coś słyszałam od kolegów byli jebani za PIS. czemu głosują na nich? oni bo Tusk Zbudował Skok stefczyka bo oszukiwał ludzi a aja śmiech Pisiory tylko Pierdolą i tu trolę Pismaki PIszą tylko same Głupoty, to niech idą wypłakują i prześpią na Kałdunie Ks Rydzyka, mówią mają moce pogańskie i ochronią od zła. hihiihi
  • Blondyna 2018-04-12 15:35:50
    Do §.beda siedziec.: Kiedyś w 2014 4 maja pewna dziewczyna przystępowała do matury niestety nie zdała bo zabrakło jej 1 punkt. Miała pretensje do Platformy i do OKE. Ona pozwała do sądu przeciwko OKE i tą sprawę przegrała. Bano jak któś nie pilnuje się to tak ma.
  • Kamizelka 2018-04-12 13:55:44
    Kim um dzong to Grubasna Kamizelka
  • Komuna u władzy 2018-04-12 13:20:52
    Do Anty tefałen : O, znalazł się w końcu jeden pisuarowy inteligent po 1,50zł od wpisu. Kiepskie naśladownictwo to jedyne na co stać pisuarowych trolli bo formację tę popiera margines i dysfunkcja która chce żyć na koszt innych. Trudno od nich wymagać poprawnej polszczyzny, nie mówiąc już o prawidłowym rozumowaniu. Jak w starożytnym Rzymie za okresu demokracji, taki element powinien mieć ograniczone prawa. Po prostu dlatego że nie rozumieją rzeczywistości albo dają się przekupić za flachę i zagrychę, głosując nie na tych którzy są dobrzy dla kraju ale na tych którzy najlepiej kłamią i dają na flachę i zagrychę.
  • Anty tefałen 2018-04-12 12:53:21
    Wszystko wraca do normy, tępic pelowskiego raka
  • §.Beda siedziec. 2018-04-12 12:22:03
    PiS to nowotwor trzeba go tepic w poczatkowym stadium.
  • Przeproście i Spierd....e 2018-04-12 11:48:46
    pisowcy to zwyczajni pazerni beneficjenci nagród. Druga, trzecia... dziesiąta ... setna pensja, pod stołem. Cicho, cicho...
  • :-) 2018-04-12 09:19:42
    Czekam aż PIS osiągnie w badaniach zleconych przez TVP poziom powyżej 100% a połączona opozycja wynik poniżej zera.
  • Przeproście i Spierd....e 2018-04-11 23:24:16
    Sondaż wykonany dla tvp jest tak wiarygodny jak dzisiejsza komisja macierewicza, której to nawet te reżimowe tv-pis powstydziło się wyemitować.
  • §.beda siedziec. 2018-04-11 22:14:15
    Nieudaczni trolle PiS-lamisci oddelegowani na inne portale,cisza tu i milo pogadac z Polakami patriotami broniacych przed komuna Polakow.
  • antykomunista 2018-04-11 19:27:15
    Do srad.: Mogę nawet nasrać na brzydki ten brudny pomnik.
  • srad. 2018-04-11 19:04:03
    Słyszałem ze pierwszy sekretarz dotarł do celu i prawdy tylko nie wiem jaka prawda jest prawda w wybudowaniu niezgodnie z prawem jakiegoś śmiesznego pomnika.
  • antykomunista 2018-04-11 18:45:33
    Panie marszałku wysoka izbo. Ja bez żadnego trybu. Pragnę tylko poinformować ze głosując na komunistyczny nowotwór potocznie zwany PiSem szkodzi się Polsce Polakom i interesom polski. A dzięki oddawaniu głosu na PiS pomaga się Putinowi, ruskim agentem czy Kim Dzong Unowi.
  • ArabMuzułmanim 2018-04-11 15:19:31
    youtube.com/watch?v=ACnq_zv4vps
  • ArabMuzułmanim 2018-04-11 15:18:27
    Wstrzymać politykę posłuchajcie islamską muzykę.
  • ArabMuzułmanim 2018-04-11 15:17:35
    youtube.com/watch?v=KfXIF2Mm2Kc
  • Aloizy 2018-04-11 14:55:29
    Do :-): Wybaczcie jestem chory umysłowo podpuszczali mnie o kazali mi pisać głupoty trolle Rydzyków.
  • :-) 2018-04-11 14:39:26
    Do §.beda siedziec.: Mogę tylko powtórzyć - jeżeli wiesz coś o złodziejstwie za PO, napisz do Ziobry a on z a zachwytem się tym zamknie. Jeżeli nikogo do tej pory nie zamknięto to chyba o czymś świadczy - mianowicie o kłamstwach typowych dla bolszewików w celu oczerniania przeciwników politycznych i maskowania własnych afer. Wymieniłem kilka afer pisuaru w tym największą w Polsce aferę SKOK, pod rządami pana biereckiego, obecnie senatora PIS. Co do uchodźców, mieliśmy już 300 tysięcy Czeczeńców i nikt ich nawet nie zauważył więc pewnie 7.000 uciekających przed wojna biedaków, nawet innego wyznania nic by pewnie nie zmieniło. Swoją droga bardzo ładnie postąpili ludzie deklarujący się jako katolicy, odmawiając im pomocy. Co do kopalń, najwięcej zamknął PIs, nie PO ale bardzo dobrze zrobili bo wydobycie było za duże i zbyt drogie. Na chwilę obecna taniej jest kupować węgiel importowany z drugiego końca świata, nie mówiąc już o Rosji a związki zawodowe w kopalniach uniemożliwiają ich naprawę co jest możliwe w Polskich warunkach jak pokazał przykład Bogdanki. Ja bym zamknął jeszcze ze 2 lub 3 mniej rentowne bo nie jest sprawiedliwe żeby podatnicy dopłacali do produkcji węgla a później jeszcze kupowali najdroższy w świecie węgiel lub bardzo drogą energię z niego wyprodukowaną. Ty, jak twoja partia na wzór komuny prowadzicie politykę demagogoczno - historyczno - ideologiczną. To samo robiła komuna.
  • ArabMuzułmanim 2018-04-11 14:29:39
    Do TWORKI WITAJĄ !!!: Hurra!! Moja koza odnalazła się dziękuje Państwu Polskie i mam swój rezydencję Głosuje naa PO jak bd zyć niewierni nie obchodzi mnie to.
  • cff 2018-04-11 14:19:27
    KOBIETKI-LASECZKI-CIPECZKI.
  • TWORKI WITAJĄ !!! 2018-04-11 14:10:09
    Najnowsza wersja macioroewica ''nalot zdalnie sterowanych pancernych ptaków''
  • BLONDYNKA 2018-04-11 14:09:12
    Do Dżoana: Pani czy Panie Pożal się do do tego brzydkiego Pana Schetyny.
  • §.beda siedziec. 2018-04-11 14:00:54
    Do :-): Jesteś zmanipolowany przez media TVN POLSAT NEWS Propagandy i obłudy.finansowane przez PEŁO. Coś PIS robi złego to głosno. PEŁO podwyższyło podatki, zamykano kopalń a górników pozbawiono pracy sobie Prezesesi dostali podwyżki bez urazy ja takich EWA KOPACZ(żABIEOCZY) I SCHETYNĘ wypełnili na rozkaz brukseli a jeszcze nie mówiąć wyrzucali ludzi na bruk mało zarabiali te podatki nie mogli spłacać. opamiętaj się co napisałem to właśnie widziałem za rządu Peło-psl. Tak napewno było. to sobie głosujcie co mnie to obchodzi. nie głosowałem i tak nie bd wyjedzać i starać obywatelstwo nowe a polskie zrzeknąć huj dupa kamieni kupa kiedy dojdą do władzy dopiero znowu patologia zacznie się, złodziejstwo na wysoką skalę a już w Polsce niewiele zostało i niezapominajać przyjęcie 7000 tys imagrantów bliskiego wschodu gwałty, moderstwa i ppobicia. oto prawda i piszecie kłamstwo oraz głupoty od rzeczy
  • §.beda siedziec. 2018-04-11 13:17:28
    Do Dżoana: 100% zgoda.
  • Dżoana 2018-04-11 12:52:44
    Pomniki, hasła, slogany, nepotyzm, złodziejstwo, samo-nagradzanie, chore teorie rodem z filmów science-fiction, dziadostwo i wszechobecne zbydlęcenie narodu. Ludzie bez obycia u władzy, prostacy. Obrzydliwe jest już jak za komuny. Wszędzie nakazy i zakazy. W TV kreowanej przez PiS tylko szczują na innych że się słuchać tego nie da. Jeszcze w Niedzielę, jedyny dzień jaki mam wolny mam siedziec w domu, bo nawet na zakupy do Galerii nie mogę wyskoczyć. A to wszystko przez ten brudny motłoch co nie chce pracować i dzieciorobów ''biznesmenów'' z petem i piwem na ławce, żyjących na koszt podatników. Kraj tępych nierobów i taniego socjalnego bydła sprzedajnego to i taka władza, ale i oni poczują ten bat, który sami na siebie ukręcili, idioci
  • Pazerność i Skandale 2018-04-11 12:49:32
    A Popatrzcie ludzie na krystyne pawlowicz jak się wysławia i co mówi do ludzi, naprawdę Wam to odpowiada? Świnie pazerne w chlewie się wychowały i tego się nie wypleni NIGDY już. Tam tylko KASA i ZBYDLĘCENIE juz jest, bo się dorawli do koryta..... Wydaje sie że najwłaściwiej byłoby wobec tej ..pani profesor gromadzkiego uniwersytetu zastosować karę jaka wymierzało Państwo Podziemne dla Polek zadających sie z okupantem. Golenie na łyso i dwadzieścia pieć batów na..dolną cześć pleców. A poza tym dał im przykład Prezes jak mają się wypowiadać, a zwłaszcza jak mordę otwierać..Ryba od głowy wonieje..... ALE HAMOM - HAMY SIE PODOBAJĄ (elektorat pisuarów) ;)
  • :-) 2018-04-11 12:45:55
    Do Aloizy: Jeżeli coś słyszałeś o złodziejstwie PO, koniecznie zgłoś to do prokuratury!!! Ziobro będzie zachwycony jeżeli będzie mógł zamknąć albo chociaż oskarżyć kogoś z PO. Jeżeli na prawdę chodzi ci o uczciwość, zgłoś przy okazji pisuarowe afery jak największa w powojennej Polsce aferę SKOK, zakup samolotów VIP bez przetargu, sprawę spółki Solvere, sprawę PFN która nie chce się publicznie rozliczać z wydatkowanego pół miliarda zł z budżetu. Sprawdź też czy przyznanie przez panią szydło nagrody samej sobie z publicznych pieniędzy jest zgodne z prawem. Sprawdź ile teraz zarabiają w spółkach skarbu pisuarowe szychy i czy mają odpowiednie kwalifikacje do sprawowanie swoich urzędów. Później sam sobie odpowiedz, który z polityków jest złodziejem.
  • Aloizy 2018-04-11 12:19:06
    Do :-): Bez urazy, naprawdę trzeba być zepsutą idiotę żeby po tym wszystkim jeszcze popierać Platformę na tych krętaczy zatęsknić za czasy złodziejstwa. dailymotion.com/video/x26yas8 23% ci którzy go popierają nie tylko idioci, Ubeki, Prezesi, Pracodawcy, Urzędniczy, zarządcy, Bolikico wymieniłem to mafia byłych władzy III RP oderwanych od koryta. oni chrnią byłych elit i swoich. To mafia Przęśtepczo-zjodziejska mają w nosie zwykłych ludzi, Proszą o pomoc Brukseli odzyskaniu władzy im się niezależy dla dobro ludzi tylko dla Siebie nachłapacz więcej kasy itak mają więcej jeszcze chcą więcej, chcą chcą Polskę dla Siebie, obalająć obecny rząd wybrany legalny.
  • Antykomor 2018-04-11 12:03:20
    Największy SZUJA, kłamca i hipokryta III RP to Grzegorz Schetyna i jego kolesie z PO. Dorobek: 0 % - programu, 0 % - pomysłów, 0 % - prawdy. 100 % - kłamstwa, 100 % - potwierdzonych afer, 100 % - OBŁUDY etc
  • :-) 2018-04-11 10:18:56
    Do Dżoana: Dokładnie tak. Pisuar to ugrupowanie dla nierobów którym się nie chce pracować i wolą żyć na koszt państwa czyli tych którym się chce. Szkoda że ich tak dużo. Dobrze że niektórzy z nich zaczynają rozumieć jaką cenę należy zapłacić za popieranie neobolszewii i zwracają swoje poparcie gdzie indziej (obojętne gdzie, byle tylko nie pisuar).
  • głos 2018-04-11 09:31:34
    Do Dżoana: Nie wiem już na kogo głosować...
  • Dżoana 2018-04-11 00:01:05
    Pomniki, hasła, slogany, nepotyzm, złodziejstwo, samo-nagradzanie, chore teorie rodem z filmów science-fiction, dziadostwo i wszechobecne zbydlęcenie narodu. Ludzie bez obycia u władzy, prostacy. Obrzydliwe jest już jak za komuny. Wszędzie nakazy i zakazy. W TV kreowanej przez PiS tylko szczują na innych że się słuchać tego nie da. Jeszcze w Niedzielę, jedyny dzień jaki mam wolny mam siedziec w domu, bo nawet na zakupy do Galerii nie mogę wyskoczyć. A to wszystko przez ten brudny motłoch co nie chce pracować i dzieciorobów ''biznesmenów'' z petem i piwem na ławce, żyjących na koszt podatników. Kraj tępych nierobów i taniego socjalnego bydła sprzedajnego to i taka władza, ale i oni poczują ten bat, który sami na siebie ukręcili, idioci !
  • PijanyDziadek 2018-04-10 23:00:08
    Zapraszam na Lakujmy i odpiszy.
  • PijanyDziadek 2018-04-10 22:58:20
    ludziom nie obrażam ale ich obrażam te Kurwy PO-PSL-SLD-N nawzajem się ruchajcie się w tarogowicy z Budesrangu.
  • CYTAT na DZIŚ :) 2018-04-10 22:40:40
    ~''Trotylu trzeba szukać w głowie Macierewicza''. Jak dla mnie BOMBA. ;)
  • Tolek B. 2018-04-10 22:34:13
    NAWET FANTYCY pisowcy SPLUNĄ IM W PISUAR I GÓWNOJADY+ ŻERUJĄCE, JAK W NIEDZIELĘ ODBIJĄ SIĘ OD DRZWI GALERII HANDLOWEJ ......... ha haha ahahahaaa aaaahahhahahahaha ahahahahahhahahahahahahahah, aHAHAHAHAHAHAHAH, AAAAAAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHA, AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH, BUHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA, DEBILE+ NIEDOROZWINIĘTE. a rydzykowy kałdun 94000000 (tak śmiecie prawie 100 STO milionów pisuar wypompował, z podatków uczciwych ludzi temu złodziejowi) :) ;)
  • Joachim 2018-04-10 22:21:57
    youtube.com/watch?v=0d4c0bp3ASw
  • Pis nie jest ŻŁY 2018-04-10 22:20:40
    Z państwa kupa kamieni Polskiego? skąd się biorą Trolle antyPISU no cóż Ludzie biorą się z targowicy KODU(z FRAJERNI) manipulują karmiąć kłamstwem niewinne Polskie szpołeczeńśtwem taka wasza pażerność, bo chciecie dawnej demokracji i państwa tylko nie dla ludzi RP tylko dla Siebie żeby Sędziom, prokuratorm, pracodawcom żyło się lepiej to wojna o stare koryto, Że ludzie popatrze się nato żę się zarabia obcenie 2100 zł czy 500+ na każde drugie dziecko, ekonomiśći chwalą. Ludzie Otwórzcie Oczy czytające inne komentarze, oni wasz jeszcze obrażają nazywająć wasz Bydłem, który dostaje na każde dziecko. Kiedy dojdą do władzy to Wasz Ludzie bd mieć w dopie a Siebie swoją kastę bd dbać jako rodzina. Oni nie mają żadnego programu Politykę prorodzinną , tylko mają tylko dla siebie. To jest tylko pażerna Sitwa i darmozjady walczącze o dawne przywyleje jak bylo kiedyś w roku 2008-2015. Ludzie głosujcie na PIS, każdy pieniądż i zarobek się przyda i 500+ każde dziecko. Nie słuchajcie Trolli KODU i polityków PO to same kłamstwa. dbajcie swoje tyłki i miejcie ich w dopie.
  • Pazerność i Skandale 2018-04-10 22:00:19
    Popatrzcie ludzie na krystyne pawlowicz jak się wysławia i co mówi do ludzi, naprawdę Wam to odpowiada? Świnie pazerne w chlewie się wychowały i tego się nie wypleni NIGDY już. Tam tylko KASA i ZBYDLĘCENIE juz jest, bo się dorawli do koryta..... Wydaje sie że najwłaściwiej byłoby wobec tej ..pani profesor gromadzkiego uniwersytetu zastosować karę jaka wymierzało Państwo Podziemne dla Polek zadających sie z okupantem. Golenie na łyso i dwadzieścia pieć batów na..dolną cześć pleców. A poza tym dał im przykład Prezes jak mają się wypowiadać, a zwłaszcza jak mordę otwierać..Ryba od głowy wonieje..... ALE HAMOM - HAMY SIE PODOBAJĄ (elektorat pisuarów) ;)
  • Newntoon 2018-04-10 21:52:56
    Wstyd mi co zrobiło Peło przez 8 lat 2008-2015 zrobiło państwo Teoretyczne. Starać się nowe Obywatelstwo za granicę a Polskę zrzeknąć i razem pasportem porwać i wyrzuić do śmietnika POLSKĘ OBywatelstwo i Polski pasport. Potem mogiła nakłania powróciła do Polskiego gówna. Poco? a za czym tęśknie jak nikogo nie mam a ludzie sami fałszywi dranie a nawet kobietę niemam bo Polskie kobiety to brzydoty. za czym mam tęsknić? Za patologią, bezrobociem czy na slumsy. Wyjeżdzam Ludziska stareBUCISKA. Na forum znalażł się nie polak to §.beda siedziec. taki kłamczuszek cwany.
  • KRRiT 2018-04-10 21:51:55
    W imieniu Krajowej Rady Radiofonii i Telezakupów oświadczam że przy ,,wyniku,, jedynej słusznej partii PiS zniknął przecinek między cyframi. Przepraszamy za wprowadzenie w błąd i życzymy wszystkiego najgorszego wszystkim komunistom.
  • McDonalds 2018-04-10 21:40:57
    prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/777277,zrzeczenie-sie-obywatelstwa-polskiego.html wstyd mi co robi OPOZYCJA?
  • Dżoana 2018-04-10 21:35:12
    Pomniki, hasła, slogany, nepotyzm, złodziejstwo, samo-nagradzanie, chore teorie rodem z filmów science-fiction, dziadostwo i wszechobecne zbydlęcenie narodu. Ludzie bez obycia u władzy, prostacy. Obrzydliwe jest już jak za komuny. Wszędzie nakazy i zakazy. W TV kreowanej przez PiS tylko szczują na innych że się słuchać tego nie da. Jeszcze w Niedzielę, jedyny dzień jaki mam wolny mam siedziec w domu, bo nawet na zakupy do Galerii nie mogę wyskoczyć. A to wszystko przez ten brudny motłoch co nie chce pracować i dzieciorobów ''biznesmenów'' z petem i piwem na ławce, żyjących na koszt podatników. Kraj tępych nierobów i taniego socjalnego bydła sprzedajnego to i taka władza, ale i oni poczują ten bat, który sami na siebie ukręcili, idioci...
  • §.... = NIEZRÓWNOWAŻONY 2018-04-10 21:29:32
    ????? Co to jest NIEZRÓWNOWAŻENIE ?????? "Choroba psychiczna, stan zaburzenia postrzegania realnej rzeczywistości. Jak rozpoznać chorobę psychiczną? Chory ma omamy i urojenia oraz zaburzony tok myślenia. W chorobie psychicznej fałszywy odbiór lub przeżywanie świata prowadzi do dziwacznych, nieuzasadnionych sytuacją zachowań i działań".
  • PO - TOTALNY WSTYD 2018-04-10 21:14:25
    §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów
  • PO - TOTALNY WSTYD 2018-04-10 21:10:04
    §.beda siedziec. = Półmózg Oszustów
  • PO- TOTALNY WSTYD 2018-04-10 21:08:41
  • PO- TOTALNY WSTYD 2018-04-10 21:07:36
  • PO - TOTALNY WSTYD 2018-04-10 21:06:26
  • PO - TOTALNY WSTYD 2018-04-10 21:04:35
  • §.beda siedziec. 2018-04-10 19:53:33
    Do Mała PatriotkaOn jest wolny w Szwecji daja sluby Gejom.
  • §.beda siedziec. 2018-04-10 19:50:59
    Do Obywatel IV RP: Popieram prawda w 100%.Ale tu jest problem ciemny lud jest winny.
  • Zyga 2018-04-10 18:30:56
    Do Mała Patriotka: Widzę że dużo ci do szczęścia nie trzeba
  • Obywatel IV RP 2018-04-10 16:23:26
    Brawo dla ludzi, brawo dla narodu że wreszcie widzi jak pis nas traktuje! Pisiory, zdejmijcie klapki z oczu. Oni chcą tylko własnego dobra pod wodzą psychopaty na silnych lekach, nie dajcie się otumanić ich propagandą!
  • §.beda siedziec. 2018-04-10 15:37:57
    PiS+Kler=Mafia.
  • Skromny 2018-04-10 15:34:46
    Do Mała Patriotka: Ja się swoimi zboczeniami nie chwalę!
  • WdopieTVNU 2018-04-10 14:39:21
    Do §.beda siedziec.: Nie podobam wam się jak Bóg stworzył bardzo inteligętnego istotę. Nawet nie bd walczyć z tobą ani przeciwko platformie. Mam dziewczynę to ty też poszukaj sobie o ile masz kasy, wiem ża jesteś zagraniczę. W następnych wyborach nie chce głosować na mafii prześtępców PO ani alkolików księdzy pedofliów za 500+ PIS na każdego drugiego gówniarza. Ludzie mnie wkurwiają proszą mnie o pomoc, teraz czasy zmnieniły się niestety nie pomogę, ludzie są podli nawet nikt by mnie nie gratulować ani dziękować. Zagłosuje ponownie Komorowskiego niech ludzie idioci się męczą się. Jestem z płocka Ja też się męczyłem sam sobie zapracowałem. PrezydenMiasta płocka Andrzej Nowakowski. Nie obrażaj mnie nic do cb nie mam ale żato możesz wjeżdziać na tych głupich PISMAKÓW+. Mogę nie wierzyć Jezusa Chrystusa ale w Boga wierzę. Każdej mogę przejść na ISLAM. Pozyjemy to zobaczymy wtedy nawróce się na ISLAM nie chcemy zginąć za POLSKIEGO KUPA KAMIENI Z GÓWNA. Nawrócić się na islam to pożyjemy. Narazie Przyjaciele Szanuje ludzi inteligętnych, głupich nawracam do mądrośći a takich jak też szanuje. Narazie Przyjacielu.
  • WdopieTVNU 2018-04-10 14:30:31
    Do §.beda siedziec.: Obywatele RP Wybierają śmierć lub emigrację. Tak nawet muzułmanie tu nie przyjedżają. Jestem Ateistą piedolę Jezusa żyda jebanego i mahometa. Jestem wykształconym informatykiem, nie jestem nawet za pisem. Jeżeli taka polityka prowadzą Platforma wpuszczenie arabskich emigrantów nie bd przelewał polskę za takie chore rzeczy jak księdza pedofilia gwałcił i wpuszczony na wolność, wo rosji to by takiemu obcieli mu kutasa. Rób co chciecie. Jeżeli kto wygra III wojną światową To ISLAM i tak swoją zwycięży . To wtedy ja nawróczę się na islam bo itak nie wierzę Jezusa Chrystusa. Kiedyś za Jana Pawła II byłem Patriotą. Teraz za takie rzeczy nie jestem czemu. Rzygać mi się chce. Wolę nawrócić na islam i być muzułmanem niż głodować w Polce za 1400 zł. Powiem ci jesdno Pieldolę TO całego chrześcijańskiego gówna i Jezusa Chrystusa .
  • Mała Patriotka 2018-04-10 14:24:39
    Kocham Kaczyńskiego.
  • WdopieTVNU 2018-04-10 14:22:55
    Do §.beda siedziec.: Oglądałem niemiecką telewizję nawet Ta Kanclerz Makrela przyznała się do państwa Teoretycznego, że Plaforma oszukiwała i okradała polaków bez urazy, jeszcze prawo zamontowali dla siebie poco?, żeby im się dobrze się żyło. Poszukiwacza pracy po studia nie mogli pracować według swoim zawodzie. Tylko pracować poniższej kwalafikacji że as Pracodawczy czekają jak ktoś zaciągnie się na ich statek, przepracować, mało płacić za 12 H/S i poco o taki hój. Brytania i Niemcy kradną Polskich pracowników za graniczę. Tutaj Prawo Państwa gnoi obywatela RP zabierdalał ostro i jeszcze zrobić dojną krowę. Było Jak Komunę jak nie należysz do żadnej partii lub za pisem Nikt nie był w stanie kariery. Jak ktoś mówi że oszukuje no to proszę bardzo. Platforma że jest dobra zmianę na naszych oczach tych zmian nie widać, przejść na Urzędzie pracy już tam widać znacznie inaczej i nie tak co mówią Politycy Plaforma za wczasy 2007-2015. Pokaząli raz do czego są zdolni. Tak prawa państwie gnoi obywatele RP zarabia mnie niż obywatele UE mogą pozwolić więcej niż obywatel ue. Obywatele RP zadłużali się parabankami a PEŁO dolewała oliwy do ognia nakładają jescze podatek. Potem obywatel RP nie ma żaco spłacać wybiera jedno emigrację lub samobójstwo. za szkodę Nawyższa kadra czyli np PArabanki, Skok stefczyka jeszcze nie ponosiła odpowiedzialnośći. Co zrobili mieli dłużników w dopie jaki tacy komornicy fałszują dokumenty i przekracają uprawień.
  • §.beda siedziec. 2018-04-10 14:15:06
    Kaczynski robi wszystko ,zeby doszlo do bratobojczej walki Polakow.On powinien zgnic w wiezieniu ten podrzegacz.
  • §.beda siedziec. 2018-04-10 14:10:32
    Ci PiS-lamscy Trolle tacy madrzy jak ich zleceniodawcy,zadnej wiedzy politycznej bazgrza frajerzy co im kaza mendy spoleczne.
  • Ryba od głowy wonieje.. 2018-04-10 13:42:31
    Do Pazerność i Skandale: Wydaje sie że najwłaściwiej byłoby wobec tej ..pani profesor gromadzkiego uniwersytetu zastosować karę jaka wymierzało Państwo Podziemne dla Polek zadających sie z okupantem. Golenie na łyso i dwadzieścia pieć batów na..dolną cześć pleców. A poza tym dał im przykład Prezes jak mają się wypowiadać, a zwłaszcza jak mordę otwierać..Ryba od głowy wonieje..
  • Komuna u władzy 2018-04-10 13:37:34
    Do Pazerność i Skandale: Modlił się Adrian o dojną Ojczyznę i wymodlił - dla swojego zwierzchnika i jego sług. Czy sam korzysta nie wiem ale bym się nie zdziwił.
  • Pazerność i Skandale 2018-04-10 13:23:07
    Popatrzcie ludzie na krystyne pawlowicz jak się wysławia i co mówi do ludzi, naprawdę Wam to odpowiada? Świnie pazerne w chlewie się wychowały i tego się nie wypleni NIGDY już. Tam tylko KASA i ZBYDLĘCENIE juz jest, bo się dorawli do koryta.
  • zakazy nakazy pisuar 2018-04-10 13:18:35
    I tak wszyscy Polacy wiedzą, że największe kanalie i mordy zdradzieckie wprowadziły zakaz kupna polskiej ziemi Polakom, ograniczyły Polakom możliwość zgromadzeń, złamały Prawo i Konstytucję Polską, podniosły podatki , opłaty i ceny oraz dały sobie niebotyczne zarobki, przywileje i "nagrody".
  • :-) 2018-04-10 11:48:54
    Do Obywatel IV RP: Nie wiem z którego wariatkowa piszesz ale najwyraźniej terapia nie jest skuteczna. To PIS naśladuje komunę w postępowaniu - w kraju misieicze bez kwalifikacji ale za to wierni, zajmują wszystkie stanowiska zależne od państwa, w tym prezesowskie po 100.000 i więcej ze wspólnej kasy. Niszczą też zasady demokratycznego państwa prawa przez podporządkowanie władzy sądowniczej, rządzącej partii. Za granica niszczą sojusze - już nawet Węgry maja nas dość. Krytykują przy tym inne kraje bo to przecież oni mają rację. Dokładnie ale to dokładnie wszystko to samo robiła komuna.Myślę że nie bez przyczyny to właśnie Piotrowicz, komuch, prokurator stanu wojennego a przy okazji obrońca pedofili jest PISowskim prawnym guru i szefem komisji, On po prostu uczy kolegów jak to robić. Co do sprzedanych spółek to bardzo dobrze że je sprzedano bo przynosiły straty. Stoczni nikt nie chciał kupić bo nie było uzasadnienia ekonomicznego a ci co ją kupili, bardzo teraz żałują. Co do TU154, to ilość paliwa i typ podwozia nie mają znaczenia kiedy samolot uderzył w ziemię bo mimo kiepskiej widoczności generał Błasik powiedział pilotom "spokojnie się zmieścisz".
  • Dżoana 2018-04-10 09:37:49
    Do polak z motłochu: Pomniki, hasła, slogany, nepotyzm, złodziejstwo, samo-nagradzanie, chore teorie rodem z filmów science-fiction, dziadostwo i wszechobecne zbydlęcenie narodu. Ludzie bez obycia u władzy, prostacy. Obrzydliwe jest już jak za komuny. Wszędzie nakazy i zakazy. W TV kreowanej przez PiS tylko szczują na innych że się słuchać tego nie da. Jeszcze w Niedzielę, jedyny dzień jaki mam wolny mam siedziec w domu, bo nawet na zakupy do Galerii nie mogę wyskoczyć. A to wszystko przez ten brudny motłoch co nie chce pracować i dzieciorobów ''biznesmenów'' z petem i piwem na ławce, żyjących na koszt podatników. Kraj tępych nierobów i taniego socjalnego bydła sprzedajnego to i taka władza, ale i oni poczują ten bat, który sami na siebie ukręcili, idioci !
  • polak z motłochu 2018-04-10 08:59:35
    Do Dżoana: Dzoana powtarzasz się ( piszesz to samo pod dwoma nickami co tłumaczy ten hejt antypisowy - chyba cały twojego autorstwa ) więc i ja się powtórzę : Do §.Beda siedziec.: Już po trochę zaczynamy rozliczać te 8lat . Więc nic dziwnego ze reszta złodziei , prywatyzantów i "biznesmenów" z nadania SB i UB ma rozwolnienie . A ministrowie dzięki którym mamy wreszcie dobry budżet powinni chyba być za to nagrodzeni ! Dzięki tej ekipie mamy miliardy w budżecie . Negatywne komentarze pod tym artykułem piszą chyba sami VATowscy i paliwowi złodzieje . Jak Sikorski z Sienkiewiczem zrobili z PO,lski " h.. d... i kamieni kupa " to za co miał im rudy dać nagrodę ? Nagradzali tą POską ekipę Kulczyki , Solorze itp . Polecam filmik na youtubie - 8 minut które zabiło Leppera . Schetynę też zapytał . A jaką odpowiedź dostał - wszyscy wiemy . Moskiewska szkoła . Zajął się nim "seryjny samobójca" . Czy nie pamiętacie ilu niewygodnych dla PO patriotów "popełniło samobójstwa ".
  • §.beda siedziec. 2018-04-10 08:42:23
    Na Marszalkowska musi podjechac szambiarka wypompowac to szambo,bo smrod na cala Warszawe nie do zniesienia.
  • izi 2018-04-10 08:30:15
    Do do izi ;): Nie ważne, jak głosują. Ważne, kto liczy głosy.
  • §.beda siedziec. 2018-04-10 06:00:08
    Do WDOPIETVNU:TVN TVN 24 Nalezy do Amerykanow nie do Niemcow glupolu frajerze Trollu,Kaczynski chcial wlepic 1,5 miliona kary zniszczyc TVN,ale sie szybko wycofali Tchorze jedno slowo Amerykanow i nasrali ze stachu w gacie.Jestes durnym Frajerem.
  • Obywatel IV RP 2018-04-09 22:11:41
    Do siekierka: ŚWIĘTA PRAWDA. Pozwolę sobie zacytować: " siekierka 2018-04-07 12:05:42 Zdumiewa mnie to, ze w ogóle ktokolwiek głosuje na "platformę antyobywatelską", najbardziej zdegenerowaną partię na świecie, a może nawet w całym kosmosie. Przypominam, że Polska przed "rządami" platformersów była warta około 5 bilionów euro, a po jej odsunięciu od władzy, niecałe 2. Wysprzedano banki, i zakłady przemysłowe za bezcen, zlikwidowano armię, zrujnowano stocznie. Dla niezorientowanych i z nieco innej beczki pozwolę sobie zauważyć, że Tu154 ma w skrzydłach 40 ton paliwa i golenie podwozia dostosowanego do lądowania na lotniskach gruntowych. Jest więc i płat wzmocniony odpowiednio i trzeba być idiotą by wierzyć w brzozę. Była więc "platforma..." partią nie tylko złodziejską ale, zbrodniczą i zdradziecką. C.B.D.U. "
  • PO - TOTALNY WSTYD 2018-04-09 22:06:24
  • Gregorgian 2018-04-09 22:05:58
    Do §.beda siedziec.: youtube.com/watch?v=nz_35rmPKA0 co tym sądzisz? 500+ zabawi się już długo i brąha się do każdego, ten koleś, stary macho a pisowiec oto patologia+500.
  • Dżoana 2018-04-09 21:52:52
    Pomniki, hasła, slogany, nepotyzm, złodziejstwo, samo-nagradzanie, chore teorie rodem z filmów science-fiction, dziadostwo i wszechobecne zbydlęcenie narodu. Ludzie bez obycia u władzy, prostacy. Obrzydliwe jest już jak za komuny. Wszędzie nakazy i zakazy. W TV kreowanej przez PiS tylko szczują na innych że się słuchać tego nie da. Jeszcze w Niedzielę, jedyny dzień jaki mam wolny mam siedziec w domu, bo nawet na zakupy do Galerii nie mogę wyskoczyć. A to wszystko przez ten brudny motłoch co nie chce pracować i dzieciorobów ''biznesmenów'' z petem i piwem na ławce, żyjących na koszt podatników. Kraj tępych nierobów i taniego socjalnego bydła sprzedajnego to i taka władza, ale i oni poczują ten bat, który sami na siebie ukręcili idioci .
  • PO - to TOTALNE "0" 2018-04-09 21:38:29
    Największy SZUJA, kłamca i hipokryta III RP to Grzegorz Schetyna i jego kolesie z PO. Dorobek: 0 % - programu, 0 % - pomysłów, 0 % - prawdy. 100 % - kłamstwa, 100 % - potwierdzonych afer, 100 % - OBŁUDY etc.
  • pisiory to łakome maupy! 2018-04-09 21:15:59
    pisiory kwaczynskiego ne sluchają jak słyszą brzęk pieiędzy i mówią tak: kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera i straszą się straszną karą od torunskiego guru klontwy :)
  • §.beda siedziec. 2018-04-09 20:37:21
    No a co z Glinskiego przekretem na 500 milionow,tak piecset milionow.Dziela sztuki Radziwillow nalezace do Polakow "odkupil" za 500 milionow i wyprowadzili pieniadze ......do Luksemburga.Brrrrrrrrrrawo PiS-iaki afer ciag dalszy nastapi.
  • ŚLEPA IZA = TEMIDA 2018-04-09 20:31:25
    "Afer PO nie było" Jak zwykle pani TEMIDA jest ślepa na złodziejstwo i korupcję tej grupy przestępczej. Najważniejsze, że łapówki wylądowały na kontach w rajach podatkowych.
  • §.beda siedziec. 2018-04-09 20:30:41
    Zeby tak pracowali jak kradna ,byloby wszystko ok.
  • bezpartyjny 2018-04-09 20:21:10
    Do §.beda siedziec.: Jedż do Brukseli Pożal się Przewodniczącego. Wyśpij się i dobrej podróży. Rankiem zrób sobie kawę. narqa
  • §.beda siedziec. 2018-04-09 20:00:21
    Do bezpartyjny: Jestes zdrajca i szmalcownik.
  • §.beda siedziec. 2018-04-09 19:57:36
    Kaczynski i jego swita powinni do konca zycia nie wyjsc z wiezienia.
  • Tusk i jego obietnice 2018-04-09 19:28:52
    Do WDOPIETVNU: .youtube.com/watch?v=EyDTE69dSkE
  • WDOPIETVNU 2018-04-09 19:20:57
    Do do izi ;): nie oglądam TVN od dzieciństwa i gardziłem bo służy jako narzędzie manipulowanie kłamstwami CIEMNOGRODU!!! mam dopie i chrzanić TVN NIEMIECKĄ TELEWIZJĘ.
  • §.Beda siedziec. 2018-04-09 19:15:40
    Do Okrutna prawda: Wystarczy jakiś biedak spojrzy na Tuska ten dostaje już nerwicę-kurwicę a prochy mu puszczają.
  • bezpartyjny 2018-04-09 19:12:26
    Lewackie Media nie bd wymieniał, są zmanipulowani ludzie bez wiedzy którzy oddają głos są 23% godzą się na niewolnictwo, przyszłość poszło w drogę toalitaryzmu. Nie fanem pisu zapraszam na film widać ten film dailymotion.com/video/x26yas8 mogą nerwów pękać zyłki ale to prawda.
  • Okrutna prawda 2018-04-09 19:03:15
    Organ też z tego co słyszałem dąży do prawdy tak jak pierwszy sekretarz Wielki Jaruś. Organ zaczyna już trzecią kadencję a jeszcze do tej (niewiadomo jakiej) prawdy nie dotarł a Jaruś... zapewnie szybciej umrze niż dojdzie do czegoś co mu się roi we łbie. Taka jest okrutna prawda.
  • PISOWIEC TO WRÓG 2018-04-09 18:58:34
    Do Kosiarz_z_maczetą: tak tak, a o 19 leki i po wiadomościach TVPisuar spać ! Dobranoc przygłupie.
  • Kosiarz_z_maczetą 2018-04-09 18:52:47
    Prawo i Sprawiedliwość niezagrożone - i tak ma być!
  • do izi ;) 2018-04-09 18:50:11
    TVN24 liderem oglądalności w marcu 2018, Telewizja Republika o 60 proc. w dół, Tv Trwam i TvPis info na dnie - Lud ten coraz mądrzejszy - jak widać..
  • izi 2018-04-09 18:39:35
    W TVP... "Lud głupi to kupi".
  • Dżoana 2018-04-09 18:21:07
    Pomniki, hasła, slogany, nepotyzm, złodziejstwo, samo-nagradzanie, chore teorie rodem z filmów science-fiction, dziadostwo i wszechobecne zbydlęcenie narodu. Ludzie bez obycia u władzy, prostacy. Obrzydliwe jest już jak za komuny. Wszędzie nakazy i zakazy. W TV kreowanej przez PiS tylko szczują na innych że się słuchać tego nie da. Jeszcze w Niedzielę, jedyny dzień jaki mam wolny mam siedziec w domu, bo nawet na zakupy do Galerii nie mogę wyskoczyć. A to wszystko przez ten brudny motłoch co nie chce pracować i dzieciorobów ''biznesmenów'' z petem i piwem na ławce, żyjących na koszt podatników. Kraj tępych nierobów i taniego socjalnego bydła sprzedajnego to i taka władza, ale i oni poczują ten bat, który sami na siebie ukręcili idioci.
  • pisowskie bydło 2018-04-09 18:18:04
    Do polak z motłochu: Gdzie jest Pan Stonoga faszysto pisowski co? Pokazał co to caritas i inne organizacje zboczeńcy w sukienkach itd i co? Pisuar więzi.
  • PISOWIEC TO WRÓG 2018-04-09 18:12:54
    Do 8latnierządu: odrazu widac żeś wstrętne płatne pisuarowskie kuhwisko i tyle.
  • polak z motłochu 2018-04-09 18:12:37
    Do §.Beda siedziec.: Już po trochę zaczynamy rozliczać te 8lat . Więc nic dziwnego ze reszta złodziei , prywatyzantów i "biznesmenów" z nadania SB i UB ma rozwolnienie . A ministrowie dzięki którym mamy wreszcie dobry budżet powinni chyba być za to nagrodzeni ! Dzięki tej ekipie mamy miliardy w budżecie . Negatywne komentarze pod tym artykułem piszą chyba sami VATowscy i paliwowi złodzieje . Jak Sikorski z Sienkiewiczem zrobili z PO,lski " h.. d... i kamieni kupa " to za co miał im rudy dać nagrodę ? Nagradzali tą POską ekipę Kulczyki , Solorze itp . Polecam filmik na youtubie - 8 minut które zabiło Leppera . Schetynę też zapytał . A jaką odpowiedź dostał - wszyscy wiemy . Moskiewska szkoła . Zajął się nim "seryjny samobójca" . Czy nie pamiętacie ilu niewygodnych dla PO patriotów "popełniło samobójstwa ".
  • 8latnierządu 2018-04-09 17:56:22
    Do Dżoana: czy tu nie ma normalnych ludzi ? same menty POskiego pochodzenia . Nie łudźcie się . Czasy rzeźbienia gojów już minęły !!! Polska dla POLAKÓW . POLAKÓW pochodzenia polskiego . Won z POLSKI SB-kom , UB-kom , SN-om i innym OBYWATELOM polskim "czerwonego" albo z "wybrańców" autoramentu .Po tych komentarzach widać , że pierdzicie ze strachu stołki bo Polacy mogą chcieć was rozliczyć !
  • PISOWIEC TO WRÓG 2018-04-09 17:44:50
    pis organizuje autokary na odsłonięcie pomnika w Warszawie. Płaci i funduje to im partia za to aby było dużo gapiów... Czy oni nie są totalnie poebani ? CO pisuarzy gównojady ???
  • §.Beda siedziec. 2018-04-09 17:31:42
    Czekam az sie nawzajem pozagryzaja PiS-lamskie psy.
  • §.Beda siedziec. 2018-04-09 16:27:03
    PiS=EBOLA.
  • §.Beda siedziec. 2018-04-09 16:26:27
    Wszyscy PiS-owcy odpowiedzialni beda siedziec w wiezieniu,nie bedzie przebacz !!!!
  • a ja wiem, kto knuje ! ;) 2018-04-09 15:34:19
    DLACZEGO ministrowie z Pisu mają oddawać nagrody ? Bo co? Bo szeregowy karłowaty poseł tak sobie zażyczył? To kim są tamci co mają oddawać jakimiś pajacami na gumce bujananymi takim małpkaimi jak w cyrku? Premier Szydło powiedziała wyraźnie: Te nagrody się należały za ciężką prace im! Więc co to ma być, nie mamy władzy faktyczej tylko takie ''marionetki'' bez wpływu na nic w tym kraju juz ? PROSZĘ O WYJAŚNIENIE , no chyba że to dauny+ same , TAK ???
  • Pazerność i Skandale+ 2018-04-09 15:30:39
    Do Dżoana: Do zestawu dołączyłbym też ''chore teorie spiskowe'' i ludzie rodem z psychiatryka. Wszyscy mają dość, a świat ma ubaw z tych debili+. RZĄD MARIONETKOWY i tyle.
  • Dżoana 2018-04-09 15:23:59
    Pomniki, hasła, slogany, nepotyzm, złodziejstwo, samo-nagradzanie, dziadostwo. Ludzie bez obycia u władzy, prostacy. Obrzydliwe jest już jak za komuny. Wszędzie nakazy i zakazy. W TV kreowanej przez PiS tylko szczują na innych że się słuchać tego nie da. Jeszcze w Niedzielę, jedyny dzień jaki mam wolny mam siedziec w domu, bo nawet na zakupy do Galerii nie mogę wyskoczyć. A to wszystko przez ten brudny motłoch co nie chce pracować i dzieciorobów ''biznesmenów'' z petem i piwem na ławce, żyjących na koszt podatników. Kraj tępych nierobów i taniego socjalnego bydła sprzedajnego to i taka władza, ale i oni poczują ten bat, który sami na siebie ukręcili idioci.
  • PISOWIEC TO WRÓG 2018-04-09 15:15:21
    ''pisowcy'' jak nazi zaraza, to są bardzo źli, zachłanni i aspołeczni ludzie. Polacy obudźcie się nie bądźcie sprzedajni i leniwi bo skończycie jako niewolnicy ''pislamu'', zobaczycie. O milionach które kradną te scierwa i obrzydliwej TVpisuar nawet nie ma co pisać. Każdy już TO dziadostwo widzi sam.
  • KIM DZONG UN TVpis 2018-04-09 15:09:25
    zwyrodnialcy+ zniszczą ten kraj! Cztery kolejne niedziele bez handlu w kwietniu. Ekspert: branża jeszcze liczy straty, ale będzie fala bankructw. Jak się motłoch pisuarowy odbije od drzwi galerii w każdą niedzielę to już ZŁODZIEJSKI pisiorek mniej spodoba :)
  • PO to złodzieje 2018-04-09 14:32:19
    Propagandziści z PO zrajdowali stronę! Mówią hasła najczęściej używane przez lewaków Kaczyński to Kim Dzong Un pisowcy to naziści itp! Nie jestem za PiSem ale lewica i PO to świnię które kultury nie znają!
  • §.beda Tanczyc. 2018-04-09 14:29:07
    Do Buhahahahhaha: Zamknij się korwa i nie prowokuj. beda siedziec to fikcja i pajacować, tańczyć z opozycją i pismakami.
  • §.beda Tańczyć. 2018-04-09 14:26:12
    Do §.beda siedziec.: Zatańczymy z tobą z Opozyczą i partii rządzonej. youtube.com/watch?v=9VATI72VWng Bd tanczyć i pisać całą noć Wyżyć i Wyczuć. Naszą Krok. Polecam. zgoda buduje i kłotnia niszczy.
  • Buhahahahhaha 2018-04-09 14:18:48
    Do §.beda siedziec. pis to wywłoki pazerne 2018 §.beda siedziec. : Oglądacie TVN i POLSAT NEWS które manipulują i wrogie są nastawione preciwko obwytelom RP. Możę jesteście antypolakami niż antyPismakami.
  • §.beda siedziec. 2018-04-09 14:07:45
    Do Komuna u władzy: 100% trafnie,sa ludzie co mysla i tacy nie dadza sie w konia zrobic przez tych PiS-lamistow.
  • pis to wywłoki pazerne 2018-04-09 13:44:59
    Trzeba mieć nasrene w głowie aby wierzyć TVPIS . KIM DZON KOREA TV WIĘCEJ PRAWDOMÓWNA !!! NO BEZ PRZESADY ALE CAŁY KRAJ JUŻ KPI Z TYCH WYKOLEJENCÓW !!! Zakłamane opłacane słono kuhwiska z tvpis pierwsze będziecie wyeksponowane gdzie trzeba, zwyrodnialcy za szeląg tak Naród oszukiwac na zlecenie pisuaru, pluje na te ścierwa zakłamane
  • Pazerność i Skandale+ 2018-04-09 13:41:40
    Zastępca Ziobry się ośmieszył. Wyciągnął Platformie nagrody sprzed 10 lat o wartości… 900 złotych ... ichał Wójcik, sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości i wiceprezes Solidarnej Polski, postanowił wytoczyć na Twitterze "ciężkie działa" w sprawie nagród, jakie były przyznawane za poprzedniej koalicji PO-PSL. Miała być ciężka artyleria, ale skończyło się na strzale kulą w płot. "W 2008 r. podsekretarz stanu w resorcie sprawiedliwości dostał 900 zŁ nagrody" – demaskował polityk PiS, a w mediach społecznościowych spotkały go drwiny ... Bydło, hołota, brak słów. Sami SETKI MILIONÓW KRADNĄ i ROZDAJĄ SOBIE i DO TORUNIA, a komuś 900 zł żałują i wypominają ... Pisowcy to stan umysłu, schizofrenika.
  • Jebać Zieloną Wyspę 2018-04-09 13:37:23
    Już Teśkonota za Państwem Teoretycznym w zielonym Wyspie.
  • Buahahahha 2018-04-09 13:36:06
    ahhahah Platforma zyskuje ha!! partia darmozjadów i aferzystów. Straszą PISEM że patologia+ i szyf. Dopiero Kórwa się zacznie prawdziwa patologia i syfu kiedy PO-N dojdzie do władzy. a może pieniądze należą dla PO-N-PSL-SLD do ich kieszeni, inny słowy zabieracz biednym a dawać bogatym sitwie.
  • 8latnierządu 2018-04-09 13:24:36
    Do PISOWIEC TO WRÓG: zmień gościu okulary . Z Twoją ślepotą Tusk jest pewno rycerzem na białym koniu jadącym "zieloną doliną "którą okradali 8lat i chcą znów wrócić do tego "zielonego koryta" . Zapomniałeś jak s...alał z POlski do merkelki na miejsce Sikorskiego, bo niewiele brakowało żebyśmy go na taczkach wywieźli . ( my to znaczy POLACY narodowości polskiej )
  • Komuna u władzy 2018-04-09 12:38:26
    Putin, Erdogan, Orban, Kim Dzong Un, Kaczyński - podaj pięć różnic. Jeżeli nie potrafisz, nie przejmuj się, ja też nie potrafię.
  • :-) 2018-04-09 12:34:46
    Do gość: Proponuje gościu żebyś zaczął robić takie sondaże i założył prawdziwie polską gazetę i telewizję. Wtedy nie będziesz mógł narzekać że robią to cudzoziemcy. Proponuję też żebyś jeździł polskim samochodem, oglądał programy na polskim telewizorze, rozmawiał przez polski telefon i na wakacje jeździł koniecznie tylko po Polsce. Wtedy będziesz prawdziwym patriotą.
  • PISOWIEC TO WRÓG 2018-04-09 11:25:16
    pisowcy jak nazisci to są bardzo źli ludzie. Polacy obudźcie się nie bądźcie sprzedajni i leniwi bo skonczycie jako niewolnicy pislamu, zobaczycie. O milionach które kradną te scierwa nie wspomne nawet ..
  • gość 2018-04-09 11:08:44
    nie dziwi was że tak mało firm w Polsce robi te sondaże? że niemiecka, angielska i francuska robią nam sondaże?
  • Prawdziwe Oblicze TVPis 2018-04-09 11:05:47
    youtube.com/watch?v=I_aXZ_JrkDg&ab_channel=Marcin1
  • MatkaPolka 2018-04-09 11:03:19
    Sprawdzałam różne sondaże... Brak mi słów że ludzie nadal wierzą w ideologie PiSu... Przecież oni doprowadzają Polskę do ruiny, czy naprawdę nikt tego nie widzi??? Rodacy otwórzcie oczy! Oczywiście wydaje mi się że niektóre sondaże mogły zostać zmanipulowane co mnie chyba już nie dziwi w tym kraju za rządów TEJ partii.
  • §.beda siedziec. 2018-04-09 10:56:19
    PiS+Kler= Mafia.
  • §.beda siedziec. 2018-04-09 10:47:53
    Do pis to wywłoki pazerne: 100% prawdy ! ! !
  • TYLKO DEBIL SŁUCHA TVP 2018-04-09 10:41:42
    Zakłamane opłacane słono kuhwiska z tvpis pierwsze będziecie wyeksponowane gdzie trzeba, zwyrodnialcy za szeląg tak Naród oszukiwac na zlecenie pisuaru, pluje na te ścierwa zakłamane !
  • pis to wywłoki pazerne 2018-04-09 10:35:57
    Trzeba mieć nasrene w głowie aby wierzyć TVPIS . KIM DZON KOREA TV WIĘCEJ PRAWDOMÓWNA !!! NO BEZ PRZESADY ALE CAŁY KRAJ JUŻ KPI Z TYCH WYKOLEJENCÓW !!!
  • Przeminęło z wiatrem. 2018-04-09 10:27:16
    Ja tez uwazam, ze pisuarzyści nie wygrają juz zadnych wyborow, za duzo klamia i oszukuja wlasny Narod, tego im ludzie nie wybaczą.
  • §.beda siedziec. 2018-04-09 10:23:47
    Pokaz pazurki,czy masz czyste?
  • stopPiSlamizacji 2018-04-09 09:54:03
    (...) na zlecenie TvPis. Wiec nie ma się co dziwić wynikom. Propagandy ciąg dalszy.
  • Jakiś PISONIELUB 2018-04-09 09:36:18
    Ciekawe, że teraz co chwilę TVP-PIS zleca sondaże ? i te jak zwykle są dla PISu coraz lepsze
  • TEMIDA 2018-04-09 09:28:46
    Te małpy z zoo a raczej już CYRKU zwanego TVP za pieniądze podatników szczują ludzi. Pierwsze to robactwo będzie tępione w swoim czasie a kary będą okrutne im.
  • czarny złodziej torunsky 2018-04-09 09:24:38
    Jak widzę wyraz tvp to zbiera mi na wymioty.
  • Pazerność i Skandale+ 2018-04-09 09:22:35
    pisory to niezle skuhwysyny i bydło. PAN Krzysztof Brejza jest jedną z tych osób, które w ostatnich tygodni wyprowadziły najwięcej celnych ciosów w kierunku PiS. Poseł PO przypłacił to jednak hejtem, który spada nie tylko na niego, ale i jego rodzinę. W rozmowie z "Rzeczpospolitą" opowiada o tym, jak zmieniło się jego życie. – Ponoszę konsekwencje negatywne, jest to anonimowy hejt. Dostaję też pogróżki, a w kancelarii adwokackiej małżonki zniszczono nawet szyld – powiedział poseł, który ujawnił wiele z nagród, które przyznał sobie rząd Beaty Szydło. Zezwierzęciałe bydło to znaczy nieroby socjalne 500+ szaleją ????
  • HAHAHA tvpis,kpina+ reżim 2018-04-09 08:50:34
    Kto wierzy TVpisuar ??? Bękarty szatana już chyba tylko :) Politycznym nakazem cięć w wynagrodzeniach polityków oraz pracowników administracji państwowej i spółek skarbu państwa, PiS stworzył sobie armię wrogów, a tymczasem oszczędności będą symboliczne.. :) pisuar aktualnie ma już tylko około 20% MAKSYMALNIE wy DEBILE+ :) :)
  • względnie stabilnie 2018-04-08 21:22:56
    No i sytuacja mniej więcej się krystalizuje w ten sposób, że będzie walka o bycie 3 siłą wyborczą. Niemniej jednak sądzę, że to partia Kukiz '15 będzie mieć to 3 miejsce na podium. PO i Nowoczesna powinny połączyć się w jedną partię, bo i tak programowo pokrywają się w 90%, nie widzę między nimi żadnej różnicy. PSL chyba faktycznie zostanie z tymi 5% poparcia, bo to najbardziej realny dla nich wynik. Partia Wolność mogłaby wejść do sejmu, pod warunkiem, że JKM nauczy się bycia elastycznym, będąc zbyt narzucającym tylko zniechęca do siebie ludzi. Powinien wybrać lidera swojej partii, inteligentnego z humorem młodego człowieka, który byłby dobrym duchem tej partii, naturalnym przywódcą. To jest do rozważenia i byłoby możliwe do wprowadzenia. Partia Wolność naprawdę ma szansę, powinna umieć dobrze ją wykorzystać, bo prędko lepszej okazji nie będzie.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 35.175.187.91
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!