PARTNERZY PORTALU

KOMENTARZE (105)

• PL. 😀 2018-10-19 21:40:03
    Kiedyś napisałem że Schetyna jest "szKODnikem". Dziś za nazwanie Polaków SZARAŃCZĄ, precyzuję swój wpis - SCHETYNA JEST ZWYKŁYM KARALUCHEM A SZARAŃCZĄ BYŁY RZĄDY PZPR-SLD, PO-PSL, KTÓRE ZŻERAŁY POLSKĘ OD LAT I CIĄGLE IM MAŁO !!! Typowe zachowanie plagi szarańczy!
  • :-( 2018-10-12 22:45:25
    Do :-): Masz rację "GŁOSUJCIE NA KOGOKOLWIEK BYLE NIE PIS". Ja zagłosuję na lokalnego znanego wszyskim działacza z Prawa i Sprawiedkiwości
  • masakra 2018-10-12 12:01:26
    Koalicja Obywatelska, nie wierze kolejny komunistyczny bekart w polskiej polityce stfuu , juz widze te spocone mordy w przyszlych wyborach, wszyscy won
  • tak 2018-10-10 13:42:47
    Zaraza esbecko-bolszewicka wściekle ujada, pomawia, mataczy, manipuluje, kłamie, znieważa bo godzina "O" zbliża się. Nadchodzą dni całkowitej klęski esbeckich psów i chazarskiej żydo-komuny.
  • Komuna u władzy 2018-10-10 10:40:59
    Do Miki: I tak samo PIS, są jeszcze gorsi!
  • Miki 2018-10-10 09:50:03
    Mam.nadzeje.ze.platforma.obwatelska.pszegra.wybory.złodzeje.i.krentacze
  • :-) 2018-10-10 09:37:03
    Do tak: A może by tak kontrargumenty? Pisuar potrafi tylko obrażać ale z polską mową i argumentacją u nich krucho.Tak, tak Polacy, popierajce dobrą zmianę - sukces gospodarczy polegający na konsumowaniu więcej niż zarabiamy na koszt przyszłych pokoleń byle tylko plebs głosował na PIS, Popierajcie Piotrowicza, wcale nie bolszewika i nie obróńcę księdza pedofila, Czabańskiego, Kryże i innych prawdziwych Polaków - Katolików. Popierajcie nasz kurs w kierunku Rosji i skłócanie nas z państwami które nas wspierają i powinny być naszymi sojusznikami. Popierajcie budowanie dyktatury, mordowanie demokracji i prywatyzację sądownictwa. Wspierajcie skok na kasę i władzę - obsadzanie przez jedynie słuszną partię wszystkich dobrze płatnych i dających władzę stanowisk przez funkcjonariuszy tej partii, ich kumpli i rodzin - bez względu na kwalifikacje. Popierajcie podział Polaków na sorty i kupowanie głosów w wyborach. Popierajcie a będziecie mieli Pjongjang nad Wisłą albo co najmniej Mińsk. Komuna wróciła ale od Was zależy żeby się nie upasła. GŁOSUJCIE NA KOGOKOLWIEK BYLE NIE PIS no i nie na faszystów.
  • tak 2018-10-10 01:18:45
    Do :-): Kto ci dyktował ten poniższy komentarz ? Soros czy Szechter ? Cymbale. Przecież ty nie potrafisz nawet jednego zdania napisać logicznie.
  • :-) 2018-10-09 22:51:57
    Do tak: Tak, tak Polacy, popierajce dobrą zmianę - sukces gospodarczy polegający na konsumowaniu więcej niż zarabiamy na koszt przyszłych pokoleń byle tylko plebs głosował na PIS, Popierajcie Piotrowicza, wcale nie bolszewika i nie obróńcę księdza pedofila, Czabańskiego, Kryże i innych prawdziwych Polaków - Katolików. Popierajcie nasz kurs w kierunku Rosji i skłócanie nas z państwami które nas wspierają i powinny być naszymi sojusznikami. Popierajcie budowanie dyktatury, mordowanie demokracji i prywatyzację sądownictwa. Wspierajcie skok na kasę i władzę - obsadzanie przez jedynie słuszną partię wszystkich dobrze płatnych i dających władzę stanowisk przez funkcjonariuszy tej partii, ich kumpli i rodzin - bez względu na kwalifikacje. Popierajcie podział Polaków na sorty i kupowanie głosów w wyborach. Popierajcie a będziecie mieli Pjongjang na d Wisłą albo co najmniej Mińsk. Komuna wróciła ale od Was zależy żeby się nie upasła. GŁOSUJCIE NA KOGOKOLWIEK BYLE NIE PIS no i nie na faszystów.
  • dzadzo 2018-10-09 19:20:24
    Do Agata: Jestem ciekaw jakie emerytury byly by z ofe jak gieda za PIS padla na pysk w wiekszosci to i tak obligacje skarbu panstwa
  • demokracja z Gliwic 2018-10-09 17:41:55
    Do jaca: Dobrze że swoją wiedzę czerpiesz z prasy branżowej o tematyce podatkowej i trochę więcej wiesz niż ta propaganda. PROSZĘ PODAJ KONKRETNIE JAKIE TWOIM ZDANIEM CZASOPSMA SĄ WIARYGODNE? "Media w Polsce. Do kogo należą gazety lokalne i największe czasopisma?" h..ps://w..w.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/media-w-polsce-do-kogo-naleza-gazety-lokalne,217,0,1996761.html
  • tak 2018-10-09 15:57:38
    Godzina "O" zbliża się. Wyniki wyborów samorządowych potwierdzą wolę społeczeństwa - lub nie - dla poparcia rządzącej Zjedn. Prawicy. Osobiście uważam, że Polacy będą kontynuować poparcie dla "dobrej zmiany". Kierunek zmian w Polsce ; gospodarczy, polityczny, społeczny, rodzinny, kulturowy jest właściwy i popierany przez Polaków. Gdyby ta zaraza bolszewicko-esbecka stale nie przeszkadzała, to zmiany następowały by szybciej i w szerszym zakresie. Póki co, to głosujemy zgodnie ze swoim sumieniem, poglądami politycznymi, żądaniami i oczekiwaniami wobec rządzących. Jak dotychczas nie zawiodłem się na sposobie sprawowania władzy przez Zjedn.. Prawicę.
  • kosl 2018-10-09 15:53:56
    Mam nadzieje że Po Nowoczesna Wgra
  • Wernyh 2018-10-09 13:37:26
    [Dokończenie poprzedniego komentarza] Oczywiście nie wykluczam możliwości, że kiedyś komuś z PO udowodni się jakieś machlojki. Nie przeczę też, że mogli oni zrobić więcej, aby zablokować różne metody okradania państwa. I nie raz zaznaczałem, że tak ogólnie - nie podoba mi się ta partia (m.in. dlatego, że zmarnowali 8 lat na zdemaskowanie rosyjskich szpicli w PiS-ie, ale też z innych przyczyn). Niemniej jednak twierdzenie, że całe PO to jedna wielka partia złodziei - coś takiego mógł wymyślić albo ktoś bardzo niedoinformowany, albo ktoś bardzo niesprawiedliwy. Jeśli nie jesteś ruskim agentem, który bierze pieniądze za swoje komentarze, mam do Ciebie prośbę - zastanów się. Powtarzałem to milion razy i powtórzę jeszcze miliard, jeśli będzie trzeba: to jest jasne jak słońce, że gdy PiS skłóci Polskę z Zachodem, to będziemy osamotnieni, a jak będziemy osamotnieni, to kto nas obroni przed zaborczością Kremla? Zbieranina amatorów z Obrony Terytorialnej? Prawda jest taka, że jeśli ktoś popiera PiS, to znaczy, że albo jest ruskim agentem, albo uległ psychomanipulacji ruskich agentów.
  • Wernyh 2018-10-09 13:34:15
    Do Opozycja XD: Stary! Nie wiem, w jakim języku Tusk gadał z Putinem, ale nawet jeśli po rosyjsku, to co w tym niezsykłego? Przed 1989 r. nauka rosyjskiego była obowiązkowa od 5. klasy podstawówki do końca liceum. Tak więc ci, co skończyli szkołę za PRL-u, pamiętają ten język lepiej lub gorzej. Zatem nawet jeśli gadali po rusku - nie świadczy to absolutnie o NICZYM. NS2 - pomysł, moim zdaniem, co najmniej niemądry, ale to pomysł Niemców, z którymi - nawet jeśli nie zawsze mają dobre pomysły - musimy trzymać sztamę, bo taka jest polska racja stanu. A dlaczego? A dlatego, że jak przypomnisz sobie XVIII-wieczną historię Polski, to przypomnisz sobie też, czym się skończyło takie polskie hojraczenie i przeświadczenie, że sami sobie damy radę i z nikim nie musimy się liczyć - ROZBIORAMI na 123 lata. PiS nie zamknął "złodziei z PO", bo się boi reakcji kogoś tam z Zachodniej Europy? Nie rozśmieszaj mnie! Jakoś ma gdzieś zachodnioeropejskie sprzeciwy wobec łamania konstytucji i nękania obywateli protestujących przeciw władzy (owszem, NA RAZIE w stosunkowo łagodnej formie), to przejmowałby się czyjąkolwiek reakcją na wsadzanie do więzień PO-wców, którym udowodniono kradzież? No, chyba nie. Więc o co chodzi? Ano, chyba jednak o to, że te zarzuty kradzieży były jednak troszku wyssane z palca.... [ciąg dalszy w następnym komentarzu, bo osiągnąłem limit znaków :) ]
  • NormalnyPolakNieKatolik 2018-10-09 12:36:54
    Tylko Pis możecie pluć na mnie czerwoni możecie mówić do mnie idiota matoł ect. wiecie gdzie mam wasze plucie jadem głęboko w d.... Jedyna partia która spełniła większość swoich obietnic to właśnie PIS na dzień dzisiejszy nie ma innej alternatywy gdyż na zlepek układowiczów i złodzieji nie da się już głosować. Głosowałem na PO dawniej zostałem oszukany przez nich więc teraz moje głosy idą dla partii PiS. Jeżeli i oni mnie zawiodą również nie otrzymają odemnie już nigdy głosów ! PiS to partia dla ludzi naprawdę trzeźwo patrzących na rzeczywistość a nie na obłudę w różowych okularach. Gdzie byli obrońcy demokracji i strażnicy konstytucji jak ryży kradł ludziom ich pieniądze z OFE ?? Gdzie byli ci wszyscy krzykacze jak rozkradano co się da w Warszawie i innych miastach ?? Nie było ich gdyż byli wtedy przy korycie i to samo robili jednak jeśli ktoś chce coś zmienić to zawsze będzie wrogiem :)
  • Miki 2018-10-09 12:26:09
    Precz.z.platformom.obwatelskom.złodzeje.i.pszekrenty.i.nowoczesna
  • bEATA kLEMPA 2018-10-09 11:47:56
    Do kerry: Masz rację nacjonalistyczne czasopisma i gazety takie jak: gazeta polska czy szmatławce bolszewickie do rzeczy ,w sieci etc,pompują kaczystów niemiłosiernie.Obrońcy pedofilów i kler dojący obecną totalną partię pislamu też wpływa na fałszowanie sondaży.Piotrowicze i reszta tego lewactwa miejmy nadzieję obroni elity rządzące.Najwyższa kasta kaczystów rozkradła już miliony naszych pieniędzy więc jestem spokojny,że po przejęciu samożądów spokojnie wyprowadzą Polskę z UE , nie potrzebujemy groszy na chodniki.Klamczuszek mateuszek nas nakarmi NIECH ŻYJĄ BARANY!:)
  • kerry 2018-10-09 09:22:45
    Do Patriota: Pompują te wyniki , tak jak pompują ryżego folksdojcza.Onet juz wogóle załozył wszystkim blokade, pod niektórymi wiadomosciami można zamieszczać komentarze , pod niektórymi nie. Jak na PO-papranych+ N głosuje 23 % to wszystko. Wkrótce wybory i zobaczymy prawdziwy wynik!!!
  • jaca 2018-10-09 07:51:15
    Do tak: argumentacja godna przedszkolaka już wszystko rozumiem tak jest jak jedynym żródłem wiedzy jest gazeta polska i propagandowa tvp ( standardy na poziomie Trybuny Ludu i Prawdy ) ja swoją wiedzę czerpie z prasy branżowej o tematyce podatkowej i trochę więcej wiem niż propaganda z tvp
  • tak 2018-10-09 01:03:55
    Do Wyborca: Jaja se robisz czy jesteś ameba ? 400 mld zł w ciągu 8 lat rządów PO-PIS. Czyli rocznie 50 mld, tyle ukradli POpaprańcy : na oszustwach podatku vat, na szmuglowaniu paliw, na działalności ARiMR, na twórczej działalności familii Kulczyków, na przynoszących straty inwestycjach zagranicznych i inwestycjach kapitału obcego w Polsce /słynne zwolnienia od wszelkich podatków różnych korporacji handlowych, przemysłowych, finansowych, ubezpieczeniowych etc, etc/. I na wielu innych przekrętach rządzącej wówczas czerwonej zarazy.
  • demokracja z Gliwicach 2018-10-09 00:20:33
    Do Wyborca i :-) : A, czy wy wiecie przez ile lat ta sumka się nazbierała? Tego nie dowiecie się z "kołchoźnika" TVN ani GW. Zmiencie pasmo odbioru informacji!
  • Wyborca 2018-10-08 23:37:48
    Do Patriota: Na tę chwilę są oni najlepszym wyborem. Poczekamy jeszcze na Biedronia, zobaczymy który kierunek obierze. Jak na razie zagłosowałbym na mniejsze zło, czyli opozycję.
  • Wyborca 2018-10-08 23:35:31
    Do tak: 400 mld złotych? Czy wiesz człowieku jaka to jest kwota? 350 mld złotych - tyle wynoszą coroczne dochody budżetu państwa. Uważasz, że cały budżet ukradli i jeszcze pożyczone 50 mld ukradli? A może do domów ludzi wchodzili i pieniądze wynosili? Uderz się w głowę człowieku, czas się leczyć. Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem PO. Ale przykro mi się patrzy do jakiego stopnia propaganda rządowa wyprała ludziom mózgi.
  • :-) 2018-10-08 23:25:38
    Do tak: Nie wierz we wszystko co przeczytasz w gazecie polskiej i zobaczysz w TVPIS. Za komuny też były takie media i też byli tacy co w nie wierzyli ale od tego podawane tam wiadomości nie stawały się prawdą (no, może w umysłach bezmózgów).
  • PRECZ Z KOMUNĄ 2018-10-08 23:22:25
    Do Agata: Jak Tusk okradał OFE, to jego kumple, obecni KOD-ziarze, okradli razem z innymi Polskę. Dziwi mnie fakt, że ciągle im mało! Ja też tak zagłosuję. Dla mnie argumentem jest wiarygodność i spełnianie obietnic, a nie obiecanki, kłamstwa i gruszki na wierzbie
  • demokracja z Gliwic 2018-10-08 23:10:00
    Do Komuna u władzy: Masz rację, uszczelnienia VAT zaczęło PO. Ale minister finansów Mateusz Szczurek, nie widział podstaw do przeprowadzenia zmian w prawie, które pozwoliłyby skuteczniej walczyć z wyłudzeniami VAT. h..ps://w...w.polskieradio.pl/42/1699/Artykul/2197870,Super-Express-Platforma-roztoczyla-parasol-nad-VATowska-mafia. h..ps://w...w.se.pl/wiadomosci/polityka/to-byl-gigantyczny-rabunek-a-rzad-platformy-nic-nie-zrobil-wiceszef-komisji-finansow-oskarza-aa-339R-BTpG-p9vh.html "To był gigantyczny rabunek, a rząd Platformy nic nie zrobił!"
  • tak 2018-10-08 22:28:44
    Dziś media publiczne podały, że w wyniku rabunkowej prywatyzacji warszawskich kamienic Polska straciła 22 mld zł, a dziesiątki tysięcy warszawiaków straciło dach nad głową. To jest skutek działania bandy POpaprańców. Dla nich tylko szubienica, tu nawet nie potrzeba udziału sądu powszechnego w zakresie uznania winy, bo wina jest bezwzględna. Tylko szubienica.
  • Patriota 2018-10-08 22:07:18
    Żenujące . Kto normalny głosuje na koalicję PO i Nowoczesną. Skąd ten wynik? Czy nasz naród Polski jest aż tak tępy?
  • Agata 2018-10-08 21:00:51
    Do §.beda siedziec.: zabrali wszystko Ofe i gdzie byli Kodziarze? Dalej bd głosowała na Pis.
  • §.beda siedziec. 2018-10-08 20:42:23
    Dla motlochu,bogaci pracowici to zlodzieje.Inteligencja jest dziedziczna,a wy od pokolen jestescie motlochem i nastepne pokolenia bedzie u was bez zmian.
  • §.beda siedziec. 2018-10-08 20:35:16
    Do tak: Wam dzieciorobom bezzebnym oddac,ja tez jestem za tym,moze byscie sie zachlali na smierc.
  • dzadzo 2018-10-08 18:11:39
    Do tak: Ile kosztuje litr paliwa
  • DanutaD 2018-10-08 16:58:09
    Do tak: masz racje ale takim trudno wytłumaczyć - i tak wiedzą swoje . Niech poczytają inne gazety nie tylko Wyborczą i Gazetę p. Lisa.
  • tak 2018-10-08 16:54:21
    Teraz media publiczne podały, że podczas rządów PO-PSL rozkradziono 400 mld i te pieniądze nie wpłynęły do skarbu państwa, dla potrzeb Polaków. Oddajcie łobuzy POpaprane te pieniądze. Oddajcie i precz z Polski, to nie jest wasza Polska. KOD : Kasta Obywatelskiej Deprawacji. PRECZ !
  • DanutaD 2018-10-08 16:53:01
    Do Komuna u władzy: Smiechu warte - wiesz to z TVN pewnie
  • tak 2018-10-08 16:23:08
    Wy komuchy czerpiecie widzę ze szkoleń oraz informacji uzyskanych od wywiadu sowieckiego GRU.
  • jaca 2018-10-08 15:43:04
    Do Komuna u władzy: masz rację za rządów PO wprowadzono jednolite pliki kontrolne czyli , dodatkowy obowiązek dal czynnych podatników vat przesyłania rejestrów na serwer ministerstwa finansów natomiast obecne władze dały możliwość wykreślenia podmiotu z powodu nie odebrania korespondencji z urzędu skarbowego i w ten sposób z vatu robił się podatek obrotowy taki trik rodem z komuny
  • Komuna u władzy 2018-10-08 15:29:47
    Do tak: popraw mnie jeżeli się mylę ale czy największe przekręty na VAT nie były przypadkiem za rządów PIS? Jeżeli tak, ile zażądasz od nich? Wiedz także że uszczelniania VAT zaczęło PO a PIS ten proces tylko kontynuuje i (jeżeli gazety nie kłamią) żeby się pochwalić wysokimi wynikami wstrzymywało zwrot podatku przedsiębiorcom.
  • :-) 2018-10-08 15:23:00
    Do tak: Jak wiesz że ktoś coś ukradł, koniecznie zgłoś to do prokuratury albo na policję. Inaczej popełniasz przestępstwo!
  • jaca 2018-10-08 14:45:44
    Do tak: no tak jest to jakaś opcja nacjonalizacja że na to nie wpadłem to powodzenia życzę
  • tak 2018-10-08 14:35:40
    Niech Familia Kulczyka odda majątek zawłaszczony Polakom, w tym także Bank Śląski oraz niech sitwa Tuska odda 250 mld zł, które ukradła Polakom, wówczas rządzącej Zjedn. Praw. umożliwi to regulowanie zobowiązań wobec świata.
  • jaca 2018-10-08 14:33:48
    Do Komuna u władzy: tylko że jak przestaną kupować poparcia, czyli nie będą płacili tych plusów wszystkich,to spadnie im poparcie i szybciej z nas wszystkie flaki wyprują zanim to zrobią ( przypomina mi się scena z misia" tylko żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów" )
  • Komuna u władzy 2018-10-08 13:50:14
    Do jaca: Dług za PIS rośnie szybciej niż za jakiekolwiek wcześniej ekipy. Wydatków coraz więcej, inwestycji coraz mniej. Niedługo żeby sfinansować 500+ trzeba będzie zabrać kasę tym co dostają 500+. Aby Polska rosła w siłę a ludzie żyli dostatniej!
  • jaca 2018-10-08 11:58:48
    Do tak: w piątek pisaliśmy na temat wskażnika długu publicznego sprawdziłem czy masz rację że wskażnik się cofa, co się okazało że jest to stara góralska prawda czyli g.no prawda w 2018 roku dług za.la z prędkością światła i obecnie na każdym Polaku ciąży kwota 26 tyś zł. licząc wszystkich gratuluję w co wy nas wp..lacie pozdrawiam
  • :-) 2018-10-08 10:40:44
    Do tak: Masz rację. Zgadzam się z tobą. Byłe komuna a teraz jest nowa komuna. Z nią tez walczę chociaż trochę inaczej.
  • jaca 2018-10-08 09:54:03
    Do §.Beda siedziec.: Najgorsze jest to że ludzie wierzą w te wszystkie brednie
  • §.Beda siedziec. 2018-10-08 09:50:25
    Karzel juz nie chce "Budapesztu"w polsce,chce "Bawarii" na poludniu kraju.Nie wie co mowi zwariowal,ale ze strachu klaszcza mu na stojaco,jak kiedys Gierkowi pacholki PiS.
  • kerry 2018-10-07 22:05:45
    Do §.beda siedziec.: Wyp@@@@@@@ who you , folksdojczu !! Buda!!!!!!!!!!
  • Siggi777 2018-10-07 20:27:26
    Do Wernyh: Głupi czy psychiczny......?
  • tak 2018-10-07 19:03:08
    Poniżej jakiś fałszerz użył mojego nicku "tak". Nie jestem autorem poniższego komentarza.
  • tak 2018-10-07 16:09:45
    Do Tylko KOALICJA!: To sobie głosuj itak kogo to obchodzi.
  • Tylko KOALICJA! 2018-10-07 15:20:51
    HA! #kolEBAĆ PiS, KuPiS 15 i beneficjentów!
  • to tak było 2018-10-07 14:46:39
    Do §.beda siedziec.: znam wasz potraficie tylko nasz obrażasz od motłochów, bydła+, pluksów, straszyć pisem i kłamacz żywe oczy. To niestety prawda!!!! Nie kubię Pisu w niektórych sprawach mają rację.
  • to tak było 2018-10-07 14:38:03
    Do §.beda siedziec.: Motchochy PO to ściekające hipokryci z kodu, którzy co sprzedawali paliwo i Polskę sowim kolesiom za graniczną i acta inwigilację w internet to atak wolność. Pis ma siedzieć za bronią nasz w europie i nie przyjmowanie terorystów bliskiego wschodu to są islamiści sługusy allaha Szatana co krzycząc Allahu akbaer. To polityków PO-PSL to powinni zostać zlinczowany przez tłum i urwani im lęb, na takie mordy 76 % ludzi nie mogą na takich patrzeć. Chyba jesteś na rozkazy marionetką Pana Donalda Tuska oszukiwać ludzi manipulując , słócaćz nasz i wprowadzasz ludzi w błąd.
  • §.beda siedziec. 2018-10-07 08:40:04
    Motloch najlatwiej oszukac,a tego nie brakuje w Polsce.
  • tak 2018-10-06 23:46:42
    Do §.beda siedziec.: Volksdeutsch zamknij ryj faszystowski.
  • TRTRTR 2018-10-06 21:42:24
    Do §.beda siedziec.: ...z 500+ zostało tylko 320+... Żeby to była prawda, to skumulowana inflacja za ostatnie niecałe 3 lata musiała by być na poziomie 56%. A przecież nie jest nawet nigdzie w pobliżu.
  • §.beda siedziec. 2018-10-06 20:46:32
    StanislawPiotrowicz to porzadny nieugiety komunista,jak zreszta jego partia PiS.W PiS dostal "prace" na najwyzszym szczeblu.PiS-owcy docenili go bardziej niz w PRL.
  • tak 2018-10-06 14:56:04
    Do §.Beda siedziec.: Natomiast ty jesteś szubrawcem. To słowo powinieneś zrozumieć bo jest pochodzenia niemieckiego, choć niektórzy mówią, że czeskiego - ale to jest problem dla językoznawców. Szubrawcu.
  • tak 2018-10-06 14:51:13
    Do §.Beda siedziec.: Twoje komentarze to kłamstwa/może nieświadome/ bo czerpiesz wiedzę z nieprawdziwych doniesień mediów niemieckich i polskich w rękach niemieckich. Moje opinie zamieszczane na tym profilu i innych to moje osobiste poglądy, nie pobieram za to jakiegokolwiek wynagrodzenia od kogokolwiek. Uczył Marcin Marcina... to takie polskie przysłowie, którego znaczenia nie wyjaśniam, bo powinieneś wiedzieć. Wyrazy obcego pochodzenia piszę w brzmieniu i pisowni polskiej i to jest prawidłowe o czym już cię informowałem. Jeśli będę w reichu, to będę pisał po "rajchowemu". Natomiast twoja nienawiść do Polski i Polaków jest na granicy zaburzeń osobowości. Niezwłocznie udaj się do psychologa, ponieważ tą chorobę należy zdiagnozować i leczyć.
  • §.Beda siedziec. 2018-10-06 09:56:49
    Do tak: Nie umiesz koziolku matolku po niemiecku pisac ,to nie bazgraj frajerku dety."Führer" sie pisze tak scierwo ciemnogrodzie.
  • §.beda siedziec. 2018-10-06 08:38:00
    Do tak: To ,ze Spolki Panstwa stracily ponad 50% swojej wartosci gieldowej ( 200 miliardow) to tez klamstwo?Spolka zbrojeniowa na progu bankructwa,to tez klamsto?To ze sprzedajesz Polske za 1,50 za wpis tez klamstwo?Naleje wam sie w uszy wody scierwa,ja p.....le to PiS-owskie zlodziejskie klamliwe szambo,mie powodzi sie b. dobrze.Bedziecie sie topic we wlasnym szambie ciomnogrodzie.
  • tak 2018-10-05 22:15:13
    Do §.beda siedziec.: Mataczysz volksdeutschu ; Polska wycofała się z inwestycji zagranicznych koalicji PO-PSL, które przynosiły straty państwu polskiego. Natomiast pozostałe twoje informacje o 500+, chlebie, czy prądzie to wierutne bzdury, fałsz, niemieckich gazet wydawanych w twojej nowej ojczyźnie i fałsz gazet wydawanych w Polsce przez niemiecki, wrogi koncern prasowy Media Press.
  • tak 2018-10-05 22:08:51
    Do FAN: A ty jesteś świrem.
  • §.beda siedziec. 2018-10-05 21:44:20
    NBP podal wyniki inwestycji zagranicznych do Polski za rok 2017,spadly o 56% maja racje ja tez bym w Dyktatorskich rzadach nie inwestowal.Juz sie zaczyna.Ps:z 500+ zostalo tylko 320+.A jeszcze jedno,chleb zdrozeje o ponad 30% nie mowiac o innych jak prad o 100%.Brawo klaskac dalej ciemnogrodzie.
  • FAN 2018-10-05 19:10:54
    Do tak: Ty jestes zwykly prowokatorszowinista pracwnik sluzb
  • tak 2018-10-05 19:06:17
    Do §.Beda siedziec.: A ty jesteś Fihrerem Totalnej. Jeden Fihrer, jedna opozycja, jedna totalna. Wodzu prowadź do zwycięstwa. Ha ha ha !
  • §.Beda siedziec. 2018-10-05 18:10:50
    Za 1,50 zl za wpis sprzedaja scierwa Polske.PiS to faszystowsko komunistyczna partia na przykladzie nazistowskiej z 1933 roku w Niemczech.
  • tak 2018-10-05 18:02:12
    Do :-): A to marny z ciebie kombatant, twoja walka z komuną była nie efektywna. Coś ci umknęło w tej walce, bo z komuny zrobiła się postkomuna, która miała się dobrze blisko 30 lat. Słuchałeś Bolka i chowałeś sztandary i postąpiłeś błędnie. Gdyż sztandary powinny nadał prowadzić do pełnego zwycięstwa nad wrogami Polski. W tej walce zapomniałeś o klikach sitwach i korporacjach, /sędziowskich, dziennikarskich, profesorskich, lekarskich i wielu innych/ które teraz przeszkadzają Zjedn. Praw. w budowie, odbudowie, rozbudowie wszystkich dziedzin polskiego społeczeństwa obywatelskiego. I myśl, bo błądzisz z nieświadomości, z niewiedzy, z bezmyślności.... Natomiast Kaczyński tak wiele zrobił dla Polski, taki ogrom pracy pozytywistycznej zrobił dla Narodu Polskiego, że powinni mu dać Order Orła Białego - natychmiast. Ale on odmawia, to jest wielka skromność, wielkie człowieczeństwo. Zaś ty nie masz nawet 1 % tej wiedzy, którą on posiada, nawet 1 %, ty osrany pseudokombatancie. Ty żulu polityczny.
  • :-) 2018-10-05 16:01:21
    Do Opozycja XD: Jeżeli nie rozróżniasz fetyszu od obsesji to więcej mi nie trzeba o tobie wiedzieć. Z pewnością jesteś zwolennikiem pisuaru i raczej nie skończyłeś wielu klas a te które przeszedłeś dużo cię kosztowały i nie dały zbyt wiele.
  • :-) 2018-10-05 15:58:00
    Do tak: W odróżnieniu od ciebie i Kaczyńskiego walczyłem z komuną i byłem odważny wtedy kiedy to miało swoją cenę. Teraz kiedy można sobie pokrzyczeć, jesteście odważni i łatwo oceniacie innych w sposób który świadczy tylko o was a nie o tych których oceniacie. Pewnie jako zwykły pisuarowy troll nie rozumiesz o czym piszę i budujesz konsekwentnie nową komunę razem z partią która ci płaci za jakże wyszukane wpisy. Cóż, każdy klient populistów ma prawo do strachu o to że więcej nie dostanie łapówki za głosy na wyborach i znowu będzie się musiał zabrać z prawdziwą pracę zamiast liczyć na państwo czyli pasożytowanie na pracy innych.
  • Opozycja XD 2018-10-05 15:57:23
    Do Wernyh: Donald Tusk i dyplomacja? Dobrze, że Putin się powstrzymał i nie podał mu płaszcza, bo znowu Donek nie byłby w stanie powstrzymać odruchów. Nie wydaję mi się, żeby Putin znał polski, więc w jakim języku komunikowałby się z Tuskiem? To może działania PO, które wspiera Niemcy w budowaniu NS2, a przy tym otwiera Rosji swobodę do działań militarnych co najmniej do Bugu (nie uszkodzą gazociągu, więc euraski będą płynąć). Oczywiście można wierzyć Grzesiowi Schetynie, który stwierdził, że próbował o coś pytać, ale zimny wzrok kanclerz zabił głosy jego polskich przodków i pozostali tylko przodkowie ze strony SS Galizien, przez co musiał się zgodzić z wszytkim czego chciała Fuhrerin, choć po alkoholu (oczywiście bezakcyzowym = walka z ustrojem = obrona demokracji). Wyobrażasz sobie co by się działo, jeżeli PiS zacząłby zamykać polityków PO zamieszanych w afery? Teraz już niektóre przychlasty chciałby wyzwolenia na lufach obcych czołgów, a dopiero wtedy zacząłby się kwik. Na przykład HGW w Warszawie jest kompletnie spalona, generalnie powinna już znajdować sie w areszcie, aferalna PO się na nią wypięła, ale gdyby tylko tam się znalazła to wylazłby jakiś Timmermans i powiedziałby: "Jeden z obrońców demokracji przestał skakać. Tanki na Warszawę. Urraaaa"
  • tak 2018-10-05 15:38:18
    Do Opozycja XD: To bydlę podpisujące się "buźka"to prowokator, manipulant, matacz, wytwór esbeckiej szkoły kłamstwa i pomówień. Po prostu : zwykła swołocz z kliki Obywatele UB.
  • tak 2018-10-05 15:35:17
    Do jaca: Licznik cofa się, natomiast głupota totalnej przekroczyła wszystkie skale, limity, progi etc, etc.
  • tak 2018-10-05 15:33:18
    Do Wernyh: A mózg ci się nie spocił od tych dyrdymałów, które wypisujesz, oszołomie ?
  • Opozycja XD 2018-10-05 15:28:14
    Do :-): Gdzie czytanie ze zrozumieniem? Jeżeli PiS to twoja obsesja to super, ale nie opubliczniaj swoich fetyszy.
  • jaca 2018-10-05 15:24:20
    że zmienię temat ciekaw jestem na jakiej kwocie stoi teraz licznik długu publicznego zainstalowany przez Pana Prof.Balcerowicza coś mi się wydaje że się skala skończyła
  • Wernyh 2018-10-05 15:20:22
    Do Opozycja XD: Po kolei. Po pierwsze - kontakty Tuska z Putinem to dyplomacja. Czysta dyplomacja i nic ponadto. Natomiast to, co robi PiS, to nie jest żadna gra pozorów, tylko konkretne działania na rzecz wyprowadzenia nas z UE i oddania nas w szpony Kremla. Ergo: PiS to partia zdrajców! Po drugie - powiadasz, że PO to złodzieje? A co w takim razie powiesz o pisowskim obsadzaniu niekompetentnymi kolesiami wszystkich państwowych spółek? I ile wyroków na "złodziei" z PO już zapadło? PiS rządzi już 3 lata - to chyba wystarczająco dużo, żeby tych złodziei osądzić, jeśli faktycznie tacy byli, prawda? Po trzecie - niestety muszę przyznać Ci rację, że PO, N, SLD i PSL są w sumie śmieszne w swoich działaniach. Ale wiesz - dowództwo powstania listopadowego też wyczyniało wiele głupot, a jednak czas był taki, że ramię w ramię z nimi trzeba było bić ruskich. Dowództwo AK też nie zawsze było mądre - a jednak czas był taki, że ramię w ramię z nimi trzeba było bić Niemców. Teraz - czas jest taki, że ramię w ramię z niezbyt mądrym PO trzeba przeciwstawić się rosyjskim zdrajcom z PiS-u. Taki jest polski interes narodowy i taka jest polska racja stanu. I właśnie w tym kontekście te partie nazywam wolnościowymi, chociaż niestety mankamentów u nich w bród.
  • tak 2018-10-05 14:45:45
    Do Komuna u władzy: A piąta zaraza to twoje komentarze w stylu Jakuba Bermana i jego bratanka Borowskiego. Zamilcz bydlaku.
  • Komuna u władzy 2018-10-05 09:13:39
    Do satyra polityczna: Nawet nie znasz czterech jeźdźców ponieważ czwartym jest śmierć. Jeżdziec apokalipsy jest jeden w czterech osobach: PIS: ZARAZA - sianie nienawiści do myślących inaczej, totalny brak tolerancji, zgoda na ksenofobiczne i rasistowskie zachowania, jak za komuny przewaga ideologii nad gospodarką. GŁÓD - ceny za PIS rosną ja nigdy dotąd i zadłużenie państwa także. WOJNA - z własnym narodem o władzę i kasę. ŚMIERĆ demokracji i wolności osobistych.
  • :-) 2018-10-05 09:07:01
    Do tak: Elokwencja twojej wypowiedzi jest wprost proporcjonalne do twojej inteligencji i wiedzy na temat szczepień. Sprawa jest jasna - jeżeli nie chcemy w Polsce odry, polio, cholery - trzeba im aktywnie zapobiegać a jedyną metoda są szczepienia. A jak ktoś nie zaszczepi dziecka, nie powinno mieć ono wstępu do miejsc gdzie gromadzi się więcej osób jak przedszkola, szkoły, obiekty sportowe.
  • John 2018-10-05 09:01:56
    Do thk: powoli zbliżacie się do tego poparcia z Korei Płn. i wtedy zapewnicie sobie rządy na dziesięciolecia, tylko wódz trochę stary :)
  • tak 2018-10-04 23:10:10
    Do §.beda siedziec.: A tobie już żadna szczepionka nie pomoże... Niestety... Przykro, żal człowieka, chociaż był z ciebie niezły pojebusik.
  • tak 2018-10-04 23:04:52
    Do :-): Ty też się zaszczep bo mózg ci zardzewiał więc trochę odrdzewiacza w strzykawce z wielką igłą na pewno ci pomoże.
  • tak 2018-10-04 22:58:42
    Do Wernyh: Idź się zaszczep przeciw imbecylizmowi, bo ten wirus zniszczy twój mózg.
  • §.beda siedziec. 2018-10-04 20:59:10
    Proponuje PiS-owskim oszoloma ogladac telewizje gdzie mowia prawde,zobaczylibyscie swoich pupili co wyrabiaja.
  • Ferdynand Barbasiewicz 2018-10-04 20:43:50
    CO UCZYNIĆ, ŻEBY STWORZYĆ WARUNKI OBIEKTYWNEGO WYBORU NAJLEPSZYCH KANDYDATÓW DO PARLAMENTU, SENATU, NA MINISTRÓW, WOJEWODÓW, SĘDZIÓW, ITD. W SAMORZĄDACH ORAZ UZYSKAĆ WYRAŹNE PRZYSPIESZENIE ROZWOJU POLSKI. DOTYCZY TAKŻE UNII EUROPEJSKIEJ? Ferdynand Barbasiewicz, autor propozycji, POLAND. Polityka kadrowa KAŻDEGO PAŃSTWA NA ŚWIECIE w odniesieniu do kandydatów na posłów oraz kandydatów na wysokie funkcje kierownicze i przedstawicielskie wymaga koniecznej wstępnej selekcji psychologicznej. Nie powinno się dopuszczać ludzi niekompetentnych, z zaburzeniami osobowości mających ukrytą potrzebę dominowania, robienia zła innym, neurotyków - różnych dewiantów, z zaburzeniami emocjonalnymi dwubiegunowymi, przewlekle chorych, ludzi którzy nie potrafią uczciwie sobie radzić w codziennym życiu. Można dobrać i dostosować narzędzia pomiaru w/w zaburzeń w obiektywnej selekcji psychologicznej kandydatów najbardziej obiektywnie wartościowych. Proponuję opracować swoistą szok listę skwantyfikowanych statystycznie rachunkiem prawdopodobieństwa zalet i wad rejonu wyborczego lub problemu krajowego, lokalnego z którego szukamy kandydatów na posła czy w odniesieniu do funkcji ministra, wojewody, prezydenta miasta, starosty lub burmistrza, wójta, dyrektora, prezesa, czy do sytuacji zadaniowych, itp. Zapraszamy np. 30 kandydatów bez względu na orientację polityczną i w ściśle określonym czasie, np. 2-3 godziny dla wszystkich ma zadanie w laptopie ułożyć program działania dla kandydata na posła np. z rej
  • §.beda siedziec. 2018-10-04 20:42:26
    Do satyra polityczna: CCCP nadaje.
  • satyra polityczna 2018-10-04 18:32:48
    Jeźdźców apokalipsy było czterech: głód, zaraza, wojny, katastrofy naturalne. No i to się zgadza: zaraza( SLD) bo sieje lewicową zarazę, wspierając LGBTQ+ i feminizm, a także ateizm, głód(PSL), bo tak zajmował się rolnictwem, że stało się ono jałowe, wojny i katastrofy naturalne( Koalicja PO i Nowoczesnej), bo skarżą do Brukseli na Polskę, bo nasilają podziały pomiędzy Polakami, bo się kompromitują wypowiedziami pełnymi gaf i braku wiedzy merytorycznej.
  • świadek-koronny 2018-10-04 18:03:47
    Dziecko wpadło na samochód ..na przejściu dla pieszych.
  • obserwator1 2018-10-04 17:07:18
    Była informacja że od poprzedniego badania koalicja straciła 3%.
  • Mam dość 2018-10-04 16:03:12
    31+7+6=44>41
  • :-) 2018-10-04 15:45:02
    Do Opozycja XD: A w jakim sensie PIS jest wolnościowe? Chyba w takim że wszystko im wolno bez zważania na prawo, dobre obyczaje i dobre wychowanie.
  • Opozycja XD 2018-10-04 15:11:02
    Do Wernyh: Widzę, że pocałunki Tuska z Putinem głęboko zarysowały twoją duszę. Nazwanie partiami wolnościowymi PO (złodzieje bez programu i bez przyszłości), SLD (to jest tak śmieszne, że boli) oraz PSL (które zgodziłoby się na fizyczne wyeliminowanie warszawskich bananów, takich jak ty, bez mrugnięcia okiem, byleby uzyskać teke ministra rolnictwa). Dlaczego nie wspomniałeś o Nowośmiesznej w swoim wywodzie? Też należą do szacownego zgrupowania popierającego wolność do afer i złodziejstwa.
  • zoomi 2018-10-04 14:57:52
    Do thk: a świstak siedzi, i zawija w sreberka...
  • Bromek Dawny 2018-10-04 14:31:58
    Kiedyś, Pan Były Prezydent Bronisław Komorowski 56 % też miał sondażowe poparcia a Pan Prezydent Andrzej Duda miał 16 %. I zwyciężył Pan Andrzej DUDA.
  • thk 2018-10-04 13:55:12
    Sondaż był chyba robiony wśród pracowników tvn i wyborczej. Nie wierzę w żaden sondaż który daje PO większe poparcie niż 20%, a i to uważam za "za dużo" dla aferzystów, zdrajców narodu i moskiewskich sługusów!!! a co do PiS to w prawdziwych wyborach otrzyma min 50%, a nie będę się bardzo dziwił jeśli nawet 60% przekroczą.
  • kerry 2018-10-04 13:28:55
    Do Wernyh: Ach , ach , ach jakie to (N) owiczesne i Europejanskie . Tylko się nie zes@@@@@ z tego patosu!!!!!!!!!
  • Wernyh 2018-10-04 13:21:43
    Podsumowując: partie prorosyjskie (PiS + Kukiz) - 50%, partie wolnościowe (KO + SLD + PSL) - 46%. Nie jest dobrze, ale nie jest też beznadziejnie. A jeszcze trzeba wziąć pod uwagę fakt, że sondaże ZAWSZE są zawyżane na korzyść aktualnie rządzących. Wciąż jest więc szansa, że Putinowi i jego pisowskim fagasom jednak nie powiedzie się szatański plan przyłączenia Polski do Rosji.
  • :-) 2018-10-04 13:08:37
    Do rafal: Na każdego byle nie na PIS i nie na faszystów. Niech się skończy to populistyczno - szowinistyczne szkodzenie Polsce.
  • rafal 2018-10-04 12:42:10
    Do :-): tak, budza sie i chca zaglosowac na PO hahaha
  • Max 2018-10-04 11:55:55
    Jak odrabia? W stosunku do ostatniego pomiaru różnica powiększyła się o 6% . PiS miał 38% a suma PO i Nowoczesnej 34%.
  • roman 2018-10-04 11:10:53
    Balcerowicz musi odejsc !
  • :-) 2018-10-04 10:52:50
    pazerność i skandale ciągle górą ale naród się budzi.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.206.187.81
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!