PARTNERZY PORTALU

KOMENTARZE (13)

 • Koalicja XD 2019-03-20 16:16:42
  Do :-): Komendant troll naburmuszył się po przeczytaniu kolejnego wpisu o podanie jakichkolwiek dowódów na swoje słowa: "Jak to wymagają ode mnie dowodów, czy to PiSlamistyczny spisek? Dzwońcie natychmiast do cenzora, dlaczego przepuszcza takie wpisy!" Po chwili medytacji, jednak stwierdził: "Przecież na ostatnim spotkaniu komitetu dokładnie nam wytłumaczyli, że ludzie dzielą się na masy o inteligencji bakterii lub pierwotniaka i na doskonale wykształconych rewolucjonistów. Co prawda przed latami 90-tymi masy dobrze wiedziały, żeby nie afiszować się ze swoją nikłą inteligencją, bo szlachetni paladyni ORMO doskonale wiedzieli jak naprostować bezmózgi tłum, ale dobrze tym razem podejmę wyzwanie robaka i zmiażdzę go". Komendat spojrzał na klawiaturę i wystukał: "Żądając dowodów na moje słowa, śmiejesz się z cierpienia niewinnych ludzi. Żądanie dowodów równa się PiSlamowi". Komendant dumnie patrząc na swoje dzieło stwierdził: "No, tak solidnego argumentu to nikt nie obali". Po czym podumał chwilę i stwierdził, że musi natychmiast odwiedzić swojego zwierzchnika celem wypłaty premii, bo doskonale zakamuflował brak programu Koalicji. "Będzie pite" pomyślał.
 • :-) 2019-03-20 15:17:50
  Do Koalicja XD: Jak wiedże reprezentujesz standardowy poziom intelektualny wyborcy PIS - gdzieś międze pierwotniakiem a bakterią. Śmianie się z ludi umierających dlatego że PIS kupuje głosy zamiast dofinansować służbę zdrowia. Zweryfikować to jest bardzo łatwo, wystarczy zachorować na coś bardziej dolegliwego niż grypa. Co do wojska, wszyscy wiemy ile helikopterów (2 sztuki z cywilnym wyposażeniem) i łodzi podowdnych (0 sztuk) kupił PIS chociał odgrażał się że wzmocni polską armię. Do tej pory wzmocnienie poleg na zorganizowaniu niedzielnej partyzantki którą w całości rozbiłaby jedna kompania specnazu albo batalion regularnych rosyjskich wojsk.
 • Koalicja XD 2019-03-20 14:23:10
  Do :-): Komendant trolli zakrzyknął: "Widziałem ludzi umierających na chodniku przed szpitalami, widziałem żołnierzy odganiających myślwice kamieniami, widziałem jak PKB spadał, a wszystkie a firmy audytorskie wystawiały oceny polskiej gospodarce poniżej Zimbabwe." Młody trollik wyszeptał: "Ale my nie mamy dowodów, że coś takiego się dzieje". Na to komendant wykrzyknął: "Czy ja jestem PiSlamistą, żeby udowadniać swoje słowa, moje słowa świecą blaskiem prawdy, a kto jej nie widzi ten sam jest PiSSmanem". Starszy troll wiedząc, że to uspokaja komendanta użył jego starego tytułu: "Towarzyszu komendancie, zatrudnimy paru studentów, położy się ich na chodniku przed szpitalem, porobimy zdjęcia, potem przebierzemy ich w moro i damy kamienie i będzie spoko, ale o tym PKB to musisz przestać pisać, to nie jest epoka późnego Gomułki, ludzie to zweryfikują w kilka sekund".
 • Lemingi XD 2019-03-20 14:07:10
  Do :-): Gospodarka się zwija, co za krawężnik takie bzdury pisze. Pozostało już tylko durne kłamstwo.
 • Koalicja XD 2019-03-20 14:05:26
  Do :-): Mały trollik i stary troll szlochali, ponieważ ich mdłe komentarze nikogo nie przekonywały, wtedy pojawił się troll komendant i widząc opłakany stan swoich podkomendnych zakrzyknął: "Towarzysze, uhh przepraszam stary nawyk, przyjaciele, czemu płaczecie". Trolle odpowiedział: "Chcemy trollować w internecie, ale ludzie chcą od nas konkretów, jaki program ma koalicja, jakie przekonania, ale tego nie wiedzą nawet politycy koalicji, a co dopiero my, biedne trolle". Na to komendant spojrzał spod łba i wyszeptał: "W moich czasach, kiedy było się na odpowiednik stanowisku to można było uczyć się od najlepszych, w pewnym okresie czasu naszą, ludową propagandą kierowało stworzenie, które siłą własnych uszu mogło wzbić się na niebiosa, a mądrość tego stworzenia możemy wykorzystać w tym przypadku". Dwa trolle spojrzały na siebie z nadzieją i wyszeptały: "Czy to cudowne stworzenie zna program Koalicji Obywatelskiej albo jest w stanie go wymyślić?" Na to komendant się obruszył: "Co to, to nie, ale to stworzenie stworzyło rozwiązanie na takie trudne czasy, powtarzajcie za mną: "A u was biją Murzynów"".
 • :-) 2019-03-20 09:40:45
  Do Koalicja XD: Tradycyjnie w pisuarowym stylu nie odpowiadasz na zarzuty tylko wypisujesz bzdety. A fakty są takie że poziom inwestycji w Polsce jest jnajniższy od obalenia komuny. Dróg się prawie nie buduje. Ludzie unierająw kolejkach do lekarza. Wojsko w razie konfliktu bedzie się broniło kamieniami bo nawet amunicji nie dostaje w odpowiedniej ilości. Najłatwiej jest dać kasiorę do reki i powiedzieć - "patrzecie jacy jesteśmy dla was dobrzy". Trudniej utrzymac gospodarkę w dobryn stanie a przy PIS gospodarka się zwija mimo najlepszej koniunktury w ciągu ostatnich 20 lat. Przy tym wszystkim korumpowanie elektoratu jest na kredyt poniewaz dług publiczny rośnie i to w szybkim tempie. Gospodarka to nie perpetum mobile - jezeli nie roną przychody (mimo wprowadzenie wielu nowych podatków) a rosną wydatki, wczwśniej czy później żle się to skończy. Jak zawsze w przypadku rządów polulistów i antydemokratów jdnocześnie. Jeżeli potrafisz odpowiedzieć, odpowiec merytorycznie. Pisuarowe bajeczki zostaw swoicm głupim dzieciom. Może one sie złapią.
 • Koalicja XD 2019-03-20 09:03:54
  Do Komuna u władzy: Starszy trollownik patrząc na problemy swojego kompana, małego trollika, postanowił z dobroci serca go wesprzeć. Zgaił rozmowę poprzez swojskie: "Młody, przynieś pół litra, bo nie będziemy tak gadać o suchym pysku" . Młody trollik był przyzwyczajony, że jego starsi koledzy codziennie pili alkohol, ponieważ słuchali słów ojca Grzegorza - "najlepszy alkohol jest bezakcyzowy", dlatego też posłusznie przywlókł 0,5l z zaparkowanej w pobliżu cysterny na ukraińskiej rejestracji. Następnie starszy trollownik sapnął: "Cho, młody pokaże ci jak to się robiło w 2016". Doświadczony pracownik trollowni kontynuował: "W 2016 przyjechał do nas specjalista z Niemiec, miał kolorowe włosy i kazał się tytułować sensei, a jak żeśmy potem sprawdzili to oznacza mistrza, więc zrozumieliśmy, że trenował nas w azjatyckich technikach trollowania stworzonych przez Buddę. Patrz młody i ucz się. Teraz wklejasz obrazek szkieletu psa, i jak powtarzał sensei - humor, humor jest najważniejszy, i piszesz "Polacy rok po wprowadzeniu 500+" i poniżej "Gdybyśmy tylko słuchali światłego przywództwa PO". Młody trollik zareagował na to niepewnością: "Przecież PiS wprowadził 500+ i nie doprowadził do katastrofy w budżecie, a przepowiednie polityków koalicji pokazały, że kompletnie nie znają się na tym co mówią, czy nie powinniśmy używać argumentów, które miałby sens i które promowałby program koalicji?" Stary troll zdegustowany popatrzał na trollika i powiedział: "Młody, ale z ciebie debil".
 • to był błąd 2019-03-19 22:30:34
  PSL wychodzi najgorzej na przyłączeniu się do tej Koalicji Europejskiej, SLD się przyłączyło bo nie miało za bardzo wyjścia. Oj żeby to się nie odbiło czkawką w wyborach do parlamentu krajowego na jesieni. PSL przystępując do Koalicji Europejskiej pozbawił się tej swojej konserwatywnej twarzy, był normalną poglądowo jednolitą partią a tu jak przychodzi co do czego, to jest zmienny w zdaniu jak kobieta. Przyłączenie się do Koalicji Europejskiej było tylko podyktowane tym aby dostać się na intratne stanowiska decyzyjne w parlamencie europejskim i nic więcej, nie ważne zasady, nie ważne poglądy byle tylko zdobyć posadki. Rolnicy i ludzie ze wsi i małych miasteczek za to, że PSL zaczął trzymać z całkowicie odmiennymi poglądowo do siebie formacjami na pewno nie będą przychylnie na to patrzeć. Tak czy inaczej - bardzo zła decyzja ze strony PSL-u, to może z pewnością rzutować na przyszłe losy wyborcze tego ugrupowania.
 • Komuna u władzy 2019-03-19 16:31:14
  Do Koalicja XD: Taak - PIS natomiast ma program - wydac całą kasę na kupowanie głosów w wyborach. Co tam inwestycje, co tam służba zdrowia, wojsko i obronność, co tam nauczyciele. Byle jedynie słuszna partia trwała przy władzy. Jescze kadencaj albo dwie i nie będzie już demokracji a wtedy nie będzie im przszkadzało że jest kryzys bo cała władza będzie w ich rękach i będzi im możn naskoczyć dopóki nie powstanie "solidarność 2" (nie mówię o dzisisjszej przybudówce PIS) i nie posunie ich tak jak pierwsza Solidarność posunęła ich pierwowzór. Dlaczego Polacy nie iczą się z historii i znowu pozwalają rządzić populistom, naśladującym zachowania komuny? MOże dlatego że dla większości komuna to już tylko historia i nie zdają sobie sprawy z podobieństwa do niej dzisiejszej władzy. Bolszewicy także obiecywali wiele, jak się skończyło, wiadomo.
 • Koalicja XD 2019-03-19 15:03:25
  Do pis-mac: Już taka panika, że nie wiesz co pisać? Kosiniak się gubi, koalicja nie ma programu, a mały troll biegnie do swojego zwierzchnika i płacze: "Co pisać, nie znam programu naszej wspaniałej koalicji, a ojciec Schetyna milczy!", na to zwierzchnik odpowiada:"Opole, Jaki, Kielce", mały trollik skurczył się i zapytał: "Co?". Na to zwierzchnik wykrzyknął: "Czy my zatrudniamy tu tylko debili? Napisz coś o Jakim, Opolu i Kielcach w stylu, jakbyś co dopiero zakończył trzymiesięczny maraton alkoholowy". Na co mały trollik zapytał: "Ale chciałbym, żeby ludzie pokochali miłością naszą koalicję, a do tego potrzebują sensowych argumentów". Na co zwierzchnik już cały czerowny wykrzyknął: "Co ty sobie wyobrażasz, gdyby ktoś tutaj napisałby sensowny argument oznaczałoby to, że jest inteligentniejszy od naszego ojca, świętego Grzegorza Schetyny, a to oznacza bunt, wiesz mały trolliku co się robi w PO z buntownikami?".
 • X37 2019-03-19 13:50:56
  A kiedy KK przedstawi swoją kartę LGBT. Przecież wiadomo że abp. Paetz ma "kolegów" na wszystkich szczeblach tej struktury. Wiemy już o pedofilach teraz pora na wiedzę o gejach w sutannach. Sądząc po starych wierszykach wieś jest antyklerykalna. A temat jest modny, i jest to test na rzeczywisty konserwatyzm a nie jego medialną atrapę. Ale znając PSL i pana Kamysza - pokrzyczą, popieprzą i na tym się skończy.
 • pis-mac 2019-03-19 13:39:54
  Do Koalicja XD: Po przeciwnej stronie - Jaki z Opola idzie do Kielc. Przecież w Kielcach jest uniwersytet, i tam są same patriotyczne tytany intelektu, znają po pięć języków, wiedzą jak zachować się przy stole. A tu nagle jakiś Jaki. Oświeć ciemną gawiedź i napisz czemu wysiudali go z jego okręgu.
 • Koalicja XD 2019-03-19 13:18:32
  No to zaczęło się motanie, Rabiej jest za, Kosiniak jest przeciw, Boni jest za i przeciw, zależnie kto da mu wyższą pozycję na liście wyborczej. Teraz stwierdzenie, że to są prywatne opinie, ale jednak stwierdza, że PSL jest kotwicą (trochę śmieszne, bo historycznie to PSL jest flagą, skąd powieje wiatr tak się obróci). Ta "koalicja" już zaczęła się rozpadać, a największym problem jest brak jakiegkolwiek programu i postulaty liderów "koalicji", że ich wybrańcy będą żywymi manekinami w UE, którzy będą pobierać olbrzymie pensje, ale nie będą wykazywać żadnej aktywności.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 34.226.244.70
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!