PARTNERZY PORTALU

KOMENTARZE (156)

 • ww.Parlamentarny-, Były minister: Lepper przed śmiercią chciał rozmowy z Kaczyńskim Artur Balazs „Twierdzi też, że tuż przed śmiercią Andrzej Lepper chciał Jarosławowi Kaczyńskiemu ujawnić prawdę o aferze gruntowej, ale nie zdążył” 2020-01-17 16:35:15
  ww. Parlamentarny: Zbigniew Ziobro: trudno traktować dokument Komisji Weneckiej poważnie- Gwałcicielskie do woli przepisy prawa, Ziobro nie pozwolił oby postawiono akt oskarżenia Beacie Szydło za niepublikowanie wyroków Trybunału Konstytucyjnego, teraz niszczą Polskie Sądownictwo. 2020-01-17 16:24:14 Trudno takie coś jak Zbigniewa Ziobro traktować poważnie, niszczą Polską praworządność demokracje,jeżeli będziecie mieli wątpliwości co do zgłaszanych postępowań przed Prokuraturą , Sądem czy przestępczym Samorządem, należy wszystkie sprawy przesyłać do wiadomości Unijnego Trybunału Praw Człowieka. Nauczymy Was praworządności, zwolnienia lekarskie od psychiatry miesięczne na wiele Wam też nie pomogą. Przywrócimy w Polsce praworządność, szybciej jak komukolwiek się wydaje.
 • marcin 2020-01-08 10:05:46
  brawo panie ministrze sędziów trzeba zamykać tak jak i złodzieji i bandytów szacun
 • iwirt 2019-12-29 21:19:15
  O panu ministrze najlepiej świadczy żona pana ministra i sam pan minister a także usuwane filmy z ich udziałem. Więcej normalności jest chyba w tajskim burdelu.
 • Sędzia Dred. 2019-09-02 23:07:16
  Ty draniu. Nie jestem sędzią ani Tuskiem jestem Polakiem. Ty draniu będziesz wisiał może za 10 lat a może za 30 lat ale będziesz wisiał draniu.
 • DalejZamiatajmyPod dywan 2019-07-26 07:25:22
  Jeżeli bandyta nie będzie się bał ,czy najcięższego kalibru przestępcy którzy nie są reformowalni zapomnijcie człekokształtne istoty iż Polska kiedykolwiek stanie się państwem prawa, PiS -PO-SLD czy PSL nie znowelizują prawa, gdyż to kUrwY i złodzieje większe jak wszystkie Państwa członkowskie UE, tylu przestępstw , oszustw np w o0bszarch gruntów które można liczyć w dziesiątkach miliardów złotych nie ma we wszystkich państwach UE co w jednej małej Polsce. Bezmózgowcy, pojeby i politycy rządzący, uczcie się od Państw przewodnich w świecie , prawo to gwarant dobrobytu i dostatku ww.Parlamentarny/ Kara śmierci wraca w USA na szerszą skalę. Zaplanowano już pięć egzekucji.
 • Jak rozliczysz, Doktorze 2019-07-15 01:01:17
  Panie zero bez zaplecza partyjnego, PiS mistrzowie kłamstwa ,ograniczyli społeczeństwu wolność w związku z należnymi im odszkodowaniami związanymi z modernizacji gruntów rolnych wszystkich klas w obszarach wiejskich na mieszkalne, żyliby godnie bez liczenia na jałmużnę rzucanej jak kość dla psa przez przestępczy pseudo prawicowy Rząd. W Polsce kryzys związany ze suszą, jedynie jakiekolwiek plony mogliśmy uzyskać na najcenniejszych gruntach(najwyższych klas) które we wschodniej Polsce zmienili na ogromne aglomeracje mieszkalne od których będą ludziki głupie płacić podatek od nieruchomości, bez ich wyłączenia z produkcji rolnej Dz.U. z 2016roku poz 585, Sejm znowelizował ustawę PiS o obrocie ziemią rolną. Zaś Mason jak Senator Zając na gruntach Państwowych po dawnym PGR otrzymał miliard sześćset tysięcy złotych dofinansowania na budowę obiektów z wyposażeniem, wykorzystał stanowisko Rektora ZDZ Chełm celem osiągnięcia własnych korzyści majątkowych.
 • QQQ 2019-07-10 04:46:20
  Doktor prawa niedokształcony, posądzał lekarzy iż zabili jego tatusia, lecz dobrze nawiązał w przeciwnym wypadku nie będziemy krajem praworządnym mając takiego psychopatę Ministra i Prokuratora Generalnego. Teraz wiecie dlaczego ten głupek zniszczył trójpodział władzy konstytucyjnej w Polsce z Kaczorem Bolszewikiem spod Odessy, Ziobro i PiS ogranicza ludziom prawa, obyście nie żyli godnie za należne Wam odszkodowania, gdyby nie zamienili obszarów wiejskich w ogromne aglomeracje mieszkalne, obszary miejskie utrzymałyby swój status na co pracowaliśmy po drugiej wojnie światowej społecznictwie odbudowując zrujnowany kraj, traktowali was jak psów ,niech tak postanie, dziadów karmcie jak zwierzęta nie ludzi . Dz.U. z 2016roku poz 585, Sejm znowelizował ustawę PiS o obrocie ziemią rolną,dali Wam fałszywą wizje bogactwa w gruntach poniżej 1ha, za grunty nie wyłączone z produkcji rolnej zapłacicie podatek 30 krotnie wyższy od nieruchomości , pieczętując wcześniejsze oszustwa podatkowe poniżej 1ha , obyście nic nie mieli, dorabiali pseudo elitę, zorganizowane grupy przestępcze. Ilu ludzi już włodarze zabili bakteriami dla gazu, jesteście jak mówią dziadami nic nie macie, Wiesław Kociuba Wójt gminy Chełm.
 • PiS aferzyści, gazownicy! 2019-04-29 17:10:56
  SAMORZĄDOWCY » . WÓJT - Chełm - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY Wiesław Kociuba 61 lat=Zycie za życie, zaczniemy sami wymierzać sprawiedliwość , prawo od ponad 20 lat w Polsce jest martwe., 2019-04-29 07:57:49 Łachudro, oszuście, złodzieju za Żmudzi zabiłeś mago tatę, podobnie jak ojca chrzestnego Zenona Cichosza i wcześniej jego matkę.
 • Sołtys Gminy Zamość 2019-04-03 19:50:36
  ww.wnp.pl/parlamentarny/Rekonstrukcja rządu jeszcze przed wyborami do PE W naszym mieście PiS jest w szczytowej formie kręcenia wałów w obie strony na aferze gruntowej,wyłudzili za 160tyś złotych od firmy WILK w związku z niezapłaconym podatkiem VAT nieruchomość w której w skład wchodziło 40mnieszych nieruchomości (centralny plac przy wjeździe do Chełma przy ulicy Rejowieckiej i Lubelskiej, ścigani byli właściciele firmy Wilk przez KMP Chełm Wydział Zwalczania Przestępstw Gospodarczych w stopniu maksymalnym,jeden z byłych właścicieli musiał uciec za granice kraju, drugiego ganiali po polach przy ulicy Włodawskiej do osiągnięcia celu przez PiS, obecnie zorganizowana grupa przestępcza Mazurek podjęli decyzje budowy na powyższym olbrzymim placu Galerii,Lidla, zaś na piętrach mają się znajdować sale Konferencyjne PiS imienia Jarosława Kaczyńskiego. Ww.wnp.pl/parlamentarny/"Jest decyzja, że rekonstrukcja rządu będzie przed wyborami do PE" !!! 2019-04-02 16:30:21 ww.wnp.pl/parlamentarny/Mam informację, że rekonstrukcja rządu nastąpi jeszcze przed wyborami do Parlamentu Europejskiego-oświadczyła we wtorek rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Zaznaczyła,że konkretny termin nie jest jej znany.Wybory do PE odbędą się 26 maja Odsuńmy Złodziei od władzy 2019-04-02 16:25:08 Społeczeństwo rozpoczęło samosądy w związku z przestępstwami w obszarach gruntów na poziomie samorządowym(Prezydent Siedlec,teraz wspólników Mazurek chcą zaciukać,Wiesława Kociubę i Lucjana Piotrowskiego wójtów Gminy Chełm.
 • Anna Radziszewska 2019-03-25 19:54:24
  ww wnp pl/parlamentarny/ Minister sprawiedliwości Bułgarii złożyła dymisję z powodu mieszkania-Bułgarska minister sprawiedliwości Cecka Caczewa oświadczyła 23 marca, że podaje się do dymisji - poinformowało bułgarskie radio publiczne. Jest to efekt ujawnienia nabycia przez nią w Sofii luksusowego mieszkania za podejrzanie niską cenę. Łachudro Ziobro nie przestrzegasz żadnych zasad etyki, jesteście złodziejami, oszustami od modernizacji gruntów rolnych wszystkich klas i leśnych na mieszalne, właściciele czy wieczyści użytkownicy nawet nie byli stronami postępowań w przedmiotowej aferze nie zrobiliście nic!!! Podaj się do dymisji!
 • Polska praworządna za PiS 2019-03-21 16:59:27
  ww wnp pl/parlamentarny/ Sędziowie pokoju: W Ministerstwie Sprawiedliwości pracuje już specjalny zespół POZBĄDŹCIE SIĘ PADALCA 2019-03-21 16:45:08 Z PEWNOŚCIĄ IDEALNIE NA JEDNEGO Z SĘDZIÓW POKOJU NADAŁBY SIĘ ZBIGNIEW ZIOBRO, W RZĄDZIE MATEUSZA MORAWIECKIEGO JEST CZARNĄ OWCĄ, UKŁADAŁ SIĘ Z SLD CHCIAŁ BUDOWAĆ SILNĄ ANTY PRAWICE , NA PODSŁUCHY SPOŁECZEŃSTWA GŁUPKA NAMÓWILI, LECZ PRZESTĘPCZY PROCEDER W OBIE STRONY ZROBILI, TERAZ SIĘ ŚMIEJĄ IŻ WIELOKROTNIE RZĄD SKOMPROMITOWAŁ WYDUMAŁ KACZORA UDUPI OBY SZCZURA NIE ODWOŁAŁ.
 • Marek.S 2019-03-11 12:30:40
  : Od: Ja (marek.skomorowski.1970@wp.pl) Do: biuro biuro@beatamazurek.pl 8 mar 2019 08:58 (3 dni temu) Od: Ja (marek.skomorowski.1970@wp.pl) Do: biuro biuro@beatamazurek.pl Temat: Ratujcie Prawice, z przestępstw się rozliczcie, nie odbierajcie Narodowi Polskiemu Wolności. ................................................................................................................
 • TOBI 2019-03-11 09:59:59
  Do Marek.S: Do Marek.S: To przykre, w jaki sposób stara się Pan narzucać czytelnikowi swoje zdanie. Po przez wielokrotny wpis tego samego chce Pan nadać rangę czy siłę swoim słowom. Krócej, narzucić jedyną słuszną narrację. Efekt jest odwrotny - kto nie ma argumentów lub ma o wątpliwej wartości narzuca je siłą...
 • Afera Gruntowa-Gazowa 2019-03-09 17:38:31
  Do Polska praworządna za PiS: SAMORZĄDOWCY » PODKARPACKIE » MIELEC Daniel Kozdęba • jaga, 2017-12-25 22:38:02 • Złodzieje,oszuści do paki, 2017-12-23 20:05:59 //- W Urzędzie Gminy powiedziano mi, że wszystkie akty własności są w rzeczywistości dzierżawami. Jak to jest. Znam osoby, które zakupiły działkę budowlaną pod firmę na terenie miasta i czują się oszukani, po latach wyszło, że to dzierżawa wieczysta. W umowie kupna sprzedaży nie ma o tym mowy. Wyjaśnij czy dobrze rozumiem twój post, na terenie miasta i gminy usunięto oznaczenia klasyfikacji gruntów R-III,IV,V,VI, ale nie zostały one formalnie wyłączone z produkcji rolnej. Stąd dwa różne i dlatego niezgodne ze stanem faktycznym dokumenty wpis w księgach wieczystych i aktu notarialnego przy zakupie. Masz status gruntu nierolny i jednocześnie rolny. Wpływ na handel ziemią jest taki, że przy sprzedaży gruntów na cele nie rolnicze co wiąże się z przekwalifikowaniem i uzbrojeniem, może być naliczony podatek vat. Dotyczy to również przekwalifikowania na cele własne. Zmian w księgach wieczystych dokonano bez udziału właścicieli gruntów i tym samym złamano prawo.
 • Polska praworządna za PiS 2019-02-20 22:47:46
  Tak potężna machina sadownictwa i prokuratury może się pochwalić wzrostem postępowań w przedmiocie nie zapłaconego podatku VAT z 300 do 1000ca postępowań w skali całego kraju? Towarzyszu Ziobro to kpina , w tle zamiatana afera która narodziny miała właśnie na Lubelszczyźnie wyroki TUSE z 15 września 2011roku w sprawach połączonych C-180/10 i C-181/10 z klauzulą natychmiastowej wykonalności powinny być egzekwowane na obszarze całej Polski, chociaż niech zapłacą należny podatek VAT od obrotu gruntami. W aferze gruntowej razem z PSL Rzecznik PiS Beata Mazurek nakłaniała w Sejmie RP do głosownia za przyjęciem ustawy ograniczającej społeczeństwu(suwerenowi) praw obywatelskich. Nowelizacja ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2013roku poz 503, gdzie stroną o zmanię klasyfikacji gruntów był Wójt, Burmistrz czy Prezydent Miasta, z dnia 27lutego 2012roku.
 • jaki 2019-02-11 20:47:19
  POWOŁAŁ SOBIE I KOLESIOM T A R C Z E ...11111
 • Marek.S 2019-02-11 07:54:53
  Mości Panie, po odwołaniu ze stanowisk zostaniesz wezwany do Prokuratury w charakterze świadka, w związku z wywiadem dla TV z 06.02.2019roku należy wyjaśnić okoliczności popełniania przestępstwa włamania do prywatnego komputera i odczytanie przez niepowołane osoby wiadomości e-mill do wicemarszałek Beaty Mazurek która była zapisana tyko w trybie roboczym oprogramowania wykupionego tyko do jednego komputera Office 365 Microsoft, nikt nie jest ponad prawem, było głupi człowieczku nie układać się z najcięższego kalibru oszustką Agatą Fisz, broniłem frajerze Ciebie samego przed wejściem w układ z SLD, zakładaliście zbudować silną kontr prawice pod szyldem Solidarna Polska,zgody na przekręty w obszarze gruntów z mojej strony nie ma. Z przestępcami się nie negocjuje, tym bardziej koalicji się nie buduje, sam zniszczyłeś własne ugrupowanie polityczne, zasady etyki nie masz żadnych (praworządność).
 • Marek.S 2019-02-11 07:51:45
  Mości Panie, po odwołaniu ze stanowisk zostaniesz wezwany do Prokuratury w charakterze świadka, w związku z wywiadem dla TV z 06.02.2019roku należy wyjaśnić okoliczności popełniania przestępstwa włamania do prywatnego komputera i odczytanie przez niepowołane osoby wiadomości e-mill do wicemarszałek Beaty Mazurek która była zapisana tyko w trybie roboczym oprogramowania wykupionego tyko do jednego komputera Office 365 Microsoft, nikt nie jest ponad prawem, było głupi człowieczku nie układać się z najcięższego kalibru oszustką Agatą Fisz, broniłem frajerze Ciebie samego przed wejściem w układ z SLD, zakładaliście zbudować silną kontr prawice pod szyldem Solidarna Polska, zgody na przekręty w obszarze gruntów z mojej strony nie ma. Z przestępcami się nie negocjuje, tym bardziej koalicji się nie buduje, sam zniszczyłeś własne ugrupowanie polityczne, zasady etyki nie masz żadnych (praworządność).
 • Marek.S 2019-02-11 07:50:23
  Mości Panie, po odwołaniu ze stanowisk zostaniesz wezwany do Prokuratury w charakterze świadka, w związku z wywiadem dla TV z 06.02.2019roku należy wyjaśnić okoliczności popełniania przestępstwa włamania do prywatnego komputera i odczytanie przez niepowołane osoby wiadomości e-mill do wicemarszałek Beaty Mazurek która była zapisana tyko w trybie roboczym oprogramowania wykupionego tyko do jednego komputera Office 365 Microsoft, nikt nie jest ponad prawem, było głupi człowieczku nie układać się z najcięższego kalibru oszustką Agatą Fisz, broniłem frajerze Ciebie samego przed wejściem w układ z SLD, zakładaliście zbudować silną kontr prawice pod szyldem Solidarna Polska, zgody na przekręty w obszarze gruntów z mojej strony nie ma. Z przestępcami się nie negocjuje, tym bardziej koalicji się nie buduje, sam zniszczyłeś własne ugrupowanie polityczne, zasady etyki nie masz żadnych (praworządność) .
 • Marek.S 2019-02-11 07:48:33
  Mości Panie, po odwołaniu ze stanowisk zostaniesz wezwany do Prokuratury w charakterze świadka, w związku z wywiadem dla TV z 06.02.2019roku należy wyjaśnić okoliczności popełniania przestępstwa włamania do prywatnego komputera i odczytanie przez niepowołane osoby wiadomości e-mill do wicemarszałek Beaty Mazurek która była zapisana tyko w trybie roboczym oprogramowania wykupionego tyko do jednego komputera Office 365 Microsoft, nikt nie jest ponad prawem, było głupi człowieczku nie układać się z najcięższego kalibru oszustką Agatą Fisz, broniłem frajerze Ciebie samego przed wejściem w układ z SLD, zakładaliście zbudować silną kontr prawice pod szyldem Solidarna Polska, zgody na przekręty w obszarze gruntów z mojej strony nie ma. Z przestępcami się nie negocjuje, tym bardziej koalicji się nie buduje, sam zniszczyłeś własne ugrupowanie polityczne, zasady etyki nie masz żadnych (praworządność).
 • Marek.S 2019-02-11 07:47:36
  Mości Panie, po odwołaniu ze stanowisk zostaniesz wezwany do Prokuratury w charakterze świadka, w związku z wywiadem dla TV z 06.02.2019roku należy wyjaśnić okoliczności popełniania przestępstwa włamania do prywatnego komputera i odczytanie przez niepowołane osoby wiadomości e-mill do wicemarszałek Beaty Mazurek która była zapisana tyko w trybie roboczym oprogramowania wykupionego tyko do jednego komputera Office 365 Microsoft, nikt nie jest ponad prawem, było głupi człowieczku nie układać się z najcięższego kalibru oszustką Agatą Fisz, broniłem frajerze Ciebie samego przed wejściem w układ z SLD, zakładaliście zbudować silną kontr prawice pod szyldem Solidarna Polska, zgody na przekręty w obszarze gruntów z mojej strony nie ma. Z przestępcami się nie negocjuje, tym bardziej koalicji się nie buduje, sam zniszczyłeś własne ugrupowanie polityczne, zasady etyki nie masz żadnych (praworządność ).
 • Marek.S 2019-02-11 07:46:11
  Mości Panie, po odwołaniu ze stanowisk zostaniesz wezwany do Prokuratury w charakterze świadka, w związku z wywiadem dla TV z 06.02.2019roku należy wyjaśnić okoliczności popełniania przestępstwa włamania do prywatnego komputera i odczytanie przez niepowołane osoby wiadomości e-mill do wicemarszałek Beaty Mazurek która była zapisana tyko w trybie roboczym oprogramowania wykupionego tyko do jednego komputera Office 365 Microsoft, nikt nie jest ponad prawem, było głupi człowieczku nie układać się z najcięższego kalibru oszustką Agatą Fisz, broniłem frajerze Ciebie samego przed wejściem w układ z SLD, zakładaliście zbudować silną kontr prawice pod szyldem Solidarna Polska, zgody na przekręty w obszarze gruntów z mojej strony nie ma. Z przestępcami się nie negocjuje, tym bardziej koalicji się nie buduje, sam zniszczyłeś własne ugrupowanie polityczne, zasady etyki nie masz żadnych(praworządność ).
 • Marek.S 2019-02-11 07:44:18
  Mości Panie, po odwołaniu ze stanowisk zostaniesz wezwany do Prokuratury w charakterze świadka, w związku z wywiadem dla TV z 06.02.2019roku należy wyjaśnić okoliczności popełniania przestępstwa włamania do prywatnego komputera i odczytanie przez niepowołane osoby wiadomości e-mill do wicemarszałek Beaty Mazurek która była zapisana tyko w trybie roboczym oprogramowania wykupionego tyko do jednego komputera Office 365 Microsoft, nikt nie jest ponad prawem, było głupi człowieczku nie układać się z najcięższego kalibru oszustką Agatą Fisz, broniłem frajerze Ciebie samego przed wejściem w układ z SLD, zakładaliście zbudować silną kontr prawice pod szyldem Solidarna Polska, zgody na przekręty w obszarze gruntów z mojej strony nie ma. Z przestępcami się nie negocjuje, tym bardziej koalicji się nie buduje, sam zniszczyłeś własne ugrupowanie polityczne,zasady etyki nie masz żadnych.
 • Marek.S 2019-02-11 07:42:59
  Mości Panie, po odwołaniu ze stanowisk zostaniesz wezwany do Prokuratury w charakterze świadka, w związku z wywiadem dla TV z 06.02.2019roku należy wyjaśnić okoliczności popełniania przestępstwa włamania do prywatnego komputera i odczytanie przez niepowołane osoby wiadomości e-mill do wicemarszałek Beaty Mazurekktóra była zapisana tyko w trybie roboczym oprogramowania wykupionego tyko do jednego komputera Office 365 Microsoft, nikt nie jest ponad prawem, było głupi człowieczku nie układać się z najcięższego kalibru oszustką Agatą Fisz, broniłem frajerze Ciebie samego przed wejściem w układ z SLD, zakładaliście zbudować silną kontr prawice pod szyldem Solidarna Polska, zgody na przekręty w obszarze gruntów z mojej strony nie ma. Z przestępcami się nie negocjuje, tym bardziej koalicji się nie buduje, sam zniszczyłeś własne ugrupowanie polityczne, zasady etyki nie masz żadnych.
 • Marek.S 2019-02-11 07:41:21
  Mości Panie, po odwołaniu ze stanowisk zostaniesz wezwany do Prokuratury w charakterze świadka, w związku z wywiadem dla TV z 06.02.2019roku należy wyjaśnić okoliczności popełniania przestępstwa włamania do prywatnego komputera i odczytanie przez niepowołane osoby wiadomości e-milldo wicemarszałek Beaty Mazurek która była zapisana tyko w trybie roboczym oprogramowania wykupionego tyko do jednego komputera Office 365 Microsoft, nikt nie jest ponad prawem, było głupi człowieczku nie układać się z najcięższego kalibru oszustką Agatą Fisz, broniłem frajerze Ciebie samego przed wejściem w układ z SLD, zakładaliście zbudować silną kontr prawice pod szyldem Solidarna Polska, zgody na przekręty w obszarze gruntów z mojej strony nie ma. Z przestępcami się nie negocjuje, tym bardziej koalicji się nie buduje, sam zniszczyłeś własne ugrupowanie polityczne, zasady etyki nie masz żadnych.
 • Marek.S 2019-02-11 07:39:54
  Mości Panie, po odwołaniu ze stanowisk zostaniesz wezwany do Prokuratury w charakterze świadka, w związku z wywiadem dla TV z 06.02.2019roku należy wyjaśnić okoliczności popełniania przestępstwa włamania do prywatnego komputera i odczytanie przez niepowołane osoby wiadomości e.mili do wicemarszałek Beaty Mazurek która była zapisana tyko w trybie roboczym oprogramowania wykupionego tyko do jednego komputera Office 365 Microsoft, nikt nie jest ponad prawem, było głupi człowieczku nie układać się z najcięższego kalibru oszustką Agatą Fisz, broniłem frajerze Ciebie samego przed wejściem w układ z SLD, zakładaliście zbudować silną kontr prawice pod szyldem Solidarna Polska, zgody na przekręty w obszarze gruntów z mojej strony nie ma. Z przestępcami się nie negocjuje, tym bardziej koalicji się nie buduje, sam zniszczyłeś własne ugrupowanie polityczne, zasady etyki nie masz żadnych.
 • Marek.S 2019-02-11 07:37:09
  Mości Panie, po ,odwołaniu ze stanowisk zostaniesz wezwany do Prokuratury w charakterze świadka, w związku z wywiadem dla TV z 06.02.2019roku należy wyśnić okoliczności popełniania przestępstwa włamania do prywatnego komputera i odczytanie przez niepowołane osoby wiadomości e.mili do wicemarszałek Beaty Mazurek która była zapisana tyko w trybie roboczym oprogramowania wykupionego tyko do jednego komputera Office 365 Microsoft, nikt nie jest ponad prawem, było głupi człowieczku nie układać się z najcięższego kalibru oszustką Agatą Fisz, broniłem frajerze Ciebie samego przed wejściem w układ z SLD, zakładaliście zbudować silną kontr prawice pod szyldem Solidarna Polska, zgody na przekręty w obszarze gruntów z mojej strony nie ma. Z przestępcami się nie negocjuje, tym bardziej koalicji się nie buduje, sam zniszczyłeś własne ugrupowanie polityczne, zasady etyki nie masz żadnych.
 • Kulisy afery gruntowej 2019-01-23 17:44:31
  Społeczeństwo przejrzało na oczy, Państwo Polskie jest tylko teoretyczne, mogą uzyskać należne odszkodowania z odsetkami ustawowymi, pomoc uzyskają przed Unijnym Trybunałem Sprawiedliwości, lub pisząc skargi do Komisji Europejskiej, z przestępcami samorządowcami czy parlamentarzystami się nie negocjuje, w Polskim prawie dla przedmiotowej afery każde postępowanie ma charakter indywidualny, patologie w sposób właściwy społeczeństwo ze strefy publicznej wyeliminuje i będą żyć na poziomie jak ludzie w krajach wysokorozwiniętych.
 • Polska praworządna za PiS 2019-01-21 18:53:56
  Ciemnogród czas rozświetlić , polecamy wywiad rektora PWSZ Chełm dla lokalnego radia BON TON z 21.01.2019r, czy dokładniej Laboratoriów w Depułtyczach Królewskich na gruntach najcenniejszych po dawnym PGR które oszustwem za darmo pod inwestycje wyłudził za PSL Senator Zając, załatwił jeszcze na obiekty i wyposażenie miliard sześćset tysięcy złotych z środków publicznych, zaczął się dym odpisał więc majątek 2miloradowy darowizną na swoje zjebane dziecko i wciąż ludziki wybierają co wybory oszusta, złodzieja. Teraz Mazurek kryje kolejne przestępstwo, wyłudzanie majątku Państwowego w Rejowcu pod cenzurowaną kolejną inwestycję dla nielicznych żydów. Czym Polscy, uczciwi podatnicy z obrębów miast są gorsi od was, co dugi Warszawiak jest magistrem. Wracają do omawianego wywiadu , jesteś Pan zerem, plan przestępów od gruntów jest taki, skompromitowali Ziobrę, przestępca nie może być Prokuratorem Generalnym . Gratuluje.
 • Żaneta 2019-01-11 13:59:21
  ZERO
 • PiS nie zabijacie ludzi ! 2018-12-25 03:11:22
  Demokracja i praworządność w Polsce jest niszczona, jak powiedział Kaczyński nadający kierunek Zjednoczonej Prawicy "polityka polega na kłamaniu ,oby nie udało się złapać". Takie życzenia świąteczne Prezesa uważam za szczyt bezczelności, mający zabić w starym roku ducha patriotyzmu uczciwym Polakom. Wesołych Świąt- Jeszcze Polska nie zginęła.
 • QQQ 2018-12-18 16:48:19
  Pogratulować Prowokatorowi Generalnemu w dniu 18.12.2018roku przed sesją w Urzędzie Miasta Chełma godz 11.55 Edyta Rożek była już pełnomocnik Solidarnej Polski przyznała się iż wybory samorządowe sfaszyzowali w 2014roku ,ona nie uzyskała wysterczającej liczby głosów mimo iż kandydowała z list PiS, zaś pański członek ugrupowania bez zaplecza partyjnego z list Stowarzyszenia uzyskał największą liczbę głosów poparcia do sprawowania mandatu radnego. Cytat „ nie takie rzeczy fałszowali" , wycofała się polityki, skoro nasłuchujecie strefowo posłuchajcie rozmowy przy innym świadkiem PiS. Pogratulować.
 • DziadWyrucha Ziobrze żone 2018-12-15 19:13:13
  Założenia prawicy, pracować wokół biedoty Polskę budować , patologia to podstawa dobrobytu przetrwania chorego bez prawa jazdy J. Kaczyńskiego, ktoś na propagandzistę który nic w życiu nie osiągną i po sobie nie pozostawi musi pracować. Samoloty VIP są tyko dla tych którzy żyją na cudzy koszt , klasa biznes nigdy w tym Państwie poza politykami złodziejami , aferzystami, samolotami VIP nie będzie latać.
 • Wyjdź z dylematu GRUNTY 2018-12-15 09:20:26
  www pulshr pl GŁOSOWAŁEM NA PIS 2018-12-15 07:11:00 Jom górnik z kopalni Karski, seiedzom na powierzani i liczymy kasę . VAT za obrót gruntów na cele nie rolnicze nie zopłace , jadem na wczasy toż się pobawię jak te ciule na nosz koszt co lotają smoltami VIP, jeszcze większe kurwY i złodzieje jok my.
 • !!! 2018-12-14 15:08:25
  www wnp pl/parlamentarny/Włodzimierz Czarzasty: Zależy mi na stworzeniu silnego bloku lewicowego---------------!!! 2018-12-14 14:51:30 Do prawda was wyzwoli: Źródło: SAMORZĄDOWCY » LUBELSKIE » CHEŁM Jak to możliwe iż Agata Fisz jest w radzie Miasta Chełma ponieważ nie była kandydatem na radną, jedynką z Postaw na Chełm był Mościcki, dwójką z Postaw na Chełm był Malinowski, kolejne oszustwa wyborcze po 2014roku z udziałem PiS? Kiedy układ Putinowski przestanie w tym powiecie funkcjonować?... prawda was wyzwoli 2018-12-14 13:51:41 Do Komuna u władzy: Piłeś? Józef Górny pełnomocnik PSL w powiecie Chełmskim zagorzały komunista , były Dyrektor ZSMP w dawnym woj. Chełmskim , były pułkownik który bezpośrednio dla szefa KGB Oliwiaka w Chełmie (kuzyn dla dyrektorki Biura Poselskiego PiS Beaty Mazurek w Chełmie)na Wysokiej składał szczegółowe meldunki itd.
 • Koniec skłócania Polaków 2018-12-11 18:19:22
  W ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego Solidarna cieniutko wypadła , miałem zaszczyt w uczciwych wyborach wystawić członków do komisji dla największej gminy w woj. Lubelskim ,w danych okolicznościach jedyną alternatywą dla Zjednoczonej Prawicy jest doświadczenie w fałszowaniu wyborów przez Beatę Mazurek co rozpoczęła od wyborów samorządowych 2014.
 • :-) 2018-12-11 09:59:18
  Minister Sprawiedliwości który mówi że ofiara sama jest sobie winna, nie ma moralnego ani żadnego innego prawa do dalszego sprawowania urzędu. Magister Ziobro nadaje się co najwyżej do prowadzenia spraw rozwodowych w Koziej Wólce.
 • depcze robaki 2018-12-10 18:07:49
  to jest odczłowieczony bydlak, tego robak nie mozna nijak nazwać człowiekiem, to nie jest zero, to jest ..ostaniej jakość kloaczny śmieć !!!! Tacy powinni jak w starożytnym Rzymie "ozdabiać i oświetlac "drogi dojazdowe do Rzymu
 • Marek.S 2018-12-08 07:21:14
  Do Diabeł: Żeby tyko ten grunt, zanim dojedziesz do Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie przed skrętem spójrz w prawo, w Chełmie księżulek od Caritas wyłudził grunty i obiekty po dawnym PGR, zaś nieruchomość ze stadniną koni już sprzedał, gratuluje, itd.
 • Diabeł 2018-12-07 20:38:42
  Do Marek.S: Jeśli kler i księża w Lublinie wyłudzają grunty, a masz dowody, to zgłoś to na piśmie do Prokuratury w Lublinie lub do Ministerstwa. Dziwi mnie, że urzędujący, zawsze uczciwi Prezydenci z ramienia PO, zrobili to dla księży? Ale kto to wie? Za konkretną kasę nawet Anioła Diabeł skusi. Prezydenci Lublina: Sławomir Janicki (PC) 1990 – 1991, Leszek Bobrzyk (bezp.) 1991 – 1994, Paweł Bryłowski (UW) 1994 – 1998, Andrzej Pruszkowski (PiS) 1998 – 2006, Adam Wasilewski (PO) 2006 – 2010, Krzysztof Żuk (PO) od 2010 - 2023...
 • Marek.S 2018-12-07 18:40:44
  Do Katolik: Ile gruntów kler i nieruchomości wyłudził w Lublinie, otrzymaliśmy środki finansowe w ostatnim czasie na rozbudowę I Szpitala Wojskowego przy Alejach Racławickich, teraz nigdy już nie rozbudujemy obiektu do klasy polikliniki, Księża po wyłudzeniu najcenniejszych gruntów za Szpitalem Wojskowym w Lublinie sprzedali i roztrwonili majątek dla jakiegoś pociotka na apartamentowce.
 • Diabeł 2018-12-06 20:21:29
  Do Katolik: Katolik:):):) a pisze nie po katolicku. VIII. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Przykazanie miłości: "Będziesz miłował Pana Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem, a bliźniego swego jak siebie samego".
 • Katolik 2018-12-06 19:56:21
  bedziesz wył w karcerze, oj bedziesz, wył. Bez grama litości, bez litości !!!! Za to co robisz Polsce !!!!, bez zlitowania !!!!
 • Konstytucja łamie prawa ! 2018-12-04 20:13:31
  Mości Panie, wstydu oszczędź, łamanie praw człowieka przedawnieniu nie ulega, człekokształtna istoto.
 • OkresPrzedawnieńPrzestęps 2018-11-30 08:26:31
  Kolejna afera w powiecie chełmskim (PSL Piotra Deniszczuka, Krzysztofa Grabczuka PO większość działek pod obwodnicę od strony Brzeżna jak również piaskownia należy do niego jeszcze jak był Prezydentem Miasta Chełma itd. ) wokół budowy obwodnicy , na odcinku Nowosiółki -Jankowice przy drodze krajowej Lubelskiej oszukano właścicieli gruntów na zebraniu oby dobrowolnie podpisali zrzeczenie się praw do gruntów najcenniejszych po 1arze do celów poszerzenie ulicy, obecnie otrzymali mapki ze zmienionymi numerami działek i decyzjami które po uprawomocnieniu doprowadzą do niekorzystnego rozporządzenia mieniem prawowitych właścicieli na prawach własności co jest ścigane z KK , za powyższe grunty powinni otrzymać należność finansową nie niższą jak za grunty w obrębie Miasta Chełma po 60 złotych z metra kwadratowego.
 • PiS fałszuje wybory ! 2018-11-26 15:43:04
  Właściciele rowów melioracyjnych we wsi Kulik w miejscowości Siedliszcze, Powiat Chełmski za spuszczanie ścieków kopalnianych mają prawo żądać jako po 12tyś złotych miesięcznie, nie są gorszym sortem jak oszuści Wiesław Kociuba Wójt Gminy Chełm, czy były Starosta Chełmski Paweł Ciechan którzy uwikłali Powiat w największą w historii powojennej Polski aferę gruntową, ograniczali wraz z Beatą Mazurek społeczeństwu prawa obywatelskie. Największe złoża węgla wysokokalorycznego sednem pokładów, miliardy, sprzedali za 100milinów złotych Austriakowi , tak wyszliśmy na przestępstwach z gruntami autorstwa PiS byłego zastępcy starosty do 2014roku Mirosława Czecha, po fuszerstwach wyborczych samorządowych 2014 dla Okręgu Nr 2 w Chełmie otrzymał jeszcze stołek dyrektora w Chełmskim Ratuszu i mandat w Radzie Miasta .
 • 14924 2018-11-21 21:59:18
  Do sędziowie to mafia: Skoro byleś świadkiem zabójstwa. dlaczego łamiesz prawo kryjąc rzekomego zabójce , jeśli to prawda.
 • sędziowie to mafia 2018-11-15 21:04:55
  ktos zabił człowieka, sprzedawcę na placu, 3-4?? lata temu na Rybitwach, na placu w Krakowie. Jak działa prokuratura?
 • Chełmianin 2018-11-15 19:42:17
  Ta nowela ustawy o prawie wodnym która weszła w życie 1 stycznia bieżącego roku, to bubel prawny na potrzeby przestępcze w obszarze gruntów przez zorganizowaną grupę przestępczą PiS. Grunty i rowy melioracyjne w Powiecie chełmskim są na prawie własności ,nie możecie decydować o rozporządzeniu mienia właściciela, spuszczanie ścieków wiąże się z opłatami jakie życzy sobie właściciel złodzieje . Chcecie żyć na koszt biedoty, polexit, zmierzacie w kierunku wyprowadzenia Polski z UE .
 • 3XNie Złodziejom !!! 2018-11-15 19:41:33
  Tak się dzieje jeżeli ciemnogród wybiera do Sejmu zera, dziadów. napiszę ten tekst jaszcze raz jako właściciel, gospodarz który nie może pozyskać inwestorów zacho0dnoich ponieważ aferzyści zablokowali ustawą, zniszczyli trójpodział władzy konstytucyjnej, niezawisłość sędziowską.
 • Chełmianin 2018-11-15 19:03:42
  Ta nowela ustawy o prawie wodnym która weszła w życie 1 stycznia bieżącego roku, to bubel prawny na potrzeby przestępcze w obszarze gruntów przez zorganizowaną grupę przestępczą PiS. Grunty i rowy melioracyjne w Powiecie chełmskim są na prawie własności ,nie możecie decydować o rozporządzeniu mienia właściciela, spuszczanie ścieków wiąże się z opłatami jakie życzy sobie właściciel złodzieje . Chcecie żyć na koszt biedoty, polexit, zmierzacie w kierunku wyprowadzenia Polski z UE.
 • PiS zabójcy,gazownicy! 2018-11-07 13:33:02
  Masz Pan szczurów w prokuraturze , podsłuchują nas na łączach w budynku dawnym Telekomunikacji SA przy ulicy Sienkiewicza w Chełmie(siedziba Prokuratury Rejonowej i Okręgowej zamiejscowej). takiej inwigilacji społeczeństwa nie było nawet przed II wojną światową. Przed wyborami parlamentarnymi 2015 również były nielegalne podsłuchy, lecz wykorzystywano do tego przez PiS wtedy Policje np w Rykach mogę pokazać nawet nadajnik został skonfiskowany.
 • Chcą wyprowadzić nas z UE 2018-11-07 10:35:01
  Ludziska najnowszy News : Za 5lat liść mieszkańców w gminie Chełm przewyższy ilość mieszkańców Miasta Chełm ,dogadali się z PiS odnośnie złóż coś dostaną tam , Gmina Chełm za 5lat przejmie Miasto Chełm ze wszystkim długami na które jest już akceptacja, pogratulować mega afera ciąg dalszy gruntówki, Ziobro nie kiwnie nawet palcem, przestępstwa jak były tak będą okresu przedawnień przestępstw PIS nie przedłuży. KWW Bas scukrzcie kogo wystawi do rady powiatu Paweł Ciechan z PiS były Starosta Chełmski , Urszula Bas fałszowała mamy zasadnicze wedle wytycznych wójtów Gminy Chełm. Pogratulować nic się nie zmieni, kurestwo, złodziejstwo nas kraj rozwalają doszczętnie . Ziobro może wszcząć umorzone postępowanie lecz nic nie zrobi Polexit, razem z Kaczyński zmierzają w kierunku wyprowadzenia Polski z UE
 • Polska praworządna za PiS 2018-11-05 17:15:51
  Do Chcą wyprowadzić nas z UE: 05.11.2018roku o 6rano przy zakupach w sklepie przy ulicy Ceramicznej z ust Bożeny Wawryniuk usłyszałem jak zawiadomię prokuraturę lokalną kazali przekazać że mnie zabiją, (scenariusz w niedziele wieczór uzgodnili z PSL przypadkowo widziałem338).
 • Chcą wyprowadzić nas z UE 2018-11-05 10:17:26
  Przestępca Prokuratorem Generalnym, skończysz w padole matole.
 • MarekSkomorowskiNieDubler 2018-09-29 06:59:16
  Lud Polski to niewolnicy bez żadnych praw? afera gruntowa ilu niewinnych obywateli RP jeszcze w przestępstwa włodarzy uwikłają , dlaczego Rząd nie podjął żadnych czynności w przedmiocie łamania praw człowieka w Polsce.Nowela ustawy przedłużająca okres przedawnień przestępstw do 10lat przyjęta przez obecny obóz rządzący nosi znamiona przestępstwa, bowiem łamanie praw człowieka nie może być ograniczane ustawą lecz ścigane bez wglądu na okres popełnienia przestępstwa w Państwie prawa (demokratycznym).
 • Wnioskujemy odwołaćZiobro 2018-09-21 20:56:28
  Putinowska wydmuszka firmę Wilk z majątku wraz z Józefem Górnym PSL ograbili oszustwem (nieruchomość miedzy ulicą Rejowieka-Lubelska wyłudzili za 160tys złotych za umorzenie postępowania Skarbowego VAT wartą kilka mionów złotych ), podjebali że puste wagonach z elektroniką na Ukrainę kursowały, wynajęli Ukraińców oby troszkę ich po polach poganiali i na majątek miasta Chełm dorobek wieloletni formy Wilk zajebali, tak wygląda praworządność w naszm kraju, w obszarze gruntów również ewidencje stuszowali za grunty rolne nie wyłączone z produkcji rolnej podatek od nieruchomości budowlanych od społeczeństwa zajebali. Prokuratora Generalnego mają za szmatę iż jest przestępcą i mają Asa na to zero.
 • Warszawa 2018-08-27 16:14:01
  Wystaw swoją czerwoną mordę - mendo bez wykształcenia ( co drugi Warszawiak jest magisterkiem ) - do ludzi - na Starym Mieście w Warszawie - to ludzie Ci ją oplują - bo na nic więcej nie jest warta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • !!! 2018-08-17 21:34:25
  Braki formalne jegomościa są przepraszające, sierota nie potrafi zarządzać własnym nawet resortem, w przedmiocie afery gruntowej masowych zmian gruntów rolnych i chronionych jako osobliwa forma ochrony przyrody (Natura 2000) na cele mieszalne, gdzie stronami nawet nie byli właściciele tych gruntów może prosić w formie notki służbowej własnego pracownika o materiały jakie posada dla obrębu miejscowości Kamień w powiecie chełmskim, Prokuratorki Prokuratury Rejonowej w Chełmie która studiując prawo miała w powyższej miejscowości własną dyskotekę(przy wjeździe do miejscowości Kamień od ulicy) dziewucha związana korzeniami z powyższą miejscowością . Zniszczono całkowicie sieć Naturę 2000, która zgodnie z przesłaną decyzją do Komisji Europejskiej obejmowała 98% powierzchni miejscowości powyższej gminy Kamień w woj. Lubelskim .
 • !!! 2018-08-17 20:15:10
  Braki formalne jegomościa są przepraszające, sierota nie potrafi zarządzać własnym nawet resortem, w przedmiocie afery gruntowej masowych zmian gruntów rolnych i chronionych jako osobliwa forma ochrony przyrody (Natura 2000) na cele mieszalne, gdzie stronami nawet nie byli wleliście tych gruntów może prosić w formie notki służbowej własnego pracownika o materiały jakie posada dla obrębu miejscowości Kamień w powiecie chełmskim, Prokuratorki Prokuratury Rejonowej w Chełmie która studiując prawo miała w powyższej miejscowości własną dyskotekę(przy wjeździe do miejscowości Kamień od ulicy) dziewucha związana korzeniami z powyższą miejscowością . Zniszczono całkowicie sieć Naturę 2000, która zgodnie z przesłaną decyzją do Komisji Europejskiej obejmowała 98% powierzchni miejscowości powyższej gminy Kamień w woj. Lubelskim .
 • :-) 2018-07-03 15:25:34
  Prawnik - człowiek zawodowo zajmujący się prawem. Nadprawnik - osobnik stojący nad prawem bez względu na wykonywany zawód. W tym przypadku Prawnik Nadprawnik.
 • Anty kaczor 2018-04-22 19:13:27
  PISSowskie GESTAPO!!!!!!!!
 • tomasz 2018-03-20 20:42:35
  MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśnią postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontro
 • Zero 2018-02-05 11:50:19
  Kandydaci do KRS z postępowaniami dyscyplinarnymi i wyrokami na kontach. Już dawno UJ zrzekł się tego homonta z przypadkowym magistrem .
 • !!! 2018-01-16 15:13:54
  Polecamy kolejną lekturę, wywiad z 15.01.2018roku senatora Józefa Zająca dla Radia Bon Ton, czy żyd mason może być ponad Polskim prawem?
 • Nikola 2017-12-28 09:46:57
  Prawo rodzinne , opiekuncze wymaga natychmiastowych zmian.Tablice alimentacyjne , Opieka naprzemienna jako mysl przewodnia rozwiaze problem alienowanych polskich dzieci i krzywdzonych ojcow ,uczciwie placacych alimenty.Ich tragedia rozszerza sie na cale rodziny tacierzyste.Dziadkowie nie znaja swoich wnukow. Zalosny wizerunek polskich sadow , ktore nie sa w stanie wyegzekwowac od matek przestrzegania ich wyrokow i postanowien.Matki Polki " wlascicielki dzieci kontroluja prawo i sady.Alienacja rodzicielska jest karana w innych demokratycznych krajach , tablice alimentacyjne istnieja od dawna.Rodzice jako obywatele tego samego kraju sa traktowani jednakowo i sprawiedliwie a dziecko faktycznie moze powiedziec w mysl tak powszechnie gloszonego tutaj prawa Jestem mamy i taty " ,bo Dobro Dziecka jest Dobrem Najwyzszym.Warto tez zauwazyc ze teraz statystycznie to matki rozbijaja rodziny ,niejednokrotnie z blachych powodow. Ojcowie ponizeni i odrzuceni przez prawo i kraj nie beda sie decydowac na zwiekszanie dzietnosci .Jest to bardzo powazny !problem ale i jest nadzieja ze Pan minister Ziobro i jego Zespol zajmie sie tym , niecierpiacym zwloki problemem.
 • Wiktoria 2017-12-28 09:25:17
  Wiele projektow zostalo zrealizowanych. Slowa uznania.Czas na nowy projekt: likwidacja alienacji rodzicielskiej prowadzonej przez matki Polki "na niewyobrazalna skale. Polskie dzieci nie widza ojcow przez miesiace i lata.
 • pozdrawiam zero 2017-12-13 12:19:14
  totalny czop,zakompleksiony pajac udający kogoś innego, z magistrem może być autorytetem wśród sprzedających skarpetki ps. złodziej i oszust -ale to już wszyscy wiemy
 • :((((( 2017-12-12 18:54:38
  Mały, mściwy człowiek. Kto czym wojuje od tego ginie - czy znajdzie się lekarz, który będzie miał odwagę go leczyć...
 • 95 letni emeryt 2017-11-27 15:46:11
  W tym rządzie brak ludzi prawych z tobą na czele zniszczyliście wszystko HISTORIA WAM TEGO NIE ZAPOMNI
 • kATIA mOŁDA 2017-11-27 12:42:09
  Do Ziobro idiota: jAJO -GŁOWY KOMUNISTO NIGDY NIE ZROZUMIESZ ZE KTOŚ MOŻE BYĆ UCZCIWY ATYM BARDZIEJ MIN. SPRAWIEDLIWOŚCI. MAFIA SĘDZIOWSKA KTORA SAMA SIEBIE KONTROLUJE JEST TEGO WYRAZEM TY MASZ TOK MYŚLENIA JAK KOMUNIŚCI: COBYTU TUJESZCZE PODPIE.RZYĆ
 • Jadwiga Seredyńska 2017-11-27 12:35:45
  Do :-): No to jest komunistyczne zlodziejskie myślenie. komuchy NIGDY nie uwierza ze moze być ktoś UCZCIWY a tym bardziej rząd . .Na szczeście z rządem PiS MOŻEMY SPAĆ SPOKOJNIE .WYSTARCZY NIE KRAŚĆ TO POLAKOW TERAZ HASŁÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Jadwiga Seredyńska 2017-11-27 12:27:46
  Panie min. Ziobro z Panem spimy spokojnie. Jest Pan czlowiekiem godnym zaufania. Dziękujemy Panu za trub w strasznym stresie praca. Dziekujemy i Pozdrawiamy Tak trzymać
 • 95 letni emeryt 2017-11-15 12:11:03
  Straszne głupoty opowiadasz Uważasz ze suwerenowi brak rozumu i nie wie do czego zmierzacie Zbliżamy się do najgorszych lat komunizmu Podziwiam Pana głupotę i zanangożowanie
 • :-) 2017-11-13 14:49:31
  Do Trochę przeszłam: PIS nic tutaj nie zmieni poza tym że jak za PRL, każdy sędzia i prokurator będzie zależny od jedynie słusznej partii "Aby Polska rosła w siłę a ludzie żyli dostatniej". Kiedyż w końcu nawet przekupieni i omamieni zrozumieją że powstaje PRL-bis. Jest Pierwszy Sekretarz. Jest Komitet. Jak już kierownicza partia zawładnie sądownictwem i samorządami, nie bedzie różnicy.
 • WAŁĘSA-BOLEK 2017-11-01 13:55:02
  Do Ziobro za kratki.: L.Miller to wybitny i zagorzały zasłużony KOMUNISTA!!! Dlaczego wy z PO zaKODziałe ŁBY zawsze wszystko przekręcacie i komunistów i SB-ków chwalicie a gardzicie Patriotami Polakami!??? Nawet KATA jaruzelskiego pochowaliście z honorami Narodowymi jak BOHATERA!!!!!!!!! Precz z SOWIECKO-NIEMIECKIMI agentami z PO i Nowoczesnej!
 • sszofer 2017-10-20 11:15:19
  25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro boi się opublikować jej na stronie ministerstwa zgodnie z ustawą o petycjach z dn.11.07.2014 (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1195 art. 8 §1 )?
 • Trochę przeszłam 2017-10-11 00:11:50
  Oczywiście Panie ministrze czyścić Sąd, Prokuraturę i Policję ze starych zgniłych moralnie układów i tym samym ustawianych wyroków. Taka strona jak tutaj powinna być dla każdego Sądu celem oceny pracy każdego Sędziego. Myślę, że wpłynęło by to na jakość prowadzonych spraw. Pomogło by to Panu oddzielić ziarno od plew. Obecnie Sędzia który "podpadł" jest przenoszony do innego wydziału ale i tak ma wpływ na wyroki - oni się przecież wszyscy znają jak łyse konie. Sędzia losujący sprawę powinien ją doprowadzić do końca. Zapoznawanie się nowego Sędziego z aktami znacznie wydłuża postępowanie. Podobnie jest w prokuraturze. Tam to jest dopiero karuzela zmian prokuratorów dedykowanych do jednej sprawy- losować i niech prowadzi jeden prokurator i oceniać przy pomocy ankiet.
 • Ziobro idiota 2017-10-07 00:36:06
  Skończony Panie Ziobro, załatwiła Ciebie Mafią VATWSKA z powiatu chelmskiego w przedmiocie należnego podatku od obrotu gruntami, mimo iż jest to afera podatek należny do Skarbu Państwa należy odprowadzić. Kolokwialnie ujmując zostałeś zrobiony w jajo przez KMP Chełm, CBŚ, Prokuraturę Rejonow ą w Chełmie , samorządowców i PO-PSL -SLD.
 • asd 2017-10-06 20:46:29
  Cisnąć to komunistyczne ścierwo, co siedzi w sądach!!
 • !!! 2017-10-06 16:27:43
  Witam serdecznie Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro jeszcze istnieje, czy Komitet Polityczny PiS umiejętnie zniszczył struktury Solidarnej robiąc w gacie w związku z największą w historii aferą gruntową? Lider stał się zerem, zakopany po uszy jako marionetka niewolnicza Kaczyńskiego? Człeku nie jesteś małolatem którego wszyscy robią w bambuko, zacznij pełnić swą funkcje z rozwagą i honorem, brakuje materiału wyślij sieroto zaproszenie właściwej osobie z zachowaniem drogi służbowej.
 • Ziobro za kratki. 2017-10-05 02:39:33
  Przytaczajac prorocze słowa wybitnego polityka Leszka Millera "Panie Ziobro jesteś zerem". Partia twoja oszuście rozleciala sie gdyż przestała być finansowana z środków UE. Zostaniesz postawiony jak i Beata Kępa przed Trybunałem Stanu ,nici z tzw reformy Sądownictwa (zawlaszczenia wymiaru sprawiedliwości) .
 • 0bywatel 2017-10-04 16:43:25
  Wyjątkowo szkodliwa działalność wobec kraju i społeczenśtwa
 • Marek Skomorowski Chełm 2017-08-11 07:43:47
  Do Państwo Teoretyczne!: Tak NSA rozstrzygał sprawy dotyczące opodatkowania VAT sprzedaży nieruchomości po wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE (TUSE) z 15 września 2011roku w sprawach połączonych C-180/10 i C-181/10. Jeżeli sprzedający działki ze swojego majątku prywatnego podejmuje działania w celu zmiany ich przeznaczenia (np. z rolnego na budowlany), czy uzbrojenia a także podejmuje działania marketingowe wykraczające poza zwykłe formy sprzedaży, w celu sprzedaży działek musi się liczyć z obowiązkiem zapłaty VAT od tej sprzedaży . Podobnie jak Wyrok Najwyższego Sądu Administracyjnego z dnia 09.11.2011roku sygn. Akt I FSK 1655/11 potwierdził, iż nie z ich inicjatywy doszło do zmiany planu zagospodarowania przestrzennego , nie dokonali też czynności z uzbrojeniem tych działek, skoro sam fakt sprzedaży tych gruntów przez rolnika sprzedając te grunty jest podatnikiem podatku VAT- są to wyroki z klauzulą natychmiastowej wykonalności w przedmiocie należnego podatku VAT od sprzedaży nieruchomości zarówno dla obrębów Miast jak i Gmin. Państwo Demokratyczne Prawa Stany Zjednoczone dość rygorystycznie podchodzą do przestępstw związanych od niezapłaconego podatku VAT, są traktowane na równi z najcięższego kalibru przestępstwami jak zabójstwa.
 • Państwo Teoretyczne! 2017-08-10 20:26:49
  Celująca spostrzegł iż przez VAT mógłby dobrać się do PO-PSL-SLD krętaczy, czy w majtach mają mokro samorządowcy-politycy za wały z gruntami ? Marszałkowie np. z Lubelskiego co kwartał Prokuratorowi przekazują dole na konto w Szwajcarii, hahaha!!! Zorganizowana grupa przestępcza.
 • lotnik 2017-07-30 00:59:46
  Panie ministrze, myślę że jeśli PAD skręcił lekko w lewo to wyjdzie wam na dobre. Wysuniecie prawą lotkę i nieco zwolnicie co wpłynie na delikatniejsze lądowanie. Rozmawiajcie ze sobą !
 • !!! 2017-07-25 19:16:05
  • Największa w historii powojennej Polski afera gruntowa masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas na cele nierolnicze" B" mieszkalne od 2011roku, gdzie właściciele gruntów nawet nie byli stronami postępowań , w związku z wetem świętej pamięci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego wobec nowelizacji ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych pokaże prawdziwe oblicze sitwy przestępczej w Sądownictwie, Prokuraturach Rejonowych i samozwańczych Samorządach terytorialnych które usilnie walczą o utrzymanie własnych wpływów i interesów przestępczych.
 • Wrog Nr 1 Ziobro. 2017-07-23 21:10:11
  Wrog Narodu Polskiego Nr 1.Ze go Swieta Ziemia nosi
 • weryfikator hejterów 2017-07-23 01:40:24
  suweren drugi sort: gdzie ty pisałeś tę pracę magisterską ? Bo chyba nie w Polsce ! Walisz błędy ortograficzne i stylistyczne. Ty chłopie jakiś nie nasz !
 • suweren drugi sort 2017-07-22 15:19:14
  Dlaczego KŁAMIERZ na temat organizacji sądownictwa w krajach zachodnich Pisałem prace magistersko na ten temat jesteś ograniczonym rozumem człowiekiem który wciska kłamstwo ludziom naiwnym WSTYT I HAŃBA że rządzą nami takie osoby
 • Wstrętna Gaduła 2017-07-20 19:22:26
  Człowiek 3-mający lewaków za mordę - tak 3-maj Zbyszku.
 • PZU na budę 2017-06-26 09:58:05
  Szef PZU
 • tomasz 2017-06-24 11:36:03
  25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego Jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro do tej pory nie opublikował jej na stronie ministerstwa
 • Czuje zmianę 2017-06-23 10:27:34
  Dobra zmiana to dobre ustawienie rodziny i załatwienie wrogów. Nikt nie obiecywał przecież że zmiana będzie dobra dla wszystkich.
 • Mamy PRL. 2017-05-25 19:47:17
  Tyle czerwonych Kciukow,pasuje do PRL.
 • Areszt. 2017-05-22 20:10:30
  Po zmianie Wladzy powinien byc jak najszybciej ARESZTOWANY.
 • ups upadek będzie bolesny 2017-05-22 16:53:55
  Do Marek Skomorowski Chełm: Polecamy Prokuratorowi Generalnemu małą lekturę wywiad weekendowy wicemarszałka woj.lubelskiego Krzysztofa Grabczuka dla Radia BON TON w Chełmie w przedmiocie wyłudzeń środków finansowych od społeczeństwa które należy oddać ,lecz pieniądze zostały przepuszczone przez ciasną Mafie. Afera na której obecna większość parlamentarna kształtująca Rząd Beaty Szydło dostali się do władzy największa w historii powojennej Polski afera gruntowa masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas na cele nierolnicze „B” mieszkalne, gdzie właściciele gruntów nawet nie byli stronami postępowań. Poprzez łamanie prawa człowieka odbieracie Nam Wolność i resztki godności osobistej.
 • Marek Skomorowski Chełm 2017-05-13 14:45:14
  Do Janusz: 1. Kierunek zdecydowanie prawicowy, ubolewającym faktem jest iż, jako jedyny mam czyste ręce. 2. Owszem zawiadomienie zostało złożone KMP Chełm ROW-941/13 odmówiono wszczęcia postępowania 13.11.2013roku kom. Joanna Szymała; Prokuratura Rejonowa w Chełmie postanowienie o umorzeniu śledztwa 1Ds 31grudnia 2013 roku ;1Ds.323/ 14/S 12marca 2014roku Prokurator Magdalena Wieczerza. 3 Zamieszany we wszystkie przekręty jest były Starosta Chełmski do 2014roku Mirosław Czech, po fuszerstwach wyborczych PiS-PO-SLD dla okręgu NR 2, gdzie przez trzy dni dwukrotnie liczono głosy w wyborach samorządowych został radnym Miasta Chełma Mirosław Czech, zaś Grzegorz Ryniewicz który przegrał z kretesem w pierwszej turze załapał się na dogrywkę ponieważ spłynąłby 600tyś złotych itd.Ciasna Mafia, powyższe potwierdził polityk PSL dla Radia BON TON w drugi dzień Świąt Wielkanocnych bieżącego roku.Pozdrawiam Marek Polska się przebudziła!, 2017-05-13 13:12:40 Portalsamorzadowy.pl SAMORZĄDOWCY » LUBELSKIE » CHEŁM.
 • polak drugi sort według K 2017-05-11 15:53:03
  Robi wszystko pod publikę bez zadnych moralnych zasad niszczy Polskie szaleniec Powtarza cały czas to samo Nikt go nie chwali to sam to robi Popadł w samozachwyt Niedołuczony cwaniak
 • normalny /NIE Z PISU/ 2017-05-10 14:27:43
  Człowiek bez żadnych zasad cwaniak niedołuczony idijota Raz mu się udało ale teraz skończy się sprawiedliwie POLACY I POLSKA GO ROZLICZY
 • Prawo po naszej stronie 2017-05-10 11:57:40
  Żona i brat dobrze ustawieni. Lekarzom którzy mu się narazili wytoczono ponowny proces. Jak już zostanie wash-and-go po polsku (główny prokurator, główny sędzia i minister sprawiedliwości), lepiej będzie zamieszkać w Białorusi albo innym Uzbekistanie.
 • Państwo Teoretyczne! 2017-05-07 13:41:10
  Do tomasz: Współczuje Wam z uwagi jestem również wojskowy, chcieliśmy demokracji Państwa prawa, problem w tym że co wybory wybieramy tych samych złodziei z kasty przestępczej, rozkradli Polskę doszczętnie, obecnie wzięli się za grabież środków publicznych czystej kasy Unijnej umiejętnie. Posiadam wpływy w elicie USA wiarygodniejsze od obecnego Rządu RP, czy Prezydenta RP . W jedności siła. e-mail Marek.Skomorowski.1970@wp.pl
 • tomasz 2017-05-07 09:13:49
  MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedzieć na pytania. KADRA WOJSKA POLSKIEGO GARNIZONU ELBLĄG
 • Z ubolewaniem Solidarna 2017-05-02 21:40:33
  Teraz Amerykanie załapią dlaczego w Polsce jest tyko 10letni okres przedawnień się przestępstw, w przedmiocie największej w historii powojennej Polski aferygruntowej gdzie z Urzędu zostały zmienione dotychczasowe użytki rolne gruntów wszystkich klas w obrębach gmin na „B” mieszkalne, okradliście społeczeństwo z resztek godności osobistej również z obrębów Miast ponieważ ich budynki i nieruchomości straciły na wartości, łamaliście i wciąż to robicie prawa człowieka w Polsce , właściciele gruntów nie byli stronami postępowań. Morze podacie opinii publicznej dokładną date ustąpienia Rządu w 2007roku , kiedy niedopełnienie obowiązków się przedawni.
 • Ziobrysta. 2017-05-01 20:41:58
  Juz nidlugo bedzie trzeba go szukac Listem Gonczym.Najnibezpiczniejszy dla Polskiej Demokrcji,ten 100-Licowy Wrog Narodu Polskiego.Poprostu ZIOBRYSTA,jak go nazwal Naczelnik.
 • LEŚNIK 2017-05-01 12:39:45
  Te zmiany może są i dobre ale trzeba się z tym liczyć ze przy zmianie rządu gdy nastąpi zmiany pozostaną Rękoma pisu następują niepopuralne zmiany a dlatego poparcie im spada Przy takiej polityce pisowi nic dobrego nie przepowiadam
 • Ślepy czy głuchy? 2017-04-30 11:34:11
  Portalsamorzadowy.pl SAMORZĄDOWCY » LUBELSKIE » CHEŁM Do Chełmianin prawy: Przepraszam kto zmienił zawartość tekstu w chełmskim rauszu? W przedmiocie Mafii, zorganizowanej grupy przestępczej."Przy wystawianiu oceny większość z Nas pragnęłaby określenia się politycznie radnego , lewica , prawica, czy może jakiś inny twór nie znany. Powszechnie wiemy iż, jest w ciasnej Mafii , bynajmniej tak określił jeden z polityków PSL tutejszy twór samorządowy w lokalnej rozgłośni." zwiń Chełmianin prawy, 2017-04-26 17:22:25 odpowiedz • Przy wystawianiu oceny większość z Nas pragnęłaby określenia się politycznie radnego , lewica , prawica czy może jakiś inny twór nie znany. Powszechnie wiemy iż, jest w ciasnej grupie, bynajmniej tak określił jeden z polityków PSL tutejszy twór samorządowy w lokalnej rozgłośni .
 • KM 2017-04-27 19:46:09
  Jeden z lepszych ministrów przynajmniej chce coś zmienić, wymiar sprawiedliwości miał i ma do tej pory mnóstwo patologii i zmiany są konieczne.Nikt nie jest nieomylny i nie wszystko ministrowi wyjdzie.
 • Wiesz kto, spuścić Was? 2017-04-21 19:44:19
  Podstawy zostały zniszczone, ten się bierze jeszcze za górę, przegrają to pewne, zaś społeczeństwo faktycznie będzie miało jeszcze bardziej przesrane. Zainsynuowałem post na portalsamorzadowy.pl/ Średnie miasta mają się rozwijać. Ministerstwo Rozwoju da wsparcie 255 miastom (122 potraktuje priorytetowo)”Czwartej władzy nie ma nawet w Konstytucji RP, podkomisja niech pracuje nad najpoważniejszą ustawą obecnego Rządu, przywrócenie praworządności w kraju Patologicznych samorządów w obecnym kształcie nic nie uratujże , w związku z powyższym pogłębianie obecnej sytuacji jest sprzeczne z zasadami etyki i dobra ogółu. Przytoczę wypowiedź wicemarszałka woj. Lubelskiego Doktora Krzysztofa Grabczuka z ugrupowania politycznego Platformy Obywatelskiej dla lokalnego Radia podległego lokalnemu brukowcowi w Chełmie" wiecie co macie robić, nic nie wyjdzie na zewnątrz" . Stworzono ciasną Mafie Samorządową, przykład jeżeli złożycie zawiadomienie do Prokuratury na lokalne przestępstwa Urzędników nie zostanie podjęte postępowanie, przy odwołaniu się od postanowienia Prokuratury Rejonowej do Sądu Rejonowego Wydział Karny oczywiście postanowienie zostanie utrzymane na mocy od czego w Sądzie pierwszej instancji nie służy prawo wniesienia odwołania do Sądu Okręgowego, zostaliście załatwieni na poziomie lokalnym, afery nie nabiorą rozgłosu, jaki jest obecny status mediów wszyscy wiemy. Witamy wszystkich w Polsce przestępczej, zmiany są konieczne .” SOLIDARNA POLSKA-, 2017-04-17 12:11:21 Nie należało długo czekać, w lokalnej rozgłośni BON TON oczywiście usłyszeliśmy wszyscy od polityka płci żeńskiej z ramienia PSL potwierdzenie Tak "to ciasna Mafia, wpuściliśmy Was". Wnioski: Rząd RP jest tylko przystawką dla czwartej władzy samorządów terytorialnych, zderzenie z tworem poza konstytucyjnym w obecnym kształcie to jak walka z wiatrakami, czas oby ponad 140 wiceministrów żyjących ponad stan zaczęli być przydatni, lub wysłać ich do koordynacji zarządzania nad prezydentami miast i gminami przy wojewodach. Prezesie Solidarnej Polski , posiadam słaby wzrok, bez szkieł kontaktowych widzę lepiej od Ministra Sprawiedliwości . Pozdrawiam.
 • Wiesz kto, spuścić Was? 2017-04-21 17:27:58
  Do WARCHOŁ: Podstawy zostały zniszczone, ten się bierze jeszcze z górę, przegrają to pewne, zaś społeczeństwo faktycznie będzie miało jeszcze bardziej przesrane. Zainsynuowałem post na portalsamorzadowy.pl/ Średnie miasta mają się rozwijać. Ministerstwo Rozwoju da wsparcie 255 miastom (122 potraktuje priorytetowo)”Czwartej władzy nie ma nawet w Konstytucji RP, podkomisja niech pracuje nad najpoważniejszą ustawą obecnego Rządu, przywrócenie praworządności w kraju Patologicznych samorządów w obecnym kształcie nic nie uratujże , w związku z powyższym pogłębianie obecnej sytuacji jest sprzeczne z zasadami etyki i dobra ogółu. Przytoczę wypowiedź wicemarszałka woj. Lubelskiego Doktora Krzysztofa Grabczuka z ugrupowania politycznego Platformy Obywatelskiej dla lokalnego Radia podległego lokalnemu brukowcowi w Chełmie" wiecie co macie robić, nic nie wyjdzie na zewnątrz" . Stworzono ciasną Mafie Samorządową, przykład jeżeli złożycie zawiadomienie do Prokuratury na lokalne przestępstwa Urzędników nie zostanie podjęte postępowanie, przy odwołaniu się od postanowienia Prokuratury Rejonowej do Sądu Rejonowego Wydział Karny oczywiście postanowienie zostanie utrzymane na mocy od czego w Sądzie pierwszej instancji nie służy prawo wniesienia odwołania do Sądu Okręgowego, zostaliście załatwieni na poziomie lokalnym, afery nie nabiorą rozgłosu, jaki jest obecny status mediów wszyscy wiemy. Witamy wszystkich w Polsce przestępczej, zmiany są konieczne .” SOLIDARNA POLSKA-, 2017-04-17 12:11:21 Nie należało długo czekać, w lokalnej rozgłośni BON TON oczywiście usłyszeliśmy wszyscy potwierdzenie od polityka płci żeńskiej z ramienia PSL potwierdzenie Tak "to ciasna Mafia, wpuściliśmy Was". Wnioski: Rząd RP jest tylko przystawką dla czwartej władzy samorządów terytorialnych, zderzenie z tworem poza konstytucyjnym w obecnym kształcie to jak walka z wiatrakami, czas oby ponad 140 wiceministrów żyjących ponad stan zaczęli być przydatni, lub wysłać ich do koordynacji zarządzania nad prezydentami miast i gminami przy wojewodach. Prezesie Solidarnej Polski , posiadam słaby wzrok, lecz bez szkieł kontaktowych widzę lepiej od Ministra Sprawiedliwości . Pozdrawiam.
 • WARCHOŁ 2017-04-20 10:56:14
  Ta zmiana w sądownictwie to w przyszłości będzie skierowana w przeciwną strone Bo historia lubi się powtażrzać i tylko drugi sort na tym ucierpi
 • złodziej wg Brudzińskiego 2017-04-20 05:47:22
  Idijota niedołuczony prawnik Prawo jest jego prywatnym forwarkiem do budowania wątpliwego autorytetu Ale to runie jak domek z kart i zostanie tylko smród
 • zwolennik pisu 2017-04-19 10:19:50
  Byłem za PISEM A teraz co tam wyrabiacie robicie z nas idiotów Odwracacie i zrażacie ludzi do siebie swojmi nieprzemyślanymi decyzjami Łamiecie prawo KONSTYTUCJE Udajecie że wszystko jest dobrza a to g...o prawda Posłuchać ludzi co mówią o waszych rządach to uszy więdno a żyje się coraz gorzej
 • PISokratura 2017-04-18 12:29:41
  Angażuje aparat państwowy aby załatwiać prywatne sprawy. Jeżeli zyska władzę nad sądownictwem, będzie to koniec praworządności a początek PISorządnośći.
 • WARCHOŁ 2017-04-18 11:47:27
  Jak pasuje konstytucja do niecnych celów to dobrze jak nie to jest do zmiany Sprawowana wladza nie jest wieczna i za łamanie prawa my WARCHOŁY odpowiadamy ale WŁADZA też przyjdze czas na rozliczenie się ze swoim sumieniem przed narodem
 • POLAK 2017-04-03 19:31:21
  Panie niech prokuratura Polsce wstydu oszczędzi i Pana stanowisko jest guzik warte i śmieszne
 • polak drugi sort 2017-03-30 15:58:53
  Uważa się za największego znawcy prawa uważa się ze ma monopol na prawde Ale to jest marny mały człowieczek bez harakteru i zadnych zasad Tacy już w naszej historii byli Za komuny też byli ludzie nieomylni tylko oni mieli monopol na prawde nie liczyli się z zdaniem drugiego sortu i wiadomo czym to się skończyło Dobrze ze nie było rozlewu krwi bo teraz może być jenaczej a za to znajdo się odpowiedzialni
 • Kaczorowski 2017-03-27 17:00:39
  Głupi cwaniak gra pod publikę dużo mówi i powtarza STALINOWSKIE SLOGANY na których drugi sort nie da się nabrać przyjdzie dzień zapłaty wtedy stanie się trzecim sortem
 • szofer 2017-03-26 12:00:12
  MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedzieć na pytania. KADRA WOJSKA POLSKIEGO GARNIZONU ELBLĄG
 • prawica nie PiS 2017-03-25 09:08:18
  Do Kaczorowski: Jakie było Państwo prawa za Rządów PO-PSL? Były niewolniku bez żadnych praw, obecnie możesz chociaż pisać, nikt nie odbiera wam wolności jak poprzednicy, choć klika przestępcza w samorządach terytorialnych PO-PSL-SLD wciąż demoluje Państwo Polskie, ich czas dobiega końca, jak dotąd nie uchwalono przepisów oby urzędnik odpowiadał za popełnione przestępstwa w majestacie prawa, zakaz wykonywania wszelkich funkcji publicznych na okres 10lat będzie cząstkowym wymiarem kary. Ujawnimy kulisy ośmioletnich rządów koalicjantów w/w-Największa w historii powojennej Polski afera gruntowa, gdzie z Urzędu zostały zmienione dotychczasowe użytki rolne gruntów wszystkich klas na „B” mieszkalne w obrębach gmin, tym samym okradli społeczeństwo z resztek godności osobistej i dóbr materialnych w obrębach miast woj. Lubelskim , Mazowieckim, Małopolskim, Podlaskim, Podkarpackim, Warmińsko Mazurskim, Świętokrzyskim. Przestępstwa powyższe zdestabilizowały cały system prawny w Polsce, podtrzymywane są przez zorganizowaną grupę przestępczą w samorządów terytorialnych PO-PSL-SLD, gdzie budynki i nieruchomości w obrębach miast straciły na wartości, przy obecnym stanie rzeczy nie można ich sprzedać, łamane były i są prawa człowieka w Polsce, poprzez łamanie prawa odebrali nam wolność. Projekt ustawy kierowany z pozytywną akceptacją byłego Premiera Donalda Tuska do Pani Ewy Kopacz Marszałek Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej 27lutego 2012roku Warszawie- o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (nowelizacja ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2013roku poz. 503), dokładniej projekt kierowany przez Józefa Zycha, Piechocińskiego Janusza, Pawlaka Mirosława, Pawlaka Waldemara, Jana Łopate, Kłopotka Eugeniusza, Sawickiego Marka, Burego Jana, Gos Marka, Borawskiego Edmunda, Borkowskiego Krzysztofa, Górczyńskiego Jarosława, Grzeszczak Eugeniusza ,Kalembe Stanisława, Kasprzaka Mieczysława, Rackiego Józefa, Smolarza Henryka, Sosnowskiego Zbigniewa, Sztorc Andrzeja, Łuszczaka Mieczysława. Maliszewskiego Mirosława, Ozge Krystyne, Stefaniuk Franciszka Jerzego, Tokarską Genowefę, Walkowskirgo Piotra, Włodkowskiego Zbigniewa, Zgorzelskiego Piotra, Żelichowskiego Stanisława odebrali wam wolność, tratowali i traktują jako niewolników bez żadnych praw. W związku z powyższym drodzy rodacy uchwalono łamanie praw człowieka w Polsce w przedmiocie własności prywatnej, bowiem właściciele gruntów definitywnie nie byli stronami postępowań o zmianę dotychczasową użytków gruntów rolnych na cele nierolnicze, zniszczyli rolnictwo gospodarkę ,całokształt funkcjonowania Państwa Polskiego w zakresie przestrzegania przepisów prawa dla ustroju demokratycznego. W przedziale od maja 2013roku do 4 września 2014 i października 2015roku mimo zakazu przekształceń gruntów rolnych najcenniejszych klas I-III na mieszkalne samorządy terytorialne poprzez starostów łamali prawo, np. Powiat Chełmski Starostwo Powiatowe w Chełmie dla obrębu Gminy Rejowiec, Gminy Rejowiec Fabryczny, Gminy Chełm, Gminy Kamień, Gminy Ruda Huta, Gminy Dorohusk w danym powiecie przestępstwa są podtrzymywanie przez starostę Piotra Deniszczuka znanego złodzieja Środków Unijnych lokowanych wokół jego rodziny.
 • prawica nie PiS 2017-03-25 08:56:34
  Do Kaczorowski: Jakie było Państwo prawa za Rządów PO-PSL? Były niewolniku bez żadnych praw, obecnie możesz chociaż pisać, nikt nie odbiera wam wolności jak poprzednicy, choć klika przestępcza w samorządach terytorialnych PO-PSL-SLD wciąż demoluje Państwo Polskie, ich czas dobiega końca, jak dotąd nie uchwalono przepisów oby urzędnik odpowiadała za popełnione przestępstwa w majestacie prawa, zakaz wykonywania wszelkich funkcji publicznych na okres 10lat będzie cząstkowym wymiarem kary. Ujawnimy kulisy ośmioletnich rządów koalicjantów w/w-Największa w historii powojennej Polski afera gruntowa, gdzie z Urzędu zostały zmienione dotychczasowe użytki rolne gruntów wszystkich klas na „B” mieszkalne w obrębach gmin, tym samym okradli społeczeństwo z resztek godności osobistej i dóbr materialnych w obrębach miast woj. Lubelskim , Mazowieckim, Małopolskim, Podlaskim, Podkarpackim, Warmińsko Mazurskim, Świętokrzyskim. Przestępstwa powyższe zdestabilizowały cały system prawny w Polsce, podtrzymywane są przez zorganizowaną grupę przestępczą w samorządów terytorialnych PO-PSL-SLD, gdzie budynki i nieruchomości w obrębach miast straciły na wartości, przy obecnym stanie rzeczy nie można ich sprzedać, łamane były i są prawa człowieka w Polsce, poprzez łamanie prawa odebrali nam wolność. Projekt ustawy kierowany z pozytywną akceptacją byłego Premiera Donalda Tuska do Pani Ewy Kopacz Marszałek Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej 27lutego 2012roku Warszawie- o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (nowelizacja ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2013roku poz. 503), dokładniej projekt kierowany przez Józefa Zycha, Piechocińskiego Janusza, Pawlaka Mirosława, Pawlaka Waldemara, Jana Łopate, Kłopotka Eugeniusza, Sawickiego Marka, Burego Jana, Gos Marka, Borawskiego Edmunda, Borkowskiego Krzysztofa, Górczyńskiego Jarosława, Grzeszczak Eugeniusza ,Kalembe Stanisława, Kasprzaka Mieczysława, Rackiego Józefa, Smolarza Henryka, Sosnowskiego Zbigniewa, Sztorc Andrzeja, Łuszczaka Mieczysława. Maliszewskiego Mirosława, Ozge Krystyne, Stefaniuk Franciszka Jerzego, Tokarską Genowefę, Walkowskirgo Piotra, Włodkowskiego Zbigniewa, Zgorzelskiego Piotra, Żelichowskiego Stanisława odebrali wam wolność, tratowali i traktują jako niewolników bez żadnych praw. W związku z powyższym drodzy rodacy uchwalono łamanie praw człowieka w Polsce w przedmiocie własności prywatnej, bowiem właściciele gruntów definitywnie nie byli stronami postępowań o zmianę dotychczasową użytków gruntów rolnych na cele nierolnicze, zniszczyli rolnictwo gospodarkę ,całokształt funkcjonowania Państwa Polskiego w zakresie przestrzegania przepisów prawa dla ustroju demokratycznego. W przedziale od maja 2013roku do 4 września 2014 i października 2015roku mimo zakazu przekształceń gruntów rolnych najcenniejszych klas I-III na mieszkalne, samorządy terytorialne poprzez starostówłamali prawo, np. Powiat Chełmski Starostwo Powiatowe w Chełmie dla obrębu Gminy Rejowiec, Gminy Rejowiec Fabryczny, Gminy Chełm, Gminy Kamień, Gminy Ruda Huta, Gminy Dorohusk w danym powiecie przestępstwa są podtrzymywanie przez starostę Piotra Deniszczuka znanego złodzieja Środków Unijnych lokowanych wokół jego rodziny.
 • Kaczorowski 2017-03-24 17:22:19
  Zniszczyłeś państwo prawa Raz ci się udało ale bój się gniewu rodaków bo ludzie się obudzą i przyjdzie czas rozliczen szkodników
 • PO i Nowoczesna to DNO!!! 2017-03-20 12:07:43
  Więcej takich PRAWYCH ludzi jak p.Ziobro !!! Życzę sił w zwalczaniu tej PATOLOGI !!! Pozdrawiam
 • arco 2017-03-19 20:58:07
  Ten Zloczynca jest bardzo grozny dla panstwa PRAWA.Kaczor nie zdaje sobie sprawy ,ze on nawet dla niego jest bardzo grozny,ma taka wladze jak kiedys STALIN, ludzie obudzcie sie co wami ?
 • FELICJA URBAN 2017-03-19 18:20:01
  Trzymać tak dalej.Dochodzimy jako polski naród do prawdy pod każdym względem w każdej dziedzinie życia .To już mogło być załatwione 27 lat temu podczas obrad okrągłego stołu na co bardzo czekałam.Po studiach i po przepracowaniu 44 lat oraz bez jakiejkolwiek przynależności partyjnej przeszłam wiele choć jako jedyna kobieta w gminie byłam po studiach.Stanowisko tak ale dywanik u przewodniczącego KG PZPR lub PSL.Kibicuję WAM W WSZYSTKIM.
 • tomek 2017-01-26 20:40:09
  Do JeszczePolskaNiezginęła: sorry ale nigdy nie byłem esbekem ale żołnierzem zawodowym 16 batalionu dowodzenia w Elblągu do 2008 r
 • JeszczePolskaNiezginęła 2017-01-26 16:32:35
  Do tomek: Uwaga, "tomek" to EsBek znany z portali gdzie bruździ na Polskę.
 • dipol 2017-01-18 21:47:33
  Praworządny, odpowiedni minister i PG .
 • Piotr W. Karlsruhe 2017-01-16 23:26:30
  Nareszcie mamy ministra sprawiedliwości dbającego o praworządność, o sprawy polskie, o nasze sprawy. Teraz jest nadzieja na lepszą Polskę.
 • Jolka 2017-01-16 17:03:53
  Słabizna. Rzucony przez Jarka na pożarcie:-). Lada chwia wysypie się.
 • bolo 2017-01-14 17:58:15
  Do ja:Mówisz o sobie ćwoku?!
 • bolo 2017-01-14 16:21:15
  Konkretny facet
 • Gebser 2017-01-13 11:13:30
  Do Olo: Z historycznym wymiarem cytowanych słów jest podobnie, jak z tym graffiti: "Bóg umarł. F. Nietzsche", pod którym ktoś słusznie dopisał "Nietzsche nie żyje. Bóg" Wrzucanie Millera do jednego paragrafu z Friedrichem, nie wspominając już o Bogu, to jest naturalnie bolesny nietakt, ale równie niezręcznie brzmi i Twój wpis Olo, zważywszy jak bardzo nam się Leszek sam ostatnio wyzerował. Zresztą, na osi współrzędnych on zawsze oscylował nisko, w dolnych rejonach lewej ćwiartki, skąd nawet sfera-zera pozostawała dla niego tylko marzeniem.
 • tomek 2017-01-11 17:52:44
  MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedzieć na pytania. KADRA WOJSKA POLSKIEGO GARNIZONU ELBLĄG
 • Krzysztof 2017-01-02 18:01:04
  Do Arkadiusz: Zdumiewa mnie NAIWNOŚĆ takich co wierzą politykom takim jak ZIOBRO, którzy tak dużo mówią o walce z korupcją. Przecież im tak naprawdę nie chodzi o rzeczywiste wyeliminowanie korupcji a jedynie szukają poparcia politycznego. Ludzie nie lubią korupcji (i słusznie), i w związku z tym jeżeli polityk dużo mówi o walce z korupcja, to łatwo mu zdobyć uznanie. Oczywiście ta cała ich walka z korupcją to pic na wodę, to tylko instrument zdobyć politycznego poparcia, stara i dość prymitywna, ale skuteczna manipulacja- chętnie wykorzystywana np. w PRLu – władze PRL też często walczyły z korupcją – ofiarą tej walki stał się jeden z dyrektorów zakładów mięsnych, którego nie bez racji oskarżono o kradzież mięsa, tylko, że to samo co ten nieszczęśnik robiło większość ówczesnych dyrektorów, ale władza musiała się wykazać że walczy z korupcją i nieszczęśnik zawisł. A tak naprawdę cały system był korupcyjny, bo nie było podziału władzy, nie było niezależnych prokuratorów i niezależnej władzy sądowniczej, która kontrolowała by władze. W związku z tym tak naprawdę o karze śmierci decydowały władze partyjne, które jeżeli chciały kogoś załatwić, to załatwiły, a jeżeli człowiek był swój to go obronili. I tak będzie teraz jak poseł Kaczyński podporządkuje sobie sądy, będzie skazywał przeciwników politycznych, tak jak Putim. W związku z tym moim zdaniem, całe to Pisowskie gadanie o walce z korupcją to kit na naiwnych – bo szukają złodziei, ale jedynie wśród swoich politycznych przeciwników. Albo, jest to wynik wewnętrznej rozgrywki wewnątrz pisowskiego aparatu – jedna klika, za przyzwoleniem wodza Jarosława załatwia inną (i o tym pamiętajcie pisowskie trole). Zdumiewa mnie NAIWNOŚĆ WYBORCÓW, którzy wierzą politykom Pis, którzy tak dużo mówią o walce z korupcją. Przecież im tak naprawdę nie chodzi o rzeczywiste wyeliminowanie korupcji a jedynie szukają poparcia politycznego. Ludzie nie lubią korupcji (i słusznie), i w związku z tym jeżeli polityk dużo mówi o walce z korupcja, to łatwo mu zdobyć uznanie. Oczywiście ta cała ich walka z korupcją to pic na wodę, to tylko instrument zdobyć politycznego poparcia, stara i dość prymitywna, ale skuteczna manipulacja- chętnie wykorzystywana np. w PRLu – władze PRL też często walczyły z korupcją – ofiarą tej walki stał się jeden z dyrektorów zakładów mięsnych, którego nie bez racji oskarżono o kradzież mięsa, tylko, że to samo co ten nieszczęśnik robiło większość ówczesnych dyrektorów, ale władza musiała się wykazać że walczy z korupcją i nieszczęśnik zawisł. A tak naprawdę cały system był korupcyjny, bo nie było podziału władzy, nie było niezależnych prokuratorów i niezależnej władzy sądowniczej, która kontrolowała by władze. W związku z tym tak naprawdę o karze śmierci decydowały władze partyjne, które jeżeli chciały kogoś załatwić, to załatwiły, a jeżeli człowiek był swój to go obronili. I tak będzie teraz jak poseł Kaczyński podporządkuje sobie sądy, będzie skazywał przeciwników politycznych, tak jak Putim. W związku z tym moim zdaniem, całe to Pisowskie gadanie o walce z korupcją to kit na naiwnych – bo szukają złodziei, ale jedynie wśród swoich politycznych przeciwników. Albo, jest to wynik wewnętrznej rozgrywki wewnątrz pisowskiego aparatu – jedna klika, za przyzwoleniem wodza Jarosława załatwia inną (i o tym pamiętajcie pisowskie trole).
 • ja 2016-12-29 14:50:19
  Wyjątkowa, mściwa miernota!
 • Don Pedro 2016-12-29 12:22:20
  Były "delfin", a następnie zbuntowany "dysydent", przygarnięty z powrotem przez prezesa i tym razem już ubezwłasnowolniony na dobre. Za tę cenę może sobie do woli kompensować swoje zawodowe kompleksy, demontując sądownictwo i prokuraturę. Zwięzła charakterystyka Leszka Millera pozostaje w mocy.
 • Arkadiusz 2016-12-29 11:19:03
  Najlepszy Minister Sprawiedliwości, który obietnicy dotrzymuje w realizacji tej reformy Sądownictwa i Prokuratury. Trzeba w końcu ten chory system zmieniać, bo nie było od lat Sprawiedliwości. Przestępcy mogli czuć się bezkarni, przekupywali Sędziów, Prokuratorów, a oni tylko umarzali postępowania. Także WIELKI PLUS dla Pana Ministra z walką patologią jaka trwa. Polacy będą Was wspierać. Najgorsze rządy to PO-PSL zajmowali się tylko okradaniem, licznymi korupcjami i układami mafijnymi, chronili przestępców, a ścigali i podsłuchiwali tych, którzy chcieli uczciwego Państwa.
 • Olo 2016-12-28 19:10:31
  "jest pan zerem panie Ziobro" - słowa już historyczne, opisujące tego człowieka idealnie.
 • marija 2016-12-28 12:26:32
  Prawnik, który popiera łamanie konstytucji - to pomyłka. Jak na razie nic nie naprawiają w wymiarze sprawiedliwości tylko demolują.
 • Noee 2016-12-18 15:24:33
  Proszę zrobić prządek z tymi Awanturnikami którzy robią Cyrk z Sejmu!!! Z drugiej strony skąd oni mieli kartki z hasłami ,chorągiewki itd. jak również zapowiedział to europoseł PO Lewandowski:-"Parlament Europejski patrzy na Aleppo, a powinien patrzeć na ulice Warszawy" Miał na myśli te PROWOKACJE ,gdzie KODziarze z PONowoczesnej mają być AKTYWNI :- wyzywać,hałasować, zaczepiać, prowokować-SPRAWIĆ WRAŻENIE WIELKICH ZAMIESZEK w POLSCE i ŁAMANIE DEMOKRACJI i pokazać to UE!???? Dziwne to zamieszki ,gdzie udział bierze tylko opozycja PO-N!!!!.Dobrze że choć Policja ochrania i zabezpiecza przed DEWASTOWANIEM MIENIA!!!. Wszystko wskazuje na zaplanowane działanie o czym mówi Lewandowski!???... PiS musi zebrać cały materiał i zgłosić do PE o Notoryczne Nadużywanie Prawa i łamanie Wszelkich Standardów Demokracji w Polsce przez PONowoczesną!!!!!!!!!
 • wef 2016-11-02 10:17:34
  Żona dostała dobrą pracę. Teraz załatwi lekarzy którzy zaszkodzili jego rodzinie. Rzeczywiście daje radę.
 • agniecha 2016-10-26 09:24:18
  Duży minus za niesłowność w sprawie walki z bankowym bezprawiem w Polsce. A takie były szumne słowa pana ministra/prokuratora
 • Solidarana Polska wpadła 2016-06-02 07:40:00
  Do Tadeusz Pruszyński PESEL : Zrobili z niego jajo PiS-SLD-PSL, myślę że zacznie nareszcie myśleć nie zamiatać pod dywan przestępstw które zdestabilizowały kraj np.Słynna afera gruntowa w obrębach gmin masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych z "R" rolnych na "B"budowlane gdzie na poziomie prac geodezyjnych na gruncie z środków unijnych nie wykonano operatów, właściciele gruntów prywatnych nie składali wniosków o wprowadzenie zmian w ewidencji gruntów jak i księgach wieczystych, brak jest z przełomu 2012-2014roku opłat z tym związanych za wyłączenie gruntów rolnych z produkcji rolnej WŚ-19 -starości wprowadzili zmiany w ewidencji gruntów dzieląc się łapówkami z wójtami ,marszałkami za powyższy proceder przestępczy, tysiące osób zamieszanych w obrębach gmin za defraudacje środków unijnych .
 • Solidarana Polska wpadła 2016-06-02 07:37:12
  Do Tadeusz Pruszyński PESEL : Zrobili z niego jajo PiS-SLD-PSL, myślę że zacznie nareszcie myśleć nie zamiatać pod dywan przestępstw które zdestabilizowały kraj np.Słynna afera gruntowa w obrębach gmin masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych z "R" rolnych na "B"budowlane gdzie na poziomie prac geodezyjnych na gruncie z środków unijnych nie wykonano operatów, właściciele gruntów prywatnych nie składali wniosków o wprowadzenie zmian w ewidencji gruntów jak i księgach wieczystych, brak jest z przełomu 2012-2014roku opłat z tym związanych za wyłączenie gruntów rolnych z produkcji rolnej WŚ-19 -stromiści wprowadzili zmiany w ewidencji gruntów dzieląc się łapówkami z wójtami ,marszałkami za powyższy proceder przestępczy, tysiące osób zamieszanych w obrębach gmin za defraudacje środków unijnych .
 • martin 2016-06-01 20:18:32
  Do zuch: Byli u ciebie ?? A teraz to o której wchodzą służby ??? o 12 w południe ??? Do porządnych ludzi nie wchodzą bo i po co ?? Z ciebie taki zuch ze masz pełne gacie strachu i pewnie cos więcej , zmień pieluchę bo cię czuć i nie pisz bzdur
 • Tadeusz Pruszyński PESEL 2016-06-01 19:56:34
  GRATULACJE (SIC!). Tak trzymać, w niczym nie poddawać się, w niczym nie dać się sprowokować i zaskoczyć. ZAWSZE Z BOGIEM.
 • kielczanka 2016-05-22 08:39:00
  rewelacyjnie, sprawny, rzeczowy- da radę
 • Polska się przebudziła! 2016-04-20 18:11:02
  Skończ waść uprawić brudną politykę, czas na pierwsze efekty pracy jak prokuratora generalnego, znów chcesz się układać za przestępstwa z tymi świniami z PSL-PO podobnie jak 2005-2007roku z SLD-abolicja na największe sprzeniewierzenia pieniężne rozgrabienia majątku narodowego? Kto zabił Andrzeja Leppera-znasz temat Zbyszku?Największa w historii powojennej polski afera gruntowa masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych w obrębach gmin na "B" budowlane od 2012roku gdzie, właściciele gruntów nawet niebyli stronianami postępowania, wypierdolą 'Was" jak będziesz na tyle głupi podtrzymując ten proceder przestępczy!
 • FRANCISZKA 2016-02-28 20:46:43
  CO PAN NA SŁOWA PANI TRAMWAJARKI W WIADOMOSCIACH DZISIEJSZYCH CZY TA PANI MOZE TAK WYZYWAC I OBRAŻAĆ PANA KACZYŃSKIEGO ? TEGO NIE MOŻNA SŁUCHAC PANIE MINISTRZE I ZOSTAWIC TEGO BEZKARNIE.
 • Wulkan 2016-02-11 14:21:53
  Ja nie mówię o nieuczciwości bo to nie moje słowa ale mowie o braku ką taktu a miałem bardzo bliski a zależy mi na dobrym i uczciwym rządzie który nieuczciwych urzędników jak nie wytępi to będzie tracił bo ci nieuczciwi są z PO i PSL oni będą starać się robić pod górkę a zwłaszcza Dyrektorzy RD OŚ Korupcja i jeszcze raz korupcja
 • koks 2016-02-10 08:39:48
  Do wulkan: O jakim zarozumialstwie piszesz człowieku , Pan Ziobro jest człowiekiem życzliwym , serdecznym i kompetentnym , chyba pomyliłeś się , to najbardziej skromny Minister Sprawiedliwości od 8 lat , takich rządzących nam potrzeba w Polsce , aby rozbić grupy kolesiów PO - PSL i posprzątać życie społeczne i gospodarcze po 8 latach rządów kolesiów i rozliczyć afery i dzikie prywatyzacje naszego wspólnego majątku narodowego.
 • wulkan 2016-02-10 08:14:40
  Nie bądźcie zarozumiali do tych co cały czas wam rękę podawali bo skończycie jak poprzednicy
 • Wulkan 2016-01-27 13:49:02
  Witam pana Zbyszka i pytam dostał pan dokument zostawiłem go dla pana w skrytce pana co za dużo pracy czy nie warto się pochylić nad nieuczciwością urzędników Pozdrawiam M.
 • Piotr 2016-01-18 19:54:21
  Bardzo KOMPETENTNY ,mądry rozsądny i UCZCIWY człowiek !!!! POZDRAWIAM
 • zuch 2015-11-12 20:36:36
  strach komentować, 06.00 wyłamią drzwi itd.itd. Przykry Pan.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.204.227.117
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!