Znaleziono: 708 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Bądzów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Biała Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Białej
Białogórze Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Białogórzu
Białołęka Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Biedrzychowice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Bieniowice Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska
Bierna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Biernej
Bogatynia Numer komisji: 7 Bogatyński Ośrodek Kultury w Bogatyni
Bogatynia Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Bolesława Chrobrego w Bogatyni
Bogatynia Numer komisji: 9 Sala sportowa
Bogatynia Numer komisji: 10 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S. A.
Bogatynia Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Emilii Plater w Bogatyni
Bogatynia Numer komisji: 12 Zespół Szkół Zawodowych im. Św. Barbary w Bogatyni
Bogatynia Numer komisji: 13 Multifunkcjonalne Centrum Trójstyku w Bogatyni
Bogatynia Numer komisji: 14 Bogatyński Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny
Bogatynia Numer komisji: 15 Hala Sportowa w Bogatyni
Bogatynia Numer komisji: 16 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Bogatyni
Bogatynia Numer komisji: 17 Bogatyński Ośrodek Kultury
Bogatynia Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Bogatyni
Bogatynia Numer komisji: 19 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Bogatyni
Bogatynia Numer komisji: 20 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Bogatyni
Bogatynia Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni
Bogatynia Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni
Bogatynia Numer komisji: 23 Szpital Gminny Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni
Bolesławiec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 3
Bolesławiec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Bolesławiec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 5
Bolesławiec Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
Bolesławiec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 5
Bolesławiec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2
Bolesławiec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1
Bolesławiec Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1
Bolesławiec Numer komisji: 9 Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 6
Bolesławiec Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2
Bolesławiec Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 4
Bolesławiec Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 4
Bolesławiec Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 4
Bolesławiec Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 4
Bolesławiec Numer komisji: 15 Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 5
Bolesławiec Numer komisji: 16 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Bolesławiec Numer komisji: 17 Pałac Ślubów
Bolesławiec Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 4
Bolesławiec Numer komisji: 19 Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 2
Bolesławiec Numer komisji: 20 Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 7
Bolesławiec Numer komisji: 21 Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 7
Bolesławiec Numer komisji: 22 Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Bolesławiec Numer komisji: 23 Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu
Bolesławiec Numer komisji: 24 Dom Pomocy Społecznej w Bolesławcu
Bolków Numer komisji: 1 Gminno-Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
Bolków Numer komisji: 2 Internat Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Bolkowie
Bolków Numer komisji: 3 Gminno-Miejski Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Bolków Numer komisji: 4 Przedszkole Samorządowe
Bolków Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Jaworze Filia w Bolkowie
Bolków Numer komisji: 13 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Bolkowie
Bożejowice Numer komisji: 2 Dom Ludowy
Brennik Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych Prząśnik w Brenniku
Brochocin Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Brunów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Brzeg Głogowski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Brzeźnik Numer komisji: 4 Dom Ludowy
Buczyna Numer komisji: 2 Sala Gimnastyczna
Budziszów Wielki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Budziwojów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Bukowiec Numer komisji: 4 Pałac Bukowiec
Chełmsko Śląskie Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chełmsku Śląskim
Chmieleń Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Chmieleniu
Chmielno Numer komisji: 9 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lwówku Śląskim Filia w Chmielnie
Chobienia Numer komisji: 6 Chobieński Ośrodek Kultury
Chobienia Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Chobieni
Chocianowiec Numer komisji: 8 Wiejski Ośrodek Kultury
Chocianów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Chocianów Numer komisji: 2 Hala sportowo-widowiskowa
Chocianów Numer komisji: 3 Regionalne Centrum Kultury
Chocianów Numer komisji: 4 Zespól Szkół
Chocianów Numer komisji: 5 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi
Chociemyśl Numer komisji: 2 Budynek komunalny
Chojnów Numer komisji: 1 Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie
Chojnów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie
Chojnów Numer komisji: 3 Dom Schrama w Chojnowie
Chojnów Numer komisji: 4 Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie
Chojnów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Chojnowie (mały budynek)
Chojnów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Chojnowie (duży budynek)
Chojnów Numer komisji: 7 Dolnośląski Ośrodek Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjny Niebieski Parasol
Chróstnik Numer komisji: 9 Świetlica wiejska
Ciechanowice Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Ciechanowicach
Czadrów Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Czaple Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Czerna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Górników Surowców Mineralnych w Czernej
Czernica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Czerwona Woda Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Dalków Numer komisji: 3 Punkt Biblioteczny
Dąbie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Dąbrowa Bolesławiecka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Dąbrowica Numer komisji: 6 Świetlica
Dłużyna Dolna Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Dłużynie Dolnej
Dłużyna Dolna Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Dłużynie Dolnej
Dobków Numer komisji: 8 Wiejski Dom Kultury
Dobra Numer komisji: 5 Dom Ludowy
Domanów Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Domanowie
Działoszyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Działoszynie
Dziwiszów Numer komisji: 2 Punkt Biblioteczny
Gaworzyce Numer komisji: 1 Pałac w Gaworzycach
Giebułtów Giebułtówek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Giebułtowie
Gierałtowiec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Gierałtów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gierałtowie
Głogów Numer komisji: 1 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
Głogów Numer komisji: 2 Zespół Szkół Politechnicznych
Głogów Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Głogów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2
Głogów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 8
Głogów Numer komisji: 6 Miejska Biblioteka Publiczna
Głogów Numer komisji: 7 Przedszkole Publiczne nr 6
Głogów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 8
Głogów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 6
Głogów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 12
Głogów Numer komisji: 11 Stowarzyszenie na Rzecz Integracji i Usamodzielniania Dom w Głogowie
Głogów Numer komisji: 12 Przedszkole Publiczne nr 9
Głogów Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 12
Głogów Numer komisji: 14 Przedszkole Publiczne nr 19
Głogów Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 10
Głogów Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 11
Głogów Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 11
Głogów Numer komisji: 18 Przedszkole Publiczne nr 20
Głogów Numer komisji: 19 Przedszkole Publiczne nr 20
Głogów Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 7
Głogów Numer komisji: 21 Przedszkole Publiczne nr 7
Głogów Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa nr 7
Głogów Numer komisji: 23 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych
Głogów Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa nr 9
Głogów Numer komisji: 25 Miejskie Centrum Wspierania Rodziny
Głogów Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa nr 13
Głogów Numer komisji: 27 Szkoła Podstawowa nr 14
Głogów Numer komisji: 28 Przedszkole Publiczne nr 17
Głogów Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa nr 3
Głogów Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa nr 3
Głogów Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa nr 3
Głogów Numer komisji: 32 Przedszkole Publiczne nr 21
Głogów Numer komisji: 33 Przedszkole Publiczne nr 21
Głogów Numer komisji: 34 Zakład Karny w Głogowie
Głogów Numer komisji: 35 Dom Pomocy Społecznej Magnolia w Głogowie
Głogów Numer komisji: 36 Głogowski Szpital Powiatowy sp. z o. o.
Głogówko Numer komisji: 4 Sala wiejska
Gniewomirowice Numer komisji: 1 Świetlica Środowiskowa
Godzieszów Numer komisji: 3 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Godzieszowie
Goliszów Numer komisji: 8 Punkt Przedszkolny Goliszów przy Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach z siedzibą w Goliszowie
Gorzeszów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Gościszów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gościszowie
Grabiszyce Górne Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Grabiszycach Górnych
Grębocice Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka
Grodnica Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Grodziec Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Gromadka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Gromadce
Gryfów Śląski Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kombatantów Ziemi Gryfowskiej
Gryfów Śląski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP
Gryfów Śląski Numer komisji: 3 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Gryfów Śląski Numer komisji: 4 Urząd Gminy i Miasta
Gryfów Śląski Numer komisji: 7 Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Lwówku Śląskim-Szpital im. Hugona Kołłątaja
Grzybiany Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Grzymalin Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska przy Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej
Guzice Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Henryków Lubański Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Henrykowie Lubańskim
Iwiny Osiedle I Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Jaczów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Jagodzin Numer komisji: 5 Dom Kultury
Jakuszów Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Janowice Wielkie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. W. Rutkiewicz
Janowice Wielkie Numer komisji: 5 Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Janowicach Wielkich
Jawor Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 5
Jawor Numer komisji: 2 Europejskie Centrum Młodzieży Euroregionu NYSA
Jawor Numer komisji: 3 Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Jawor Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Jawor Numer komisji: 5 Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze
Jawor Numer komisji: 6 Miejska Biblioteka Publiczna
Jawor Numer komisji: 7 Filia Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej
Jawor Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1
Jawor Numer komisji: 9 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Jawor Numer komisji: 10 budynek po byłej Szkole Podstawowej Nr 1
Jawor Numer komisji: 11 Oddział zamiejscowy Przedszkola Publicznego nr 4
Jawor Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 4
Jawor Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej w Jaworze
Jawor Numer komisji: 14 Jaworskie Centrum Medyczne Sp. z o. o.
Jelenia Góra Numer komisji: 1 Budynek przy ulicy Goduszyńskiej
Jelenia Góra Numer komisji: 2 Biuro Wystaw Artystycznych
Jelenia Góra Numer komisji: 3 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Jelenia Góra Numer komisji: 4 Zespół Szkół Technicznych Mechanik
Jelenia Góra Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 13
Jelenia Góra Numer komisji: 6 Zespół Szkół Elektronicznych
Jelenia Góra Numer komisji: 7 Stadion Miejski
Jelenia Góra Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 5
Jelenia Góra Numer komisji: 9 Aeroklub Jeleniogórski
Jelenia Góra Numer komisji: 10 Jeleniogórskie Centrum Kultury
Jelenia Góra Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 2
Jelenia Góra Numer komisji: 12 Książnica Karkonoska, Filia nr 6
Jelenia Góra Numer komisji: 13 Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej
Jelenia Góra Numer komisji: 14 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
Jelenia Góra Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 8
Jelenia Góra Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 8
Jelenia Góra Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 11
Jelenia Góra Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 11
Jelenia Góra Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 11
Jelenia Góra Numer komisji: 20 Centrum Edukacji Diagnozy Rozwoju CEDR
Jelenia Góra Numer komisji: 21 Urząd Pocztowy Jelenia Góra 14
Jelenia Góra Numer komisji: 22 Osiedlowy Dom Kultury
Jelenia Góra Numer komisji: 23 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
Jelenia Góra Numer komisji: 24 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki
Jelenia Góra Numer komisji: 25 Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej Książnica Karkonoska
Jelenia Góra Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa Nr 10
Jelenia Góra Numer komisji: 27 Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień Monar
Jelenia Góra Numer komisji: 28 Agroland
Jelenia Góra Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Nr 7
Jelenia Góra Numer komisji: 30 Miejski Zakład Komunikacyjny Spółka z o. o.
Jelenia Góra Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa Nr 10
Jelenia Góra Numer komisji: 32 Politechnika Wrocławska, Wydział Techniczno-Informatyczny
Jelenia Góra Numer komisji: 33 Termy Cieplickie Spółka z o. o.
Jelenia Góra Numer komisji: 34 Szkoła Podstawowa Nr 3
Jelenia Góra Numer komisji: 35 Miejskie Integracyjne Przedszkole Nr 14
Jelenia Góra Numer komisji: 36 Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych
Jelenia Góra Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa Nr 6
Jelenia Góra Numer komisji: 38 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Jelenia Góra Numer komisji: 39 Miejski Dom Kultury MUFLON
Jelenia Góra Numer komisji: 40 Szkoła Podstawowa Nr 15
Jelenia Góra Numer komisji: 41 Muzeum Miejskie „Dom Gerharta Hauptmana”
Jelenia Góra Numer komisji: 42 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy o Profilu Rehabilitacyjnym
Jelenia Góra Numer komisji: 43 Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej
Jelenia Góra Numer komisji: 44 Areszt Śledczy
Jelenia Góra Numer komisji: 45 Dom Pomocy Społecznej Pogodna Jesień
Jelenia Góra Numer komisji: 46 Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. Zespół Szpitalno-Sanatoryjny
Jerzmanice-Zdrój Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Jerzmanki Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Jerzmankach
Jerzmanki Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Jerzmankach
Jerzmanowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Jeżów Sudecki Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Jędrzychowice Numer komisji: 15 Publiczne Przedszkole Krasnoludki w Jędrzychowicach
Jędrzychów Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Integracyjna
Kaczorów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Kamienna Góra Numer komisji: 1 Centrum Obsługi Jednostek Gminy Miejskiej Kamienna Góra
Kamienna Góra Numer komisji: 2 Muzeum Tkactwa
Kamienna Góra Numer komisji: 3 Powiatowy Urząd Pracy
Kamienna Góra Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Kamienna Góra Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1
Kamienna Góra Numer komisji: 6 Liceum Ogólnokształcące
Kamienna Góra Numer komisji: 7 Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
Kamienna Góra Numer komisji: 8 Osiedle Krzeszowskie
Kamienna Góra Numer komisji: 9 Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o. o. w Kamiennej Górze
Kamienna Góra Numer komisji: 10 Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o.
Karpacz Numer komisji: 1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Karpaczu, Szkoła 707
Karpacz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Karpaczu
Karpacz Numer komisji: 3 Hala Widowiskowo-Sportowa
Karpacz Numer komisji: 4 OKW Krucze Skały
Karpacz Numer komisji: 5 Muzeum Zabawek
Karpacz Numer komisji: 6 Centrum Medyczne Karpacz
Karpniki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Karpnikach przy Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach
Kębłów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Kliszów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Kłobuczyn Numer komisji: 2 Punkt Biblioteczny
Kochlice Numer komisji: 8 Świetlica Klubu Sportowego Iskra
Komarno Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska
Kopaczów Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Kopaczowie
Kopaniec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kopańcu
Koskowice Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Kościelec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Kościelnik Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Kościelniku
Kotla Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kotli Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
Kotliska Numer komisji: 10 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lwówku Śląskim Filia w Kotliskach
Kowary Numer komisji: 1 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Wojków
Kowary Numer komisji: 2 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Kowary Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 3
Kowary Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 1 Centrum Wczesnej Profilaktyki Zdrowotnej
Kowary Numer komisji: 5 Miejski Ośrodek Kultury
Kowary Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Kowary Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej
Kowary Numer komisji: 8 Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z o. o. w Kowarach, Szpital „Bukowiec”
Kowary Numer komisji: 9 Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej Jednostka zamiejscowa „Wysoka Łąka”
Koźmin Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Koźminie
Kraśnik Dolny Numer komisji: 8 Dom Ludowy
Krobica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Krobicy
Krotoszyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Wyżykowskiego
Kruszyn Numer komisji: 9 Centrum Administracyjno-Kulturalne
Krzeczyn Wielki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Krzeczyn Wielki Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa
Krzeszów Numer komisji: 5 Centrum Biblioteczno-Kulturalne
Krzewina Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Krzewinie
Krzydłowice Numer komisji: 3 Wiejski Ośrodek Kultury
Krzywa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Kunice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kurowice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Kwielice Numer komisji: 4 Wiejski Ośrodek Kultury
Lasów Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Legnica Numer komisji: 1 d. Zespół Szkół Rolniczych
Legnica Numer komisji: 2 Zespół Szkół Budowlanych
Legnica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 10
Legnica Numer komisji: 4 Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych
Legnica Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ekonomicznych
Legnica Numer komisji: 6 Młodzieżowe Centrum Kultury
Legnica Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 19
Legnica Numer komisji: 8 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 6 (wejście od podwórka)
Legnica Numer komisji: 9 Klub Seniora
Legnica Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1
Legnica Numer komisji: 11 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 1
Legnica Numer komisji: 12 d. Świetlica Terapeutyczna Nr 1
Legnica Numer komisji: 13 Sala konferencyjna Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
Legnica Numer komisji: 14 Przedszkole Niepubliczne Tęczowy Zakątek
Legnica Numer komisji: 15 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście główne)
Legnica Numer komisji: 16 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście od ul. Gałczyńskiego)
Legnica Numer komisji: 17 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście od al. Piłsudskiego)
Legnica Numer komisji: 18 Miejskie Przedszkole Nr 18
Legnica Numer komisji: 19 Sala konferencyjna Spółdzielni Mieszkaniowej PIEKARY
Legnica Numer komisji: 20 Filia Zespołu Placówek Specjalnych
Legnica Numer komisji: 21 Zespół Placówek Specjalnych d. VII Liceum Ogólnokształcące (wejście od ul. Tatrzańskiej od Szkoły Podstawowej Nr 16)
Legnica Numer komisji: 22 Zespół Placówek Specjalnych d. VII Liceum Ogólnokształcące
Legnica Numer komisji: 23 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 7
Legnica Numer komisji: 24 Spółdzielczy Dom Kultury KOPERNIK
Legnica Numer komisji: 25 Sala konferencyjna Legnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Legnica Numer komisji: 26 Miejskie Przedszkole Nr 6
Legnica Numer komisji: 27 Miejskie Przedszkole Nr 13
Legnica Numer komisji: 28 VII Liceum Ogólnokształcące (wejście główne)
Legnica Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Nr 6
Legnica Numer komisji: 30 I Liceum Ogólnokształcące
Legnica Numer komisji: 31 II Liceum Ogólnokształcące
Legnica Numer komisji: 32 Centrum Kształcenia Ustawicznego i Językowego Kadr w Legnicy
Legnica Numer komisji: 33 Urząd Stanu Cywilnego (poczekalnia Sali Ślubów)
Legnica Numer komisji: 34 Sala gimnastyczna Zespołu Placówek Specjalnych
Legnica Numer komisji: 35 Szkoła Podstawowa Nr 4
Legnica Numer komisji: 36 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 2
Legnica Numer komisji: 37 Zespół Szkół Samochodowych
Legnica Numer komisji: 38 Sala gimnastyczna V Liceum Ogólnokształcącego
Legnica Numer komisji: 39 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 4
Legnica Numer komisji: 40 Miejskie Przedszkole Nr 16
Legnica Numer komisji: 41 Politechnika Wrocławska Wydział Techniczno-Przyrodniczy
Legnica Numer komisji: 42 Miejskie Przedszkole Nr 11 d. Filia Szkoły Podstawowej nr 9
Legnica Numer komisji: 43 Hala Sportowa
Legnica Numer komisji: 44 MOPS Zespół Interwencji Kryzysowej
Legnica Numer komisji: 45 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Legnica Numer komisji: 46 Szkoła Podstawowa Nr 9
Legnica Numer komisji: 47 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
Legnica Numer komisji: 48 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Legnica Numer komisji: 49 MOPS Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
Legnickie Pole Numer komisji: 1 Klub Seniora w Legnickim Polu
Legnickie Pole Numer komisji: 6 Świetlica Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu
Leszczyniec Numer komisji: 1 Centrum Biblioteczno-Kulturalne Filia Biblioteki
Leśna Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury i Sportu
Leśna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. J. Pawła II w Smolniku
Lipa Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Lisowice Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Lubań Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba
Lubań Numer komisji: 2 Galeria Łużycka-Tret
Lubań Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu
Lubań Numer komisji: 4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Lubań Numer komisji: 5 Przedszkole Miejskie nr 5 im. Juliana Tuwima
Lubań Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu
Lubań Numer komisji: 7 Żłobek Miejski
Lubań Numer komisji: 8 Miejski Dom Kultury
Lubań Numer komisji: 8 Sołtysówka
Lubań Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Lubaniu
Lubań Numer komisji: 10 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o. o.
Lubawka Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubawce
Lubawka Numer komisji: 2 Dom Kultury w Lubawce
Lubawka Numer komisji: 3 Dom Kultury w Lubawce
Lubiatów Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Lubiechowa Numer komisji: 7 Wiejski Dom Kultury
Lubin Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi
Lubin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5
Lubin Numer komisji: 3 Salezjańska Szkoła Podstawowa
Lubin Numer komisji: 4 Salezjańska Szkoła Podstawowa
Lubin Numer komisji: 5 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych
Lubin Numer komisji: 6 Żłobek nr 2
Lubin Numer komisji: 7 Przedszkole Miejskie nr 3
Lubin Numer komisji: 8 Przedszkole Miejskie nr 4
Lubin Numer komisji: 9 II Liceum Ogólnokształcące
Lubin Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Lubin Numer komisji: 11 I Liceum Ogólnokształcące
Lubin Numer komisji: 12 I Liceum Ogólnokształcące
Lubin Numer komisji: 13 Przedszkole Miejskie nr 6
Lubin Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 7 Szkoła Sportowa
Lubin Numer komisji: 15 Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny
Lubin Numer komisji: 16 Przedszkole Miejskie nr 12
Lubin Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 9
Lubin Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 9
Lubin Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa nr 10
Lubin Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 12
Lubin Numer komisji: 21 Przedszkole Miejskie nr 15
Lubin Numer komisji: 22 Żłobek nr 3
Lubin Numer komisji: 23 Zespół Szkół nr 2
Lubin Numer komisji: 24 Zespół Szkół nr 2
Lubin Numer komisji: 25 Przedszkole Miejskie nr 14
Lubin Numer komisji: 26 Przedszkole Miejskie nr 14
Lubin Numer komisji: 27 oddziały zamiejscowe Przedszkola Miejskiego nr 14
Lubin Numer komisji: 28 oddziały zamiejscowe Przedszkola Miejskiego nr 14
Lubin Numer komisji: 30 Przedszkole nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi
Lubin Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa nr 8
Lubin Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa nr 8
Lubin Numer komisji: 33 Pałac Ślubów
Lubin Numer komisji: 34 Szkoła Podstawowa nr 8
Lubin Numer komisji: 35 Przedszkole Miejskie nr 7
Lubin Numer komisji: 36 Przedszkole Miejskie nr 7
Lubin Numer komisji: 37 Przedszkole Miejskie nr 1
Lubin Numer komisji: 38 Przedszkole Miejskie nr 1
Lubin Numer komisji: 39 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Lubin Numer komisji: 40 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Lubin Numer komisji: 41 budynek szkolny po byłym Gimnazjum nr 4
Lubin Numer komisji: 42 budynek szkolny po byłym Gimnazjum nr 4
Lubin Numer komisji: 43 Przedszkole Miejskie nr 5
Lubin Numer komisji: 44 Przedszkole Miejskie nr 5
Lubin Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa nr 14
Lubin Numer komisji: 46 Szkoła Podstawowa nr 14
Lubin Numer komisji: 47 Regionalne Centrum Zdrowia Spółka z o. o.
Lubin Numer komisji: 48 Miedziowe Centrum Zdrowia S. A. budynek szpitala D - 40
Lubin Numer komisji: 49 Cuprum-Med Spółka z o. o.
Lubomierz Numer komisji: 1 Internat Zespołu Szkół w Lubomierzu
Lwówek Śląski Numer komisji: 1 Ratusz
Lwówek Śląski Numer komisji: 2 Hala Sportowa
Lwówek Śląski Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
Lwówek Śląski Numer komisji: 4 Budynek byłych PZZ-ów
Lwówek Śląski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 1
Lwówek Śląski Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 3
Lwówek Śląski Numer komisji: 14 Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o. Szpital Powiatowy
Łagów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Łagowie
Łagów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Łagowie
Ławszowa Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Ławszowej
Łaziska Numer komisji: 10 Dom Ludowy
Łomnica Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Łomnicy przy Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach
Małuszów Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Marciszów Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Marciszowie
Marczów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Męcinka Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Męcince
Mierczyce Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej w Jaworze-Dom w Mierczycach
Mikołajowice Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Legnickim Polu-budynek w Mikołajowicach
Milików Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Milikowie
Miłkowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
Miłków Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Miłkowie
Miłoradzice Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Mirsk Numer komisji: 1 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Mirsk
Mirsk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Osadników Ziemi Mirskiej w Mirsku wchodząca w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mirsku
Mirsk Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Mirsku
Miszkowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Miszkowicach
Mleczno Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Modła Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Modle
Mściszów Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Mściszowie
Mściwojów Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Mściwojowie
Mysłakowice Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach
Mysłakowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mysłakowicach
Mysłów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Nawojów Łużycki Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Nawojowie Łużyckim
Nielestno Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Nielestnie
Nielubia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Niemstów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Niwnice Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Niwnicach
Nowa Wieś Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi
Nowa Wieś Grodziska Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Nowa Wieś Legnicka Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Nowogrodziec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu
Nowogrodziec Numer komisji: 8 Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu
Nowogrodziec Numer komisji: 12 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu
Nowy Kościół Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Obora Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Oborze
Ocice Numer komisji: 11 Dom Ludowy
Okmiany Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Oleszna Podgórska Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Olesznej Podgórskiej
Olszanica Numer komisji: 4 Remiza OSP
Olszyna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olszynie
Olszyna Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Ołobok Numer komisji: 6 Dom Myśliwski w Ołoboku
Opawa Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Opolno-Zdrój Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Opolnie-Zdroju
Osetnica Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Osetnicy
Osiecznica Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Osiecznicy
Osiek Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Osiek Łużycki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Osieku Łużyckim
Ostaszów Numer komisji: 3 Świetlica wsi Ostaszów
Otok Numer komisji: 3 Dom Ludowy
Parchów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Parowa Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Parowej
Parszowice Numer komisji: 7 Remiza Strażacka
Parzyce Numer komisji: 9 Budynek nr 63 w Parzycach (były Ośrodek Kultury w Parzycach)
Pasiecznik Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubomierzu Oddział Przedszkolny w Pasieczniku
Pastewnik Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Pastewniku
Paszowice Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Paszowicach
Piechowice Numer komisji: 1 Przedszkole Samorządowe nr 1 w Piechowicach
Piechowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 w Piechowicach
Piechowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Piechowicach
Piechowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Piechowicach
Pielgrzymka Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Pieńsk Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Pieńsk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Pieńsk Numer komisji: 3 Euroregionalne Centrum Kultury i Komunikacji
Pieńsk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Pieńsk Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 Hala Widowiskowo-Sportowa
Piersna Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Pieszków Numer komisji: 11 Świetlica wiejska
Pilchowice Numer komisji: 3 Centrum Kulturalno Sportowe
Piotrowice Numer komisji: 4 Świetlica wsi Piotrowice
Piotrowice Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piotrowicach
Pisarzowice Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Pisarzowicach
Pisarzowice Numer komisji: 6 Remiza OSP Pisarzowice
Platerówka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Emilii Plater w Platerówce
Pławna Górna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Pławnej
Płóczki Górne Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Płóczkach Górnych
Pobiedna Numer komisji: 4 Hala sportowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pobiednej
Podgórki Numer komisji: 6 Remiza OSP
Podgórzyn Numer komisji: 1 Centrum Aktywności Społecznej „Pogórze w Podgórzynie
Polkowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 4
Polkowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 4
Polkowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 (świetlica)
Polkowice Numer komisji: 4 Ośrodek Pomocy Społecznej
Polkowice Numer komisji: 5 Polkowickie Przedsiębiorstwo Komunalne
Polkowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 (świetlica)
Polkowice Numer komisji: 7 Klub Relax
Polkowice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 3
Polkowice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3
Polkowice Numer komisji: 10 Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych
Polkowice Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 2 (sala gimnastyczna)
Pomocne Numer komisji: 3 Była Szkoła Filialna
Popielówek Numer komisji: 7 Szpital Rehabilitacyjny PJ-MED w Popielówku
Porajów Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Porajowie
Proboszczów Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Prochowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Prochowice Numer komisji: 2 Prochowicki Ośrodek Kultury i Sportu
Prochowice Numer komisji: 3 Przychodnia Rejonowa
Prusice Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Przedmoście Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Przedmościu
Przedwojów Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Przejęsław Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Przejęsławiu
Przemków Numer komisji: 1 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 2
Przemków Numer komisji: 2 Świetlica Szkoły Podstawowej Nr 2
Przemków Numer komisji: 6 Biblioteka
Przemków Numer komisji: 7 Przemkowski Ośrodek Kultury w Przemkowie
Przesieka Numer komisji: 2 Harcerska Baza Karkonoska w Przesiece
Przychowa Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Ptaszków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Raciborowice Dolne Numer komisji: 6 Kino „Kujawy”
Raciborowice Górne Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Raczkowa Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Radogoszcz Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radogoszczy
Radomierz Numer komisji: 2 Centrum Informacji Turystycznej
Radomierzyce Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Radomierzycach
Radostów Średni Numer komisji: 7 Gminna Biblioteka Publiczna w Pisarzowicach-Filia w Radostowie
Radwanice Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Radziechów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa-Filia w Radziechowie
Rakowice Wielkie Numer komisji: 13 Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich
Raszówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Rębiszów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Rębiszowie
Ręczyn Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Ręczynie
Rogów Legnicki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Rokitki Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Rokitnica Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Rosochata Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Różyniec Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Różyńcu
Rudna Numer komisji: 1 Sala ORLIK 2012
Rudna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Rudnej im. Jana Pawła II
Rudzica Numer komisji: 3 Świetlica Opiekuńczo-Wychowawcza w Rudzicy
Ruja Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Wągrodnie, Budynek C
Ruszowice Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska
Ruszów Numer komisji: 6 Dom Kultury
Ruszów Numer komisji: 7 Dom Kultury
Rybnica Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Rybnicy
Rząsiny Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Rząśnik Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Rzeczyca Numer komisji: 2 Wiejski Ośrodek Kultury
Rzeszotary Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Sady Górne Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Serby Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Serbach
Sędzimirów Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Sędzisław Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Sędzisławiu
Sędziszowa Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Siedlce Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Siedlęcin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Siedliska Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu
Siekierczyn Numer komisji: 1 Dom Kultury w Siekierczynie
Sieniawka Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Sieniawce
Sieniawka Numer komisji: 24 Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu, Zakład dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr M. Marzyńskiego w Sieniawce
Skidniów Numer komisji: 5 Sala wiejska
Sławnikowice Numer komisji: 5 Remiza w Sławnikowicach
Smolnik Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. J. Pawła II w Smolniku
Snowidza Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Snowidzy
Sobczyce Numer komisji: 3 Budynek komunalny
Sobota Numer komisji: 7 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lwówku Śląskim Filia w Sobocie
Sokołowiec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Sosnówka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Sosnówce
Sosnówka Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Sosnówce
Spalona Numer komisji: 4 Hala widowiskowo-sportowa przy Szkole Podstawowej
Staniszów Numer komisji: 3 Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie
Stara Białka Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Stara Kamienica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Starej Kamienicy
Stara Kraśnica Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Stare Rochowice Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Stary Węgliniec Numer komisji: 4 Dom Kultury
Stojanów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Studniska Dolne Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Studniskach Dolnych
Sucha Górna Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Sulików Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sulikowie
Sulików Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie
Szarocin Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie
Szczytnica Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Szklarska Poręba Numer komisji: 1 Budynek po byłej Szkole Podstawowej Nr 3
Szklarska Poręba Numer komisji: 2 Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Rzemieślnik
Szklarska Poręba Numer komisji: 3 Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej
Szklarska Poręba Numer komisji: 4 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego
Szklarska Poręba Numer komisji: 5 Urząd Miejski
Szklarska Poręba Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Szklarska Poręba Numer komisji: 7 Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii „Izer-Med” Sp. z o. o.
Szklarska Poręba Numer komisji: 8 Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii „Izer-Med” Sp. z o. o.
Szklary Dolne Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im J. Pawła II
Szklary Górne Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Szyszkowa Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Szyszkowej
Ścięgny Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Ścięgnach
Ścinawa Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Ścinawie
Ścinawa Numer komisji: 2 Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie
Ścinawa Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych w Ścinawie
Ścinawa Numer komisji: 6 Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie
Świdnik Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Świdniku
Świecie Numer komisji: 5 Świetlica w Świeciu
Świeradów-Zdrój Numer komisji: 1 Miejska Biblioteka Publiczna
Świeradów-Zdrój Numer komisji: 2 Miejski Zespół Szkół
Świeradów-Zdrój Numer komisji: 3 Miejski Zespół Szkół
Świeradów-Zdrój Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Świeradów-Zdrój Numer komisji: 5 Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o. o. Grupa PGU Szpital Centrum Rehabilitacji i Reumatologii Goplana
Świerzawa Numer komisji: 1 Centrum Kultury, Sportu i Turystyki
Świętoszów Numer komisji: 7 Centrum Aktywności Społecznej w Świętoszowie
Targoszyn Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Targoszynie
Tarnówek Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska
Tomaszów Bolesławiecki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego
Tomisław Numer komisji: 1 Centrum Aktywności Społecznej w Tomisławiu
Trójca Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Trójcy
Trzcińsko Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Trzebień Numer komisji: 7 Dom Ludowy
Trzebnice Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta
Twardocice Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Tylice Numer komisji: 8 Świetlica Środowiskowa w Tylicach
Tymowa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Tymowej
Ubocze Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Ulesie Numer komisji: 6 Świetlica Środowiskowa
Uniejowice Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Warta Bolesławiecka Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury
Wądroże Wielkie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Wągrodno Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Wągrodnie
Węgliniec Numer komisji: 1 Węglinieckie Centrum Kultury
Węgliniec Numer komisji: 2 Węglinieckie Centrum Kultury
Wiadrów Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Wiadrowie
Wierzbowa Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gromadce z siedzibą w Wierzbowej
Wierzchosławice Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Wierzchowice Numer komisji: 4 Świetlica
Wieściszowice Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Wieściszowicach
Wilków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wilkowie
Wilków Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Wilków-Osiedle Numer komisji: 7 Świetlica
Winnica Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Witków Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Wleń Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu
Wleń Numer komisji: 2 Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Wleń Numer komisji: 5 Ośrodek Rehabilitacyjny i Opiekuńczy Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety we Wleniu
Włosień Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Emilii Plater w Platerówce
Wojanów Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Wojanowie przy Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach
Wojciechów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Wojciechowie
Wojcieszów Numer komisji: 1 Miejska Biblioteka Publiczna
Wojcieszów Numer komisji: 2 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Wojcieszów Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Wojcieszyce Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Wojcieszycach
Wojcieszyn Numer komisji: 3 Warsztat Terapii Zajęciowej
Wolbromek Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Wrociszów Górny Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska we Wrociszowie Górnym
Wykroty Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Wykrotach
Wysoka Numer komisji: 5 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej
Zaborów Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Zagrodno Numer komisji: 5 Remiza OSP
Zaręba Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Zarębie
Zaręba Numer komisji: 4 Zakład Karny w Zarębie
Zawidów Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury w Zawidowie
Zawidów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Zawidowie
Zbylutów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lwówku Śląskim Filia w Zbylutowie
Zebrzydowa Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Zebrzydowej
Zgorzelec Numer komisji: 1 Centrum Sportowo Rekreacyjne Sp. z o. o.
Zgorzelec Numer komisji: 2 Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich
Zgorzelec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka
Zgorzelec Numer komisji: 4 Przedszkole Publiczne Nr 2
Zgorzelec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Skłodowskiej – Curie (budynek byłego Gimnazjum Nr 1)
Zgorzelec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Skłodowskiej – Curie (budynek byłego Gimnazjum Nr 1)
Zgorzelec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Skłodowskiej – Curie
Zgorzelec Numer komisji: 8 Przedszkole Publiczne Nr 12
Zgorzelec Numer komisji: 9 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Zgorzelec Numer komisji: 10 Przedszkole Niepubliczne Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Zgorzelec Numer komisji: 11 Przedszkole Niepubliczne Nr 3 „Pajacyk”
Zgorzelec Numer komisji: 12 DPFA Europrymus Sp. z o. o
Zgorzelec Numer komisji: 13 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu
Zgorzelec Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jarosława Iwaszkiewicza (budynek byłego Gimnazjum Nr 2)
Zgorzelec Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jarosława Iwaszkiewicza
Zgorzelec Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jarosława Iwaszkiewicza
Zgorzelec Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej Jutrzenka w Zgorzelcu
Zgorzelec Numer komisji: 18 Dom Pomocy Społecznej Ostoja w Zgorzelcu
Zgorzelec Numer komisji: 19 Wielospecjalistyczny Szpital-Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Zielonka Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Zimna Woda Numer komisji: 8 Pawilon Klubowo-Sportowy
Złotniki Lubańskie Numer komisji: 7 Świetlica OSP w Złotnikach Lubańskich
Złotoryja Numer komisji: 1 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Vitbis
Złotoryja Numer komisji: 2 Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji w Złotoryi
Złotoryja Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Złotoryi
Złotoryja Numer komisji: 4 Hala Sportowa Tęcza przy Szkole Podstawowej nr 3 w Złotoryi
Złotoryja Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotoryi
Złotoryja Numer komisji: 6 Zespół Szkół Zawodowych w Złotoryi
Złotoryja Numer komisji: 7 Przedszkole Miejskie nr 2 w Złotoryi
Złotoryja Numer komisji: 8 Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
Złotoryja Numer komisji: 9 Żłobek Miejski w Złotoryi
Złotoryja Numer komisji: 10 Szpital Powiatowy im. A. Wolańczyka Sp. z o. o. w Złotoryi
Złotoryja Numer komisji: 11 Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Złotoryi
Żabice Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Żarki Średnie Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Żarska Wieś Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Żarskiej Wsi
Żarska Wieś Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Żarskiej Wsi
Żeliszów Numer komisji: 1 Dom Ludowy

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!