PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 776 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 1 Szkoła nr 1 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 2 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Aleksandrowie Łódzkim
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 3 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 4 Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 5 Centrum Pomocy Rodzinie i Uslug Socjalnych
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Aleksandrowie Łódzkim
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 4 im Marii Skłodowskiej-Curie w Aleksandrowie Łódzkim
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Aleksandrowie Łódzkim
Annopole Stare Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Annopolu Starym
Augustopol Numer komisji: 2 Świetlica w Remizie OSP Augustopol
Bałdrzychów Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie
Bałucz Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Bałuczu
Barczew Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Barczewie
Bąków Górny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Bąkowie Górnym
Bedlno Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Bedlnie
Bednary Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Bednarach
Bełchów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Bełchowie
Bełchów Numer komisji: 7 Filia Gminnego Ośrodka Kultury w Bełchowie
Bełdów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wyrzykowskiego w Bełdowie
Besiekiery Numer komisji: 4 Remiza OSP
Besiekierz Rudny Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Besiekierzu Rudnym
Biadaszki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Biadaszkach
Biała Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Białej
Biała Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Białej
Biała Druga Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej
Biała Druga Numer komisji: 2 Urząd Gminy Biała
Biała Góra Numer komisji: 3 Obiekt komunalny w Białej Górze
Biała Rządowa Numer komisji: 3 Remiza OSP w Białej Rządowej
Bielawki Numer komisji: 8 ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie
Bielawy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Bielawach
Bieniec Numer komisji: 1 Remiza OSP w Bieńcu
Biskupice Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Biskupicach
Błaszki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Błaszkach Hala Sportowa
Błaszki Numer komisji: 3 Publiczne Gimnazjum w Błaszkach
Błaszki Numer komisji: 9 Publiczne Gimnazjum w Błaszkach
Błędów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie
Błonie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bobrowniki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Bobrownikach
Bobrowniki Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Bobrownikach
Bocheń Numer komisji: 4 Gminna Biblioteka Publiczna w Bocheniu
Boczki Chełmońskie Numer komisji: 3 Filia w Boczkach Chełmońskich Gminnej Biblioteki Publicznej w Kocierzewie Południowym
Bogumiłowice Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bogumiłowicach
Bolesławiec Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury w Bolesławcu
Borówek Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Borówku
Bratoszewice Numer komisji: 4 Zespół Szkół Nr 1 im. Batalionów Chłopskich w Bratoszewicach
Brąszewice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brąszewicach
Brodne-Józefów Numer komisji: 2 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Brodnym-Józefowie
Brodnia Górna Numer komisji: 2 Budynek OSP
Bronisławów Numer komisji: 3 Ośrodek Upowszechniania Kultury w Bronisławowie
Bronów Numer komisji: 2 Muzeum Oświatowe w Bronowie
Brończyn Numer komisji: 5 Wiejska Świetlica w Brończynie
Broszęcin Numer komisji: 3 Remiza Strażacka w Broszęcinie
Broszki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Broszkach
Brzeg Numer komisji: 5 Centrum Kulturalno-Oświatowe we wsi Brzeg przy szkole podstawowej
Brzeźnio Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniu
Brzeźnio Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniu
Brzyków Numer komisji: 2 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Buczek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Budzynek Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Budzynku
Burzenin Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Burzeninie
Bychlew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Bychlewie
Byczyna Numer komisji: 17 Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie
Byszew Numer komisji: 5 Remiza OSP
Chajew Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Mikołaja w Chajewie
Charchów Pański Numer komisji: 6 Sala OSP w Charchowie Pańskim
Charłupia Mała Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Charłupi Małej
Charłupia Wielka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Charłupi Wielkiej
Chąśno Numer komisji: 2 Urząd Gminy Chąśno
Chechło Drugie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Chlewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Chlewie
Chociszew Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Chociszewie
Chociszew Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Chociszewie
Chociw Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Chojne Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Chojnem
Chorki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Chorzenice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Chorzenicach
Chorzew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Chorzewie
Chorzyna Numer komisji: 5 Oddział Przedszkolny
Chotów Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Chotowie
Chróścin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Chróścinie
Chruślin Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Chruślinie
Chwalborzyce Numer komisji: 1 Sala OSP
Cielce Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Cieszęcin Numer komisji: 11 Budynek szkolny w Cieszęcinie
Czarnożyły Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Czarnożyłach
Czastary Numer komisji: 1 Sala OSP w Czastarach
Czatolin Numer komisji: 5 Strażnica OSP w Czatolinie
Czechy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Czechach
Czechy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Czechach
Czernice Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Osjakowie Filia w Czernicach
Czerników Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Czernikowie
Czestków B Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Dalików Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dalikowie
Daszyna Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Daszynie
Dąbkowice Dolne Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Dąbkowicach
Dąbrowa Numer komisji: 16 Filia Biblioteczna MGBP w Dąbrowie
Dąbrowa Wielka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Dąbrowice Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Dąbrowicach
Dąbrówka Wielka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Wielkiej
Dłutów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dłutowie
Dłutów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dłutowie
Dłutów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Dłutowie
Dłutów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dłutowie
Dobieszków Numer komisji: 8 Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie
Dobra Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. 24 Lutego 1863 r. w Dobrej
Dobroń Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dobroniu
Dobroń Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Dobroniu
Dobroń Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dobroniu
Domaniew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Domaniewie
Domaniew Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Domaniewie
Domaniewice Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Domaniewicach
Drobnice Numer komisji: 4 Oddział Przedszkolny
Drużbin Numer komisji: 4 Budynek OSP w Drużbinie
Dubidze Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dubidzach
Dworszowice Kościelne-Kolonia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Dworszowice Pakoszowe Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Pakoszowych
Działoszyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka
Działoszyn Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Działoszynie
Działoszyn Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Działoszynie
Dzierzbiętów Duży Numer komisji: 8 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Dzierzgówek Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Dzierzgówku
Dzietrzkowice Numer komisji: 2 Hala Sportowa w Dzietrzkowicach
Dzietrzniki Numer komisji: 2 Zespół Szkół Samorządowych w Dzietrznikach
Galewice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Galewicach
Garbalin Numer komisji: 9 Zakład Karny w Garbalinie
Gaszyn Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa w Gaszynie
Gągolin Południowy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Gągolinie Południowym
Gieczno Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Giecznie
Gledzianówek Numer komisji: 3 Świetlica OSP w Gledzianówku
Głowno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Głownie
Głowno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Głownie
Głowno Numer komisji: 3 Żłobek Miejski w Głownie
Głowno Numer komisji: 4 Urząd Miejski w Głownie
Głowno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głownie
Głowno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Głownie
Głowno Numer komisji: 7 Zespół Szkół nr 1 w Głownie
Głowno Numer komisji: 8 Miejski Ośrodek Kultury w Głownie
Głowno Numer komisji: 9 Miejskie Przedszkole Nr 3 w Głownie
Głowno Numer komisji: 10 Szpital Głowno Grupa Zdrowie Sp. z o. o.
Głowno Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej w Głownie
Godynice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Godynicach
Gołębiewek Nowy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Gołębiewku
Gołębiew Nowy Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Goszczanów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Goszczanowie
Goślub Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Goślubiu
Gozdków Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Góra Świętej Małgorzaty Numer komisji: 5 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze Świętej Małgorzaty
Górna Wola Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Górnej Woli
Grabia Numer komisji: 5 Remiza OSP w Grabi
Grabno Numer komisji: 6 Remiza OSP w Grabnie
Grabów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Grabów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Grabów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Grabówka Numer komisji: 2 Remiza OSP w Grabówce
Grębień Numer komisji: 3 Budynek byłego Zespołu Szkół Samorządowych w Grębieniu
Grochów Numer komisji: 3 Ochotnicza Straż Pożarna
Grodzisko Numer komisji: 4 Sala OSP
Gromadzice Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gromadzicach
Grotniki Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Grotnikach
Grójec Wielki Numer komisji: 5 Środowiskowy Dom Samopomocy w Grójcu Wielkim
Gruszczyce Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Gruszczycach
Gzinka Numer komisji: 7 Strażnica OSP w Gzince
Helenów Numer komisji: 4 Budynek komunalny-świetlica wiejska
Huta Numer komisji: 2 Budynek OSP
Huta Numer komisji: 3 Dzienny Dom Pomocy
Izabelów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Izabelowie
Jadwisin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kłódnej
Jajczaki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Strugach
Jakubice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Jamno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Jamnie
Janiszewice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Janiszewicach
Jankowice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz z Oddziałem Przedszkolnym w Jankowicach
Janków Numer komisji: 5 Budynek po byłej szkole podstawowej
Janków Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Jankowie
Janów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Janowie
Jeziorsko Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kadłub Numer komisji: 23 Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Kadłubie
Kadzidłowa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Kalenice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kalenicach
Kalinowa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Kalinowej
Kałów Numer komisji: 10 Sala OSP w Kałowie
Kałuże Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Kałużach
Kamionka Numer komisji: 5 Remiza OSP w Kamionce
Kamyk Numer komisji: 4 Remiza OSP
Karsznice Numer komisji: 6 DPS w Karsznicach
Kaszew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kaszewie
Kaszewy Dworne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kazimierz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kazimierzu
Kazimierzew Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Zadzimiu
Kiełczygłów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kiełczygłowie
Kiernozia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kiernozi
Klementów Numer komisji: 12 Sala OSP w Klementowie
Kliczków Wielki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kliczkowie Wielkim
Klonowa Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Klonowej (sala posiedzeń)
Klonowa Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Klonowej
Klonowiec Stary Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna w Klonowcu Starym
Kłocko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Kłoniszew Numer komisji: 4 Budynek Szkoły w Małyniu
Kocierzew Południowy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kocierzewie Południowym
Kolonia Lipnik Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Lipniku
Kolonia Lisowice Numer komisji: 5 Szkoła Filialna w Kolonii Lisowice
Komorniki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Komornikach
Kompina Numer komisji: 1 Budynek po byłym Gimnazjum Nr 1 w Kompinie
Konopnica Numer komisji: 1 Urząd Gminy Konopnica
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Ścibiorka w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 5 Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 6 Konstantynowskie Centrum Pomocy Rodzinie w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 7 Przedszkole nr 1 z Grupą Żłobkową w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 8 Konstantynowskie Stowarzyszenie Śpiewaczo-Muzyczne im. Fryderyka Chopina
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 9 Ochotnicza Straż Pożarna Niesięcin w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 10 Przedszkole nr 3 BAJKA w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 11 Przedszkole nr 3 BAJKA w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej Pod Dębami w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 13 Dom Seniora 70 PLUS w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 14 Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIPLAN w Konstantynowie Łódzkim
Kopydłów Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Kopydłowie
Koźle Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. gen. dyw. Tadeusza Kutrzeby w Koźlu
Kraszkowice Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kraszkowicach
Krępa Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Krępie
Krobanów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Krobanowie
Krokocice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Krokocicach
Krośniewice Numer komisji: 1 Budynek na Stadionie Miejskim w Krośniewicach
Krośniewice Numer komisji: 2 Świetlica osiedlowa w Krośniewicach
Krośniewice Numer komisji: 3 Budynek po Szkole Podstawowej Nr 1 w Krośniewicach
Krośniewice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
Krośniewice Numer komisji: 5 Zespół Szkół Nr 1 w Krośniewicach (Budynek po Liceum Ogólnokształcącym w Krośniewicach wejście od ul. Łęczyckiej 19a)
Krzeczów Numer komisji: 3 Remiza OSP w Krzeczowie
Krzyworzeka Numer komisji: 3 Zespół Szkoły i Przedszkola w Krzyworzece
Krzyżanów Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Ksawerów Numer komisji: 1 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie
Ksawerów Numer komisji: 2 Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie
Ksawerów Numer komisji: 3 Szkola Podstawowa w Ksawerowie
Ksawerów Numer komisji: 4 Urząd Gminy Ksawerów
Ksawerów Numer komisji: 7 JOVIMED Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o. o. w Ksawerowie
Księża Wólka Numer komisji: 3 Budynek OSP w Księżej Wólce
Ktery Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Kuchary Numer komisji: 1 Świetlica OSP w Kucharach
Kuciny Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kucinach
Kurów Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa w Kurowie
Kutno Numer komisji: 1 Kutnowski Dom Kultury w Kutnie
Kutno Numer komisji: 2 Centrum Teatru, Muzyki i Tańca w Kutnie
Kutno Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie
Kutno Numer komisji: 4 Świetlica RSM Pionier w Kutnie
Kutno Numer komisji: 5 Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie
Kutno Numer komisji: 6 I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie
Kutno Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie
Kutno Numer komisji: 8 Przedszkole Miejskie Nr 17 NIEZAPOMINAJKA w Kutnie
Kutno Numer komisji: 9 Przedszkole Miejskie Nr 17 NIEZAPOMINAJKA w Kutnie
Kutno Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie
Kutno Numer komisji: 11 II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Kutnie
Kutno Numer komisji: 12 Budynek Parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kutnie
Kutno Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie
Kutno Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Kutnie
Kutno Numer komisji: 15 Zakłady Przemysłu Odzieżowego EMKON Sp. z o. o. w Kutnie
Kutno Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Kutnie
Kutno Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kutnie
Kutno Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kutnie
Kutno Numer komisji: 19 Przedszkole Miejskie Nr 15 Bajka w Kutnie
Kutno Numer komisji: 20 Bosch Service Zachorscy Autoryzowany Serwis Samochodowy w Kutnie
Kutno Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kutnie
Kutno Numer komisji: 22 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie
Kutno Numer komisji: 23 Przedszkole Miejskie Nr 16 Calineczka w Kutnie
Kutno Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
Kutno Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
Kutno Numer komisji: 26 Dom Pomocy Społecznej w Kutnie
Kutno Numer komisji: 27 Dom Pomocy Społecznej w Kutnie
Kutno Numer komisji: 28 Dom Pomocy Społecznej prow. przez Zgrom. SS Albertynek w Kutnie
Kutno Numer komisji: 29 Kutnowski Szpital Samorządowy Spółka z o. o. NZOZ Kutnowski Szpital Samorządowy im. dr Antoniego Troczewskiego
Kuźnica Błońska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kuźnicy Błońskiej
Kuźnica Skakawska Numer komisji: 8 Budynek szkolny w Kuźnicy Skakawskiej
Kwasków Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kwaskowie
Kwiatkowice Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Kwiatkowicach
Legendzin Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej Nad Strumykiem w Legendzinie
Leszczynek Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna w Leszczynku
Leśmierz Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Leśmierzu
Leźnica Mała Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Leźnica Wielka-Osiedle Numer komisji: 5 Klub Garnizonowy w Leźnicy Wielkiej-Osiedle
Lipicze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Lipiczu
Lipnica Numer komisji: 14 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Lipnicy
Lubianków Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubiankowie
Lubianków Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubiankowie
Lubola Numer komisji: 2 Budynek OSP w Luboli
Luciejów Numer komisji: 5 Budynek OSP
Lutomiersk Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Lutomiersku
Lutomiersk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Lutomiersku
Lututów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Lututowie
Lututów Numer komisji: 2 Filialna Szkoła Podstawowa w Niemojewie
Lututów Numer komisji: 5 Przedszkole Publiczne w Lututowie
Lututów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Lututowie
Łagiewniki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Łagiewnikach
Łagiewniki Nowe Numer komisji: 5 Świetlica gminna
Łagów Numer komisji: 6 Strażnica OSP w Łagowie
Łanięta Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Łaniętach
Łask Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Łask Numer komisji: 2 Łaski Dom Kultury
Łask Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Łask Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Łask Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 5
Łask Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 5
Łask Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 5
Łask Numer komisji: 8 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Łask Numer komisji: 9 Przedszkole Publiczne nr 4
Łask Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 1
Łask Numer komisji: 18 Szpital w Łasku
Łaszew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Łaszewie
Łazin Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Łazinie
Łęczyca Numer komisji: 1 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o.
Łęczyca Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 4
Łęczyca Numer komisji: 3 Urząd Miejski
Łęczyca Numer komisji: 4 Stowarzyszenie Abstynentów i Rodzin Abstynenckich Klubu Przebudzenie
Łęczyca Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 4
Łęczyca Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3
Łęczyca Numer komisji: 7 Liceum Ogólnokształcące
Łęczyca Numer komisji: 8 Bursa Szkolna
Łęczyca Numer komisji: 9 Dom Kultury
Łęczyca Numer komisji: 10 Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy
Łęczyca Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej w Łęczycy
Łęczyca Numer komisji: 12 Zakład Opiekuńczo Leczniczy w Łęczycy
Łopatki Numer komisji: 10 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łopatkach
Łowicz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 3
Łowicz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Popowie z siedzibą w Łowiczu
Łowicz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Łowicz Numer komisji: 3 Przedszkole nr 5
Łowicz Numer komisji: 4 Świetlica Rodzinnego Ogrodu Działkowego
Łowicz Numer komisji: 5 Budynek zaplecza boiska Ośrodka Sportu i Rekreacji-orlik
Łowicz Numer komisji: 6 Środowiskowy Dom Samopomocy
Łowicz Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 1
Łowicz Numer komisji: 8 I Liceum Ogólnokształcące
Łowicz Numer komisji: 9 Przedszkole nr 4
Łowicz Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1
Łowicz Numer komisji: 11 Przedszkole nr 2
Łowicz Numer komisji: 12 Przedszkole nr 1
Łowicz Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 4
Łowicz Numer komisji: 14 Szkoła Policealna Samorządu Województwa Łódzkiego
Łowicz Numer komisji: 15 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Łowicz Numer komisji: 16 Przedszkole nr 10
Łowicz Numer komisji: 17 Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji nr 2
Łowicz Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 7
Łowicz Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 7
Łowicz Numer komisji: 20 Przedszkole nr 7
Łowicz Numer komisji: 21 Przedszkole nr 7
Łowicz Numer komisji: 22 Szpital Zespołu Opieki Zdrowotnej
Łowicz Numer komisji: 23 Zakład Karny
Łubna-Jakusy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Łubnej-Jakusy
Łubnice Numer komisji: 3 Centrum Kultury Wsi w Łubnicach
Łyskornia Numer komisji: 5 Gminne Centrum Informacji w Łyskorni
Łyszkowice Numer komisji: 1 Przedszkole w Łyszkowicach
Makowiska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Makowiskach
Malenia Numer komisji: 4 Budynek po byłej szkole
Małków Numer komisji: 3 Dom Ludowy
Marzenin Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Marzeninie
Masłowice Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Masłowicach
Mastki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Józefa Ufy w Mastkach
Mazew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mazewie
Mąkolice Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolicach
Mieleszyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mieleszynie
Mierzyce Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mierzycach
Mirków Numer komisji: 10 Budynek szkolny w Mirkowie
Młynisko Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Młynisku
Modlna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty w Modlnej
Mogilno Duże Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Mogilnie Dużym
Mokrsko Numer komisji: 1 Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku
Muchnice Nowe Numer komisji: 3 Budynek OSP w Muchnicach Nowych
Muchnów Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Muchnowie
Mysłaków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Mysłakowie
Naramice Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramicach
Nieborów Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych w Nieborowie
Niechmirów Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Niechmirowie
Niedźwiada Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
Niemysłów Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Niemysłowie
Niesułków Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Niesułkowie
Niewiesz-Kolonia Numer komisji: 11 Sala OSP w Niewieszu
Nowa Brzeźnica Numer komisji: 1 Gimnazjum
Nowe Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa w Nowem
Nowe Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa w Nowem
Nowe Baby Numer komisji: 3 Świetlica w Remizie OSP Baby
Nowe Ostrowy Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Nowych Ostrowach
Nowy Gaj Numer komisji: 4 Budynek Szkoły w Nowym Gaju
Nowy Pudłów Numer komisji: 16 Sala OSP w Nowym Pudłowie
Ochle Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa-filia Szkoły Podstawowej w Chociwiu im. Jana Pawła II
Okalew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Okalewie
Okup Mały Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Okupie
Opole Numer komisji: 4 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Opolu
Oporów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Oporowie
Orątki Dolne Numer komisji: 3 Społeczna Szkoła Podstawowa
Orła Numer komisji: 9 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Orłej
Orpelów Numer komisji: 5 Strażnica OSP w Orpelowie
Osiek Numer komisji: 2 Wiejski Dom Kultury w Osieku
Osiny Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Osinach
Osjaków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Osjakowie
Osjaków Numer komisji: 6 Gminna Biblioteka Publiczna w Osjakowie
Osse Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Ossem
Ostrowy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Ostrowach
Ostrów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Ostrowie
Ostrówek Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury i Sportu w Ostrówku
Ostrówek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ostrówku
Ostrówki Numer komisji: 4 Świetlica w Remizie OSP Ostrówki
Oszkowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Oszkowicach
Owieczki Numer komisji: 4 Strażnica OSP w Owieczkach
Ozorków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 5
Ozorków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 5
Ozorków Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie Nr 1
Ozorków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
Ozorków Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ozorków Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 5
Ozorków Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ozorków Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ozorków Numer komisji: 9 Przedszkole Miejskie Nr 5
Ozorków Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ozorków Numer komisji: 11 Miejski Ośrodek Kultury
Ozorków Numer komisji: 12 Młodzieżowy Dom Kultury
Ozorków Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 4
Ozorków Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 4
Ozorków Numer komisji: 15 Przedszkole Miejskie Nr 3
Ozorków Numer komisji: 16 Dom Pomocy Społecznej
Ożarów Numer komisji: 5 Zespół Szkoły i Przedszkola w Ożarowie
Ożegów Numer komisji: 4 Ożegów
Pabianice Numer komisji: 1 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
Pabianice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Grzegorza Piramowicza
Pabianice Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej
Pabianice Numer komisji: 4 Dom Pomocy Społecznej
Pabianice Numer komisji: 5 I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego
Pabianice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefanii Sempołowskiej
Pabianice Numer komisji: 7 Młodzieżowy Dom Kultury
Pabianice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Grzegorza Piramowicza
Pabianice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Armii Krajowej
Pabianice Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II
Pabianice Numer komisji: 11 Przedszkole Miejskie nr 2
Pabianice Numer komisji: 12 Lokal Związku Nauczycielstwa Polskiego
Pabianice Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki
Pabianice Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki
Pabianice Numer komisji: 15 Dom Kultury „BARAK” PSM
Pabianice Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika
Pabianice Numer komisji: 17 Przedszkole Miejskie nr 16
Pabianice Numer komisji: 18 Zespół Szkół nr 2 im. prof. Janusza Groszkowskiego
Pabianice Numer komisji: 19 Zespół Szkół nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic
Pabianice Numer komisji: 20 Przedszkole Miejskie nr 6
Pabianice Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Małgorzaty Kozery-Gliszczyńskiej
Pabianice Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika
Pabianice Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika
Pabianice Numer komisji: 24 Przedszkole Miejskie nr 13
Pabianice Numer komisji: 25 Ochotnicza Straż Pożarna
Pabianice Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefanii Sempołowskiej
Pabianice Numer komisji: 27 Pabianickie Centrum Medyczne
Pabianice Numer komisji: 28 Dom Pomocy Społecznej
Pabianice Numer komisji: 29 Dom Pomocy Społecznej
Pajęczno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 2 Urząd Miejski w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 5 Biblioteka Publiczna w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 6 Szpital Rejonowy w Pajęcznie
Panaszew Numer komisji: 9 Sala OSP w Panaszewie
Paprotnia Numer komisji: 2 Sala OSP
Parądzice Numer komisji: 5 Obiekt komunalny w Parądzicach
Parcice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Parcicach
Parma Numer komisji: 8 Stowarzyszenie Osób NiepełnosprawnychTacy Sami-Warsztaty Terapii Zajęciowej
Parzęczew Numer komisji: 1 Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie
Parzęczew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Parzęczewie
Pawlikowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach
Pątnów Numer komisji: 6 Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie
Pełczyska Numer komisji: 6 Obiekt komunalny w Pełczyskach
Petrykozy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Petrykozach
Pęczniew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Deki-Deczyńskiego
Piaski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Piątek Numer komisji: 1 Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku
Piątek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Piątku
Piątkowisko Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Pichlice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Pichlicach
Pieczyska Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Pieczyskach
Plecka Dąbrowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. ks. J. Poniatowskiego w Pleckiej Dąbrowie
Pniewo Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Pniewie
Pniewo Małe Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pniewie
Poddębice Numer komisji: 1 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach
Poddębice Numer komisji: 2 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach
Poddębice Numer komisji: 3 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach
Poddębice Numer komisji: 4 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach
Poddębice Numer komisji: 5 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach
Poddębice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach
Poddębice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach
Poddębice Numer komisji: 18 Poddębickie Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Poddębicach-Szpital
Poddębice Numer komisji: 19 NZOZ MOŻ-MED. Sp. j. Możdżan w Poddębicach
Polesie Numer komisji: 8 Strażnica OSP w Polesiu
Poniatów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Poniatowie
Popowice Numer komisji: 7 Budynek byłego Zespołu Szkół Samorządowych w Popowicach
Popów Głowieński Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Popowie Głowieńskim
Proboszczowice Numer komisji: 8 OSP
Prusicko Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Prusinowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Prusinowicach
Pruszków Numer komisji: 4 Remiza OSP w Pruszkowie
Przatówek Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Przatówku
Przatów Dolny Numer komisji: 6 OSP w Przatowie
Puczniew Numer komisji: 5 Ochotnicza Straż Pożarna w Puczniewie
Raciszyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Raciszynie
Raczków Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Radostów Pierwszy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Radostowie Pierwszym
Radoszewice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Radoszewicach
Raducki Folwark Numer komisji: 3 Oddział Przedszkolny
Ralewice Numer komisji: 2 Sala OSP w Ralewicach
Rąbień Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu
Rąbień Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu
Rąbień AB Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej w Rąbieniu
Rembieszów Numer komisji: 3 Szkoła Społeczna w Rembieszowie
Restarzew Cmentarny Numer komisji: 6 Społeczna Szkoła Podstawowa
Rosanów Numer komisji: 3 Świetlica wiejska Rosanów
Rossoszyca Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Rossoszycy
Ruda Numer komisji: 5 Remiza OSP
Ruda Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa w Rudzie
Ruda-Bugaj Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie-Bugaj
Rulice Numer komisji: 8 Oddział Fizjoterapii i Rehabilitacji w Stanisławowie Szpitala Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łowiczu
Rychłocice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Rząśnia Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Rząśni
Rzechta Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Saków Numer komisji: 7 Obiekt komunalny w Sakowie
Seligów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Seligowie
Sędziejowice Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Sędziejowicach
Sędziejowice Numer komisji: 7 Gminny Ośrodek Kultury w Sędziejowicach
Sędzimirowice Numer komisji: 7 Wiejska Świetlica Środowiskowo Rekreacyjna w Sędzimirowicach
Siedlec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Siemkowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Siemkowicach
Sieniec Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa w Sieńcu
Sieradz Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 5 im. Misia Uszatka
Sieradz Numer komisji: 2 Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna
Sieradz Numer komisji: 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
Sieradz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 8
Sieradz Numer komisji: 5 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
Sieradz Numer komisji: 6 Przedszkole Nr 3 im. Jana Brzechwy
Sieradz Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Władysława Łokietka
Sieradz Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Władysława Łokietka
Sieradz Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego
Sieradz Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej
Sieradz Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 15
Sieradz Numer komisji: 12 Przedszkole Nr 15
Sieradz Numer komisji: 13 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
Sieradz Numer komisji: 14 Zespół Szkół Katolickich przy parafii Św. Urszuli Ledóchowskiej w Sieradzu
Sieradz Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Marii Konopnickiej
Sieradz Numer komisji: 16 II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
Sieradz Numer komisji: 17 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka
Sieradz Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Marii Konopnickiej
Sieradz Numer komisji: 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
Sieradz Numer komisji: 20 Szkola Podstawowa Nr 1 im. Władysława Reymonta
Sieradz Numer komisji: 21 Dom Ludowo Strażacki
Sieradz Numer komisji: 22 Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego
Sieradz Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janiny Majkowskiej
Sieradz Numer komisji: 24 Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu
Sieradz Numer komisji: 25 Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu
Sieradz Numer komisji: 26 Zakład Karny Sieradz
Sieradz Numer komisji: 27 Zakład Karny Sieradz
Sierpów Numer komisji: 6 Budynek komunalny-świetlica środowiskowa
Sikucin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sikucinie
Skaratki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Skaratkach
Skomlin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Skomlinie
Skromnica Numer komisji: 7 Budynek komunalny-świetlica środowiskowa
Skrzynno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Skrzynnie
Skrzynno Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Skrzynnie
Słomków Mokry Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym
Słowik Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Słowiku
Sługi Numer komisji: 3 Budynek Szkoły w Sługach
Słupsko Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Słupsku
Sobota Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sobocie
Sokolniki Numer komisji: 1 Gimnazjum Publiczne w Sokolnikach
Sokolniki-Las Numer komisji: 3 Budynek komunalny-świetlica środowiskowa
Solca Wielka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Solcy Wielkiej
Spycimierz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Spycimierzu
Stachlew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Stachlewie
Stara Sobótka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Stary Gostków Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej w Gostkowie
Stary Ochędzyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Starym Ochędzynie
Stary Waliszew Numer komisji: 4 Zespół Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie
Stolec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Stolcu
Strobin Numer komisji: 6 Środowiskowy Dom Samopomocy
Stróża Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Stróży
Strugienice Numer komisji: 2 Budynek po Szkole Podstawowej w Strugienicach
Stryków Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie
Stryków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Noblistów Polskich w Strykowie
Strzegocin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Strzegocinie
Strzelce Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Strzelcach
Strzelce Wielkie Numer komisji: 1 Sala Posiedzeń Urzędu Gminy
Strzelce Wielkie Numer komisji: 4 Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej
Suchodębie Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchodębiu
Suchowola Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchowoli
Sulmierzyce Numer komisji: 3 Urząd Gminy w Sulmierzycach
Sulmierzyce Numer komisji: 4 Gminna Biblioteka Publiczna im. Filipa Sulimierskiego w Sulmierzycach
Swędów Numer komisji: 6 Ochotnicza Straż Pożarna w Swędowie
Swędzieniejewice Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Swędzieniejewicach
Swoboda Numer komisji: 4 Filialna Szkoła Podstawowa w Swobodzie
Sworawa Numer komisji: 8 Sala OSP w Sworawie
Szadek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Szadku
Szadkowice-Ogrodzim Numer komisji: 7 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadkowicach-Ogrodzimiu
Szczawin Kościelny Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Szczawinie Kościelnym
Szczawno Numer komisji: 4 Remiza OSP w Szczawnie
Szczyt Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Szczycie
Szczyty Numer komisji: 2 Szkoła Filialna w Szczytach
Szewce Nadolne Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Szewcach Nadolnych
Szydłów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Szydłowie
Szynkielów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Śleszyn Numer komisji: 2 Świetlica w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej
Śliwniki Numer komisji: 6 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Śliwnikach
Śniatowa Numer komisji: 3 Wiejski Ośrodek Kultury w Śniatowej
Świnice Warckie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Świnicach Warckich
Teklinów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Teklinowie
Teodory Numer komisji: 12 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Teodorach
Toplin Numer komisji: 4 Remiza OSP w Toplinie
Topola Katowa Numer komisji: 7 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Topola Królewska Numer komisji: 1 Samorządowa Szkoła Podstawowa (budynek po byłym gimnazjum)
Toporów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Toporowie
Trębaczew Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Trębaczewie
Tum Numer komisji: 1 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Tumie
Turów Numer komisji: 18 Filia Biblioteczna MGBP w Turowie
Uniejów Numer komisji: 4 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie
Uniejów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Uniejowie
Uniejów Numer komisji: 6 Miejskie Przedszkole w Uniejowie
Uników Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Unikowie
Ustków Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Walichnowy Numer komisji: 3 Sala Ochotniczej Starży Pożarnej w Walichnowach
Wały B Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Warszewice Numer komisji: 10 Ochotnicza Straż Pożarna w Warszewicach
Warta Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Stanisława Skarżyńskiego w Warcie
Warta Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Stanisława Skarżyńskiego w Warcie
Warta Numer komisji: 12 Centrum Psychiatryczne w Warcie
Wartkowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Wartkowicach
Wągłczew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wągłczewie
Węglewice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Węglewicach
Wichernik Numer komisji: 2 Przedszkole w Wicherniku
Widawa Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Widawie
Widawa Numer komisji: 7 Zespół Szkół w Widawie
Wielenin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Wielgie Numer komisji: 5 Filia Przedszkola Ostrówek w Wielgiem
Wieluń Numer komisji: 1 Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 3 Zespół Szkół nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 4 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące SPSK w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 6 Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 8 Wieluński Dom Kultury w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 9 Publiczne Przedszkole Nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 12 I Liceum Ogólnokształcące w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 13 I Liceum Ogólnokształcące w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 14 Spółdzielczy Dom Kultury w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 15 I Liceum Ogólnokształcące w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 24 SP ZOZ w Wieluniu
Wieruszów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 2 Wieruszowski Dom Kultury
Wieruszów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 13 Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o. o. NZOZ Szpital Powiatowy w Wieruszowie
Wierzbie Numer komisji: 6 Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK
Wierzchlas Numer komisji: 1 Urząd Gminy Wierzchlas
Wierzchy Numer komisji: 5 Sala OSP w Wierzchach
Wiewiec Numer komisji: 2 Wiewiec Szkoła Podstawowa
Wiewiórczyn Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa w Wiewiórczynie
Wiewiórczyn Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa w Wiewiórczynie
Wilamów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Wilamowie
Wilczkowice Górne Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Wilczyca Numer komisji: 5 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Wilczycy
Wilkowice Numer komisji: 8 Obiekt komunalny w Turze
Wistka Numer komisji: 3 Wistka budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Witaszewice Numer komisji: 2 Budynek świetlicy wiejskiej w Witaszewicach
Witonia Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Witoni
Witów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Witowie
Witów Numer komisji: 7 Dom Opieki Społecznej w Sieradzu Filia w Witowie
Włyń Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Wodzierady Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Wodzieradach
Wojków Numer komisji: 4 Strażnica OSP Wojków
Wojsławice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Wojsławicach
Wojszyce Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Wojszycach
Wola Będkowska Numer komisji: 5 Remiza OSP w Woli Będkowskiej
Wola Chruścińska Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej w Woli Chruścińskiej
Wola Pierowa Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna
Wola Stępowska Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Woli Stępowskiej
Wola Zaradzyńska Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej
Wola Zaradzyńska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej
Wola Zbrożkowa Numer komisji: 4 Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli Zbrożkowej
Woźniaków Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Wójcin Numer komisji: 1 Centrum Kultury Wsi w Wójcinie
Wroczyny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa we Wroczynach
Wrońsko Numer komisji: 5 Remiza OSP
Wróblew Numer komisji: 1 Publiczne Przedszkole we Wróblewie
Wróblew Numer komisji: 3 Remiza OSP we Wróblewie
Wrzeszczewice Numer komisji: 15 Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wrzeszczewicach
Wydrzyn Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Wydrzynie
Wygoda Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Wygodzie
Wyszanów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Wyszanowie
Zalesie Numer komisji: 6 Budynek po Katolickiej Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi im. św. Jana Pawła II w Zalesiu
Załęcze Małe Numer komisji: 8 Zespół Szkół Samorządowych w Załęczu Małym
Załęcze Wielkie Numer komisji: 9 Budynek byłego Zespołu Szkół Samorządowych w Załęczu Wielkim
Zapolice Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach
Zborów Numer komisji: 4 Budynek wiejski
Zduny Numer komisji: 1 Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Zduny w Zdunach
Zduńska Wola Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki
Zduńska Wola Numer komisji: 2 Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte
Zduńska Wola Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Zduńska Wola Numer komisji: 4 Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica
Zduńska Wola Numer komisji: 5 Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
Zduńska Wola Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki Sala Gimnastyczna
Zduńska Wola Numer komisji: 7 Hala Sportowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1
Zduńska Wola Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika
Zduńska Wola Numer komisji: 9 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
Zduńska Wola Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 12
Zduńska Wola Numer komisji: 11 Publiczne Przedszkole nr 2 „Tęczowe Przedszkole”
Zduńska Wola Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Władysława Broniewskiego
Zduńska Wola Numer komisji: 13 Publiczne Przedszkole nr 3 „Wesoła Trójeczka”
Zduńska Wola Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II
Zduńska Wola Numer komisji: 15 Publiczne Przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi
Zduńska Wola Numer komisji: 16 Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej
Zduńska Wola Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 2
Zduńska Wola Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 5 im. św. Alojzego Orione
Zduńska Wola Numer komisji: 19 Świetlica
Zduńska Wola Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kolejarzy Polskich
Zduńska Wola Numer komisji: 21 Filia Miejskiego Domu Kultury
Zduńska Wola Numer komisji: 22 Dom Pomocy Społecznej
Zduńska Wola Numer komisji: 23 Zduńskowolski Szpital Powiatowy Sp. z o. o.
Zelgoszcz Numer komisji: 9 Ochotnicza Straż Pożarna w Zelgoszczy
Zgierz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna Filia nr 6
Zgierz Numer komisji: 2 Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Zgierz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 8
Zgierz Numer komisji: 4 Miejskie Przedszkole Nr 2
Zgierz Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 8
Zgierz Numer komisji: 6 Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Zgierz Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej
Zgierz Numer komisji: 8 Miejski Zespół Przychodni Rejonowych
Zgierz Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Zgierz Numer komisji: 10 Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Bolesława Prusa
Zgierz Numer komisji: 11 Miejski Żłobek im. Koziołka Matołka
Zgierz Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Zgierz Numer komisji: 13 Miejskie Przedszkole Nr 13 Bajkowe Przedszkole
Zgierz Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 11
Zgierz Numer komisji: 15 Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego
Zgierz Numer komisji: 16 Internat Zespołu Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka (wejście od ul. ks. Szczepana Rembowskiego)
Zgierz Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 11
Zgierz Numer komisji: 18 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica
Zgierz Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Kochanowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi
Zgierz Numer komisji: 20 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica
Zgierz Numer komisji: 21 Park Kulturowy Miasto Tkaczy
Zgierz Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zgierz Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zgierz Numer komisji: 24 Państwowa Szkoła Muzyczna
Zgierz Numer komisji: 25 Starostwo Powiatowe w Zgierzu
Zgierz Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Niepokoja
Zgierz Numer komisji: 27 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
Zgierz Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 10
Zgierz Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Nr 10
Zgierz Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Zgierz Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa Nr 3
Zgierz Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa Nr 3
Zgierz Numer komisji: 33 Miejskie Przedszkole Nr 10
Zgierz Numer komisji: 34 Miejskie Przedszkole Nr 10
Zgierz Numer komisji: 35 Zespół Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka (wejście od ul. Stefana Cezaka)
Zgierz Numer komisji: 36 Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowe
Zgierz Numer komisji: 37 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Zgierz Numer komisji: 38 Centrum Medyczne Boruta Sp. z o. o. w Zgierzu
Zgierz Numer komisji: 39 Europejskie Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie CARE sp. z o. o. w Zgierzu
Zgierz Numer komisji: 40 Dom Pomocy Społecznej w Zgierzu
Zielkowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zielkowicach
Złaków Kościelny Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Złakowie Kościelnym
Złoczew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Złoczewie
Złoczew Numer komisji: 2 Publiczne Gminazjum w Złoczewie
Złoczew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Złoczewie
Zygry Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Zygrach
Żdżary Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Żdżarach
Żeronice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Żeronicach
Żuraw Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Żurawiu
Żychlin Numer komisji: 4 Zespół Szkół Nr 1
Żychlin Numer komisji: 5 Zespół Szkół Nr 1
Żychlin Numer komisji: 6 Gminne Centrum Promocji i Informacji-sala konferencyjna
Żychlin Numer komisji: 7 Żychliński Dom Kultury
Żychlin Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Żychlin Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Żytowice Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny Oddział w Żytowicach
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!