Znaleziono: 776 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 1 Szkoła nr 1 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 2 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Aleksandrowie Łódzkim
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 3 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 4 Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 5 Centrum Pomocy Rodzinie i Uslug Socjalnych
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Aleksandrowie Łódzkim
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 4 im Marii Skłodowskiej-Curie w Aleksandrowie Łódzkim
Aleksandrów Łódzki Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Aleksandrowie Łódzkim
Annopole Stare Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Annopolu Starym
Augustopol Numer komisji: 2 Świetlica w Remizie OSP Augustopol
Bałdrzychów Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie
Bałucz Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Bałuczu
Barczew Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Barczewie
Bąków Górny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Bąkowie Górnym
Bedlno Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Bedlnie
Bednary Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Bednarach
Bełchów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Bełchowie
Bełchów Numer komisji: 7 Filia Gminnego Ośrodka Kultury w Bełchowie
Bełdów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wyrzykowskiego w Bełdowie
Besiekiery Numer komisji: 4 Remiza OSP
Besiekierz Rudny Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Besiekierzu Rudnym
Biadaszki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Biadaszkach
Biała Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Białej
Biała Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Białej
Biała Druga Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej
Biała Druga Numer komisji: 2 Urząd Gminy Biała
Biała Góra Numer komisji: 3 Obiekt komunalny w Białej Górze
Biała Rządowa Numer komisji: 3 Remiza OSP w Białej Rządowej
Bielawki Numer komisji: 8 ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie
Bielawy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Bielawach
Bieniec Numer komisji: 1 Remiza OSP w Bieńcu
Biskupice Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Biskupicach
Błaszki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Błaszkach Hala Sportowa
Błaszki Numer komisji: 3 Publiczne Gimnazjum w Błaszkach
Błaszki Numer komisji: 9 Publiczne Gimnazjum w Błaszkach
Błędów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie
Błonie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bobrowniki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Bobrownikach
Bobrowniki Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Bobrownikach
Bocheń Numer komisji: 4 Gminna Biblioteka Publiczna w Bocheniu
Boczki Chełmońskie Numer komisji: 3 Filia w Boczkach Chełmońskich Gminnej Biblioteki Publicznej w Kocierzewie Południowym
Bogumiłowice Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bogumiłowicach
Bolesławiec Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury w Bolesławcu
Borówek Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Borówku
Bratoszewice Numer komisji: 4 Zespół Szkół Nr 1 im. Batalionów Chłopskich w Bratoszewicach
Brąszewice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brąszewicach
Brodne-Józefów Numer komisji: 2 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Brodnym-Józefowie
Brodnia Górna Numer komisji: 2 Budynek OSP
Bronisławów Numer komisji: 3 Ośrodek Upowszechniania Kultury w Bronisławowie
Bronów Numer komisji: 2 Muzeum Oświatowe w Bronowie
Brończyn Numer komisji: 5 Wiejska Świetlica w Brończynie
Broszęcin Numer komisji: 3 Remiza Strażacka w Broszęcinie
Broszki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Broszkach
Brzeg Numer komisji: 5 Centrum Kulturalno-Oświatowe we wsi Brzeg przy szkole podstawowej
Brzeźnio Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniu
Brzeźnio Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniu
Brzyków Numer komisji: 2 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Buczek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Budzynek Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Budzynku
Burzenin Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Burzeninie
Bychlew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Bychlewie
Byczyna Numer komisji: 17 Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie
Byszew Numer komisji: 5 Remiza OSP
Chajew Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Mikołaja w Chajewie
Charchów Pański Numer komisji: 6 Sala OSP w Charchowie Pańskim
Charłupia Mała Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Charłupi Małej
Charłupia Wielka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Charłupi Wielkiej
Chąśno Numer komisji: 2 Urząd Gminy Chąśno
Chechło Drugie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Chlewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Chlewie
Chociszew Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Chociszewie
Chociszew Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Chociszewie
Chociw Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Chojne Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Chojnem
Chorki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Chorzenice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Chorzenicach
Chorzew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Chorzewie
Chorzyna Numer komisji: 5 Oddział Przedszkolny
Chotów Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Chotowie
Chróścin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Chróścinie
Chruślin Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Chruślinie
Chwalborzyce Numer komisji: 1 Sala OSP
Cielce Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Cieszęcin Numer komisji: 11 Budynek szkolny w Cieszęcinie
Czarnożyły Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Czarnożyłach
Czastary Numer komisji: 1 Sala OSP w Czastarach
Czatolin Numer komisji: 5 Strażnica OSP w Czatolinie
Czechy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Czechach
Czechy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Czechach
Czernice Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Osjakowie Filia w Czernicach
Czerników Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Czernikowie
Czestków B Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Dalików Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dalikowie
Daszyna Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Daszynie
Dąbkowice Dolne Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Dąbkowicach
Dąbrowa Numer komisji: 16 Filia Biblioteczna MGBP w Dąbrowie
Dąbrowa Wielka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Dąbrowice Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Dąbrowicach
Dąbrówka Wielka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Wielkiej
Dłutów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dłutowie
Dłutów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dłutowie
Dłutów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Dłutowie
Dłutów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dłutowie
Dobieszków Numer komisji: 8 Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie
Dobra Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. 24 Lutego 1863 r. w Dobrej
Dobroń Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dobroniu
Dobroń Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Dobroniu
Dobroń Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dobroniu
Domaniew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Domaniewie
Domaniew Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Domaniewie
Domaniewice Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Domaniewicach
Drobnice Numer komisji: 4 Oddział Przedszkolny
Drużbin Numer komisji: 4 Budynek OSP w Drużbinie
Dubidze Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dubidzach
Dworszowice Kościelne-Kolonia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Dworszowice Pakoszowe Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Pakoszowych
Działoszyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka
Działoszyn Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Działoszynie
Działoszyn Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Działoszynie
Dzierzbiętów Duży Numer komisji: 8 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Dzierzgówek Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Dzierzgówku
Dzietrzkowice Numer komisji: 2 Hala Sportowa w Dzietrzkowicach
Dzietrzniki Numer komisji: 2 Zespół Szkół Samorządowych w Dzietrznikach
Galewice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Galewicach
Garbalin Numer komisji: 9 Zakład Karny w Garbalinie
Gaszyn Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa w Gaszynie
Gągolin Południowy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Gągolinie Południowym
Gieczno Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Giecznie
Gledzianówek Numer komisji: 3 Świetlica OSP w Gledzianówku
Głowno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Głownie
Głowno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Głownie
Głowno Numer komisji: 3 Żłobek Miejski w Głownie
Głowno Numer komisji: 4 Urząd Miejski w Głownie
Głowno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głownie
Głowno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Głownie
Głowno Numer komisji: 7 Zespół Szkół nr 1 w Głownie
Głowno Numer komisji: 8 Miejski Ośrodek Kultury w Głownie
Głowno Numer komisji: 9 Miejskie Przedszkole Nr 3 w Głownie
Głowno Numer komisji: 10 Szpital Głowno Grupa Zdrowie Sp. z o. o.
Głowno Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej w Głownie
Godynice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Godynicach
Gołębiewek Nowy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Gołębiewku
Gołębiew Nowy Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Goszczanów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Goszczanowie
Goślub Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Goślubiu
Gozdków Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Góra Świętej Małgorzaty Numer komisji: 5 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze Świętej Małgorzaty
Górna Wola Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Górnej Woli
Grabia Numer komisji: 5 Remiza OSP w Grabi
Grabno Numer komisji: 6 Remiza OSP w Grabnie
Grabów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Grabów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Grabów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Grabówka Numer komisji: 2 Remiza OSP w Grabówce
Grębień Numer komisji: 3 Budynek byłego Zespołu Szkół Samorządowych w Grębieniu
Grochów Numer komisji: 3 Ochotnicza Straż Pożarna
Grodzisko Numer komisji: 4 Sala OSP
Gromadzice Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gromadzicach
Grotniki Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Grotnikach
Grójec Wielki Numer komisji: 5 Środowiskowy Dom Samopomocy w Grójcu Wielkim
Gruszczyce Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Gruszczycach
Gzinka Numer komisji: 7 Strażnica OSP w Gzince
Helenów Numer komisji: 4 Budynek komunalny-świetlica wiejska
Huta Numer komisji: 2 Budynek OSP
Huta Numer komisji: 3 Dzienny Dom Pomocy
Izabelów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Izabelowie
Jadwisin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kłódnej
Jajczaki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Strugach
Jakubice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Jamno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Jamnie
Janiszewice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Janiszewicach
Jankowice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz z Oddziałem Przedszkolnym w Jankowicach
Janków Numer komisji: 5 Budynek po byłej szkole podstawowej
Janków Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Jankowie
Janów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Janowie
Jeziorsko Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kadłub Numer komisji: 23 Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Kadłubie
Kadzidłowa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Kalenice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kalenicach
Kalinowa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Kalinowej
Kałów Numer komisji: 10 Sala OSP w Kałowie
Kałuże Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Kałużach
Kamionka Numer komisji: 5 Remiza OSP w Kamionce
Kamyk Numer komisji: 4 Remiza OSP
Karsznice Numer komisji: 6 DPS w Karsznicach
Kaszew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kaszewie
Kaszewy Dworne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kazimierz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kazimierzu
Kazimierzew Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Zadzimiu
Kiełczygłów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kiełczygłowie
Kiernozia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kiernozi
Klementów Numer komisji: 12 Sala OSP w Klementowie
Kliczków Wielki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kliczkowie Wielkim
Klonowa Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Klonowej (sala posiedzeń)
Klonowa Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Klonowej
Klonowiec Stary Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna w Klonowcu Starym
Kłocko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Kłoniszew Numer komisji: 4 Budynek Szkoły w Małyniu
Kocierzew Południowy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kocierzewie Południowym
Kolonia Lipnik Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Lipniku
Kolonia Lisowice Numer komisji: 5 Szkoła Filialna w Kolonii Lisowice
Komorniki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Komornikach
Kompina Numer komisji: 1 Budynek po byłym Gimnazjum Nr 1 w Kompinie
Konopnica Numer komisji: 1 Urząd Gminy Konopnica
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Ścibiorka w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 5 Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 6 Konstantynowskie Centrum Pomocy Rodzinie w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 7 Przedszkole nr 1 z Grupą Żłobkową w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 8 Konstantynowskie Stowarzyszenie Śpiewaczo-Muzyczne im. Fryderyka Chopina
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 9 Ochotnicza Straż Pożarna Niesięcin w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 10 Przedszkole nr 3 BAJKA w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 11 Przedszkole nr 3 BAJKA w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej Pod Dębami w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 13 Dom Seniora 70 PLUS w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki Numer komisji: 14 Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIPLAN w Konstantynowie Łódzkim
Kopydłów Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Kopydłowie
Koźle Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. gen. dyw. Tadeusza Kutrzeby w Koźlu
Kraszkowice Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kraszkowicach
Krępa Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Krępie
Krobanów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Krobanowie
Krokocice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Krokocicach
Krośniewice Numer komisji: 1 Budynek na Stadionie Miejskim w Krośniewicach
Krośniewice Numer komisji: 2 Świetlica osiedlowa w Krośniewicach
Krośniewice Numer komisji: 3 Budynek po Szkole Podstawowej Nr 1 w Krośniewicach
Krośniewice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
Krośniewice Numer komisji: 5 Zespół Szkół Nr 1 w Krośniewicach (Budynek po Liceum Ogólnokształcącym w Krośniewicach wejście od ul. Łęczyckiej 19a)
Krzeczów Numer komisji: 3 Remiza OSP w Krzeczowie
Krzyworzeka Numer komisji: 3 Zespół Szkoły i Przedszkola w Krzyworzece
Krzyżanów Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Ksawerów Numer komisji: 1 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie
Ksawerów Numer komisji: 2 Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie
Ksawerów Numer komisji: 3 Szkola Podstawowa w Ksawerowie
Ksawerów Numer komisji: 4 Urząd Gminy Ksawerów
Ksawerów Numer komisji: 7 JOVIMED Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o. o. w Ksawerowie
Księża Wólka Numer komisji: 3 Budynek OSP w Księżej Wólce
Ktery Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Kuchary Numer komisji: 1 Świetlica OSP w Kucharach
Kuciny Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kucinach
Kurów Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa w Kurowie
Kutno Numer komisji: 1 Kutnowski Dom Kultury w Kutnie
Kutno Numer komisji: 2 Centrum Teatru, Muzyki i Tańca w Kutnie
Kutno Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie
Kutno Numer komisji: 4 Świetlica RSM Pionier w Kutnie
Kutno Numer komisji: 5 Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie
Kutno Numer komisji: 6 I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie
Kutno Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie
Kutno Numer komisji: 8 Przedszkole Miejskie Nr 17 NIEZAPOMINAJKA w Kutnie
Kutno Numer komisji: 9 Przedszkole Miejskie Nr 17 NIEZAPOMINAJKA w Kutnie
Kutno Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie
Kutno Numer komisji: 11 II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Kutnie
Kutno Numer komisji: 12 Budynek Parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kutnie
Kutno Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie
Kutno Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Kutnie
Kutno Numer komisji: 15 Zakłady Przemysłu Odzieżowego EMKON Sp. z o. o. w Kutnie
Kutno Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Kutnie
Kutno Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kutnie
Kutno Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kutnie
Kutno Numer komisji: 19 Przedszkole Miejskie Nr 15 Bajka w Kutnie
Kutno Numer komisji: 20 Bosch Service Zachorscy Autoryzowany Serwis Samochodowy w Kutnie
Kutno Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kutnie
Kutno Numer komisji: 22 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie
Kutno Numer komisji: 23 Przedszkole Miejskie Nr 16 Calineczka w Kutnie
Kutno Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
Kutno Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
Kutno Numer komisji: 26 Dom Pomocy Społecznej w Kutnie
Kutno Numer komisji: 27 Dom Pomocy Społecznej w Kutnie
Kutno Numer komisji: 28 Dom Pomocy Społecznej prow. przez Zgrom. SS Albertynek w Kutnie
Kutno Numer komisji: 29 Kutnowski Szpital Samorządowy Spółka z o. o. NZOZ Kutnowski Szpital Samorządowy im. dr Antoniego Troczewskiego
Kuźnica Błońska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kuźnicy Błońskiej
Kuźnica Skakawska Numer komisji: 8 Budynek szkolny w Kuźnicy Skakawskiej
Kwasków Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kwaskowie
Kwiatkowice Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Kwiatkowicach
Legendzin Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej Nad Strumykiem w Legendzinie
Leszczynek Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna w Leszczynku
Leśmierz Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Leśmierzu
Leźnica Mała Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Leźnica Wielka-Osiedle Numer komisji: 5 Klub Garnizonowy w Leźnicy Wielkiej-Osiedle
Lipicze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Lipiczu
Lipnica Numer komisji: 14 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Lipnicy
Lubianków Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubiankowie
Lubianków Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubiankowie
Lubola Numer komisji: 2 Budynek OSP w Luboli
Luciejów Numer komisji: 5 Budynek OSP
Lutomiersk Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Lutomiersku
Lutomiersk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Lutomiersku
Lututów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Lututowie
Lututów Numer komisji: 2 Filialna Szkoła Podstawowa w Niemojewie
Lututów Numer komisji: 5 Przedszkole Publiczne w Lututowie
Lututów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Lututowie
Łagiewniki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Łagiewnikach
Łagiewniki Nowe Numer komisji: 5 Świetlica gminna
Łagów Numer komisji: 6 Strażnica OSP w Łagowie
Łanięta Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Łaniętach
Łask Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Łask Numer komisji: 2 Łaski Dom Kultury
Łask Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Łask Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Łask Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 5
Łask Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 5
Łask Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 5
Łask Numer komisji: 8 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Łask Numer komisji: 9 Przedszkole Publiczne nr 4
Łask Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 1
Łask Numer komisji: 18 Szpital w Łasku
Łaszew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Łaszewie
Łazin Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Łazinie
Łęczyca Numer komisji: 1 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o.
Łęczyca Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 4
Łęczyca Numer komisji: 3 Urząd Miejski
Łęczyca Numer komisji: 4 Stowarzyszenie Abstynentów i Rodzin Abstynenckich Klubu Przebudzenie
Łęczyca Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 4
Łęczyca Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3
Łęczyca Numer komisji: 7 Liceum Ogólnokształcące
Łęczyca Numer komisji: 8 Bursa Szkolna
Łęczyca Numer komisji: 9 Dom Kultury
Łęczyca Numer komisji: 10 Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy
Łęczyca Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej w Łęczycy
Łęczyca Numer komisji: 12 Zakład Opiekuńczo Leczniczy w Łęczycy
Łopatki Numer komisji: 10 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łopatkach
Łowicz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 3
Łowicz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Popowie z siedzibą w Łowiczu
Łowicz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Łowicz Numer komisji: 3 Przedszkole nr 5
Łowicz Numer komisji: 4 Świetlica Rodzinnego Ogrodu Działkowego
Łowicz Numer komisji: 5 Budynek zaplecza boiska Ośrodka Sportu i Rekreacji-orlik
Łowicz Numer komisji: 6 Środowiskowy Dom Samopomocy
Łowicz Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 1
Łowicz Numer komisji: 8 I Liceum Ogólnokształcące
Łowicz Numer komisji: 9 Przedszkole nr 4
Łowicz Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1
Łowicz Numer komisji: 11 Przedszkole nr 2
Łowicz Numer komisji: 12 Przedszkole nr 1
Łowicz Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 4
Łowicz Numer komisji: 14 Szkoła Policealna Samorządu Województwa Łódzkiego
Łowicz Numer komisji: 15 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Łowicz Numer komisji: 16 Przedszkole nr 10
Łowicz Numer komisji: 17 Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji nr 2
Łowicz Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 7
Łowicz Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 7
Łowicz Numer komisji: 20 Przedszkole nr 7
Łowicz Numer komisji: 21 Przedszkole nr 7
Łowicz Numer komisji: 22 Szpital Zespołu Opieki Zdrowotnej
Łowicz Numer komisji: 23 Zakład Karny
Łubna-Jakusy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Łubnej-Jakusy
Łubnice Numer komisji: 3 Centrum Kultury Wsi w Łubnicach
Łyskornia Numer komisji: 5 Gminne Centrum Informacji w Łyskorni
Łyszkowice Numer komisji: 1 Przedszkole w Łyszkowicach
Makowiska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Makowiskach
Malenia Numer komisji: 4 Budynek po byłej szkole
Małków Numer komisji: 3 Dom Ludowy
Marzenin Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Marzeninie
Masłowice Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Masłowicach
Mastki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Józefa Ufy w Mastkach
Mazew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mazewie
Mąkolice Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolicach
Mieleszyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mieleszynie
Mierzyce Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mierzycach
Mirków Numer komisji: 10 Budynek szkolny w Mirkowie
Młynisko Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Młynisku
Modlna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty w Modlnej
Mogilno Duże Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Mogilnie Dużym
Mokrsko Numer komisji: 1 Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku
Muchnice Nowe Numer komisji: 3 Budynek OSP w Muchnicach Nowych
Muchnów Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Muchnowie
Mysłaków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Mysłakowie
Naramice Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramicach
Nieborów Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych w Nieborowie
Niechmirów Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Niechmirowie
Niedźwiada Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
Niemysłów Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Niemysłowie
Niesułków Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Niesułkowie
Niewiesz-Kolonia Numer komisji: 11 Sala OSP w Niewieszu
Nowa Brzeźnica Numer komisji: 1 Gimnazjum
Nowe Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa w Nowem
Nowe Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa w Nowem
Nowe Baby Numer komisji: 3 Świetlica w Remizie OSP Baby
Nowe Ostrowy Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Nowych Ostrowach
Nowy Gaj Numer komisji: 4 Budynek Szkoły w Nowym Gaju
Nowy Pudłów Numer komisji: 16 Sala OSP w Nowym Pudłowie
Ochle Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa-filia Szkoły Podstawowej w Chociwiu im. Jana Pawła II
Okalew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Okalewie
Okup Mały Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Okupie
Opole Numer komisji: 4 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Opolu
Oporów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Oporowie
Orątki Dolne Numer komisji: 3 Społeczna Szkoła Podstawowa
Orła Numer komisji: 9 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Orłej
Orpelów Numer komisji: 5 Strażnica OSP w Orpelowie
Osiek Numer komisji: 2 Wiejski Dom Kultury w Osieku
Osiny Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Osinach
Osjaków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Osjakowie
Osjaków Numer komisji: 6 Gminna Biblioteka Publiczna w Osjakowie
Osse Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Ossem
Ostrowy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Ostrowach
Ostrów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Ostrowie
Ostrówek Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury i Sportu w Ostrówku
Ostrówek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ostrówku
Ostrówki Numer komisji: 4 Świetlica w Remizie OSP Ostrówki
Oszkowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Oszkowicach
Owieczki Numer komisji: 4 Strażnica OSP w Owieczkach
Ozorków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 5
Ozorków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 5
Ozorków Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie Nr 1
Ozorków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
Ozorków Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ozorków Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 5
Ozorków Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ozorków Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ozorków Numer komisji: 9 Przedszkole Miejskie Nr 5
Ozorków Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ozorków Numer komisji: 11 Miejski Ośrodek Kultury
Ozorków Numer komisji: 12 Młodzieżowy Dom Kultury
Ozorków Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 4
Ozorków Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 4
Ozorków Numer komisji: 15 Przedszkole Miejskie Nr 3
Ozorków Numer komisji: 16 Dom Pomocy Społecznej
Ożarów Numer komisji: 5 Zespół Szkoły i Przedszkola w Ożarowie
Ożegów Numer komisji: 4 Ożegów
Pabianice Numer komisji: 1 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
Pabianice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Grzegorza Piramowicza
Pabianice Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej
Pabianice Numer komisji: 4 Dom Pomocy Społecznej
Pabianice Numer komisji: 5 I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego
Pabianice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefanii Sempołowskiej
Pabianice Numer komisji: 7 Młodzieżowy Dom Kultury
Pabianice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Grzegorza Piramowicza
Pabianice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Armii Krajowej
Pabianice Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II
Pabianice Numer komisji: 11 Przedszkole Miejskie nr 2
Pabianice Numer komisji: 12 Lokal Związku Nauczycielstwa Polskiego
Pabianice Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki
Pabianice Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki
Pabianice Numer komisji: 15 Dom Kultury „BARAK” PSM
Pabianice Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika
Pabianice Numer komisji: 17 Przedszkole Miejskie nr 16
Pabianice Numer komisji: 18 Zespół Szkół nr 2 im. prof. Janusza Groszkowskiego
Pabianice Numer komisji: 19 Zespół Szkół nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic
Pabianice Numer komisji: 20 Przedszkole Miejskie nr 6
Pabianice Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Małgorzaty Kozery-Gliszczyńskiej
Pabianice Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika
Pabianice Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika
Pabianice Numer komisji: 24 Przedszkole Miejskie nr 13
Pabianice Numer komisji: 25 Ochotnicza Straż Pożarna
Pabianice Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefanii Sempołowskiej
Pabianice Numer komisji: 27 Pabianickie Centrum Medyczne
Pabianice Numer komisji: 28 Dom Pomocy Społecznej
Pabianice Numer komisji: 29 Dom Pomocy Społecznej
Pajęczno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 2 Urząd Miejski w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 5 Biblioteka Publiczna w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 6 Szpital Rejonowy w Pajęcznie
Panaszew Numer komisji: 9 Sala OSP w Panaszewie
Paprotnia Numer komisji: 2 Sala OSP
Parądzice Numer komisji: 5 Obiekt komunalny w Parądzicach
Parcice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Parcicach
Parma Numer komisji: 8 Stowarzyszenie Osób NiepełnosprawnychTacy Sami-Warsztaty Terapii Zajęciowej
Parzęczew Numer komisji: 1 Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie
Parzęczew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Parzęczewie
Pawlikowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach
Pątnów Numer komisji: 6 Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie
Pełczyska Numer komisji: 6 Obiekt komunalny w Pełczyskach
Petrykozy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Petrykozach
Pęczniew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Deki-Deczyńskiego
Piaski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Piątek Numer komisji: 1 Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku
Piątek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Piątku
Piątkowisko Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Pichlice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Pichlicach
Pieczyska Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Pieczyskach
Plecka Dąbrowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. ks. J. Poniatowskiego w Pleckiej Dąbrowie
Pniewo Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Pniewie
Pniewo Małe Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pniewie
Poddębice Numer komisji: 1 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach
Poddębice Numer komisji: 2 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach
Poddębice Numer komisji: 3 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach
Poddębice Numer komisji: 4 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach
Poddębice Numer komisji: 5 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach
Poddębice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach
Poddębice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach
Poddębice Numer komisji: 18 Poddębickie Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Poddębicach-Szpital
Poddębice Numer komisji: 19 NZOZ MOŻ-MED. Sp. j. Możdżan w Poddębicach
Polesie Numer komisji: 8 Strażnica OSP w Polesiu
Poniatów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Poniatowie
Popowice Numer komisji: 7 Budynek byłego Zespołu Szkół Samorządowych w Popowicach
Popów Głowieński Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Popowie Głowieńskim
Proboszczowice Numer komisji: 8 OSP
Prusicko Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Prusinowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Prusinowicach
Pruszków Numer komisji: 4 Remiza OSP w Pruszkowie
Przatówek Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Przatówku
Przatów Dolny Numer komisji: 6 OSP w Przatowie
Puczniew Numer komisji: 5 Ochotnicza Straż Pożarna w Puczniewie
Raciszyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Raciszynie
Raczków Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Radostów Pierwszy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Radostowie Pierwszym
Radoszewice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Radoszewicach
Raducki Folwark Numer komisji: 3 Oddział Przedszkolny
Ralewice Numer komisji: 2 Sala OSP w Ralewicach
Rąbień Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu
Rąbień Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu
Rąbień AB Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej w Rąbieniu
Rembieszów Numer komisji: 3 Szkoła Społeczna w Rembieszowie
Restarzew Cmentarny Numer komisji: 6 Społeczna Szkoła Podstawowa
Rosanów Numer komisji: 3 Świetlica wiejska Rosanów
Rossoszyca Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Rossoszycy
Ruda Numer komisji: 5 Remiza OSP
Ruda Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa w Rudzie
Ruda-Bugaj Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie-Bugaj
Rulice Numer komisji: 8 Oddział Fizjoterapii i Rehabilitacji w Stanisławowie Szpitala Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łowiczu
Rychłocice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Rząśnia Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Rząśni
Rzechta Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Saków Numer komisji: 7 Obiekt komunalny w Sakowie
Seligów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Seligowie
Sędziejowice Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Sędziejowicach
Sędziejowice Numer komisji: 7 Gminny Ośrodek Kultury w Sędziejowicach
Sędzimirowice Numer komisji: 7 Wiejska Świetlica Środowiskowo Rekreacyjna w Sędzimirowicach
Siedlec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Siemkowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Siemkowicach
Sieniec Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa w Sieńcu
Sieradz Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 5 im. Misia Uszatka
Sieradz Numer komisji: 2 Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna
Sieradz Numer komisji: 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
Sieradz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 8
Sieradz Numer komisji: 5 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
Sieradz Numer komisji: 6 Przedszkole Nr 3 im. Jana Brzechwy
Sieradz Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Władysława Łokietka
Sieradz Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Władysława Łokietka
Sieradz Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego
Sieradz Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej
Sieradz Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 15
Sieradz Numer komisji: 12 Przedszkole Nr 15
Sieradz Numer komisji: 13 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
Sieradz Numer komisji: 14 Zespół Szkół Katolickich przy parafii Św. Urszuli Ledóchowskiej w Sieradzu
Sieradz Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Marii Konopnickiej
Sieradz Numer komisji: 16 II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
Sieradz Numer komisji: 17 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka
Sieradz Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Marii Konopnickiej
Sieradz Numer komisji: 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
Sieradz Numer komisji: 20 Szkola Podstawowa Nr 1 im. Władysława Reymonta
Sieradz Numer komisji: 21 Dom Ludowo Strażacki
Sieradz Numer komisji: 22 Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego
Sieradz Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janiny Majkowskiej
Sieradz Numer komisji: 24 Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu
Sieradz Numer komisji: 25 Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu
Sieradz Numer komisji: 26 Zakład Karny Sieradz
Sieradz Numer komisji: 27 Zakład Karny Sieradz
Sierpów Numer komisji: 6 Budynek komunalny-świetlica środowiskowa
Sikucin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sikucinie
Skaratki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Skaratkach
Skomlin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Skomlinie
Skromnica Numer komisji: 7 Budynek komunalny-świetlica środowiskowa
Skrzynno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Skrzynnie
Skrzynno Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Skrzynnie
Słomków Mokry Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym
Słowik Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Słowiku
Sługi Numer komisji: 3 Budynek Szkoły w Sługach
Słupsko Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Słupsku
Sobota Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sobocie
Sokolniki Numer komisji: 1 Gimnazjum Publiczne w Sokolnikach
Sokolniki-Las Numer komisji: 3 Budynek komunalny-świetlica środowiskowa
Solca Wielka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Solcy Wielkiej
Spycimierz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Spycimierzu
Stachlew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Stachlewie
Stara Sobótka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Stary Gostków Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej w Gostkowie
Stary Ochędzyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Starym Ochędzynie
Stary Waliszew Numer komisji: 4 Zespół Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie
Stolec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Stolcu
Strobin Numer komisji: 6 Środowiskowy Dom Samopomocy
Stróża Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Stróży
Strugienice Numer komisji: 2 Budynek po Szkole Podstawowej w Strugienicach
Stryków Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie
Stryków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Noblistów Polskich w Strykowie
Strzegocin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Strzegocinie
Strzelce Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Strzelcach
Strzelce Wielkie Numer komisji: 1 Sala Posiedzeń Urzędu Gminy
Strzelce Wielkie Numer komisji: 4 Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej
Suchodębie Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchodębiu
Suchowola Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchowoli
Sulmierzyce Numer komisji: 3 Urząd Gminy w Sulmierzycach
Sulmierzyce Numer komisji: 4 Gminna Biblioteka Publiczna im. Filipa Sulimierskiego w Sulmierzycach
Swędów Numer komisji: 6 Ochotnicza Straż Pożarna w Swędowie
Swędzieniejewice Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Swędzieniejewicach
Swoboda Numer komisji: 4 Filialna Szkoła Podstawowa w Swobodzie
Sworawa Numer komisji: 8 Sala OSP w Sworawie
Szadek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Szadku
Szadkowice-Ogrodzim Numer komisji: 7 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadkowicach-Ogrodzimiu
Szczawin Kościelny Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Szczawinie Kościelnym
Szczawno Numer komisji: 4 Remiza OSP w Szczawnie
Szczyt Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Szczycie
Szczyty Numer komisji: 2 Szkoła Filialna w Szczytach
Szewce Nadolne Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Szewcach Nadolnych
Szydłów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Szydłowie
Szynkielów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Śleszyn Numer komisji: 2 Świetlica w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej
Śliwniki Numer komisji: 6 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Śliwnikach
Śniatowa Numer komisji: 3 Wiejski Ośrodek Kultury w Śniatowej
Świnice Warckie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Świnicach Warckich
Teklinów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Teklinowie
Teodory Numer komisji: 12 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Teodorach
Toplin Numer komisji: 4 Remiza OSP w Toplinie
Topola Katowa Numer komisji: 7 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Topola Królewska Numer komisji: 1 Samorządowa Szkoła Podstawowa (budynek po byłym gimnazjum)
Toporów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Toporowie
Trębaczew Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Trębaczewie
Tum Numer komisji: 1 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Tumie
Turów Numer komisji: 18 Filia Biblioteczna MGBP w Turowie
Uniejów Numer komisji: 4 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie
Uniejów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Uniejowie
Uniejów Numer komisji: 6 Miejskie Przedszkole w Uniejowie
Uników Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Unikowie
Ustków Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Walichnowy Numer komisji: 3 Sala Ochotniczej Starży Pożarnej w Walichnowach
Wały B Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Warszewice Numer komisji: 10 Ochotnicza Straż Pożarna w Warszewicach
Warta Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Stanisława Skarżyńskiego w Warcie
Warta Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Stanisława Skarżyńskiego w Warcie
Warta Numer komisji: 12 Centrum Psychiatryczne w Warcie
Wartkowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Wartkowicach
Wągłczew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wągłczewie
Węglewice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Węglewicach
Wichernik Numer komisji: 2 Przedszkole w Wicherniku
Widawa Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Widawie
Widawa Numer komisji: 7 Zespół Szkół w Widawie
Wielenin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Wielgie Numer komisji: 5 Filia Przedszkola Ostrówek w Wielgiem
Wieluń Numer komisji: 1 Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 3 Zespół Szkół nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 4 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące SPSK w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 6 Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 8 Wieluński Dom Kultury w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 9 Publiczne Przedszkole Nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 12 I Liceum Ogólnokształcące w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 13 I Liceum Ogólnokształcące w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 14 Spółdzielczy Dom Kultury w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 15 I Liceum Ogólnokształcące w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 24 SP ZOZ w Wieluniu
Wieruszów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 2 Wieruszowski Dom Kultury
Wieruszów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 13 Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o. o. NZOZ Szpital Powiatowy w Wieruszowie
Wierzbie Numer komisji: 6 Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK
Wierzchlas Numer komisji: 1 Urząd Gminy Wierzchlas
Wierzchy Numer komisji: 5 Sala OSP w Wierzchach
Wiewiec Numer komisji: 2 Wiewiec Szkoła Podstawowa
Wiewiórczyn Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa w Wiewiórczynie
Wiewiórczyn Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa w Wiewiórczynie
Wilamów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Wilamowie
Wilczkowice Górne Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Wilczyca Numer komisji: 5 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Wilczycy
Wilkowice Numer komisji: 8 Obiekt komunalny w Turze
Wistka Numer komisji: 3 Wistka budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Witaszewice Numer komisji: 2 Budynek świetlicy wiejskiej w Witaszewicach
Witonia Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Witoni
Witów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Witowie
Witów Numer komisji: 7 Dom Opieki Społecznej w Sieradzu Filia w Witowie
Włyń Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Wodzierady Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Wodzieradach
Wojków Numer komisji: 4 Strażnica OSP Wojków
Wojsławice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Wojsławicach
Wojszyce Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Wojszycach
Wola Będkowska Numer komisji: 5 Remiza OSP w Woli Będkowskiej
Wola Chruścińska Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej w Woli Chruścińskiej
Wola Pierowa Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna
Wola Stępowska Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Woli Stępowskiej
Wola Zaradzyńska Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej
Wola Zaradzyńska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej
Wola Zbrożkowa Numer komisji: 4 Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli Zbrożkowej
Woźniaków Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Wójcin Numer komisji: 1 Centrum Kultury Wsi w Wójcinie
Wroczyny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa we Wroczynach
Wrońsko Numer komisji: 5 Remiza OSP
Wróblew Numer komisji: 1 Publiczne Przedszkole we Wróblewie
Wróblew Numer komisji: 3 Remiza OSP we Wróblewie
Wrzeszczewice Numer komisji: 15 Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wrzeszczewicach
Wydrzyn Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Wydrzynie
Wygoda Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Wygodzie
Wyszanów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Wyszanowie
Zalesie Numer komisji: 6 Budynek po Katolickiej Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi im. św. Jana Pawła II w Zalesiu
Załęcze Małe Numer komisji: 8 Zespół Szkół Samorządowych w Załęczu Małym
Załęcze Wielkie Numer komisji: 9 Budynek byłego Zespołu Szkół Samorządowych w Załęczu Wielkim
Zapolice Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach
Zborów Numer komisji: 4 Budynek wiejski
Zduny Numer komisji: 1 Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Zduny w Zdunach
Zduńska Wola Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki
Zduńska Wola Numer komisji: 2 Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte
Zduńska Wola Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Zduńska Wola Numer komisji: 4 Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica
Zduńska Wola Numer komisji: 5 Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
Zduńska Wola Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki Sala Gimnastyczna
Zduńska Wola Numer komisji: 7 Hala Sportowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1
Zduńska Wola Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika
Zduńska Wola Numer komisji: 9 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
Zduńska Wola Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 12
Zduńska Wola Numer komisji: 11 Publiczne Przedszkole nr 2 „Tęczowe Przedszkole”
Zduńska Wola Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Władysława Broniewskiego
Zduńska Wola Numer komisji: 13 Publiczne Przedszkole nr 3 „Wesoła Trójeczka”
Zduńska Wola Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II
Zduńska Wola Numer komisji: 15 Publiczne Przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi
Zduńska Wola Numer komisji: 16 Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej
Zduńska Wola Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 2
Zduńska Wola Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 5 im. św. Alojzego Orione
Zduńska Wola Numer komisji: 19 Świetlica
Zduńska Wola Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kolejarzy Polskich
Zduńska Wola Numer komisji: 21 Filia Miejskiego Domu Kultury
Zduńska Wola Numer komisji: 22 Dom Pomocy Społecznej
Zduńska Wola Numer komisji: 23 Zduńskowolski Szpital Powiatowy Sp. z o. o.
Zelgoszcz Numer komisji: 9 Ochotnicza Straż Pożarna w Zelgoszczy
Zgierz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna Filia nr 6
Zgierz Numer komisji: 2 Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Zgierz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 8
Zgierz Numer komisji: 4 Miejskie Przedszkole Nr 2
Zgierz Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 8
Zgierz Numer komisji: 6 Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Zgierz Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej
Zgierz Numer komisji: 8 Miejski Zespół Przychodni Rejonowych
Zgierz Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Zgierz Numer komisji: 10 Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Bolesława Prusa
Zgierz Numer komisji: 11 Miejski Żłobek im. Koziołka Matołka
Zgierz Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Zgierz Numer komisji: 13 Miejskie Przedszkole Nr 13 Bajkowe Przedszkole
Zgierz Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 11
Zgierz Numer komisji: 15 Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego
Zgierz Numer komisji: 16 Internat Zespołu Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka (wejście od ul. ks. Szczepana Rembowskiego)
Zgierz Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 11
Zgierz Numer komisji: 18 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica
Zgierz Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Kochanowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi
Zgierz Numer komisji: 20 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica
Zgierz Numer komisji: 21 Park Kulturowy Miasto Tkaczy
Zgierz Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zgierz Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zgierz Numer komisji: 24 Państwowa Szkoła Muzyczna
Zgierz Numer komisji: 25 Starostwo Powiatowe w Zgierzu
Zgierz Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Niepokoja
Zgierz Numer komisji: 27 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
Zgierz Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 10
Zgierz Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Nr 10
Zgierz Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Zgierz Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa Nr 3
Zgierz Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa Nr 3
Zgierz Numer komisji: 33 Miejskie Przedszkole Nr 10
Zgierz Numer komisji: 34 Miejskie Przedszkole Nr 10
Zgierz Numer komisji: 35 Zespół Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka (wejście od ul. Stefana Cezaka)
Zgierz Numer komisji: 36 Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowe
Zgierz Numer komisji: 37 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Zgierz Numer komisji: 38 Centrum Medyczne Boruta Sp. z o. o. w Zgierzu
Zgierz Numer komisji: 39 Europejskie Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie CARE sp. z o. o. w Zgierzu
Zgierz Numer komisji: 40 Dom Pomocy Społecznej w Zgierzu
Zielkowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zielkowicach
Złaków Kościelny Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Złakowie Kościelnym
Złoczew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Złoczewie
Złoczew Numer komisji: 2 Publiczne Gminazjum w Złoczewie
Złoczew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Złoczewie
Zygry Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Zygrach
Żdżary Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Żdżarach
Żeronice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Żeronicach
Żuraw Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Żurawiu
Żychlin Numer komisji: 4 Zespół Szkół Nr 1
Żychlin Numer komisji: 5 Zespół Szkół Nr 1
Żychlin Numer komisji: 6 Gminne Centrum Promocji i Informacji-sala konferencyjna
Żychlin Numer komisji: 7 Żychliński Dom Kultury
Żychlin Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Żychlin Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Żytowice Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny Oddział w Żytowicach

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!