Znaleziono: 441 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Alwernia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Alwerni
Alwernia Numer komisji: 2 Urząd Miejski w Alwerni
Andrychów Numer komisji: 1 Andrychów, Urząd Miejski
Andrychów Numer komisji: 2 Andrychów, Szkoła Podstawowa Nr 3
Andrychów Numer komisji: 3 Andrychów, Szkoła Podstawowa Nr 2
Andrychów Numer komisji: 4 Andrychów, Hala sportowa
Andrychów Numer komisji: 5 Andrychów, Miejski Dom Kultury
Andrychów Numer komisji: 6 Andrychów, Małopolski Inkubator Przedsiębiorczości
Andrychów Numer komisji: 7 Andrychów, Szkoła Podstawowa Nr 4
Andrychów Numer komisji: 8 Andrychów, Klub Osiedlowy ASM
Andrychów Numer komisji: 9 Andrychów, Szkoła Podstawowa Nr 5, Sala lekcyjna
Andrychów Numer komisji: 10 Andrychów, Szkoła Podstawowa Nr 5, Świetlica
Andrychów Numer komisji: 24 Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie
Babica Numer komisji: 20 Dom Ludowy w Babicy
Babice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Babicach
Babice Numer komisji: 1 Dom parafialny w Babicach
Bachowice Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
Baczyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Balin Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa w Balinie
Balin Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa w Balinie
Barwałd Dolny Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Barwałdzie Dolnym
Barwałd Górny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Barwałdzie Górnym
Barwałd Średni Numer komisji: 4 Zespół Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim
Bęczarka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Bęczarce
Białka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Bielany Numer komisji: 12 Wiejski Dom Kultury w Bielanach
Bieńkówka Numer komisji: 1 Dom Wiejski
Biertowice Numer komisji: 8 Zespół Placówek Oświatowych w Biertowicach
Bobrek Numer komisji: 8 Samorządowy Zespół Szkół w Bobrku ul. Nadwiślańska 9
Bobrek Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej w Bobrku
Bogdanówka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Bogdanówce
Bolęcin Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa w Bolęcinie
Borzęta Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Borzęcie
Brodła Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Brodłach
Brody Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach
Brody Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach
Broszkowice Numer komisji: 2 LKS Puls w Broszkowicach
Brzączowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Brzączowicach
Brzeszcze Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Słoneczko w Brzeszczach ul. Narutowicza 6
Brzeszcze Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2 w Brzeszczach, ul. Mickiewicza 3
Brzeszcze Numer komisji: 3 Ośrodek Kultury w Brzeszczach ul. Narutowicza 1
Brzeszcze Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach, ul. Lipowa 3
Brzeszcze Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzeszczach, ul. Szkolna 6
Brzeszcze Numer komisji: 6 Dom Ludowy Brzeszcze-Bór w Brzeszczach, ul. Bór 65
Brzezinka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Brzezince
Brzezinka Numer komisji: 15 Brzezinka, Publiczna Szkoła Podstawowa
Brzeźnica Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Adama Gorczyńskiego w Brzeźnicy
Budzów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Bugaj Numer komisji: 7 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Bugaju
Bulowice Numer komisji: 13 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach
Bulowice Numer komisji: 14 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach
Bulowice Numer komisji: 15 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach
Bulowice Numer komisji: 21 Dom Pomocy Społecznej Braci Albertynów w Bulowicach
Bysina Numer komisji: 11 Zespół Placówek Oświatowych w Bysinie
Bystra Podhalańska Numer komisji: 1 Remiza OSP (sala OSP)
Bystra Podhalańska Numer komisji: 2 Remiza OSP (sala OSP)
Chełm Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa nr 6 w Myślenicach, ul. Chełm 67
Chełmek Numer komisji: 1 Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Chełmku ul. Marszałka Piłsudskiego 1
Chełmek Numer komisji: 2 Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Chełmku ul. Marszałka Piłsudskiego 1
Chełmek Numer komisji: 3 Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Chełmku ul. Brzozowa 7 - 9
Chełmek Numer komisji: 4 Centrum Sportowe w Chełmku ul. Krakowska 22
Chełmek Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmku
Chełmek Numer komisji: 6 Samorządowy Zespół Szkół nr 1 w Chełmku ul. Bolesława Chrobrego 9
Chocznia Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choczni
Chocznia Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choczni
Chocznia Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Choczni
Chrzanów Numer komisji: 1 Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 4 Przedszkole Samorządowe Nr 5 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 5 I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 6 I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 7 Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 10 Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 12 Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 16 Przedszkole Nr 10 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 18 Przedszkole Samorządowe Nr 9 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 20 Przedszkole Samorządowe Nr 9 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 21 Centrum Usług Socjalnych w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 29 Szpital Powiatowy w Chrzanowie
Chrzanów Numer komisji: 31 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Chrzanowie
Chrząstowice Numer komisji: 7 Szkoła Filialna w Chrząstowicach
Czasław Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Czasławiu
Czechówka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Czechówce
Czyżówka Numer komisji: 15 Wiejski Dom Kultury w Czyżówce
Dąbrówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce
Dobczyce Numer komisji: 1 Urząd Gminy i Miasta Dobczyce (partner-sala konferencyjna)
Dobczyce Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Dobczycach
Dobczyce Numer komisji: 3 Regionalne Centrum Oświatowo-Sportowe w Dobczycach
Droginia Numer komisji: 19 Zespół Placówek Oświatowych w Drogini
Dulowa Numer komisji: 21 Dom Strażaka w Dulowej
Dwory Drugie Numer komisji: 9 Dom Ludowy w Dworach Drugich
Dziekanowice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Dziekanowicach
Frydrychowice Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Brzechwy we Frydrychowicach
Frydrychowice Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury we Frydrychowicach
Gierałtowice Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Gierałtowicach
Glichów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glichowie
Głębowice Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury w Głębowicach
Głogoczów Numer komisji: 15 Zespół Placówek Oświatowych w Głogoczowie
Gorzów Numer komisji: 7 Samorządowy Zespół Szkół w Gorzowie ul. Szkolna 3
Graboszyce Numer komisji: 6 Remiza OSP w Graboszycach
Grodzisko Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Grodzisku
Grojec Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Grojec Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Grojcu
Grojec Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Grojcu
Grojec Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Grojcu
Grojec Numer komisji: 16 Powiatowe Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze w Grojcu
Gromiec Numer komisji: 15 Świetlica w Gromcu
Gruszów Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gruszowie
Grzechynia Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Harbutowice Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych w Harbutowicach
Harmęże Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Harmężach
Inwałd Numer komisji: 22 Inwałd, Zespół Szkół Samorządowych, Stary Budynek
Inwałd Numer komisji: 23 Inwałd, Zespół Szkół Samorządowych, Nowy Budynek
Izdebnik Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Izdebniku
Jachówka Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Jankowice Numer komisji: 2 Dom Kultury w Jankowicach
Jaroszowice Numer komisji: 15 Zespół Szkół w Jaroszowicach
Jaroszowice Numer komisji: 23 Centrum Kultury Jaroszowice-Zbywaczówka
Jasienica Numer komisji: 12 Zespół Placówek Oświatowych w Jasienicy
Jastrzębia Numer komisji: 4 Dom Kultury w Jastrzębi
Jaszczurowa Numer komisji: 5 Dom Strażaka w Jaszczurowej
Jawiszowice Numer komisji: 7 Świetlica Ośrodka Kultury w Jawiszowicach Osiedle Paderewskiego nr 26
Jawiszowice Numer komisji: 8 Przedszkole nr 4 Pod Tęczą w Jawiszowicach, ul. Gałczyńskiego 1
Jawiszowice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Jawiszowicach, ul. Kusocińskiego 1
Jawornik Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Jaworniku
Jordanów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Jordanów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Jordanów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Jordanów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Juszczyn Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kalwaria Zebrzydowska Numer komisji: 1 Stare Kino w Kalwarii Zebrzydowskiej
Kalwaria Zebrzydowska Numer komisji: 2 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej
Karniowice Numer komisji: 20 Wiejski Dom Kultury w Karniowicach
Kęty Numer komisji: 1 Powiatowy Zespół nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach
Kęty Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2, im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach
Kęty Numer komisji: 3 Dom Kultury w Kętach
Kęty Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2, im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach
Kęty Numer komisji: 5 Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach
Kęty Numer komisji: 6 Powiatowy Zespół nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Kętach
Kęty Numer komisji: 7 Przedsiębiorstwo Komunalne Komax w Kętach
Kęty Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 1, im. św. Jana Kantego w Kętach
Kęty Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 1, im. św. Jana Kantego w Kętach
Kęty Numer komisji: 10 Powiatowy Zespół nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Kętach
Kęty Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kętach
Klecza Dolna Numer komisji: 17 Zespół Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej
Klecza Dolna Numer komisji: 18 Zespół Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej
Kobielnik Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kobielniku
Kojszówka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Kornatka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kornatce
Koziniec Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury w Kozińcu
Krzczonów Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie
Krzeczów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Krzeczowie
Krzeszów Numer komisji: 1 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Krzyszkowice Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach
Krzywaczka Numer komisji: 9 Zespół Placówek Oświatowych w Krzywaczce
Kuków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kuków Numer komisji: 3 Warsztat Terapii Zajęciowej
Kurów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Kwaczała Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Józefa Patelskiego w Kwaczale
Lachowice Numer komisji: 6 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Lanckorona Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie
Laskowa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Laskowej
Leńcze Numer komisji: 8 Zespół Szkół nr 6 im. Bohaterów Westerplatte w Leńczach
Lgota Numer komisji: 17 Wiejski Dom Kultury w Lgocie
Libiąż Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Libiążu
Libiąż Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna Moczydło w Libiążu
Libiąż Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Libiążu
Libiąż Numer komisji: 4 Libiąskie Centrum Kultury
Libiąż Numer komisji: 5 Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Libiążu
Libiąż Numer komisji: 6 Miejska Biblioteka Publiczna w Libiążu
Libiąż Numer komisji: 7 Miejskie Centrum Medyczne w Libiążu
Libiąż Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu
Libiąż Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu
Libiąż Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Libiążu
Libiąż Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Libiążu
Libiąż Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Libiążu
Lipnik Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych w Lipniku
Lubień Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Lubniu
Lubień Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Lubniu
Luszowice Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa w Luszowicach
Łączany Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łączanach
Łękawica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Łękawicy
Łęki Numer komisji: 16 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łękach
Łęki Numer komisji: 24 Świetlica Wiejska w Łękach
Łętownia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Łętownia Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej
Łowiczki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Łowiczkach
Maków Podhalański Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
Maków Podhalański Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Maków Podhalański Numer komisji: 3 Dom Kultury
Maków Podhalański Numer komisji: 10 Zakład Opieki Długoterminowej
Maków Podhalański Numer komisji: 11 Szpital
Maków Podhalański Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej
Malec Numer komisji: 17 Wiejski Dom Kultury w Malcu
Marcówka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Marcyporęba Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Marcyporębie
Mętków Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Mętkowie
Miejsce Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury w Miejscu
Młoszowa Numer komisji: 22 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młoszowej
Młoszowa Numer komisji: 23 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młoszowej
Mucharz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Mucharzu
Myślachowice Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa w Myślachowicach
Myślenice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Myślenicach
Myślenice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Myślenice Numer komisji: 3 Zespół Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach
Myślenice Numer komisji: 4 Małopolski System Informacji Turystycznej
Myślenice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Myślenicach
Myślenice Numer komisji: 6 Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
Myślenice Numer komisji: 7 Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Myślenicach
Myślenice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Myślenicach
Myślenice Numer komisji: 9 Cech Rzemiosł Różnych w Myślenicach
Myślenice Numer komisji: 26 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
Naprawa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Nidek Numer komisji: 7 Wiejski Dom Kultury w Nidku
Nowa Wieś Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
Nowa Wieś Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa im. gen. Wł. Sikorskiego w Nowej Wsi
Nowa Wieś Numer komisji: 19 Dworek w Nowej Wsi
Okleśna Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Okleśnej
Olszyny Numer komisji: 4 Przedszkole Samorządowe w Olszynach
Osieczany Numer komisji: 20 Zespół Placówek Oświatowych w Osieczanach
Osiek Numer komisji: 1 Klub Centrum w Osieku
Osiek Numer komisji: 2 Sala WDK w Osieku
Osiek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Osieku
Osielec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Osielec Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Oświęcim Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5
Oświęcim Numer komisji: 2 Powiatowy Zespół Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej
Oświęcim Numer komisji: 3 Niepubliczne Przedszkole Promyczek
Oświęcim Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 7
Oświęcim Numer komisji: 5 Powiatowy Zespół Nr 1 Szkół Ogólnokształcących im. St. Konarskiego
Oświęcim Numer komisji: 6 Klub MSM BUDOWLANKA
Oświęcim Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3
Oświęcim Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1
Oświęcim Numer komisji: 9 Niepubliczne Przedszkole Jedyneczka
Oświęcim Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 9
Oświęcim Numer komisji: 11 Przedszkole Miejskie Nr 15
Oświęcim Numer komisji: 12 Przedszkole Miejskie Nr 14
Oświęcim Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4
Oświęcim Numer komisji: 14 Rada Osiedla Dwory-Kruki
Oświęcim Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 2
Oświęcim Numer komisji: 16 Miejska Biblioteka Publiczna im. Łukasza Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu
Oświęcim Numer komisji: 17 Oświęcimskie Centrum Kultury
Oświęcim Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 11
Oświęcim Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 8
Oświęcim Numer komisji: 20 Przedszkole Miejskie Nr 7
Oświęcim Numer komisji: 21 Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych
Oświęcim Numer komisji: 22 Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych
Oświęcim Numer komisji: 23 Dom Osiedlowy Stare Stawy
Oświęcim Numer komisji: 24 Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu
Oświęcim Numer komisji: 25 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Zgromadzenia Córek Matki Bożej Bolesnej (Siostry Serafitki) Prowincja Oświęcimska w Oświęcimiu
Palcza Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Palczowice Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Palczowicach
Paszkówka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce
Pcim Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pcimiu
Pcim Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Pcimiu
Pcim Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Pcimiu
Pcim Numer komisji: 7 Budynek komunalny
Pcim Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Pcimiu
Pewelka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Piła Kościelecka Numer komisji: 24 Wiejski Dom Kultury w Pile Kościeleckiej
Piotrowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Piotrowicach
Pławy Numer komisji: 12 Dom Ludowy w Pławach
Płaza Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa w Płazie
Płaza Numer komisji: 27 Szkoła Podstawowa w Płazie
Płaza Numer komisji: 30 Powiatowy Dom Pomocy Społecznej im. Adama Starzeńskiego w Płazie
Płoki Numer komisji: 16 Wiejski Dom Kultury w Płokach
Podolany Numer komisji: 15 Zespół Szkół nr 6 im. Bohaterów Westerplatte w Leńczach-Przedszkole Publiczne w Podolanach
Podolsze Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Podolszu
Pogorzyce Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa w Pogorzycach
Polanka Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa w Polance
Polanka Wielka Numer komisji: 1 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej
Polanka Wielka Numer komisji: 2 Gminne Centrum Kultury
Polanka Wielka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Karola Wojtyły w Polance Wielkiej
Ponikiew Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Ponikwi
Poręba Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa w Porębie
Poręba Wielka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej
Poręba Żegoty Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Porębie-Żegoty
Poznachowice Dolne Numer komisji: 4 Oddział Przedszkolny w Poznachowicach Dolnych
Półwieś Numer komisji: 6 Dom Strażaka w Półwsi
Przecieszyn Numer komisji: 10 Przedszkole Publiczne w Przecieszynie, ul. Wyzwolenia 56
Przeciszów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ignacego Fika w Przeciszowie
Przeciszów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Przeciszowie
Przybradz Numer komisji: 8 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Przybradzu
Przytkowice Numer komisji: 9 Zespół Szkół nr 3 w Przytkowicach
Psary Numer komisji: 19 Wiejski Dom Kultury w Psarach
Raciechowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Raciechowicach
Raciechowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Raciechowicach
Radocza Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Radoczy
Rajsko Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Rajsku
Regulice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Regulicach
Roczyny Numer komisji: 11 Roczyny, Zespół Szkół Samorządowych, Sala lekcyjna /wejście boczne
Roczyny Numer komisji: 12 Roczyny, Zespół Szkół Samorządowych, Sala lekcyjna /wejście główne
Rozkochów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Rozkochowie
Rudnik Numer komisji: 6 Stare Przedszkole w Rudniku
Rudnik Numer komisji: 7 Remiza OSP w Rudniku
Rudze Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Rudzach
Ryczów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ryczowie
Rzyki Numer komisji: 19 Rzyki, Świetlica CKiW
Rzyki Numer komisji: 20 Rzyki, Zespół Szkół Samorządowych
Sidzina Numer komisji: 3 Remiza OSP (sala OSP)
Sidzina Numer komisji: 4 Remiza OSP (sala Lasów Ekwiwalentowych)
Siepraw Numer komisji: 1 Hala Sportowa w Sieprawiu
Siepraw Numer komisji: 2 Hala Sportowa w Sieprawiu
Siepraw Numer komisji: 3 Dom Kultury i Biblioteka w Sieprawiu
Skawce Numer komisji: 3 Świetlica w budynku komunalnym w Skawcach
Skawica Numer komisji: 1 Zespół Szkolno Przedszkolny w Skawicy
Skawica Numer komisji: 2 Remiza OSP w Skawicy Sucha Góra
Skawinki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Skawinkach
Skidziń Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Skidziniu, ul. Oświęcimska 39
Skomielna Biała Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Skomielnej Białej
Skomielna Czarna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Skomielnej Czarnej
Smolice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Smolicach
Sosnowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sosnowicach
Spytkowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach
Spytkowice Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Spytkowicach
Stadniki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Stadnikach
Stanisław Dolny Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym
Stanisław Dolny Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stanisławiu Dolnym-Dolany
Stanisław Górny Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa w Stanisławiu Górnym
Stawy Monowskie Numer komisji: 13 Remiza OSP w Stawach Monowskich
Stojowice Numer komisji: 9 Strażnica OSP w Stojowicach
Stronie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Stroniu
Stróża Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Stróży
Stróża Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stróży
Stryszawa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Stryszawa Numer komisji: 5 Zespół Szkoły i Schroniska Młodzieżowego
Stryszów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Stryszowie
Sucha Beskidzka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Sucha Beskidzka Numer komisji: 2 Zespół Szkół im. W. Witosa
Sucha Beskidzka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Sucha Beskidzka Numer komisji: 4 Urząd Miasta
Sucha Beskidzka Numer komisji: 5 Zespół Szkół im. W. Goetla
Sucha Beskidzka Numer komisji: 6 Filia Szkoły Podstawowej Nr 2
Sucha Beskidzka Numer komisji: 7 Szpital
Sułkowice Numer komisji: 1 Sułkowicki Ośrodek Kultury
Sułkowice Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Sułkowicach
Sułkowice Numer komisji: 3 Stara Szkoła w Sułkowicach
Sułkowice Numer komisji: 4 Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Sułkowicach
Sułkowice Numer komisji: 13 Sułkowice-Łęg, Zespół Szkół Samorządowych
Sułkowice Numer komisji: 14 Sułkowice-Łęg, Remiza OSP
Sułkowice Numer komisji: 18 Sułkowice-Bolęcina, Zespół Szkół Samorządowych
Śleszowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Świnna Poręba Numer komisji: 2 Dom Kultury w Świnnej Porębie
Targanice Numer komisji: 16 Targanice, Zespół Szkół Samorządowych, Mała sala gimnastyczna
Targanice Numer komisji: 17 Targanice, Zespół Szkół Samorządowych, Pokój nauczycielski
Tarnawa Dolna Numer komisji: 3 Budynek OSP
Tarnawa Górna Numer komisji: 5 Świetlica
Tenczyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Tenczynie
Tłuczań Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tłuczani
Tokarnia Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Tokarni
Tokarnia Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tokarni
Tomice Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach
Toporzysko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Trzebinia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
Trzebinia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
Trzebinia Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini
Trzebinia Numer komisji: 4 Budynek gminy Rynek 18
Trzebinia Numer komisji: 5 Dwór Zieleniewskich w Trzebini
Trzebinia Numer komisji: 6 Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini
Trzebinia Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
Trzebinia Numer komisji: 8 Dom Gromadzki w Trzebini
Trzebinia Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Trzebini
Trzebinia Numer komisji: 10 Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini
Trzebinia Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Trzebini
Trzebinia Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Trzebini
Trzebinia Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Trzebini
Trzebinia Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Trzebini
Trzebinia Numer komisji: 26 Zakład Karny w Trzebini
Trzebunia Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Trzebuni
Trzemeśnia Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa w Trzemeśni
Trzemeśnia Numer komisji: 27 Dom Pomocy Społecznej w Trzemeśni
Wadowice Numer komisji: 1 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Wadowicach
Wadowice Numer komisji: 2 Wadowickie Centrum Kultury w Wadowicach
Wadowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Wadowicach
Wadowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wadowicach
Wadowice Numer komisji: 5 Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Wadowicach
Wadowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Wadowicach
Wadowice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Wadowicach
Wadowice Numer komisji: 8 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Wadowicach
Wadowice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wadowicach
Wadowice Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wadowicach
Wadowice Numer komisji: 24 Dom Pomocy Społecznej im. św. Rafała Kalinowskiego w Wadowicach
Wadowice Numer komisji: 25 Szpital Powiatowy w Wadowicach
Wadowice Numer komisji: 26 Zakład Karny w Wadowicach
Wadowice Numer komisji: 27 Dom Pomocy Społecznej Nr 1 w Wadowicach
Węglówka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. św. Józefa w Węglówce
Wieprz Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Wieprzu
Wieprz Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Jana Pawła II w Wieprzu
Wieprz Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Wieprzu
Wieprzec Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Wierzbanowa Numer komisji: 6 Oddział Przedszkolny w Wierzbanowej
Więciórka Numer komisji: 5 OSP Więciórka
Wiśniowa Numer komisji: 7 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej
Witanowice Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witanowicach
Witkowice Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witkowicach
Włosienica Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa we Włosienicy
Woźniki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Wygiełzów Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Wygiełzowie
Wysoka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Wysoka Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa w Wysokiej
Zaborze Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Zaborzu
Zaborze Numer komisji: 15 Przedszkole Samorządowe w Zaborzu
Zachełmna Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Zagórnik Numer komisji: 21 Zagórnik, Zespół Szkół Samorządowych
Zagórze Numer komisji: 7 Przedszkole Samorządowe w Zagórzu
Zagórze Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Zagórzu
Zagórze Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Zagórzu
Zakliczyn Numer komisji: 4 Zespół Placówek Oświatowych w Zakliczynie
Zakrzów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Zakrzowie
Zarzyce Małe Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska w Zarzycach Małych
Zarzyce Wielkie Numer komisji: 13 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzycach Wielkich
Zasań Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa w Zasani
Zasole Numer komisji: 12 Przedszkole Fundacji Elementarz w Zasolu, ul. Kostka Jagiełły 8
Zator Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zatorze
Zator Numer komisji: 10 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zatorze
Zator Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej w Zatorze
Zawada Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa w Zawadzie
Zawadka Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa w Zawadce
Zawoja Numer komisji: 3 Dom Pobytu Dziennego w Zawoi Przysłop
Zawoja Numer komisji: 4 Remiza OSP Zawoja Dolna
Zawoja Numer komisji: 5 Dom Parafialny w Zawoi Centrum (sala widowiskowa BCK)
Zawoja Numer komisji: 6 Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Zawoi Wełcza
Zawoja Numer komisji: 7 Zespół Szkolno Przedszkolny Zawoja Mosorne
Zawoja Numer komisji: 8 Zespół Szkół w Zawoi Wilczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Zebrzydowice Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach
Zebrzydowice Numer komisji: 16 Dom Pomocy Społecznej Zakonu Bonifratrów w Zebrzydowicach
Zegartowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Zegartowicach
Zembrzyce Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Żarki Numer komisji: 13 Zespół Szkół w Żarkach
Żarki Numer komisji: 14 Dom Kultury w Żarkach
Żarnówka Numer komisji: 9 Dom Ludowy

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!