Znaleziono: 630 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Andrzejówka Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Banica Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Bańska Niżna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Bańska Wyżna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Barcice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Barcice Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Bartkowa-Posadowa Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury
Bącza-Kunina Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Bednarka Numer komisji: 6 Dom Strażaka
Bednarka Numer komisji: 7 Budynek Wiejski
Berest Numer komisji: 14 Dom Ludowy
Biała Niżna Numer komisji: 1 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Białka Tatrzańska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Biały Dunajec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala nr 1)
Biały Dunajec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala nr 2)
Biały Dunajec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 (sala nr 1)
Biały Dunajec Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 (sala nr 2)
Biczyce Dolne Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Biecz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera
Biecz Numer komisji: 2 Remiza OSP
Bielanka Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury
Bielanka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Biesna Numer komisji: 1 Remiza OSP
Bieśnik Numer komisji: 8 Remiza OSP
Binarowa Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Binczarowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Bobowa Numer komisji: 1 Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa
Bodaki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Bogusza Numer komisji: 6 Remiza OSP
Boguszowa Numer komisji: 19 Budynek po Szkole Podstawowej
Bór Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Brunary Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Brzana Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Brzegi Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Brzezna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Brzezna Numer komisji: 2 Dom Parafialny w Brzeznej-Strzygańcu
Brzyna Numer komisji: 8 Świetlica Środowiskowa
Bugaj Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Bukowiec Numer komisji: 5 Budynek wielofunkcyjny (dawna szkoła)
Bukowina-Osiedle Numer komisji: 7 Remiza OSP
Bukowina Tatrzańska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Bukowina Tatrzańska Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Bystra Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Chabówka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Chełmiec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Chełmiec Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa
Chochołów Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Chomranice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Chyżne Numer komisji: 1 Remiza OSP
Ciche Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 1
Ciche Numer komisji: 16 Remiza OSP (Ciche Środkowe)
Ciche Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 3
Cieniawa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Czaczów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Czarna Góra Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Czarna Góra Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Czarny Dunajec Numer komisji: 1 Remiza OSP
Czarny Dunajec Numer komisji: 2 Liceum Ogólnokształcące
Czarny Dunajec Numer komisji: 3 Gminny Zespół Oświatowy Dworek
Czarny Potok Numer komisji: 2 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Czerwienne Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 1
Czerwienne Numer komisji: 21 Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
Czorsztyn Numer komisji: 5 Remiza OSP
Czyrna Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa
Dębno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Długołęka-Świerkla Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Długopole Numer komisji: 15 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Dobra Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala I)
Dobra Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala II)
Dobra Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala III)
Dominikowice Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury
Dursztyn Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Dział Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Dzianisz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Falsztyn Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Florynka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Frycowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Frydman Numer komisji: 1 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Gaboń Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Gliczarów Dolny Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Gliczarów Górny Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Glisne Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Gładyszów Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Głęboka Numer komisji: 5 Dom Ludowy
Głębokie Numer komisji: 4 Remiza OSP
Gołkowice Górne Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Gorlice Numer komisji: 1 Siedziba Zarządu Osiedla Nr 10
Gorlice Numer komisji: 2 Gorlickie Centrum Kultury
Gorlice Numer komisji: 3 Miejski Zespół Szkół Nr 3
Gorlice Numer komisji: 4 Miejskie Przedszkole Nr 8
Gorlice Numer komisji: 5 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej Małopolska
Gorlice Numer komisji: 6 I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kromera
Gorlice Numer komisji: 7 Siedziba Zarządu Osiedla Nr 5
Gorlice Numer komisji: 8 Świetlica Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
Gorlice Numer komisji: 9 Starostwo Powiatowe
Gorlice Numer komisji: 10 Miejski Zespół Szkół Nr 4
Gorlice Numer komisji: 11 Dom Polsko-Słowacki
Gorlice Numer komisji: 12 Miejskie Przedszkole Nr 1
Gorlice Numer komisji: 13 Miejski Zespół Szkół Nr 5
Gorlice Numer komisji: 14 Klub Jubilat
Gorlice Numer komisji: 15 Miejskie Przedszkole Nr 4
Gorlice Numer komisji: 16 Filia Zespołu Szkół Ekonomicznych
Gorlice Numer komisji: 17 Miejski Zespół Szkół Nr 1
Gorlice Numer komisji: 18 Zespół Szkół Ekonomicznych
Gorlice Numer komisji: 19 Filia Gorlickiego Centrum Kultury
Gorlice Numer komisji: 20 Dom Pomocy Społecznej
Gorlice Numer komisji: 21 Dom Pomocy Społecznej
Gorlice Numer komisji: 22 Szpital Specjalistyczny im. H. Klimontowicza
Gostwica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Góra Świętego Jana Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Gronków Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Gródek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Gródek nad Dunajcem Numer komisji: 6 Zespół Szkół
Grudna Kępska Numer komisji: 4 Dom Ludowy
Grybów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Grybów Numer komisji: 2 Urząd Miejski
Grybów Numer komisji: 3 Zespół Szkół Zawodowych
Grybów Numer komisji: 4 Liceum Ogólnokształcące
Grywałd Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Hałuszowa Numer komisji: 5 Remiza OSP
Hańczowa Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Harkabuz Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Harklowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Homrzyska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Jabłonka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Jabłonka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Jabłonka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Jabłonce – Bory
Jamnica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Jankowa Numer komisji: 3 Dom Kultury
Januszowa Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Jasienna Numer komisji: 4 Dom Kultury
Jastrzębie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Jastrzębik Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Jaworki Numer komisji: 1 Remiza OSP
Jaworzna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Jazowsko Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Jazowsko Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Jodłownik Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Jodłownik Numer komisji: 6 Urząd Gminy
Juraszowa Numer komisji: 8 Strażnica OSP
Jurgów Numer komisji: 8 Śpisko Izba nad sklepem GS
Jurków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana (sala I)
Jurków Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana (sala II)
Kacwin Numer komisji: 5 Budynek Starej Szkoły
Kamienica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Kamienica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Kamionka Mała Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kamionka Wielka Numer komisji: 1 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Kamionka Wielka Numer komisji: 8 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Kanina Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima
Kasina Wielka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kasinie Wielkiej k/kościoła
Kasina Wielka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kasinie Wielkiej Przymiarki
Kasina Wielka Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej DIANA
Kasinka Mała Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Kasinka Mała Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2
Kąclowa Numer komisji: 6 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Kicznia Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Kiczory Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Klęczany Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Klęczany Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Klęczany Numer komisji: 27 Dom Pomocy Społecznej
Klikuszowa Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Klimkówka Numer komisji: 1 Dom Pomocy Społecznej
Kluszkowce Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kłodne Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej
Knurów Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa
Kobylanka Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury
Kokuszka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Konina Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych
Koniówka Numer komisji: 13 Remiza OSP
Koniuszowa Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Generała Franciszka Gągora
Korczyna Numer komisji: 6 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Korzenna Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Kościelisko Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Kościelisko Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Krasne-Lasocice Numer komisji: 2 Remiza OSP
Krasne Potockie Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Krauszów Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Krempachy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Krosna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Krościenko nad Dunajcem Numer komisji: 1 Liceum Ogólnokształcące
Krościenko nad Dunajcem Numer komisji: 2 Budynek Starej Plebanii
Krościenko nad Dunajcem Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Krośnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Królowa Górna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa
Królowa Polska Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Krużlowa Wyżna Numer komisji: 7 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Kryg Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Krynica-Zdrój Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków
Krynica-Zdrój Numer komisji: 2 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o.
Krynica-Zdrój Numer komisji: 3 Gminne Przedszkole Nr 2 Mali Odkrywcy
Krynica-Zdrój Numer komisji: 4 Środowiskowy Dom Samopomocy
Krynica-Zdrój Numer komisji: 5 Centrum Kultury Kino Cyfrowe Jaworzyna II
Krynica-Zdrój Numer komisji: 6 Dom Wczasowy Iskra
Krynica-Zdrój Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ratowników Górskich
Krynica-Zdrój Numer komisji: 8 Urząd Miejski
Krynica-Zdrój Numer komisji: 18 SPZOZ Szpital im. dr J. Dietla
Krzywa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kunów Numer komisji: 16 Świetlica Wiejska
Kwiatonowice Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kwiatoń Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Lasek Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Lasek Trute Numer komisji: 21 Remiza OSP w Trutem
Laskowa Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Laskowa Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Leluchów Numer komisji: 12 Filialna Szkoła Podstawowa
Leszczyny Numer komisji: 7 Remiza OSP
Leśnica Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Leśnica Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Librantowa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Libusza Numer komisji: 7 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Limanowa Numer komisji: 1 Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1
Limanowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Limanowa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Limanowa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Limanowa Numer komisji: 5 Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 4
Limanowa Numer komisji: 6 Auto – Moto Klub Limanowa
Limanowa Numer komisji: 7 Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1
Limanowa Numer komisji: 8 Miejska Biblioteka Publiczna
Limanowa Numer komisji: 9 Państwowa Szkoła Muzyczna
Limanowa Numer komisji: 10 Remiza OSP w Łososinie Górnej
Limanowa Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 3
Limanowa Numer komisji: 11 Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej
Limanowa Numer komisji: 12 Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej
Limanowa Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej
Limanowa Numer komisji: 14 Szpital Powiatowy im. Miłosierdzia Bożego
Limanowa Numer komisji: 15 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej RehStab
Lipinki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Lipnica Mała Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Lipnica Mała Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2
Lipnica Wielka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Lipnica Wielka Numer komisji: 3 Dom Ludowy
Lipnica Wielka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Lipnica Wielka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 4
Lipnica Wielka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Lipowe Numer komisji: 14 Świetlica w Lipowem
Lubomierz Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Ludźmierz Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa
Łabowa Numer komisji: 3 Urząd Gminy
Łapszanka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Łapsze Niżne Numer komisji: 6 Dom Ludowy
Łapsze Wyżne Numer komisji: 7 Biblioteka i Świetlica
Łazy Biegonickie Numer komisji: 11 Wiejski Dom Kultury
Łącko Numer komisji: 1 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Łącko Numer komisji: 7 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Łącko Numer komisji: 11 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Łętowe Numer komisji: 7 Remiza OSP
Łomnica-Zdrój Numer komisji: 6 Świetlica Środowiskowa
Łopuszna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Łosie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Łososina Dolna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Łososina Dolna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Łostówka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Łukowica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Łużna Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Łużna Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Łużna Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury
Maciejowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Mała Wieś Numer komisji: 17 Świetlica Wiejska
Małe Ciche Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Maniowy Numer komisji: 1 Urząd Gminy Czorsztyn z/s w Maniowach
Maniowy Numer komisji: 2 Urząd Gminy Czorsztyn z/s w Maniowach
Marcinkowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Marcinkowice Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa
Maruszyna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Maruszynie Górnej
Maruszyna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Maruszynie Dolnej
Męcina Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II
Męcina Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Konstytucji 3 Maja
Męcina Wielka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Michalczowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Milik Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Mizerna Numer komisji: 3 Remiza OSP
Młynne Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Młyńczyska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Mochnaczka Niżna Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Tyliczu filia w Mochnaczce Niżnej
Mochnaczka Wyżna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Mogilno Numer komisji: 2 Dom Kultury
Mokra Wieś Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Morawczyna Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Mordarka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego
Mostki Numer komisji: 14 Wiejski Dom Kultury
Moszczenica Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Moszczenica Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Moszczenica Niżna Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Mszalnica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Bł. Karoliny Kózkówny
Mszana Dolna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Mszana Dolna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Mszana Dolna Numer komisji: 3 Urząd Miasta
Mszana Dolna Numer komisji: 4 Zespół Placówek Oświatowych
Mszana Górna Numer komisji: 9 Dom Wczasowy Agnieszka
Mszana Górna Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1
Mszanka Numer komisji: 5 Dom Ludowy
Murzasichle Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich
Muszyna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Muszyna Numer komisji: 2 Krajowa Szkoła Skarbowości, Filia w Muszynie
Muszyna Numer komisji: 3 Przedszkole
Muszyna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Muszyna Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej
Muszynka Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Mystków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Ks. Prof. Piotra Poręby
Naszacowice Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Nawojowa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Nawojowa Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Nawojowa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Niedzica Numer komisji: 4 Zespół Placówek Oświatowych
Niedzica-Zamek Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Niedźwiedź Numer komisji: 2 Dom Kultury im. Ks. Franciszka Baradzieja
Niskowa Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Nowa Biała Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Nowa Wieś Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Nowe Bystre Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha
Nowe Rybie Numer komisji: 13 Budynek wielofunkcyjny
Nowy Sącz Numer komisji: 1 Świetlica Osiedlowa
Nowy Sącz Numer komisji: 2 Miejskie Przedszkole Nr 7
Nowy Sącz Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 4
Nowy Sącz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Nowy Sącz Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. M. Konopnickiej
Nowy Sącz Numer komisji: 6 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
Nowy Sącz Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3
Nowy Sącz Numer komisji: 8 Osiedlowy Dom Kultury
Nowy Sącz Numer komisji: 9 Niepubliczne Przedszkole Promyczek
Nowy Sącz Numer komisji: 10 Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
Nowy Sącz Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 6
Nowy Sącz Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 18
Nowy Sącz Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 18
Nowy Sącz Numer komisji: 14 Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
Nowy Sącz Numer komisji: 15 Przedszkole Jaś i Małgosia
Nowy Sącz Numer komisji: 16 Osiedlowy Klub Kultury Bajka
Nowy Sącz Numer komisji: 17 Przedszkole Nr 18
Nowy Sącz Numer komisji: 18 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
Nowy Sącz Numer komisji: 19 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
Nowy Sącz Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
Nowy Sącz Numer komisji: 21 Katolickie Przedszkole Niepubliczne
Nowy Sącz Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 11
Nowy Sącz Numer komisji: 23 Zespół Szkół Samochodowych
Nowy Sącz Numer komisji: 24 Zespół Szkół Nr 2 im. Sybiraków
Nowy Sącz Numer komisji: 25 Zespół Szkół Nr 2 im. Sybiraków
Nowy Sącz Numer komisji: 26 Zespół Szkół Nr 2 im. Sybiraków
Nowy Sącz Numer komisji: 27 Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
Nowy Sącz Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
Nowy Sącz Numer komisji: 29 Stowarzyszenie Nadzieja
Nowy Sącz Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa Nr 15
Nowy Sącz Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa Nr 15
Nowy Sącz Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa Nr 15
Nowy Sącz Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi
Nowy Sącz Numer komisji: 34 Państwowa Szkoła Muzyczna
Nowy Sącz Numer komisji: 35 Siedziba Zarządów Osiedli Gorzków i Wojska Polskiego
Nowy Sącz Numer komisji: 36 Zespół Szkół Elektryczno – Mechanicznych
Nowy Sącz Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Nowy Sącz Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
Nowy Sącz Numer komisji: 39 Miejskie Przedszkole Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Nowy Sącz Numer komisji: 40 Świetlica Sądeckich Wodociągów
Nowy Sącz Numer komisji: 41 Szkoła Podstawowa Nr 9
Nowy Sącz Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa Nr 9
Nowy Sącz Numer komisji: 43 Szkoła Podstawowa Nr 9
Nowy Sącz Numer komisji: 44 Szkoła Podstawowa Nr 14
Nowy Sącz Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa Nr 17
Nowy Sącz Numer komisji: 46 Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Nowy Sącz Numer komisji: 47 Spółdzielnia Mieszkaniowa BESKID
Nowy Sącz Numer komisji: 48 Dom Pomocy Społecznej
Nowy Sącz Numer komisji: 49 Dom Pomocy Społecznej
Nowy Sącz Numer komisji: 50 Dom Pomocy Społecznej
Nowy Sącz Numer komisji: 51 Szpital Specjalistyczny im. J. Śniadeckiego
Nowy Sącz Numer komisji: 52 Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii
Nowy Sącz Numer komisji: 53 Zakład Karny
Nowy Targ Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 4
Nowy Targ Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 4
Nowy Targ Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Nowy Targ Numer komisji: 4 Remiza OSP
Nowy Targ Numer komisji: 5 Galeria Jatki
Nowy Targ Numer komisji: 6 Polski Komitet Pomocy Społecznej
Nowy Targ Numer komisji: 7 Stadion Miejski im. Józefa Piłsudskiego
Nowy Targ Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 6
Nowy Targ Numer komisji: 9 Miejski Ośrodek Kultury
Nowy Targ Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1
Nowy Targ Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 5
Nowy Targ Numer komisji: 12 Miejski Zakład Komunikacji
Nowy Targ Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 2
Nowy Targ Numer komisji: 14 Zespół Szkół Technicznych
Nowy Targ Numer komisji: 15 Niepubliczne Przedszkole
Nowy Targ Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 2
Nowy Targ Numer komisji: 17 Miejska Hala Sportowa Gorce
Nowy Targ Numer komisji: 18 Pływalnia Miejska
Nowy Targ Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 11
Nowy Targ Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 11
Nowy Targ Numer komisji: 21 Stacja Opieki przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. św. Jana Pawła II
Nowy Targ Numer komisji: 22 Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II
Obidowa Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa
Obidza Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Ochotnica Dolna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej – Centrum
Ochotnica Dolna Numer komisji: 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ochotnicy Dolnej – Młynne
Ochotnica Górna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Odrowąż Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Olszana Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Olszanka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Olszówka Numer komisji: 11 Zespół Szkoły i Przedszkola
Orawka Numer komisji: 5 Remiza OSP
Ostrowsko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Pagorzyna Numer komisji: 1 Budynek Wiejski
Pasierbiec Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta
Paszyn Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Paszyn Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa
Piątkowa Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Piekielnik Numer komisji: 10 Ośrodek Zdrowia
Piekielnik Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Piekiełko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Pieniążkowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Piorunka Numer komisji: 16 Dom Kultury
Pisarzowa Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Górszczyka
Piwniczna-Zdrój Numer komisji: 1 Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury
Piwniczna-Zdrój Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Piwniczna-Zdrój Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Podczerwone Numer komisji: 12 Remiza OSP
Podegrodzie Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Podłopień Numer komisji: 1 Nowy budynek Pana Marka Dziadonia
Podobin Numer komisji: 4 Zespół Placówek Oświatowych
Podrzecze Numer komisji: 12 Strażnica OSP
Podsarnie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Podszkle Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Podwilk Numer komisji: 6 Remiza OSP
Polany Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Polna Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Ponice Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Popowice Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Poręba Wielka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Wł. Orkana
Poronin Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Poronin Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Poronin Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Stasikówce
Powroźnik Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Przydonica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Przysietnica Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Przyszowa Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Ptaszkowa Numer komisji: 9 Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1
Ptaszkowa Numer komisji: 10 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Pyzówka Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Raba Niżna Numer komisji: 12 Remiza OSP
Raba Niżna Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej
Raba Wyżna Numer komisji: 1 Przedszkole Gminne
Raba Wyżna Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Raba Wyżna Numer komisji: 11 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy im. św. Siostry Faustyny Kowalskiej
Rabka-Zdrój Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 4
Rabka-Zdrój Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Rabka-Zdrój Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Rabka-Zdrój Numer komisji: 4 Świetlica Związku Podhalan
Rabka-Zdrój Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 1
Rabka-Zdrój Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Rabka-Zdrój Numer komisji: 7 Sala Obrad Urzędu Miejskiego
Rabka-Zdrój Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2
Rabka-Zdrój Numer komisji: 12 Szpital Miejski
Rabka-Zdrój Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej
Racławice Numer komisji: 8 Remiza OSP
Ratułów Numer komisji: 18 Remiza OSP (Ratułów dolny)
Ratułów Numer komisji: 19 Remiza OSP (Ratułów górny)
Rdzawka Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Rdziostów Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa
Rogi Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Rogoźnik Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa
Rokiciny Podhalańskie Numer komisji: 4 Remiza OSP
Ropa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 (hala sportowa)
Ropa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnastyczna)
Ropa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 (hala sportowa)
Ropica Górna Numer komisji: 4 Budynek byłej Szkoły w Ropicy Górnej
Ropica Polska Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Rozdziele Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Roztoka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Roztoka-Brzeziny Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Roztoka Wielka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Filia w Roztoce Wielkiej
Rożnowice Numer komisji: 9 Remiza OSP
Rożnów Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury
Rupniów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego
Rytro Numer komisji: 1 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej
Rytro Numer komisji: 2 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej
Rzepiska Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Sędziszowa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Sękowa Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Siary Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Siedlce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Siedlce Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Siedliska Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury
Siekierczyna Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Siekierczynie I
Siekierczyna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Zygmunta Krasińskiego
Sieniawa Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Sienna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Sierockie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Siołkowa Numer komisji: 11 Warsztat Terapii Zajęciowej
Sitnica Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Skawa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1
Skawa Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3
Skrudzina Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Skrzydlna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (sala I)
Skrzydlna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (sala II)
Skrzypne Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Słopnice Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych
Słopnice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 4
Słopnice Numer komisji: 3 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola
Słopnice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Słopnice Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych
Smerekowiec Numer komisji: 6 Publiczne Przedszkole
Sowliny Numer komisji: 19 Świetlica Wiejska
Spytkowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ojca Św. Jana Pawła II
Spytkowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Por. Tadeusza Stefaniszyna
Spytkowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Por. Tadeusza Stefaniszyna
Spytkowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Por. Tadeusza Stefaniszyna
Spytkowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. 12 Pułku Piechoty
Sromowce Niżne Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Sromowce Wyżne Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Stadła Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Stara Wieś Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte
Stara Wieś Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Stara Wieś Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Konarskiego
Stare Bystre Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 2 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
Stare Bystre Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
Stare Rybie Numer komisji: 16 Budynek wielofunkcyjny
Stary Sącz Numer komisji: 1 Dom Kingi Klasztor Sióstr Klarysek
Stary Sącz Numer komisji: 2 Gminne Przedszkole
Stary Sącz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Stary Sącz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Stary Sącz Numer komisji: 5 Środowiskowy Dom Samopomocy
Staszkówka Numer komisji: 3 Zespół Szkół
Stronie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Stróża Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego
Stróże Numer komisji: 13 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Stróżna Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Stróżówka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Strzeszyn Numer komisji: 12 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Suche Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Antoniny Tatar
Szaflary Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Szaflary Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Szalowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Księdza Stanisława Pękali
Szalowa Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Księdza Stanisława Pękali
Szczawa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Szczawnica Numer komisji: 3 Remiza OSP
Szczawnica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Szczawnica Numer komisji: 5 Dworek Gościnny
Szczawnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2
Szczawnik Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Szczereż Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Szczyrzyc Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Szczyrzyc Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Szczyrzyc Numer komisji: 9 Szpital pw. św. Jana Jerozolimskiego
Szczyrzyc Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej
Szlachtowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Szlembark Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa
Szyk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Szymbark Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Szymbark Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Śnietnica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Świdnik Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Świniarsko Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Świniarsko Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa
Tabaszowa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Tęgoborze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. mjra pil. Jerzego Iszkowskiego
Tęgoborze Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. mjra pil. Jerzego Iszkowskiego
Trybsz Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Trzetrzewina Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Trzetrzewina Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa
Tylicz Numer komisji: 11 Wiejski Dom Kultury
Tylicz Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Pułaskiego
Tylmanowa Numer komisji: 4 Budynek Wiejskiego Ośrodka Kultury
Tymbark Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa (budynek w Rynku)
Tymbark Numer komisji: 3 Przedszkole Samorządowe
Tymbark Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa (budynek w Rynku)
Ujanowice Numer komisji: 3 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Uście Gorlickie Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Waksmund Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Wawrzka Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Wielogłowy Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Wielogłowy Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa
Wielogłowy Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa
Wielopole Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Wierchomla Wielka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Wilczyce Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Wilczyska Numer komisji: 7 Dom Kultury
Wilkowisko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Witowice Dolne Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Św. Świerada
Witów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Wojkowa Numer komisji: 13 Filialna Szkoła Podstawowa
Wojnarowa Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Wola Łużańska Numer komisji: 9 Dom Ludowy
Wójtowa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Wróblówka Numer komisji: 4 Remiza OSP
Wyskitna Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Wysokie Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi
Wysowa-Zdrój Numer komisji: 4 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Zabrzeż Numer komisji: 5 Remiza OSP
Zagorzyn Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Zagórzany Numer komisji: 11 Dom Ludowy
Zakopane Numer komisji: 1 Zakopiańskie Centrum Edukacji im. H. Modrzejewskiej
Zakopane Numer komisji: 2 Zakopańskie Centrum Kultury
Zakopane Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Zakopane Numer komisji: 4 D. W. APENA
Zakopane Numer komisji: 5 Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego
Zakopane Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Zakopane Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zakopane Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zakopane Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3
Zakopane Numer komisji: 10 Spółdzielnia Mieszkaniowa PARDAŁÓWKA
Zakopane Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 7
Zakopane Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 9
Zakopane Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 4
Zakopane Numer komisji: 14 Budynek dawnego Gimnazjum Nr 2
Zakopane Numer komisji: 15 Tatrzański Park Narodowy
Zakopane Numer komisji: 16 Przedszkole Nr 9
Zakopane Numer komisji: 17 Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych
Zakopane Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 1
Zakopane Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zakopane Numer komisji: 20 Szpital Powiatowy im. dr Tytusa Chałubińskiego
Zakopane Numer komisji: 21 Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc Odrodzenie im. Klary Jelskiej
Zakopane Numer komisji: 22 Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr Stefana Jasińskiego
Zakopane Numer komisji: 23 Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny
Zakopane Numer komisji: 24 Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II
Zalesie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Załuczne Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Zasadne Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Zaskale Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Zaskale Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej Smrek
Ząb Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Zbludza Numer komisji: 5 Zepół Szkoły i Przedszkola
Zbyszyce Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej
Zdynia Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Złockie Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Zubrzyca Dolna Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Zubrzyca Górna Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2
Zubrzyca Górna Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 2
Zubrzyk Numer komisji: 8 Świetlica Środowiskowa
Żbikowice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego
Żegiestów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Żeleźnikowa Mała Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Żeleźnikowa Wielka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Żmiąca Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!