Znaleziono: 417 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Abramów Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Adamów Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie
Aleksandrów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym w Aleksandrowie
Annobór Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Annopol Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Bałtów Numer komisji: 1 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Baranów Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Baranów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Basonia Numer komisji: 5 Remiza OSP w Basonii
Białki Dolne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Białobrzegi Numer komisji: 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Bobowiska Numer komisji: 3 Dom Ludowy
Bobrowniki Numer komisji: 7 Zespół Placówek Oświatowych w Bobrownikach
Bochotnica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Borowa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Borysów Numer komisji: 6 Budynek komunalny
Braciejowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Braciejowicach
Bramka Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Bronice-Kolonia Numer komisji: 10 Dwór w Bronicach w Bronicach-Kolonii
Bronowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Brzeziny Numer komisji: 6 Dom Strażaka w Brzezinach
Brzeziny Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Brzeźnica Bychawska Numer komisji: 2 lokal Szkoły Podstawowej
Brzeźnica Książęca Numer komisji: 5 lokal Szkoły Podstawowej
Brzostówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce
Brzozowa Gać Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Burzec Numer komisji: 2 Świetlica w Burcu
Celejów Numer komisji: 5 Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Celiny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Celinach
Charlejów Numer komisji: 1 Świetlica w Charlejowie
Chlewiska Numer komisji: 12 Świetlica wiejska
Chodel Numer komisji: 1 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego
Chodel Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury Chodel
Choszczów Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Chruślina Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Chruślinie
Chrząchów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Ciotcza Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Czernic Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Czerśl Numer komisji: 9 Zespół Szkół w Czerśli
Czesławice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Czesławicach
Ćwiętalka Numer komisji: 14 lokal Szkoły Podstawowej
Dąbie Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Dąbiu
Dąbrowa Wronowska Numer komisji: 11 Społeczna Szkoła Podstawowa
Dębica Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Dębiny Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Dęblin Numer komisji: 1 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Dęblin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Dęblin Numer komisji: 3 Świetlica Osiedlowa
Dęblin Numer komisji: 4 Budynek po byłym Klubie Garnizonowym
Dęblin Numer komisji: 5 Świetlica Osiedlowa
Dęblin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2
Dęblin Numer komisji: 7 Przedszkole Miejskie Nr 3
Dęblin Numer komisji: 8 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
Dęblin Numer komisji: 9 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
Dęblin Numer komisji: 10 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
Dęblin Numer komisji: 11 Miejskie Przedszkole Nr 3
Dęblin Numer komisji: 12 Liceum Ogólnokształcące
Dęblin Numer komisji: 13 Remiza OSP
Dęblin Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 2
Dęblin Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 4
Dęblin Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 4
Dęblin Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 4
Dęblin Numer komisji: 18 budynek 6 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ
Dębowica Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębowicy
Dobre Numer komisji: 2 Lokal byłej Szkoły Podstawowej
Drzewce Numer komisji: 6 Remiza OSP w Drzewcach
Drzewce Kol. Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Drzewcach
Elżbieta Numer komisji: 16 lokal świetlicy wiejskiej
Emilcin Numer komisji: 12 lokal świetlicy wiejskiej
Firlej Numer komisji: 3 Gminna Biblioteka Publiczna
Fiukówka Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Fiukówce
Giżyce Numer komisji: 6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Giżycach
Glinnik Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Głusko Duże-Kolonia Numer komisji: 3 Lokal Szkoły Podstawowej w Głusku Dużym Kolonia
Godów Numer komisji: 4 Godów Budynek Gminny
Gołaszyn Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Gołaszynie
Gołąb Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa, Lokal Nr 1
Gołąb Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa, Lokal Nr 2
Gołąb Numer komisji: 5 Budynek Świetlicy Wiejskiej w Gołębiu
Gołąbki Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Gołąbkach
Góra Puławska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa, Lokal Nr 1
Góra Puławska Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa, Lokal Nr 2
Górka Numer komisji: 3 Remiza strażacka
Górka Lubartowska Numer komisji: 6 lokal Szkoły Podstawowej
Gózd Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Grabów Rycki Numer komisji: 6 Świetlica
Grabów Szlachecki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Gręzówka Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Gręzówce
Gułów Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Gułowie
Hermanów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Hermanowie
Hordzieżka Numer komisji: 6 Budynek komunalny Hordzieżka Nr 60
Huta-Dąbrowa Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Hucie Dąbrowie
Jakubówka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Jakusze Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Jakuszach
Jamielne Numer komisji: 9 Remiza OSP w Jamielnem
Janowiec Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury, sala widowiskowa
Janowiec Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury, świetlica
Jarczew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Jarczewie
Jedlanka Numer komisji: 2 Zespół Oświatowy w Jedlance
Jeleniec Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu
Jeziorzany Numer komisji: 1 Budynek
Jonnik Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jonniku
Józefów nad Wisłą Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą
Kaliszany-Kolonia Numer komisji: 6 Remiza OSP w Kaliszanach-Kolonii
Kamienowola Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Kamionka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kamionce
Kamionka Numer komisji: 5 Lokal byłej szkoły Podstawowej
Kamionka Numer komisji: 6 Lokal Biblioteki Gminnej
Karczmiska Pierwsze Numer komisji: 1 Lokal Szkoły Podstawowej w Karczmiskach Pierwszych
Karczmiska Pierwsze Numer komisji: 2 Lokal Urzędu Gminy w Karczmiskach Pierwszych
Karmanowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Katarzyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Katarzynie
Kazimierz Dolny Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. Jana Koszczyca-Witkiewicza
Kazimierz Dolny Numer komisji: 2 Gminny Zespół Szkół
Kaznów-Kolonia Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Kępa Chotecka Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Kępie Choteckiej
Kępa Gostecka Numer komisji: 6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kępie Gosteckiej
Kierzkówka Numer komisji: 7 Lokal świetlicy wiejskiej
Kisielsk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kisielsku
Klementowice Numer komisji: 7 Zespół Placówek Oświatowych
Kluczkowice Numer komisji: 10 lokal Szkoły Podstawowej
Kłoczew Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Kłoda Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Kock Numer komisji: 1 Dom Kultury
Kock Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kock Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Kocku
Kolechowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Końskowola Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Końskowola Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Końskowoli (budynek Szkoły Podstawowej)
Końskowola Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Końskowoli (budynek Gimnazjum)
Końskowola Numer komisji: 4 Urząd Gminy Końskowola
Kopina Numer komisji: 8 Budynek Wiejski w Kopinie
Korzeniów Numer komisji: 7 OSP Korzeniów
Kosiorów Numer komisji: 7 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kosiorowie
Kośmin Numer komisji: 5 Budynek komunalny
Kotliny Numer komisji: 8 Budynek komunalny
Kowala Druga Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Kozioł Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Kozłówka Numer komisji: 8 Lokal świetlicy wiejskiej
Kraczewice Prywatne Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Krasne Numer komisji: 4 budynek po szkole Podstawowej w Krasnem
Krępa Numer komisji: 3 Strażnica OSP
Krynka Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Krynce
Krzówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Krzówce
Krzywda Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Krzywdzie
Kurów Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Kurów Numer komisji: 2 Lokal
Lendo Ruskie Numer komisji: 4 OSP Lendo Ruskie
Leokadiów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Leopoldów Numer komisji: 19 Zespół Placówek Oświatowych w Leopoldowie
Leopoldów Numer komisji: 20 Strażnica OSP w Leopoldowie
Leopoldów Numer komisji: 21 Dom Pomocy Społecznej w Leopoldowie
Leszkowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301
Lipiny Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Lipinach
Lipniak Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. St. Grafika w Zagoździu
Lisikierz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Lisikierzu
Lisów Numer komisji: 7 Gminna Biblioteka Publiczna
Lubartów Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie Nr 1
Lubartów Numer komisji: 2 Zespół Szkół Nr 2
Lubartów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 4
Lubartów Numer komisji: 4 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Lubartowie Sp. z o. o.
Lubartów Numer komisji: 5 Lubartowski Ośrodek Kultury w Lubartowie
Lubartów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Lubartów Numer komisji: 7 Miejska Biblioteka Publiczna
Lubartów Numer komisji: 8 II Liceum Ogólnokształcące
Lubartów Numer komisji: 9 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
Lubartów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie
Lubartów Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 3
Lubartów Numer komisji: 12 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Luszawa Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Łany Numer komisji: 4 Dom Ludowy
Łaziska Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaziskach
Łazy Numer komisji: 7 Przedszkole Baśniowy Dworek w Łazach
Łucka Numer komisji: 1 Dom Pomocy Społecznej
Łucka-Kolonia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Łucka-Kolonia Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Łukawka Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Łuków Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie nr 2
Łuków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Łuków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 5
Łuków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 5
Łuków Numer komisji: 5 Przedszkole Integracyjne nr 1
Łuków Numer komisji: 6 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe
Łuków Numer komisji: 7 Urząd Miasta Łuków
Łuków Numer komisji: 8 Zespół Szkół nr 1
Łuków Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Łuków Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Łuków Numer komisji: 11 Łukowski Ośrodek Kultury
Łuków Numer komisji: 12 Powiatowy Urząd Pracy
Łuków Numer komisji: 13 Zespół Szkół nr 2
Łuków Numer komisji: 14 Zakład Gospodarki Lokalowej
Łuków Numer komisji: 15 Szkoła Policealna-Medyczne Studium Zawodowe
Łuków Numer komisji: 16 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Łuków Numer komisji: 17 Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej
Łuków Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 2 Oddziałami Dwujęzycznymi
Łuków Numer komisji: 19 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
Łuków Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Łuków Numer komisji: 21 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Łuków Numer komisji: 22 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie
Łukówiec Numer komisji: 6 Remiza OSP
Markuszów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Markuszów Numer komisji: 2 Gminny Dom Kultury
Michów Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Michowie
Michów Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Michowie
Mieczysławka Numer komisji: 8 Filia Szkoły Podstawowej
Mikłusy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mikłusach
Moszczanka Numer komisji: 9 Zespół Placówek Oświatowych w Moszczance
Nałęczów Numer komisji: 1 SP ZOZ w Nałęczowie
Nałęczów Numer komisji: 2 Liceum Plastyczne w Nałęczowie
Nałęczów Numer komisji: 3 CSW Energetyk w Nałęczowie
Nałęczów Numer komisji: 4 Nałęczowski Ośrodek Kultury w Nałęczowie
Nałęczów Numer komisji: 11 Kardiologiczny Szpital Uzdrowiskowy
Nałęczów Numer komisji: 12 Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy
Nałęczów Numer komisji: 13 Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik
Nałęczów Numer komisji: 14 Sanatorium Uzdrowiskowe Związku Nauczycielstwa Polskiego
Nałęczów Numer komisji: 15 Sanatorium Uzdrowiskowe Ciche Wąwozy
Nałęczów Numer komisji: 16 SP Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie Oddział IV w Nałęczowie
Niedźwiada-Kolonia Numer komisji: 1 lokal Szkoły Podstawowej
Niedźwiada Duża Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Niedźwiadzie Dużej
Niedźwiedź Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu
Niezabitów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Niezdów Numer komisji: 15 lokal Szkoły Podstawowej
Niwa Babicka Numer komisji: 14 Strażnica OSP w Niwie Babickiej
Nowa Jedlanka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Nowej Jedlance
Nowa Rokitnia Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Nowej Rokitni
Nowa Rokitnia Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Nowej Rokitni
Nowa Wieś Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
Nowa Wola Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli
Nowodwór Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze
Nowodwór Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Nowy Antonin Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Okrzeja Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Okrzei
Opatkowice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Opole Lubelskie Numer komisji: 1 lokal Opolskiego Centrum Kultury
Opole Lubelskie Numer komisji: 2 lokal Spółdzielni Mieszkaniowej
Opole Lubelskie Numer komisji: 3 Centrum Fabryczna
Opole Lubelskie Numer komisji: 4 lokal M-G Biblioteki Publicznej
Opole Lubelskie Numer komisji: 5 lokal Szkoły Podstawowej Nr 1
Opole Lubelskie Numer komisji: 17 Zakład Karny w Opolu Lubelskim-sala lekcyjna w budynku Zespołu Szkół
Opole Lubelskie Numer komisji: 18 Świetlica szpitalna
Osiny Numer komisji: 2 Osiny Remiza OSP
Osiny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Ostrówek-Kolonia Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte Cassino
Ostrów Lubelski Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Ostrów Lubelski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Oszczepalin Drugi Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Oszczepalinie Drugim
Oszczywilk Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa w Oszczywilku
Ownia Numer komisji: 16 Zespół Placówek Oświatowych w Owni
Pałecznica Numer komisji: 4 lokal Szkoły Podstawowej
Paprotnia Numer komisji: 4 świetlica wiejska w Paprotni
Parchatka Numer komisji: 5 Budynek byłej szkoły podstawowej
Pawłowice Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych
Piotrawin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kamieniu
Piotrowice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Piotrowicach
Płonki Numer komisji: 4 Remiza OSP
Podwierzbie Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Podwierzbiu
Poizdów Numer komisji: 7 Zespół Szkół im. Jana Pawła II
Poniatowa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Poniatowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Poniatowa Numer komisji: 3 Świetlica PSM
Poniatowa Numer komisji: 4 Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
Poniatowa Numer komisji: 5 Centrum Kultury Promocji i Turystyki
Poniatowa Numer komisji: 6 Świetlica PSM Nasz Dom
Poniatowa Numer komisji: 12 Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Opolu Lubelskim, Szpital
Poniatowa Numer komisji: 13 Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc
Poniatowa-Kolonia Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Prawno Numer komisji: 4 Środowiskowy Dom Samopomocy w Prawnie
Prażmów Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Prażmowie
Przypisówka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Przytoczno Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Puławy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 10
Puławy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 10
Puławy Numer komisji: 3 Zespół Szkół Katolickich
Puławy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Puławy Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 11
Puławy Numer komisji: 6 Starostwo Powiatowe
Puławy Numer komisji: 7 Zespół Szkół Nr 3
Puławy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 11
Puławy Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4
Puławy Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 4
Puławy Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 11
Puławy Numer komisji: 12 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
Puławy Numer komisji: 13 Zespół Szkół Technicznych
Puławy Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 1
Puławy Numer komisji: 15 Miejskie Przedszkole Nr 5
Puławy Numer komisji: 16 Środowiskowy Dom Samopomocy
Puławy Numer komisji: 17 Środowiskowy Dom Samopomocy
Puławy Numer komisji: 18 POK Dom Chemika
Puławy Numer komisji: 19 Zespół Szkół Nr 1
Puławy Numer komisji: 20 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Puławy Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 6
Puławy Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 3
Puławy Numer komisji: 23 Zespół Szkół Nr 2
Puławy Numer komisji: 24 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (szpital)
Puszno Godowskie Numer komisji: 11 lokal Szkoły Podstawowej
Radoryż Kościelny Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Radoryżu Kościelnym
Radoryż Smolany Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Radoryżu Smolanym
Ratoszyn Drugi Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Rąblów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Rogów Numer komisji: 3 Lokal Szkoły Podstawowej w Rogowie
Role Numer komisji: 12 Zespół Szkół w Rolach
Rososz Numer komisji: 18 Zespół Placówek Oświatowych w Rososzy
Rozkopaczew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Ruda Numer komisji: 3 Budynek komunalny
Rudno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Rudnie
Ryki Numer komisji: 1 Samorządowe Przedszkole Nr 1
Ryki Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mariana Osińskiego
Ryki Numer komisji: 3 Samorządowe Przedszkole Nr 5
Ryki Numer komisji: 4 Samorządowe Przedszkole Nr 5
Ryki Numer komisji: 5 ZSZ Nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego
Ryki Numer komisji: 6 ZSZ Nr 1 im. Władysława Korżyka
Rzeczyca Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Marii Kuncewiczowej
Sadurki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Sadurkach
Samoklęski Numer komisji: 1 lokal Szkoły Podstawowej
Sarnów Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sarnowie
Sarny Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Serniki Numer komisji: 4 Urząd Gminy Serniki
Serock Numer komisji: 4 Remiza OSP
Serokomla Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Serokomli
Serokomla Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Serokomli
Siedliska Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Siedliskach
Siedliska Numer komisji: 9 Lokal świetlicy wiejskiej
Sielce Numer komisji: 10 Ludowy Dom Spotkań
Sierskowola Numer komisji: 10 Strażnica OSP w Sierskowoli
Skoków Numer komisji: 13 lokal Szkoły Podstawowej
Skowieszyn Numer komisji: 7 Remiza OSP
Skrobów-Kolonia Numer komisji: 4 Gminna Biblioteka Publiczna
Skrudki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Słotwiny Numer komisji: 4 Lokal Szkoły Podstawowej w Słotwinach
Sobieszyn Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Sobieszyn Numer komisji: 6 Internat LO
Sobolew Kolonia Numer komisji: 7 Filia Biblioteki Publicznej
Stanin Numer komisji: 1 Centrum Społeczno-Kulturalne w Staninie
Stara Dąbia Numer komisji: 15 Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Dąbi
Stara Prawda Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Starej Prawdzie
Stara Róża Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Starej Róży
Stare Boiska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Starych Boiskach
Stare Kobiałki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Starych Kobiałkach
Stare Komaszyce Numer komisji: 9 lokal Szkoły Podstawowej
Stare Zadybie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Starościn Numer komisji: 3 Lokal remizo-świetlicy
Stary Bazanów Numer komisji: 12 Zespół Placówek Oświatowych w Starym Bazanowie
Stary Pożóg Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych
Stary Uścimów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Stary Uścimów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Stężyca Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Stężycy
Stoczek Łukowski Numer komisji: 1 Urząd Miasta
Stoczek Łukowski Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Stoczku Łukowskim
Stoczek Łukowski Numer komisji: 2 Zespół Oświatowy w Stoczku Łukowskim
Stok Numer komisji: 8 Remiza OSP
Stryj Numer komisji: 3 Świetlica OSP
Strzyżew Numer komisji: 10 Zespół Szkół w Strzyżewie
Suleje Numer komisji: 15 Świetlica wiejska w Sulejach
Sułoszyn Numer komisji: 2 Lokal byłej Szkoły Podstawowej
Swaty Numer komisji: 13 Zespół Placówek Oświatowych w Swatach
Syry Numer komisji: 2 lokal remizo-świetlicy
Szaniawy-Matysy Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Szaniawach
Szczałb Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Szczałbie
Szczekarków Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Szyszki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Szyszkach
Śniadówka Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Świdry Numer komisji: 11 Zespół Szkół w Świdrach
Talczyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza
Tarkawica Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Tarło Numer komisji: 3 lokal Szkoły Podstawowej
Toczyska Numer komisji: 6 Szkoła Filialna w Toczyskach
Trzcianki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego Nowodwór nr 73 Filia
Trzebiesza Numer komisji: 8 lokal świetlicy wiejskiej
Trzebieszów Drugi Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trzebieszowie
Trzebieszów Drugi Numer komisji: 6 Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie
Tuchowicz Numer komisji: 2 Centrum Społeczno-Kulturalne w Tuchowiczu
Turze Rogi Numer komisji: 8 Szkoła Filialna w Turzych Rogach
Ułęż Numer komisji: 1 Lokal Gminnej Biblioteki Publicznej
Uściąż Numer komisji: 6 Lokal Strażnicy OSP w Uściążu
Wandalin Numer komisji: 7 lokal Szkoły Podstawowej
Wandów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Wandowie
Wąwolnica Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Wąwolnica Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Wielkie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Wielkolas Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Wilków Numer komisji: 1 Lokal Szkoły Podstawowej w Wilkowie
Witowice Numer komisji: 6 Remiza OSP
Wnętrzne Numer komisji: 6 Budynek byłej Szkoły Podstawowej we Wnętrznem
Wojcieszków Numer komisji: 5 Urząd Gminy w Wojcieszkowie
Wojcieszków Numer komisji: 6 Świetlica w Wojcieszkowie
Wojszyn Numer komisji: 3 Strażnica OSP
Wola Bystrzycka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Woli Bystrzyckiej
Wola Czołnowska Numer komisji: 7 Dom Seniora A w sercu maj
Wola Gułowska Numer komisji: 2 Dom Kultury Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków
Wola Mysłowska Numer komisji: 4 Sala Konferencyjna Urzędu Gminy w Woli Mysłowskiej
Wola Okrzejska Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Woli Okrzejskiej
Wola Osińska Numer komisji: 9 Budynek komunalny
Wola Sernicka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli Sernickiej
Wola Skromowska Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Wola Zadybska Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Wolica Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Wólka Domaszewska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Wólce Domaszewskiej
Wólka Krasienińska Numer komisji: 4 Lokal remizo-świetlicy
Wólka Polanowska Numer komisji: 8 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Wólce Polanowskiej
Wólka Rokicka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Wrzelowiec Numer komisji: 6 lokal OSP
Wylezin Numer komisji: 7 Świetlica OSP
Zaborze Numer komisji: 5 Lokal Strażnicy OSP w Zaborzu
Zagłoba Numer komisji: 4 Lokal Zespołu Szkół Publicznych w Zagłobie
Zagóźdź Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Zakępie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Zakępiu
Zakrzów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Zakrzowie
Zalesie Numer komisji: 13 Zespół Szkół w Zalesiu
Zalesie-Kolonia Numer komisji: 17 Strażnica OSP w Zalesiu
Zarzecze Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Zarzecz Łukowski Numer komisji: 14 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzeczu Łukowskim
Zastawie Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zastawiu
Zastów Polanowski Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Zastowie Planowskim
Zawitała Numer komisji: 7 Remiza OSP
Żerdź Numer komisji: 7 Budynek komunalny
Żurawiec Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Żurawcu
Żyrzyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!