PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 358 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Albertów Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Puchaczowie, Szkoła Filialna w Albertowie
Aleksandrówka Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Aleksandrówce
Andrzejów Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Andrzejowie
Annopol Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Annopol Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa
Antoniów Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy w Antoniowie
Antoniówka Numer komisji: 1 Remiza OSP
Babin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Babin
Barki Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Batorz Pierwszy Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Batorzu
Bazar Numer komisji: 3 Remiza OSP
Bekiesza Numer komisji: 6 Punkt Przedszkolny
Bełżyce Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika
Bełżyce Numer komisji: 2 Budynek administracyjny
Bełżyce Numer komisji: 3 Miejski Dom Kultury
Bełżyce Numer komisji: 4 Urząd Miejski
Bełżyce Numer komisji: 12 Szpital Powiatowy im. Dr Wojciecha Oczki
Bełżyce, Wzgórze Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Królowej Jadwigi
Bęczyn Numer komisji: 3 lokal Szkoły Filialnej
Biała Druga Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej Drugiej
Białka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Białce
Biskupice Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Biskupicach
Biskupie Numer komisji: 4 Remiza OSP
Blinów Drugi Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Blinowie
Błażek Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Błażku
Boby-Kolonia Numer komisji: 1 lokal Szkoły Podstawowej
Bogucin Numer komisji: 2 lokal Szkoły Podstawowej
Borków Numer komisji: 7 lokal Szkoły Podstawowej
Borów Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa
Borzechów-Kolonia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Branew Szlachecka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Branwi
Brzozówka-Kolonia Numer komisji: 4 Punkt Przedszkolny Jaś i Małgosia
Budki Numer komisji: 2 Świetlica w Budkach
Bychawa Numer komisji: 1 Środowiskowy Dom Samopomocy
Bychawa Numer komisji: 2 Samorządowe Przedszkole Nr 1
Bychawa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bychawa Numer komisji: 4 Urząd Miejski (sala konferencyjna)
Bychawa Numer komisji: 5 Bychawskie Centrum Kultury
Bychawa Numer komisji: 6 Zespół Szkół im. Ks. Antoniego Kwiatkowskiego
Bychawa Numer komisji: 7 Bychawskie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o. o.
Bychawa Numer komisji: 16 Szpital Powiatowy SP ZOZ
Bychawka Druga Numer komisji: 8 Centrum Kultury Wiejskiej
Bychawka Druga-Kolonia Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. K. Koźmiana
Bystrzejowice Pierwsze Numer komisji: 2 Zespół Szkół im. H. Babisz
Bystrzyca Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bystrzycy
Bystrzyca Numer komisji: 8 Remiza Strażnica OSP
Bystrzyca Stara Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Charlęż-Kolonia Numer komisji: 2 Lokal Szkoły Podstawowej
Chmiel Pierwszy Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Chmielu
Chrzanów Pierwszy Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Chrzanów Trzeci Numer komisji: 2 Urząd Gminy Chrzanów (sala narad)
Ciechanki Krzesimowskie Numer komisji: 3 Remiza OSP
Ciecierzyn Numer komisji: 1 Lokal Szkoły Podstawowej w Ciecierzynie
Cyców Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Cycowie
Cyców Numer komisji: 11 Zespół Szkół w Cycowie
Czerniejów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Czerniejowie
Częstoborowice Numer komisji: 2 Remiza OSP
Czółna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Dąbrowa Numer komisji: 3 Świetlica w Dąbrowie
Dąbrowa Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa
Dąbrowica Numer komisji: 7 Gminny Ośrodek Kultury
Dębina Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Dobrowola Numer komisji: 6 Remiza OSP
Dominów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dominowie
Dominów Numer komisji: 3 Urząd Gminy Głusk
Dorohucza Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dorohuczy
Dratów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Dys Numer komisji: 2 Lokal Szkoły Podstawowej w Dysie
Dzierzkowice-Podwody Numer komisji: 6 Klub Rolnika
Dzierzkowice-Wola Numer komisji: 2 Filia Szkoły Podstawowej w Terpentynie
Dzierzkowice-Zastawie Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Dziuchów Numer komisji: 11 Budynek Zielonej Szkoły w Dziuchowie
Dzwola Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Dzwoli
Elizówka Numer komisji: 5 Lokal Świetlicy w Elizówce
Franciszków Numer komisji: 7 Budynek byłej Szkoły Podstawowej we Franciszkowie
Gałęzów Numer komisji: 12 Centrum Kultury Wiejskiej
Garbatówka Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Garbów Numer komisji: 1 lokal Gminnej Biblioteki Publicznej
Gardzienice Pierwsze Numer komisji: 8 Świetlica kulturalno-oświatowa
Giełczew Pierwsza Numer komisji: 2 Remiza OSP
Głębokie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Godziszów, Godziszów Trzeci Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury i Promocji w Godziszowie
Gościeradów-Folwark Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Gościeradowie
Grabówka Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Gutanów Numer komisji: 6 lokal Klubu Wiejskiego
Izdebno Numer komisji: 4 Remiza OSP
Jabłonna Druga Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Jabłonnie
Jakubowice Konińskie Numer komisji: 3 Lokal Szkoły Podstawowej w Jakubowicach Konińskich
Jakubowice Murowane Numer komisji: 5 Urząd Gminy Wólka
Janiszów Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa
Janowica Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Janowice Numer komisji: 2 Remiza OSP w Janowicach
Janów Numer komisji: 9 lokal remizy OSP
Janów Lubelski Numer komisji: 1 Janowski Ośrodek Kultury
Janów Lubelski Numer komisji: 2 Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim
Janów Lubelski Numer komisji: 3 Ośrodek Pomocy Społecznej
Janów Lubelski Numer komisji: 4 Dom Pomocy Społecznej
Janów Lubelski Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza
Janów Lubelski Numer komisji: 6 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
Janów Lubelski Numer komisji: 10 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Janów Lubelski Numer komisji: 11 Niepubliczny Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Januszówka Numer komisji: 5 Lokal Szkoły Podstawowej
Jaszczów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Jaszczowie
Jawidz Numer komisji: 3 Lokal Szkoły Podstawowej
Józefów Numer komisji: 7 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Kalinówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kaniwola Numer komisji: 5 Remiza OSP
Karolin Numer komisji: 10 lokal po byłej szkole
Kawęczyn Numer komisji: 4 Świetlica w Kawęczynie
Kębłów Numer komisji: 6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kębłowie
Kępa Numer komisji: 4 Remiza OSP
Kiełczewice Górne Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa
Kierz Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Klimusin Numer komisji: 9 Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Pod Złotym Liściem
Kłodnica Dolna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kocudza Pierwsza Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Kocudzy
Kolonia Pliszczyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kopina Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Kosarzew Dolny Numer komisji: 4 Remiza OSP, Kosarzew Dolny
Kosin Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Kowalin Numer komisji: 2 Lokal Szkoły Podstawowej
Kozice Dolne-Kolonia Numer komisji: 5 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Kozubszczyzna Numer komisji: 1 Budynek Urzędu Gminy Konopnica
Kozubszczyzna Numer komisji: 2 Budynek Szkoły Podstawowej w Konopnicy
Krasienin-Kolonia Numer komisji: 8 Lokal Szkoły Podstawowej w Krasieninie-Kolonii
Kraśnik Numer komisji: 1 Lokal Urzędu Gminy
Kraśnik Numer komisji: 1 Centrum Kultury i Promocji
Kraśnik Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Kraśnik Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 2
Kraśnik Numer komisji: 4 Filia Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej
Kraśnik Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
Kraśnik Numer komisji: 6 Przedszkole Miejskie Nr 2
Kraśnik Numer komisji: 7 Zespół Szkół Nr 3
Kraśnik Numer komisji: 8 Integracyjne Przedszkole Publiczne Nr 3
Kraśnik Numer komisji: 9 Społeczna Szkoła Podstawowa
Kraśnik Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6
Kraśnik Numer komisji: 11 Centrum Kultury i Promocji
Kraśnik Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3
Kraśnik Numer komisji: 13 Filia Nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej
Kraśnik Numer komisji: 14 Urząd Stanu Cywilnego
Kraśnik Numer komisji: 15 Przedszkole Miejskie Nr 5
Kraśnik Numer komisji: 16 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Kraśnik Numer komisji: 17 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Kraśnik Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 4
Kraśnik Numer komisji: 19 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Kraśnik Numer komisji: 20 Dom Pomocy Społecznej
Kraśnik Numer komisji: 21 Zespół Placówek Oświatowych Nr 1
Kraśnik Numer komisji: 22 Szpital Powiatowy w Kraśniku
Kraśnik Numer komisji: 23 Szpital Powiatowy w Kraśniku
Krępiec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Krępcu
Krężnica Jara Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Krężnica Okrągła Numer komisji: 9 Dom Ludowy
Krzczonów Numer komisji: 1 lokal Szkoły Podstawowej
Krzczonów Numer komisji: 6 lokal Szkoły Podstawowej
Krzczonów Trzeci Numer komisji: 3 lokal Remizy OSP
Krzemień Pierwszy Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Krzemieniu
Krzesimów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Krzesimowie
Księżomierz Kolonia Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Księżomierzy
Leszczyna Numer komisji: 8 lokal Publicznej Szkoły Podstawowej
Leśce Numer komisji: 8 lokal Szkoły Podstawowej
Liśnik Duży Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstwowa w Liśniku Dużym
Liśnik Mały Numer komisji: 4 Remiza OSP w Liśniku Małym
Ludmiłówka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ludmiłówce
Ludwin-Kolonia Numer komisji: 1 Hala sportowo-widowiskowa
Łada Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Łańcuchów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Łańcuchowie
Łączki-Pawłówek Numer komisji: 5 Remiza OSP
Łążek Ordynacki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Łążku Ordynackim
Łęczna Numer komisji: 1 Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy
Łęczna Numer komisji: 4 Sala konferencyjna Urzędu Miejskiego
Łęczna Numer komisji: 5 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 6 Osiedlowy Dom Kultury
Łęczna Numer komisji: 7 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 8 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 9 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 10 Centrum Kultury
Łęczna Numer komisji: 11 Biblioteka
Łęczna Numer komisji: 12 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 13 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 14 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 15 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 16 Szpital Powiatowy
Łopiennik Numer komisji: 3 Remiza OSP
Łubki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Łubkach
Łuszczów Drugi Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Łychów Gościeradowski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim
Łysołaje Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Łysołajach
Maciejów Stary Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Majdan-Grabina Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Majdanie-Grabinie
Majdan Kozic Górnych Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Malinówka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Marianka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Maryniów Numer komisji: 9 Budynek po byłej szkole w Maryniowie
Maszki Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Maszkach
Matczyn Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Mełgiew Numer komisji: 5 Budynek Urzędu Gminy w Mełgwi
Mętów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Mętów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Milejów-Osada Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 2 Liceum Ogólnokształcące w Milejowie
Milejów-Osada Numer komisji: 4 Urząd Gminy w Milejowie
Miłocin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie
Mniszek Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mniszku
Modliborzyce Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Modliborzyce Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Momoty Górne Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Momotach Górnych
Moniaki Numer komisji: 2 lokal Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II
Motycz Numer komisji: 3 Budynek Szkoły Podstawowej w Motyczu
Nadrybie-Dwór Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu
Nasutów Numer komisji: 6 Lokal Remizy OSP w Nasutowie
Niedrzwica Duża Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Niedrzwica Duża Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Niedrzwica Kościelna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Niemce Numer komisji: 4 Lokal GOK w Niemcach
Niemce Numer komisji: 9 Lokal Urzędu Gminy Niemce
Niemce Numer komisji: 10 Lokal Szkoły Podstawowej w Niemcach
Nowy Dwór Numer komisji: 5 Remizo-Świetlica
Nowy Rachów Numer komisji: 2 Remiza OSP
Nowy Stręczyn Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Olbięcin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Olbięcinie
Oleśniki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Oleśnikach
Olszowiec Numer komisji: 11 Centrum Kultury Wiejskiej
Opoka Duża Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Osmolice Pierwsze Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Osowa Numer komisji: 10 Budynek szkolny
Ostrów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ostrowie
Ostrówek Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrówku
Otrocz Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Ożarów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Palikije Pierwsze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Palikijach
Panieńszczyzna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Panieńszczyzna Numer komisji: 6 Urząd Gminy Jastków
Panieńszczyzna Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Piaseczno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Piaski Numer komisji: 10 Miejskie Centrum Kultury w Piaskach
Piaski Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Piaskach
Piłatka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Piłatce
Piotrków Drugi Numer komisji: 4 Centrum Kultury Gminy Jabłonna
Piotrowice Numer komisji: 3 Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice-Dworek
Piotrowice Wielkie Numer komisji: 4 lokal w pałacu
Płouszowice-Kolonia Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Podzamcze Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Podzamczu
Polichna Czwarta Numer komisji: 5 Gminne Centrum Kultury
Polichna Druga Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Ponikwy Numer komisji: 2 Budynek komunalny
Popkowice Numer komisji: 7 lokal Budynku Wielofunkcyjnego
Popkowice Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej
Potoczek Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoczku
Potok-Stany Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku-Stanach
Potok Wielki Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku Wielkim
Prawiedniki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Przybysławice Numer komisji: 3 lokal Szkoły Podstawowej
Puchaczów Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Puchaczowie
Puchaczów Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Puchaczowie
Radawczyk Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Radawiec Duży Numer komisji: 4 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Radawcu Dużym
Rankowskie Numer komisji: 5 lokal Szkoły Filialnej
Rudka Kozłowiecka Numer komisji: 7 Lokal Szkoły Podstawowej w Rudce Kozłowieckiej
Rudnik Numer komisji: 6 Budynek po Szkole Podstawowej
Rudnik Drugi Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudniku Drugim
Rudnik Szlachecki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Rudniku Szlacheckim
Rybczewice Drugie Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Rzeczyca Księża Numer komisji: 7 Remiza OSP w Rzeczycy Księżej
Rzeczyca Ziemiańska Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Ziemiańskiej
Salomin Numer komisji: 6 Budynek Dziennego Domu Senior+
Siedliszczki Numer komisji: 1 Świetlica wiejska kulturalno-oświatowa w Siedliszczkach
Siostrzytów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Siostrzytowie
Skorczyce Numer komisji: 6 lokal Szkoły Podstawowej im. Leona Hempla
Skrzynice Pierwsze Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Skrzynicach
Słodków Trzeci Numer komisji: 5 Lokal Szkoły Podstawowej
Snopków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Sobianowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Sobieska Wola Druga Numer komisji: 5 lokal Remizy OSP
Sobieszczany Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Spiczyn Numer komisji: 1 Lokal Szkoły Podstawowej
Stara Wieś Druga Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Stare Wierzchowiska Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Starościce Numer komisji: 8 Remiza OSP w Starościcach
Stawce Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawcach
Stawek Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Stojeszyn Pierwszy Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych
Stróża-Kolonia Numer komisji: 3 Lokal Przedszkola w Stróży
Stróża-Kolonia Numer komisji: 4 Lokal Szkoły Podstawowej w Stróży
Stryjno-Kolonia Numer komisji: 5 Remiza OSP
Strzeszkowice Duże Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Strzyżewice Numer komisji: 5 Urząd Gminy
Strzyżewice Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzyżewicach-Rechcie
Studzianki Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Studziankach
Suchodoły Numer komisji: 8 Remiza OSP
Sulów Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sulowie
Szastarka Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Szczecyn Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczecynie
Szerokie Numer komisji: 5 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Szerokiem
Świdnik Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
Świdnik Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
Świdnik Numer komisji: 3 Miejski Ośrodek Kultury
Świdnik Numer komisji: 4 Miejskie Centrum Profilaktyki
Świdnik Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 4
Świdnik Numer komisji: 6 Miejskie Centrum Usług Socjalnych
Świdnik Numer komisji: 7 Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna
Świdnik Numer komisji: 8 Przedsiębiorstwo Komunalne PEGIMEK
Świdnik Numer komisji: 9 Przedszkole nr 3
Świdnik Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 3
Świdnik Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 3
Świdnik Numer komisji: 12 Przedszkole nr 5
Świdnik Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 7
Świdnik Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 7
Świdnik Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 7
Świdnik Numer komisji: 16 Przedszkole nr 7
Świdnik Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 5
Świdnik Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 5
Świdnik Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa nr 5
Świdnik Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 5
Świdnik Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 5
Świdnik Numer komisji: 22 Szpital w Świdniku
Świdnik Numer komisji: 23 Dom Pomocy Społecznej
Świdnik Mały Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Świeciechów Duży Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa
Świerszczów Numer komisji: 10 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Tarnawka Pierwsza Numer komisji: 3 Budynek komunalny
Terpentyna Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Terpentynie
Tomaszowice-Kolonia Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Trawniki Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych w Trawnikach
Trawniki Numer komisji: 6 Zespół Placówek Oświatowych w Trawnikach
Trzydnik Duży Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Trzydniku Dużym
Turka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Turka Numer komisji: 9 Gminna Biblioteka Publiczna-Filia Turka
Tuszów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Tuszowie
Urzędów Numer komisji: 4 lokal Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły
Węglin Numer komisji: 9 Świetlica w Węglinie
Wierzchowiska Pierwsze Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzchowiskach
Wierzchowiska Pierwsze Numer komisji: 6 Remiza OSP
Wilczopole-Kolonia Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Wilkołaz Pierwszy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Wilkołazie Pierwszym
Wilkołaz Pierwszy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Wilkołazie Pierwszym
Wojciechów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Wojciechów
Wojciechów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
Wola Gałęzowska Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Wola Przybysławska Numer komisji: 5 lokal Szkoły Podstawowej
Wola Trzydnicka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Woli Trzydnickiej
Wolica Pierwsza Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Wólka Gościeradowska Numer komisji: 7 Zespół Szkół w Wólce Gościeradowskiej
Wólka Ratajska Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wólce Ratajskiej
Wysokie Numer komisji: 6 Gminna Biblioteka Publiczna w Wysokiem
Wyżnica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wyżnicy
Zagórze Numer komisji: 11 Remiza OSP
Zakrzew Numer komisji: 4 Urząd Gminy
Zakrzówek Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Zakrzówku
Zarajec Numer komisji: 3 Remiza OSP
Zaraszów Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Zawadów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrówku, Szkoła Filialna w Zawadowie
Zawieprzyce Numer komisji: 4 Lokal Szkoły Podstawowej
Zdziłowice, Zdziłowice Drugie Numer komisji: 4 Gminne Centrum Kultury i Promocji w Godziszowie oddział w Zdziłowicach
Zdzisławice Numer komisji: 5 Remiza OSP w Zdzisławicach
Zemborzyce Tereszyńskie Numer komisji: 6 Budynek Szkoły Podstawowej w Zemborzycach Tereszyńskich
Zezulin Niższy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Zofiówka Numer komisji: 2 Budynek szkoły
Żabia Wola Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Żuków Drugi Numer komisji: 2 lokal Domu Kultury
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!