Znaleziono: 531 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Aleksandrówka Numer komisji: 5 Zarząd Dróg Powiatowych w Kozienicach, siedziba w Aleksandrówce
Alojzów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Alojzowie
Antoniów Numer komisji: 1 Remiza Strażacka w Antoniowie
Augustów Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Augustowie
Augustów Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Augustowie
Babin Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Babinie
Bardzice Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bardzicach
Bartodzieje Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Bartodziejach
Bartodzieje Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Bartodziejach
Bądków Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bądkowie
Bąkowa Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bąkowej
Bąkowiec Numer komisji: 5 Świetlico-Remiza
Bąków Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Bąkowie
Belsk Duży Numer komisji: 1 Budynek Urzędu Gminy w Belsku Dużym
Belsk Duży Numer komisji: 7 Budynek Urzędu Gminy w Belsku Dużym
Białobrzegi Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach
Białobrzegi Numer komisji: 1 Remiza OSP w Białobrzegach
Białobrzegi Numer komisji: 2 Publiczne Przedszkole Nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach
Białobrzegi Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach
Białobrzegi Numer komisji: 4 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach
Bielicha Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Bieliny Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bielinach
Bieniędzice Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieniędzicach
Bierwce Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierwcach
Bieszków Dolny Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieszkowie Dolnym
Bikówek Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bikówku
Błaziny Dolne Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Błazinach Dolnych
Błędów Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Błędowie
Błędów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Błędowie-budynek gimnazjum
Bobrek-Kolonia Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobrku
Bobrowniki Numer komisji: 6 Ochotnicza Straż Pożarna w Bobrownikach
Bodzew Numer komisji: 8 Budynek Świetlicy Wiejskiej w Bodzewie
Boglewice Numer komisji: 3 Ochotnicza Straż Pożarna w Boglewicach
Bogucin Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Boiska Numer komisji: 2 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Boiskach
Borkowice Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących Borkowice
Borkowice Numer komisji: 5 Gminny Ośrodek Kultury Borkowice
Borowe Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Borowem
Boże Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bożem
Brudnów Numer komisji: 3 Budynek po byłej Publicznej Szkole Podstawowej w Brudnowie
Brzezinki Stare Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzezinkach Starych
Brzeźnica Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy
Brzostowiec Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzostowcu
Brzóza Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzózie
Budki Drugie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Budkach
Budziszynek Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Budziszynku
Bukówno Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Bukównie
Cerekiew Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Chechły Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Chechłach
Chlewiska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Chlewiskach
Chmielew Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Chmielewie
Chomentów-Puszcz Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chomentówie-Puszcz
Chotcza-Józefów Numer komisji: 2 Remiza OSP w Chotczy
Chwałowice Numer komisji: 12 Remiza OSP w Chwałowicach
Chynów Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chynowie
Ciechlin Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciechlinie
Ciepielów Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciepielowie
Ciepielów Numer komisji: 4 Publiczne Gimnazjum w Ciepielowie
Cukrówka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Cukrówce
Czarna Wieś Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej
Czarnolas Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnolesie
Częstoniew Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa w Częstoniewie
Dąbrówka Podłężna Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego
Dąbrówka Warszawska Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Warszawskiej
Dębiny Numer komisji: 8 Świetlica w Dębinach
Dębnowola Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ostrołęce (w budynku w Dębnowoli)
Długowola Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna w Długowoli
Dobieszyn Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Dobieszynie
Drwalew Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Drwalewie
Dzierzkówek Stary Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dzierzkówku Starym
Dziurków Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Dziurkowie
Garbatka-Letnisko Numer komisji: 1 Przedszkole Samorządowe Pod Sosnową Szyszką
Garbatka-Letnisko Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi
Garbatka-Letnisko Numer komisji: 3 Budynek byłej Gminnej Świetlicy
Gąsawy Rządowe Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gąsawach Rządowych
Gębarzów Numer komisji: 9 Remiza Ochotniczej Staży Pożarnej w Gębarzowie
Gielniów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Gielniów
Glina Numer komisji: 8 Budynek (byłej) Szkoły Podstawowej w Glinie
Głowaczów Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Głowaczowie
Gniewoszów Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gniewoszowie
Gołosze Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gołoszach
Goszczyn Numer komisji: 1 Hala Sportowa w Goszczynie
Gośniewice Numer komisji: 11 Świetlica wiejska w Gośniewicach
Goździków Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Goździkowie
Gózd Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Goździe
Grabowiec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Grabowcu
Grabów nad Pilicą Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Grabowie nad Pilicą
Grabów nad Pilicą Numer komisji: 2 Świetlica Zespołu Szkół w Grabowie nad Pilicą
Grabów nad Wisłą Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Grabowie nad Wisłą
Gródek Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej w Gródku
Grójec Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Grójcu
Grójec Numer komisji: 2 Starostwo Powiatowe w Grójcu
Grójec Numer komisji: 3 Grójecki Ośrodek Kultury w Grójcu
Grójec Numer komisji: 4 budynek byłego Publicznego Gimnazjum w Grójcu
Grójec Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Grójcu
Grójec Numer komisji: 6 Ratusz Miejski w Grójcu
Grójec Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Grójcu
Grójec Numer komisji: 15 Areszt Śledczy w Grójcu
Grójec Numer komisji: 16 Powiatowe Centrum Medyczne w Grójcu
Guzów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Guzowie
Gzowice Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Gzowicach
Huta Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Hucie
Huta Numer komisji: 7 Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Hucie
Iłża Numer komisji: 1 Liceum Ogólnokształcące w Iłży
Iłża Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Iłży
Iłża Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłży
Iłża Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Iłży
Iłża Numer komisji: 16 SP ZZOZ SZPITAL W IŁŻY
Janików Numer komisji: 7 Świetlica w Janikowie
Janików Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Janikowie
Janiszew Numer komisji: 8 Budynek Administracyjno-Gospodarczy
Janów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Janów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Janowie
Januszno Numer komisji: 3 Gminne Centrum Kultury w Janusznie
Jaroszki Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaroszkach
Jasieniec Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka Publiczna w Jasieńcu
Jasieniec-Kolonia Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Jasieńcu-Kolonii
Jasieniec Iłżecki Górny Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Jasieńcu Iłżeckim
Jastrząb Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu
Jastrzębia Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębi
Jastrzębia Numer komisji: 8 Urząd Gminy Jastrzębia
Jawor Solecki Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa
Jedlanka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlance
Jedlanka Stara Numer komisji: 14 Świetlico-Strażnica w Jedlance Starej
Jedlińsk Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jedlińsku
Jedlnia Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlni
Jedlnia-Letnisko Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podsatwowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jedlni-Letnisko
Jedlnia-Letnisko Numer komisji: 7 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlni-Letnisko
Jeziora Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorze
Karolew Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Karolewie
Kaszów Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaszowie
Kazanów Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kazanowie
Klwatka Królewska Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Klwatce Królewskiej
Klwów Numer komisji: 1 Zespół Szkół Samorządowych w Klwowie
Kłonówek-Kolonia Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłonówku-Kolonii
Kłudno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kłudnie
Kochanówka Numer komisji: 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Kociołki Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kociołkach
Kociszew Numer komisji: 14 SGGW w Warszawie Ośrodek Szkoleniowy Wypoczynkowy w Kociszewie
Kolonia Ossa Numer komisji: 2 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczyw w Kolonii Ossie
Konary Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa w Konarach
Koryciska Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Koryciskach
Kostrzyn Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kostrzynie
Kowala-Stępocina Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kowali
Kowala-Stępocina Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kowali
Kowalków-Kolonia Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kowalkowie
Kozienice Numer komisji: 7 Publiczne Przedszkole nr 3 z Oddziałami integracyjnymi w Kozienicach
Kozienice Numer komisji: 11 Publiczne Przedszkole Nr 3 z Oddziałami integracyjnymi w Kozienicach
Kozienice Numer komisji: 12 Publiczne Przedszkole Nr 2 w Kozienicach
Kozienice Numer komisji: 13 Publiczne Przedszkole Nr 1 w Kozienicach
Kozienice Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kozienicach
Kozienice Numer komisji: 15 Zespół Szkół Nr 1 w Kozienicach
Kozienice Numer komisji: 16 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Zygmunta Starego w Kozienicach
Kozienice Numer komisji: 17 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kozienicach
Kozienice Numer komisji: 18 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Kozienice Numer komisji: 19 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kozienicach
Kozienice Numer komisji: 20 Kozienickie Centrum Kultury im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach
Kozienice Numer komisji: 21 Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Kozienicach
Kozienice Numer komisji: 22 Świetlica OSP
Kozienice Numer komisji: 23 Liceum Ogólnokształcące w Kozienicach
Kozienice Numer komisji: 24 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kozienicach
Kozietuły Numer komisji: 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kozietułach
Kozłów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kozłowie
Krępa Kościelna Numer komisji: 6 Zespół Placówek Oświatowych w Krępie Kościelnej
Kroczów Mniejszy Numer komisji: 6 Budynek po Publicznej Szkole Podstawowej w Kroczowie Mniejszym
Kruszew Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kruszewie
Krzyżanowice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach
Kuczki-Kolonia Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kuczkach-Kolonii
Laski Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Laskach
Laski Numer komisji: 10 Świetlica wiejska w Laskach
Lesiów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. por. Jana Skrzyszewskiego w Lesiowie
Lesznowola Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lesznowoli
Lewiczyn Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lewiczynie
Linów Numer komisji: 6 Obiekt po sali gimnastycznej w Linowie
Lipa-Miklas Numer komisji: 8 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Lipie-Miklas
Lipie Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipiu
Lipiny Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Przyłęku
Lipsko Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipsku
Lipsko Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lipsku
Lipsko Numer komisji: 3 Lipskie Centrum Kultury w Lipsku
Lipsko Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej w Lipsku
Lipsko Numer komisji: 12 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Lipsku
Lisów Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Lisów Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Lisowie
Lucimia Numer komisji: 7 Lokal po byłej PSP w Lucimi
Ludwików Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ludwikowie
Łagów Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Łagowie
Łaguszów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łaguszowie
Łaziska Numer komisji: 2 Dom Pomocy Społecznej w Łaziskach
Łaziska Numer komisji: 7 Środowiskowy Dom Samopomocy w Łaziskach
Łączany Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łączanach
Łęczeszyce Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łęczeszycach
Łęgonice Numer komisji: 4 Remiza OSP w Łęgonicach
Łękawica Numer komisji: 3 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Łękawicy
Machcin Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Machcinie
Magnuszew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Magnuszewie
Magnuszew Numer komisji: 2 Liceum Ogólnokształcące w Magnuszewie
Majdów Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Chrapka w Majdowie
Makowiec Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Maków Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Makowie
Małęczyn Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Małęczynie
Małomierzyce Numer komisji: 13 Remiza OSP w Małomierzycach
Mariampol Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna w Mariampolu
Maziarze Stare Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Maziarzach Starych
Mazowszany Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mazowszanach
Mąkosy Stare Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Mąkosach Starych
Michałowice Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Michałowicach
Michałów-Parcele Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Michałowie
Miechowice Numer komisji: 7 Budynek OSP w Miechowicach
Mieczysławów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Mieczysławowie
Miejska Dąbrowa Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna w Miejskiej Dąbrowie
Milejowice Numer komisji: 7 Dom Ludowy
Mirów Stary Numer komisji: 1 Urząd Gminy Mirów
Młodocin Mniejszy Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Młodocinie Mniejszym
Młodocin Większy Numer komisji: 5 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Młodocinie Większym
Mniszek Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mniszku
Mniszew Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Mniszewie
Modrzejowice Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Modrzejowicach
Mogielnica Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy
Mogielnica Numer komisji: 2 Budynek OSP Mogielnica Sala Widowiskowa
Mogielnica Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mogielnicy
Myślakowice Numer komisji: 3 Środowiskowy Dom Samopomocy w Myślakowicach
Myśliszewice Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Myśliszewicach
Myśliszewice Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Myśliszewicach
Natolin Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Natolinie
Niedarczów Dolny-Kolonia Numer komisji: 5 Budynek po Publicznej Szkole Podstawowej w Niedarczowie
Nieznamierowice Numer komisji: 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nieznamierowicach
Ninków Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe Ninków
Nowa Wieś Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
Nowa Wieś Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi
Nowe Miasto nad Pilicą Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Karola Wojtyły w Nowym Mieście nad Pilicą
Nowe Miasto nad Pilicą Numer komisji: 2 Przychodnia Rejonowa w Nowym Mieście nad Pilicą
Nowe Miasto nad Pilicą Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą
Nowe Miasto nad Pilicą Numer komisji: 6 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Mieście nad Pilicą
Nowe Miasto nad Pilicą Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej im. Natalii Nitosławskiej w Nowym Mieście nad Pilicą
Nowe Miasto nad Pilicą Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Nowym Mieście nad Pilicą
Odechów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Odechowie
Odrzywół Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Odrzywole
Odrzywół Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Odrzywole-Hala Sportowa w Odrzywole
Olechów Stary Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Oleksów Numer komisji: 3 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Oleksowie
Olszamy Numer komisji: 2 Remiza OSP w Olszamach
Orońsko Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Orońsku
Osiemborów Numer komisji: 9 Świetlica w Osiemborowie
Osówka Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Ostałów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Ostałowie
Ostrołęka Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ostrołęce
Ostrownica Wieś Numer komisji: 4 Budynek po Publicznej Szkole Podstawowej w Ostrownicy
Owadów Numer komisji: 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Owadowie
Pabierowice Numer komisji: 13 Ochotnicza Staż Pożarna w Pabierowicach
Paciorkowa Wola Nowa Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Paciorkowej Woli Nowej
Pakosław Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Pakosławiu
Parznice Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Parznicach
Pasztowa Wola-Kolonia Numer komisji: 4 Filia Gminnej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pasztowej Woli
Pawliczka Numer komisji: 2 Przedszkole w Pawliczce
Pawłowice Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pawłowicach
Pawłów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Pawłowie
Pcin Numer komisji: 6 Dzienny Ośrodek Fizjoterapii w Pcinie
Pieczyska Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pieczyskach
Pionki Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego w Pionkach
Pionki Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 3 Przedszkole Nr 1 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 6 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pionkach
Pionki Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 8 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pionkach
Pionki Numer komisji: 9 Oddział Zewnętrzny w Pionkach Zakładu Karnego w Żytkowicach
Pionki Numer komisji: 9 Liceum Ogólnokształcące w Pionkach
Pionki Numer komisji: 10 Przedszkole Nr 2 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 11 Liceum Ogólnokształcące w Pionkach
Pionki Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 15 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach
Pionki Numer komisji: 16 Oddział Rehabilitacji w Pionkach
Pionki Numer komisji: 17 Oddział Chirurgiczny w Pionkach
Podgóra Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Podgórze
Podkońce Numer komisji: 5 Środowiskowy Dom Samopomocy w Podkońcach
Podlesie Duże Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Podlesiu Dużym
Podole Numer komisji: 9 Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu Nadleśnictwo Grójec
Polany Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Polanach
Policzna Numer komisji: 1 Urząd Gminy Policzna
Potworów Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Potworowie
Potworów Numer komisji: 2 Dom Strażaka w Potworowie
Prędocin Numer komisji: 6 Wiejski Ośrodek Kultury w Prędocinie
Promna-Kolonia Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Promnie
Przybyszew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Przybyszewie
Przydworzyce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Przydworzycach
Przystałowice Duże Numer komisji: 3 Wiejskie Centrum Kultury w Przystałowicach Dużych
Przysucha Numer komisji: 1 Dom Kultury w Przysusze
Przysucha Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przysusze Osiedle Południe
Przysucha Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Przysusze
Przytyk Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Przytyk Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Radom Numer komisji: 110 Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr T. Chałubińskiego
Radom Numer komisji: 111 Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr. Barbary Borzym
Radom Numer komisji: 112 Areszt Śledczy
Radom Numer komisji: 113 Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o.
Radom Numer komisji: 114 Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego
Radom, Borki Numer komisji: 77 Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego
Radom, Borki Numer komisji: 78 Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego
Radom, Borki Numer komisji: 79 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Hansa Christiana Andersena
Radom, Borki Numer komisji: 80 Przedszkole Publiczne Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi
Radom, Borki Numer komisji: 89 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hansa Christiana Andersena
Radom, Glinice Numer komisji: 40 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu
Radom, Glinice Numer komisji: 41 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu
Radom, Glinice Numer komisji: 42 Przedszkole Publiczne Nr 9 im. Ewy Szelburg-Zarembiny
Radom, Glinice Numer komisji: 43 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
Radom, Gołębiów Numer komisji: 28 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
Radom, Gołębiów Numer komisji: 29 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Kornela Makuszyńskiego
Radom, Gołębiów Numer komisji: 31 Przedszkole Publiczne Nr 24 z Odziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka
Radom, Gołębiów Numer komisji: 32 Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte
Radom, Gołębiów Numer komisji: 33 Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. Janiny Porazińskiej
Radom, Gołębiów Numer komisji: 34 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 27
Radom, Gołębiów Numer komisji: 38 Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Radom, Gołębiów Numer komisji: 95 Dom Studenta Nr 2 Walet
Radom, Gołębiów Numer komisji: 96 Przedszkole Publiczne Nr 6
Radom, Gołębiów Numer komisji: 97 Przedszkole Publiczne Nr 6
Radom, Gołębiów Numer komisji: 106 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
Radom, Idalin Numer komisji: 45 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Radom, Idalin Numer komisji: 46 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Radom, Idalin Numer komisji: 49 Dom Kultury Idalin
Radom, Idalin Numer komisji: 108 Dom Kultury Idalin
Radom, Jeżowa Wola Numer komisji: 72 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25
Radom, Jeżowa Wola Numer komisji: 104 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25
Radom, Kaptur Numer komisji: 109 Zespół Szkół Ekonomicznych
Radom, Kierzków Numer komisji: 87 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli
Radom, Malenice Numer komisji: 47 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Obrońców Pokoju
Radom, Michałów Numer komisji: 98 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Sobieskiego
Radom, Michałów Numer komisji: 99 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Jagiellońskiej
Radom, Michałów Numer komisji: 100 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Sobieskiego
Radom, Michałów Numer komisji: 101 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Królowej Jadwigi
Radom, Michałów Numer komisji: 102 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Królowej Jadwigi
Radom, Młodzianów Numer komisji: 68 Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych RAZEM
Radom, Młodzianów Numer komisji: 69 Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych RAZEM
Radom, Obozisko Numer komisji: 93 Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr Scena Obozisko
Radom, Obozisko Numer komisji: 94 Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr
Radom, Planty Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Adama Mickiewicza
Radom, Planty Numer komisji: 11 Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego
Radom, Planty Numer komisji: 73 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Radom, Prędocinek Numer komisji: 60 Dom Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy
Radom, Prędocinek Numer komisji: 61 Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Radom, Prędocinek Numer komisji: 62 Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych
Radom, Prędocinek Numer komisji: 63 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Stefana Żeromskiego
Radom, Prędocinek Numer komisji: 64 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Stefana Żeromskiego
Radom, Stara Wola Gołębiowska Numer komisji: 39 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Edmunda Bakalarza
Radom, Stare Miasto Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Kazimierza Pułaskiego
Radom, Stare Miasto Numer komisji: 9 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki
Radom, Śródmieście Numer komisji: 1 V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta
Radom, Śródmieście Numer komisji: 2 III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego
Radom, Śródmieście Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. Józefa Poniatowskiego
Radom, Śródmieście Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Kazimierza Pułaskiego
Radom, Śródmieście Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. Józefa Poniatowskiego
Radom, Śródmieście Numer komisji: 6 RTBS Administrator Spółka z o. o.
Radom, Śródmieście Numer komisji: 8 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Radom, Śródmieście Numer komisji: 12 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego, Wydział Sztuki
Radom, Śródmieście Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Dąbrowskiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Dąbrowskiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 15 Przedszkole Publiczne Nr 2
Radom, Śródmieście Numer komisji: 16 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 34
Radom, Śródmieście Numer komisji: 17 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 18 XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica
Radom, Śródmieście Numer komisji: 19 Przedszkole Publiczne Nr 15
Radom, Śródmieście Numer komisji: 20 VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Radom, Śródmieście Numer komisji: 21 VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Radom, Śródmieście Numer komisji: 22 Przedszkole Publiczne Nr. 4 im. Juliana Tuwima
Radom, Śródmieście Numer komisji: 23 XIII Liceum Ogólnokształcące z Odziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów
Radom, Śródmieście Numer komisji: 24 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
Radom, Śródmieście Numer komisji: 25 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
Radom, Śródmieście Numer komisji: 26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 27 Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 30 Przedszkole Publiczne Nr 1 im. Marii Konopnickiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 35 Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o. o.
Radom, Śródmieście Numer komisji: 36 Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. Janiny Porazińskiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 37 Dom Pomocy Społecznej Nad Potokiem im. Bohdany Danuty Kijewskiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 74 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki
Radom, Śródmieście Numer komisji: 75 IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego
Radom, Śródmieście Numer komisji: 76 Powiatowy Urząd Pracy
Radom, Śródmieście Numer komisji: 92 Zespół Szkół Ekonomicznych
Radom, Ustronie Numer komisji: 44 Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta
Radom, Ustronie Numer komisji: 48 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Kazimierza Jagiellończyka
Radom, Ustronie Numer komisji: 50 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Kazimierza Jagiellończyka
Radom, Ustronie Numer komisji: 51 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka
Radom, Ustronie Numer komisji: 52 Przedszkole Publiczne Nr 16
Radom, Ustronie Numer komisji: 53 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
Radom, Ustronie Numer komisji: 54 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza
Radom, Ustronie Numer komisji: 55 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza
Radom, Ustronie Numer komisji: 56 Przedszkole Publiczne Nr 10 im. Jana Brzechwy
Radom, Ustronie Numer komisji: 57 XII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami sportowymi
Radom, Ustronie Numer komisji: 58 XII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami sportowymi
Radom, Ustronie Numer komisji: 59 Przedszkole Publiczne Nr 14
Radom, Wacyn Numer komisji: 85 Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Rejon Drogowy w Radomiu
Radom, Wacyn Numer komisji: 91 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego
Radom, Wośniki Numer komisji: 81 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26
Radom, Wośniki Numer komisji: 82 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26
Radom, Wośniki Numer komisji: 83 Filia Nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Józefa A. i Andrzeja S. Załuskich w Radomiu
Radom, Wólka Klwatecka Numer komisji: 103 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Radom, Wólka Klwatecka Numer komisji: 105 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Radom, Zamłynie Numer komisji: 84 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3
Radom, Zamłynie Numer komisji: 86 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli
Radom, Zamłynie Numer komisji: 88 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Reja
Radom, Zamłynie Numer komisji: 90 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli
Radom, Zamłynie Numer komisji: 107 Przedszkole Publiczne Nr 13
Radom, Żakowice Numer komisji: 65 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 Integracyjna
Radom, Żakowice Numer komisji: 66 Przedszkole Publiczne Nr 5 im. Tadeusza Kościuszki
Radom, Żakowice Numer komisji: 67 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Przyjaciół Dzieci
Radom, Żakowice Numer komisji: 70 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Ks. Jana Twardowskiego
Radom, Żakowice Numer komisji: 71 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Ks. Jana Twardowskiego
Radzanów Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Radzanowie
Rawica-Kolonia Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rawicy
Rdzuchów Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Rdzuchowie
Rozniszew Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Rozniszewie
Rozwady Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rozwadach
Rożce Numer komisji: 5 Remiza OSP w Rożcach
Ruda Wielka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Wielkiej
Rudki Numer komisji: 1 Dom Kultury w Rudkach
Rusinów Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Rusinowie
Rusinów Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rusinowie
Rusinów Numer komisji: 4 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Rusinów
Ruski Bród Numer komisji: 4 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Ruskim Brodzie
Ryczywół Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. chor. Jana Szymańskiego w Ryczywole
Rzeczniów Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Rzeczniowie
Rzuców Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Rzuców
Sadek Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Sadku
Sadkowice Numer komisji: 3 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Sadkowicach
Sarnów Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Sarnowie
Seredzice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Seredzicach
Sieciechów Numer komisji: 2 Zespół Placówek Oświatowych w Sieciechowie
Sienno Numer komisji: 1 Urząd Gminy Sienno
Sienno Numer komisji: 7 Gminny Ośrodek Kultury
Skaryszew Numer komisji: 1 Samorządowe Przedszkole w Skaryszewie
Skaryszew Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Skaryszewie
Skrzynno Numer komisji: 2 Budynek po byłej Publicznej Szkole Podstawowej w Skrzynnie
Skrzyńsko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Skrzyńsku
Sławno Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie
Słomczyn Numer komisji: 8 Siedziba byłej Publicznej Szkoły Podstawowej w Słomczynie
Słupica Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Słupicy
Słuszczyn Numer komisji: 7 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Słuszczynie
Smogorzów Numer komisji: 6 Świetlica w Smogorzowie
Solec nad Wisłą Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Solcu nad Wisłą
Stanisławice Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Stanisławicach
Stara Błotnica Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Błotnicy
Stare Słowiki Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starych Słowikach
Stare Zawady Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Zawadach
Stary Gózd Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Goździe
Stawiszyn Numer komisji: 6 Oddział Zewnętrzny w Stawiszynie
Stefanków Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Stefankowie
Stromiec Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Stromcu
Stromiec Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Stromcu
Strykowice Błotne Numer komisji: 13 Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza w Strykowicach Błotnych
Strykowice Górne Numer komisji: 10 Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza w Strykowicach Górnych
Sucha Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej
Sucha Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej
Suków Numer komisji: 3 Remiza OSP
Sulgostów Numer komisji: 2 Remiza OSP w Sulgostowie
Sułkowice Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sułkowicach
Suskowola Numer komisji: 7 Publiczny Zespół Szkół w Suskowoli
Sycyna-Kolonia Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sycynie-Kolonii
Sydół Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sycynie budynek w Sydole
Szydłowiec Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu
Szydłowiec Numer komisji: 2 Szydłowieckie Centrum Kultury-Zamek
Szydłowiec Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu
Szydłowiec Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu
Szydłowiec Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu
Szydłowiec Numer komisji: 6 Przedszkole Samorządowe Nr 2 Mali Odkrywcy z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu
Szydłowiec Numer komisji: 7 Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu
Szymanów Numer komisji: 9 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Solcu na Wisłą Filia w Szymanowie
Śląsko Numer komisji: 4 Budynek byłego Przedszkola w Śląsku
Świerże Górne Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. bp. Jana Chrapka w Świerżach Górnych
Tczów Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Tczowie
Tomaszów Numer komisji: 4 Świetlica w Tomaszowie
Tomczyce Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej w Tomczycach
Trablice Numer komisji: 7 Świetlica Słoneczko w Trablicach
Trzebień Numer komisji: 4 Świetlica w Trzebieniu
Tymienica Stara Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotczy Szkoła Filialna w Tymienicy
Ursynów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ursynowie
Walentynów Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych w Długowoli
Wałsnów Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wałsnowie
Warka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Warce
Warka Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Warce
Warka Numer komisji: 3 Centrum Sportu i Rekreacji w Warce
Warka Numer komisji: 4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Warce
Warka Numer komisji: 5 Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce
Warka Numer komisji: 6 Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce (w budynku Centrum Edukacyjno-Muzealnym)
Watraszew Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Watraszewie
Wielgie Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Wielgiem
Wielogóra Numer komisji: 8 Dom Strażaka w Wielogórze
Wieniawa Numer komisji: 1 Remiza OSP w Wieniawie
Wierzbica Numer komisji: 1 Remiza OSP w Wierzbicy
Wierzbica Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Wierzbicy
Wierzchowiny Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wierzchowinach
Wilczkowice Dolne Numer komisji: 5 Ochotnicza Straż Pożarna w Wilczkowicach Dolnych
Wilczogóra Numer komisji: 4 Remiza OSP w Wilczogórze
Wilczowola Numer komisji: 5 Budynek po Publicznej Szkole Podstawowej w Wilczowoli
Wilków Drugi Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wilkowie
Wir Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wirze
Witaszyn Numer komisji: 2 Remiza OSP w Witaszynie
Wolanów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Wolanów
Wolanów Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie
Wola Goryńska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Woli Goryńskiej
Wola Lipieniecka Duża Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Lipienieckiej Dużej
Wola Solecka Pierwsza Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Soleckiej Pierwszej
Wola Taczowska Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Wólka Tyrzyńska Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wólce Tyrzyńskiej
Wrociszew Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa we Wrociszewie
Wrzeszczów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wrzos Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wsola Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny we Wsoli
Wysoka Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gen. Stefana Grota Roweckiego w Wysokiej
Wysokie Koło Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wysokim Kole
Wyśmierzyce Numer komisji: 1 Klub Seniora w Wyśmierzycach
Zaborów Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zaborowie
Zajezierze Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Zajezierzu
Zakrzew Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego
Zakrzew Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego
Zakrzówek-Wieś Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzówku
Zalesice Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesicach
Zalesie Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesiu
Zbijów Mały Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zbijowie Małym Nr 1
Zbrosza Duża Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zbroszy Dużej
Zdziechów Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu Filia w Zdziechowie
Zemborzyn Pierwszy Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Zemborzynie
Zielonka Stara Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Zielonce Starej
Zwoleń Numer komisji: 1 Zespół Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu
Zwoleń Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwoleniu
Zwoleń Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Zwoleniu
Zwoleń Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwoleniu budynek przy ul. Kościelnej 7 - wejście od ulicy Księdza Packa 8
Zwoleń Numer komisji: 14 Szpital Rejonowy w Zwoleniu
Żdżary Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach
Żytkowice Numer komisji: 6 Zakład Karny

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!