PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 237 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Bełcząc Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Bełczącu
Bereza Numer komisji: 7 Dom Ludowy w Berezie
Berezówka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Berezówce
Bezwola Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Bezwoli
Biała Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Białej
Biała Podlaska Numer komisji: 1 Przedszkole Samorządowe nr 11
Biała Podlaska Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5
Biała Podlaska Numer komisji: 3 Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Biała Podlaska Numer komisji: 4 Przedszkole Samorządowe nr 7
Biała Podlaska Numer komisji: 5 Przedszkole Samorządowe nr 14
Biała Podlaska Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Biała Podlaska Numer komisji: 7 Klub Kultury Eureka
Biała Podlaska Numer komisji: 8 Państwowa Szkoła Wyższa
Biała Podlaska Numer komisji: 9 Społeczna Szkoła Podstawowa
Biała Podlaska Numer komisji: 10 Zespół Szkół Zawodowych nr 1
Biała Podlaska Numer komisji: 11 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3
Biała Podlaska Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 4
Biała Podlaska Numer komisji: 13 Zespół Szkół Zawodowych nr 2
Biała Podlaska Numer komisji: 14 Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka
Biała Podlaska Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 3
Biała Podlaska Numer komisji: 16 Firma Dariusz Głowacki DAGO
Biała Podlaska Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 3
Biała Podlaska Numer komisji: 18 Przedszkole Samorządowe nr 3
Biała Podlaska Numer komisji: 19 Klub Kultury Piast
Biała Podlaska Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 2
Biała Podlaska Numer komisji: 21 Przedszkole Samorządowe nr 13
Biała Podlaska Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa nr 9
Biała Podlaska Numer komisji: 23 Przedszkole Samorządowe nr 17
Biała Podlaska Numer komisji: 24 Medyczne Studium Zawodowe
Biała Podlaska Numer komisji: 25 Katolickie Liceum Ogólnokształcące
Biała Podlaska Numer komisji: 26 Samorządowe Przedszkole Integracyjne nr 16
Biała Podlaska Numer komisji: 27 POL-Kres Edwood
Biała Podlaska Numer komisji: 28 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Biała Podlaska Numer komisji: 29 Zakład Karny
Białka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Białce
Bohukały Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Bohukałach
Borki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Borkach
Branica Radzyńska-Kolonia Numer komisji: 1 Remiza OSP w Branicy Radzyńskiej-Kolonii
Branica Suchowolska Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Branicy Suchowolskiej
Brzostówiec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Brzostówcu
Brzozowica Duża Numer komisji: 1 Zespół Oświatowy w Brzozowicy Dużej
Bubel-Granna Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Bublu-Grannie
Burwin Numer komisji: 5 Budynek poszkolny w Burwinie
Chmielów Numer komisji: 4 Remiza Strażacka w Chmielowie
Chotyłów Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Chotyłowie
Cichostów-Kolonia Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Cichostowie
Cicibór Duży Numer komisji: 1 Publiczne Gimnazjum w Ciciborze Dużym
Cieleśnica Pgr Numer komisji: 2 Świetlica w Cieleśnicy PGR
Czemierniki Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Czemiernikach
Czosnówka Numer komisji: 12 Świetlica wiejska w Czosnówce
Dawidy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Dawidach
Derewiczna Numer komisji: 2 Budynek Szkoły w Derewicznie
Dębowa Kłoda Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Dębowej Kłodzie
Dobrynka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dobrynce
Dobryń Duży Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym
Dokudów Pierwszy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dokudowie Pierwszym
Dołha Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dołdze
Dołholiska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dołholisce
Drelów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Drelowie
Dubów Numer komisji: 1 Budynek poszkolny w Dubowie
Działyń Numer komisji: 3 Remiza OSP w Działyniu
Gąsiory Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Gąsiorach
Gęś Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Gęsi
Gnojno Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Gnojnie
Grabanów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Grabanowie
Grabowiec Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Grabowcu
Gródek Szlachecki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Gródku Szlacheckim
Halasy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Halasach
Horodyszcze Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Horodyszczu
Hrud Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Hrudzie
Huszcza Pierwsza Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Huszczy
Jabłeczna Numer komisji: 2 Świetlica OSP w Jabłecznej
Jabłoń Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłoniu
Janów Podlaski Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim
Janów Podlaski Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim (świetlica szkolna)
Jelnica Numer komisji: 1 Szkola Podstawowa w Misiach, budynek w Jelnicy
Kalinka Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej w Kalince
Kąkolewnica Numer komisji: 2 Zespół Oświatowy w Kąkolewnicy
Kąkolewnica Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy
Kępki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki w Kępkach
Kijowiec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kijowcu
Klonownica Duża Numer komisji: 5 Świetlica w Klonownicy Dużej
Kobylany Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kobylanach
Koczergi Numer komisji: 9 Remiza Strażacka w Koczergach
Kodeniec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kodeńcu
Kodeń, Kodeń Drugi Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu
Kolano-Kolonia Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Amelii hr. Łubieńskiej w Kolanie
Kolembrody Numer komisji: 3 Warsztat Terapii Zajęciowej w Kolembrodach
Kolonia Domaszewska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy
Komarno-Kolonia Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Komarnie-Kolonii
Komarówka Podlaska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Komarówce Podlaskiej
Konstantynów Numer komisji: 1 Sala Widowiskowa Gminnego Centrum Kultury w Konstantynowie
Konstantynów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Konstantynowie
Konstantynów Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej w Konstantynowie
Kopytnik Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Kopytniku
Kopytów Numer komisji: 2 Kopytów, Świetlica wiejska
Korczówka Numer komisji: 3 Remizo-świetlica w Korczówce
Koroszczyn Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Koroszczynie
Kostomłoty I Numer komisji: 4 Kostomłoty I. Świetlica wiejska
Kostomłoty II Numer komisji: 3 Kostomłoty II, Świetlica spółdzielni mieszkaniowej Oaza
Kostry Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kostrach
Koszoły Numer komisji: 7 Remizo-świetlica w Koszołach
Kościeniewicze Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Kościeniewiczach
Kozula Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej w Kozuli
Kożuszki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kożuszkach
Krasew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Krasewie
Krzewica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kożuszkach, budynek w Krzewicy
Krzywowólka Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Krzywowólce
Kuraszew Numer komisji: 7 Budynek Szpitala w Suchowoli
Lebiedziew Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Lebiedziewie
Leśna Podlaska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Leśnej Podlaskiej
Łobaczew Duży Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Łobaczewie Dużym
Łomazy Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Łomazach
Małaszewicze Numer komisji: 3 Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach
Małaszewicze Duże Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Małaszewiczach Dużych
Manie Numer komisji: 9 Remiza OSP w Maniach
Mazanówka Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Międzyleś Numer komisji: 3 Środowiskowy Dom Samopomocy
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 1 Samorządowe Przedszkole Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 2 Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 3 Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 4 Sala gimnastyczna Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 6 Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 7 Strażnica OSP Zawadki w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 8 Hala sportowa Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 9 Świetlica Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 10 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 11 Szpital Powiatowy w Międzyrzecu Podlaskim
Milanów Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Milanowie
Misie Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Misiach
Motwica Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Motwicy
Neple Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Neplach
Niewęgłosz Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Niewęgłoszu
Nowy Orzechów Numer komisji: 1 Świetlica w Nowym Orzechowie
Nowy Pawłów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Nowym Pawłowie
Olszewnica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Olszewnicy
Olszyn Numer komisji: 3 Świetlica w Olszynie
Ortel Książęcy Drugi Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym Drugim
Ossowa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Ossowie
Ossówka Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Ossówce
Ostrówki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ostrówkach
Parczew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Parczewie
Parczew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Parczewie
Parczew Numer komisji: 3 Publiczne Przedszkole Nr 2 w Parczewie
Parczew Numer komisji: 4 Urząd Miejski w Parczewie
Parczew Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie
Parczew Numer komisji: 6 Publiczne Przedszkole Nr 1 w Parczewie
Parczew Numer komisji: 7 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Parczewie
Parczew Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Parczewie
Parczew Numer komisji: 12 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie
Paszenki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Paszenkach
Paszki Duże Numer komisji: 9 Remiza OSP w Paszkach Dużych
Piszczac Numer komisji: 4 Budynek Starej Szkoły w Piszczacu (duża sala konferencyjna)
Piszczac Numer komisji: 6 Budynek Starej Szkoły w Piszczacu (mała sala konferencyjna)
Płudy Numer komisji: 4 Remiza OSP w Płudach
Podedwórze Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu
Podedwórze Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Podedwórzu
Podedwórze Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu
Polskowola Numer komisji: 4 Zespół Oświatowy w Polskowoli
Polubicze Wiejskie Pierwsze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Polubiczach
Połoski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Połoskach
Przechód Numer komisji: 3 Remizo-Świetlica w Przechodzie
Przegaliny Duże Numer komisji: 4 Remiza OSP w Przegalinach Dużych
Przewłoka Numer komisji: 11 Zespół Placówek Szkolnych w Przewłoce
Radcze Numer komisji: 4 Publiczna Mała Szkoła Podstawowa w Radczu
Radzyń Podlaski Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie Nr 2 Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski Numer komisji: 3 Dawna siedziba Gimnazjum Nr 2 w Radzyniu Podlaskim
Radzyń Podlaski Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 Radzyń Podlaski (sala gimnastyczna)
Radzyń Podlaski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski Numer komisji: 6 Urząd Miasta Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski Numer komisji: 7 Dzienny Środowiskowy Dom Samopomocy Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski Numer komisji: 8 Klub Seniora w Radzyniu Podlaskim
Radzyń Podlaski Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski Numer komisji: 10 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radzyń Podlaski
Rakowiska Numer komisji: 3 Przedszkole Samorządowe w Rakowiskach
Rogoźnica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy
Rokitno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rokitnie.
Romaszki Numer komisji: 3 Biblioteka Publiczna Gminy Rossosz Filia w Romaszkach
Rossosz Numer komisji: 1 Hala Sportowa w Rossoszu
Rossosz Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Rudniki Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Rudnikach
Rudno Ii Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Rudnie
Rzeczyca Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Rzeczycy
Samowicze Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Samowiczach
Siemień Numer komisji: 1 Sala Gimnastyczna w Siemieniu
Sitnik Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Sitniku
Sławacinek Stary Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Sławacinku Starym
Sławatycze Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Sławatyczach
Sobole Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sobolach
Sosnowica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sosnowicy
Sosnowica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Sosnowicy
Sosnówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sosnówce
Stara Bordziłówka Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Starej Bordziłówce
Stara Wieś Numer komisji: 5 Remiza OSP w Starej Wsi
Stępków Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Stępkowie
Stoczek Numer komisji: 4 Budynek po byłym sklepie
Styrzyniec Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Styrzyńcu
Suchowola Numer komisji: 2 Młodzieżowe Centrum Kultury w Suchowoli
Swory Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Sworach
Szóstka Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Szóstce
Tchórzew-Kolonia Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Tchórzewie-Kolonii
Terebela Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Terebeli
Terespol Numer komisji: 1 Zespół Szkół Publicznych Nr 1
Terespol Numer komisji: 2 Miejska Biblioteka Publiczna
Terespol Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Tłuściec Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Tłuśćcu
Tuczna Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Tuliłów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Tuliłowie
Turów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Turowie
Tyśmienica Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Tyśmienicy
Ulan-Majorat Numer komisji: 3 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie
Ulan Duży Numer komisji: 6 Remiza OSP w Ulanie Dużym
Ustrzesz Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Ustrzeszy
Werchliś Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Werchlisiu
Wiski Numer komisji: 5 Remiza OSP w Wiskach
Wisznice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wisznicach
Wisznice Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach
Witoroż Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Witorożu
Witulin Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Witulinie
Wohyń Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury w Wohyniu
Wola Osowińska Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Woli Osowińskiej
Woskrzenice Duże Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Woskrzenicach Dużych
Wólka Dobryńska Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Wólce Dobryńskiej
Wólka Plebańska Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Wólce Plebańskiej
Wygnanów Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Wygnanowie
Zabiele Numer komisji: 8 Zespół Szkół w Zabielu
Zabłocie Numer komisji: 5 Zabłocie, Wiejski Dom Kultury
Zabłocie Numer komisji: 6 Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego
Zaczopki Numer komisji: 4 Świetlica w Zaczopkach
Zalesie Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Zalesiu
Zienki Numer komisji: 4 Budynek gminny w Zienkach
Żabików Numer komisji: 6 Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Żabikowie
Żakowola Poprzeczna Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Żakowoli Poprzecznej
Żerocin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Żerocinie
Żminne Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Żminnem
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!