Znaleziono: 814 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Adelin Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Amelin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Andrzejewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Andrzejewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Antonie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Antoniach
Antoniówka Świerżowska Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Antoniówce Świerżowskiej
Baba Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Babie
Bandysie Numer komisji: 2 Remizo-Świetlica
Baranowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Baranowo Numer komisji: 6 Zespół Szkół Powiatowych
Barcząca Numer komisji: 8 Świetlica w Barczącej
Białe-Szczepanowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Białki Numer komisji: 3 Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Białkach
Białobiel Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Białusny Lasek Numer komisji: 5 Środowiskowy Dom Samopomocy
Bielany-Żyłaki Numer komisji: 1 Sala konferencyjna Urzędu Gminy Bielany
Bielino Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bielinie
Blochy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Blochach
Błędostowo Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Błędostowie
Boby Numer komisji: 3 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KLAUDYNY POTOCKIEJ W PUŁTUSKU Z FILIĄ W BOBACH
Boguty-Pianki Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
Bojmie Numer komisji: 3 Zespół Szkół Bojmie
Borawe Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Borawem
Borki-Kosy Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Borki-Paduchy Numer komisji: 2 Wiejski Dom Integracji w Borkach-Paduchach
Borowie Numer komisji: 1 Zespół Oświatowy w Borowiu (hala sportowa)
Borowie Numer komisji: 5 Zespół Oświatowy w Borowiu
Brańszczyk Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Brańszczyku
Brańszczyk Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Brańszczyku
Brańszczyk Numer komisji: 9 Dom Emeryta w Brańszczyku
Brodowe Łąki Numer komisji: 4 Remiza Strażacka
Brok Numer komisji: 1 Zespół Publicznych Placówek Oświatowych
Brok Numer komisji: 3 Zespół Publicznych Placówek Oświatowych
Brudki Stare Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Brzegi Numer komisji: 2 Budynek należący do Gminy Miastków Kościelny
Brzeziny Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzezinach
Brzeźno Numer komisji: 7 Świetlica
Brzóze Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzózem
Budziska Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Budziskach
Budzyno Walędzięta Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Budzynie Walędziętach
Bujały-Mikosze Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Bujałach-Mikoszach
Cegłów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Cegłów
Cegłów Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna-Kulturoteka w Cegłowie
Ceranów Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Ceranowie
Chodkowo Wielkie Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Chodkowie Wielkim
Chodów Numer komisji: 7 Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale
Choiny Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Choinach
Chotycze Numer komisji: 7 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Chotyczach
Chrościce Numer komisji: 4 Szkoła Filialna w Chrościcach
Chrzczanka Włościańska Numer komisji: 6 Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji Punkt Biblioteczny w Chrzczance Włościańskiej
Chudek Numer komisji: 10 Budynek Zespołu Szkół
Cielechowizna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej z/s w Cielechowiźnie
Cielemęc Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Czuryłach
Ciepielewo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Cierpięta Numer komisji: 3 Remizo-świetlica
Cięćk Numer komisji: 10 Budynek po Szkole Podstawowej
Cisie Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cisiu
Cisie-Zagrudzie Numer komisji: 7 Niepubliczne Przedszkole „Leśna Kraina” Cisie-Zagrudzie
Ciski Numer komisji: 4 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Ciskach
Cyganka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Cygance
Czaple Górne Numer komisji: 2 Świetlica w Czaplach Górnych
Czarnia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Czarnia Numer komisji: 15 Budynek Szkoły Podstawowej
Czekanów Numer komisji: 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czekanowie
Czepielin Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Czepielinie
Czerwin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Czerwonka Numer komisji: 7 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Czerwonce
Czerwonka-Folwark Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Czerwonce-Folwark
Czerwonka Włościańska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Czerwonce
Czuchleby Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Czuchlebach
Czuchów-Pieńki Numer komisji: 5 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Czuchowie-Pieńkach
Dalekie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dalekiem
Daniłówka Pierwsza Numer komisji: 11 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Dąbrowa Numer komisji: 1 Budynek Wiejski Dąbrowa
Dąbrowa Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Dąbrowie
Dąbrowa Numer komisji: 8 Budynek Domu Kultury w Dąbrowie
Dąbrówka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Dąbrówka-Stany Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce-Stanach
Dębe Małe Numer komisji: 2 Szkoła Filialna w Dębem Małym Szkoły Podstawowej im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie
Dębe Wielkie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim
Dębe Wielkie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim
Dębe Wielkie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim
Dębe Wielkie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim
Dębinki Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Długa Szlachecka Numer komisji: 9 Budynek należący do Gminy Halinów
Długie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Długie Grzymki Numer komisji: 3 Remiza OSP w Długich Grzymkach
Długosiodło Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Długosiodle
Dobre Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem
Dobre Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem
Dobre Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem
Dobrołęka Numer komisji: 7 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrołęce
Domanice Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury w Domanicach
Domanice-Kolonia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Domanicach-Kolonii
Domaszew Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Domaszewie
Drażniew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Drażniewie
Drążdżewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Drop Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dropiu
Drożdżówka Numer komisji: 7 Kaśmin s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Dudki Numer komisji: 4 Remiza OSP w Dudkach
Dudy Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej
Dybki Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Dybów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska Dybów
Dylewo Numer komisji: 8 Hala Sportowa w Dylewie
Dylewo Numer komisji: 9 Hala Sportowa w Dylewie
Dzbenin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Czychowskiego w Dzbeninie
Dzierzby-Włościańskie Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Dzierzbach Włościańskich
Dzierżanowo Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Dzierżenin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżeninie
Dziewule Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dziewulach
Garwolin Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Garwolin Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Garwolin Numer komisji: 3 Centrum Sportu i Kultury
Garwolin Numer komisji: 4 Centrum Sportu i Kultury
Garwolin Numer komisji: 5 Urząd Gminy w Garwolinie
Garwolin Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Garwolin Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Garwolin Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Garwolin Numer komisji: 8 Liceum Ogólnokształcące
Garwolin Numer komisji: 9 Liceum Ogólnokształcące
Garwolin Numer komisji: 10 Liceum Ogólnokształcące
Garwolin Numer komisji: 11 Zespół Szkół Nr 2
Garwolin Numer komisji: 12 Zespół Szkół Nr 2
Garwolin Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Garwolin Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Garwolin Numer komisji: 15 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Garwolin Numer komisji: 16 Szpital Powiatowy SP ZOZ
Gąsewo Poduchowne Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Gąsewie Poduchownym
Gleba Numer komisji: 11 Budynek Szkoły Podstawowej
Glina Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Gładczyn Rządowy Numer komisji: 6 Samorządowy Punkt Przedszkolny w Gładczynie Rządowym
Głosków Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Głoskowie
Gniazdowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Gocław Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gocławiu
Gocły Numer komisji: 7 Remiza OSP
Godlewo-Warsze Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Godlewie-Warszach
Godzisz Numer komisji: 6 Budynek byłej Publicznej Szkoły Podstawowej, Godzisz
Golądkowo Numer komisji: 1 Zespół Szkół CKR w Golądkowie
Gołąbek Numer komisji: 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gołąbku
Gołębiówka Numer komisji: 5 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołębiówce
Gończyce Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny, Gończyce
Gościewicz Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Gościewiczu
Goworowo Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
Goworówek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Goworowo
Górki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Górkach
Górki-Grubaki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Górkach-Grubakach
Górzno Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Górznie
Górzno Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Górznie
Grabiny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Grabinach
Grabówek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Grabówku
Grala-Dąbrowizna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie
Grądy Numer komisji: 8 Świetlica
Grębiszew Numer komisji: 11 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Veni Vidi Vici
Grębków Numer komisji: 1 Klub Seniora + w Grębkowie
Grębków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Grębkowie
Gręzów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Gręzowie
Grochów Włościański Numer komisji: 5 Zespół Oświatowy w Grochowie
Grodzisk Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Grodzisku
Gródek Rządowy Numer komisji: 3 Szkoła Filialna w Gródku Rządowym
Grygrów Numer komisji: 1 Zespół Oświatowy w Grygrowie
Gulczewo Numer komisji: 22 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Guty Duże Numer komisji: 4 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Gutach Dużych
Guzew Numer komisji: 5 Remiza OSP w Guzewie
Gwizdały Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Gwizdałach
Gzowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Gzowie
Gzy Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska
Hadynów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Hadynowie
Halinów Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Halinów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Halinów Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Halinów Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Halinów Numer komisji: 10 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Hołubla Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hołubli
Huszlew Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Huszlewie
Huszlew Numer komisji: 2 Zespól Szkolno-Wychowawczy w Huszlewie
Iwowe Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwowem
Izdebki-Kosny Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Izdebkach-Kosnach
Izdebnik Numer komisji: 2 Świetlica OSP w Izdebniku
Izdebno Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Izdebnie
Jabłonna Lacka Numer komisji: 5 Samorządowe Przedszkole w Jabłonnie Lackiej
Jaciążek Numer komisji: 1 Remiza OSP
Jagodne Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Jagodnem
Jakubów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Jakubów
Janów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Ks. Antoniego Tyszki w Janowie
Jarnice Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Jarnicach
Jarnuty Numer komisji: 2 Remiza OSP
Jartypory Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Jartyporach
Jasienica Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Jastrząbka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Jazgarka Numer komisji: 14 Budynek Szkoły Podstawowej
Jaźwiny Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska Jaźwiny
Jelonki Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego
Jeruzal Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Jeruzalu
Jędrzejów Nowy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Jędrzejowie Nowym
Kaczkowo Stare Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kadzidło Numer komisji: 1 Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (świetlica szkolna)
Kadzidło Numer komisji: 2 Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala gimnastyczna)
Kadzidło Numer komisji: 3 Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna)
Kadzidło Numer komisji: 4 Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna)
Kadzidło Numer komisji: 5 Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna)
Kadzidło Numer komisji: 6 Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna)
Kadzidło Numer komisji: 7 Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna)
Kaleń Drugi Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa, Kaleń Drugi
Kalinowo Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Syberyjskich
Kałuszyn Numer komisji: 1 Dom Kultury w Kałuszynie
Kałuszyn Numer komisji: 2 Dom Kultury w Kałuszynie
Kałuszyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kałuszynie
Kamianki Lackie Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska Kamianki Lackie
Kamieńczyk Numer komisji: 16 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Kamionna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kamionnie
Kamionna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kamionnie
Kańkowo Numer komisji: 9 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Karniewo Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Karniewie
Kiciny Numer komisji: 5 Budynek po Szkole Podstawowej
Kiczki Pierwsze Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Kiczkach
Kiełczew Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kiełpiniec Numer komisji: 4 Remiza OSP w Kiełpińcu
Kleczkowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kleczkowie
Knurowiec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Knurowcu
Kobylany Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kobylanach
Kobylinek Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Kołaki Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Kołodziąż Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kołodziążu
Komorowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Komorowie
Komorowo Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Płk Dypl. Ludwika Bociańskiego
Komorowo Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Płk Dypl. Ludwika Bociańskiego
Komorowo Numer komisji: 15 Przedszkole Samorządowe
Komorowo Numer komisji: 16 Dom Pomocy Społecznej Dom z Sercem w Komorowie
Kopcie Numer komisji: 3 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Kopciach
Korczew Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych w Korczewie
Korytnica Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Korytnicy
Korytnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Korytnicy
Koskowo Numer komisji: 6 Remiza OSP
Kosów Lacki Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Kosów Lacki
Kosów Lacki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Kosów Lacki
Kosów Lacki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Kosów Lacki
Koszelówka Numer komisji: 5 Punkt Filialny w Koszelówce
Koszewnica Numer komisji: 4 Przedszkole Niepubliczne „Leśne Skrzaty” Koszewnica
Kotuń Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Kotuniu
Kowalewice Włościańskie Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Koziki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego
Kożuchówek Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Kożuchówku
Krasiniec Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krasińcu
Krasnosielc Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Krasnosielc Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Kręgi Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. por. pil. Stefana Okrzei w Kręgach
Królewiec Numer komisji: 7 Remiza OSP w Królewcu
Kruszewo Numer komisji: 5 Remiza OSP
Krynica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Krynicy
Krypy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Krypach
Krysiaki Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa
Krystyna Numer komisji: 9 Szkoła Filialna w Krystynie
Krzesk-Królowa Niwa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa Niwa
Krzesk-Królowa Niwa Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa Niwa
Krześlin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Krześlinie
Krzymosze Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Krzymoszach
Krzywda Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzywdzie
Krzyżewo-Marki Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Krzyżewo Markach
Kukawki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska Kukawki
Kunin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Kupientyn Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury w Kupientynie
Kutyłowo-Perysie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Laski Szlacheckie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Laskowiec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Pęksy w Laskowcu
Latowicz Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Latowiczu
Latowicz Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Latowiczu
Lelis Numer komisji: 1 Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu
Leszczydół-Nowiny Numer komisji: 27 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Leszczydół Stary Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Lipianka Numer komisji: 8 Ośrodek Edukacji Regionalnej
Lipiny Numer komisji: 1 Remiza OSP w Lipinach
Lipniki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Lipnikach
Lipno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Lipnie
Lipówki Numer komisji: 6 Dom Strażaka Lipówki
Liw Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Liwie
Lucynów Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy (wejście A)
Lucynów Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy (wejście B)
Łachy Włościańskie Numer komisji: 2 budynek po Publicznej Szkole Podstawowej
Ładzyń Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ładzyniu
Łaskarzew Numer komisji: 1 Zespół Szkół Nr 1 w Łaskarzewie
Łaskarzew Numer komisji: 2 Zespół Szkół Nr 2 w Łaskarzewie
Łaskarzew Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 1 w Łaskarzewie
Łaskarzew Numer komisji: 4 Dom Pracy Twórczej Bajka
Łazów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Łazowie
Łączki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Łączkach
Łąki Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łąkach
Łątczyn Numer komisji: 2 Szkoła Filialna w Łątczynie
Łęg Przedmiejski Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Łęg Starościński Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Łękawica Numer komisji: 2 Remiza OSP w Łękawicy
Łochów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łochowie
Łochów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2
Łochów Numer komisji: 10 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie
Łochów Numer komisji: 11 Świetlica Łochów ul. Fabryczna
Łochów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie
Łochów Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie
Łochów Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie
Łochów Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie
Łosice Numer komisji: 1 Zespół Szkół Nr 1 Łosice
Łosice Numer komisji: 2 Zespół Szkół Nr 2 Łosice
Łosice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 Łosice
Łosice Numer komisji: 4 Łosicki Dom Kultury Łosice
Łosice Numer komisji: 9 Szpital Powiatowy w Łosicach
Łosiewice Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Łosiewicach
Łosinno Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa
Ługi Wielkie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Łukowo Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Łyse Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna w Łysych
Łyse Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Łysych
Łysów Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska Łysów
Maciejowice Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Maciejowicach (świetlica)
Maciejowice Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Maciejowicach (sala gimnastyczna)
Makowica Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Maków Mazowiecki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Maków Mazowiecki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Maków Mazowiecki Numer komisji: 3 Liceum Ogólnokształcące Nr 1
Maków Mazowiecki Numer komisji: 4 Zespół Szkół
Maków Mazowiecki Numer komisji: 5 Miejski Dom Kultury
Maków Mazowiecki Numer komisji: 6 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Zakładów w Makowie Mazowieckim
Maków Mazowiecki Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim
Maksymilianów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Maksymilianowie
Malinowo Nowe Numer komisji: 6 Remiza OSP
Mała Wieś Numer komisji: 3 Budynek administracyjny przy remizie OSP w Małej Wsi
Małkinia Górna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Małkinia Górna Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
Małkinia Górna Numer komisji: 3 Przedszkole Samorządowe
Małkinia Górna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Małkinia Górna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2
Mamino Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Maminie
Mariańskie Porzecze Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mariańskim Porzeczu
Mężenin Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Mężeninie
Miastków Kościelny Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Miastkowie Kościelnym
Michałów Numer komisji: 5 Budynek należący do Gminy Halinów
Miedzna Numer komisji: 1 Sala klubowa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Miedznie
Miedzna Numer komisji: 2 Sala kinowa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Miedznie
Mienia Numer komisji: 6 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Mieni
Mienia Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej im. św. Józefa w Mieni
Międzyleś Numer komisji: 5 Remiza OSP w Międzylesiu
Miętne Numer komisji: 12 Świetlica OSP w Miętnem
Milewo Wielkie Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Milewie Wielkim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 4 Przedszkole Miejskie z Oddziałem Specjalnym i Oddziałem Integracyjnym Nr 4 im. Urszuli Smoczyńskiej w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 5 Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 8 Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 10 Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 11 Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 13 Przedszkole Miejskie Nr 6 w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 14 Przedszkole Miejskie Nr 6 w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 15 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 16 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 18 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 19 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 22 SP ZOZ w Mińsku Mazowieckim
Mistów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Mistowie
Młynarze Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa z Publicznym Przedszkolem
Mokobody Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Mokobody Numer komisji: 3 Zespół Oświatowy w Mokobodach
Mołożew-Wieś Numer komisji: 4 Remiza OSP Mołożew-Wieś
Mordy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Mordach
Mordy Numer komisji: 3 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach
Morzyczyn Włóki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Morzyczynie Włóki
Mostów Numer komisji: 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mostowie
Mrozowa Wola Numer komisji: 2 Strażnica OSP w Mrozowej Woli
Mrozy Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Mrozach
Mrozy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach (hol główny)
Mrozy Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach (sala gimnastyczna)
Murawskie Nadbużne Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Murawskich Nadbużnych
Myszyniec Numer komisji: 1 Zespół Szkół Powiatowych
Myszyniec Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe
Myszyniec Stary Numer komisji: 3 Budynek po Szkole Podstawowej
Nagoszewka Druga Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II
Nasiadki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Nieciecz Włościańska Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niecieczy Włościańskiej
Niecieplin Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Niecieplinie
Niedźwiedź Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Niegów Numer komisji: 2 Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci
Niemojki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Niemojkach
Nieskórz Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Niwiski Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa
Nowa Osuchowa Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego
Nowa Pogorzel Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów Siennickich Szkół Podstawowych w Nowej Pogorzeli
Nowa Wieś Numer komisji: 3 Zespół Oświatowy w Nowej Wsi
Nowa Wieś Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa z Przedszkolem
Nowa Wieś Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
Nowe Borsuki Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Nowych Borsukach
Nowe Budy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Nowych Budach
Nowe Hołowczyce Numer komisji: 2 Dzienny Dom Senior+
Nowe Iganie Numer komisji: 5 Zespół Oświatowy w Nowych Iganiach
Nowe Niestępowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Witolda Machnowskiego w Nowym Niestępowie
Nowe Opole Numer komisji: 6 Filia Biblioteczna w Nowym Opolu
Nowe Osiny Numer komisji: 9 Publiczne Przedszkole w Nowych Osinach
Nowe Wielątki Numer komisji: 3 Budynek po Szkole Podstawowej w Nowych Wielątkach
Nowe Wypychy Numer komisji: 5 Nowe Wypychy 14a
Nowy Bartków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Nowym Bartkowie
Nowy Lubiel Numer komisji: 5 Budynek Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowym Lubielu
Nowy Sielc Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Nowy Strachocin Numer komisji: 6 Budynek gminny w Nowym Strachocinie
Nowy Zglechów Numer komisji: 6 Zespół Niepublicznych Specjalnych Placówek Oświatowych Możesz więcej w Nowym Zglechowie
Nowy Żabieniec Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabieńcu
Nur Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Nurze
Obierwia Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Obryte Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Obrytem
Obryte Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Obrytem
Ochudno Numer komisji: 7 Budynek Świetlicy Wiejskiej w Ochudnie
Ogrodniki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Ogrodnikach
Okuniew Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Okuniewie
Olszanka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Olszance
Olszanka Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa
Olszewka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Olszewo-Borki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach, budynek
Olszewo-Borki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach, budynek
Olszyc Szlachecki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Olszycu Szlacheckim
Olszyny Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa
Ołdaki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Ołdakach
Ołdaki-Stefanowo Numer komisji: 4 Dom Pomocy Społecznej
Opęchowo Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Opęchowie
Orło Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Oronne Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Oronnem
Orzełek Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Orzełku
Ostrołęka Numer komisji: 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce
Ostrołęka Numer komisji: 2 Urząd Miasta Ostrołęki
Ostrołęka Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie Nr 10
Ostrołęka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego
Ostrołęka Numer komisji: 5 Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Ostrołęka Numer komisji: 6 II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
Ostrołęka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Staszica
Ostrołęka Numer komisji: 8 Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ostrołęka Numer komisji: 9 Przedszkole Miejskie Nr 13
Ostrołęka Numer komisji: 10 Przedszkole Miejskie Nr 5
Ostrołęka Numer komisji: 11 Przedszkole Miejskie Nr 7
Ostrołęka Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej
Ostrołęka Numer komisji: 13 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Józefa Psarskiego
Ostrołęka Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Jachowicza
Ostrołęka Numer komisji: 15 Przedszkole Miejskie Nr 16
Ostrołęka Numer komisji: 16 Placówka Pieczy Zastępczej Korczakówka
Ostrołęka Numer komisji: 17 Przedszkole Miejskie Nr 1
Ostrołęka Numer komisji: 18 III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej
Ostrołęka Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II
Ostrołęka Numer komisji: 20 Ostrołęckie Centrum Kultury Klub Oczko
Ostrołęka Numer komisji: 21 Placówka Wsparcia Dziennego
Ostrołęka Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicza
Ostrołęka Numer komisji: 23 Budynek administracyjno-biurowy
Ostrołęka Numer komisji: 24 Budynek socjalno-gospodarczy
Ostrołęka Numer komisji: 25 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum
Ostrołęka Numer komisji: 26 Dom Pomocy Społecznej
Ostrołęka Numer komisji: 27 Dom Pomocy Społecznej PCK
Ostrołęka Numer komisji: 28 Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce im. dr. J. Psarskiego
Ostrołęka Numer komisji: 29 Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce im. dr. J. Psarskiego
Ostromęczyn Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Ostromęczynie
Ostrówek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ostrówku
Ostrówek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ostrówku
Ostrówek Numer komisji: 16 Samorządowy Dom Pogodnej Starości w Ostrówku
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 1 Liga Obrony Kraju
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 4 Miejskie Przedszkole Nr 2
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 5 Centrum Integracji Społecznej
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 6 Zespół Szkół Nr 2
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. 18. Pułku Artylerii Lekkiej
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 12 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 13 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Oziemkówka Numer komisji: 3 Budynek należący do Gminy Miastków Kościelny
Paprotnia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Paprotni
Parysów Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Parysowie
Parysów Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Parysowie
Pasieki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Pełty Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Pienice Numer komisji: 4 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Pilawa Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilawie
Pilawa Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilawie
Pilawa Numer komisji: 9 Samorządowe Przedszkole w Pilawie
Piski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Platerów Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Platerowie
PŁOCOCHOWO Numer komisji: 5 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. JANA PAWŁA II
Płoniawy-Bramura Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
Pniewnik Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Pniewniku
Pniewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Pniewie
Pobyłkowo Duże Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym
Podbiele Numer komisji: 4 Remiza OSP
Podciernie Numer komisji: 4 Wioska Kulinarna w Podcierniu
Podebłocie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Podebłociu
Pokrzywnica Numer komisji: 3 Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy
Polaki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska Polaki
Pomaski Wielkie Numer komisji: 3 Świetlica OSP
Popowo-Parcele Numer komisji: 7 Oddział Zewnętrzny w Popowie
Popowo Kościelne Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Popowie Kościelnym im. Kazimiery Augustynowicz
Poręba Średnia Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Porębie
Porządzie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. ks. Jan Trzaskomy w Porządziu
Posiadały Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Posiadałach
Prosienica Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Prostyń Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Próchenki Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Próchenkach
Pruszyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Pruszynie
PRZEMIAROWO Numer komisji: 4 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
Przeradowo Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Przesmyki Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury Przesmyki
Przewodowo Poduchowne Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Przystań Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Przystani
Przytuły Stare Numer komisji: 7 Zakład Karny w Przytułach Starych
Przywózki Numer komisji: 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przywózkach
Psary Numer komisji: 2 Oddział w Psarach Przedszkola Samorządowego w Obrytem
Pułtusk Numer komisji: 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Pułtusk Numer komisji: 2 MIEJSKIE CENTRUM KULTURY I SZTUKI
Pułtusk Numer komisji: 6 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Pułtusk Numer komisji: 7 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Pułtusk Numer komisji: 8 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KLAUDYNY POTOCKIEJ W PUŁTUSKU Z FILIĄ W BOBACH
Pułtusk Numer komisji: 9 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z KLASAMI SPORTOWYMI IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ
Pułtusk Numer komisji: 10 ŻŁOBEK MIEJSKI
Pułtusk Numer komisji: 11 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z KLASAMI SPORTOWYMI IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ
Pułtusk Numer komisji: 12 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. JANA RUSZKOWSKIEGO
Pułtusk Numer komisji: 13 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY
Pułtusk Numer komisji: 14 MIEJSKIE CENTRUM KULTURY I SZTUKI
Pułtusk Numer komisji: 15 ŚWIETLICA OSIEDLOWA
Pułtusk Numer komisji: 16 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Pułtusk Numer komisji: 17 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY
Pułtusk Numer komisji: 18 Szpital Powiatowy Gajda-Med Sp. z o. o. w Pułtusku
Pułtusk Numer komisji: 19 Dom Pomocy Społecznej w Pułtusku
Pustelnik Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Pustelniku
Puznówka Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Puznówce
Radomyśl Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Radomyśli
Radzików Wielki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Radzikowie Wielkim
Raki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Rawy Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Rawach
Reducin Numer komisji: 7 Publiczne Przedszkole w Górznie z siedzibą w Reducinie
Repki Numer komisji: 1 Urząd Gminy Repki w Repkach
Rębków Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rębkowie
Rogów Numer komisji: 2 Remiza OSP Rogów
Romanowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Romanowie
Rostki Wielkie Numer komisji: 10 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Rozbity Kamień Numer komisji: 3 Zespół Oświatowy im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu
Różan Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie
Różan Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Różanie (sala konferencyjna)
Różan Numer komisji: 3 Dom Dziennego Pobytu w Różanie
Ruchna Numer komisji: 3 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ruchnie
Ruda Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Rudzie
Ruda Talubska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie Talubskiej
Ruda Wolińska Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Rudzie Wolińskiej
Rudka Numer komisji: 10 Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o. o.
Rudzienko Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzienku
Rupin Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Rusków Numer komisji: 4 Przedszkole Samorządowe w Ruskowie
Rybno Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Rytele-Olechny Numer komisji: 2 Remiza OSP w Rytelach-Olechny
Rytele Święckie Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska Rytele Święckie
Rząśnik Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Rząśniku
Rząśnik Numer komisji: 5 Remiza OSP
Rząśnik Włościański Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rząśniku Włościańskim
Rzekuń Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzekuniu
Rzekuń Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema w Rzekuniu
Rzewnie Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
Sabnie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sabniach
Sadowne Numer komisji: 1 GOK w Sadownem
Sadowne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sadownem
Sadykierz Numer komisji: 7 Gminny Dom Kultury we wsi Sadykierz
Samogoszcz Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Samogoszczy
Samorządki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Samorządkach
Sarnaki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Sarnakach
Sarnaki Numer komisji: 4 Urząd Gminy Sarnaki
Sawice-Wieś Numer komisji: 5 Remiza OSP Sawice-Wieś
Sawice-Wieś Numer komisji: 6 SAWIMED Sp. z o. o.
Seroczyn Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Seroczynie
Seroczyn Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Seroczynie
Serpelice Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Serpelicach
Sewerynów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Sewerynowie
Sieczychy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. hm. ppor. AK Zośki T. Zawadzkiego w Sieczychach
Siedlce Numer komisji: 1 Miejskie Przedszkole Nr 3
Siedlce Numer komisji: 2 Miejskie Przedszkole nr 20
Siedlce Numer komisji: 3 Osiedlowy Klub Kultury Lech
Siedlce Numer komisji: 4 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny
Siedlce Numer komisji: 5 Miejskie Przedszkole Nr 14
Siedlce Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 10
Siedlce Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 9
Siedlce Numer komisji: 8 Społeczna Szkoła Podstawowa
Siedlce Numer komisji: 9 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi
Siedlce Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 7
Siedlce Numer komisji: 11 Miejskie Przedszkole Nr 1
Siedlce Numer komisji: 12 I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny
Siedlce Numer komisji: 13 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6
Siedlce Numer komisji: 14 Powiatowy Urząd Pracy
Siedlce Numer komisji: 15 Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Siedlce Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 6
Siedlce Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 2
Siedlce Numer komisji: 18 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa
Siedlce Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 3
Siedlce Numer komisji: 20 Miejskie Przedszkole Nr 17
Siedlce Numer komisji: 21 Miejskie Przedszkole Nr 17
Siedlce Numer komisji: 22 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Siedlce Numer komisji: 23 Przedsiębiorstwo Energetyczne Sp. z o. o.
Siedlce Numer komisji: 24 Urząd Stanu Cywilnego
Siedlce Numer komisji: 25 Miejskie Przedszkole Nr 21
Siedlce Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa nr 5
Siedlce Numer komisji: 27 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.
Siedlce Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 12
Siedlce Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Nr 12
Siedlce Numer komisji: 30 Miejskie Przedszkole Nr 27
Siedlce Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa Nr 8
Siedlce Numer komisji: 32 Centrum Kształcenia Plejada Szkoła Policealna NOVUM
Siedlce Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa Nr 10
Siedlce Numer komisji: 34 Hotel Hetman
Siedlce Numer komisji: 35 Miejskie Przedszkole Nr 22
Siedlce Numer komisji: 36 Miejskie Przedszkole Nr 26
Siedlce Numer komisji: 37 Centrum Kształcenia Plejada Szkoła Policealna NOVUM
Siedlce Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa nr 5
Siedlce Numer komisji: 39 Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o. o.
Siedlce Numer komisji: 40 Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
Siedlce Numer komisji: 41 Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
Siedlce Numer komisji: 42 Dom Pomocy Społecznej
Siedlce Numer komisji: 43 Zakład Karny
Siennica Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy
Siennica Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siennicy
Skibniew-Podawce Numer komisji: 4 Zespół Oświatowy w Skibniewie
Skórzec Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu
Skórzec Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu
Skrzeszew Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Skrzeszewie
Skuszew Numer komisji: 17 Szkoła Filialna Szkoły Podstawowej nr 3
Sobolew Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Sobolew Numer komisji: 4 Urząd Gminy w Sobolewie, ul. Rynek 1 (sala widowiskowa), Sobolew
Sokołowo Włościańskie Numer komisji: 4 Szkoła Filialna im. Jana Pawła II w Sokołowie Włościańskim
Sokołów Podlaski Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
Sokołów Podlaski Numer komisji: 1 Budynek Urzędu Gminy w Sokołowie Podlaskim
Sokołów Podlaski Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4
Sokołów Podlaski Numer komisji: 3 Spółdzielnia Inwalidów Chegos
Sokołów Podlaski Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6
Sokołów Podlaski Numer komisji: 5 Sokołowski Ośrodek Kultury
Sokołów Podlaski Numer komisji: 6 Liceum Ogólnokształcące
Sokołów Podlaski Numer komisji: 7 Zespół Szkół Salezjańskich
Sokołów Podlaski Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Sokołów Podlaski Numer komisji: 9 Szpital Powiatowy w Sokołowie Podlaskim
Sokół Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Somianka-Parcele Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Somiance
Stanisławów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Stanisławowie
Stanisławów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Stanisławowie
Stanisławów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Stanisławowie
Starawieś Numer komisji: 4 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Starejwsi
Stara Kornica Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Starej Kornicy
Stara Kornica Numer komisji: 2 Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy
Stara Niedziałka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce
Stara Ruskołęka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Stare Bosewo Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Starym Bosewie
Stare Lipki Numer komisji: 6 Samorządowy Dom Pomocy Społecznej w Starych Lipkach
Stare Lubiejewo Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Stare Mursy Numer komisji: 5 Remizo-Świetlica w Starych Mursach
Stare Szpaki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Starych Szpakach
Stary Goniwilk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Starym Goniwilku
Stary Helenów Numer komisji: 4 Dom Kultury w Starym Helenowie
Stary Kębłów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Starym Kębłowie
Stary Lubiel Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Starym Lubielu
Stary Lubotyń Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Stary Pilczyn Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Starym Pilczynie
Stary Podoś Numer komisji: 2 Remiza OSP
Stary Szelków Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu
Stefanów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Stefanowie
Sterdyń Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Sterdyni
Sterdyń Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Sterdyni
Stoczek Numer komisji: 3 Zespół Oświatowy w Stoczku
Stoczek Numer komisji: 4 Zespół Oświatowy w Stoczku
Stojadła Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stojadłach
Stok Lacki Numer komisji: 2 Zespół Oświatowy w Stoku Lackim
Strych Numer komisji: 3 Budynek po dawnej Publicznej Szkole Podstawowej w Strychu
Strzałki Numer komisji: 12 Budynek Świetlicy Wiejskiej
Strzegocin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Strzegocinie
Suchcice Numer komisji: 3 Remiza OSP
Suchożebry Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Suchożebrach
Suchożebry Numer komisji: 4 Zespół Szkół Publicznych w Suchożebrach
Sulbiny Numer komisji: 10 Świetlica OSP w Sulbinach
Sulejówek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Sulejówek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Sulejówek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Sulejówek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Sulejówek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3
Sulejówek Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 4
Sulejówek Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 4
Sulejówek Numer komisji: 8 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Sulejówek Numer komisji: 9 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Sulęcin Szlachecki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Surowe Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Sypniewo Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Sypniewie
Szafranki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Szafrankach
Szulborze Wielkie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Szulborzu Wielkim, Skrzydło północne budynku (wejście przy sali gimnastycznej)
Szulborze Wielkie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Szulborzu Wielkim, Skrzydło południowe budynku (wejście główne)
Szwelice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Szwelicach
Szydłówka Numer komisji: 2 Ośrodek Kultury Wiejskiej w Szydłówce
Szyszki Włościańskie Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Śmiary Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Śmiarach
Świercze Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Świerczach
Świercze Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Świerczach
Świeszewo Numer komisji: 5 budynek po byłej Szkole Podstawowej
Targówka Numer komisji: 10 Świetlica w Targówce
Tąsewy Numer komisji: 5 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Tąsewach
Telaki Numer komisji: 4 Remiza OSP Telaki
Topór Numer komisji: 5 Zespół Oświatowy w Toporze
Trąbki Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach
Trąbki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach
Trojanów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Trojanowie
Troszyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Troszynie
Troszyn Numer komisji: 6 Centrum Kultury w Troszynie
Trynosy-Osiedle Numer komisji: 5 Budynek Szkoły Podstawowej w Trynosach-Osiedle
Trzcianka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Trzciance
Trzciniec Duży Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska Trzciniec Duży
Turzyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Turzynie
Tymianki-Bucie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Ugniewo Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
Ulasek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ulasku
Unin Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Uninie
Wach Numer komisji: 13 Budynek Zespołu Szkół
Warmiak Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Warmiaku
Wąsewo Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wąsewie
Wąsewo Numer komisji: 2 Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie
Węgrów Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 1
Węgrów Numer komisji: 2 Urząd Stanu Cywilnego
Węgrów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Węgrów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Węgrów Numer komisji: 5 Węgrowski Ośrodek Kultury
Węgrów Numer komisji: 6 Szpital Powiatowy
Węgrzynowo Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Węgrzynowie
Wielgolas Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie
Wierzbno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Wierzbnie
Wierzbno Numer komisji: 3 Sala konferencyjna Urzędu Gminy w Wierzbnie
Więcków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Więckowie
Wilga Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Wilga Numer komisji: 5 Urząd Gminy w Wildze
Wilkowyja Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Wilkowyi
Winnica Numer komisji: 3 Urząd Gminy w Winnicy
Winnica Numer komisji: 4 Zespół Placówek Oświatowych w Winnicy Publiczna Szkoła Podstawowa w Winnicy
Wiśniew Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie
Wiśniew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wiśniewie
Wodynie Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Wodyniach
Wodynie Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Wodyniach
Wojnów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Wojnowie
Wola Łaskarzewska Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie z siedzibą w Woli Łaskarzewskiej
Wola Mystkowska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego w Woli Mystkowskiej
Wola Rębkowska Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Woli Rębkowskiej
Wola Starogrodzka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Starogrodzkiej
Wola Władysławowska Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Woli Władysławowskiej
Wola Wodyńska Numer komisji: 6 Pawilon turystyczny w Woli Wodyńskiej
Wolkowe Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wólka Dłużewska Numer komisji: 3 Ochotnicza Straż Pożarna w Wólce Dłużewskiej
Wólka Ostrożeńska Numer komisji: 3 Budynek po Publicznej Szkole Podstawowej w Górznie Filia w Wólce Ostrożeńskiej
Wólka Ostrożeńska Numer komisji: 8 Dom opieki i klinika rehabilitacyjna OSTROWIA
Wólka Wiśniewska Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Pielęgnacji Tradycji Kulinarnych w Wólce Wiśniewskiej
Wrotnów Numer komisji: 3 Dom Ludowy we Wrotnowie
Wróble-Wargocin Numer komisji: 7 Budynek po dawnej Publicznej Szkole Podstawowej we Wróblach-Wargocinie
Wydmusy Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wygoda Numer komisji: 5 Dom Strażaka Wygoda
Wykrot Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wyrozęby-Podawce Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Wyrozębach-Podawcach
Wyszków Numer komisji: 1 Zakład Doskonalenia Zawodowego
Wyszków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej (wejście A)
Wyszków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej (wejście B)
Wyszków Numer komisji: 4 Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji (hala sportowa)
Wyszków Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 9 Bajka
Wyszków Numer komisji: 5 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Wyszkowie
Wyszków Numer komisji: 6 Przedszkole Nr 1
Wyszków Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Władysława Broniewskiego
Wyszków Numer komisji: 8 Powiatowy Urząd Pracy
Wyszków Numer komisji: 9 Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Wyszków Numer komisji: 10 Wyszkowski Ośrodek Kultury Hutnik
Wyszków Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Obrońców Westerplatte (wejście A)
Wyszków Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Obrońców Westerplatte (wejście B)
Wyszków Numer komisji: 13 Biblioteka Publiczna Miejsko-Gminna im. C. K. Norwida
Wyszków Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza
Wyszków Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Hempla (wejście A)
Wyszków Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Hempla (wejście B)
Wyszków Numer komisji: 21 Przedszkole nr 2
Wyszków Numer komisji: 28 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie
Zabrodzie Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Zabruzdy Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Zakrze Numer komisji: 8 Świetlica w Zakrzu
Zakrzew Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kępie Celejowskiej
Zakrzewo-Kopijki Numer komisji: 2 Budynek Komunalny po Publicznej Szkole Podstawowej
Zalas Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Zalasiu
Zalesie Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa
Zambski Kościelne Numer komisji: 5 Szkoła Filialna im. Janusza Korczaka w Zambskach Kościelnych
Zamienie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamieniu
Zaręby-Warchoły Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Zaręby Kościelne Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Zaręby Kościelne Numer komisji: 3 Budynek Ośrodka Zdrowia
Zatory Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Zatorach
Zatory Numer komisji: 2 Zespół Placówek Oświatowych w Zatorach
Zawady Dworskie Numer komisji: 8 Remiza OSP w Zawadach Dworskich
Zawisty, Zawisty-Dworaki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Ząbków-Kolonia Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Ząbkowie-Kolonii
Zbuczyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Zbuczynie
Zbuczyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Zbuczynie
Zdunek Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Zembrów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Zembrowie
Zgórze Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgórzu
Ziomek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Bakuła-Ziomek
Zuzela Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Zuzeli
Zwola Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwoli
Żabin Numer komisji: 6 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej
Żabokliki Numer komisji: 8 Świetlica w Żaboklikach
Żelechów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Żelechowie
Żelechów Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żelechowie
Żelechów Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Żelechowie
Żeleźniki Numer komisji: 4 Remiza OSP w Żeleźnikach
Żeliszew Podkościelny Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska Żeliszew Podkościelny
Żelków Numer komisji: 3 Zespół Oświatowy w Żelkowie-Kolonii
Żelków-Kolonia Numer komisji: 4 Zespół Oświatowy w Żelkowie-Kolonii
Żurawlówka Numer komisji: 4 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Żurawlówce
Życzyn Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Życzynie

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!