Znaleziono: 814 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Adelin Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Amelin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Andrzejewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Andrzejewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Antonie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Antoniach
Antoniówka Świerżowska Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Antoniówce Świerżowskiej
Baba Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Babie
Bandysie Numer komisji: 2 Remizo-Świetlica
Baranowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Baranowo Numer komisji: 6 Zespół Szkół Powiatowych
Barcząca Numer komisji: 8 Świetlica w Barczącej
Białe-Szczepanowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Białki Numer komisji: 3 Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Białkach
Białobiel Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Białusny Lasek Numer komisji: 5 Środowiskowy Dom Samopomocy
Bielany-Żyłaki Numer komisji: 1 Sala konferencyjna Urzędu Gminy Bielany
Bielino Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bielinie
Blochy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Blochach
Błędostowo Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Błędostowie
Boby Numer komisji: 3 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KLAUDYNY POTOCKIEJ W PUŁTUSKU Z FILIĄ W BOBACH
Boguty-Pianki Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
Bojmie Numer komisji: 3 Zespół Szkół Bojmie
Borawe Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Borawem
Borki-Kosy Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Borki-Paduchy Numer komisji: 2 Wiejski Dom Integracji w Borkach-Paduchach
Borowie Numer komisji: 1 Zespół Oświatowy w Borowiu (hala sportowa)
Borowie Numer komisji: 5 Zespół Oświatowy w Borowiu
Brańszczyk Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Brańszczyku
Brańszczyk Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Brańszczyku
Brańszczyk Numer komisji: 9 Dom Emeryta w Brańszczyku
Brodowe Łąki Numer komisji: 4 Remiza Strażacka
Brok Numer komisji: 1 Zespół Publicznych Placówek Oświatowych
Brok Numer komisji: 3 Zespół Publicznych Placówek Oświatowych
Brudki Stare Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Brzegi Numer komisji: 2 Budynek należący do Gminy Miastków Kościelny
Brzeziny Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzezinach
Brzeźno Numer komisji: 7 Świetlica
Brzóze Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzózem
Budziska Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Budziskach
Budzyno Walędzięta Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Budzynie Walędziętach
Bujały-Mikosze Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Bujałach-Mikoszach
Cegłów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Cegłów
Cegłów Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna-Kulturoteka w Cegłowie
Ceranów Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Ceranowie
Chodkowo Wielkie Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Chodkowie Wielkim
Chodów Numer komisji: 7 Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale
Choiny Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Choinach
Chotycze Numer komisji: 7 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Chotyczach
Chrościce Numer komisji: 4 Szkoła Filialna w Chrościcach
Chrzczanka Włościańska Numer komisji: 6 Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji Punkt Biblioteczny w Chrzczance Włościańskiej
Chudek Numer komisji: 10 Budynek Zespołu Szkół
Cielechowizna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej z/s w Cielechowiźnie
Cielemęc Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Czuryłach
Ciepielewo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Cierpięta Numer komisji: 3 Remizo-świetlica
Cięćk Numer komisji: 10 Budynek po Szkole Podstawowej
Cisie Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cisiu
Cisie-Zagrudzie Numer komisji: 7 Niepubliczne Przedszkole „Leśna Kraina” Cisie-Zagrudzie
Ciski Numer komisji: 4 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Ciskach
Cyganka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Cygance
Czaple Górne Numer komisji: 2 Świetlica w Czaplach Górnych
Czarnia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Czarnia Numer komisji: 15 Budynek Szkoły Podstawowej
Czekanów Numer komisji: 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czekanowie
Czepielin Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Czepielinie
Czerwin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Czerwonka Numer komisji: 7 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Czerwonce
Czerwonka-Folwark Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Czerwonce-Folwark
Czerwonka Włościańska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Czerwonce
Czuchleby Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Czuchlebach
Czuchów-Pieńki Numer komisji: 5 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Czuchowie-Pieńkach
Dalekie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dalekiem
Daniłówka Pierwsza Numer komisji: 11 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Dąbrowa Numer komisji: 1 Budynek Wiejski Dąbrowa
Dąbrowa Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Dąbrowie
Dąbrowa Numer komisji: 8 Budynek Domu Kultury w Dąbrowie
Dąbrówka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Dąbrówka-Stany Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce-Stanach
Dębe Małe Numer komisji: 2 Szkoła Filialna w Dębem Małym Szkoły Podstawowej im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie
Dębe Wielkie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim
Dębe Wielkie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim
Dębe Wielkie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim
Dębe Wielkie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim
Dębinki Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Długa Szlachecka Numer komisji: 9 Budynek należący do Gminy Halinów
Długie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Długie Grzymki Numer komisji: 3 Remiza OSP w Długich Grzymkach
Długosiodło Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Długosiodle
Dobre Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem
Dobre Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem
Dobre Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem
Dobrołęka Numer komisji: 7 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrołęce
Domanice Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury w Domanicach
Domanice-Kolonia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Domanicach-Kolonii
Domaszew Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Domaszewie
Drażniew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Drażniewie
Drążdżewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Drop Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dropiu
Drożdżówka Numer komisji: 7 Kaśmin s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Dudki Numer komisji: 4 Remiza OSP w Dudkach
Dudy Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej
Dybki Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Dybów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska Dybów
Dylewo Numer komisji: 8 Hala Sportowa w Dylewie
Dylewo Numer komisji: 9 Hala Sportowa w Dylewie
Dzbenin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Czychowskiego w Dzbeninie
Dzierzby-Włościańskie Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Dzierzbach Włościańskich
Dzierżanowo Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Dzierżenin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżeninie
Dziewule Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dziewulach
Garwolin Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Garwolin Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Garwolin Numer komisji: 3 Centrum Sportu i Kultury
Garwolin Numer komisji: 4 Centrum Sportu i Kultury
Garwolin Numer komisji: 5 Urząd Gminy w Garwolinie
Garwolin Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Garwolin Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Garwolin Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Garwolin Numer komisji: 8 Liceum Ogólnokształcące
Garwolin Numer komisji: 9 Liceum Ogólnokształcące
Garwolin Numer komisji: 10 Liceum Ogólnokształcące
Garwolin Numer komisji: 11 Zespół Szkół Nr 2
Garwolin Numer komisji: 12 Zespół Szkół Nr 2
Garwolin Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Garwolin Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Garwolin Numer komisji: 15 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Garwolin Numer komisji: 16 Szpital Powiatowy SP ZOZ
Gąsewo Poduchowne Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Gąsewie Poduchownym
Gleba Numer komisji: 11 Budynek Szkoły Podstawowej
Glina Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Gładczyn Rządowy Numer komisji: 6 Samorządowy Punkt Przedszkolny w Gładczynie Rządowym
Głosków Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Głoskowie
Gniazdowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Gocław Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gocławiu
Gocły Numer komisji: 7 Remiza OSP
Godlewo-Warsze Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Godlewie-Warszach
Godzisz Numer komisji: 6 Budynek byłej Publicznej Szkoły Podstawowej, Godzisz
Golądkowo Numer komisji: 1 Zespół Szkół CKR w Golądkowie
Gołąbek Numer komisji: 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gołąbku
Gołębiówka Numer komisji: 5 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołębiówce
Gończyce Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny, Gończyce
Gościewicz Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Gościewiczu
Goworowo Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
Goworówek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Goworowo
Górki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Górkach
Górki-Grubaki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Górkach-Grubakach
Górzno Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Górznie
Górzno Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Górznie
Grabiny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Grabinach
Grabówek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Grabówku
Grala-Dąbrowizna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie
Grądy Numer komisji: 8 Świetlica
Grębiszew Numer komisji: 11 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Veni Vidi Vici
Grębków Numer komisji: 1 Klub Seniora + w Grębkowie
Grębków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Grębkowie
Gręzów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Gręzowie
Grochów Włościański Numer komisji: 5 Zespół Oświatowy w Grochowie
Grodzisk Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Grodzisku
Gródek Rządowy Numer komisji: 3 Szkoła Filialna w Gródku Rządowym
Grygrów Numer komisji: 1 Zespół Oświatowy w Grygrowie
Gulczewo Numer komisji: 22 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Guty Duże Numer komisji: 4 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Gutach Dużych
Guzew Numer komisji: 5 Remiza OSP w Guzewie
Gwizdały Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Gwizdałach
Gzowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Gzowie
Gzy Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska
Hadynów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Hadynowie
Halinów Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Halinów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Halinów Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Halinów Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Halinów Numer komisji: 10 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Hołubla Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hołubli
Huszlew Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Huszlewie
Huszlew Numer komisji: 2 Zespól Szkolno-Wychowawczy w Huszlewie
Iwowe Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwowem
Izdebki-Kosny Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Izdebkach-Kosnach
Izdebnik Numer komisji: 2 Świetlica OSP w Izdebniku
Izdebno Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Izdebnie
Jabłonna Lacka Numer komisji: 5 Samorządowe Przedszkole w Jabłonnie Lackiej
Jaciążek Numer komisji: 1 Remiza OSP
Jagodne Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Jagodnem
Jakubów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Jakubów
Janów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Ks. Antoniego Tyszki w Janowie
Jarnice Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Jarnicach
Jarnuty Numer komisji: 2 Remiza OSP
Jartypory Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Jartyporach
Jasienica Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Jastrząbka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Jazgarka Numer komisji: 14 Budynek Szkoły Podstawowej
Jaźwiny Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska Jaźwiny
Jelonki Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego
Jeruzal Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Jeruzalu
Jędrzejów Nowy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Jędrzejowie Nowym
Kaczkowo Stare Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kadzidło Numer komisji: 1 Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (świetlica szkolna)
Kadzidło Numer komisji: 2 Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala gimnastyczna)
Kadzidło Numer komisji: 3 Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna)
Kadzidło Numer komisji: 4 Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna)
Kadzidło Numer komisji: 5 Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna)
Kadzidło Numer komisji: 6 Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna)
Kadzidło Numer komisji: 7 Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna)
Kaleń Drugi Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa, Kaleń Drugi
Kalinowo Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Syberyjskich
Kałuszyn Numer komisji: 1 Dom Kultury w Kałuszynie
Kałuszyn Numer komisji: 2 Dom Kultury w Kałuszynie
Kałuszyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kałuszynie
Kamianki Lackie Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska Kamianki Lackie
Kamieńczyk Numer komisji: 16 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Kamionna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kamionnie
Kamionna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kamionnie
Kańkowo Numer komisji: 9 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Karniewo Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Karniewie
Kiciny Numer komisji: 5 Budynek po Szkole Podstawowej
Kiczki Pierwsze Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Kiczkach
Kiełczew Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kiełpiniec Numer komisji: 4 Remiza OSP w Kiełpińcu
Kleczkowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kleczkowie
Knurowiec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Knurowcu
Kobylany Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kobylanach
Kobylinek Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Kołaki Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Kołodziąż Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kołodziążu
Komorowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Komorowie
Komorowo Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Płk Dypl. Ludwika Bociańskiego
Komorowo Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Płk Dypl. Ludwika Bociańskiego
Komorowo Numer komisji: 15 Przedszkole Samorządowe
Komorowo Numer komisji: 16 Dom Pomocy Społecznej Dom z Sercem w Komorowie
Kopcie Numer komisji: 3 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Kopciach
Korczew Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych w Korczewie
Korytnica Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Korytnicy
Korytnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Korytnicy
Koskowo Numer komisji: 6 Remiza OSP
Kosów Lacki Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Kosów Lacki
Kosów Lacki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Kosów Lacki
Kosów Lacki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Kosów Lacki
Koszelówka Numer komisji: 5 Punkt Filialny w Koszelówce
Koszewnica Numer komisji: 4 Przedszkole Niepubliczne „Leśne Skrzaty” Koszewnica
Kotuń Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Kotuniu
Kowalewice Włościańskie Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Koziki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego
Kożuchówek Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Kożuchówku
Krasiniec Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krasińcu
Krasnosielc Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Krasnosielc Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Kręgi Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. por. pil. Stefana Okrzei w Kręgach
Królewiec Numer komisji: 7 Remiza OSP w Królewcu
Kruszewo Numer komisji: 5 Remiza OSP
Krynica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Krynicy
Krypy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Krypach
Krysiaki Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa
Krystyna Numer komisji: 9 Szkoła Filialna w Krystynie
Krzesk-Królowa Niwa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa Niwa
Krzesk-Królowa Niwa Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa Niwa
Krześlin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Krześlinie
Krzymosze Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Krzymoszach
Krzywda Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzywdzie
Krzyżewo-Marki Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Krzyżewo Markach
Kukawki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska Kukawki
Kunin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Kupientyn Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury w Kupientynie
Kutyłowo-Perysie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Laski Szlacheckie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Laskowiec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Pęksy w Laskowcu
Latowicz Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Latowiczu
Latowicz Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Latowiczu
Lelis Numer komisji: 1 Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu
Leszczydół-Nowiny Numer komisji: 27 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Leszczydół Stary Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Lipianka Numer komisji: 8 Ośrodek Edukacji Regionalnej
Lipiny Numer komisji: 1 Remiza OSP w Lipinach
Lipniki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Lipnikach
Lipno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Lipnie
Lipówki Numer komisji: 6 Dom Strażaka Lipówki
Liw Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Liwie
Lucynów Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy (wejście A)
Lucynów Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy (wejście B)
Łachy Włościańskie Numer komisji: 2 budynek po Publicznej Szkole Podstawowej
Ładzyń Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ładzyniu
Łaskarzew Numer komisji: 1 Zespół Szkół Nr 1 w Łaskarzewie
Łaskarzew Numer komisji: 2 Zespół Szkół Nr 2 w Łaskarzewie
Łaskarzew Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 1 w Łaskarzewie
Łaskarzew Numer komisji: 4 Dom Pracy Twórczej Bajka
Łazów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Łazowie
Łączki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Łączkach
Łąki Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łąkach
Łątczyn Numer komisji: 2 Szkoła Filialna w Łątczynie
Łęg Przedmiejski Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Łęg Starościński Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Łękawica Numer komisji: 2 Remiza OSP w Łękawicy
Łochów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łochowie
Łochów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2
Łochów Numer komisji: 10 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie
Łochów Numer komisji: 11 Świetlica Łochów ul. Fabryczna
Łochów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie
Łochów Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie
Łochów Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie
Łochów Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie
Łosice Numer komisji: 1 Zespół Szkół Nr 1 Łosice
Łosice Numer komisji: 2 Zespół Szkół Nr 2 Łosice
Łosice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 Łosice
Łosice Numer komisji: 4 Łosicki Dom Kultury Łosice
Łosice Numer komisji: 9 Szpital Powiatowy w Łosicach
Łosiewice Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Łosiewicach
Łosinno Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa
Ługi Wielkie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Łukowo Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Łyse Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna w Łysych
Łyse Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Łysych
Łysów Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska Łysów
Maciejowice Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Maciejowicach (świetlica)
Maciejowice Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Maciejowicach (sala gimnastyczna)
Makowica Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Maków Mazowiecki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Maków Mazowiecki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Maków Mazowiecki Numer komisji: 3 Liceum Ogólnokształcące Nr 1
Maków Mazowiecki Numer komisji: 4 Zespół Szkół
Maków Mazowiecki Numer komisji: 5 Miejski Dom Kultury
Maków Mazowiecki Numer komisji: 6 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Zakładów w Makowie Mazowieckim
Maków Mazowiecki Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim
Maksymilianów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Maksymilianowie
Malinowo Nowe Numer komisji: 6 Remiza OSP
Mała Wieś Numer komisji: 3 Budynek administracyjny przy remizie OSP w Małej Wsi
Małkinia Górna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Małkinia Górna Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
Małkinia Górna Numer komisji: 3 Przedszkole Samorządowe
Małkinia Górna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Małkinia Górna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2
Mamino Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Maminie
Mariańskie Porzecze Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mariańskim Porzeczu
Mężenin Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Mężeninie
Miastków Kościelny Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Miastkowie Kościelnym
Michałów Numer komisji: 5 Budynek należący do Gminy Halinów
Miedzna Numer komisji: 1 Sala klubowa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Miedznie
Miedzna Numer komisji: 2 Sala kinowa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Miedznie
Mienia Numer komisji: 6 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Mieni
Mienia Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej im. św. Józefa w Mieni
Międzyleś Numer komisji: 5 Remiza OSP w Międzylesiu
Miętne Numer komisji: 12 Świetlica OSP w Miętnem
Milewo Wielkie Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Milewie Wielkim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 4 Przedszkole Miejskie z Oddziałem Specjalnym i Oddziałem Integracyjnym Nr 4 im. Urszuli Smoczyńskiej w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 5 Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 8 Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 10 Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 11 Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 13 Przedszkole Miejskie Nr 6 w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 14 Przedszkole Miejskie Nr 6 w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 15 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 16 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 18 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 19 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 22 SP ZOZ w Mińsku Mazowieckim
Mistów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Mistowie
Młynarze Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa z Publicznym Przedszkolem
Mokobody Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Mokobody Numer komisji: 3 Zespół Oświatowy w Mokobodach
Mołożew-Wieś Numer komisji: 4 Remiza OSP Mołożew-Wieś
Mordy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Mordach
Mordy Numer komisji: 3 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach
Morzyczyn Włóki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Morzyczynie Włóki
Mostów Numer komisji: 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mostowie
Mrozowa Wola Numer komisji: 2 Strażnica OSP w Mrozowej Woli
Mrozy Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Mrozach
Mrozy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach (hol główny)
Mrozy Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach (sala gimnastyczna)
Murawskie Nadbużne Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Murawskich Nadbużnych
Myszyniec Numer komisji: 1 Zespół Szkół Powiatowych
Myszyniec Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe
Myszyniec Stary Numer komisji: 3 Budynek po Szkole Podstawowej
Nagoszewka Druga Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II
Nasiadki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Nieciecz Włościańska Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niecieczy Włościańskiej
Niecieplin Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Niecieplinie
Niedźwiedź Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Niegów Numer komisji: 2 Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci
Niemojki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Niemojkach
Nieskórz Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Niwiski Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa
Nowa Osuchowa Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego
Nowa Pogorzel Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów Siennickich Szkół Podstawowych w Nowej Pogorzeli
Nowa Wieś Numer komisji: 3 Zespół Oświatowy w Nowej Wsi
Nowa Wieś Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa z Przedszkolem
Nowa Wieś Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
Nowe Borsuki Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Nowych Borsukach
Nowe Budy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Nowych Budach
Nowe Hołowczyce Numer komisji: 2 Dzienny Dom Senior+
Nowe Iganie Numer komisji: 5 Zespół Oświatowy w Nowych Iganiach
Nowe Niestępowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Witolda Machnowskiego w Nowym Niestępowie
Nowe Opole Numer komisji: 6 Filia Biblioteczna w Nowym Opolu
Nowe Osiny Numer komisji: 9 Publiczne Przedszkole w Nowych Osinach
Nowe Wielątki Numer komisji: 3 Budynek po Szkole Podstawowej w Nowych Wielątkach
Nowe Wypychy Numer komisji: 5 Nowe Wypychy 14a
Nowy Bartków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Nowym Bartkowie
Nowy Lubiel Numer komisji: 5 Budynek Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowym Lubielu
Nowy Sielc Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Nowy Strachocin Numer komisji: 6 Budynek gminny w Nowym Strachocinie
Nowy Zglechów Numer komisji: 6 Zespół Niepublicznych Specjalnych Placówek Oświatowych Możesz więcej w Nowym Zglechowie
Nowy Żabieniec Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabieńcu
Nur Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Nurze
Obierwia Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Obryte Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Obrytem
Obryte Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Obrytem
Ochudno Numer komisji: 7 Budynek Świetlicy Wiejskiej w Ochudnie
Ogrodniki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Ogrodnikach
Okuniew Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Okuniewie
Olszanka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Olszance
Olszanka Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa
Olszewka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Olszewo-Borki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach, budynek
Olszewo-Borki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach, budynek
Olszyc Szlachecki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Olszycu Szlacheckim
Olszyny Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa
Ołdaki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Ołdakach
Ołdaki-Stefanowo Numer komisji: 4 Dom Pomocy Społecznej
Opęchowo Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Opęchowie
Orło Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Oronne Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Oronnem
Orzełek Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Orzełku
Ostrołęka Numer komisji: 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce
Ostrołęka Numer komisji: 2 Urząd Miasta Ostrołęki
Ostrołęka Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie Nr 10
Ostrołęka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego
Ostrołęka Numer komisji: 5 Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Ostrołęka Numer komisji: 6 II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
Ostrołęka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Staszica
Ostrołęka Numer komisji: 8 Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ostrołęka Numer komisji: 9 Przedszkole Miejskie Nr 13
Ostrołęka Numer komisji: 10 Przedszkole Miejskie Nr 5
Ostrołęka Numer komisji: 11 Przedszkole Miejskie Nr 7
Ostrołęka Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej
Ostrołęka Numer komisji: 13 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Józefa Psarskiego
Ostrołęka Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Jachowicza
Ostrołęka Numer komisji: 15 Przedszkole Miejskie Nr 16
Ostrołęka Numer komisji: 16 Placówka Pieczy Zastępczej Korczakówka
Ostrołęka Numer komisji: 17 Przedszkole Miejskie Nr 1
Ostrołęka Numer komisji: 18 III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej
Ostrołęka Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II
Ostrołęka Numer komisji: 20 Ostrołęckie Centrum Kultury Klub Oczko
Ostrołęka Numer komisji: 21 Placówka Wsparcia Dziennego
Ostrołęka Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicza
Ostrołęka Numer komisji: 23 Budynek administracyjno-biurowy
Ostrołęka Numer komisji: 24 Budynek socjalno-gospodarczy
Ostrołęka Numer komisji: 25 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum
Ostrołęka Numer komisji: 26 Dom Pomocy Społecznej
Ostrołęka Numer komisji: 27 Dom Pomocy Społecznej PCK
Ostrołęka Numer komisji: 28 Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce im. dr. J. Psarskiego
Ostrołęka Numer komisji: 29 Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce im. dr. J. Psarskiego
Ostromęczyn Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Ostromęczynie
Ostrówek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ostrówku
Ostrówek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ostrówku
Ostrówek Numer komisji: 16 Samorządowy Dom Pogodnej Starości w Ostrówku
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 1 Liga Obrony Kraju
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 4 Miejskie Przedszkole Nr 2
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 5 Centrum Integracji Społecznej
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 6 Zespół Szkół Nr 2
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. 18. Pułku Artylerii Lekkiej
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 12 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Ostrów Mazowiecka Numer komisji: 13 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Oziemkówka Numer komisji: 3 Budynek należący do Gminy Miastków Kościelny
Paprotnia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Paprotni
Parysów Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Parysowie
Parysów Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Parysowie
Pasieki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Pełty Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Pienice Numer komisji: 4 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Pilawa Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilawie
Pilawa Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilawie
Pilawa Numer komisji: 9 Samorządowe Przedszkole w Pilawie
Piski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Platerów Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Platerowie
PŁOCOCHOWO Numer komisji: 5 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. JANA PAWŁA II
Płoniawy-Bramura Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
Pniewnik Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Pniewniku
Pniewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Pniewie
Pobyłkowo Duże Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym
Podbiele Numer komisji: 4 Remiza OSP
Podciernie Numer komisji: 4 Wioska Kulinarna w Podcierniu
Podebłocie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Podebłociu
Pokrzywnica Numer komisji: 3 Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy
Polaki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska Polaki
Pomaski Wielkie Numer komisji: 3 Świetlica OSP
Popowo-Parcele Numer komisji: 7 Oddział Zewnętrzny w Popowie
Popowo Kościelne Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Popowie Kościelnym im. Kazimiery Augustynowicz
Poręba Średnia Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Porębie
Porządzie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. ks. Jan Trzaskomy w Porządziu
Posiadały Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Posiadałach
Prosienica Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Prostyń Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Próchenki Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Próchenkach
Pruszyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Pruszynie
PRZEMIAROWO Numer komisji: 4 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
Przeradowo Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Przesmyki Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury Przesmyki
Przewodowo Poduchowne Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Przystań Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Przystani
Przytuły Stare Numer komisji: 7 Zakład Karny w Przytułach Starych
Przywózki Numer komisji: 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przywózkach
Psary Numer komisji: 2 Oddział w Psarach Przedszkola Samorządowego w Obrytem
Pułtusk Numer komisji: 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Pułtusk Numer komisji: 2 MIEJSKIE CENTRUM KULTURY I SZTUKI
Pułtusk Numer komisji: 6 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Pułtusk Numer komisji: 7 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Pułtusk Numer komisji: 8 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KLAUDYNY POTOCKIEJ W PUŁTUSKU Z FILIĄ W BOBACH
Pułtusk Numer komisji: 9 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z KLASAMI SPORTOWYMI IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ
Pułtusk Numer komisji: 10 ŻŁOBEK MIEJSKI
Pułtusk Numer komisji: 11 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z KLASAMI SPORTOWYMI IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ
Pułtusk Numer komisji: 12 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. JANA RUSZKOWSKIEGO
Pułtusk Numer komisji: 13 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY
Pułtusk Numer komisji: 14 MIEJSKIE CENTRUM KULTURY I SZTUKI
Pułtusk Numer komisji: 15 ŚWIETLICA OSIEDLOWA
Pułtusk Numer komisji: 16 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Pułtusk Numer komisji: 17 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY
Pułtusk Numer komisji: 18 Szpital Powiatowy Gajda-Med Sp. z o. o. w Pułtusku
Pułtusk Numer komisji: 19 Dom Pomocy Społecznej w Pułtusku
Pustelnik Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Pustelniku
Puznówka Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Puznówce
Radomyśl Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Radomyśli
Radzików Wielki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Radzikowie Wielkim
Raki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Rawy Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Rawach
Reducin Numer komisji: 7 Publiczne Przedszkole w Górznie z siedzibą w Reducinie
Repki Numer komisji: 1 Urząd Gminy Repki w Repkach
Rębków Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rębkowie
Rogów Numer komisji: 2 Remiza OSP Rogów
Romanowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Romanowie
Rostki Wielkie Numer komisji: 10 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Rozbity Kamień Numer komisji: 3 Zespół Oświatowy im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu
Różan Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie
Różan Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Różanie (sala konferencyjna)
Różan Numer komisji: 3 Dom Dziennego Pobytu w Różanie
Ruchna Numer komisji: 3 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ruchnie
Ruda Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Rudzie
Ruda Talubska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie Talubskiej
Ruda Wolińska Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Rudzie Wolińskiej
Rudka Numer komisji: 10 Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o. o.
Rudzienko Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzienku
Rupin Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Rusków Numer komisji: 4 Przedszkole Samorządowe w Ruskowie
Rybno Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Rytele-Olechny Numer komisji: 2 Remiza OSP w Rytelach-Olechny
Rytele Święckie Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska Rytele Święckie
Rząśnik Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Rząśniku
Rząśnik Numer komisji: 5 Remiza OSP
Rząśnik Włościański Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rząśniku Włościańskim
Rzekuń Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzekuniu
Rzekuń Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema w Rzekuniu
Rzewnie Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
Sabnie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sabniach
Sadowne Numer komisji: 1 GOK w Sadownem
Sadowne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sadownem
Sadykierz Numer komisji: 7 Gminny Dom Kultury we wsi Sadykierz
Samogoszcz Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Samogoszczy
Samorządki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Samorządkach
Sarnaki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Sarnakach
Sarnaki Numer komisji: 4 Urząd Gminy Sarnaki
Sawice-Wieś Numer komisji: 5 Remiza OSP Sawice-Wieś
Sawice-Wieś Numer komisji: 6 SAWIMED Sp. z o. o.
Seroczyn Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Seroczynie
Seroczyn Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Seroczynie
Serpelice Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Serpelicach
Sewerynów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Sewerynowie
Sieczychy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. hm. ppor. AK Zośki T. Zawadzkiego w Sieczychach
Siedlce Numer komisji: 1 Miejskie Przedszkole Nr 3
Siedlce Numer komisji: 2 Miejskie Przedszkole nr 20
Siedlce Numer komisji: 3 Osiedlowy Klub Kultury Lech
Siedlce Numer komisji: 4 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny
Siedlce Numer komisji: 5 Miejskie Przedszkole Nr 14
Siedlce Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 10
Siedlce Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 9
Siedlce Numer komisji: 8 Społeczna Szkoła Podstawowa
Siedlce Numer komisji: 9 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi
Siedlce Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 7
Siedlce Numer komisji: 11 Miejskie Przedszkole Nr 1
Siedlce Numer komisji: 12 I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny
Siedlce Numer komisji: 13 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6
Siedlce Numer komisji: 14 Powiatowy Urząd Pracy
Siedlce Numer komisji: 15 Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Siedlce Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 6
Siedlce Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 2
Siedlce Numer komisji: 18 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa
Siedlce Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 3
Siedlce Numer komisji: 20 Miejskie Przedszkole Nr 17
Siedlce Numer komisji: 21 Miejskie Przedszkole Nr 17
Siedlce Numer komisji: 22 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Siedlce Numer komisji: 23 Przedsiębiorstwo Energetyczne Sp. z o. o.
Siedlce Numer komisji: 24 Urząd Stanu Cywilnego
Siedlce Numer komisji: 25 Miejskie Przedszkole Nr 21
Siedlce Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa nr 5
Siedlce Numer komisji: 27 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.
Siedlce Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 12
Siedlce Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Nr 12
Siedlce Numer komisji: 30 Miejskie Przedszkole Nr 27
Siedlce Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa Nr 8
Siedlce Numer komisji: 32 Centrum Kształcenia Plejada Szkoła Policealna NOVUM
Siedlce Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa Nr 10
Siedlce Numer komisji: 34 Hotel Hetman
Siedlce Numer komisji: 35 Miejskie Przedszkole Nr 22
Siedlce Numer komisji: 36 Miejskie Przedszkole Nr 26
Siedlce Numer komisji: 37 Centrum Kształcenia Plejada Szkoła Policealna NOVUM
Siedlce Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa nr 5
Siedlce Numer komisji: 39 Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o. o.
Siedlce Numer komisji: 40 Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
Siedlce Numer komisji: 41 Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
Siedlce Numer komisji: 42 Dom Pomocy Społecznej
Siedlce Numer komisji: 43 Zakład Karny
Siennica Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy
Siennica Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siennicy
Skibniew-Podawce Numer komisji: 4 Zespół Oświatowy w Skibniewie
Skórzec Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu
Skórzec Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu
Skrzeszew Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Skrzeszewie
Skuszew Numer komisji: 17 Szkoła Filialna Szkoły Podstawowej nr 3
Sobolew Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Sobolew Numer komisji: 4 Urząd Gminy w Sobolewie, ul. Rynek 1 (sala widowiskowa), Sobolew
Sokołowo Włościańskie Numer komisji: 4 Szkoła Filialna im. Jana Pawła II w Sokołowie Włościańskim
Sokołów Podlaski Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
Sokołów Podlaski Numer komisji: 1 Budynek Urzędu Gminy w Sokołowie Podlaskim
Sokołów Podlaski Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4
Sokołów Podlaski Numer komisji: 3 Spółdzielnia Inwalidów Chegos
Sokołów Podlaski Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6
Sokołów Podlaski Numer komisji: 5 Sokołowski Ośrodek Kultury
Sokołów Podlaski Numer komisji: 6 Liceum Ogólnokształcące
Sokołów Podlaski Numer komisji: 7 Zespół Szkół Salezjańskich
Sokołów Podlaski Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Sokołów Podlaski Numer komisji: 9 Szpital Powiatowy w Sokołowie Podlaskim
Sokół Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Somianka-Parcele Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Somiance
Stanisławów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Stanisławowie
Stanisławów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Stanisławowie
Stanisławów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Stanisławowie
Starawieś Numer komisji: 4 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Starejwsi
Stara Kornica Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Starej Kornicy
Stara Kornica Numer komisji: 2 Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy
Stara Niedziałka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce
Stara Ruskołęka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Stare Bosewo Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Starym Bosewie
Stare Lipki Numer komisji: 6 Samorządowy Dom Pomocy Społecznej w Starych Lipkach
Stare Lubiejewo Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Stare Mursy Numer komisji: 5 Remizo-Świetlica w Starych Mursach
Stare Szpaki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Starych Szpakach
Stary Goniwilk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Starym Goniwilku
Stary Helenów Numer komisji: 4 Dom Kultury w Starym Helenowie
Stary Kębłów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Starym Kębłowie
Stary Lubiel Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Starym Lubielu
Stary Lubotyń Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Stary Pilczyn Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Starym Pilczynie
Stary Podoś Numer komisji: 2 Remiza OSP
Stary Szelków Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu
Stefanów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Stefanowie
Sterdyń Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Sterdyni
Sterdyń Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Sterdyni
Stoczek Numer komisji: 3 Zespół Oświatowy w Stoczku
Stoczek Numer komisji: 4 Zespół Oświatowy w Stoczku
Stojadła Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stojadłach
Stok Lacki Numer komisji: 2 Zespół Oświatowy w Stoku Lackim
Strych Numer komisji: 3 Budynek po dawnej Publicznej Szkole Podstawowej w Strychu
Strzałki Numer komisji: 12 Budynek Świetlicy Wiejskiej
Strzegocin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Strzegocinie
Suchcice Numer komisji: 3 Remiza OSP
Suchożebry Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Suchożebrach
Suchożebry Numer komisji: 4 Zespół Szkół Publicznych w Suchożebrach
Sulbiny Numer komisji: 10 Świetlica OSP w Sulbinach
Sulejówek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Sulejówek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Sulejówek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Sulejówek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Sulejówek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3
Sulejówek Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 4
Sulejówek Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 4
Sulejówek Numer komisji: 8 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Sulejówek Numer komisji: 9 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Sulęcin Szlachecki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Surowe Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Sypniewo Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Sypniewie
Szafranki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Szafrankach
Szulborze Wielkie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Szulborzu Wielkim, Skrzydło północne budynku (wejście przy sali gimnastycznej)
Szulborze Wielkie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Szulborzu Wielkim, Skrzydło południowe budynku (wejście główne)
Szwelice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Szwelicach
Szydłówka Numer komisji: 2 Ośrodek Kultury Wiejskiej w Szydłówce
Szyszki Włościańskie Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Śmiary Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Śmiarach
Świercze Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Świerczach
Świercze Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Świerczach
Świeszewo Numer komisji: 5 budynek po byłej Szkole Podstawowej
Targówka Numer komisji: 10 Świetlica w Targówce
Tąsewy Numer komisji: 5 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Tąsewach
Telaki Numer komisji: 4 Remiza OSP Telaki
Topór Numer komisji: 5 Zespół Oświatowy w Toporze
Trąbki Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach
Trąbki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach
Trojanów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Trojanowie
Troszyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Troszynie
Troszyn Numer komisji: 6 Centrum Kultury w Troszynie
Trynosy-Osiedle Numer komisji: 5 Budynek Szkoły Podstawowej w Trynosach-Osiedle
Trzcianka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Trzciance
Trzciniec Duży Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska Trzciniec Duży
Turzyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Turzynie
Tymianki-Bucie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Ugniewo Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
Ulasek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ulasku
Unin Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Uninie
Wach Numer komisji: 13 Budynek Zespołu Szkół
Warmiak Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Warmiaku
Wąsewo Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wąsewie
Wąsewo Numer komisji: 2 Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie
Węgrów Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 1
Węgrów Numer komisji: 2 Urząd Stanu Cywilnego
Węgrów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Węgrów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Węgrów Numer komisji: 5 Węgrowski Ośrodek Kultury
Węgrów Numer komisji: 6 Szpital Powiatowy
Węgrzynowo Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Węgrzynowie
Wielgolas Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie
Wierzbno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Wierzbnie
Wierzbno Numer komisji: 3 Sala konferencyjna Urzędu Gminy w Wierzbnie
Więcków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Więckowie
Wilga Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Wilga Numer komisji: 5 Urząd Gminy w Wildze
Wilkowyja Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Wilkowyi
Winnica Numer komisji: 3 Urząd Gminy w Winnicy
Winnica Numer komisji: 4 Zespół Placówek Oświatowych w Winnicy Publiczna Szkoła Podstawowa w Winnicy
Wiśniew Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie
Wiśniew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wiśniewie
Wodynie Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Wodyniach
Wodynie Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Wodyniach
Wojnów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Wojnowie
Wola Łaskarzewska Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie z siedzibą w Woli Łaskarzewskiej
Wola Mystkowska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego w Woli Mystkowskiej
Wola Rębkowska Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Woli Rębkowskiej
Wola Starogrodzka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Starogrodzkiej
Wola Władysławowska Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Woli Władysławowskiej
Wola Wodyńska Numer komisji: 6 Pawilon turystyczny w Woli Wodyńskiej
Wolkowe Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wólka Dłużewska Numer komisji: 3 Ochotnicza Straż Pożarna w Wólce Dłużewskiej
Wólka Ostrożeńska Numer komisji: 3 Budynek po Publicznej Szkole Podstawowej w Górznie Filia w Wólce Ostrożeńskiej
Wólka Ostrożeńska Numer komisji: 8 Dom opieki i klinika rehabilitacyjna OSTROWIA
Wólka Wiśniewska Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Pielęgnacji Tradycji Kulinarnych w Wólce Wiśniewskiej
Wrotnów Numer komisji: 3 Dom Ludowy we Wrotnowie
Wróble-Wargocin Numer komisji: 7 Budynek po dawnej Publicznej Szkole Podstawowej we Wróblach-Wargocinie
Wydmusy Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wygoda Numer komisji: 5 Dom Strażaka Wygoda
Wykrot Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wyrozęby-Podawce Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Wyrozębach-Podawcach
Wyszków Numer komisji: 1 Zakład Doskonalenia Zawodowego
Wyszków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej (wejście A)
Wyszków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej (wejście B)
Wyszków Numer komisji: 4 Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji (hala sportowa)
Wyszków Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 9 Bajka
Wyszków Numer komisji: 5 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Wyszkowie
Wyszków Numer komisji: 6 Przedszkole Nr 1
Wyszków Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Władysława Broniewskiego
Wyszków Numer komisji: 8 Powiatowy Urząd Pracy
Wyszków Numer komisji: 9 Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Wyszków Numer komisji: 10 Wyszkowski Ośrodek Kultury Hutnik
Wyszków Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Obrońców Westerplatte (wejście A)
Wyszków Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Obrońców Westerplatte (wejście B)
Wyszków Numer komisji: 13 Biblioteka Publiczna Miejsko-Gminna im. C. K. Norwida
Wyszków Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza
Wyszków Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Hempla (wejście A)
Wyszków Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Hempla (wejście B)
Wyszków Numer komisji: 21 Przedszkole nr 2
Wyszków Numer komisji: 28 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie
Zabrodzie Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Zabruzdy Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Zakrze Numer komisji: 8 Świetlica w Zakrzu
Zakrzew Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kępie Celejowskiej
Zakrzewo-Kopijki Numer komisji: 2 Budynek Komunalny po Publicznej Szkole Podstawowej
Zalas Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Zalasiu
Zalesie Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa
Zambski Kościelne Numer komisji: 5 Szkoła Filialna im. Janusza Korczaka w Zambskach Kościelnych
Zamienie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamieniu
Zaręby-Warchoły Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Zaręby Kościelne Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Zaręby Kościelne Numer komisji: 3 Budynek Ośrodka Zdrowia
Zatory Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Zatorach
Zatory Numer komisji: 2 Zespół Placówek Oświatowych w Zatorach
Zawady Dworskie Numer komisji: 8 Remiza OSP w Zawadach Dworskich
Zawisty, Zawisty-Dworaki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Ząbków-Kolonia Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Ząbkowie-Kolonii
Zbuczyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Zbuczynie
Zbuczyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Zbuczynie
Zdunek Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Zembrów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Zembrowie
Zgórze Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgórzu
Ziomek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Bakuła-Ziomek
Zuzela Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Zuzeli
Zwola Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwoli
Żabin Numer komisji: 6 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej
Żabokliki Numer komisji: 8 Świetlica w Żaboklikach
Żelechów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Żelechowie
Żelechów Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żelechowie
Żelechów Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Żelechowie
Żeleźniki Numer komisji: 4 Remiza OSP w Żeleźnikach
Żeliszew Podkościelny Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska Żeliszew Podkościelny
Żelków Numer komisji: 3 Zespół Oświatowy w Żelkowie-Kolonii
Żelków-Kolonia Numer komisji: 4 Zespół Oświatowy w Żelkowie-Kolonii
Żurawlówka Numer komisji: 4 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Żurawlówce
Życzyn Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Życzynie
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!