Znaleziono: 669 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Adamowizna Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa w Adamowiźnie (świetlica)
Adamowizna Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Adamowiźnie (sala gimnastyczna)
Anielin Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej
Augustówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Augustówce
Baniocha Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Baniosze
Baranów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Baranowie
Białobrzegi Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Białobrzegach
Bielawa Numer komisji: 11 Dom Ludowy w Bielawie
Bielawa Numer komisji: 22 Dom Opieki i Klinika Wentylacji Respiratorem Konstancja
Bieniewice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Bieniewicach, ul. Błońska 62
Biskupice Numer komisji: 9 OSP w Biskupicach
Blizne Jasińskiego Numer komisji: 1 Przedszkole Gminne
Błonie Numer komisji: 1 Hala Sportowa im. Zygmunta Karlickiego w Błoniu, ul. Lesznowska 15A
Błonie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Błoniu, ul. Nrutowicza 4
Błonie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Błoniu, ul. Narutowicza 21
Błonie Numer komisji: 4 Centrum Kultury w Błoniu, ul. Jana Pawła II 1B
Błonie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Błoniu, ul. Poniatowskiego 19
Błonie Numer komisji: 6 Stadion Miejski w Błoniu, ul. Legionów 3A
Błonie Numer komisji: 7 Zespół Szkół Nr 1 w Błoniu, ul. Łąki 2, sala 2
Błonie Numer komisji: 8 Zespół Szkół Nr 1 w Błoniu, ul. Łąki 2, sala 17
Bogatki Numer komisji: 44 Świetlica OSP
Borucza Numer komisji: 1 Borucza Nr 16A-Budynek OSP
Borzęcin Duży Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Borzęcin Duży Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Boża Wola Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Bożej Woli
Boża Wola Numer komisji: 9 Klub Rolnika
Bramki Numer komisji: 10 Dom Kultury w Bramkach, Filia Centrum Kultury w Błoniu, ul. Długa 75
Bronisze Numer komisji: 14 Filia Domu Kultury Uśmiech w Broniszach
Brwinów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Brwinowie
Brwinów Numer komisji: 2 Hala sportowa w Brwinowie
Brwinów Numer komisji: 3 Sala Konferencyjna na Stadionie Miejskim w Brwinowie
Brwinów Numer komisji: 4 Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Sióstr Rodziny Maryi
Brwinów Numer komisji: 5 OSP w Brwinowie
Brwinów Numer komisji: 6 Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie
Brwinów Numer komisji: 7 Przedszkole nr 1 w Brwinowie
Brwinów Numer komisji: 8 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie
Brześce Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brześcach
Budy Michałowskie Numer komisji: 4 Budy Michałowskie Nr 77 (była szkoła)
Budy Siennickie Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Pierre'a de Coubertina-sala gimnastyczna
Budy Zosine Numer komisji: 3 Budy Zosine Nr 109 (była szkoła)
Cegłów Numer komisji: 2 Gminne Przedszkole w Cegłowie
Celestynów Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu Zośka w Celestynowie
Celestynów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu Zośka w Celestynowie
Cendrowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Feliksa Kapackiego w Cendrowicach
Chlebnia Numer komisji: 16 Świetlica Sołectwa w Chlebni
Chotomów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie
Chotomów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie
Chotomów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie
Chrzęsne Numer komisji: 12 Zespół Pałacowo-Parkowy, Spichlerz
Chylice Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa w Chylicach
Cieciszew Numer komisji: 15 Dom Ludowy w Cieciszewie
Cieksyn Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
Ciemne Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janiny Januszewskiej w Ciemnem
Coniew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Coniewie
Cygów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Poświętnem-świetlica (parter)
Cygów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Poświętnem-sala gimnastyczna
Cygów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Poświętnem-łącznik przy sali sportowej
Czachówek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Czachówku
Czaplinek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Czaplinku
Czarna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Czarnowo Numer komisji: 5 Klub wiejski w Czarnowie
Czarnów Numer komisji: 4 Świetlica w Czarnowie
Cząstków Mazowiecki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Gabriela Narutowicza w Cząstkowie Mazowieckim
Czersk Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku
Człekówka Numer komisji: 4 Szkoła Podstwowa w Człekówce
Dawidy Bankowe Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ładach
Dawidy Bankowe Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ładach
Dąbrówka Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa (Wejście A)
Dąbrówka Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa (Wejście B przy Hali Sportowej)
Dąbrówka Numer komisji: 9 Remiza OSP w Dąbrówce
Dębinki Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Dobczyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dobczynie
Dobiesz Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dobieszu
Duchnice Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Duchnicach
Duchnów Numer komisji: 2 Świetlica w Duchnowie
Duczki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Duczki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Duczki Numer komisji: 7 Przedszkole im. Pszczółki Mai
Dziekanów Leśny Numer komisji: 12 Przedszkole Samorządowe
Dziekanów Polski Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Dzięcioły Numer komisji: 11 Ochotnicza Straż Pożarna, Świetlica
Falenty Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna w Falentach
Gąsiorowo Numer komisji: 4 budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Glinianka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Gliniance-sala gimnastyczna
Glinianka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Gliniance-sala lekcyjna
Glinki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Głosków Numer komisji: 39 Szkoła Podstawowa w Głoskowie
Głosków Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa w Głoskowie
Goławice Pierwsze Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Goławicach Pierwszych
Góra Kalwaria Numer komisji: 10 Zespół Szkół Zawodowych im. Marsz. Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii
Góra Kalwaria Numer komisji: 11 Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Górze Kalwarii
Góra Kalwaria Numer komisji: 12 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej w Górze Kalwarii
Góra Kalwaria Numer komisji: 13 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Górze Kalwarii
Góra Kalwaria Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii
Góra Kalwaria Numer komisji: 15 Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii
Góra Kalwaria Numer komisji: 16 Dom Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii
Górki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Górkach
Górna Wieś Numer komisji: 11 OSP Górna Wieś, Górna Wieś 27
Granica Numer komisji: 10 Świetlica osiedlowa
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 4
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 3 Centrum Kultury, wejścia A
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 5 Zespół Szkół nr 2
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 6 ZGM
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 1
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 6
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 9 Przedszkole nr 7
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 11 Biblioteka Publiczna Filia Nr 2 Pawilon Kultury
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 2 (oddziały przedszkolne)
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 13 Przedszkole nr 4 (sala wielofunkcyjna)
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 14 Przedszkole Nr 4 (sala zajęciowa)
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 24 Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim
Grodzisk Mazowiecki Numer komisji: 26 DPS Filia w Grodzisku Mazowieckim
Grodzisk Mazowiecki, Łąki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 4
Guzowatka Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Hornówek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Hornówek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Izabela Numer komisji: 12 Świetlica w Izabeli
Izabelin Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich w Izabelinie
Izabelin C Numer komisji: 4 Centrum Kultury Izabelin
Izabelin C Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Izdebno Kościelne Numer komisji: 25 DPS w Izdebnie Kościelnym
Jabłonna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
Jabłonna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
Jabłonna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
Jabłonna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
Jadów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 2 w Jadowie
Jadów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 w Jadowie
Jadwisin Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Jaktorów Numer komisji: 1 Ochotnicza Straż Pożarna
Jaktorów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Jaktorów Numer komisji: 7 Gimnazjum
Janówek Pierwszy Numer komisji: 1 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej Janówek Pierwszy
Jasienica Numer komisji: 7 Zespół Szkół, Sala Nr 2
Jasienica Numer komisji: 8 Zespół Szkół, Sala Nr 1
Jaworowa Numer komisji: 13 Dom Rolnika w Jaworowej
Jazgarzew Numer komisji: 35 Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie
Jazgarzew Numer komisji: 36 Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie
Józefina Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu
Józefosław Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa w Józefosławiu
Józefosław Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa w Józefosławiu
Józefosław Numer komisji: 27 Szkoła Podstawowa w Józefosławiu
Józefosław Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa w Józefosławiu
Józefosław Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa w Józefosławiu
Józefów Numer komisji: 1 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 2
Józefów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Józefów Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Józefów Numer komisji: 3 Miejski Ośrodek Kultury
Józefów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala Nr 1)
Józefów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala Nr 6)
Józefów Numer komisji: 6 Ochotnicza Straż Pożarna Świdry Małe
Józefów Numer komisji: 7 Przedszkole Miejskie Nr 1
Józefów Numer komisji: 8 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Jędruś
Józefów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie (Hol przy salach nr 1 - 3)
Józefów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 2 (stołówka)
Józefów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie (Sala nr 14)
Józefów Numer komisji: 18 Filia Domu Kultury ''UŚMIECH'' w Józefowie
Józefów Numer komisji: 19 Filia Domu Kultury Uśmiech'' w Józefowie
Kady Numer komisji: 20 Świetlica Sołectwa w Kadach
Kampinos Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Kampinosie
Kanie Numer komisji: 12 Ośrodek Rekolekcyjny Kanie
Karczew Numer komisji: 1 Centrum Kultury
Karczew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Karczew Numer komisji: 3 Przedszkole Nr 2
Karczew Numer komisji: 4 Przedszkole Nr 3
Karczew Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 3
Karczew Numer komisji: 26 Klub Osiedlowy Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Grota, Osiedle Ługi
Kaski Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kaskach
Kazuń Nowy Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. 2 Brygady Saperów w Kazuniu Nowym
Kazuń Polski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Kazuniu Polskim
Kąty Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kątach
Kąty Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ojca St. Papczyńskiego w Kątach
Kąty Węgierskie Numer komisji: 9 Ośrodek Kultury w Kątach Węgierskich
Klembów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Klembowie
Kobyłka Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej ul. Jezuicka 1 Sala nr 12
Kobyłka Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej ul. Jezuicka 1
Kobyłka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Sala 7a
Kobyłka Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Sala 15a
Kobyłka Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Sala gimnastyczna
Kobyłka Numer komisji: 6 Publiczne Przedszkole Nr 1 im. Krasnala Hałabały ul. Gen. Tadeusza Kościuszki 6 Sala gimnastyczna
Kobyłka Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej ul. Jezuicka 1 Sala nr 17
Kobyłka Numer komisji: 8 Ośrodek Sportu i Rekreacji WICHER ul. Napoleona 2A Sala nr 1
Kobyłka Numer komisji: 9 Miejski Ośrodek Kultury Al. Jana Pawła II 22 Sala Sportowa
Kobyłka Numer komisji: 10 Urząd Miasta ul. Wołomińska 1 Sala konferencyjna
Kobyłka Numer komisji: 11 Ośrodek Sportu i Rekreacji WICHER ul. Napoleona 2A Sala nr 2
Kobyłka Numer komisji: 12 Miejski Ośrodek Kultury Al. Jana Pawła II 22 Studio tańca
Kobyłka Numer komisji: 13 Zespół Szkół Publicznych Nr 2 ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Duża sala gimnastyczna
Kobyłka Numer komisji: 14 Zespół Szkół Publicznych Nr 2 ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Mała sala gimnastyczna
Kobyłka Numer komisji: 15 Zespół Szkół Publicznych Nr 2 ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Sala nr 400
Koczargi Stare Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kołbiel Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Kołbieli
Kołbiel Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Kołbieli
Komorów Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Komorów Numer komisji: 7 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Komorów Numer komisji: 8 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Komorów Numer komisji: 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 1 Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 3 Biblioteka Publiczna-Filia w Konstancinie-Jeziornie
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 5 Świetlica Konstancińskiego Domu Kultury
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 6 Lokal firmy COMERTO Sp. z o. o. ''
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 7 Gminna Świetlica
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 8 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 5
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 3
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 16 Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny LUX MED „TABITA” Sp. z o. o.
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 18 Dom Rencisty Polskiej Akademii Nauk
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 19 Dom Artystów Weteranów Scen Polskich
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 20 Mazowieckie Centrum Rehabiltacji STOCER Sp. z. o. o.
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 21 Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o. o.
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 23 Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S. A. Szpital Rehabilitacyjny
Konstancin-Jeziorna Numer komisji: 24 Dom Seniora Willa Kalina
Kopana Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce
Kosewo Numer komisji: 4 Klub wiejski w Kosewie
Kotorydz Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna w Kotorydzu
Kozerki Numer komisji: 17 Świetlica Sołectwa w Kozerkach
Kozły Numer komisji: 15 Zespół Szkół, Korytarz półpiętro
Kraśnicza Wola Numer komisji: 22 Świetlica Sołectwa w Kraśniczej Woli
Krusze Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Kruszu
Książenice Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa w Książenicach
Kuligów Numer komisji: 4 Wiejski Ośrodek Zdrowia
Laski Numer komisji: 1 Gminne Przedszkole w Laskach
Legionowo Numer komisji: 1 Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego
Legionowo Numer komisji: 2 Przedszkole Miejskie Nr 1 im. Marii Kownackiej
Legionowo Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914 - 1918
Legionowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty Hol główny-wejście główne do budynku
Legionowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty Hol przy małej sali gimnastycznej-wejście schodami przy stołówce
Legionowo Numer komisji: 6 Przedszkole Miejskie Nr 11
Legionowo Numer komisji: 7 Przedszkole Miejskie Nr 3 im. Koszałka Opałka
Legionowo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika
Legionowo Numer komisji: 9 KZB Legionowo Sp. z o. o.
Legionowo Numer komisji: 10 Urząd Miasta Legionowo
Legionowo Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 Hol przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
Legionowo Numer komisji: 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 Hol w Przedszkolu nr 2 im. Doroty Gellner
Legionowo Numer komisji: 13 Arena Legionowo
Legionowo Numer komisji: 14 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi Nr 7 im. Janusza Korczaka Sala nr 21
Legionowo Numer komisji: 15 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi Nr 7 im. Janusza Korczaka Korytarz główny przedszkola
Legionowo Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu Obroża AK
Legionowo Numer komisji: 17 Miejski Ośrodek Kultury im. Charlesa Spencera Chaplina
Legionowo Numer komisji: 18 Scena 210
Legionowo Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Kusocińskiego
Legionowo Numer komisji: 20 Przedszkole Miejskie Nr 6 Tęczowa Szóstka
Legionowo Numer komisji: 21 Żłobek Miejski Motylkowy Świat
Legionowo Numer komisji: 22 Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących
Legionowo Numer komisji: 23 Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
Legionowo Numer komisji: 24 Dom Pomocy Społecznej Kombatant
Leoncin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Leoncinie
Leszno Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Lesznie
Leszno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Lesznie
Lesznowola Numer komisji: 8 Urząd Gminy w Lesznowoli ul. Gminna 60
Leśniakowizna Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Łajski Numer komisji: 6 Zespól Szkół w Łajskach
Łazy Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Łazach ul. Ks. Słojewskiego 1 (wejście główne szkoły)
Łomianki Numer komisji: 1 Świetlica Miejska
Łomianki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2, wejście od Filii Biblioteki Publicznej
Łomianki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 2
Łomianki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 1, wejście od ul. Szkolnej
Łomianki Numer komisji: 5 Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe
Łomianki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 1, wejście od ul. Janusza Kusocińskiego
Łomianki Numer komisji: 7 Centrum Kultury w Łomiankach, wejście od ul. Szczęśliwej
Łomianki Numer komisji: 8 Centrum Kultury w Łomiankach, wejście od ul. Gościńcowej
Łomianki Numer komisji: 9 Centrum Kultury w Łomiankach, wejście od ul. Szczęśliwej, I piętro
Łomianki Numer komisji: 10 Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, wejście od ul. Warszawskiej
Łomna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Łomnie
Łubiec Numer komisji: 3 Świetlica w Łubcu
Macierzysz Numer komisji: 13 Przedszkole Publiczne w Macierzyszu
Magdalenka Numer komisji: 10 Centrum integracji Społecznej w Magdalence ul. Lipowa 28
Majdan Numer komisji: 11 Świetlica w Majdanie
Majdan Numer komisji: 14 ORPEA Klinika Rehabilitacyjna Marianna
Malcanów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Malcanowie
Małocice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w Małocicach
Marki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Marki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Marki Numer komisji: 3 Zespół Szkół nr 1
Marki Numer komisji: 4 Zespól Szkół Nr 1
Marki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 4
Marki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 4
Marki Numer komisji: 7 Zespół Szkół Nr 2
Marki Numer komisji: 8 Zespół Szkól Nr 2
Marki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3
Marki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 3
Marki Numer komisji: 11 Zespół Szkół Nr 1 - Dom Katolicki
Marki Numer komisji: 12 Zespół Szkół Nr 1 - Dom Katolicki
Marki Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 1
Marki Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 1
Miąse Numer komisji: 9 Zespół Szkół im. Zofii Solarzowej, Świetlica szkolna
Michałowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Michałowicach
Michałowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Michałowicach
Michałowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Michałowicach
Michałów-Reginów Numer komisji: 7 Dom Ogrodnika Michałów-Reginów
Międzyborów Numer komisji: 2 Gimnazjum
Międzyborów Numer komisji: 6 Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej
Międzyleś Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Międzylesiu
Milanówek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 2
Milanówek Numer komisji: 2 Zespół Szkół nr 2 im. gen. J. Bema
Milanówek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Milanówek Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna
Milanówek Numer komisji: 5 Klub G. S. M.
Milanówek Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Milanówek Numer komisji: 7 Archiwum Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
Młochów Numer komisji: 5 Przedszkole Publiczne w Młochowie
Mokra Wieś Numer komisji: 13 Zespół Szkół im. Władysława Podkowińskiego, Stołówka szkolna
Moszna-Wieś Numer komisji: 10 OSP w Mosznie
Mroków Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Mrokowie ul. M. Świątkiewicz 2 A (Hala Sportowa)
Mroków Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Mrokowie ul. M. Świątkiewicz 2 A (Holl wejście główne)
Mysiadło Numer komisji: 1 Filia Gminnego Ośrodka Kultury, Mysiadło, ul. Topolowa 2 lok. 106 (budynek MYSZKA)
Mysiadło Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mysiadle ul. Kwiatowa 28
Myszadła Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Myszadłach
Nadarzyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Nadarzynie
Nadarzyn Numer komisji: 2 Nadarzyński Ośrodek Kultury w Nadarzynie
Nadarzyn Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Nadarzynie
Nadma Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Nadmie
Nasielsk Numer komisji: 1 Żłobek Miejski-hol w wejściu od strony placu zabaw
Nasielsk Numer komisji: 2 Żłobek Miejski-pomieszczenie w wejściu głównym od ulicy
Nasielsk Numer komisji: 3 Hala Sportowa
Nasielsk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja
Nasielsk Numer komisji: 5 Zespół Szkół Zawodowych-hol w wejściu do sali gimnastycznej
Nasielsk Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stefana Starzyńskiego
Nasielsk Numer komisji: 9 Zespół Szkół Zawodowych-hol w wejściu do starej części szkoły
Nasielsk Numer komisji: 16 Dom Pomocy Społecznej w Nasielsku
Natolin Numer komisji: 2 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Natolinie
Natolin Numer komisji: 15 Świetlica Sołectwa w Natolinie
Nieporęt Numer komisji: 2 Gminne Przedszkole w Nieporęcie
Nieporęt Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie (Sala nr 5)
Nieporęt Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie (Sala nr 6)
Nowa Iwiczna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej, ul. I. Krasickiego 56 (sala gimnastyczna, wejście od strony sali)
Nowa Iwiczna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej ul. I. Krasickiego 56 (Holl-wejście główne)
Nowa Wieś Numer komisji: 11 Świetlica wiejska
Nowa Wola Numer komisji: 6 Budynek Komunalny przy OSP w Nowej Woli ul. I. Krasickiego 215
Nowe Grochale Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Głusku z siedzibą w Nowych Grochalach
Nowe Ręczaje Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Nowych Ręczajach
Nowinki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Nowinkach
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 6 Zespół Szkół Nr 2
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 7 Urząd Miejski
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 1
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 9 Publiczne Przedszkole Nr 3
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 10 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 13 Szpital Powiatowy w Nowym Dworze Mazowieckim (Nowodworskie Centrum Medyczne)
Nuna Numer komisji: 12 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Obory Numer komisji: 13 Przedszkole Kolorowe Kredki w Oborach
Ojrzanów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej
Olszewnica Stara Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Sokoła
Opacz Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Opaczy
Orzeszyn Numer komisji: 32 Świetlica OSP Chojnów
Osieck Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Osiecku
Osieck Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Osiecku
Ossów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Ostrów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ostrowie
Ostrówek Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Ostrówku (sala gimnastyczna)
Ostrówek Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Ostrówku (świetlica szkolna)
Otrębusy Numer komisji: 13 Świetlica GOK w Otrębusach
Otrębusy Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Otrębusach
Otwock Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Otwock Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 12
Otwock Numer komisji: 3 Otwocki Klub Sportowy
Otwock Numer komisji: 4 Biuro Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Otwock Numer komisji: 5 Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu
Otwock Numer komisji: 6 Ośrodek Pomocy Społecznej
Otwock Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 4
Otwock Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1
Otwock Numer komisji: 9 Osiedlowy Klub Batory
Otwock Numer komisji: 10 Przedszkole Nr 3
Otwock Numer komisji: 11 Stacja Pomp OPWiK
Otwock Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 6
Otwock Numer komisji: 13 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. Marii Konopnickiej
Otwock Numer komisji: 14 Przedszkole Nr 18
Otwock Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 5
Otwock Numer komisji: 16 Krajowa Szkoła Skarbowości
Otwock Numer komisji: 17 Osiedlowy Klub Smok
Otwock Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 3
Otwock Numer komisji: 19 Liceum Ogólnokształcące Nr III
Otwock Numer komisji: 20 Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych
Otwock Numer komisji: 21 Przedszkole Nr 10
Otwock Numer komisji: 22 Przedszkole Nr 6
Otwock Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 7
Otwock Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa Nr 8
Otwock Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa Nr 9
Otwock Numer komisji: 27 Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z o. o. w restrukturyzacji
Otwock Numer komisji: 28 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. A. Grucy
Otwock Numer komisji: 29 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
Otwock Numer komisji: 30 Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy
Otwock Wielki Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Owczarnia Numer komisji: 15 Świetlica GOK w Owczarni
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ożarowie Mazowieckim, Wejście A
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 3 Przedszkole Nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim, Wejście B
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 5 Przedszkole /modułowe/ w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 6 Dom Kultury ''UŚMIECH'' w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 7 Dom Kultury Uśmiech w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 8 Przedszkole Publiczne nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 10 Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ożarowie Mazowieckim
Parzniew Numer komisji: 11 Dom Gościnny Zalewskich Parzniew
Pęcice Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Pęclin Numer komisji: 5 Przedszkole w Pęclinie
Piaseczno Numer komisji: 1 Oddział Szkoły Podstawowej nr 5
Piaseczno Numer komisji: 2 Oddział Szkoły Podstawowej nr 5
Piaseczno Numer komisji: 3 Oddział Szkoły Podstawowej nr 5
Piaseczno Numer komisji: 4 Oddział Szkoły Podstawowej nr 5
Piaseczno Numer komisji: 5 Oddział Szkoły Podstawowej nr 5
Piaseczno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 5
Piaseczno Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 5
Piaseczno Numer komisji: 8 Przedszkole nr 4
Piaseczno Numer komisji: 9 Przedszkole nr 4
Piaseczno Numer komisji: 10 Przedszkole nr 4
Piaseczno Numer komisji: 11 Przedszkole nr 11
Piaseczno Numer komisji: 12 Przedszkole nr 11
Piaseczno Numer komisji: 13 Liceum Ogólnokształcące
Piaseczno Numer komisji: 14 Liceum Ogólnokształcące
Piaseczno Numer komisji: 15 Liceum Ogólnokształcące
Piaseczno Numer komisji: 16 Liceum Ogólnokształcące
Piaseczno Numer komisji: 17 Centrum Kultury
Piaseczno Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 1
Piaseczno Numer komisji: 19 Publiczne Przedszkole Radosne
Piaseczno Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 2
Piaseczno Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 2
Piaseczno Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa nr 2
Piaseczno Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa nr 3
Piaseczno Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa nr 3
Piaseczno Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa nr 3
Piaseczno Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa nr 3
Piaseczno Numer komisji: 45 Szpital Świętej Anny
Piastów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Piastów Numer komisji: 2 Przedszkole nr. 3
Piastów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Piastów Numer komisji: 4 Przedszkole Nr 4
Piastów Numer komisji: 5 Klub Novus
Piastów Numer komisji: 6 Miejski Ośrodek Kultury
Piastów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2
Piastów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 4
Piastów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 5
Piastów Numer komisji: 10 Zespół Szkół
Płochocin Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa w Płochocinie
Płochocin Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa w Płochocinie
Podbiel Numer komisji: 7 Mała Szkoła-Szkoła Podstawowa w Podbieli
Podkowa Leśna Numer komisji: 1 Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej
Podkowa Leśna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Podkowie Leśnej
Pogorzel Numer komisji: 1 Klub Wiejski w Pogorzeli
Pomiechówek Numer komisji: 1 Hala Sportowa w Pomiechówku
Pomiechówek Numer komisji: 2 Hala Sportowa w Pomiechówku
Pomiechówek Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Pomiechówku
Popowo Borowe Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Postoliska Numer komisji: 14 Zespół Szkół, Świetlica szkolna
Prace Małe Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Kaczyńskiego w Pracach Małych
Prażmów Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Prażmów Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Pruszków Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie Nr 8
Pruszków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 5
Pruszków Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie Nr 1
Pruszków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 9
Pruszków Numer komisji: 5 Zespół Szkół nr 1
Pruszków Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 10
Pruszków Numer komisji: 7 Zespół Szkół Ogólnokształcacych i Sportowych
Pruszków Numer komisji: 8 Miejskie Przedszkole Nr 15
Pruszków Numer komisji: 9 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Pruszków Numer komisji: 10 Miejskie Przedszkole Nr 14
Pruszków Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 2
Pruszków Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 8
Pruszków Numer komisji: 13 Liceum Ogólnokształcace im. Tomasza Zana
Pruszków Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 3
Pruszków Numer komisji: 15 Przedszkole Miejskie nr 10
Pruszków Numer komisji: 16 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Pruszków Numer komisji: 17 Przedszkole Miejskie Nr 4
Pruszków Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II
Pruszków Numer komisji: 19 Spółdzielczy Dom Kultury
Pruszków Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 1
Pruszków Numer komisji: 21 Przedszkole Niepubliczne Jedynka
Pruszków Numer komisji: 22 Miejskie Przedszkole Nr 12
Pruszków Numer komisji: 23 Dzienny Dom Pomocy Społecznej
Pruszków Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa nr 6
Pruszków Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa nr 3
Pruszków Numer komisji: 26 Miejskie Przedszkole Nr 13
Pruszków Numer komisji: 27 Obwód odrębny Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. dr Jana Mazurkiewicza
Pruszków Numer komisji: 28 Obwód odrębny Szpital Kolejowy im. dr med. Włodzimierza Roeflera
Pruszków Numer komisji: 29 Obwód odrębny Szpital Powiatowy
Pruszków Numer komisji: 30 Dom Seniora w Pruszkowie
Radzików Numer komisji: 12 Dom Kultury w Radzikowie, Filia Centrum Kultury w Błoniu, Radzików 52
Radzymin Numer komisji: 1 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
Radzymin Numer komisji: 2 Urząd Stanu Cywilnego w Radzyminie
Radzymin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Radzyminie
Radzymin Numer komisji: 4 Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Radzyminie
Radzymin Numer komisji: 5 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Radzyminie
Radzymin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Radzyminie. Radzymin, wejście od ul. Batorego
Radzymin Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Radzyminie
Radzymin Numer komisji: 13 Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920r. w Radzyminie-budynek szpitala
Rasztów Numer komisji: 8 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny w Rasztowie
Raszyn Numer komisji: 5 Centrum Kultury Raszyn
Raszyn Numer komisji: 6 Centrum Kultury Raszyn
Raszyn Numer komisji: 7 Przedszkole nr 1 w Raszynie
Raszyn Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Raszynie (Dawne Gimnazjum)
Raszyn Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Raszynie
Reguły Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Regut Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Regucie
Rozalin Numer komisji: 5 Rozalin Nr 29 - Szkoła Podstawowa
Rozalin Numer komisji: 7 Świetlica NOK w Rozalinie
Równe Numer komisji: 2 Równe Nr 30A-Świetlica Wiejska
Rudzienko Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Rudzienku
Rusiec Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ruścu
Rybie Numer komisji: 10 Świetlica Środowiskowa w Rybiu
Rybie Numer komisji: 11 Świetlica Środowiskowa w Rybiu
Rybie Numer komisji: 12 Świetlica Środowiskowa w Rybiu
Sadowa Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Serock Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Serock Numer komisji: 2 Samorządowe Przedszkole
Sępochów Numer komisji: 3 Świetlica w Sępochowie
Siedzów Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Siedzowie
Sitne Numer komisji: 9 Biblioteka Publiczna Gminy Jadów filia w Sitnem
Skierdy Numer komisji: 8 GCKiS Filia w Skierdach
Skrzeszew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
Skuły Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej
Słomczyn Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Słomczynie
Słomin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Sękocinie
Słubica Dobra Numer komisji: 3 Dawny budynek Szkoły Podstawowej
Słupno Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Słupnie
Słupno Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Słupnie
Sobiekursk Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Sobienie-Jeziory Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sobieniach-Jeziorach
Sobienie-Jeziory Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Sobieniach-Jeziorach
Sowia Wola Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Sowiej Woli
Stanisławów Drugi Numer komisji: 11 Ośrodek Kultury w Stanisławowie Drugim
Stanisławów Pierwszy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym (Stołówka)
Stanisławów Pierwszy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym (Aula)
Stara Iwiczna Numer komisji: 7 Świetlica GOK w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6
Stara Wieś Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Starej Wsi
Stare Babice Numer komisji: 2 Urząd Gminy Stare Babice
Stare Babice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Stare Babice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Stare Babice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Stare Grabie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Stare Orzechowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Starym Orzechowie
Stare Pieścirogi Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego-świetlica szkolna
Stare Pieścirogi Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego-klasa w nowej części szkoły
Stare Pieścirogi Numer komisji: 13 Ośrodek Zdrowia
Stare Załubice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
Stary Kraszew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Starym Kraszewie
Stary Zambrzyków Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Zambrzykowie
Stefanówka Numer komisji: 13 Świetlica w Stefanówce
Strachówka Numer komisji: 3 Strachówka ul. Kmiecińskiego Nr 3 - Szkoła Podstawowa im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej
Strachówka Numer komisji: 4 Strachówka ul. Jana Pawła II 24 - Budynek OSP
Stryjki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Jana Twardowskiego, Sala Nr 1
Suchodół Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna w Suchodole
Suchostruga Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Suchostrudze
Sufczyn Numer komisji: 6 Świetlica w Sufczynie
Sulejów Numer komisji: 10 Biblioteka Publiczna Gminy Jadów filia w Sulejowie
Szczęsne Numer komisji: 23 Świetlica Sołectwa we wsi Szczęsne
Szczypiorno Numer komisji: 8 Klub wiejski w Szczypiornie
Szewnica Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Szewnicy
Święcice Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa w Święcicach
Święcice Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa w Święcicach
Tarczyn Numer komisji: 5 Przedszkole w Tarczynie
Tarczyn Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Juliana Stępkowskiego w Tarczynie
Tarczyn Numer komisji: 7 Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie
Tłuszcz Numer komisji: 1 Przedszkole Samorządowe Baśniowa Kraina, Sala Rytmiczna
Tłuszcz Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe Baśniowa Kraina, Sala Muchomorki
Tłuszcz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jan Pawła II, Hala sportowa
Tłuszcz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Sala gimnastyczna
Tłuszcz Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi, Sala Nr 13
Tłuszcz Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi, Sala Nr 17
Trębki Nowe Numer komisji: 4 Remiza Strażacka
Umiastów Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Umiastowie
Urle Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Urlach
Urle Numer komisji: 6 Biblioteka Publiczna Gminy Jadów flia w Urlach
Uwieliny Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa , Sala Gimnastyczna
Uwieliny Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa , Oddział Przedszkolny
Warszawice Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Warszawicach
Wągrodno Numer komisji: 3 Ochotnicza Straż Pożarna
Wiązowna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Wiązownie-świetlica szkolna
Wiązowna Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie
Wiązowna Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Wiązownie-mała sala gimnastyczna
Wieliszew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Wieliszew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Wieliszew Numer komisji: 8 Mazowiecki Szpital Onkologiczny
Wierzbica Numer komisji: 3 Świetlica Terapeutyczna
Wilków Polski Numer komisji: 4 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilkowie Polskim
Władysławów Numer komisji: 9 Świetlica we Władysławowie, ul. Wojska Polskiego 64
Wojszczyce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Wojszczycach
Wola Gołkowska Numer komisji: 40 Klub Kultury
Wola Karczewska Numer komisji: 10 Dom Kultury Nad Świdrem
Wola Kiełpińska Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Wola Kiełpińska Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Wola Przypkowska Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Woli Przypkowskiej
Wola Rasztowska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Woli Rasztowskiej
Wolica Numer komisji: 6 Przedszkole Publiczne w Wolicy
Wołomin Numer komisji: 9 ZEC Sp. z o. o.
Wołomin Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 7
Wołomin Numer komisji: 13 Przedszkole Nr 9 im. Jasia i Małgosi
Wołomin Numer komisji: 14 Zespół Szkół Nr 1
Wołomin Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2
Wołomin Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 2
Wołomin Numer komisji: 17 Przedszole Nr 10 im. Misia Uszatka
Wołomin Numer komisji: 18 OSIR HURAGAN
Wołomin Numer komisji: 19 Miejska Biblioteka Publiczna
Wołomin Numer komisji: 20 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 5
Wołomin Numer komisji: 21 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 5
Wołomin Numer komisji: 22 Przedszkole Nr 2 im. Pyzy Wędrowniczki
Wołomin Numer komisji: 23 Zespół Szkół nr 3
Wołomin Numer komisji: 24 Zespół Szkół Nr 3
Wołomin Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa Nr 7
Wołomin Numer komisji: 26 Przedszkole Nr 6 im. Bajka
Wołomin Numer komisji: 27 Miejski Dom Kultury
Wołomin Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 4
Wołomin Numer komisji: 29 Zespół Szkół
Wołomin Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa Nr 4
Wołomin Numer komisji: 31 Szpital Powiatowy w Wołominie-Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
Wólka Radzymińska Numer komisji: 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich w Wólce Radzymińskiej
Wszebory Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wygoda Smoszewska Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Emolinku
Zabieżki Numer komisji: 8 Remiza OSP w Zabieżkach
Zaborów Numer komisji: 5 Publiczne Przedszkole Przyjaciół Puszczy Kampinoskiej w Zaborowie
Zaborów Numer komisji: 6 Ochotnicza Straż Pożarna w Zaborowie
Zabraniec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Zabrańcu
Zagościniec Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Zagościniec Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Zagościniec Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Zakręt Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Zakręcie
Zakroczym Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zakroczymiu
Zakroczym Numer komisji: 2 Strażnica OSP
Zalesie Górne Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa w Zalesiu Górnym
Zalesie Górne Numer komisji: 34 Szkoła Podstawowa w Zalesiu Górnym
Zaścienie Numer komisji: 6 Remiza OSP
Zawady Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna w Zawadach
Zawiszyn Numer komisji: 4 Biblioteka Publiczna Gminy Jadów filia w Zawiszynie
Ząbki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ząbki Numer komisji: 2 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa
Ząbki Numer komisji: 3 Urząd Stanu Cywilnego
Ząbki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ząbki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1
Ząbki Numer komisji: 6 Publiczne Przedszkole Nr 3
Ząbki Numer komisji: 7 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Ząbki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 3, sala 05
Ząbki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3, sala 07
Ząbki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 3, sala 09
Ząbki Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 3, hol
Ząbki Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 1
Ząbki Numer komisji: 13 Filia Szkoły Podstawowej Nr 3, sala 04
Ząbki Numer komisji: 14 Filia Szkoły Podstawowej Nr 3, sala gimnastyczna
Ząbki Numer komisji: 15 Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica Sp. z o. o.
Zegrze Numer komisji: 8 Dom Parafialny
Zegrze Południowe Numer komisji: 13 Ośrodek Kultury w Zegrzu Południowym
Zgorzała Numer komisji: 5 Filia Szkoły Podstawowej w Zgorzale, ul. Cyraneczki 8
Zielonka Numer komisji: 1 Miejskie Przedszkole Nr 5
Zielonka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Zielonka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Zielonka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Zielonka Numer komisji: 5 Miejskie Przedszkole Nr 4 - hol w wejściu od ul. Moniuszki
Zielonka Numer komisji: 6 Miejski Ośrodek Zdrowia-hol główny
Zielonka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 - hol główny
Zielonka Numer komisji: 8 Urząd Miasta-sala konferencyjna
Zielonka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 - wejście I, hala sportowa
Zielonka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2 - wejście E, hol główny
Zielonka Numer komisji: 11 Zespół Szkół-hol w wejściu głównym
Zielonka Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej
Złotokłos Numer komisji: 41 Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
Złotokłos Numer komisji: 43 Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
Żabia Wola Numer komisji: 5 Dom Kultury
Żabieniec Numer komisji: 31 Instytut Rybactwa Śródlądowego
Żółwin Numer komisji: 16 OSP w Żółwinie

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!