PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 881 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Antoniów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Baborów Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Baborowie
Baborów Numer komisji: 2 Urząd Miejski w Baborowie
Baborów Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Baborów Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej Spokojna Przystań II
Barut Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Barucie
Bażany Numer komisji: 21 Publiczne Przedszkole
Bąkowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Bąków Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Bąkowie i Przedszkolnym Oddziałem Zamiejscowym w Biadaczu
Biadacz Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Bosko w Luboszycach
Biadacz Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym
Biała Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny, (Szkoła Podstawowa)
Biała Numer komisji: 2 Urząd Miejski
Biała Numer komisji: 3 Gminne Centrum Kultury
Biała Numer komisji: 18 Zespół Opieki Zdrowotnej w Białej Szpital im. Świętej Elżbiety
Biała Nyska Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Biechów Numer komisji: 2 Świetlica w Biechowie
Biedrzychowice Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Bielice Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bielicach
Bierawa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Bierdzany Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Biestrzynnik Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Biskupice Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach
Biskupów Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Bliszczyce Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Bliszczycach
Bliszczyce Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej w Klisinie Filia w Bliszczycach
Błota Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Błotnica Strzelecka Numer komisji: 18 Zespół Placówek Oświatowych w Błotnicy Strzeleckiej, Publiczna Szkoła Podstawowa
Boboluszki Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej w Klisinie Filia w Boboluszkach
Bodzanowice Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Bodzanów Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa
Bogacica Numer komisji: 19 Publiczna Szkoła Podstawowa
Bogdanowice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Boguszyce Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Borki Małe Numer komisji: 8 Publiczne Przedszkole
Borki Wielkie Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa
Borkowice Numer komisji: 20 Świetlica Wiejska
Boroszów Numer komisji: 17 Remiza OSP
Branice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Branicach
Branice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Branicach
Branice Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej w Klisinie Filia w Branicach
Branice Numer komisji: 12 Specjalistyczny Szpital im. Ks. Biskupa Józefa Nathana w Branicach (Pawilon J-sala gimnastyczna)
Branice Numer komisji: 13 Regionalny Ośrodek Psychiatrii Sądowej w Branicach
Brożec Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Brynica Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brynicy
Brzeg Numer komisji: 1 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (Hala Sportowa)
Brzeg Numer komisji: 2 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu
Brzeg Numer komisji: 3 Przedszkole Publiczne nr 6
Brzeg Numer komisji: 4 Urząd Stanu Cywilnego-Ratusz (hol USC-wejście od strony dziedzińca Ratusza)
Brzeg Numer komisji: 5 Publiczne Szkoła Podstawowa nr 8
Brzeg Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (sala gimnastyczna)
Brzeg Numer komisji: 7 Zespół Szkól Budowalnych
Brzeg Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (świetlica)
Brzeg Numer komisji: 9 Publiczne Przedszkole Nr 5
Brzeg Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Brzeg Numer komisji: 11 Publiczne Przedszkole Nr 10
Brzeg Numer komisji: 12 Publiczne Przedszkole Nr 7
Brzeg Numer komisji: 13 Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
Brzeg Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Brzegu (wejście od strony sali sportowej)
Brzeg Numer komisji: 15 Stowarzyszenie Chorych na SM
Brzeg Numer komisji: 16 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (Stadion Miejski)
Brzeg Numer komisji: 17 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
Brzeg Numer komisji: 18 Miejska Biblioteka Publiczna
Brzeg Numer komisji: 19 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
Brzeg Numer komisji: 20 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Brzegu (hol na parterze budynku A)
Brzeg Numer komisji: 21 I Liceum Ogólnokształcące
Brzeg Numer komisji: 22 Zakład Karny w Brzegu
Brzeg Numer komisji: 23 Brzeskie Centrum Medyczne w Brzegu
Brzeg Numer komisji: 24 Brzeskie Centrum Medyczne w Brzegu-Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
Brzezina Numer komisji: 11 Przedszkole
Brzezinki Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Bukowa Śląska Numer komisji: 17 Świetlica Wiejska
Bukowie Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Buków Numer komisji: 14 Budynek byłej szkoły Świetlica Wiejska w Bukowie
Burgrabice Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi
Byczyna Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury
Byczyna Numer komisji: 2 Ratusz
Byczyna Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Centawa Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Centawie
Charbielin Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Chocianowice Numer komisji: 1 Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa
Chomiąża Numer komisji: 21 Placówka Opieki Całodobowej Spokojna Przystań
Chorula Numer komisji: 12 Centrum Aktywacji Wiejskiej
Chróścice Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Chróścina Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Chróścinie (sala Nr 4)
Chróścina Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chróścinie
Chróścina Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Chróścinie (świetlica szkolna)
Chrząstowice Numer komisji: 1 Klub Samorządowy
Chrząszczyce Numer komisji: 1 Salka parafialna
Chrzelice Numer komisji: 4 Wiejskie Centrum Kultury i Rekreacji
Chudoba Numer komisji: 9 Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa
Ciarka Numer komisji: 2 Sala OSP
Cieciułów Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
Ciepielowice Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Cisek Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Czepielowice Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów II Wojny Światowej w Czepielowicach
Czyżowice Numer komisji: 22 Wiejski Dom Kultury
Dalachów Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dalachowie
Daniec Numer komisji: 4 Klub Wiejski
Dąbrowa Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Dąbrowa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Dąbrówka Górna Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Górnej
Dębie Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Dębiniec Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska
Dębnik Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
Dębska Kuźnia Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Długomiłowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Dobiercice Numer komisji: 4 Publiczne Przedszkole w Byczynie-Oddział w Dobiercicach
Dobieszowice Numer komisji: 5 Budynek gminny-świetlica wiejska
Dobra Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Dobrej
Dobrodzień Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Dobrodzieniu
Dobrodzień Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Dobrodzień Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Dobrzeń Mały Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Dobrzeń Wielki Numer komisji: 3 Zespół Szkół
Dobrzeń Wielki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi
Dobrzyń Numer komisji: 8 Filialna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej Curie w Dobrzyniu
Dolna Numer komisji: 4 Publiczne Przedszkole w Leśnicy, Oddział Zamiejscowy w Dolnej
Domaradz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Domaradzka Kuźnia Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Domaszkowice Numer komisji: 25 Świetlica Wiejska
Domaszowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Domaszowicach
Domecko Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Domecku
Dylaki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Dytmarów Numer komisji: 1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dytmarowie
Dzbańce-Osiedle Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Klisinie Filia w Dzbańcach
Dziergowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Dzierżysław Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Dzierżysławiu
Dzierżysławice Numer komisji: 6 Straż Pożarna
Dziewiętlice Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury
Dziewkowice Numer komisji: 16 Zespół Placówek Oświatowych w Dziewkowicach, Przedszkole Publiczne
Fałkowice Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Frączków Numer komisji: 3 Świetlica we Frączkowie
Gałązczyce Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Gana Numer komisji: 6 Środowiskowy Dom Samopomocy
Gąsiorowice Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Gąsiorowicach
Gierałcice Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego Przyjazna szkoła
Gierałcice Numer komisji: 10 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Głogówek Numer komisji: 1 Świetlica Oracze
Głogówek Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Głogówek Numer komisji: 3 Strzelnica Sportowa
Głogówek Numer komisji: 4 Straż Pożarna
Głubczyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Głubczyce Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Głubczyce Numer komisji: 3 Ratusz
Głubczyce Numer komisji: 4 Internat Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
Głubczyce Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3
Głubczyce Numer komisji: 6 Świetlica Zarządu Oświaty Kultury i Sportu
Głubczyce Numer komisji: 7 Miejski Ośrodek Kultury
Głubczyce Numer komisji: 22 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Głubczycach
Głubczyce Numer komisji: 23 Zakład Karny w Głubczycach
Głubczyce Numer komisji: 24 Dom Pomocy Społecznej w Klisinie Filia w Głubczycach
Głubczyce-Sady Numer komisji: 16 Świetlica Wiejska
Głuchołazy Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
Głuchołazy Numer komisji: 2 Centrum Informacji Turystycznej
Głuchołazy Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego, sala Nr 6
Głuchołazy Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego, sala nr 8
Głuchołazy Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głuchołazach
Głuchołazy Numer komisji: 6 Centrum Kultury
Głuchołazy Numer komisji: 17 Szpital Nr 1 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Głuchołazy Numer komisji: 18 Szpital Nr 2 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Głuchołazy Numer komisji: 19 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Głuchołazach
Głuchołazy Numer komisji: 20 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSWiA w Głuchołazach
Głuszyna Numer komisji: 16 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Gnojna Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa
Gogolin Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Gogolin Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Gogolin Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
Gogolin Numer komisji: 11 Świetlica
Gołuszowice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Gorzów Śląski Numer komisji: 1 Świetlica środowiskowa
Gorzów Śląski Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gorzowie Śląskim (sala widowiskowa)
Gorzów Śląski Numer komisji: 3 Hala widowiskowo-sportowa w Gorzowie Śląskim
Gostomia Numer komisji: 11 Sala Samorządu Mieszkańców
Goszczowice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Goszczowicach
Gościce Numer komisji: 6 Przedszkole Publiczne
Gościejowice Numer komisji: 13 Świetlica wiejska
Gościęcin Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury
Goświnowice Numer komisji: 29 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Gotartów Numer komisji: 25 Świetlica Wiejska
Goworowice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Górażdże Numer komisji: 4 Świetlica
Grabin Numer komisji: 9 Świetlica wiejska przy Remizie OSP
Grabina Numer komisji: 7 Remiza OSP
Grabina Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety w Grabinie
Gracze Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa (sala nr 1)
Gracze Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa (sala nr 6)
Gracze Numer komisji: 15 Remiza OSP
Grądy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Grądach
Gręboszów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Gręboszowie
Grobniki Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa
Grodków Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
Grodków Numer komisji: 2 Ośrodek Pomocy Społecznej
Grodków Numer komisji: 3 Hala Sportowa im. Zdzisława Zielonki przy Liceum Ogólnokształcącym
Grodków Numer komisji: 4 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego
Grodków Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Grodków Numer komisji: 6 Dom Kultury
Grodków Numer komisji: 7 Kino Klaps
Grodków Numer komisji: 18 Dom Pomocy Społecznej w Grodkowie
Grodków Numer komisji: 19 Zakład Karny w Brzegu Oddział Zewnętrzny w Grodkowie
Grodziec Numer komisji: 9 Świetlica wiejska
Grodziec Numer komisji: 14 Świetlica wiejska
Grodzisko Numer komisji: 19 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Gronowice Numer komisji: 3 Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa
Grzędzin Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Hajduki Nyskie Numer komisji: 22 Świetlica Wiejska
Idzikowice Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny (Publiczna Szkoła Podstawowa)
Izbicko Numer komisji: 1 Zespół Szkół Gminy Izbicko Szkoła Podstawowa w Izbicku, klasa nr 9
Izbicko Numer komisji: 6 Zespół Szkół Gminy Izbicko Szkoła Podstawowa w Izbicku, klasa nr 10
Jabłonka Numer komisji: 4 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Uciechowicach
Jakubowice Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Jakubowice Numer komisji: 7 Dom Opieki Jakubowice Sp. z o. o.
Jankowice Wielkie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Jankowicach Wielkich
Januszkowice Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa
Jarnołtów Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Jarnołtowie
Jarnołtówek Numer komisji: 15 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek
Jaryszów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Jasienica Dolna Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasienicy Dolnej
Jasienie Numer komisji: 5 Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa
Jasiona Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Jastrzębie Numer komisji: 18 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Jastrzygowice Numer komisji: 4 Budynek Publicznego Przedszkola.
Jełowa Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej
Jemielnica Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jemielnicy
Jemielnica Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jemielnicy
Jędrzejów Numer komisji: 16 Publiczna Szkoła Podstawowa
Jędrzychów Numer komisji: 30 Świetlica Wiejska
Kadłub Numer komisji: 28 Zespół Placówek Oświatowych, Publiczna Szkoła Podstawowa
Kadłubiec Numer komisji: 5 Klub Wiejski
Kadłub Turawski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kadłub Wolny Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna
Kalinowice Numer komisji: 21 Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa
Kałków Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Kałkowie
Kamienica Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kamienica Numer komisji: 13 Wiejski Dom Kultury
Kamienna Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Kamienna Numer komisji: 28 Dom Pomocy Społecznej „Promyk” w Kamiennej
Kamiennik Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Kamień Śląski Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa
Kamionek Numer komisji: 8 DSS Święta Barbara
Karczów Numer komisji: 8 Świetlica wiejska
Karłowice Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa (świetlica szkolna)
Karłowice Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa (sala nr 23)
Karłowice Wielkie Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kazimierz Numer komisji: 12 Świetlica
Kąty Opolskie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 1 Osiedlowy Dom Kultury Kubiczek
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 3 Publiczne Przedszkole nr 21
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 6 Dom Kultury Koźle
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 7 Zespół Szkół Specjalnych
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 10 Publiczne Przedszkole nr 6 w Kędzierzynie-Koźlu
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 13 Publiczne Przedszkole nr 23
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 14 Siedziba Rady Osiedla Kuźniczka
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 15 II Liceum Ogólnokształcące
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 16 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 17 Dom Kultury Chemik
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 18 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 19 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 20 Publiczne Przedszkole nr 22
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 21 Publiczne Przedszkole nr 24
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 22 Publiczne Przedszkole nr 26
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 23 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 24 Budynek Administracji Osiedla nr 5 - klub Kajtek
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 25 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 26 Dom Kultury Lech
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 27 Siedziba Rady Osiedla Lenartowice
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 28 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 29 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18)
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 30 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej Miejsce Kłodnickie
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 31 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 32 Szpital Zespolony w Kędzierzynie-Koźlu
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 33 Szpital Zespolony w Kędzierzynie-Koźlu
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 34 Dom Pomocy Społecznej
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 35 Oddział Zewnętrzny w Kędzierzynie-Koźlu Zakładu Karnego nr 2 w Strzelcach Opolskich
Kędzierzyn-Koźle Numer komisji: 36 Polsko-Amerykańska Klinika Serca
Kępnica Numer komisji: 23 Świetlica Wiejska
Kielcza Numer komisji: 5 Zabytkowa Chata
Kierpień Numer komisji: 10 Świetlica
Kietrz Numer komisji: 1 Miejsko Gminny Dom Kultury w Kietrzu
Kietrz Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Kietrzu
Kietrz Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kietrzu
Kietrz Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej w Klisinie Filia w Kietrzu
Klisino Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Klisino Numer komisji: 19 Dom Pomocy Społecznej w Klisinie
Kluczbork Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Kluczbork Numer komisji: 2 Ratusz
Kluczbork Numer komisji: 3 Zespół Szkół Licealno-Technicznych
Kluczbork Numer komisji: 4 Kluczborski Dom Kultury
Kluczbork Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 CKU
Kluczbork Numer komisji: 6 Publiczne Przedszkole Nr 8
Kluczbork Numer komisji: 7 Budynek Szkolny
Kluczbork Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Kluczbork Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Kluczbork Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Kluczbork Numer komisji: 11 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
Kluczbork Numer komisji: 12 Publiczne Przedszkole Nr 5
Kluczbork Numer komisji: 26 Dom Pomocy Społecznej w Kluczborku
Kluczbork Numer komisji: 27 Powiatowe Centrum Zdrowia S. A. w Kluczborku
Kluczbork Numer komisji: 28 Zakład Karny w Kluczborku
Kluczbork Numer komisji: 29 Stobrawskie Centrum Seniora Sp. z o. o.
Kobiela Numer komisji: 17 Świetlica Wiejska
Kolanowice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Kolnica Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa
Kolnowice Numer komisji: 16 Sala Samorządu Mieszkańców
Kolonowskie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Kolonowskie Numer komisji: 2 Świetlica OSP
Kolonowskie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Komorniki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Komornikach
Komorzno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Komprachcice Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Komprachcicach
Konradów Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Koperniki Numer komisji: 21 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kopice Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa
Korfantów Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
Korfantów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Czesława Niemena
Korfantów Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej Maria
Korfantów Numer komisji: 11 Opolskie Centrum Rehabilitacji
Kosorowice Numer komisji: 4 Remiza OSP
Kostów Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kostowie
Kościeliska Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa Pomnik 1000 - Lecia w Kościeliskach
Kościerzyce Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów II Wojny Światowej w Czepielowicach
Kotlarnia Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Kotórz Mały Numer komisji: 3 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Kotórz Wielki Numer komisji: 10 Klub wiejski Pod Lipą
Kowale Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa
Kowalowice Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska
Kozielno Numer komisji: 12 Wiejski Dom Ludowy
Kozłowice Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa.
Kórnica Numer komisji: 15 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kórnicy
Krapkowice Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 w Krapkowicach
Krapkowice Numer komisji: 2 Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach
Krapkowice Numer komisji: 3 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach, Filia Nr 2
Krapkowice Numer komisji: 4 Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krapkowicach, świetlica
Krapkowice Numer komisji: 5 Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krapkowicach, sala nr 19
Krapkowice Numer komisji: 6 Krapkowicki Dom Kultury
Krapkowice Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krapkowicach
Krapkowice Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krapkowicach
Krapkowice Numer komisji: 9 Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego w Krapkowicach
Krapkowice Numer komisji: 18 Krapkowickie Centrum Zdrowia Sp. z o. o.
Krasiejów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Krasków Numer komisji: 22 Publiczne Przedszkole Nr 5 z Oddziałami Zamiejscowymi
Krępna Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa
Krośnica Numer komisji: 2 Zespół Szkół Gminy Izbicko Szkoła Podstawowa w Krośnicy
Kruszyna Numer komisji: 2 Dom Ludowy
Krzyków Numer komisji: 4 Świetlica
Krzywiczyny Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Krzyżkowice Numer komisji: 3 Klub w Krzyżkowicach
Krzyżowa Dolina Numer komisji: 15 Świetlica wiejska
Krzyżowice Numer komisji: 4 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Kujakowice Górne Numer komisji: 17 Publiczna Szkoła Podstawowa
Kuniów Numer komisji: 18 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi
Kup Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kup Numer komisji: 6 Stobrawskie Centrum Medyczne Sp. z o. o. Szpital w Kup
Kuźnica Ligocka Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Laskowice Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Lasocice Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lasocicach
Lasowice Małe Numer komisji: 4 Sala Wiejska
Lasowice Wielkie Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Leśnica Numer komisji: 1 Urząd Miejski
Leśnica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Leśnica Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Strzelcach Opolskich-Filia w Leśnicy
Lewice Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Lewicach
Lewin Brzeski Numer komisji: 1 Sala Świetlicy Terapeutycznej
Lewin Brzeski Numer komisji: 2 Sala narad Urzędu Miejskiego
Lewin Brzeski Numer komisji: 3 Sala gimnastyczna Publicznej Szkoły Podstawowej
Lewin Brzeski Numer komisji: 7 Sala Publicznej Szkoły Podstawowej
Ligota Bialska Numer komisji: 8 Sala Samorządu Mieszkańców
Ligota Dolna Numer komisji: 23 Świetlica Wiejska
Ligota Górna Numer komisji: 15 Publiczne Przedszkole Nr 8
Ligota Książęca Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Ligota Prószkowska Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Ligota Turawska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Ligota Wielka Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Ligocie Wielkiej
Ligotka Numer komisji: 22 Świetlica Wiejska
Lipki Numer komisji: 12 Dom Ludowy
Lipniki Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Lipowa Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa
Lipowa Numer komisji: 28 Świetlica Wiejska
Lisięcice Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa
Lubienia Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Lubieszów Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Luboszyce Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Bosko w Luboszycach
Lubotyń Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Lubotyniu
Lubrza Numer komisji: 4 Urząd Gminy w Lubrzy-świetlica na parterze
Lubsza Numer komisji: 1 Dom Ludowy
Ładza Numer komisji: 1 Centrum Doświadczania Świata
Łambinowice Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Łambinowice Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Łany Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Łaziska Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Łaziskach
Łącznik Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny, (Publiczne Gimnazjum)
Łąka Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Łące
Łąka Prudnicka Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa
Łężce Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Łomnica Numer komisji: 10 Remiza OSP
Łosiów Numer komisji: 4 Sala Publicznej Szkoły Podstawowej
Łowkowice Numer komisji: 16 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym
Łowoszów Numer komisji: 15 Remiza OSP
Łubniany Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Łubnianach
Łukowice Brzeskie Numer komisji: 9 Dom Ludowy
Maciejowice Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Maciejowicach
Maciowakrze Numer komisji: 3 Remiza 0SP
Makowice Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Malnia Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa-świetlica
Małujowice Numer komisji: 8 Budynek byłego Przedszkola
Mańkowice Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mańkowicach
Mąkoszyce Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mąkoszycach
Mechnica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Mechnice Numer komisji: 7 Pawilon sportowy
Michałowice Numer komisji: 5 Dom Ludowy
Michałów Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Michałowie
Miedziana Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury-Filia Miedziana
Mieszkowice Numer komisji: 19 Wiejski Dom Kultury
Minkowskie Numer komisji: 24 Świetlica Wiejska
Miodary Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Miodarach
Mirowszczyzna Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie
Mochów Numer komisji: 7 Świetlica
Moszczanka Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Moszna Numer komisji: 6 Centrum Terapii Nerwic w Mosznej Sp. z o. o.
Murów Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Murów Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Naczęsławice Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Nakło Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Namysłów Numer komisji: 1 Biblioteka Publiczna
Namysłów Numer komisji: 2 Namysłowski Ośrodek Kultury
Namysłów Numer komisji: 3 Świetlica Osiedlowa (dworzec)
Namysłów Numer komisji: 4 Przedszkole Integracyjne
Namysłów Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 1
Namysłów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3
Namysłów Numer komisji: 7 Liceum Ogólnokształcące
Namysłów Numer komisji: 8 Przedszkole Nr 3
Namysłów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4 (Mała szkoła)
Namysłów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 4
Namysłów Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 4
Namysłów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 2
Namysłów Numer komisji: 13 Hala Sportowa ORZEŁ
Namysłów Numer komisji: 26 Namysłowskie Centrum Zdrowia S. A. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Namysłowie
Narok Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Naroku
Nasale Numer komisji: 5 Publiczne Przedszkole w Byczynie-Oddział w Nasalach
Nasiedle Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Nasiedlu
Niemodlin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 (sala gimnastyczna)
Niemodlin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Niemodlin Numer komisji: 3 Publiczne Przedszkole Nr 1 Bajka
Niemodlin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 (świetlica szkolna)
Niemodlin Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnastyczna)
Niemodlin Numer komisji: 6 Ośrodek Sportu i Rekreacji (hala sportowa)
Niemodlin Numer komisji: 7 Ośrodek Sportu i Rekreacji (rotunda na stadionie)
Niemodlin Numer komisji: 8 Ośrodek Kultury
Niemysłowice Numer komisji: 17 Centrum Sportowe
Niezdrowice Numer komisji: 7 Budynek Kulturalno-Oświatowy
Nieznaszyn Numer komisji: 2 Wiejski Dom Kultury
Niwnica Numer komisji: 26 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Nowaki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Nowakach
Nowa Cerekwia Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Cerekwii
Nowa Jamka Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Nowa Wieś Prudnicka Numer komisji: 13 Remiza OSP
Nowe Gołuszowice Numer komisji: 10 Środowiskowy Dom Samopomocy
Nowy Browiniec Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Nowy Świętów Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa
Nysa Numer komisji: 1 PWSZ Nysa
Nysa Numer komisji: 2 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna
Nysa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Nysa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
Nysa Numer komisji: 5 Klub Senior+
Nysa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 10
Nysa Numer komisji: 7 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego
Nysa Numer komisji: 8 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego
Nysa Numer komisji: 9 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego
Nysa Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 10
Nysa Numer komisji: 11 Ośrodek Pomocy Społecznej
Nysa Numer komisji: 12 Przedszkole nr 10
Nysa Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 3
Nysa Numer komisji: 14 Hala Sportowa
Nysa Numer komisji: 15 Świetlica Pracowniczych Ogródków Działkowych
Nysa Numer komisji: 16 Caritas Diecezji Opolskiej Rejon Nysa
Nysa Numer komisji: 17 Zespół Szkół Sportowych
Nysa Numer komisji: 18 Powiatowy Urząd Pracy
Nysa Numer komisji: 19 Zespół Szkół Ekonomicznych
Nysa Numer komisji: 34 Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie
Nysa Numer komisji: 35 Zakład Karny w Nysie
Obrowiec Numer komisji: 9 Remiza Strażacka
Ochodze Numer komisji: 3 Publiczna Stowarzyszeniowa Szkoła Podstawowa w Ochodzach
Odrowąż Numer komisji: 10 Centrum Aktywacji Wiejskiej
Olbrachcice Numer komisji: 10 Sala Samorządu Mieszkańców
Olesno Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Olesno Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, klasa nr 2
Olesno Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, klasa nr 3
Olesno Numer komisji: 4 Miejski Dom Kultury-Mała Sala
Olesno Numer komisji: 5 Miejski Dom Kultury-Sala Kominkowa
Olesno Numer komisji: 18 Zespół Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
Olszanka Numer komisji: 5 Remiza OSP Olszanka
Olszowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Olszynka Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury
Opole Numer komisji: 1 Remiza OSP Wrzoski
Opole Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 32
Opole Numer komisji: 3 Remiza OSP Bierkowice
Opole Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9
Opole Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9
Opole Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33
Opole Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33
Opole Numer komisji: 8 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
Opole Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14
Opole Numer komisji: 10 Zespół Szkół Budowlanych
Opole Numer komisji: 11 Przedszkole Publiczne Nr 43
Opole Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8
Opole Numer komisji: 13 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I
Opole Numer komisji: 14 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I
Opole Numer komisji: 15 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30
Opole Numer komisji: 16 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10
Opole Numer komisji: 17 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10
Opole Numer komisji: 18 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28
Opole Numer komisji: 19 Świetlica-Winów
Opole Numer komisji: 20 Świetlica-Świerkle
Opole Numer komisji: 21 Świetlica-Borki
Opole Numer komisji: 22 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31
Opole Numer komisji: 23 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31
Opole Numer komisji: 24 Świetlica-Wróblin
Opole Numer komisji: 25 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7
Opole Numer komisji: 26 Przedszkole Publiczne Nr 26
Opole Numer komisji: 27 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11
Opole Numer komisji: 28 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II
Opole Numer komisji: 29 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr IX
Opole Numer komisji: 30 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr IX
Opole Numer komisji: 31 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
Opole Numer komisji: 32 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
Opole Numer komisji: 33 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu, Dom Dziennego Pobytu „Złota Jesień”
Opole Numer komisji: 34 Przedszkole Publiczne Integracyjne Nr 51
Opole Numer komisji: 35 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29
Opole Numer komisji: 36 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29
Opole Numer komisji: 37 Młodzieżowy Dom Kultury Filia Nr 1
Opole Numer komisji: 38 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25
Opole Numer komisji: 39 Przedszkole Publiczne Nr 56
Opole Numer komisji: 40 Przedszkole Publiczne Nr 4
Opole Numer komisji: 41 Przedszkole Publiczne Nr 4
Opole Numer komisji: 42 Przedszkole Publiczne Nr 56
Opole Numer komisji: 43 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15
Opole Numer komisji: 44 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu, Dom Dziennego Pobytu „Malinka”
Opole Numer komisji: 45 Przedszkole Publiczne Nr 37
Opole Numer komisji: 46 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15
Opole Numer komisji: 47 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20
Opole Numer komisji: 48 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20
Opole Numer komisji: 49 Młodzieżowy Dom Kultury Filia Nr 3
Opole Numer komisji: 50 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 16
Opole Numer komisji: 51 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 16
Opole Numer komisji: 52 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26
Opole Numer komisji: 53 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Pro Liberis Silesiae w Opolu
Opole Numer komisji: 54 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24
Opole Numer komisji: 55 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24
Opole Numer komisji: 56 Przedszkole Publiczne Nr 44
Opole Numer komisji: 57 Narodowe Centrum Polskiej Piosenki-Klub osiedlowy „Metalchem”
Opole Numer komisji: 58 Zespół Szkół Specjalnych
Opole Numer komisji: 59 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II
Opole Numer komisji: 60 Zespół Szkół Mechanicznych
Opole Numer komisji: 61 Urząd Miasta Opola-Wydział Oświaty
Opole Numer komisji: 62 Zespół Szkół Elektrycznych
Opole Numer komisji: 63 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr VIII
Opole Numer komisji: 64 Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Opole Numer komisji: 65 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Opole Numer komisji: 66 Zespół Szkół Elektrycznych
Opole Numer komisji: 67 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr VIII
Opole Numer komisji: 68 Przedszkole Publiczne Nr 21
Opole Numer komisji: 69 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Budynek B
Opole Numer komisji: 70 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Budynek A
Opole Numer komisji: 71 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu
Opole Numer komisji: 72 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Budynek B
Opole Numer komisji: 73 Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu
Opole Numer komisji: 74 Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Opole Numer komisji: 75 Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o. o.
Opole Numer komisji: 76 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Jadwigi
Opole Numer komisji: 77 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu
Opole Numer komisji: 78 Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Opolu
Opole Numer komisji: 79 Oddział Zewnętrzny w Opolu Aresztu Śledczego w Opolu
Opole Numer komisji: 80 Areszt Śledczy w Opolu
Opole Numer komisji: 81 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Opolskie Centrum Onkologii im. prof. Tadeusza Koszarowskiego w Opolu
Opole Numer komisji: 82 116 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ
Osiek Numer komisji: 20 Zespół Placówek Oświatowych w Kadłubie, Przedszkole Publiczne
Osiny Numer komisji: 2 Świetlica w Osinach
Osowiec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Ostrożnica Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Otmice Numer komisji: 4 Zespół Szkół Gminy Izbicko Szkoła Podstawowa w Otmicach
Otmuchów Numer komisji: 1 Zespół Przedszkoli w Otmuchowie
Otmuchów Numer komisji: 2 Liceum Ogólnokształcące w Otmuchowie
Otmuchów Numer komisji: 3 Urząd Miasta i Gminy w Otmuchowie
Otmuchów Numer komisji: 4 Kino
Otmuchów Numer komisji: 5 Zespół Przedszkoli w Otmuchowie
Otmuchów Numer komisji: 6 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej w Otmuchowie
Otmuchów Numer komisji: 7 Świetlica w Otmuchowie
Ozimek Numer komisji: 1 Dom Kultury
Ozimek Numer komisji: 2 Przedszkole Publiczne nr 4
Ozimek Numer komisji: 3 Zespół Szkół
Ozimek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Ozimek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ozimek Numer komisji: 14 Żłobek Samorządowy
Ozimek Numer komisji: 16 Szpital Św. Rocha w Ozimku
Paczków Numer komisji: 1 Przedszkole Publiczne Nr 3
Paczków Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Paczków Numer komisji: 3 Dom Plastyka
Paczków Numer komisji: 4 Przedszkole Publiczne Nr 2
Paczków Numer komisji: 14 Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie-Szpital w Paczkowie
Pakosławice Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka Publiczna w Pakosławicach
Pawłowiczki Numer komisji: 1 Remiza OSP
Pawłów Numer komisji: 3 Dom Ludowy
Pępice Numer komisji: 10 Dom Ludowy
Pietna Numer komisji: 13 Świetlica
Pietrowice Numer komisji: 11 Zespół Szkół
Pilszcz Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Pilszczu
Piorunkowice Numer komisji: 23 Wiejski Dom Kultury
Piotrowice Nyskie Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Piotrowicach Nyskich
Piotrówka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Piotrówce
Pisarzowice Numer komisji: 4 Dom Ludowy
Pludry Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Pogorzela Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Pogorzeli
Pogórze Numer komisji: 6 Remiza OSP
Pokój Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna
Pokój Numer komisji: 3 Sala narad w Urzędzie Gminy
Pokój Numer komisji: 9 Stobrawskie Centrum Medyczne Sp. z o. o. z siedzibą w Kup-Szpital w Pokoju
Pokrzywnica Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Polanowice Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Polanowicach
Polkowskie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Polkowskiem
Polska Cerekiew Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Polska Cerekiew Numer komisji: 4 Centrum Kultury
Polska Nowa Wieś Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Polskiej Nowej Wsi
Polski Świętów Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Markowice, Polski Świętów, Sucha Kamienica
Pomorzowice Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska
Popielów Numer komisji: 2 Samorządowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji (sala nr 3)
Popielów Numer komisji: 3 Samorządowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji (sala widowiskowa)
Praszka Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
Praszka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Praszka Numer komisji: 3 Publiczne Przedszkole Nr 1
Praszka Numer komisji: 4 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich
Prądy Numer komisji: 6 Budynek socjalno-administracyjny
Prężyna Numer komisji: 15 Sala Samorządu Mieszkańców
Prężynka Numer komisji: 7 Wiejski Dom Kultury
Prószków Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bronisława Koraszewskiego w Prószkowie
Prószków Numer komisji: 8 Sala Gminnego Zarządu TSKN
Prószków Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej w Prószkowie
Prudnik Numer komisji: 1 Zespół Szkół Medycznych
Prudnik Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy
Prudnik Numer komisji: 3 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Prudniku
Prudnik Numer komisji: 4 Szkolne Schronisko Młodzieżowe
Prudnik Numer komisji: 5 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej
Prudnik Numer komisji: 6 Centrum Tradycji Tkackich
Prudnik Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Prudnik Numer komisji: 8 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Prudnik Numer komisji: 9 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna
Prudnik Numer komisji: 10 Powiatowe Centrum Kształcenia Praktycznego
Prudnik Numer komisji: 11 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Prudnik Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 1
Prudnik Numer komisji: 13 Publiczne Przedszkole Nr 6
Prudnik Numer komisji: 14 Kompleks Sportowy na osiedlu Jesionowe Wzgórze
Prudnik Numer komisji: 24 Prudnickie Centrum Medyczne S. A.
Prudnik Numer komisji: 25 Dom Pomocy Społecznej w Prudniku
Prudnik Numer komisji: 26 Zakład Karny w Nysie Oddział Zewnętrzny w Prudniku
Prudnik Numer komisji: 27 Dom Św. Jana Bożego w Prudniku
Prusinowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Prusinowicach
Przechód Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Przecza Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Przedmość Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Przydroże Małe Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Przylesie Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Przylesiu
Przysiecz Numer komisji: 6 Sala przy stacji Caritas
Przywory Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kątach Opolskich
Pszeniczna Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Pustków Numer komisji: 13 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Racławice Śląskie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Racławiczki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Racławiczkach
Radawie Numer komisji: 3 Budynek gminny
Radłów Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Radłowie
Radomierowice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Radynia Numer komisji: 20 Dom Pomocy Społecznej w Klisinie Filia w Radyni
Radzikowice Numer komisji: 31 Świetlica Wiejska
Raków Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Raszowa Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Raszowa Numer komisji: 9 Remiza OSP
Reńska Wieś Numer komisji: 5 Urząd Gminy Reńska Wieś
Reńska Wieś Numer komisji: 6 Świetlica w Reńskiej Wsi
Rogalice Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Rogi Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa (sala gimnastyczna)
Rogów Opolski Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rogowie Opolskim
Rostkowice Numer komisji: 12 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna
Roszkowice Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Roszkowicach
Roszowicki Las Numer komisji: 4 Dom Strażaka
Rozkochów Numer komisji: 3 Budynek Wielofunkcyjny
Rozmierka Numer komisji: 26 Zespół Placówek Oświatowych w Rozmierce, Publiczna Szkoła Podstawowa
Rozmierz Numer komisji: 27 Świetlica Wiejska
Rozwadza Numer komisji: 8 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Rożniątów Numer komisji: 23 Świetlica Wiejska
Rożnów Numer komisji: 15 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Równe Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Rudniki Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach
Rudziczka Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa
Rzędowice Numer komisji: 6 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Rzymkowice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Schodnia Numer komisji: 11 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Sidzina Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Sidzinie
Siedlec Numer komisji: 3 Klub przy OSP w Siedlcu
Siemysłów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Siemysłowie
Sieroniowice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Skałągi Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Skarbimierz Numer komisji: 6 Dom Ludowy
Skarbimierz-Osiedle Numer komisji: 7 Gminne Gimnazjum w Skarbimierzu-Osiedle
Skarbiszowice Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Skarbiszowicach
Skarbiszów Numer komisji: 9 Świetlica wiejska
Skorochów Numer komisji: 32 Świetlica Wiejska
Skorogoszcz Numer komisji: 5 Sala Publicznej Szkoły Podstawowej
Skoroszyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Skoroszycach (sala Nr 20)
Skoroszyce Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Skoroszycach (świetlica szkolna)
Skrzypiec Numer komisji: 8 Wiejski Dom Kultury
Smarchowice Śląskie Numer komisji: 21 Świetlica Wiejska
Smarchowice Wielkie Numer komisji: 19 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Smardy Górne Numer komisji: 24 Publiczne Przedszkole Nr 8
Smogorzów Numer komisji: 23 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Solarnia Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Solec Numer komisji: 14 Sala Samorządu Mieszkańców
Sowczyce Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa
Sowin Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Sowinie
Spórok Numer komisji: 4 Dom Aktywności Wiejskiej
Staniszcze Małe Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Staniszcze Wielkie Numer komisji: 6 Publiczne Przedszkole
Stara Kuźnia Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Stare Budkowice Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Stare Budkowice Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa
Stare Kolnie Numer komisji: 8 Świetlica wiejska
Stare Kotkowice Numer komisji: 14 Przedszkole
Stare Koźle Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Stare Olesno Numer komisji: 16 Wiejskie Centrum Kultury
Stare Siołkowice Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa (sala nr 3)
Stare Siołkowice Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa (sala nr 2)
Starościn Numer komisji: 4 Sołecki Dom Spotkań
Stary Las Numer komisji: 16 PSP Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Stary Las
Stary Paczków Numer komisji: 8 Przedszkole Publiczne
Stary Ujazd Numer komisji: 6 Budynek po Szkole Podstawowej
Steblów Numer komisji: 17 Stowarzyszeniowa Publiczna Szkoła Podstawowa w Steblowie
Sternalice Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sternalicach
Stradunia Numer komisji: 4 Remiza OSP
Strojec Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Strzelce Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Strzelcach
Strzelce Opolskie Numer komisji: 1 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Strzelce Opolskie Numer komisji: 2 Strzelecki Ośrodek Kultury
Strzelce Opolskie Numer komisji: 3 Gminny Zarząd Mienia Komunalnego w Strzelcach Opolskich
Strzelce Opolskie Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Strzelce Opolskie Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Strzelce Opolskie Numer komisji: 6 Państwowa Szkoła Muzyczna I-go stopnia
Strzelce Opolskie Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Strzelce Opolskie Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Strzelce Opolskie Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4, sala lekcyjna nr 2
Strzelce Opolskie Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4, sala lekcyjna nr 3
Strzelce Opolskie Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7
Strzelce Opolskie Numer komisji: 13 Przedszkole Publiczne Nr 8
Strzelce Opolskie Numer komisji: 14 Żłobek
Strzelce Opolskie Numer komisji: 15 Przedszkole Publiczne Nr 9
Strzelce Opolskie Numer komisji: 29 Dom Pomocy Społecznej w Strzelcach Opolskich
Strzelce Opolskie Numer komisji: 31 Szpital Powiatowy w Strzelcach Opolskich
Strzelce Opolskie Numer komisji: 32 Zakład Karny Nr 1 w Strzelcach Opolskich
Strzelce Opolskie Numer komisji: 33 Zakład Karny Nr 2 w Strzelcach Opolskich
Strzeleczki Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Strzeleczkach
Sucha Numer komisji: 24 Zespół Placówek Oświatowych w Suchej, Publiczna Szkoła Podstawowa
Sucha Psina Numer komisji: 4 Strażacki Dom Ludowy
Suchodaniec Numer komisji: 5 Klub Wiejski w Suchodańcu
Suchy Bór Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Szczedrzyk Numer komisji: 12 Świetlica wiejska
Szczepanek Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Szemrowice Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa
Szklary Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Szonów Numer komisji: 11 Przedszkole
Szybowice Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa
Szydłowice Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Szydłów Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Szydłowie
Szymiszów Numer komisji: 22 Publiczna Szkoła Podstawowa
Szymiszów Numer komisji: 25 Publiczna Szkoła Podstawowa
Szymiszów Numer komisji: 30 Dom Pomocy Społecznej w Strzelcach Opolskich Filia w Szymiszowie
Szymonków Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Ściborowice Numer komisji: 16 Świetlica OSP
Ściborzyce Wielkie Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Ściborzycach Wielkich
Ścinawa Mała Numer komisji: 7 Ścinawski Ośrodek Integracji Społecznej
Ścinawa Nyska Numer komisji: 8 Wiejski Dom Kultury
Śmicz Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Świercze Numer komisji: 9 DFK
Świerczów Numer komisji: 2 Publiczne Gimnazjum
Tarnowiec Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Tarnów Grodkowski Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Tarnów Opolski Numer komisji: 5 Remiza OSP
Tarnów Opolski Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Tarnów Opolski Numer komisji: 7 Gminny Ośrodek Kultury
Trzebina Numer komisji: 9 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Trzeboszowice Numer komisji: 9 Wiejski Dom Kultury
Tułowice Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Tułowicach
Tułowice Numer komisji: 5 Tułowicki Ośrodek Kultury w Tułowicach
Tułowice Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Tułowicach
Tuły Numer komisji: 6 Sala Wiejska
Turawa Numer komisji: 6 Hala Sportowa im. Joachima Halupczoka
Turawa Numer komisji: 11 Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Opolu
Turza Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa
Twardawa Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa
Ujazd Numer komisji: 1 Sala Posiedzeń Urzędu Miejskiego
Ujeździec Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Unikowice Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Uszyce Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa.
Wachów Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa
Walce Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Walce Numer komisji: 6 Gminny Ośrodek Kultury
Warmątowice Numer komisji: 17 Zespół Placówek Oświatowych w Błotnicy Strzeleckiej, Przedszkole Publiczne
Wawelno Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wawelnie
Wąsice Numer komisji: 11 Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej
Wędrynia Numer komisji: 10 Sala Wiejska
Węgry Numer komisji: 9 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Wielołęka Numer komisji: 7 Strażnica OSP w Wielołęce
Wierzbica Dolna Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Wierzbica Górna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Wierzbie Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Wierzbiu
Wierzbie Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
Wierzbiec Numer komisji: 21 Wiejski Dom Kultury
Wierzbięcice Numer komisji: 27 Świetlica Wiejska
Wierzbnik Numer komisji: 12 Remiza Strażacka
Wierzch Numer komisji: 8 Straż Pożarna
Wierzchy Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Większyce Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Wilków Numer komisji: 6 Dom Kultury
Włochy Numer komisji: 2 Świetlica Parafialna we Włochach
Włodary Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Włodzienin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa we Włodzieninie
Wojciechów Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Wojciechów Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wojnowice Numer komisji: 9 Świetlica wiejska w Wojnowicach
Wołczyn Numer komisji: 1 Wołczyński Ośrodek Kultury
Wołczyn Numer komisji: 2 Wołczyński Ośrodek Kultury
Wołczyn Numer komisji: 3 Świetlica przy Szkole Podstawowej Nr 1
Wołczyn Numer komisji: 4 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o.
Woskowice Małe Numer komisji: 27 Ośrodek Leczenia Odwykowego w Woskowicach Małych
Wronin Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Wróblin Numer komisji: 15 Świetlica
Wygiełdów Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Wysoka Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Wysokiej
Wysoka Numer komisji: 3 Remiza OSP
Wysoka Numer komisji: 13 Remiza OSP
Wyszków Śląski Numer komisji: 24 Świetlica Wiejska
Zagwiździe Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Zakrzów Numer komisji: 3 Caritas
Zakrzów Numer komisji: 6 Filia Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Gogolinie
Zakrzów Turawski Numer komisji: 7 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Zalesie Śląskie Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Zawada Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Zawada Numer komisji: 9 Przedszkole
Zawadzkie Numer komisji: 1 Kinoteatr
Zawadzkie Numer komisji: 2 Ośrodek Pomocy Społecznej
Zawadzkie Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzkiem
Zawiść Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Zdziechowice Numer komisji: 7 Publiczne Przedszkole
Zdzieszowice Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - sala gimnastyczna
Zdzieszowice Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Zdzieszowice Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
Zdzieszowice Numer komisji: 4 Zespół Szkół im. Jana Pawła II
Zdzieszowice Numer komisji: 5 Ośrodek Profilaktyki i Wspierania Rodziny
Zdzieszowice Numer komisji: 6 Żłobek Samorządowy
Zębowice Numer komisji: 1 Dom Spotkań, Duża sala
Zębowice Numer komisji: 4 Dom Spotkań, Mała sala
Zieleniec Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Zielęcice Numer komisji: 5 Dom Ludowy
Zielina Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Zielinie
Ziemiełowice Numer komisji: 25 Świetlica Wiejska
Zimna Wódka Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Zimnice Wielkie Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Złotniki Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Pisarzy Śląskich w Złotnikach
Złotogłowice Numer komisji: 33 Świetlica Wiejska
Zubrzyce Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Zwanowice Numer komisji: 1 Dom Ludowy
Żelazna Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Żelazna Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Żędowice Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Żłobizna Numer komisji: 4 Gminna Biblioteka Publiczna
Żużela Numer komisji: 14 Publiczne Przedszkole w Żywocicach Oddział w Żużeli
Żyrowa Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa
Żytniów Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Żytniowie
Żywocice Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa w Żywocicach
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!