Znaleziono: 828 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Adamówka Numer komisji: 1 Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Adamówce
Aksmanice Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Aksmanicach
Babice Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Babicach
Bachórzec Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bachórcu
Bachów Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Bachowie
Bajdy Numer komisji: 7 Dom Ludowy
Baligród Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Bandrów Narodowy Numer komisji: 12 Świetlica wiejska w Bandrowie Narodowym
Barycz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Baryczy
Basznia Dolna Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Baszni Dolnej
Basznia Górna Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Baszni Górnej
Batycze Numer komisji: 1 Dom Ludowy w Batyczach
Bażanówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Bażanówce
Bączal Dolny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Bączalu Dolnym
Berezka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Berezce
Besko Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Besko Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Besko Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Bezmiechowa Dolna Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Białoboki Numer komisji: 2 Dzienny Dom Senior Wigor w Białobokach
Bierówka Numer komisji: 6 Dom Ludowy
Bieździedza Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bieździedzy
Bieździedza Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bieździedzy
Bihale Numer komisji: 6 Świetlica w Bihalach
Bircza Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. ks. prałata płk. T. Dłubacza w Birczy
Bircza Numer komisji: 2 Zespół Szkół im. ks. prałata płk. T. Dłubacza w Birczy
Blizne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Św. Michała Archanioła w Bliznem
Blizne Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Św. Michała Archanioła w Bliznem
Błażkowa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa-świetlica
Błażkowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa-sala lekcyjna
Bobrówka Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska Bobrówka
Bolestraszyce Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Bolestraszycach
Boratyn Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Borchów Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Borchowie
Bóbrka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Józefa Blizińskiego w Bóbrce
Bóbrka Numer komisji: 1 Zespół Szkół i Placówek w Bóbrce
Bratkówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Brelików Numer komisji: 21 Świetlica w Brelikowie
Brzegi Dolne Numer komisji: 15 Świetlica w Brzegach Dolnych
Brzeżawa Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Brzeżawie
Brzozów Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Brzozowie (sala konferencyjna I p. , nr 117)
Brzozów Numer komisji: 2 Ratusz Miejski w Brzozowie, ul. Rynek 10 (I piętro)
Brzozów Numer komisji: 3 Budynek administracyjny Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie, ul. Ks. J. Bielawskiego 18 (świetlica)
Brzozów Numer komisji: 16 Budynek Szpitala
Brzozów Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej w Brzozowie
Brzyska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa-sala lekcyjna
Brzyska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa-świetlica
Brzyście Numer komisji: 14 Dom Ludowy
Bukowiec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Bukowcu
Bukowsko Numer komisji: 1 Urząd Gminy (sala narad)
Buków Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Bukowie
Buszkowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Buszkowicach
Buszkowiczki Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Buszkowiczkach
Bykowce Numer komisji: 19 Wiejski Dom Kultury
Bystrowice Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Bystrowicach
Bzianka Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Bziance
Cergowa Numer komisji: 12 Dom Ludowy w Cergowej
Cetula Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Cetuli
Cewków Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Cewkowie
Cewków Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Cewkowie-Woli
Chałupki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Chałupkach
Charytany Numer komisji: 2 Świetlica RZS Charytany
Chlebna Numer komisji: 7 Sala Domu Ludowego Chlebna
Chłopice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Chłopicach
Chmiel Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Chmielu
Chorkówka Numer komisji: 2 Sala narad Urzędu Gminy w Chorkówce
Chotylub Numer komisji: 1 Dom Strażaka
Chotyniec Numer komisji: 1 Budynek Szkoły w Chotyńcu
Chrząstówka Numer komisji: 8 Budynek Rekreacyjno-Sportowy w Chrząstówce
Cieklin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Cieklinie
Ciemięrzowice Numer komisji: 11 Dom Ludowy w Ciemięrzowicach
Cieplice Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Cieplicach
Cieszacin Mały Numer komisji: 8 Remizo-Świetlica w Cieszacinie Małym
Cieszacin Wielki Numer komisji: 7 Centrum Kultury w Cieszacinie Wielkim
Cieszanów Numer komisji: 2 Centrum Kultury i Sportu
Cieszanów Numer komisji: 3 Centrum Edukacji Ekologicznej
Cisna Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Czarna Dolna Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Czarnej Dolnej
Czarna Górna Numer komisji: 1 Gminny Dom Kultury w Czarnej
Czarnorzeki Numer komisji: 5 Budynek Szkoły Podstawowej w Czarnorzekach
Czaszyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Czaszynie
Cząstkowice Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury w Cząstkowicach
Czelatyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Czelatycach
Czeluśnica Numer komisji: 2 Dom Ludowy
Czerce Numer komisji: 1 Remizo-świetlica w Czercach
Czerteż Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Czerwona Wola Numer komisji: 2 Remizo-świetlica w Czerwonej Woli
Dachnów Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury
Darowice Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Darowicach
Dąbków Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Dąbkowie
Dąbrówka Numer komisji: 7 Dom Ludowy
Desznica Numer komisji: 12 Dom Ludowy w Desznicy
Dębna Numer komisji: 15 Wiejski Dom Kultury
Dębowiec Numer komisji: 4 Urząd Gminy Dębowiec
Dębów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Dębowie
Długie Numer komisji: 4 Dom Kultury w Długiem
Długie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Długiem
Dobieszyn Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Dobieszynie
Dobkowice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Dobra Numer komisji: 3 Remizo-świetlica w Dobrej
Dobrynia Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Dobryni
Domaradz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Domaradzu
Domaradz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Domaradzu
Domaradz Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Domaradzu (Poręby)
Draganowa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Draganowej
Drohobyczka Numer komisji: 2 Filia Publicznej Szkoły Podstawowej w Przedmieściu Dubieckim w ZS w Przedmieściu Dubieckim-ZS w Drohobyczce
Drohojów Numer komisji: 7 Dom Ludowy w Drohojowie
Dubiecko Numer komisji: 3 Urząd Gminy w Dubiecku
Dukla Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dukli
Dukla Numer komisji: 2 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli
Dukla Numer komisji: 3 Gminny Klub Seniora w Dukli
Duńkowice Numer komisji: 3 Budynek Szkoły w Duńkowicach
Duńkowiczki Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Duńkowiczkach
Dwernik Numer komisji: 3 Remiza Strażacka w Dwerniku
Dybków Numer komisji: 4 Remizo-świetlica w Dybkowie
Dydnia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni
Falejówka Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Faliszówka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Faliszówce
Folusz Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Foluszu
Folusz Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej w Foluszu
Fredropol Numer komisji: 1 Remiza OSP w Fredropolu
Futory Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Futorach
Gać Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Gaci
Glinik Polski Numer komisji: 3 Dom Ludowy-świetlica
Głębokie Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Głębokiem
Głogowiec Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Głogowcu
Głojsce Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Głojscach
Głowienka Numer komisji: 1 Dom Ludowy w Głowience
Gniewczyna Łańcucka Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury w Gniewczynie Łańcuckiej
Gniewczyna Tryniecka Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Gniewczynie Trynieckiej
Golcowa Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Golcowej
Golcowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Golcowej
Gorajowice Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Gorajowicach
Gorliczyna Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe p. n. Mali Odkrywcy w Gorliczynie
Gorzyce Numer komisji: 2 Wiejski Dom Kultury Gorzyce
Gorzyce Numer komisji: 8 Dom Ludowy w Gorzycach
Górki Numer komisji: 9 Dom Strażaka w Górkach
Grab Numer komisji: 1 Budynek Byłej Szkoły Podstawowej w Grabiu
Grabownica Starzeńska Numer komisji: 7 Dom Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej (parter)
Grabownica Starzeńska Numer komisji: 8 Dom Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej (I piętro)
Grabówka Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Grabówce
Grochowce Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Grochowcach
Grzęska Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury w Grzęsce
Gwizdaj Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury w Gwizdaju
Haczów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Haczowie-świetlica na parterze
Haczów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Haczowie-sala gimnastyczna
Hadle Szklarskie Numer komisji: 2 Remiza OSP Hadle Szklarskie
Harklowa Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Harklowej
Hawłowice Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Hawłowicach
Hermanowice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Hermanowicach
Hłomcza Numer komisji: 18 Wiejski dom Kultury
Hłudno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hłudnie
Hnatkowice Numer komisji: 8 Dom Ludowy w Hnatkowicach
Hoczew Numer komisji: 8 Zespół Szkół Samorządowych
Horyniec-Zdrój Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Horyniec-Zdrój ul. Jana III Sobieskiego 8
Horyniec-Zdrój Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Horyniec-Zdrój ul. Jana III Sobieskiego 2a
Horyniec-Zdrój Numer komisji: 6 Świetlica wiejska Horyniec-Zdrój ul. Lipowa 13
Hoszów Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Hoszowie
Hruszowice Numer komisji: 1 Swietlica Wiejska w Gajach
Hucisko Jawornickie Numer komisji: 3 Remiza OSP Hucisko Jawornickie
Hucisko Nienadowskie Numer komisji: 8 Filia Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w ZS w Nienadowej-ZS w Hucisku Nienadowskim
Humniska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Humniskach
Humniska Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Humniskach
Humniska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Humniskach
Hureczko Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Hureczku
Hurko Numer komisji: 2 Remiza OSP w Hurku
Huta Brzuska Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Hucie Brzuskiej
Huta Poręby Numer komisji: 5 Dom Strażaka w Hucie Poręby
Huta Różaniecka Numer komisji: 7 Budynek Schroniska Turystycznego w Hucie Różanieckiej
Huwniki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Huwnikach
Huwniki Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej w Huwnikach
Huzele Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Iskrzynia Numer komisji: 6 Budynek Szkoły Podstawowej w Iskrzyni
Iwla Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Iwli
Iwonicz Numer komisji: 2 Dom Parafialny
Iwonicz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Iwonicz Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej dla dorosłych
Iwonicz-Zdrój Numer komisji: 1 Kino Wczasowicz
Iwonicz-Zdrój Numer komisji: 8 Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy Excelsior
Izdebki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Izdebkach
Izdebki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Izdebkach
Izdebki, Rudawiec Numer komisji: 8 Dom Strażaka w Izdebkach Rudawcu
Jabłonica Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Jabłonicy
Jabłonica Polska Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Jabłonicy Polskiej
Jabłonka Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Jabłonce
Jaćmierz Numer komisji: 2 Dom Kultury w Jaćmierzu
Jagiełła Numer komisji: 4 Zespół Szkoły: Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Jagielle
Jaksmanice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Jaksmanicach
Jankowce Numer komisji: 5 Remiza OSP
Jankowice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska Jankowice
Jareniówka Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa
Jarosław Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 6
Jarosław Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 11
Jarosław Numer komisji: 3 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.
Jarosław Numer komisji: 4 Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o.
Jarosław Numer komisji: 5 Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących
Jarosław Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Jarosław Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 10
Jarosław Numer komisji: 8 Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych
Jarosław Numer komisji: 9 Miejskie Przedszkole Nr 8
Jarosław Numer komisji: 10 Miejskie Przedszkole Nr 10
Jarosław Numer komisji: 11 Miejskie Przedszkole Nr 10
Jarosław Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 5
Jarosław Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 5
Jarosław Numer komisji: 14 Żłobek Miejski Radosny zakątek
Jarosław Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2
Jarosław Numer komisji: 16 Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy
Jarosław Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 4
Jarosław Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 11
Jarosław Numer komisji: 19 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Jarosław Numer komisji: 20 Miejskie Przedszkole Nr 12
Jarosław Numer komisji: 21 Dzienny Dom Senior +
Jarosław Numer komisji: 22 Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu
Jarosław Numer komisji: 23 Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu
Jasienica Rosielna Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jasienicy Rosielnej
Jasionka Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Jasionce
Jasionów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Jasionowie
Jasło Numer komisji: 1 Urząd Miasta w Jaśle, Sala Posiedzeń RMJ, I piętro
Jasło Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 3 Jasielski Dom Kultury
Jasło Numer komisji: 4 Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 5 Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 6 Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 7 I Liceum Ogółnokształcące w Jaśle
Jasło Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 20 Zespół Szkół Technicznych w Jaśle
Jasło Numer komisji: 21 MOSiR w Jaśle
Jasło Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 24 Zespół Szkół Technicznych w Jaśle
Jasło Numer komisji: 26 Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 28 Szpital Specjalistyczny w Jaśle
Jasło Numer komisji: 29 Szpital Specjalistyczny w Jaśle
Jasło, Bryły Numer komisji: 8 Dom Ludowy Bryły
Jasło, Brzyszczki Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jaśle
Jasło, Gamrat Numer komisji: 10 Klub Osiedlowy Gamrat
Jasło, Gądki Numer komisji: 25 Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle
Jasło, Górka Numer komisji: 18 Zespół Szkół Technicznych w Jaśle
Jasło, Hankówka Numer komisji: 15 Dom Ludowy Hankówka
Jasło, Kaczorowy Numer komisji: 9 Dom Ludowy Kaczorowy
Jasło, Krajowice Numer komisji: 11 Dom Ludowy Krajowice
Jasło, Niegłowice Numer komisji: 27 Dom Ludowy Niegłowice
Jasło, Nowy Żółków Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Jaśle
Jasło, Sobniów Numer komisji: 17 Zespół Szkół Miejskich Nr 5 w Jaśle
Jasło, Ulaszowice Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaśle
Jasło, Ulaszowice Numer komisji: 13 Niepubliczne Przedszkole SMYK w Jaśle
Jaszczew Numer komisji: 10 Sala Domu Ludowego Jaszczew
Jaśliska Numer komisji: 1 Dom Ludowy
Jawornik Polski Numer komisji: 1 Urząd Gminy Jawornik Polski
Jedlicze Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Jedlicze
Jedlicze Numer komisji: 2 Urząd Gminy Jedlicze
Jedlicze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Jedlicze
Jedlicze Numer komisji: 4 Sala Domu Ludowego Jedlicze
Jedlicze Numer komisji: 5 Sala Domu Ludowego Jedlicze
Jedlicze Numer komisji: 6 Sala Domu Ludowego Jedlicze
Jodłówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Jodłówce
Jodłówka Numer komisji: 9 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Jodłówce Parcelacji
Jurowce Numer komisji: 10 Wiejski Dom Kultury
Kalników Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kalnikowie
Kalwaria Pacławska Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Kalwarii Pacławskiej
Kańczuga Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze
Kańczuga Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze
Kańczuga Numer komisji: 9 Hala Sportowa w Kańczudze
Kaszyce Numer komisji: 10 Sala Sportowa przy Szkole Podstawowej w Kaszycach
Kąty Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kątach
Kidałowice Numer komisji: 3 Dom Kultury w Kidałowicach
Kisielów Numer komisji: 8 Remiza OSP Kisielów
Klimkówka Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Klimkówce
Kniażyce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kniażycach
Kobylany Numer komisji: 5 Dom Kultury w Kobylanach
Kobylnica Ruska Numer komisji: 7 Świetlica w Kobylnicy Ruskiej
Kobylnica Wołoska Numer komisji: 1 Świetlica w Kobylnicy Wołoskiej
Kołaczyce Numer komisji: 1 Dom Kultury w Kołaczycach
Kołaczyce Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Kołaczycach
Komańcza Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Kombornia Numer komisji: 7 Budynek Szkoły Podstawowej w Komborni
Koniaczów Numer komisji: 1 Świetlica w Koniaczowie
Końskie Numer komisji: 10 Dom Ludowy w Końskiem
Kopytowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kopytowej
Korczowa Numer komisji: 5 Budynek Szkoły w Korczowej
Korczyna Numer komisji: 1 Budynek Gminnego Ośrodka Kultury w Korczynie
Korczyna Numer komisji: 2 Budynek Gminnego Ośrodka Kultury w Korczynie
Korczyna Numer komisji: 3 Budynek Szkoły Podstawowej w Korczynie
Korczyna Numer komisji: 4 Budynek Domu Ludowego w Korczynie-Sporne
Korytniki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Korytnikach
Korzenica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Korzenica
Kosienice Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Kosienicach
Kostarowce Numer komisji: 9 Wiejski Dom Kultury
Kostków Numer komisji: 2 Świetlica w Kostkowie
Kosztowa Numer komisji: 7 Remiza OSP w Kosztowej
Kowalowy Numer komisji: 1 Dom Świetlicowy
Kowalówka Numer komisji: 5 Zaspół Szkolno-Przedszkolny
Krajowice Numer komisji: 2 Zespół Szkół Społecznych
Kramarzówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kramarzówce
Krasiczyn Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Krasiczynie
Krasna Numer komisji: 8 Budynek Szkoły Podstawowej w Krasnej
Krasne Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Krasnem
Krempna Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Krempnej
Krosno Numer komisji: 1 Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących
Krosno Numer komisji: 2 Miejski Zespół Szkół Nr 3
Krosno Numer komisji: 3 Miejski Zespół Szkół Nr 3
Krosno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Krosno Numer komisji: 5 Dzielnicowy Dom Ludowy
Krosno Numer komisji: 6 Miejski Zespół Szkół Nr 1
Krosno Numer komisji: 7 Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
Krosno Numer komisji: 8 Miejski Zespół Szkół Nr 6
Krosno Numer komisji: 9 Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego
Krosno Numer komisji: 10 Miejski Zespół Szkół Nr 8
Krosno Numer komisji: 11 Miejski Zespół Szkół Nr 8
Krosno Numer komisji: 12 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
Krosno Numer komisji: 13 Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych
Krosno Numer komisji: 14 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Krosno Numer komisji: 15 Dzielnicowy Dom Ludowy PUCHATEK
Krosno Numer komisji: 16 Miejski Zespół Szkół Nr 4
Krosno Numer komisji: 17 Miejski Zespół Szkół Nr 4
Krosno Numer komisji: 18 Miejski Zespół Szkół Nr 4
Krosno Numer komisji: 19 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NASZE ZDROWIE
Krosno Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 5
Krosno Numer komisji: 21 Miejski Zespół Szkół Nr 7
Krosno Numer komisji: 22 Zespół Szkół Naftowo-Gazowniczych
Krosno Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi
Krosno Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi
Krosno Numer komisji: 25 Dom Pomocy Społecznej Nr 1
Krosno Numer komisji: 26 Dom Pomocy Społecznej Nr 2
Krosno Numer komisji: 27 Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie
Krosno Numer komisji: 28 Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie
Krościenko Numer komisji: 17 Świetlica wiejska w Krościenku
Krościenko Wyżne Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Krościenko Wyżne Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Krościenko Wyżne Numer komisji: 3 Samorządowe Przedszkole
Krowica Lasowa Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych w Krowicy Lasowej
Krowica Sama Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Krowicy Samej
Królik Polski Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Króliku Polskim
Krówniki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Krównikach
Krzeczowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Poległych w Strajku w 1936 r. w Krzeczowicach
Krzemienna Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Krzemiennej
Krzywcza Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Krzywczy
Krzywe Numer komisji: 9 Dom Ludowy w Krzywem
Kunowa Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Kunowej
Kuńkowce Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Kuńkowcach
Kupiatycze Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Kupiatyczach
Kupna Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Kupnej
Kuźmina Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kuźminie
Ladzin Numer komisji: 12 Dom Ludowy w Ladzinie
Laszki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska Laszki
Laszki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Laszki
Lesko Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Lesko Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe
Lesko Numer komisji: 3 Bieszczadzki Dom Kultury
Lesko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Lesko Numer komisji: 11 Szpital Powiatowy w Lesku
Leszczawa Dolna Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Leszczawie Dolnej
Leszno Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Lesznie
Leśniówka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Leśniówce
Leżachów Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Leżachowie
Lipa Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Lipie
Lipnica Górna Numer komisji: 7 Dom Ludowy w Lipnicy Górnej
Lipsko Numer komisji: 2 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Lipsku
Lisie Jamy Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lisich Jamach
Lisów Numer komisji: 8 Dom Ludowy w Lisowie
Liszna Numer komisji: 16 Wiejski Dom Kultury
Lubaczów Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 2
Lubaczów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Lubaczów Numer komisji: 3 Liceum Ogólnokształcące
Lubaczów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Lubaczów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1
Lubaczów Numer komisji: 6 SP ZOZ Szpital Powiatowy
Lubaczów Numer komisji: 7 SP ZOZ Szpital Powiatowy w Lubaczowie
Lubatowa Numer komisji: 5 Remiza OSP
Lubatowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Lubatówka Numer komisji: 4 Dom Ludowy
Lublica Numer komisji: 5 Zespół Szkół Społecznych
Lutowiska Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Lutowiskach
Łajsce Numer komisji: 8 Dom Ludowy
Łapajówka Numer komisji: 9 Remiza OSP Łapajówka
Łaski Numer komisji: 11 Dom Strażaka
Łazy Numer komisji: 6 Budynek Szkoły w Łazach
Łazy Dębowieckie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Łazach Dębowieckich
Łączki Jagiellońskie Numer komisji: 9 Dzienny Dom Senior Wigor
Łęki Dukielskie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Łękach Dukielskich
Łęki Dukielskie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Łękach Dukielskich
Łęki Strzyżowskie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Łętownia Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Łętowni
Łężany Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łężanach
Łężyny Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Łężynach
Łobozew Dolny Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Łobozewie Dolnym
Łodyna Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa w Łodynie
Łopuszka Wielka Numer komisji: 3 Dom Kultury w Łopuszce Wielkiej
Łowce-Bojanówka Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Łówcza Numer komisji: 6 Budynek świetlicy wiejskiej w Łówczy
Łubno Szlacheckie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Łuczyce Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Łuczycach
Łukawica Numer komisji: 3 Budynek Szkoły Podstawowej w Łukawicy
Łukawiec Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łukawcu
Łukawiec Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury w Łukawcu
Łukowe Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Łukowem
Łysa Góra Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Łysej Górze
Machnówka Numer komisji: 8 Dom Ludowy w Machnówce
Maćkowice Numer komisji: 6 Budynek OSP w Maćkowicach
Maćkówka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Maćkówce
Majdan Sieniawski Numer komisji: 3 Sala Gimnastyczna przy Szkołe Podstawowej im Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
Majscowa Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Majscowej
Makowa Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Makowej
Makowiska Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Makowiskach
Makowisko Numer komisji: 3 Świetlica w Makowisku
Maleniska Numer komisji: 4 Dom Kultury w Maleniskach
Malinówka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Malinówce
Małkowice Numer komisji: 4 Ośrodek Społeczno-Kulturalny i Rekreacyjno-Sportowy w Małkowicach
Manasterz Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Manasterzu
Manasterz Numer komisji: 4 Zespół Szkół i Placówek
Manasterzec Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Markowce Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury
Mchawa Numer komisji: 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mchawie
Medyka Numer komisji: 5 Hala Sportowa w Medyce
Medyka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Medyce Sala Gimnastyczna
Medyka Numer komisji: 9 Zakład Karny w Medyce
Michałówka Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Michałówce
Michniowiec Numer komisji: 4 Remizo-świetlica w Michniowcu
Miejsce Piastowe Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Tytusa Trzecieskiego w Miejscu Piastowym
Miękisz Nowy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Miękisz Nowy
Miękisz Stary Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska Miękisz Stary
Mikulice Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Mikulicach (budynek byłej remizy OSP)
Milcza Numer komisji: 8 Zespół Szkół Publicznych w Milczy
Mirocin Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Mirocinie
Młodowice Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Młodowicach
Młodów Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młodowie
Młyny Numer komisji: 2 Budynek Wielofunkcyjny w Młynach
Moczary Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej w Moczarach
Moderówka Numer komisji: 11 Sala Domu Ludowego Moderówka
Mokre Numer komisji: 7 Dom Strażaka w Mokrem
Mołodycz Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Mołodyczu
Morawsko Numer komisji: 4 Świetlico-remiza w Morawsku
Moszczanica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Moszczanicy
Moszczaniec Numer komisji: 3 Budynek użytkowy-Świetlica-Moszczaniec
Moszczaniec Numer komisji: 4 Zakład Karny w Łupkowie-Oddział Zewnętrzy w Moszczańcu
Moszczany Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej w Moszczanach
Mrukowa Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Mrukowej
Mrzygłód Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa
Munina Numer komisji: 5 Świetlica przy Szkole Podstawowej w Muninie
Myczkowce Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Myczkowcach
Myczków Numer komisji: 4 Regionalne Centrum Kultury w Myczkowie
Mymoń Numer komisji: 4 Świetlica Młodzieżowa
Myscowa Numer komisji: 3 Budynek Byłej Szkoły Podstawowej w Myscowej
Mytarz Numer komisji: 2 Remiza OSP Mytarz
Nakło Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Nakle
Narol Numer komisji: 1 Budynek Urzędu Miasta i Gminy Narol
Narol Numer komisji: 8 Budynek Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu
Nehrybka Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Nehrybce
Niebieszczany Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Niebocko Numer komisji: 11 Dom Ludowy w Niebocku
Niegłowice Numer komisji: 13 Dom Ludowy
Nielepkowice Numer komisji: 11 Dom Kultury w Nielepkowicach
Niemstów Numer komisji: 6 Zaspół Szkolno-Przedszkolny
Nienadowa Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nienadowej w ZS Nienadowa
Nienaszów Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Nienaszowie
Nienowice Numer komisji: 7 Budynek Szkoły w Nienowicach
Niepla Numer komisji: 7 Szkoła podstawowa w Niepli
Niewistka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Niewistce
Niziny Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Nizinach
Niżna Łąka Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Niżnej Łące
Nowa Grobla Numer komisji: 2 Sala gimnastyczna Domu Dziecka w Nowej Grobli
Nowe Brusno Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Nowym Brusnie 89
Nowe Sady Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Nowych Sadach
Nowe Sioło Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Nowosielce Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Nowosielcach
Nowosielce Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Nowosielcach
Nowosiółki Numer komisji: 3 Budynek przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Nowosiółkach
Nowotaniec Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Nowy Dzików Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Nowym Dzikowie
Nowy Glinik Numer komisji: 7 Dom Ludowy
Nowy Łupków Numer komisji: 4 Świetlica Zakładu Karnego
Nowy Łupków Numer komisji: 6 Świetlica na terenie Zakładu Karnego
Nowy Żmigród Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie
Nozdrzec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w Nozdrzcu
Obarzym Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Obarzymie
Odrzechowa Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Odrzechowej
Odrzykoń Numer komisji: 1 Dom Kultury
Odrzykoń, Głębokie Numer komisji: 11 Dom Ludowy
Oleszyce Numer komisji: 3 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Oleszycach
Oleszyce Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Oleszycach
Olszanica Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Olszany Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Olszanach
Olszynka Numer komisji: 12 Dom Ludowy w Olszynce
Opacie Numer komisji: 21 Dom Ludowy
Orły Numer komisji: 1 Dom Ludowy w Orłach
Orzechowce Numer komisji: 7 Dom Ludowy w Orzechowcach
Orzechówka Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Orzechówce
Osiek Jasielski Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Osieku Jasielskim
Osobnica Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2
Osobnica Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Osobnicy
Osobnica Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Osobnicy
Ostrów Numer komisji: 3 Klub Dziecięcy
Ostrów Numer komisji: 8 Budynek Szkoły w Ostrowie
Ostrów Numer komisji: 11 Zespół Szkół w Ostrowie
Ożańsk Numer komisji: 10 Centrum Kultury w Ożańsku
Pakoszówka Numer komisji: 12 Wiejski Dom Kultury
Pantalowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Pantalowicach
Pawłosiów Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Pawłosiowie
Pawłosiów Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Pawłosiowie
Pełkinie Numer komisji: 6 Dom Kultury w Pełkiniach
Pełnatycze Numer komisji: 5 Szkoła Filialna im. Orła Białego w Pełnatyczach
Pielgrzymka Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Pielgrzymce
Pielnia Numer komisji: 6 Dom Kultury Strażak w Pielni
Pietrusza Wola Numer komisji: 10 Oddział Przedszkolny
Pigany Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Piganach
Pikulice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Pikulicach
Piotrówka Numer komisji: 12 Sala Domu Ludowego Piotrówka
Pisarowce Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Piwoda Numer komisji: 8 Dom Kultury w Piwodzie
Płazów Numer komisji: 4 Budynek świetlicy wiejskiej w Płazowie
Pobiedno Numer komisji: 3 Zespół Szkół
Podemszczyzna Numer komisji: 7 Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Ostoja w Podemszczyzna 18, 37 - 620 Horyniec-Zdrój
Polana Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Polanie
Polany Numer komisji: 4 Remiza OSP w Polanach
Polańczyk Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Polańczyku
Poraj Numer komisji: 9 Dom Strażaka w Poraju
Poraż Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Porażu
Posada Górna Numer komisji: 11 Zespół Szkół Publicznych w Posadzie Górnej
Potok Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Potok
Potok Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Potok
Prałkowce Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Prałkowcach
Pruchnik Numer komisji: 4 Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku
Pruchnik Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 2 w Pruchniku Górnym
Pruchnik Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruchniku Dolnym
Prusiek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Przedmieście Dubieckie Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedmieściu Dubieckim-ZS Przedmieście Dubieckie
Przemyśl Numer komisji: 1 Sala Sportowa przy Towarzystwie Budownictwa Społecznego Sp. z o. o
Przemyśl Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II
Przemyśl Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II
Przemyśl Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy
Przemyśl Numer komisji: 5 Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu-Przychodnia Ortopedyczna
Przemyśl Numer komisji: 6 Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu
Przemyśl Numer komisji: 7 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego
Przemyśl Numer komisji: 8 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego
Przemyśl Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego
Przemyśl Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego
Przemyśl Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy
Przemyśl Numer komisji: 12 Klub Sportowy Czuwaj
Przemyśl Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy
Przemyśl Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich
Przemyśl Numer komisji: 15 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o.
Przemyśl Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich
Przemyśl Numer komisji: 17 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. I. Newtona
Przemyśl Numer komisji: 18 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2
Przemyśl Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 15
Przemyśl Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza
Przemyśl Numer komisji: 21 Urząd Miejski w Przemyślu
Przemyśl Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana
Przemyśl Numer komisji: 23 Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Przemyśl Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana
Przemyśl Numer komisji: 25 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
Przemyśl Numer komisji: 26 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
Przemyśl Numer komisji: 27 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Przemyślu
Przemyśl Numer komisji: 28 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Przemyślu
Przemyśl Numer komisji: 29 Ośrodek Kopalni Gazu
Przemyśl Numer komisji: 30 Przedszkole Miejskie Nr 19
Przemyśl Numer komisji: 31 Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu
Przemyśl Numer komisji: 32 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Przemyśl Numer komisji: 33 Świetlica Zakładu Karnego
Przemyśl Numer komisji: 34 Miejski Dom Pomocy Społecznej
Przemyśl Numer komisji: 35 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta w Przemyślu
Przemyśl Numer komisji: 36 Miejski Dom Pomocy Społecznej
Przemyśl Numer komisji: 37 Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu
Przemyśl Numer komisji: 38 Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Opieki Paliatywnej Santa-Rita
Przemyśl Numer komisji: 39 Centrum Medyczno-Charytatywne im. Św. Józefa w Przemyślu
Przeworsk Numer komisji: 1 Środowiskowy Dom Samopomocy
Przeworsk Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
Przeworsk Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
Przeworsk Numer komisji: 4 Urząd Miasta Przeworska
Przeworsk Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1
Przeworsk Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2
Przeworsk Numer komisji: 7 Wyższa Szkoła Społeczno-Gospodarcza
Przeworsk Numer komisji: 8 Miejski Klub Kultury
Przeworsk Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2
Przeworsk Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2
Przeworsk Numer komisji: 11 Zespół Szkół Zawodowych
Przeworsk Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 1
Przeworsk Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 3
Przeworsk Numer komisji: 14 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Przybówka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Przysieki Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Przysiekach
Przysietnica Numer komisji: 14 Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy
Przysietnicy Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przysietnicy
Pusta Wola Numer komisji: 12 Dom Ludowy w Pustej Woli
Pustyny Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Pustynach
Radawa Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Radawie
Radość Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Radości
Radymno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r.
Radymno Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych
Radymno Numer komisji: 3 Przedszkole Samorządowe
Rączyna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rączynie
Reczpol Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Reczpolu
Rogi Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Rogach
Rokietnica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Rokietnicy
Rokietnica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Rokietnicy Woli
Ropienka Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa w Ropience
Rozbórz Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Rozborzu
Rozbórz Długi Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Rozborzu Długim
Rozbórz Okrągły Numer komisji: 10 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozborzu Okrągłym
Roźwienica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy
Rożniatów Numer komisji: 6 Szkoła Filialna im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Rożniatowie
Równe Numer komisji: 10 Szkoła Podsawowa w Równem
Równe Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Równem
Równia Numer komisji: 11 Świetlica wiejska w Równi
Ruda Różaniecka Numer komisji: 5 Budynek Zespołu Szkół w Rudzie Różanieckiej
Ruda Różaniecka Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej w Rudzie Różanieckiej
Rudka Numer komisji: 7 Remizo-świetlica w Rudce
Rudołowice Numer komisji: 2 Wiejski Dom Kultury w Rudołowicach
Ruszelczyce Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Ruszelczycach
Rybotycze Numer komisji: 6 Szkoła Filialna w Rybotyczach
Rymanów Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
Rymanów Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Rymanowie
Rymanów-Zdrój Numer komisji: 7 Galeria Zdrój w Rymanowie-Zdroju
Rymanów-Zdrój Numer komisji: 14 Szpital uzdrowiskowy Eskulap
Rymanów-Zdrój Numer komisji: 15 Szpital uzdrowiskowy Zimowit
Rymanów-Zdrój Numer komisji: 16 Podkarpackie Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej Polonia
Rymanów-Zdrój Numer komisji: 17 Sanatorium Uzdrowiskowe Stomil
Ryszkowa Wola Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Ryszkowej Woli
Rzepedź Numer komisji: 5 Rzepedzki Ośrodek Kultury
Rzeplin Numer komisji: 8 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzeplinie
Samoklęski Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Samoklęskach
Sanoczek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Sanok Numer komisji: 1 Starostwo Powiatowe
Sanok Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 8
Sanok Numer komisji: 3 Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 1
Sanok Numer komisji: 4 Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka
Sanok Numer komisji: 5 Centrum Handlowe Ryś
Sanok Numer komisji: 6 Filia Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 1
Sanok Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 9
Sanok Numer komisji: 8 Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2
Sanok Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4
Sanok Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 9
Sanok Numer komisji: 11 Osiedlowy Dom Kultury Puchatek
Sanok Numer komisji: 12 Żłobek Samorządowy Nr 2
Sanok Numer komisji: 13 TS Sanoczanka
Sanok Numer komisji: 14 Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3
Sanok Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 1
Sanok Numer komisji: 16 Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka
Sanok Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 6
Sanok Numer komisji: 18 Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 4
Sanok Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 3
Sanok Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 3
Sanok Numer komisji: 21 I Liceum Ogólnokształcące
Sanok Numer komisji: 22 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sanoku-Szpital Specjalistyczny
Sanok Numer komisji: 23 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sanoku-Szpital Specjalistyczny
Sądkowa Numer komisji: 6 Dom Ludowy
Siedleczka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Jana i Marii Jędrzejowskich w Siedleczce
Siedliska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Siedliskach
Siedliska Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Siedliskach
Siedliska Sławęcińskie Numer komisji: 11 Dom Ludowy w Siedliskach Sławęcińskich
Sieklówka Numer komisji: 6 Zespół Szkół Społecznych im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Sieklówce
Sielnica Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Sielnicy
Sieniawa Numer komisji: 6 Hala Sportowa w Sieniawie
Sieniawa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Sieniawie
Siennów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Siennowie
Siepietnica Numer komisji: 9 Dom Ludowy w Siepietnicy
Sierakośce Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Sierakoścach
Sietesz Numer komisji: 6 Dom Strażaka w Sieteszy
Skalnik Numer komisji: 10 Dom Ludowy w Skalniku
Skołoszów Numer komisji: 9 Budynek Szkoły w Skołoszowie
Skołyszyn Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie
Skopów Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Skopowie
Sobiecin Numer komisji: 7 Świetlica w Sobiecinie
Sośnica Numer komisji: 10 Budynek Szkoły w Sośnicy
Sośnica Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej w Sośnicy
Sowina Numer komisji: 7 Zespół Szkół Społecznych im. Jana Pawła II w Sowinie
Stara Wieś Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi
Stara Wieś Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi
Stare Oleszyce Numer komisji: 5 Remiza Strażacka w Starych Oleszycach
Stare Sioło Numer komisji: 6 Dom Strażaka w Starym Siole
Stary Dzików Numer komisji: 1 Sala rekreacyjna w budynku użyteczności publicznej w Starym Dzikowie
Stary Lubliniec Numer komisji: 8 Wiejski Dom Kultury
Stary Żmigród Numer komisji: 9 Dom Ludowy w Starym Żmigrodzie
Stefkowa Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Strachocina Numer komisji: 11 Wiejski Dom Kultury
Stróże Małe Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury
Stubienko Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Stubienku
Stubno Numer komisji: 4 Sala Narad Urzędu Gminy Stubno
Studzian Numer komisji: 8 Wiejski Dom Kultury w Studzianie
Stuposiany Numer komisji: 2 Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Stuposianach
Sufczyna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Sufczynie
Sulistrowa Numer komisji: 10 Dom Strażaka w Sulistrowej
Surochów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Surochowie
Szczawne Numer komisji: 3 Ośrodek Kultury
Szczepańcowa Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Szczepańcowej
Szczytna Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Szczytnej
Szebnie Numer komisji: 9 Dom Ludowy
Szówsko Numer komisji: 9 Dom Kultury w Szówsku
Szówsko Numer komisji: 10 Świetlica Środowiskowa przy Kościele pw. św. Brata Alberta w Szówsku
Śliwnica Numer komisji: 10 Była Szkoła Podstawowa w Śliwnicy
Średnia Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Średniej
Średnia Wieś Numer komisji: 10 Zespół Szkół Samorządowych
Średnia Wieś Numer komisji: 12 Zakład Karny w Uhercach Mineralnych-Oddział Zewnętrzny w Średniej Wsi
Świątkowa Wielka Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Świątkowej Wielkiej
Świebodna Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Świebodnej
Świerzowa Polska Numer komisji: 11 Zespół Szkół w Świerzowej Polskiej
Święcany Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Święcanach
Święte Numer komisji: 11 Budynek Szkoły w Świętem
Świętoniowa Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Świętoniowej
Tapin Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Tapinie
Targowiska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Targowiskach
Targowiska, Zalesie Numer komisji: 9 Dom Ludowy w Zalesiu
Tarnawa Dolna Numer komisji: 4 Gimnazjum w Tarnawie Dolnej
Tarnawce Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Tarnawcach
Tarnawka Numer komisji: 6 Remiza OSP w Tarnawce
Tarnowiec Numer komisji: 1 Dom Ludowy
Tarnowiec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Temeszów Numer komisji: 6 Dom Strażaka w Temeszowie
Teodorówka Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Teodorówce
Toki Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Tokach
Torki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Torkach
Trepcza Numer komisji: 14 Wiejski Dom Kultury
Tryńcza Numer komisji: 1 Sala przy Ochotniczej Straży Pożarnej
Trzciana Numer komisji: 14 Dom Ludowy w Trzcianie
Trzcinica Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa w Trzcinicy
Trzcinica Numer komisji: 19 Dom Ludowy
Trześniów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Trześniowie
Tuchla Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska Tuchla
Tuczempy Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Tuczempach
Tuligłowy Numer komisji: 4 Świetlica Środowiskowa w Tuligłowach
Turze Pole Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Turzym Polu
Tylawa Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Tylawie
Tyniowice Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Tyniowicach
Tyrawa Wołoska Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Tywonia Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Tywoni
Ubieszyn Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Ubieszynie
Uherce Mineralne Numer komisji: 2 Zespół Szkół Publicznych
Uherce Mineralne Numer komisji: 5 Zakład Karny
Ujazd Numer komisji: 5 Dom Ludowy
Ujezna Numer komisji: 10 Wiejski Dom Kultury w Ujeznej
Ujkowice Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Ujkowicach
Ułazów Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Ułazowie
Umieszcz Numer komisji: 9 Dom Ludowy
Urzejowice Numer komisji: 11 Wiejski Dom Kultury w Urzejowicach
Ustjanowa Górna Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Ustjanowej Górnej
Ustrobna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 2
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 2 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 1
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 3 Świetlica Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 5 Wspólnota Mieszkaniowa Prochatka 3
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 6 Zespół Basenów Delfin
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 7 Żłobek Miejski
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 8 Bieszczadzki Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 22 Szpital Ogólny SP ZOZ w Ustrzykach Dolnych
Wacławice Numer komisji: 9 Dom Ludowy w Wacławicach
Walawa Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Walawie
Wańkowa Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Wapowce Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Wapowcach
Wara Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Warze
Warzyce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Warzycach
Warzyce Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Warzycach
Warzyce Numer komisji: 22 Zakład Karny w Warzycach
Werchrata Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Werchracie
Wesoła Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wesołej
Wesoła, Magierów Numer komisji: 10 Dom Strażaka w Wesołej Magierowie
Wesoła, Ujazdy Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wesołej
Wetlina Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Węgierka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im Marii Skłodowskiej-Curie w Węgierce
Węglówka Numer komisji: 9 Budynek Szkoły Podstawowej w Węglówce
Wiązownica Numer komisji: 1 Dom Kultury w Wiązownicy
Widacz Numer komisji: 7 Dom Ludowy w Widaczu
Wielkie Oczy Numer komisji: 4 Świetlica OSP w Wielkich Oczach
Wielkie Oczy Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Wielkich Oczach
Wierzbna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Wierzbnej
Wietlin Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska Wietlin
Wietlin Trzeci Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska Wietlin Trzeci
Wietrzno Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Wietrznie
Wisłok Wielki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Witoszyńce Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Witoszyńcach
Witryłów Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Witryłowie
Wojaszówka Numer komisji: 3 Dom Ludowy
Wojkówka Numer komisji: 8 Dom Ludowy
Wojtkowa Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Wojtkowej
Wojtkówka Numer komisji: 18 Budynek byłego Gimnazjum w Wojtkówce
Wola Buchowska Numer komisji: 10 Świetlica w Woli Buchowskiej
Wola Dębowiecka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Woli Dębowieckiej
Wola Jasienicka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Księdza Biskupa Jakuba Glazera w Woli Jasienickiej
Wola Komborska Numer komisji: 10 Budynek Domu Ludowego w Woli Komborskiej
Wola Krzywiecka Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Woli Krzywieckiej
Wola Niżna Numer komisji: 2 Dom Ludowy
Wola Roźwienicka Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury w Woli Roźwienickiej
Wola Węgierska Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im Św. Stanisława Kostki w Woli Węgierskiej
Wolica Numer komisji: 10 Świetlica Domu Ludowego
Wołkowyja Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Siuzdaka w Wołkowyi
Wólka Horyniecka Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Wólce Horynieckiej
Wólka Pełkińska Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Wólce Pełkińskiej
Wrocanka Numer komisji: 8 Dom Ludowy we Wrocance
Wrocanka Numer komisji: 10 Dom Ludowy
Wróblik Królewski Numer komisji: 13 Dom Ludowy we Wróbliku Królewskim
Wróblik Szlachecki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa we Wróbliku Szlacheckim
Wróblowa Numer komisji: 6 Dom Ludowy
Wujskie Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa
Wydrna Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Wydrnej
Wylewa Numer komisji: 9 Remizo-świetlica w Wylewie
Wysocko Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska Wysocko
Wysocko Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Wysocku
Wyszatyce Numer komisji: 8 Dom Ludowy w Wyszatycach
Wzdów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa we Wzdowie
Zabłotce Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury
Zabłotce Numer komisji: 12 Budynek Szkoły w Zabłotcach
Zadąbrowie Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Zadąbrowiu
Zagórz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zagórzu
Zagórz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zagórzu
Zahutyń Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Zahutyniu
Zalesie Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Zalesiu
Zalesie Numer komisji: 7 Remiza OSP Zalesie
Załęże Numer komisji: 3 Remiza OSP w Załężu
Załuże Numer komisji: 7 Gminny Ośrodek Kultury w Załużu
Zamiechów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Zapałów Numer komisji: 6 Dom Kultury w Zapałowie
Zarszyn Numer komisji: 1 Dom Kultury w Zarszynie
Zarzecze Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Zarzeczu
Zarzecze Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Zarzeczu
Zawadka Osiecka Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Zawadce Osieckiej
Zawóz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zawozie
Zimna Woda Numer komisji: 5 Dom Ludowy
Zmiennica Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Zmiennicy
Zręcin Numer komisji: 13 Dom Ludowy w Zręcinie
Żarnowiec Numer komisji: 15 Sala Domu Ludowego Żarnowiec
Żeglce Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Żeglcach
Żohatyn Numer komisji: 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żohatynie
Żółków Numer komisji: 12 Budynek Rekreacyjno Sportowy w ŻÓŁKOWIE
Żurawica Numer komisji: 9 Polski Dom Katolicki w Żurawicy
Żurawica Numer komisji: 10 Urząd Gminy Żurawica
Żurawica Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żurawicy
Żurawica Numer komisji: 12 Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy
Żurawiczki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Żurawiczkach

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!