Znaleziono: 961 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Andryjanki Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Andryjankach
Augustowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Augustowie
Augustów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Augustowie
Augustów Numer komisji: 2 Augustowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kodrem w Augustowie
Augustów Numer komisji: 3 Augustowskie Centrum Edukacyjne w Augustowie
Augustów Numer komisji: 4 Kompleks Hotelowy LOGOS w Augustowie
Augustów Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 1 w Augustowie
Augustów Numer komisji: 6 Siedziba Urzędu Stanu Cywilnego w Augustowie
Augustów Numer komisji: 7 Powiatowy Zarząd Dróg w Augustowie
Augustów Numer komisji: 8 Osiedlowy Dom Kultury w Augustowie
Augustów Numer komisji: 9 Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie
Augustów Numer komisji: 10 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie
Augustów Numer komisji: 11 Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie
Augustów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Augustowie
Augustów Numer komisji: 13 Miejski Dom Kultury w Augustowie
Augustów Numer komisji: 14 Przedszkole Nr 4 w Augustowie
Augustów Numer komisji: 15 Budynek po byłym Gimnazjum Nr 2
Augustów Numer komisji: 16 Budynek po byłym Gimnazjum Nr 2
Augustów Numer komisji: 17 Przedszkole Nr 2 w Augustowie
Augustów Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Augustowie
Augustów Numer komisji: 19 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Augustowie
Augustów Numer komisji: 20 Podlaskie Centrum Sercowo-Naczyniowe Sp. z o. o. w Augustowie
Babiki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Baciki Średnie Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Bacikach Średnich
Baciuty Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Baciutach
Bakałarzewo Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka Publiczna w Bakałarzewie
Bakałarzewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Bakałarza w Bakałarzewie
Bakałarzewo Numer komisji: 3 Urząd Gminy Bakałarzewo
Bargłów Kościelny Numer komisji: 1 Budynek Urzędu Gminy w Bargłowie Kościelnym
Barszczewo Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Barszczewie
Bartniki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Bartnikach
Becejły Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Becejłach
Bełda Numer komisji: 3 Remiza OSP w Bełdzie
Berżniki Numer komisji: 5 Remiza OSP w Berżnikach
Białaszewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Białaszewie
Białobrzegi Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Białousy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Białowieża Numer komisji: 1 Białowieski Ośrodek Kultury w Białowieży
Białowieża Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej Rokitnik
Białystok Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Białystok Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Białystok Numer komisji: 3 Zespół Szkół Technicznych
Białystok Numer komisji: 4 X Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2
Białystok Numer komisji: 6 IV Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 7 IV Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 6
Białystok Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 9
Białystok Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 9
Białystok Numer komisji: 11 Przedszkole Samorządowe Nr 25
Białystok Numer komisji: 12 Przedszkole Samorządowe Nr 52
Białystok Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 34
Białystok Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 34
Białystok Numer komisji: 15 Zarząd Mienia Komunalnego
Białystok Numer komisji: 16 Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych
Białystok Numer komisji: 17 Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych
Białystok Numer komisji: 18 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
Białystok Numer komisji: 19 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
Białystok Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
Białystok Numer komisji: 21 Przedszkole Samorządowe Nr 1
Białystok Numer komisji: 22 Przedszkole Samorządowe Nr 64
Białystok Numer komisji: 23 Przedszkole Samorządowe Nr 32
Białystok Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa Nr 50
Białystok Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa Nr 50
Białystok Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa Nr 50
Białystok Numer komisji: 27 Szkoła Podstawowa Nr 50
Białystok Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 50
Białystok Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa nr 9
Białystok Numer komisji: 30 I Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa Nr 4
Białystok Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa Nr 4
Białystok Numer komisji: 33 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych
Białystok Numer komisji: 34 Przedszkole Samorządowe Nr 10
Białystok Numer komisji: 35 Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego
Białystok Numer komisji: 36 Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego
Białystok Numer komisji: 37 Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji
Białystok Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa Nr 26
Białystok Numer komisji: 39 Przedszkole Samorządowe Nr 55
Białystok Numer komisji: 40 Szkoła Podstawowa Nr 26
Białystok Numer komisji: 41 Szkoła Podstawowa nr 42
Białystok Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa nr 42
Białystok Numer komisji: 43 Szkoła Podstawowa nr 42
Białystok Numer komisji: 44 Zespół Szkół Elektrycznych
Białystok Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa Nr 11
Białystok Numer komisji: 46 Szkoła Podstawowa Nr 11
Białystok Numer komisji: 47 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
Białystok Numer komisji: 48 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
Białystok Numer komisji: 49 Publiczne Gimnazjum Nr 4
Białystok Numer komisji: 50 Żłobek Miejski Nr 3
Białystok Numer komisji: 51 Przedszkole Samorządowe Nr 45
Białystok Numer komisji: 52 Szkoła Podstawowa Nr 8
Białystok Numer komisji: 53 Szkoła Podstawowa Nr 8
Białystok Numer komisji: 54 Szkoła Podstawowa Nr 51
Białystok Numer komisji: 55 Szkoła Podstawowa Nr 51
Białystok Numer komisji: 56 Szkoła Podstawowa Nr 51
Białystok Numer komisji: 57 Szkoła Podstawowa Nr 51
Białystok Numer komisji: 58 Szkoła Podstawowa nr 32
Białystok Numer komisji: 59 Szkoła Podstawowa nr 32
Białystok Numer komisji: 60 Szkoła Podstawowa nr 32
Białystok Numer komisji: 61 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1
Białystok Numer komisji: 62 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1
Białystok Numer komisji: 63 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1
Białystok Numer komisji: 64 VI Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 65 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (III Liceum Ogólnokształcące)
Białystok Numer komisji: 66 Przedszkole Samorządowe Nr 22
Białystok Numer komisji: 67 Szkoła Podstawowa Nr 5
Białystok Numer komisji: 68 Szkoła Podstawowa Nr 5
Białystok Numer komisji: 69 Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Białystok Numer komisji: 70 Szkoła Podstawowa nr 10
Białystok Numer komisji: 71 Szkoła Podstawowa nr 10
Białystok Numer komisji: 72 Przedszkole Samorządowe Nr 68
Białystok Numer komisji: 73 Szkoła Podstawowa Nr 19
Białystok Numer komisji: 74 Szkoła Podstawowa Nr 19
Białystok Numer komisji: 75 Szkoła Podstawowa Nr 19
Białystok Numer komisji: 76 Szkoła Podstawowa Nr 19
Białystok Numer komisji: 77 Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Białystok Numer komisji: 78 VIII Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 79 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
Białystok Numer komisji: 80 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
Białystok Numer komisji: 81 Internat VIII Liceum Ogólnokształcącego
Białystok Numer komisji: 82 Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego
Białystok Numer komisji: 83 Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego
Białystok Numer komisji: 84 XI Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 85 XI Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 86 Szkoła Podstawowa nr 3
Białystok Numer komisji: 87 Szkoła Podstawowa nr 3
Białystok Numer komisji: 88 Szkoła Podstawowa Nr 28
Białystok Numer komisji: 89 Szkoła Podstawowa Nr 28
Białystok Numer komisji: 90 Szkoła Podstawowa nr 20
Białystok Numer komisji: 91 Szkoła Podstawowa nr 20
Białystok Numer komisji: 92 Szkoła Podstawowa nr 20
Białystok Numer komisji: 93 Szkoła Podstawowa nr 31
Białystok Numer komisji: 94 Szkoła Podstawowa nr 31
Białystok Numer komisji: 95 Szkoła Podstawowa nr 52
Białystok Numer komisji: 96 Szkoła Podstawowa nr 52
Białystok Numer komisji: 97 Szkoła Podstawowa nr 52
Białystok Numer komisji: 98 Szkoła Podstawowa nr 29
Białystok Numer komisji: 99 Zespół Szkół Nr 16
Białystok Numer komisji: 100 Szkoła Podstawowa nr 29
Białystok Numer komisji: 101 XIV Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 102 XIV Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 103 Przedszkole Samorządowe Nr 50
Białystok Numer komisji: 104 Szkoła Podstawowa Nr 43
Białystok Numer komisji: 105 Szkoła Podstawowa Nr 43
Białystok Numer komisji: 106 Szkoła Podstawowa Nr 43
Białystok Numer komisji: 107 Przedszkole Samorządowe Nr 39
Białystok Numer komisji: 108 Szkoła Podstawowa Nr 49
Białystok Numer komisji: 109 Szkoła Podstawowa Nr 49
Białystok Numer komisji: 110 Szkoła Podstawowa Nr 49
Białystok Numer komisji: 111 Szkoła Podstawowa Nr 49
Białystok Numer komisji: 112 Szkoła Podstawowa Nr 49
Białystok Numer komisji: 113 Szkoła Podstawowa Nr 44
Białystok Numer komisji: 114 Szkoła Podstawowa Nr 44
Białystok Numer komisji: 115 Szkoła Podstawowa Nr 44
Białystok Numer komisji: 116 Przedszkole Samorządowe Nr 79
Białystok Numer komisji: 117 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
Białystok Numer komisji: 118 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
Białystok Numer komisji: 119 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
Białystok Numer komisji: 120 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
Białystok Numer komisji: 121 V Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 122 V Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 123 Szkoła Podstawowa Nr 21
Białystok Numer komisji: 124 Szkoła Podstawowa Nr 21
Białystok Numer komisji: 125 Szkoła Podstawowa Nr 21
Białystok Numer komisji: 126 Świetlica Dziennego Pobytu dla Dzieci przy Dziennym Domu Pomocy Społecznej
Białystok Numer komisji: 127 Świetlica Dziennego Pobytu dla Dzieci przy Dziennym Domu Pomocy Społecznej
Białystok Numer komisji: 128 Zespół Szkół Mechanicznych
Białystok Numer komisji: 129 Zespół Szkół Mechanicznych
Białystok Numer komisji: 130 Szkoła Podstawowa Nr 15
Białystok Numer komisji: 131 Szkoła Podstawowa Nr 15
Białystok Numer komisji: 132 VII Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 133 VII Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 134 Szkoła Podstawowa Nr 7
Białystok Numer komisji: 135 Szkoła Podstawowa Nr 7
Białystok Numer komisji: 136 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Białystok Numer komisji: 137 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Białystok Numer komisji: 138 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
Białystok Numer komisji: 139 Szkoła Podstawowa nr 17
Białystok Numer komisji: 140 Szkoła Podstawowa nr 17
Białystok Numer komisji: 141 Szkoła Podstawowa nr 17
Białystok Numer komisji: 142 Szkoła Podstawowa Nr 37
Białystok Numer komisji: 143 Przedszkole Samorządowe Nr 71
Białystok Numer komisji: 144 Przedszkole Samorządowe Nr 71
Białystok Numer komisji: 145 Przedszkole Samorządowe Nr 56
Białystok Numer komisji: 146 Szkoła Podstawowa Nr 37
Białystok Numer komisji: 147 Szkoła Podstawowa Nr 47
Białystok Numer komisji: 148 Szkoła Podstawowa Nr 47
Białystok Numer komisji: 149 Szkoła Podstawowa Nr 47
Białystok Numer komisji: 150 Szkoła Podstawowa Nr 47
Białystok Numer komisji: 151 Przedszkole Samorządowe Nr 73
Białystok Numer komisji: 152 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Białystok Numer komisji: 153 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Białystok Numer komisji: 154 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Białystok Numer komisji: 155 Zespół Szkół Zawodowych Nr 5
Białystok Numer komisji: 156 Zespół Szkół Zawodowych Nr 5
Białystok Numer komisji: 157 Szkoła Podstawowa Nr 45
Białystok Numer komisji: 158 Szkoła Podstawowa Nr 45
Białystok Numer komisji: 159 Szkoła Podstawowa Nr 45
Białystok Numer komisji: 160 Szkoła Podstawowa Nr 45
Białystok Numer komisji: 161 Przedszkole Samorządowe Nr 65
Białystok Numer komisji: 162 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Białystok Numer komisji: 163 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Białystok Numer komisji: 164 Szkoła Podstawowa Nr 12
Białystok Numer komisji: 165 Szkoła Podstawowa Nr 12
Białystok Numer komisji: 166 Szkoła Podstawowa Nr 12
Białystok Numer komisji: 167 Szkoła Podstawowa Nr 12
Białystok Numer komisji: 168 Szkoła Podstawowa Nr 12
Białystok Numer komisji: 169 Szkoła Podstawowa Nr 12
Białystok Numer komisji: 170 Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. J. Śniadeckiego (Interna)
Białystok Numer komisji: 171 Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. J. Śniadeckiego (Rehabilitacja)
Białystok Numer komisji: 172 Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. J. Śniadeckiego (Ginekologia)
Białystok Numer komisji: 173 Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. J. Śniadeckiego (Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy)
Białystok Numer komisji: 174 Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Białystok Numer komisji: 175 Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Białystok Numer komisji: 176 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA
Białystok Numer komisji: 177 Samodzielny Szpital Miejski im. PCK
Białystok Numer komisji: 178 Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie
Białystok Numer komisji: 179 Dom Pomocy Społecznej
Białystok Numer komisji: 180 Dom Opieki Społecznej Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek od Cierpiących, ul. Proletariacka 8
Białystok Numer komisji: 181 Zakład Karny
Białystok Numer komisji: 182 Areszt Śledczy
Biebrza Numer komisji: 4 Świetlica Zakładowa Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w Falentach Zakład Doswiadczalny w Biebrzy
Bielsk Podlaski Numer komisji: 1 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Bielsk Podlaski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów
Bielsk Podlaski Numer komisji: 3 Budynek użyteczności publicznej (obiekt po Szkole Postawowej nr 5)
Bielsk Podlaski Numer komisji: 4 Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Klemensa Piłsudskiego
Bielsk Podlaski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Adama Mickiewicza (wejście od ul. Widowskiej)
Bielsk Podlaski Numer komisji: 5 Sala Konferencyjna Urzędu Gminy w Bielsku Podlaskim
Bielsk Podlaski Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Adama Mickiewicza (wejście od ul. Adama Mickiewicza)
Bielsk Podlaski Numer komisji: 7 Miejska Biblioteka Publiczna
Bielsk Podlaski Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB
Bielsk Podlaski Numer komisji: 9 Przedszkole Nr 3 z Odziałami Integracyjnymi
Bielsk Podlaski Numer komisji: 10 Zespół Szkół Nr 4 im. Ziemi Podlaskiej
Bielsk Podlaski Numer komisji: 11 Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II
Bielsk Podlaski Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. kpt. Władysława Wysockiego
Bielsk Podlaski Numer komisji: 13 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Bielsk Podlaski Numer komisji: 14 Samodzielny Publiczny ZOZ
Błaskowizna Numer komisji: 1 Ochotnicza Straż Pożarna w Bachanowie
Bobrowniki Numer komisji: 5 BOBREX w Bobrownikach
Boćki Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach
Boguszewo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Boguszewie
Boguszyce Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Bombla Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Bombli
Borkowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Borkowie
Borzymy Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Brańsk Numer komisji: 1 Miejski Ośrodek Kultury w Brańku
Brańsk Numer komisji: 2 Urząd Miasta w Brańsku
Brańsk Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II
Bronowo Numer komisji: 1 Budynek wielofunkcyjny (świetlica)
Brzeziny Numer komisji: 4 Świetlica w Brzezinach
Brzozowa Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Jaświłach Filia w Brzozowej
Brzozowo Stare Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Brzozowie Starym
Budy Numer komisji: 2 Klub Kultury w Budach
Budy Stawiskie Numer komisji: 7 Szkoła Filialna w Budach Stawiskich
Burzyn Numer komisji: 3 Remiza OSP w Burzynie
Chodorówka Nowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Chojewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Chojewie
Chojny Młode Numer komisji: 9 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Choroszcz Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Choroszczy
Choroszcz Numer komisji: 2 Świetlica Miejko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy
Choroszcz Numer komisji: 9 Remiza OSP w Choroszczy
Choroszcz Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej w Choroszczy
Choroszcz Numer komisji: 11 Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choroszczy
Ciechanowiec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
Ciechanowiec Numer komisji: 2 Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu (budynek byłej Synagogi)
Ciechanowiec Numer komisji: 3 Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu
Ciechanowiec Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
Ciechanowiec Numer komisji: 5 Sala Gimnastyczna przy budynku Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu (były COKIS)
Ciechanowiec Numer komisji: 16 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Ciechanowcu
Ciemnoszyje Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Ciemnoszyjach
Czaje-Wólka Numer komisji: 12 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Czajach-Wólce
Czarna Białostocka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Czarna Białostocka Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Czarna Białostocka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Czarna Białostocka Numer komisji: 4 Dom Kultury
Czarna Białostocka Numer komisji: 7 Budynek Przychodni
Czarna Cerkiewna Numer komisji: 1 Budynek po byłej szkole
Czarna Wieś Kościelna Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury
Czartajew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Czartajewie
Czeremcha Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Czeremsze
Czeremcha Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czeremsze Szkoła Podstawowa
Czerewki Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej w Czerewkach
Czerwone Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonem
Czerwony Bór Numer komisji: 12 Zakład Karny w Czerwonym Borze
Czyże Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Czyżach
Czyżew Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie
Czyżew Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie
Czyżew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Czyżewie
Daniłowo Duże Numer komisji: 4 Budynek po Szkole Podstawowej w Daniłowie Dużym
Danówek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Danówku
Dasze Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Daszach
Dąbrowa-Dzięciel Numer komisji: 4 Remiza OSP w Dąbrowie-Dzięcieli
Dąbrowa-Moczydły Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrowie-Moczydłach
Dąbrowa Białostocka Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Dąbrowie Białostockiej
Dąbrowa Białostocka Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Dąbrowa Białostocka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Dąbrowa Białostocka Numer komisji: 4 Gimnazjum w Dąbrowie Białostockiej
Dąbrowa Białostocka Numer komisji: 5 Kino Lotos
Dąbrowa Białostocka Numer komisji: 11 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Białostockiej (szpital)
Dąbrowa Wielka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej
Dąbrówka Kościelna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Kościelnej
Długołęka Numer komisji: 2 Świetlica Warszawa w Długołęce
Dobry Las Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Dobrzyjałowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Dobrzyniewo Duże Numer komisji: 2 Gminne Centrum Kultury
Dobrzyniówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dobrzyniówce
Doktorce Numer komisji: 4 Siedziba Stowarzyszenia Zielona Szkoła
Dolistowo Stare Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Jaświłach Filia w Dolistowie Starym
Dołubowo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Dołubowie
Domanowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Domanowie
Downary Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Downarach
Dowspuda Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. Ludwika Michała Paca
Drohiczyn Numer komisji: 1 Drohiczyn, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie ul. Kraszewskiego 13, wejście od strony ulicy Jagiellończyka.
Drohiczyn Numer komisji: 2 Drohiczyn, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie ul. Kraszewskiego 13, wejście od strony ulicy Kraszewskiego
Drozdowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Dubaśno Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Dubiażyn Numer komisji: 3 Centrum Kultury Wiejskiej w Dubiażynie
Dubicze Cerkiewne Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych
Dubiny Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dubinach
Dubiny Numer komisji: 2 Gminne Centrum Kultury w Dubinach
Dworaki-Staśki Numer komisji: 5 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MD CARE Sp. z o. o.
Dydule Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Dydulach
Dziadkowice Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Dziadkowicach
Fasty Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Filipów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Filipów
Filipów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Filipowie
Garbary Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej ”Spokojna Przystań” w Garbarach
Giby Numer komisji: 1 Gimnazjum w Gibach
Giby Numer komisji: 5 Gminny Ośrodek Kultury w Gibach
Giełczyn Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Glinki Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Glinnik Numer komisji: 7 Publiczne Gimnazjum w Glinniku
Głębocz Wielki Numer komisji: 8 Remiza Strażacka w Głęboczu Wielkim
Głęboki Bród Numer komisji: 3 budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Gołasze-Puszcza Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Gołaszach-Puszczy
Goniądz Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu
Grabowo Numer komisji: 1 Świetlica
Grabowo Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Grabowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Antoniego i Jakuba Wagów
Grabówka Numer komisji: 7 Przedszkole Samorządowe w Grabówce
Grabówka Numer komisji: 8 Przedszkole Samorządowe w Grabówce
Grajewo Numer komisji: 1 Urząd Gminy Grajewo
Grajewo Numer komisji: 1 Zespół Szkół Nr 1
Grajewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Grajewo Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie Nr 4
Grajewo Numer komisji: 4 Zespół Szkół Specjalnych
Grajewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1
Grajewo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Grajewo Numer komisji: 7 Grajewskie Centrum Kultury
Grajewo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 4
Grajewo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4
Grajewo Numer komisji: 10 Przedszkole Miejskie Nr 6
Grajewo Numer komisji: 11 Przedszkole Miejskie Nr 2
Grajewo Numer komisji: 12 Środowiskowy Dom Samopomocy
Grajewo Numer komisji: 13 Zespół Szkół Nr 2
Grajewo Numer komisji: 14 Szpital Ogólny w Grajewie
Granne Numer komisji: 3 Nadbużańskie Centrum Turystyczne
Grądy-Woniecko Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Grądach-Woniecko
Grądy-Woniecko Numer komisji: 6 Zakład Karny w Grądach-Woniecko
Grodzisk Numer komisji: 2 Świetlica OSP w Grodzisku
Gródek Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury w Gródku
Gródek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Gródku
Gródek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Gródku
Gruszki Numer komisji: 3 Filia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Płaskiej
Hajnówka Numer komisji: 1 Hajnowski Dom Kultury
Hajnówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Hajnówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 4
Hajnówka Numer komisji: 4 Przedszkole Nr 1
Hajnówka Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 3
Hajnówka Numer komisji: 6 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Hajnówka Numer komisji: 7 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Hajnówka Numer komisji: 8 Zespół Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego
Hajnówka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1
Hajnówka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 4
Hajnówka Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 5
Hajnówka Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3
Hajnówka Numer komisji: 13 Sala konferencyjna Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
Hajnówka Numer komisji: 14 Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
Hajnówka Numer komisji: 15 Areszt Śledczy
Halickie Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Halickich
Hermanówka Numer komisji: 7 Remiza OSP w Hermanówce
Hornowo Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Hornowie
Izbiszcze Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Izbiszczach
Jabłonka Kościelna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Jabłonce Kościelnej
Jabłoń Kościelna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Jabłoń Kościelna
Jacowlany Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Jacowlanach
Jałówka Numer komisji: 10 Remiza OSP w Jałówce
Jałówka Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej „Jawor” w Jałówce
Jaminy Numer komisji: 2 Remiza OSP
Janowo Numer komisji: 4 Remiza OSP w Janowie
Janowo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Janowie
Janowszczyzna Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie
Janów Numer komisji: 1 Zespół Szkół Samorządowych
Janów Numer komisji: 4 Urząd Gminy Janów
Janówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Jarnuty Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Jasionówka Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasionówce
Jasionówka Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Jasionówce
Jaświły Numer komisji: 3 Sala Konferencyjna Urzędu Gminy Jaświły
Jatwieź Duża Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Jednaczewo Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Jedwabne Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Jedwabnem
Jedwabne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Jedwabnem
Jedwabne Numer komisji: 4 Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem
Jedwabne Numer komisji: 5 Zespół Szkół Samorządowych w Jedwabnem
Jeleniewo Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna
Jeleniewo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny INKI
Jemieliste Numer komisji: 3 Klub Rolnika w Jemielistem
Jeziorko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
Jeżewo Stare Numer komisji: 2 Budynek OSP
Juchnowiec Górny Numer komisji: 3 Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
Juchnowiec Kościelny Numer komisji: 2 Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym
Jurzec Szlachecki Numer komisji: 4 Szkoła Filialna w Jurcu Szlacheckim
Juszkowy Gród Numer komisji: 7 Ośrodek Zdrowia w Juszkowym Grodzie
Kaletnik Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaletniku
Kalinowo-Czosnowo Numer komisji: 6 Remiza OSP w Kalinowie-Czosnowie
Kalinowo-Solki Numer komisji: 4 Budynek Socjalny
Kalinówka Kościelna Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Kalinówce Kościelnej
Kalnica Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Kalnicy
Karwowo Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Kąty Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kątach
Klejniki Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Klejnikach
Kleosin Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie
Kleosin Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosiniea
Kleosin Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie
Kleosin Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie
Klepacze Numer komisji: 7 Remiza OSP w Klepaczach
Kleszczele Numer komisji: 1 Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kleszczelach
Klewianka Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Klewiance
Klichy Numer komisji: 4 Remiza OSP Klichy
Klimaszewnica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Klimówka Numer komisji: 5 Budynek po byłej Szkole Podstawowej
Klukowicze Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Klukowiczach
Klukowo Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Klukowie
Kłopoty-Bańki Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Kłopotach-Bańkach
Knyszyn Numer komisji: 1 Knyszyński Ośrodek Kultury w Knyszynie
Knyszyn Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie
Kobyla Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Kobylin-Borzymy Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Kobylin-Borzymy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kobylin-Borzymy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Koce-Schaby Numer komisji: 9 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Kocach-Schabach
Koce Borowe Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Kocach Borowych
Kolnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kolno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Kolno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Kolno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Kolno Numer komisji: 4 Branżowa Szkoła I stopnia w Kolnie, ZDZ w Łomży
Kolno Numer komisji: 5 Zespół Szkół Technicznych
Kolno Numer komisji: 6 Starostwo Powiatowe
Kolno Numer komisji: 7 I Liceum Ogólnokształcące
Kolno Numer komisji: 8 Przedszkole Miejskie Nr 4
Kolno Numer komisji: 9 Miejska Biblioteka Publiczna
Kolno Numer komisji: 10 Szpital Ogólny w Kolnie
Kołaki Kościelne Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Kołakach Kościelnych, ul. Kościelna 11, 18 - 315 Kołaki Kościelne
Kołaki Kościelne Numer komisji: 2 Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej ul. Kościelna 26, 18 - 315 Kołaki Kościelne-wejście A
Kołaki Kościelne Numer komisji: 3 Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej, ul. Kościelna 26, 18 - 315 Kołaki Kościelne-wejście B
Kołodno Numer komisji: 9 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kołodnie
Kołomyja Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kołomyi
Konarzyce Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Korycin Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Korycinie
Kosiorki Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Kosiorkach
Kowalewszczyzna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Kozarze Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej w Kozarzach
Kozińce Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kulturyw Kozińcach
Kozioł Numer komisji: 2 Centrum Kultury Gminy Kolno
Kramarzewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Krasnopol Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Krasnopol Numer komisji: 2 Gminne Centrum Czytelnictwa i Kultury w Krasnopolu
Krasnowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Krasnowie
Krasnybór Numer komisji: 3 Remiza OSP
Kroszewo Numer komisji: 3 Budynek Szkoły Podstawowej
Krupice Numer komisji: 4 Świetlica wiejska-Klub Senior+ w Krupicach
Kruszyniany Numer komisji: 1 Centrum Edukacji i Kultury Muzułmańskiej Tatarów Polskich w Kruszynianach
Krynickie Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Krynickich
Krynki Numer komisji: 2 Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach
Krynki Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Krynkach
Krynki Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury w Krynkach
Krypno Wielkie Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Krypnie
Krzywe Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Krzywem
Księżyno Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Księżynie
Księżyno Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Księżynie
Kuczyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kulesze Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Kuleszach
Kulesze Kościelne Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Kulesze Kościelne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kulesze Kościelne Numer komisji: 3 Urząd Gminy
Kumelsk Numer komisji: 11 Remiza OSP w Kumelsku
Kuraszewo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Kuraszewie
Kuriany Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Kurianach
Kuzie Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Kuźnica Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kuźnicy (duża sala)
Kuźnica Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kuźnicy (mała sala)
Kuźnica Numer komisji: 3 Przedszkole w Kuźnicy
Lachowo Numer komisji: 9 Centrum Kultury Gminy Kolno w Lachowie
Lachowo Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Lachowie
Leman Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Krupki
Lewickie Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Lewickich
Lewkowo Stare Numer komisji: 4 Świetlica samorządowa w Lewkowie Starym
Lipsk Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku
Lipsk Numer komisji: 4 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku
Lipsk Numer komisji: 5 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku
Lubieszcze Numer komisji: 9 Remiza OSP Lubieszcze
Łabętnik Numer komisji: 2 Budynek Szkoły Podstawowej
Łady Polne Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Ładach Polnych
Łapy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Łapach (Osse)
Łapy Numer komisji: 6 Przedszkole Nr 2 w Łapach
Łapy Numer komisji: 7 Przedszkole Nr 2 w Łapach
Łapy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łapach im. M. Kopernika
Łapy Numer komisji: 9 Gimnazjum Nr 1 w Łapach im. Ppłk. Stanisława Nilskiego-Łapińskiego
Łapy Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łapach im. Papieża Jana Pawła II
Łapy Numer komisji: 11 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łapach
Łapy Numer komisji: 12 I Liceum Ogólnokształcące w Łapach
Łapy Numer komisji: 13 Przedszkole Nr 1 w Łapach
Łapy Numer komisji: 14 Ośrodek Przedsiębiorczości w Łapach
Łapy Numer komisji: 16 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ławsk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Łaziuki Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Łempice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Łempicach
Łętownica Numer komisji: 6 Remiza Strażacka w Łętownicy
Łoje-Awissa Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Łomża Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łomży
Łomża Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży
Łomża Numer komisji: 3 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomży-KLUB SENIORA
Łomża Numer komisji: 4 Stowarzyszenie EDUKATOR, Przedszkole Niepubliczne Mały Artysta w Łomży
Łomża Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łomży
Łomża Numer komisji: 6 II Liceum Ogólnokształcące w Łomży
Łomża Numer komisji: 7 III Liceum Ogólnokształcące w Łomży
Łomża Numer komisji: 8 Zespół Szkół Specjalnych w Łomży (Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy)
Łomża Numer komisji: 9 Przedszkole Publiczne nr 1 w Łomży
Łomża Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łomży
Łomża Numer komisji: 11 Przedszkole Publiczne TWP Pinokio w Łomży
Łomża Numer komisji: 12 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Z. B. w Łomży
Łomża Numer komisji: 13 Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży
Łomża Numer komisji: 14 Niepubliczne Przedszkole Wesołe Słoneczko Stowarzyszenia EDUKATOR w Łomży
Łomża Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Łomży
Łomża Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży
Łomża Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży
Łomża Numer komisji: 18 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Łomży
Łomża Numer komisji: 19 Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży
Łomża Numer komisji: 20 Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży
Łomża Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Łomży
Łomża Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Łomży
Łomża Numer komisji: 23 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa w Łomży
Łomża Numer komisji: 24 Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa w Łomży
Łomża Numer komisji: 25 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Łomży
Łomża Numer komisji: 26 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Łomży
Łomża Numer komisji: 27 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
Łomża Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
Łomża Numer komisji: 29 Zespół Szkół Specjalnych w Łomży
Łomża Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łomży
Łomża Numer komisji: 31 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa w Łomży
Łomża Numer komisji: 32 Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Łopuchowo Numer komisji: 5 Budynek OSP
Łosinka Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Łosince
Łubin Kościelny Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym
Łupianka Stara Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej
Łyski Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Łyskach
Maćkowa Ruda Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Makarki Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Malawicze Dolne Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Malawiczach Dolnych
Mały Płock Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Małym Płocku
Mały Płock Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Małym Płocku
Mazury Numer komisji: 8 Wiejski Dom Kultury w Mazurach
Mątwica Numer komisji: 1 Klub wiejski w Mątwicy
Miastkowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Miastkowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Miastkowo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Michałowo Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie
Michałowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Michałowie
Michałowo Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Michałowie
Mielnik Numer komisji: 2 Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku
Milejczyce Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Milejczycach
Miłkowice-Janki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Miłkowicach-Jankach
Mochnate Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Mochnatem
Mociesze Numer komisji: 4 Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta w Mocieszach
Monkinie Numer komisji: 3 Szkoła Filialna im. Ks. Stanisława Chmielewskiego w Monkiniach Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Nowince z siedzibą
Mońki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach
Mońki Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach
Mońki Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Mońkach
Mońki Numer komisji: 4 Moniecki Ośrodek Kultury w Mońkach
Mońki Numer komisji: 5 Gimnazjum w Mońkach
Mońki Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach
Mońki Numer komisji: 7 Zespół Szkół w Mońkach
Mońki Numer komisji: 11 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach
Mońki Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Mońkach
Moszczona Królewska Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Moszczonie Królewskiej
Mścichy Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Narew Numer komisji: 1 Urząd Gminy Narew
Narewka Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Narewce
Narewka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Narewce
Netta Pierwsza Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Niećkowo Numer komisji: 5 Zespół Szkół
Niedźwiadna Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Niemczyn Numer komisji: 6 Centrum Rękodzieła Ludowego
Nierośno Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Nierośnie
Niewodnica Korycka Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Niewodnicy Koryckiej
Nowa Pawłówka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Nowa Wieś Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi
Nowa Wola Numer komisji: 6 Remiza OSP w Nowej Woli
Nowe Aleksandrowo Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury w Nowym Aleksandrowie
Nowe Chlebiotki Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Nowych Chlebiotkach
Nowe Kupiski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Nowe Kupiski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Nowe Piekuty Numer komisji: 1 Urząd Gminy Nowe Piekuty
Nowe Piekuty Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nowe Piekuty
Nowinka Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Nowince
Nowinka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Nowince
Nowinka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Majewie
Nowoberezowo Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Nowoberezowie
Nowogród Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Nowogrodzie
Nowogród Numer komisji: 3 Zespół Szkół Samorządowych w Nowogrodzie
Nowogród Numer komisji: 4 Zespół Szkół Samorządowych
Nowokornino Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Nowokorninie
Nowosady Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Nowosadach
Nowowola Numer komisji: 3 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Nowy Dwór Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Nowy Dwór Numer komisji: 2 Budynek Sali Gimnastycznej
Nurzec Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury w Nurcu
Nurzec-Stacja Numer komisji: 1 Świetlica OSP w Nurcu-Stacji
Nurzec-Stacja Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nurcu-Stacji
Ogrodniczki Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ogrodniczkach
Ogrodniki Numer komisji: 4 Świetlica OSP w Ogrodnikach
Okliny Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Oklinach
Olmonty Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Olmontach
Olszanka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Olszance
Olszewo Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska we wsi Olszewo
Olszyny Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Orla Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury w Orli
Orla Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa z dodatkowym nauczaniem języka białoruskiego w Orli
Orzeszkowo Numer komisji: 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Orzeszkowie
Osiedle Bondary Numer komisji: 8 Świetlica na Osiedlu Bondary
Osowiec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Osowcu
Osowiec Numer komisji: 4 Remiza w Osowcu
Osowiec Numer komisji: 5 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Ostrożany Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ostrożanach
Ostrożne Numer komisji: 7 Remiza Strażacka w Ostrożnem
Paproć Duża Numer komisji: 5 Remiza Strażacka w Paproci Dużej
Pasynki Numer komisji: 7 Remiza Strażacka w Pasynkach
Paszkowszczyzna Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Paszkowszczyźnie
Perlejewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Pęchratka Polska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Pęchratce Polskiej
Piątnica Poduchowna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. mjr Wł. Raginisa w Piątnicy
Piątnica Poduchowna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. mjr Wł. Raginisa w Piątnicy
Piątnica Poduchowna Numer komisji: 8 Urząd Gminy
Pietkowo Numer komisji: 3 Remiza OSP w Pietkowie
Piliki Numer komisji: 4 Ośrodek Kultury Lokalnej w Pilikach
Ploski Numer komisji: 9 Remiza Strażacka w Ploskach
Płaska Numer komisji: 1 Centrum Informacji Turystycznej
Płaska Numer komisji: 2 Centrum Informacji Turystycznej
Płociczno-Tartak Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak
Płonka Kościelna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Płonce Kościelnej
Pniewo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Pobikry Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Pobikrach
Poddubówek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Poddubówku
Podgórze Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Podozierany Numer komisji: 6 Świetlica w Podozieranach
Pogorzałki Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury w Pogorzałkach
Pogorzelec Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Pogorzelcu
Pokaniewo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Pokaniewie
Policzna Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Policznej
Popławce Numer komisji: 4 Budynek po byłej Szkole Podstawowej
Popławy Numer komisji: 3 Remiza OSP Popławy
Poryte Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Porytem
Poryte-Jabłoń Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Porytem-Jabłoni
Poświętne Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury w Poświętnem
Potasznia Numer komisji: 5 Centrum Kształcenia na Odległość w Potaszni
Proniewicze Numer komisji: 6 Ośrodek Kultury Lokalnej w Proniewiczach
Przebród Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie
Przerośl Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Przerośl Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Przeździecko-Mroczki Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Przeździecko-Mroczkach
Przytulanka Numer komisji: 10 Świetlica wiejska Przytulanka
Przytuły Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Przytuły Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Ptaki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Puchały Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Puńsk Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Puńsk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Raczki Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Raczki Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Raczki Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury
Radule Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Radziłów Numer komisji: 8 Biblioteka Samorządowa w Radziłowie
Radziszewo Stare Numer komisji: 11 filia Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu
Rafałówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Rafałówce
Rajgród Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Rajgrodzie
Rajsk Numer komisji: 8 Wiejski Dom Kultury w Rajsku
Rakowo-Boginie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Reszkowce Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Reszkowcach
Rogacze Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna w Rogaczach
Rogienice Wielkie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Rogienicach Wielkich
Rogowo Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Rogowie
Rosochate Kościelne Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem
Różanystok Numer komisji: 6 Gimnazjum w Różanymstoku
Ruda Numer komisji: 3 Przedszkole w Rudzie
Rudka Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Rudce
Rutka-Tartak Numer komisji: 1 Urząd Gminy Rutka-Tartak
Rutka-Tartak Numer komisji: 3 Remiza OSP
Rutki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa (sala lekcyjna)
Rutki-Kossaki Numer komisji: 1 Urząd Gminy Rutki Sala konferencyjna
Rutki-Kossaki Numer komisji: 5 Urząd Stanu Cywilnego w Rutkach
Rutki Nowe Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Ryboły Numer komisji: 7 Wiejski Dom Kultury w Rybołach
Rydzewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Rydzewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Rydzewie
Rygałówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Rygałówce
Rynki Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Saniki Numer komisji: 3 Budynek OSP
Sejny Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury w Sejnach
Sejny Numer komisji: 1 Urząd Gminy Sejny
Sejny Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego Hubala w Sejnach
Sejny Numer komisji: 3 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sejnach
Sejny Numer komisji: 4 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sejnach
Sidory Numer komisji: 5 Remiza OSP
Sidra Numer komisji: 1 Lokal po byłej aptece przy Urzędzie Gminy w Sidrze
Sidra Numer komisji: 4 Sidrzański Ośrodek Kultury w Sidrze
Siekierki Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Sielc Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska we wsi Sielc
Siemianówka Numer komisji: 3 Świetlica samorządowa w Siemianówce
Siemiatycze Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Siemiatyczach
Siemiatycze Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka Publiczna w Siemiatyczach
Siemiatycze Numer komisji: 2 Siemiatycki Ośrodek Kultury w Siemiatyczach
Siemiatycze Numer komisji: 3 Siemiatycki Ośrodek Kultury w Siemiatyczach
Siemiatycze Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siemiatyczach
Siemiatycze Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 3 w Siemiatyczach
Siemiatycze Numer komisji: 6 Hala widowiskowo-sportowa w Siemiatyczach
Siemiatycze Numer komisji: 7 Przedszkole Nr 5 w Siemiatyczach
Siemiatycze Numer komisji: 8 Miejska Biblioteka Publiczna w Siemiatyczach
Siemiatycze Numer komisji: 9 Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Siemiatyczach
Siemiatycze Numer komisji: 10 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach Szpital Powiatowy w Siemiatyczach
Siemiatycze-Stacja Numer komisji: 6 Centrum Kulturalno-Wypoczynkowe w Siemiatyczach-Stacji
Siemichocze Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Siemichoczach
Sierki Numer komisji: 8 Świetlica wiejska
Sieruciowce Numer komisji: 4 Budynek Szkoły Podstawowej
Siwki Numer komisji: 5 Remiza OSP
Skaje Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Skiwy Małe Numer komisji: 8 Swietlica Wiejska w Skiwach Małych
Skórzec Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska w Skórcu
Słucz Numer komisji: 3 była Filia nr 1 Biblioteki Samorządowej
Słuczanka Numer komisji: 4 Świetlica w Słuczance
Smolany Numer komisji: 2 Świetlica
Smolniki Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Sobiatyno Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna w Sobiatynie
Sobolewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Sobolewie
Sochonie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Sokolany Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Sokolanach
Sokole Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Sokolu
Sokołda Numer komisji: 4 Świetlica Strażnicy OSP
Sokoły Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Sokoły Numer komisji: 3 Centrum Kulturalno-Biblioteczne
Sokoły Numer komisji: 4 Urząd Gminy
Sokółka Numer komisji: 1 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 3 Przedszkole Nr 4 w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 4 Sokólski Ośrodek Kultury w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 5 w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Sokółce (hala sportowa)
Sokółka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 8 Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Walerego Wróblewskiego w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 17 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Srebrna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Srebrnej
Srebrny Borek Numer komisji: 9 Remiza Strażacka w Srebrnym Borku
Stadniki Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Stara Kamionka Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Starej Kamionce
Stara Łomża przy Szosie Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Stara Rozedranka Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance
Stara Ruś Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Starej Rusi
Stare Bożejewo Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa (sala lekcyjna)
Stare Zakrzewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Starym Zakrzewie
Stary Folwark Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku
Stary Gromadzyn Numer komisji: 8 Remiza OSP w Starym Gromadzynie
Stary Kornin Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Starym Korninie
Stary Laskowiec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Starym Laskowcu
Stary Skarżyn Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Starym Skarżynie
Stawiski Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Stawiskach
Stawiski Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stawiskach
Stawiski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach
Stawiski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach
Strabla Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w Strabli
Studzianki Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Sucha Wieś Numer komisji: 6 Remiza OSP
Suchodolina Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Suchodolinie
Suchowola Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Suchowoli
Suchowola Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Suchowola Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Suchowola Numer komisji: 5 Kino Kometa
Sulewo-Kownaty Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Supraśl Numer komisji: 1 Sportowa Szkoła Podstawowa w Supraślu
Supraśl Numer komisji: 2 Sportowa Szkoła Podstawowa w Supraślu
Supraśl Numer komisji: 9 Sportowa Szkoła Podstawowa w Supraślu
Supraśl Numer komisji: 10 Szpital Uzdrowiskowy w Supraślu
Surały Numer komisji: 4 Świetlica
Suraż Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Surażu
Suwałki Numer komisji: 1 Przedszkole nr 1
Suwałki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Kazimierza Aleksandra Hamerszmita wejście A
Suwałki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Kazimierza Aleksandra Hamerszmita wejście B
Suwałki Numer komisji: 4 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
Suwałki Numer komisji: 5 Żłobek Miejski w Suwałkach
Suwałki Numer komisji: 6 Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej
Suwałki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Aleksandry Piłsudskiej
Suwałki Numer komisji: 7 Urząd Gminy Suwałki
Suwałki Numer komisji: 8 Przedszkole nr 2
Suwałki Numer komisji: 9 Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Suwałki Numer komisji: 10 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Edwarda Franciszka Szczepanika
Suwałki Numer komisji: 11 Urząd Miejski w Suwałkach
Suwałki Numer komisji: 12 Przychodnia Lekarska
Suwałki Numer komisji: 13 Zespół Szkół Technicznych
Suwałki Numer komisji: 14 Zespół Szkół nr 1
Suwałki Numer komisji: 15 Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Suwałki Numer komisji: 16 Przedszkole nr 3 im. Ojca Świętego Jana Pawła II
Suwałki Numer komisji: 17 Filia nr 3 Biblioteki Publicznej
Suwałki Numer komisji: 18 Filia nr 2 Biblioteki Publicznej
Suwałki Numer komisji: 19 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Suwałki Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Alfreda Wierusz-Kowalskiego wejście A
Suwałki Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Alfreda Wierusz-Kowalskiego wejście B
Suwałki Numer komisji: 22 Przedszkole nr 10 im. Marii Konopnickiej
Suwałki Numer komisji: 23 Dom Pomocy Społecznej Kalina
Suwałki Numer komisji: 24 Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
Suwałki Numer komisji: 25 Przedszkole nr 7
Suwałki Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa nr 7 wejście A
Suwałki Numer komisji: 27 ZBM TBS sp. z o. o.
Suwałki Numer komisji: 28 Przedszkole nr 6
Suwałki Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa nr 7 wejście B
Suwałki Numer komisji: 30 Przedszkole nr 5 z Oddziałem Integracyjnym
Suwałki Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich
Suwałki Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi wejście C
Suwałki Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi wejście B
Suwałki Numer komisji: 34 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi wejście A
Suwałki Numer komisji: 35 Areszt Śledczy
Suwałki Numer komisji: 36 Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Suwałki Numer komisji: 37 Szpital Wojewódzki im. dr Ludwika Rydygiera
Suwałki Numer komisji: 38 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacji w Suwałkach
Sypnie Nowe Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Szczepankowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Szczepankowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Szczuczyn Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Szczuczyn Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szczuczynie
Szczuczyn Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Szepietowo Numer komisji: 1 sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Szepietowie
Szepietowo Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
Szmurły Numer komisji: 8 Izba Tradycji Regionalnej i Rolnictwa w Szmurłach
Sztabin Numer komisji: 1 Remiza OSP
Szudziałowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Szudziałowo Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Szumowo Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie
Szumowo Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Szumowie
Szymki Numer komisji: 9 Ośrodek Zdrowia w Szymkach
Szypliszki Numer komisji: 1 Świetlica Gminna w Szypliszkach
Śledzianów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Śledzianowie
Śniadowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Śniadowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Śniadowo Numer komisji: 5 Gminny Ośrodek Kultury
Średnica-Maćkowięta Numer komisji: 3 Ochotnicza Straż Pożarna w Średnicy-Maćkowiętach
Święck Wielki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim
Świrydy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Domanowie, Szkoła Filialna w Świrydach
Tabędz Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Tabędzu
Tołcze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Tołczach
Topczewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. księdza Franciszka Jakuba Falkowskiego w Topczewie
Topolany Numer komisji: 5 Świetlica w Topolanach
Tryczówka Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Tryczówce
Trzcianne Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Trzciannem
Trzcianne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka w Trzciannem
Trześcianka Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Trześciance
Turośl Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego
Turośl Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego
Turośń Dolna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Turośni Dolnej
Turośń Kościelna Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Turośni Kościelnej
Tykocin Numer komisji: 1 Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie
Tyniewicze Duże Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Tyniewiczach Dużych
Uhowo Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Uhowie
Uhowo Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej w Uhowie
Wagi Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Waliły-Stacja Numer komisji: 8 Nadleśnictwo Waliły w Waliłach-Stacji
Wałki Numer komisji: 3 Budynek byłej szkoły podstawowej w Wałkach
Wasilków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ks. W. Rabczyńskiego
Wasilków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. króla Zygmunta Augusta
Wasilków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. króla Zygmunta Augusta
Wasilków Numer komisji: 4 Przedszkole
Wasilków Numer komisji: 5 Przedszkole
Wądołki-Bućki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Wądołkach-Bućkach
Wąsosz Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Wąsosz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wąsoszu
Widugiery Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Wiercień Duży Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Wiercieniu Dużym
Wierciochy Numer komisji: 7 Remiza OSP
Wierzbowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Wierzbowie
Wierzchlesie Numer komisji: 3 Remiza OSP
Wilamowo Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska
Wilanowo Numer komisji: 1 Wiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Wilanowie
Winna-Poświętna Numer komisji: 10 Remiza Strażacka w Winnej-Poświętnej
Wiśniewo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Wiśniewie
Wizna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Wiźnie (sala gimnastyczna mała)
Wizna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wiźnie (hala sportowa)
Wiżajny Numer komisji: 1 Świetlica Gminna
Wiżajny Numer komisji: 2 Urząd Gminy Wiżajny
Wnory-Kużele Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Wojnówka Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Wojnówce
Wojny-Krupy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Wojnach-Krupach
Wojtkowice Stare Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Wojtkowicach Starych
Wola Zambrowska Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Woli Zambrowskiej
Woźnawieś Numer komisji: 2 Remiza OSP w Woźnejwsi
Wólka Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Wólka Wygonowska Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Wólce Wygonowskiej
Wroceń Numer komisji: 5 Budynek po Szkole Podstawowej we Wroceniu
Wygoda Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Wykowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Wykowie
Wysokie Mazowieckie Numer komisji: 1 Urząd Gminy Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie Numer komisji: 1 Miejski Zespół Szkół w Wysokiem Mazowieckiem
Wysokie Mazowieckie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
Wysokie Mazowieckie Numer komisji: 3 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem
Wysokie Mazowieckie Numer komisji: 4 Przedszkole Miejskie Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
Wysokie Mazowieckie Numer komisji: 5 Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem
Wysokie Mazowieckie Numer komisji: 6 Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem
Wyszki Numer komisji: 3 Gminne Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Wyszkach
Wyszonki Kościelne Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Wyszowate Numer komisji: 3 Świetlica w Wyszowatych
Zabiele Numer komisji: 3 Centrum Kultury Gminy Kolno w Zabielu
Zabłudów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Zabłudowie
Zabłudów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Zabłudowie
Zabłudów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Zabłudowie
Zabrodzie Numer komisji: 3 Budynek po byłym Domu Nauczyciela w Zabrodziu
Zaleszany Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Zaleszanach
Załuki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Załukach
Zambrów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 4
Zambrów Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Zambrów Numer komisji: 3 Miejskie Przedszkole Nr 1
Zambrów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zambrów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zambrów Numer komisji: 6 Miejska Biblioteka Publiczna
Zambrów Numer komisji: 7 Żłobek Miejski
Zambrów Numer komisji: 8 Miejski Ośrodek Kultury
Zambrów Numer komisji: 9 Miejskie Przedszkole Nr 5
Zambrów Numer komisji: 10 Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego
Zambrów Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 3
Zambrów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3
Zambrów Numer komisji: 13 Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
Zambrów Numer komisji: 14 Szpital Powiatowy w Zambrowie
Zambrzyce-Króle Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Zambrzycach-Królach
Zaręby-Jartuzy Numer komisji: 10 Remiza Strażacka w Zarębach Jartuzach
Zaskrodzie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Zaskrodziu
Zastocze Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Zastoczu
Zaścianki Numer komisji: 6 ADAMPOL S. A.
Zawady Numer komisji: 1 Sala Widowiskowa Urzędu Gminy Zawady
Zawyki Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Zbójna Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Zbójna Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Zbucz Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Zbuczu
Zdręby Numer komisji: 4 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Zdrębach
Zelwa Numer komisji: 4 Budynek po Szkole Podstawowej w Zelwie
Złotoria Numer komisji: 3 Remiza OSP w Złotorii
Zubry Numer komisji: 7 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zubrach
Zwierki Numer komisji: 5 Była Szkoła Podstawowa w Zwierkach
Zwierzyniec Wielki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Wielkim
Żarnowo Drugie Numer komisji: 1 Centrum Kultury i Biblioteka Gminy Augustów w Żarnowie
Żegary Numer komisji: 3 Świetlica OSP w Żegarach
Żubryn Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasionowie z siedzibą w Żubrynie
Żurobice Numer komisji: 2 Świetlica OSP w Żurobicach
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!