Znaleziono: 622 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Ankamaty Numer komisji: 8 Świetlica Ankamaty
Bałdowo Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Bałdowie
Barcice Numer komisji: 1 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Barcicach
Barlewiczki Numer komisji: 11 Zespół Szkół Zawodowych Barlewiczki
Barłożno Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Senatora Feliksa Bolta w Barłożnie
Bączek Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Skarszewach Filia w Bączku
Bągart Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bągarcie
Bąkowo Numer komisji: 4 Budynek gospodarczy (świetlica wiejska)
Bielawki Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Bobowo Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobowie
Borkowo Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkowie
Borkowo Numer komisji: 14 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkowie
Boroszewo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Boroszewie
Borowina Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Trzepowie
Borzechowo Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Brachlewo Numer komisji: 9 Zielona Szkoła w Brachlewie
Bronowo Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Bronowie
Bruk Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Bruku-sala gimnastyczna
Brzuśce Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Brzuścach
Bukowiny Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Bukowinach
Bukowo Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Bytonia Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Cedry Małe Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Cedrach Małych
Cedry Wielkie Numer komisji: 2 Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich
Cieplewo Numer komisji: 11 Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
Cieszymowo Numer komisji: 4 Świetlica Cieszymowo
Cygany Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Cyganach
Czarlin Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Czarlinie
Czarna Woda Numer komisji: 1 Miejska Biblioteka Publiczna w Czarnej Wodzie
Czarna Woda Numer komisji: 2 Przedszkole Publiczne w Czarnej Wodzie
Czarne Dolne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Czarnem Dolnem
Czerniewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Czerniewie
Czernin Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Czerninie
Dalwin Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Dalwinie
Damaszka Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Damaszce
Dąbrówka Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce
Dąbrówka Malborska Numer komisji: 5 Remiza OSP
Dąbrówka Tczewska Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce
Drewnica Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy
Dworek Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Dworku
Dzierzgoń Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu-budynek główny
Dzierzgoń Numer komisji: 2 Sala Sportowa Zespołu Szkół im. K. C. Norwida w Dzierzgoniu
Dzierzgoń Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu-Centrum sportowo-rekreacyjne
Gardeja Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Gardei
Gdańsk Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 20
Gdańsk Numer komisji: 2 Projektornia Gdański Archipelag Kultury
Gdańsk Numer komisji: 3 STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS
Gdańsk Numer komisji: 4 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10
Gdańsk Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10
Gdańsk Numer komisji: 6 Zespół Szkół Morskich
Gdańsk Numer komisji: 7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
Gdańsk Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 55
Gdańsk Numer komisji: 9 Gdańska Organizacja Turystyczna
Gdańsk Numer komisji: 10 Dom Sztuki-Gdański Archipelag Kultury
Gdańsk Numer komisji: 11 Dom Sztuki-Gdański Archipelag Kultury
Gdańsk Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 11
Gdańsk Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 11
Gdańsk Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 72
Gdańsk Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 61
Gdańsk Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 61
Gdańsk Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 62
Gdańsk Numer komisji: 18 Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1
Gdańsk Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 88
Gdańsk Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 29 Fundacji Familijny Poznań
Gdańsk Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 59
Gdańsk Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 56
Gdańsk Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa Nr 56
Gdańsk Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa Nr 16
Gdańsk Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa Nr 16
Gdańsk Numer komisji: 27 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2
Gdańsk Numer komisji: 28 Przedszkole Nr 24
Gdańsk Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Nr 40
Gdańsk Numer komisji: 30 I Liceum Ogólnokształcące
Gdańsk Numer komisji: 31 Nadbałtyckie Centrum Kultury
Gdańsk Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 26
Gdańsk Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa Nr 50
Gdańsk Numer komisji: 34 Pałac Młodzieży
Gdańsk Numer komisji: 35 Szkoła Podstawowa Nr 67
Gdańsk Numer komisji: 36 Szkoła Podstawowa Nr 65
Gdańsk Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa Nr 4
Gdańsk Numer komisji: 38 Szkoły Ekonomiczno-Handlowe
Gdańsk Numer komisji: 39 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6
Gdańsk Numer komisji: 40 Urząd Miejski w Gdańsku
Gdańsk Numer komisji: 41 Szkoła Podstawowa Nr 21
Gdańsk Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa Nr 86
Gdańsk Numer komisji: 43 Szkoła Podstawowa Nr 86
Gdańsk Numer komisji: 44 Szkoła Podstawowa Nr 12
Gdańsk Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa Nr 12
Gdańsk Numer komisji: 46 Szkoła Podstawowa Nr 12
Gdańsk Numer komisji: 47 Szkoła Podstawowa Nr 12
Gdańsk Numer komisji: 48 Przedszkole Ujeścisko Sp. z o. o.
Gdańsk Numer komisji: 49 Przedszkole Publiczne Słoneczna Kraina Ujeścisko
Gdańsk Numer komisji: 55 Szkoła Podstawowa Nr 19
Gdańsk Numer komisji: 56 Szkoła Podstawowa Nr 19
Gdańsk Numer komisji: 57 Szkoła Podstawowa Nr 19
Gdańsk Numer komisji: 58 Morskie Przedszkole
Gdańsk Numer komisji: 59 Morska Szkoła Podstawowa
Gdańsk Numer komisji: 60 Morskie Przedszkole
Gdańsk Numer komisji: 61 Szkoła Podstawowa Nr 47
Gdańsk Numer komisji: 62 Przedszkole Niepubliczne RADOSNY ZAKĄTEK
Gdańsk Numer komisji: 63 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7
Gdańsk Numer komisji: 64 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7
Gdańsk Numer komisji: 65 Szkoła Podstawowa Nr 8
Gdańsk Numer komisji: 66 Szkoła Podstawowa Nr 8
Gdańsk Numer komisji: 67 Szkoła Podstawowa Nr 8
Gdańsk Numer komisji: 68 Szkoła Podstawowa Nr 8
Gdańsk Numer komisji: 69 Szkoła Podstawowa Nr 85
Gdańsk Numer komisji: 70 Szkoła Podstawowa Nr 85
Gdańsk Numer komisji: 71 Szkoła Podstawowa Nr 85
Gdańsk Numer komisji: 72 Przedszkole Nr 82
Gdańsk Numer komisji: 73 Przedszkole Nr 82
Gdańsk Numer komisji: 75 Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego Filia SSM
Gdańsk Numer komisji: 76 Szkoła Podstawowa Nr 14
Gdańsk Numer komisji: 77 Szkoła Podstawowa Nr 14
Gdańsk Numer komisji: 78 Szkoła Podstawowa Nr 58
Gdańsk Numer komisji: 79 Szkoła Podstawowa Nr 58
Gdańsk Numer komisji: 80 Gdańskie Nieruchomości
Gdańsk Numer komisji: 81 Szkoła Podstawowa Nr 43
Gdańsk Numer komisji: 82 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
Gdańsk Numer komisji: 83 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
Gdańsk Numer komisji: 84 Szkoła Podstawowa Nr 1
Gdańsk Numer komisji: 85 Szkoła Podstawowa Nr 1
Gdańsk Numer komisji: 86 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12
Gdańsk Numer komisji: 87 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi
Gdańsk Numer komisji: 88 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi
Gdańsk Numer komisji: 89 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi
Gdańsk Numer komisji: 90 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi
Gdańsk Numer komisji: 91 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi
Gdańsk Numer komisji: 92 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRZYCHODNIA MORENA Sp. z o. o.
Gdańsk Numer komisji: 93 Rada Dzielnicy Aniołki
Gdańsk Numer komisji: 94 Szkoła Podstawowa Nr 15
Gdańsk Numer komisji: 95 Szkoła Podstawowa Nr 69
Gdańsk Numer komisji: 96 Szkoła Podstawowa Nr 38
Gdańsk Numer komisji: 97 Szkoła Podstawowa Nr 38
Gdańsk Numer komisji: 98 Szkoły im. Św. Jana de La Salle
Gdańsk Numer komisji: 99 Szkoła Podstawowa Nr 27
Gdańsk Numer komisji: 100 Szkoła Podstawowa Nr 39
Gdańsk Numer komisji: 101 Szkoła Podstawowa Nr 39
Gdańsk Numer komisji: 102 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13
Gdańsk Numer komisji: 103 Szkoła Podstawowa Nr 45
Gdańsk Numer komisji: 104 Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
Gdańsk Numer komisji: 105 Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o. o.
Gdańsk Numer komisji: 106 Polska Akademia Nauk Oddział w Gdańsku
Gdańsk Numer komisji: 107 Przedszkole Nr 4
Gdańsk Numer komisji: 108 Pomorskie Szkoły Rzemiosł
Gdańsk Numer komisji: 109 Szkoły Okrętowe i Techniczne CONRADINUM
Gdańsk Numer komisji: 110 Szkoła Podstawowa Nr 17
Gdańsk Numer komisji: 111 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1
Gdańsk Numer komisji: 112 WINDA-Gdański Archipelag Kultury
Gdańsk Numer komisji: 113 Szkoła Podstawowa Nr 52
Gdańsk Numer komisji: 114 Szkoła Podstawowa Nr 52
Gdańsk Numer komisji: 115 Szkoła Podstawowa Nr 52
Gdańsk Numer komisji: 116 Szkoła Podstawowa Nr 24
Gdańsk Numer komisji: 117 Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa
Gdańsk Numer komisji: 118 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
Gdańsk Numer komisji: 119 Szkoła Podstawowa Nr 49
Gdańsk Numer komisji: 120 XIX Liceum Ogólnokształcące
Gdańsk Numer komisji: 121 II Liceum Ogólnokształcące
Gdańsk Numer komisji: 122 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
Gdańsk Numer komisji: 123 Rada Dzielnicy Strzyża
Gdańsk Numer komisji: 124 Państwowe Szkoły Budownictwa
Gdańsk Numer komisji: 125 Szkoła Podstawowa Nr 48
Gdańsk Numer komisji: 126 Szkoła Podstawowa Nr 48
Gdańsk Numer komisji: 127 Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA
Gdańsk Numer komisji: 128 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8
Gdańsk Numer komisji: 129 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8
Gdańsk Numer komisji: 130 XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gdańsk Numer komisji: 131 XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gdańsk Numer komisji: 132 Szkoła Podstawowa Nr 92
Gdańsk Numer komisji: 133 Szkoła Podstawowa Nr 92
Gdańsk Numer komisji: 134 Przedszkole Nr 86
Gdańsk Numer komisji: 135 Przedszkole Nr 86
Gdańsk Numer komisji: 136 Szkoła Podstawowa Nr 80
Gdańsk Numer komisji: 137 Szkoła Podstawowa Nr 80
Gdańsk Numer komisji: 138 Szkoła Podstawowa Nr 79
Gdańsk Numer komisji: 139 Szkoła Podstawowa Nr 79
Gdańsk Numer komisji: 140 XXI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi
Gdańsk Numer komisji: 141 XXI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi
Gdańsk Numer komisji: 142 XXI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi
Gdańsk Numer komisji: 143 Zespół Szkół Kreowania Wizerunku
Gdańsk Numer komisji: 144 Szkoła Podstawowa Nr 44
Gdańsk Numer komisji: 145 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Gdańsk Numer komisji: 146 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Gdańsk Numer komisji: 147 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Gdańsk Numer komisji: 148 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Gdańsk Numer komisji: 149 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia na Czerwonym Dworze-Biblioteka bez Barier
Gdańsk Numer komisji: 150 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 11
Gdańsk Numer komisji: 151 Zespół Szkół Specjalnych Nr 2
Gdańsk Numer komisji: 152 Zespół Szkół Specjalnych Nr 2
Gdańsk Numer komisji: 153 Osiedlowy Dom Kultury PSM KOLEJARZ
Gdańsk Numer komisji: 154 Szkoła Podstawowa Nr 46
Gdańsk Numer komisji: 155 Szkoła Podstawowa Nr 82
Gdańsk Numer komisji: 156 Szkoła Podstawowa Nr 7
Gdańsk Numer komisji: 157 Pozytywna Szkoła Podstawowa
Gdańsk Numer komisji: 158 Szkoła Podstawowa Nr 84
Gdańsk Numer komisji: 159 Szkoła Podstawowa Nr 83
Gdańsk Numer komisji: 160 Szkoła Podstawowa Nr 60
Gdańsk Numer komisji: 161 Szkoła Podstawowa Nr 60
Gdańsk Numer komisji: 162 Szkoła Podstawowa Nr 77
Gdańsk Numer komisji: 163 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących
Gdańsk Numer komisji: 164 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących
Gdańsk Numer komisji: 165 Szkoła Podstawowa Nr 89
Gdańsk Numer komisji: 166 Szkoła Podstawowa Nr 89
Gdańsk Numer komisji: 167 Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych
Gdańsk Numer komisji: 168 RSM BUDOWLANI Klub Osiedlowy AD-REM
Gdańsk Numer komisji: 169 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu
Gdańsk Numer komisji: 170 Szkoła Podstawowa Nr 23
Gdańsk Numer komisji: 171 Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Fregata
Gdańsk Numer komisji: 172 V Liceum Ogólnokształcące
Gdańsk Numer komisji: 173 Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddziałami Sportowymi
Gdańsk Numer komisji: 174 Zespół Szkół Specjalnych Nr 2
Gdańsk Numer komisji: 175 Uniwersytet Gdański Wydział Prawa i Administracji
Gdańsk Numer komisji: 176 Gdańska Szkoła Szermierki
Gdańsk Numer komisji: 177 Szkoła Podstawowa Nr 81
Gdańsk Numer komisji: 178 Szkoła Podstawowa Nr 81
Gdańsk Numer komisji: 179 Szkoła Podstawowa Nr 81
Gdańsk Numer komisji: 180 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Gdańsk Numer komisji: 181 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Gdańsk Numer komisji: 182 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ OSTOJA
Gdańsk Numer komisji: 183 ZAKŁAD KARNY
Gdańsk Numer komisji: 184 Areszt Śledczy
Gdańsk Numer komisji: 185 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital im. Mikołaja Kopernika
Gdańsk Numer komisji: 186 SP ZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku
Gdańsk Numer komisji: 187 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital im. Mikołaja Kopernika
Gdańsk Numer komisji: 188 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE
Gdańsk Numer komisji: 189 SZPITALE POMORSKIE Sp. z o. o.
Gdańsk Numer komisji: 190 Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza
Gdańsk Numer komisji: 191 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE
Gdańsk Numer komisji: 192 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital Św. Wojciecha
Gdańsk Numer komisji: 193 STOWARZYSZENIE DOMU OPIEKI Złota Jesień
Gdańsk Numer komisji: 194 Centrum Pomocowe Caritas im. Jana Pawła II
Gdańsk Numer komisji: 195 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ POLANKI
Gdańsk Numer komisji: 196 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ
Gdańsk Numer komisji: 197 Dom Studencki nr 3, Politechnika Gdańska
Gdańsk Numer komisji: 198 Dom Studencki nr 8, Politechnika Gdańska
Gdańsk, Chełm Numer komisji: 74 Szkoła Podstawowa Nr 8
Gdańsk, Jasień Numer komisji: 50 Szkoła Podstawowa Nr 85
Gdańsk, Jasień Numer komisji: 51 Szkoła Podstawowa Nr 85
Gdańsk, Śródmieście Numer komisji: 21 Zespół Szkół Samochodowych
Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice Numer komisji: 52 Szkoła Podstawowa Nr 86
Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice Numer komisji: 53 Szkoła Podstawowa Nr 86
Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice Numer komisji: 54 Szkoła Podstawowa Nr 86
Gniew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewie
Gniew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewie
Gniew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewie
Gniew Numer komisji: 4 Sala Ślubów (pok. 109) Urzędu Miasta i Gminy Gniew
Gniew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 2 w Gniewie
Gniew Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 2 w Gniewie
Gniew Numer komisji: 16 Dom Pomocy Społecznej w Gniewie
Godziszewo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Godziszewie
Gościszewo Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Gościszewie
Górki Numer komisji: 6 Dwór w Górkach
Grabiny-Zameczek Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grabinach-Zameczku
Grabowo Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Grabowie
Gręblin Numer komisji: 6 Świetlico-remiza w Gręblinie
Huta Kalna Numer komisji: 3 Budynek byłej Szkoły w Hucie Kalnej
Jabłowo Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jabłowie
Jabłówko Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Jabłówku
Jagatowo Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Jagatowie
Janowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Janowie
Jantar Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Jantarze
Jasna Numer komisji: 5 Świetlica Jasna
Jazowa Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Jazowej
Jeleń Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Jeleniu
Jodłowno Numer komisji: 1 Remiza Strażacka w Jodłownie
Juszkowo Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Juszkowie
Kaliska Numer komisji: 1 Remiza OSP
Kaliska Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Kamionka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kamionce
Kasparus Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Kasparusie
Kąty Rybackie Numer komisji: 2 Świetlica w Kątach Rybackich
Kępki Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Kępkach
Kleszczewo Kościerskie Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Klonówka Numer komisji: 6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Klonówce
Kłodawa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kłodawie
Kmiecin Numer komisji: 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kmiecinie
Kokoszkowy Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach
Kolbudy Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Kolbudach (sala GOK)
Kolbudy Numer komisji: 2 Zespół Kształcenia i Wychowania w Kolbudach
Kolbudy Numer komisji: 7 Urząd Gminy w Kolbudach (pok. 101 - sala ślubów)
Kolincz Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Kolinczu
Kolnik Numer komisji: 7 Fundacja Żyć godnie w Kolniku
Kołodzieje Numer komisji: 14 Budynek po Szkole Podstawowej w Kołodziejach
Kończewice Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Kończewicach
Kopytkowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kopytkowie
Korzeniewo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Korzeniewie
Koszwały Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Koszwałach
Kościelna Jania Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Kościelnej Jani
Koteże Numer komisji: 18 Świetlica Wiejska w Koteżach
Kowale Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kowalach
Kowale Numer komisji: 6 Dom Kultury w Kowalach
Krasna Łąka Numer komisji: 3 Świetlica Krasna Łąka
Krąg Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Kręgu
Królewo Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Krynica Morska Numer komisji: 1 sala narad przy Urzędzie Miasta
Krzywe Koło Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Krzywym Kole
Kulice Numer komisji: 11 Dzienny Dom Senior Plus
Kursztyn Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Kursztynie
Kwidzyn Numer komisji: 1 Przedszkole Niepubliczne Promyk
Kwidzyn Numer komisji: 2 Przedszkole Niepubliczne Promyk
Kwidzyn Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
Kwidzyn Numer komisji: 4 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Kwidzyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. mjra Henryka Sucharskiego sala gimnastyczna
Kwidzyn Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
Kwidzyn Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
Kwidzyn Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 6 im dr Władysława Gębika
Kwidzyn Numer komisji: 9 Przedszkole Niepubliczne Nr 2
Kwidzyn Numer komisji: 10 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Kwidzyn Numer komisji: 11 Hala Widowiskowo-Sportowa
Kwidzyn Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zjednoczonej Europy
Kwidzyn Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zjednoczonej Europy
Kwidzyn Numer komisji: 14 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Kwidzyn Numer komisji: 15 Kwidzyńskie Centrum Kultury
Kwidzyn Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zjednoczonej Europy
Kwidzyn Numer komisji: 17 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
Kwidzyn Numer komisji: 18 Kwidzyńskie Centrum Kultury-Kinoteatr
Kwidzyn Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Adama Mickiewicza
Kwidzyn Numer komisji: 20 Dom Pomocy Społecznej
Kwidzyn Numer komisji: 21 Budynek Zakładu Utylizacji Odpadów sp. z o. o
Kwidzyn Numer komisji: 22 „Zdrowie” Sp. z o. o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Kwidzyn Numer komisji: 23 Dom Pomocy Społecznej
Kwidzyn Numer komisji: 24 Zakład Karny
Lalkowy Numer komisji: 4 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Lalkowach
Lasowice Wielkie Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Lasowicach Wielkich
Lichnowy Numer komisji: 1 Świetlica środowiskowa Nazaret w Lichnowach
Licze Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Liczu
Lignowy Szlacheckie Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Linowiec Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Linowcu
Lipia Góra Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Lipinka Numer komisji: 4 Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki Świetlica wiejska w Lipince
Lipinki Szlacheckie Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Lipinkach Szlacheckich
Lisewo Malborskie Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Lisewie Malborskim
Lubichowo Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie
Lubichowo Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie
Lubieszewo Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska w Lubieszewie
Lubiszewo Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Lubiszewie
Lubochowo Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Lubochowie
Łęgowo Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia 70 w Łęgowie
Malbork Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 3
Malbork Numer komisji: 1 Urząd Gminy Malbork
Malbork Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy
Malbork Numer komisji: 3 Powiatowy Urząd Pracy
Malbork Numer komisji: 4 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 1
Malbork Numer komisji: 5 Świetlica Malborskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Malbork Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 1
Malbork Numer komisji: 7 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Malbork Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 5
Malbork Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 5
Malbork Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 8
Malbork Numer komisji: 11 Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień
Malbork Numer komisji: 12 Placówka Wsparcia Dziennego Stacja Malbork +
Malbork Numer komisji: 13 Przedszkole Niepubliczne „Pod Kasztanami
Malbork Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 2
Malbork Numer komisji: 15 Ośrodek Sportu i Rekreacji
Malbork Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 9
Malbork Numer komisji: 17 Przedszkole nr 5
Malbork Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 6
Malbork Numer komisji: 19 Dom Pomocy Społecznej w Malborku
Malbork Numer komisji: 20 Zakład Karny w Malborku
Malbork Numer komisji: 21 Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o Szpital w Malborku
Mała Słońca Numer komisji: 2 Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego w Małej Słońcy
Mareza Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Marezie
Marynowy Numer komisji: 13 Budynek Szkoły Podstawowej w Lubieszewie
Marzęcino Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie
Mierzeszyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mierzeszynie
Mikołajki Pomorskie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich
Mikołajki Pomorskie Numer komisji: 2 Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne w Mikołajkach Pomorskich
Mikoszewo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Mikoszewie
Miłobądz Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Obrońców Pomorza Gdańskiego w Miłobądzu
Miłoradz Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Morany Numer komisji: 11 Świetlica Morany
Morawy Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Morawach
Morzeszczyn Numer komisji: 1 Świetlica Urzędu Gminy
Myślice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Myślicach
Nebrowo Wielkie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Nebrowie Wielkim
Nicponia Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska w Nicponi
Nowa Cerkiew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi
Nowa Cerkiew Numer komisji: 2 Filia Szkoły Podstawowej w Nowej Cerkwi
Nowa Kościelnica Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Nowej Kościelnicy
Nowa Wieś Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
Nowa Wieś Malborska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Malborskiej
Nowa Wieś Rzeczna Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska w Nowej Wsi Rzecznej
Nowa Wieś Rzeczna Numer komisji: 20 Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Medpharma w Nowej Wsi Rzecznej
Nowiec Numer komisji: 3 Świetlica Nowiec
Nowy Dwór Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze
Nowy Dwór Gdański Numer komisji: 1 Urząd Miejski
Nowy Dwór Gdański Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka
Nowy Dwór Gdański Numer komisji: 3 Żuławski Park Historyczny
Nowy Dwór Gdański Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Nowy Dwór Gdański Numer komisji: 5 Miejskie Obiekty Sportowe
Nowy Dwór Gdański Numer komisji: 6 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Żuławskiej w Nowym Dworze Gdańskim
Nowy Dwór Gdański Numer komisji: 7 Miejskie Przedszkole Nr 4
Nowy Dwór Gdański Numer komisji: 8 Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim
Nowy Dwór Gdański Numer komisji: 15 Szpital w Nowym Dworze Gdańskim
Nowy Staw Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Nowym Stawie
Nowy Staw Numer komisji: 2 Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki Nowostawski Ośrodek Kultury w Nowym Stawie
Nowy Staw Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wincentego Pola w Nowym Stawie
Nygut Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Bolesławowie
Obrzynowo Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Obrzynowie
Ocypel Numer komisji: 5 Świetlica w Ocyplu
Opalenie Numer komisji: 11 Zespół Szkół w Opaleniu
Osieczna Numer komisji: 1 Sala widowiskowa w Osiecznej
Osiek Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy w Osieku
Osiek Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Osieku
Osowo Leśne Numer komisji: 6 Świetlica w Osowie Leśnym
Ostaszewo Numer komisji: 1 Gminny Dom Kultury i Sportu
Otłowiec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Otłowcu
Owidz Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Owidzu
Pastwa Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Pastwie
Pączewo Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Pączewie
Pelplin Numer komisji: 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PELMED Sp. z o. o.
Pelplin Numer komisji: 2 Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1
Pelplin Numer komisji: 3 Sala Sportowa
Pelplin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Pelplin Numer komisji: 5 PELKOM Sp. z o. o.
Pelplin Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Pelplinie
Piaseczno Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Piasecznie
Piece Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach-Szkoła Filialna w Piecach im. Świętego Jana Pawła II
Piekło Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w budynku po Szkole Podstawowej w Piekle
Pieniążkowo Numer komisji: 12 Filia w Pieniążkowie Zespołu Szkół w Opaleniu
Pinczyn Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Pinczyn Numer komisji: 7 Wiejski Dom Kultury
Pogódki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Pogódkach
Polskie Gronowo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Polskim Gronowie
Postolin Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Postolinie
Prabuty Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Prabutach
Prabuty Numer komisji: 2 Budynek lekcyjny Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Prabutach
Prabuty Numer komisji: 3 Przedszkole Niepubliczne Miś Uszatek Beata Lewandowska w Prabutach
Prabuty Numer komisji: 4 Przedszkole Niepubliczne Bratek w Prabutach
Prabuty Numer komisji: 5 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Prabutach
Prabuty Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Prabutach (budynek główny-pokój nauczycielski)
Prabuty Numer komisji: 7 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Prabutach
Prabuty Numer komisji: 8 Budynek Nauczania Początkowego przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Prabutach
Prabuty Numer komisji: 9 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Prabutach
Prabuty Numer komisji: 10 Budynek Nauczania Początkowego przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Prabutach
Prabuty Numer komisji: 16 Szpital Specjalistyczny w Prabutach
Prabuty Numer komisji: 17 NZOZ Centrum Psychiatrii Sp. z o. o.
Prabuty Numer komisji: 18 Zakład Opieki Leczniczej w Prabutach
Pręgowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Pręgowie (sala gimnastyczna)
Pruszcz Gdański Numer komisji: 1 Filia Żłobka Miejskiego nr 1 Króla Maciusia w Pruszczu Gdańskim
Pruszcz Gdański Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Pruszcz Gdański Numer komisji: 3 Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku Filia w Pruszczu Gdańskim
Pruszcz Gdański Numer komisji: 4 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Pruszcz Gdański Numer komisji: 5 Przedszkole Publiczne Nr 3 im. Kubusia Puchatka
Pruszcz Gdański Numer komisji: 6 Centrum Kultury i Sportu
Pruszcz Gdański Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3
Pruszcz Gdański Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 3
Pruszcz Gdański Numer komisji: 9 Kasyno Wojskowe
Pruszcz Gdański Numer komisji: 10 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
Pruszcz Gdański Numer komisji: 11 Niepubliczne Przedszkole im. Janusza Korczaka
Pruszcz Gdański Numer komisji: 12 Hala Widowiskowo-Sportowa przy ZSO Nr 1
Pruszcz Gdański Numer komisji: 13 Hala Widowiskowo-Sportowa przy ZSO Nr 1
Pruszcz Gdański Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 4
Pruszcz Gdański Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 4
Pruszcz Gdański Numer komisji: 16 Oddziały Przedszkolne w Szkole Podstawowej Nr 4
Przezmark Numer komisji: 5 Budynek dawnej szkoły
Przywidz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Przywidzu
Pszczółki Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Pszczółkach
Pszczółki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej w Pszczółkach
Pszczółki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej w Pszczółkach
Rajkowy Numer komisji: 10 Zespół Kształcenia i Wychowania w Rajkowach
Rakowiec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. gen. Augusta Emila Fieldorfa ps. NIL w Rakowcu
Rakowiec Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Rakowcu
Rodowo Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Rodowie
Rokitki Numer komisji: 10 Świetlica wiejska w Rokitkach
Rokitnica Numer komisji: 9 Centrum Profilaktyki Uzależnień w Rokitnicy
Rokocin Numer komisji: 15 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rokocinie
Rotmanka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance
Różyny Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Różynach
Rudno Numer komisji: 7 Centrum Kultury Wiejskiej
Rusocin Numer komisji: 12 Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja w Rusocinie
Rybina Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Rybinie
Ryjewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Ryjewie
Ryjewo Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Ryjewie
Ryjewo Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej Słoneczne Wzgórze
Rywałd Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rywałdzie
Sadlinki Numer komisji: 1 Sala posiedzeń Urząd Gminy Sadlinki
Sadlinki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Sadlinkach
Skarszewy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Skarszewach
Skarszewy Numer komisji: 2 Zespół Szkół Publicznych w Skarszewach
Skarszewy Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Skarszewach
Skowarcz Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Skowarczu
Skórcz Numer komisji: 1 Budynek Zespołu Szkół Publicznych w Skórczu
Skórcz Numer komisji: 2 Budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Skórczu
Smętowo Graniczne Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Ks. Pawła Szynwelskiego w Smętowie Granicznym
Smętowo Graniczne Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Ks. Pawła Szynwelskiego w Smętowie Granicznym
Sobowidz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Sobowidzu
Sopot Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 7 im. Tadeusza Kościuszki
Sopot Numer komisji: 2 Państwowa Galeria Sztuki
Sopot Numer komisji: 3 Zespół Szkół Handlowych
Sopot Numer komisji: 4 Pomorskie Centrum Reumatologiczne im. dr Jadwigi Titz-Kosko Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Sopot Numer komisji: 5 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wybrzeża
Sopot Numer komisji: 6 Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 im. Marii Grzegorzewskiej
Sopot Numer komisji: 7 Muzeum Sopotu
Sopot Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 8 im. Jana Matejki
Sopot Numer komisji: 9 Przedszkole Nr 8
Sopot Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 (wejście od ul. Bocznej)
Sopot Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 (wejście od ul. Armii Krajowej i ul. Bocznej)
Sopot Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej
Sopot Numer komisji: 13 II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego
Sopot Numer komisji: 14 Uniwersytet Gdański
Sopot Numer komisji: 15 Przedszkole Nr 2 im. Jana Brzechwy
Sopot Numer komisji: 16 Sopockie Ognisko Plastyczne
Sopot Numer komisji: 17 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. I. Kraszewskego
Sopot Numer komisji: 18 Zespół Szkół Handlowych
Sopot Numer komisji: 19 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 8
Sopot Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 9 im. Gen. Władysława Sikorskiego
Sopot Numer komisji: 21 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12
Stanowo Numer komisji: 9 Świetlica Stanowo
Stare Miasto Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Starym Mieście
Stare Pole Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu
Stare Pole Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema w Starym Polu
Starogard Gdański Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 3
Starogard Gdański Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 6
Starogard Gdański Numer komisji: 3 Dyrekcja Szpitala
Starogard Gdański Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Starogard Gdański Numer komisji: 5 I Liceum Ogólnokształcące
Starogard Gdański Numer komisji: 6 Szkoła Postawowa Nr 3
Starogard Gdański Numer komisji: 7 Dom Rzemiosła
Starogard Gdański Numer komisji: 8 Środowiskowy Dom Samopomocy
Starogard Gdański Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4
Starogard Gdański Numer komisji: 10 Starogardzkie Centrum Kultury
Starogard Gdański Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 6
Starogard Gdański Numer komisji: 12 Przedszkole Nr 5
Starogard Gdański Numer komisji: 13 Spółdzielczy Dom Kultury
Starogard Gdański Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 8
Starogard Gdański Numer komisji: 15 Przedszkole Nr 4
Starogard Gdański Numer komisji: 16 Przedszkole Nr 10
Starogard Gdański Numer komisji: 17 Przedszkole Nr 8
Starogard Gdański Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 1
Starogard Gdański Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 1
Starogard Gdański Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 1
Starogard Gdański Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 8
Starogard Gdański Numer komisji: 22 Kociewskie Centrum Zdrowia Sp z o. o.
Starogard Gdański Numer komisji: 23 Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych
Starogard Gdański Numer komisji: 24 Areszt Śledczy
Stary Dzierzgoń Numer komisji: 2 Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne w Starym Dzierzgoniu
Stary Targ Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Starym Targu
Stary Targ Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Starym Targu
Stegna Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Stegnie
Stegna Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej MORS w Stegnie
Stogi Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Stogach
Straszewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Straszewie
Straszyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie
Straszyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie
Subkowy Numer komisji: 1 Dom Kultury w Subkowach
Subkowy Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Subkowach
Suchy Dąb Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Suchym Dębie
Sucumin Numer komisji: 16 Świetlica Wiejska w Sucuminie
Sumin Numer komisji: 17 Publiczna Szkoła Podstawowa w Suminie
Swarożyn Numer komisji: 4 Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie
Sypanica Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Sypanicy
Szczodrowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Szczodrowie
Szlachta Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Szlachcie
Szpęgawsk Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Szpęgawsk Numer komisji: 19 Dom Pomocy Społecznej w Szpęgawsku
Szropy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Sztum Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sztumie
Sztum Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie
Sztum Numer komisji: 8 Biblioteka w Sztumie
Sztum Numer komisji: 9 Siedziba Starostwa Powiatowego w Sztumie
Sztum Numer komisji: 10 Urząd Stanu Cywilnego w Sztumie
Sztum Numer komisji: 12 Świetlica Straży Pożarnej w Sztumie
Sztum Numer komisji: 13 Szpital Polski Sztum
Sztum Numer komisji: 14 Zakład Karny w Sztumie
Sztutowo Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Sztutowie
Szymankowo Numer komisji: 3 Budynek przy ul. Głównej 5 w Szymankowie
Tczew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 7
Tczew Numer komisji: 2 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Tczew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 5
Tczew Numer komisji: 4 Forum Inicjatyw Społecznych
Tczew Numer komisji: 5 Fabryka Sztuk
Tczew Numer komisji: 6 Zespół Szkół Branżowych
Tczew Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 10
Tczew Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1
Tczew Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1
Tczew Numer komisji: 10 Świetlica na Osiedlu Wincentego Witosa
Tczew Numer komisji: 11 Zespół Placówek Specjalnych
Tczew Numer komisji: 12 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Tczew Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 11
Tczew Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 11
Tczew Numer komisji: 15 Ośrodek Opiekuńczy
Tczew Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 4
Tczew Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 8
Tczew Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 8
Tczew Numer komisji: 19 Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
Tczew Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 12
Tczew Numer komisji: 21 Przedszkole Niepubliczne Jarzębinka
Tczew Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 4
Tczew Numer komisji: 23 Warsztaty Terapii Zajęciowej
Tczew Numer komisji: 24 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Bajkowe
Tczew Numer komisji: 25 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Bajkowe
Tczew Numer komisji: 26 Szpitale Tczewskie S. A.
Tczew Numer komisji: 27 Szpitale Tczewskie S. A.
Tczew Numer komisji: 28 Szpitale Tczewskie S. A.
Tczewskie Łąki Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Tczewskich Łąkach
Trąbki Wielkie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Trąbkach Wielkich
Trumieje Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Trumiejach
Trumiejki Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Trumiejkach
Trutnowy Numer komisji: 3 Przedszkole Samorządowe Nr 2 Oddział zamiejscowy w Trutnowach
Trzcińsk Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Trzcińsku
Tujsk Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Tujsku
Turze Numer komisji: 6 Zespół Kształcenia i Wychowania w Turzu
Tychnowy Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Marii Kotlarz w Tychnowych
Tymawa Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska w Tymawie
Tywęzy Numer komisji: 10 Świetlica Tywęzy
Wandowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Wandowie
Waplewo Wielkie Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Wda Numer komisji: 4 Świetlica we Wdzie
Wielbrandowo Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Wielbrandowie
Wielki Bukowiec Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu
Więckowy Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Więckowach
Wiślina Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny Inki w Wiślinie
Wiślinka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Wiślince
Wojanowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Wojanowie
Wysoka Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Wysokiej
Zblewo Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Zblewo Numer komisji: 5 Gminny Ośrodek Kultury
Zduny Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Zdunach
Zelgoszcz Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zelgoszczy
Żelisławki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Żelisławkach
Żuławka Sztumska Numer komisji: 6 Świetlica Żuławka Sztumska

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!