Znaleziono: 291 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Annopole Stare Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Annopolu Starym
Barczew Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Barczewie
Biadaszki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Biadaszkach
Biała Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Białej
Biała Druga Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej
Biała Druga Numer komisji: 2 Urząd Gminy Biała
Biała Rządowa Numer komisji: 3 Remiza OSP w Białej Rządowej
Bieniec Numer komisji: 1 Remiza OSP w Bieńcu
Biskupice Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Biskupicach
Błaszki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Błaszkach Hala Sportowa
Błaszki Numer komisji: 3 Publiczne Gimnazjum w Błaszkach
Błaszki Numer komisji: 9 Publiczne Gimnazjum w Błaszkach
Bobrowniki Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Bobrownikach
Bogumiłowice Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bogumiłowicach
Bolesławiec Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury w Bolesławcu
Brąszewice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brąszewicach
Brończyn Numer komisji: 5 Wiejska Świetlica w Brończynie
Broszęcin Numer komisji: 3 Remiza Strażacka w Broszęcinie
Broszki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Broszkach
Brzeźnio Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniu
Brzeźnio Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniu
Burzenin Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Burzeninie
Chajew Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Mikołaja w Chajewie
Charłupia Mała Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Charłupi Małej
Charłupia Wielka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Charłupi Wielkiej
Chlewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Chlewie
Chojne Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Chojnem
Chorzenice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Chorzenicach
Chorzew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Chorzewie
Chorzyna Numer komisji: 5 Oddział Przedszkolny
Chotów Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Chotowie
Chróścin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Chróścinie
Cielce Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Cieszęcin Numer komisji: 11 Budynek szkolny w Cieszęcinie
Czarnożyły Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Czarnożyłach
Czastary Numer komisji: 1 Sala OSP w Czastarach
Czechy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Czechach
Czechy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Czechach
Czernice Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Osjakowie Filia w Czernicach
Dąbrowa Numer komisji: 16 Filia Biblioteczna MGBP w Dąbrowie
Dąbrowa Wielka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Domaniew Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Domaniewie
Drobnice Numer komisji: 4 Oddział Przedszkolny
Dubidze Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dubidzach
Dworszowice Kościelne-Kolonia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Dworszowice Pakoszowe Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Pakoszowych
Działoszyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka
Działoszyn Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Działoszynie
Działoszyn Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Działoszynie
Dzietrzkowice Numer komisji: 2 Hala Sportowa w Dzietrzkowicach
Dzietrzniki Numer komisji: 2 Zespół Szkół Samorządowych w Dzietrznikach
Galewice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Galewicach
Gaszyn Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa w Gaszynie
Godynice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Godynicach
Goszczanów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Goszczanowie
Górna Wola Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Górnej Woli
Grabówka Numer komisji: 2 Remiza OSP w Grabówce
Grębień Numer komisji: 3 Budynek byłego Zespołu Szkół Samorządowych w Grębieniu
Gromadzice Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gromadzicach
Grójec Wielki Numer komisji: 5 Środowiskowy Dom Samopomocy w Grójcu Wielkim
Gruszczyce Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Gruszczycach
Huta Numer komisji: 2 Budynek OSP
Huta Numer komisji: 3 Dzienny Dom Pomocy
Izabelów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Izabelowie
Jajczaki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Strugach
Jakubice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Janiszewice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Janiszewicach
Janów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Janowie
Jeziorsko Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kadłub Numer komisji: 23 Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Kadłubie
Kalinowa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Kalinowej
Kałuże Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Kałużach
Kamionka Numer komisji: 5 Remiza OSP w Kamionce
Kamyk Numer komisji: 4 Remiza OSP
Kaszew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kaszewie
Kiełczygłów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kiełczygłowie
Kliczków Wielki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kliczkowie Wielkim
Klonowa Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Klonowej (sala posiedzeń)
Klonowa Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Klonowej
Kłocko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Kolonia Lipnik Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Lipniku
Kolonia Lisowice Numer komisji: 5 Szkoła Filialna w Kolonii Lisowice
Komorniki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Komornikach
Konopnica Numer komisji: 1 Urząd Gminy Konopnica
Kopydłów Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Kopydłowie
Kraszkowice Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kraszkowicach
Krobanów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Krobanowie
Krokocice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Krokocicach
Krzeczów Numer komisji: 3 Remiza OSP w Krzeczowie
Krzyworzeka Numer komisji: 3 Zespół Szkoły i Przedszkola w Krzyworzece
Kurów Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa w Kurowie
Kuźnica Błońska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kuźnicy Błońskiej
Kuźnica Skakawska Numer komisji: 8 Budynek szkolny w Kuźnicy Skakawskiej
Kwasków Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kwaskowie
Lipicze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Lipiczu
Lututów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Lututowie
Lututów Numer komisji: 2 Filialna Szkoła Podstawowa w Niemojewie
Lututów Numer komisji: 5 Przedszkole Publiczne w Lututowie
Lututów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Lututowie
Łagiewniki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Łagiewnikach
Łaszew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Łaszewie
Łubna-Jakusy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Łubnej-Jakusy
Łubnice Numer komisji: 3 Centrum Kultury Wsi w Łubnicach
Łyskornia Numer komisji: 5 Gminne Centrum Informacji w Łyskorni
Makowiska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Makowiskach
Małków Numer komisji: 3 Dom Ludowy
Masłowice Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Masłowicach
Mieleszyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mieleszynie
Mierzyce Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mierzycach
Mirków Numer komisji: 10 Budynek szkolny w Mirkowie
Młynisko Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Młynisku
Mokrsko Numer komisji: 1 Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku
Naramice Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramicach
Niechmirów Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Niechmirowie
Nowa Brzeźnica Numer komisji: 1 Gimnazjum
Okalew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Okalewie
Osiek Numer komisji: 2 Wiejski Dom Kultury w Osieku
Osjaków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Osjakowie
Osjaków Numer komisji: 6 Gminna Biblioteka Publiczna w Osjakowie
Ostrów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Ostrowie
Ostrówek Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury i Sportu w Ostrówku
Ostrówek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ostrówku
Owieczki Numer komisji: 4 Strażnica OSP w Owieczkach
Ożarów Numer komisji: 5 Zespół Szkoły i Przedszkola w Ożarowie
Ożegów Numer komisji: 4 Ożegów
Pajęczno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 2 Urząd Miejski w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 5 Biblioteka Publiczna w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 6 Szpital Rejonowy w Pajęcznie
Paprotnia Numer komisji: 2 Sala OSP
Parcice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Parcicach
Pątnów Numer komisji: 6 Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie
Pichlice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Pichlicach
Pieczyska Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Pieczyskach
Poniatów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Poniatowie
Popowice Numer komisji: 7 Budynek byłego Zespołu Szkół Samorządowych w Popowicach
Proboszczowice Numer komisji: 8 OSP
Prusicko Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Prusinowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Prusinowicach
Przatówek Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Przatówku
Przatów Dolny Numer komisji: 6 OSP w Przatowie
Raciszyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Raciszynie
Raczków Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Radostów Pierwszy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Radostowie Pierwszym
Radoszewice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Radoszewicach
Raducki Folwark Numer komisji: 3 Oddział Przedszkolny
Rembieszów Numer komisji: 3 Szkoła Społeczna w Rembieszowie
Rossoszyca Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Rossoszycy
Ruda Numer komisji: 5 Remiza OSP
Ruda Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa w Rudzie
Rychłocice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Rząśnia Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Rząśni
Rzechta Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Sędzimirowice Numer komisji: 7 Wiejska Świetlica Środowiskowo Rekreacyjna w Sędzimirowicach
Siemkowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Siemkowicach
Sieniec Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa w Sieńcu
Sieradz Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 5 im. Misia Uszatka
Sieradz Numer komisji: 2 Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna
Sieradz Numer komisji: 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
Sieradz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 8
Sieradz Numer komisji: 5 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
Sieradz Numer komisji: 6 Przedszkole Nr 3 im. Jana Brzechwy
Sieradz Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Władysława Łokietka
Sieradz Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Władysława Łokietka
Sieradz Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego
Sieradz Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej
Sieradz Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 15
Sieradz Numer komisji: 12 Przedszkole Nr 15
Sieradz Numer komisji: 13 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
Sieradz Numer komisji: 14 Zespół Szkół Katolickich przy parafii Św. Urszuli Ledóchowskiej w Sieradzu
Sieradz Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Marii Konopnickiej
Sieradz Numer komisji: 16 II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
Sieradz Numer komisji: 17 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka
Sieradz Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Marii Konopnickiej
Sieradz Numer komisji: 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
Sieradz Numer komisji: 20 Szkola Podstawowa Nr 1 im. Władysława Reymonta
Sieradz Numer komisji: 21 Dom Ludowo Strażacki
Sieradz Numer komisji: 22 Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego
Sieradz Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janiny Majkowskiej
Sieradz Numer komisji: 24 Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu
Sieradz Numer komisji: 25 Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu
Sieradz Numer komisji: 26 Zakład Karny Sieradz
Sieradz Numer komisji: 27 Zakład Karny Sieradz
Sikucin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sikucinie
Skomlin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Skomlinie
Skrzynno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Skrzynnie
Skrzynno Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Skrzynnie
Słomków Mokry Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym
Słupsko Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Słupsku
Sokolniki Numer komisji: 1 Gimnazjum Publiczne w Sokolnikach
Stary Ochędzyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Starym Ochędzynie
Stolec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Stolcu
Strobin Numer komisji: 6 Środowiskowy Dom Samopomocy
Stróża Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Stróży
Strzelce Wielkie Numer komisji: 1 Sala Posiedzeń Urzędu Gminy
Strzelce Wielkie Numer komisji: 4 Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej
Suchowola Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchowoli
Sulmierzyce Numer komisji: 3 Urząd Gminy w Sulmierzycach
Sulmierzyce Numer komisji: 4 Gminna Biblioteka Publiczna im. Filipa Sulimierskiego w Sulmierzycach
Swędzieniejewice Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Swędzieniejewicach
Swoboda Numer komisji: 4 Filialna Szkoła Podstawowa w Swobodzie
Szadek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Szadku
Szadkowice-Ogrodzim Numer komisji: 7 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadkowicach-Ogrodzimiu
Szczawno Numer komisji: 4 Remiza OSP w Szczawnie
Szczyty Numer komisji: 2 Szkoła Filialna w Szczytach
Szynkielów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Teklinów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Teklinowie
Toplin Numer komisji: 4 Remiza OSP w Toplinie
Toporów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Toporowie
Trębaczew Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Trębaczewie
Turów Numer komisji: 18 Filia Biblioteczna MGBP w Turowie
Uników Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Unikowie
Ustków Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Walichnowy Numer komisji: 3 Sala Ochotniczej Starży Pożarnej w Walichnowach
Warta Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Stanisława Skarżyńskiego w Warcie
Warta Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Stanisława Skarżyńskiego w Warcie
Warta Numer komisji: 12 Centrum Psychiatryczne w Warcie
Wągłczew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wągłczewie
Węglewice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Węglewicach
Wichernik Numer komisji: 2 Przedszkole w Wicherniku
Wielgie Numer komisji: 5 Filia Przedszkola Ostrówek w Wielgiem
Wieluń Numer komisji: 1 Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 3 Zespół Szkół nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 4 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące SPSK w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 6 Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 8 Wieluński Dom Kultury w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 9 Publiczne Przedszkole Nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 12 I Liceum Ogólnokształcące w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 13 I Liceum Ogólnokształcące w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 14 Spółdzielczy Dom Kultury w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 15 I Liceum Ogólnokształcące w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 24 SP ZOZ w Wieluniu
Wieruszów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 2 Wieruszowski Dom Kultury
Wieruszów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 13 Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o. o. NZOZ Szpital Powiatowy w Wieruszowie
Wierzchlas Numer komisji: 1 Urząd Gminy Wierzchlas
Wiewiec Numer komisji: 2 Wiewiec Szkoła Podstawowa
Wistka Numer komisji: 3 Wistka budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Witów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Witowie
Witów Numer komisji: 7 Dom Opieki Społecznej w Sieradzu Filia w Witowie
Włyń Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Wojków Numer komisji: 4 Strażnica OSP Wojków
Wojsławice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Wojsławicach
Wola Będkowska Numer komisji: 5 Remiza OSP w Woli Będkowskiej
Wójcin Numer komisji: 1 Centrum Kultury Wsi w Wójcinie
Wrońsko Numer komisji: 5 Remiza OSP
Wróblew Numer komisji: 1 Publiczne Przedszkole we Wróblewie
Wróblew Numer komisji: 3 Remiza OSP we Wróblewie
Wydrzyn Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Wydrzynie
Wyszanów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Wyszanowie
Załęcze Małe Numer komisji: 8 Zespół Szkół Samorządowych w Załęczu Małym
Załęcze Wielkie Numer komisji: 9 Budynek byłego Zespołu Szkół Samorządowych w Załęczu Wielkim
Zapolice Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach
Zduńska Wola Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki
Zduńska Wola Numer komisji: 2 Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte
Zduńska Wola Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Zduńska Wola Numer komisji: 4 Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica
Zduńska Wola Numer komisji: 5 Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
Zduńska Wola Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki Sala Gimnastyczna
Zduńska Wola Numer komisji: 7 Hala Sportowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1
Zduńska Wola Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika
Zduńska Wola Numer komisji: 9 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
Zduńska Wola Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 12
Zduńska Wola Numer komisji: 11 Publiczne Przedszkole nr 2 „Tęczowe Przedszkole”
Zduńska Wola Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Władysława Broniewskiego
Zduńska Wola Numer komisji: 13 Publiczne Przedszkole nr 3 „Wesoła Trójeczka”
Zduńska Wola Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II
Zduńska Wola Numer komisji: 15 Publiczne Przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi
Zduńska Wola Numer komisji: 16 Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej
Zduńska Wola Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 2
Zduńska Wola Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 5 im. św. Alojzego Orione
Zduńska Wola Numer komisji: 19 Świetlica
Zduńska Wola Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kolejarzy Polskich
Zduńska Wola Numer komisji: 21 Filia Miejskiego Domu Kultury
Zduńska Wola Numer komisji: 22 Dom Pomocy Społecznej
Zduńska Wola Numer komisji: 23 Zduńskowolski Szpital Powiatowy Sp. z o. o.
Złoczew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Złoczewie
Złoczew Numer komisji: 2 Publiczne Gminazjum w Złoczewie
Złoczew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Złoczewie
Żdżary Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Żdżarach
Żuraw Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Żurawiu

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!