Znaleziono: 291 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Annopole Stare Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Annopolu Starym
Barczew Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Barczewie
Biadaszki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Biadaszkach
Biała Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Białej
Biała Druga Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej
Biała Druga Numer komisji: 2 Urząd Gminy Biała
Biała Rządowa Numer komisji: 3 Remiza OSP w Białej Rządowej
Bieniec Numer komisji: 1 Remiza OSP w Bieńcu
Biskupice Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Biskupicach
Błaszki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Błaszkach Hala Sportowa
Błaszki Numer komisji: 3 Publiczne Gimnazjum w Błaszkach
Błaszki Numer komisji: 9 Publiczne Gimnazjum w Błaszkach
Bobrowniki Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Bobrownikach
Bogumiłowice Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bogumiłowicach
Bolesławiec Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury w Bolesławcu
Brąszewice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brąszewicach
Brończyn Numer komisji: 5 Wiejska Świetlica w Brończynie
Broszęcin Numer komisji: 3 Remiza Strażacka w Broszęcinie
Broszki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Broszkach
Brzeźnio Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniu
Brzeźnio Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniu
Burzenin Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Burzeninie
Chajew Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Mikołaja w Chajewie
Charłupia Mała Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Charłupi Małej
Charłupia Wielka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Charłupi Wielkiej
Chlewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Chlewie
Chojne Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Chojnem
Chorzenice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Chorzenicach
Chorzew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Chorzewie
Chorzyna Numer komisji: 5 Oddział Przedszkolny
Chotów Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Chotowie
Chróścin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Chróścinie
Cielce Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Cieszęcin Numer komisji: 11 Budynek szkolny w Cieszęcinie
Czarnożyły Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Czarnożyłach
Czastary Numer komisji: 1 Sala OSP w Czastarach
Czechy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Czechach
Czechy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Czechach
Czernice Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Osjakowie Filia w Czernicach
Dąbrowa Numer komisji: 16 Filia Biblioteczna MGBP w Dąbrowie
Dąbrowa Wielka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Domaniew Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Domaniewie
Drobnice Numer komisji: 4 Oddział Przedszkolny
Dubidze Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dubidzach
Dworszowice Kościelne-Kolonia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Dworszowice Pakoszowe Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Pakoszowych
Działoszyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka
Działoszyn Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Działoszynie
Działoszyn Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Działoszynie
Dzietrzkowice Numer komisji: 2 Hala Sportowa w Dzietrzkowicach
Dzietrzniki Numer komisji: 2 Zespół Szkół Samorządowych w Dzietrznikach
Galewice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Galewicach
Gaszyn Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa w Gaszynie
Godynice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Godynicach
Goszczanów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Goszczanowie
Górna Wola Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Górnej Woli
Grabówka Numer komisji: 2 Remiza OSP w Grabówce
Grębień Numer komisji: 3 Budynek byłego Zespołu Szkół Samorządowych w Grębieniu
Gromadzice Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gromadzicach
Grójec Wielki Numer komisji: 5 Środowiskowy Dom Samopomocy w Grójcu Wielkim
Gruszczyce Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Gruszczycach
Huta Numer komisji: 2 Budynek OSP
Huta Numer komisji: 3 Dzienny Dom Pomocy
Izabelów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Izabelowie
Jajczaki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Strugach
Jakubice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Janiszewice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Janiszewicach
Janów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Janowie
Jeziorsko Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kadłub Numer komisji: 23 Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Kadłubie
Kalinowa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Kalinowej
Kałuże Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Kałużach
Kamionka Numer komisji: 5 Remiza OSP w Kamionce
Kamyk Numer komisji: 4 Remiza OSP
Kaszew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kaszewie
Kiełczygłów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kiełczygłowie
Kliczków Wielki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kliczkowie Wielkim
Klonowa Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Klonowej (sala posiedzeń)
Klonowa Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Klonowej
Kłocko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Kolonia Lipnik Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Lipniku
Kolonia Lisowice Numer komisji: 5 Szkoła Filialna w Kolonii Lisowice
Komorniki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Komornikach
Konopnica Numer komisji: 1 Urząd Gminy Konopnica
Kopydłów Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Kopydłowie
Kraszkowice Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kraszkowicach
Krobanów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Krobanowie
Krokocice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Krokocicach
Krzeczów Numer komisji: 3 Remiza OSP w Krzeczowie
Krzyworzeka Numer komisji: 3 Zespół Szkoły i Przedszkola w Krzyworzece
Kurów Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa w Kurowie
Kuźnica Błońska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kuźnicy Błońskiej
Kuźnica Skakawska Numer komisji: 8 Budynek szkolny w Kuźnicy Skakawskiej
Kwasków Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kwaskowie
Lipicze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Lipiczu
Lututów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Lututowie
Lututów Numer komisji: 2 Filialna Szkoła Podstawowa w Niemojewie
Lututów Numer komisji: 5 Przedszkole Publiczne w Lututowie
Lututów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Lututowie
Łagiewniki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Łagiewnikach
Łaszew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Łaszewie
Łubna-Jakusy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Łubnej-Jakusy
Łubnice Numer komisji: 3 Centrum Kultury Wsi w Łubnicach
Łyskornia Numer komisji: 5 Gminne Centrum Informacji w Łyskorni
Makowiska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Makowiskach
Małków Numer komisji: 3 Dom Ludowy
Masłowice Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Masłowicach
Mieleszyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mieleszynie
Mierzyce Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mierzycach
Mirków Numer komisji: 10 Budynek szkolny w Mirkowie
Młynisko Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Młynisku
Mokrsko Numer komisji: 1 Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku
Naramice Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramicach
Niechmirów Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Niechmirowie
Nowa Brzeźnica Numer komisji: 1 Gimnazjum
Okalew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Okalewie
Osiek Numer komisji: 2 Wiejski Dom Kultury w Osieku
Osjaków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Osjakowie
Osjaków Numer komisji: 6 Gminna Biblioteka Publiczna w Osjakowie
Ostrów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Ostrowie
Ostrówek Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury i Sportu w Ostrówku
Ostrówek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ostrówku
Owieczki Numer komisji: 4 Strażnica OSP w Owieczkach
Ożarów Numer komisji: 5 Zespół Szkoły i Przedszkola w Ożarowie
Ożegów Numer komisji: 4 Ożegów
Pajęczno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 2 Urząd Miejski w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 5 Biblioteka Publiczna w Pajęcznie
Pajęczno Numer komisji: 6 Szpital Rejonowy w Pajęcznie
Paprotnia Numer komisji: 2 Sala OSP
Parcice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Parcicach
Pątnów Numer komisji: 6 Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie
Pichlice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Pichlicach
Pieczyska Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Pieczyskach
Poniatów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Poniatowie
Popowice Numer komisji: 7 Budynek byłego Zespołu Szkół Samorządowych w Popowicach
Proboszczowice Numer komisji: 8 OSP
Prusicko Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Prusinowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Prusinowicach
Przatówek Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Przatówku
Przatów Dolny Numer komisji: 6 OSP w Przatowie
Raciszyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Raciszynie
Raczków Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Radostów Pierwszy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Radostowie Pierwszym
Radoszewice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Radoszewicach
Raducki Folwark Numer komisji: 3 Oddział Przedszkolny
Rembieszów Numer komisji: 3 Szkoła Społeczna w Rembieszowie
Rossoszyca Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Rossoszycy
Ruda Numer komisji: 5 Remiza OSP
Ruda Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa w Rudzie
Rychłocice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Rząśnia Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Rząśni
Rzechta Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Sędzimirowice Numer komisji: 7 Wiejska Świetlica Środowiskowo Rekreacyjna w Sędzimirowicach
Siemkowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Siemkowicach
Sieniec Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa w Sieńcu
Sieradz Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 5 im. Misia Uszatka
Sieradz Numer komisji: 2 Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna
Sieradz Numer komisji: 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
Sieradz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 8
Sieradz Numer komisji: 5 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
Sieradz Numer komisji: 6 Przedszkole Nr 3 im. Jana Brzechwy
Sieradz Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Władysława Łokietka
Sieradz Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Władysława Łokietka
Sieradz Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego
Sieradz Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej
Sieradz Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 15
Sieradz Numer komisji: 12 Przedszkole Nr 15
Sieradz Numer komisji: 13 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
Sieradz Numer komisji: 14 Zespół Szkół Katolickich przy parafii Św. Urszuli Ledóchowskiej w Sieradzu
Sieradz Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Marii Konopnickiej
Sieradz Numer komisji: 16 II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
Sieradz Numer komisji: 17 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka
Sieradz Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Marii Konopnickiej
Sieradz Numer komisji: 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
Sieradz Numer komisji: 20 Szkola Podstawowa Nr 1 im. Władysława Reymonta
Sieradz Numer komisji: 21 Dom Ludowo Strażacki
Sieradz Numer komisji: 22 Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego
Sieradz Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janiny Majkowskiej
Sieradz Numer komisji: 24 Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu
Sieradz Numer komisji: 25 Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu
Sieradz Numer komisji: 26 Zakład Karny Sieradz
Sieradz Numer komisji: 27 Zakład Karny Sieradz
Sikucin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sikucinie
Skomlin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Skomlinie
Skrzynno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Skrzynnie
Skrzynno Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Skrzynnie
Słomków Mokry Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym
Słupsko Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Słupsku
Sokolniki Numer komisji: 1 Gimnazjum Publiczne w Sokolnikach
Stary Ochędzyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Starym Ochędzynie
Stolec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Stolcu
Strobin Numer komisji: 6 Środowiskowy Dom Samopomocy
Stróża Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Stróży
Strzelce Wielkie Numer komisji: 1 Sala Posiedzeń Urzędu Gminy
Strzelce Wielkie Numer komisji: 4 Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej
Suchowola Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchowoli
Sulmierzyce Numer komisji: 3 Urząd Gminy w Sulmierzycach
Sulmierzyce Numer komisji: 4 Gminna Biblioteka Publiczna im. Filipa Sulimierskiego w Sulmierzycach
Swędzieniejewice Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Swędzieniejewicach
Swoboda Numer komisji: 4 Filialna Szkoła Podstawowa w Swobodzie
Szadek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Szadku
Szadkowice-Ogrodzim Numer komisji: 7 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadkowicach-Ogrodzimiu
Szczawno Numer komisji: 4 Remiza OSP w Szczawnie
Szczyty Numer komisji: 2 Szkoła Filialna w Szczytach
Szynkielów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Teklinów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Teklinowie
Toplin Numer komisji: 4 Remiza OSP w Toplinie
Toporów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Toporowie
Trębaczew Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Trębaczewie
Turów Numer komisji: 18 Filia Biblioteczna MGBP w Turowie
Uników Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Unikowie
Ustków Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Walichnowy Numer komisji: 3 Sala Ochotniczej Starży Pożarnej w Walichnowach
Warta Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Stanisława Skarżyńskiego w Warcie
Warta Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Stanisława Skarżyńskiego w Warcie
Warta Numer komisji: 12 Centrum Psychiatryczne w Warcie
Wągłczew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wągłczewie
Węglewice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Węglewicach
Wichernik Numer komisji: 2 Przedszkole w Wicherniku
Wielgie Numer komisji: 5 Filia Przedszkola Ostrówek w Wielgiem
Wieluń Numer komisji: 1 Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 3 Zespół Szkół nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 4 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące SPSK w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 6 Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 8 Wieluński Dom Kultury w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 9 Publiczne Przedszkole Nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 12 I Liceum Ogólnokształcące w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 13 I Liceum Ogólnokształcące w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 14 Spółdzielczy Dom Kultury w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 15 I Liceum Ogólnokształcące w Wieluniu
Wieluń Numer komisji: 24 SP ZOZ w Wieluniu
Wieruszów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 2 Wieruszowski Dom Kultury
Wieruszów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie
Wieruszów Numer komisji: 13 Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o. o. NZOZ Szpital Powiatowy w Wieruszowie
Wierzchlas Numer komisji: 1 Urząd Gminy Wierzchlas
Wiewiec Numer komisji: 2 Wiewiec Szkoła Podstawowa
Wistka Numer komisji: 3 Wistka budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Witów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Witowie
Witów Numer komisji: 7 Dom Opieki Społecznej w Sieradzu Filia w Witowie
Włyń Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Wojków Numer komisji: 4 Strażnica OSP Wojków
Wojsławice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Wojsławicach
Wola Będkowska Numer komisji: 5 Remiza OSP w Woli Będkowskiej
Wójcin Numer komisji: 1 Centrum Kultury Wsi w Wójcinie
Wrońsko Numer komisji: 5 Remiza OSP
Wróblew Numer komisji: 1 Publiczne Przedszkole we Wróblewie
Wróblew Numer komisji: 3 Remiza OSP we Wróblewie
Wydrzyn Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Wydrzynie
Wyszanów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Wyszanowie
Załęcze Małe Numer komisji: 8 Zespół Szkół Samorządowych w Załęczu Małym
Załęcze Wielkie Numer komisji: 9 Budynek byłego Zespołu Szkół Samorządowych w Załęczu Wielkim
Zapolice Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach
Zduńska Wola Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki
Zduńska Wola Numer komisji: 2 Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte
Zduńska Wola Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Zduńska Wola Numer komisji: 4 Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica
Zduńska Wola Numer komisji: 5 Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
Zduńska Wola Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki Sala Gimnastyczna
Zduńska Wola Numer komisji: 7 Hala Sportowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1
Zduńska Wola Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika
Zduńska Wola Numer komisji: 9 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
Zduńska Wola Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 12
Zduńska Wola Numer komisji: 11 Publiczne Przedszkole nr 2 „Tęczowe Przedszkole”
Zduńska Wola Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Władysława Broniewskiego
Zduńska Wola Numer komisji: 13 Publiczne Przedszkole nr 3 „Wesoła Trójeczka”
Zduńska Wola Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II
Zduńska Wola Numer komisji: 15 Publiczne Przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi
Zduńska Wola Numer komisji: 16 Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej
Zduńska Wola Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 2
Zduńska Wola Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 5 im. św. Alojzego Orione
Zduńska Wola Numer komisji: 19 Świetlica
Zduńska Wola Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kolejarzy Polskich
Zduńska Wola Numer komisji: 21 Filia Miejskiego Domu Kultury
Zduńska Wola Numer komisji: 22 Dom Pomocy Społecznej
Zduńska Wola Numer komisji: 23 Zduńskowolski Szpital Powiatowy Sp. z o. o.
Złoczew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Złoczewie
Złoczew Numer komisji: 2 Publiczne Gminazjum w Złoczewie
Złoczew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Złoczewie
Żdżary Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Żdżarach
Żuraw Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Żurawiu
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!