Znaleziono: 436 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Aleksandria Pierwsza Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Aleksandrii
Aleksandria Pierwsza Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Aleksandrii
Aleksandrów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bargły Numer komisji: 7 Wiejskie Centrum Kultury i Rekreacji w Bargłach
Biała Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Białej
Biała Wielka Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej Wielkiej
Biskupice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Biskupicach
Blachownia Numer komisji: 1 Ochotnicza Straż Pożarna w Blachowni
Blachownia Numer komisji: 2 Publiczne Przedszkole Nr 2 w Blachowni
Blachownia Numer komisji: 3 Hala widowiskowo-sportowa w Blachowni
Blachownia Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Blachowni
Blachownia Numer komisji: 7 Szpital im. Rudolfa Weigla
Blachownia Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej
Bliżyce Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Boronów Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych-świetlica szkolna
Boronów Numer komisji: 2 Zespół Placówek Oświatowych-mała sala gimnastyczna
Borowa Numer komisji: 7 Ochotnicza Straż Pożarna
Borowe Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Borowem
Borowno Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie
Bór Zajaciński Numer komisji: 3 Budynek Szkoły Podstawowej w Borze Zajacińskim
Brzeziny Nowe Numer komisji: 5 Świetlica w Brzezinach Nowych
Brzyszów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Brzyszowie
Choroń Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Ciasna Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Cielętniki Numer komisji: 3 Remiza OSP w Cielętnikach
Cisie Numer komisji: 6 Ochotnicza Straż Pożarna w Cisiu
Cynków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Czarny Las Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Czarnym Lesie
Częstochowa Numer komisji: 1 Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych
Częstochowa Numer komisji: 2 Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych
Częstochowa Numer komisji: 3 Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego
Częstochowa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 12
Częstochowa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 12
Częstochowa Numer komisji: 6 V LO im. Mickiewicza
Częstochowa Numer komisji: 7 V LO im. A. Mickiewicza
Częstochowa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 35
Częstochowa Numer komisji: 9 I LO im. J. Słowackiego
Częstochowa Numer komisji: 10 IX L. O. im. C. K. Norwida
Częstochowa Numer komisji: 11 Rejonowy Zespół Pomocy Społecznej nr 2
Częstochowa Numer komisji: 12 Techniczne Zakłady Naukowe
Częstochowa Numer komisji: 13 IV LO im. H. Sienkiewicza
Częstochowa Numer komisji: 14 Urząd Miasta Częstochowy
Częstochowa Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 14
Częstochowa Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 39
Częstochowa Numer komisji: 17 VII LO im. M. Kopernika
Częstochowa Numer komisji: 18 Oddział Eksploatacji ZGM TBS sp. z o. o.
Częstochowa Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa nr 9
Częstochowa Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 9
Częstochowa Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 33
Częstochowa Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa nr 33
Częstochowa Numer komisji: 23 Miejskie Przedszkole nr 35
Częstochowa Numer komisji: 24 Zespół Szkół Ekonomicznych
Częstochowa Numer komisji: 25 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
Częstochowa Numer komisji: 26 Zespół Szkół Gastronomicznych
Częstochowa Numer komisji: 27 Zespół Szkół Gastronomicznych
Częstochowa Numer komisji: 28 VIII LO Samorządowe
Częstochowa Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa nr 1
Częstochowa Numer komisji: 30 Miejskie Przedszkole nr 11
Częstochowa Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa nr 42
Częstochowa Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa nr 42
Częstochowa Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa nr 42
Częstochowa Numer komisji: 34 Klub Uczelniany AZS Politechniki Częstochowskiej
Częstochowa Numer komisji: 35 II LO im. R. Traugutta
Częstochowa Numer komisji: 36 Szkoła Podstawowa nr 41
Częstochowa Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa nr 41
Częstochowa Numer komisji: 38 Miejskie Przedszkole nr 12
Częstochowa Numer komisji: 39 Miejskie Przedszkole nr 42
Częstochowa Numer komisji: 40 Szkoła Podstawowa nr 31
Częstochowa Numer komisji: 41 Szkoła Podstawowa nr 31
Częstochowa Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa nr 30
Częstochowa Numer komisji: 43 Szkoła Podstawowa nr 30
Częstochowa Numer komisji: 44 Szkoła Podstawowa nr 38
Częstochowa Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa nr 38
Częstochowa Numer komisji: 46 Miejskie Przedszkole nr 38
Częstochowa Numer komisji: 47 Zespół Szkół Technicznych
Częstochowa Numer komisji: 48 Szkoła Podstawowa nr 2
Częstochowa Numer komisji: 49 Szkoła Podstawowa nr 2
Częstochowa Numer komisji: 50 Szkoła Podstawowa nr 2
Częstochowa Numer komisji: 51 Szkoła Podstawowa nr 48
Częstochowa Numer komisji: 52 Szkoła Podstawowa nr 48
Częstochowa Numer komisji: 53 Szkoła Podstawowa nr 48
Częstochowa Numer komisji: 54 Szkoła Podstawowa nr 48
Częstochowa Numer komisji: 55 Miejskie Przedszkole nr 15
Częstochowa Numer komisji: 56 Miejskie Przedszkole nr 16
Częstochowa Numer komisji: 57 Szkoła Podstawowa nr 50
Częstochowa Numer komisji: 58 Szkoła Podstawowa nr 50
Częstochowa Numer komisji: 59 Szkoła Podstawowa nr 50
Częstochowa Numer komisji: 60 Szkoła Podstawowa nr 50
Częstochowa Numer komisji: 61 Szkoła Podstawowa nr 54
Częstochowa Numer komisji: 62 Szkoła Podstawowa nr 54
Częstochowa Numer komisji: 63 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
Częstochowa Numer komisji: 64 Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
Częstochowa Numer komisji: 65 Szkoła Podstawowa nr 25
Częstochowa Numer komisji: 66 Dom Pomocy Społecznej
Częstochowa Numer komisji: 67 Szkoła Podstawowa nr 24
Częstochowa Numer komisji: 68 Szkoła Podstawowa nr 24
Częstochowa Numer komisji: 69 Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego
Częstochowa Numer komisji: 70 Szkoła Podstawowa nr 22
Częstochowa Numer komisji: 71 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Częstochowa Numer komisji: 72 Fundacja SOWARD-Kolorowa Edukacja
Częstochowa Numer komisji: 73 Fundacja SOWARD-Kolorowa Edukacja
Częstochowa Numer komisji: 74 Szkoła Podstawowa nr 19
Częstochowa Numer komisji: 75 Szkoła Podstawowa nr 27
Częstochowa Numer komisji: 76 Szkoła Podstawowa nr 8
Częstochowa Numer komisji: 77 Szkoła Podstawowa nr 8
Częstochowa Numer komisji: 78 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
Częstochowa Numer komisji: 79 Szkoła Podstawowa nr 17
Częstochowa Numer komisji: 80 Szkoła Podstawowa nr 17
Częstochowa Numer komisji: 81 Szkoła Podstawowa nr 32
Częstochowa Numer komisji: 82 Szkoła Podstawowa nr 7
Częstochowa Numer komisji: 83 Szkoła Podstawowa nr 7
Częstochowa Numer komisji: 84 Zespół Szkół im. B. Prusa
Częstochowa Numer komisji: 85 VI LO im. J. Dąbrowskiego
Częstochowa Numer komisji: 86 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
Częstochowa Numer komisji: 87 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
Częstochowa Numer komisji: 88 Szkoła Podstawowa nr 34
Częstochowa Numer komisji: 89 Szkoła Podstawowa nr 34
Częstochowa Numer komisji: 90 Szkoła Podstawowa nr 34
Częstochowa Numer komisji: 91 Miejskie Przedszkole nr 6
Częstochowa Numer komisji: 92 Świetlica MPK
Częstochowa Numer komisji: 93 Szkoła Podstawowa nr 36
Częstochowa Numer komisji: 94 Szkoła Podstawowa nr 53
Częstochowa Numer komisji: 95 Szkoła Podstawowa nr 53
Częstochowa Numer komisji: 96 Szkoła Podstawowa nr 53
Częstochowa Numer komisji: 97 Szkoła Podstawowa nr 53
Częstochowa Numer komisji: 98 Miejskie Przedszkole nr 20
Częstochowa Numer komisji: 99 Miejskie Przedszkole nr 20
Częstochowa Numer komisji: 100 Szkoła Podstawowa nr 49
Częstochowa Numer komisji: 101 Szkoła Podstawowa nr 49
Częstochowa Numer komisji: 102 Szkoła Podstawowa nr 26
Częstochowa Numer komisji: 103 Szkoła Podstawowa nr 26
Częstochowa Numer komisji: 104 Miejskie Przedszkole nr 19
Częstochowa Numer komisji: 105 Rodzinny Ogród Działkowy Wypalanki
Częstochowa Numer komisji: 106 Szkoła Podstawowa nr 15
Częstochowa Numer komisji: 107 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuźnicy Marianowej
Częstochowa Numer komisji: 108 Szkoła Podstawowa nr 52
Częstochowa Numer komisji: 109 Szkoła Podstawowa nr 52
Częstochowa Numer komisji: 110 Środowiskowy Dom Samopomocy
Częstochowa Numer komisji: 111 Miejskie Przedszkole nr 9
Częstochowa Numer komisji: 112 Szkoła Podstawowa nr 21
Częstochowa Numer komisji: 113 Szkoła Podstawowa nr 16
Częstochowa Numer komisji: 114 Szkoła Podstawowa nr 16
Częstochowa Numer komisji: 115 Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej
Częstochowa Numer komisji: 116 Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej
Częstochowa Numer komisji: 117 Szkoła Podstawowa nr 47
Częstochowa Numer komisji: 118 Szkoła Podstawowa nr 11
Częstochowa Numer komisji: 119 Szkoła Podstawowa nr 11
Częstochowa Numer komisji: 120 Szkoła Podstawowa nr 46
Częstochowa Numer komisji: 121 Szkoła Podstawowa nr 37
Częstochowa Numer komisji: 122 Szkoła Podstawowa nr 13
Częstochowa Numer komisji: 123 Szkoła Podstawowa nr 13
Częstochowa Numer komisji: 124 Szkoła Podstawowa nr 13
Częstochowa Numer komisji: 125 Szkoła Podstawowa nr 29
Częstochowa Numer komisji: 126 Szkoła Podstawowa nr 29
Częstochowa Numer komisji: 127 Miejski Szpital Zespolony
Częstochowa Numer komisji: 128 Miejski Szpital Zespolony
Częstochowa Numer komisji: 129 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Częstochowa Numer komisji: 130 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Częstochowa Numer komisji: 131 Dom Pomocy Społecznej pw. Św. Antoniego Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia
Częstochowa Numer komisji: 132 Miejski Szpital Zespolony
Częstochowa Numer komisji: 133 Areszt Śledczy w Częstochowie
Częstochowa Numer komisji: 134 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Częstochowa Numer komisji: 135 Dom Pomocy Społecznej
Dankowice Drugie Numer komisji: 5 Budynek b. Szkoły Podstawowej w Dankowicach Drugich
Dąbrowa Zielona Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Dąbrowie Zielonej
Dąbrowno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Drochlin Numer komisji: 2 Budynek byłej szkoły podstawowej w Drochlinie
Droniowice Numer komisji: 1 Wiejski Dom Spotkań w Droniowicach
Garnek Numer komisji: 9 Szkoła Garnek
Glinica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Gniazdów Numer komisji: 2 Dom Ludowy
Grodzisko Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Grodzisku
Gwoździany Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Hadra Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Herby Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury i Informacji
Herby Numer komisji: 5 Zakład Karny
Huta Stara B Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B
Hutka Numer komisji: 7 Remiza OSP w Hutce
Hutki Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hutkach
Iwanowice Duże Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych
Jacków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Jamki Numer komisji: 6 Remiza OSP w Jamkach
Janów Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowie
Jaskrów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Jaskrowie
Jastrząb Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Jawornica Numer komisji: 2 budynek byłej szkoły
Jaworznik Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworzniku
Kalej Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kalei
Kamienica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Kamienica Polska Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
Kamienica Polska Numer komisji: 2 Gminna Hala Sportowa
Kamieńskie Młyny Numer komisji: 8 Budynek Szkoły Podstawowej prowadzonej przez Stowarzyszenie
Kamyk Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku
Kłobuck Numer komisji: 1 Zespół Szkół Nr 1
Kłobuck Numer komisji: 2 Zespół Szkół Nr 2
Kłobuck Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Kłobuck Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sebyły
Kłobuck Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. A. Mickiewicza
Kłobuck Numer komisji: 6 Przychodnia Rejonowa Nr 1
Kłobuck Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Kłobucku
Kłobuck Numer komisji: 13 Szpital Rejonowy
Kłomnice Numer komisji: 1 Szkoła Kłomnice
Kłomnice Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury Kłomnice
Kobyłczyce Numer komisji: 11 Przedszkole w Kobyłczycach
Kochanowice Numer komisji: 3 Gminne Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach
Kochcice Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kochcice Numer komisji: 7 Oddział Rehabilitacyjny Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich
Kolonia Poczesna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Poczesnej
Konary Numer komisji: 11 Szkoła Konary
Koniecpol Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu
Koniecpol Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koniecpolu
Koniecpol Numer komisji: 7 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Koniecpolu
Konieczki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Konin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Koninie
Konopiska Numer komisji: 7 Hala Sportowa w Konopiskach
Konopiska Numer komisji: 8 Hala Sportowa w Konopiskach
Kopalnia Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kopalni
Kopalnia Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kopalni
Korzonek Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Jamkach-Korzonku
Koszęcin Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Koszęcinie
Koszęcin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Koszęcinie
Kościelec Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu
Kośmidry Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Kotowice Numer komisji: 9 Filia Przedszkola Publicznego w Żarkach
Koziegłowy Numer komisji: 3 Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury
Koziegłowy Numer komisji: 4 Zespół Szkół
Koziegłówki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Krasice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Św. Huberta w Krasicach
Kruszyna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Krzepice Numer komisji: 1 Dom Kultury w Krzepicach
Krzepice Numer komisji: 2 Zespół Szkół Liceum Ogólnokształcące w Krzepicach
Krzepice Numer komisji: 3 Remiza OSP w Krzepicach
Krzepice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Krzepicach
Krzepice Numer komisji: 9 Szpital Rejonowy im. Dr. Anki
Kuchary Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kucharach
Kuleje Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kulejach
Kusięta Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kusiętach
Kuźnica Grodziska Numer komisji: 5 Remiza OSP w Kuźnicy Grodziskiej
Kuźnica Kiedrzyńska Numer komisji: 10 Przedszkole w Kuźnicy Kiedrzyńskiej
Kuźnica Stara Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Lelów Numer komisji: 3 Hala sportowa Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Lelowie
Lelów Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej
Lgoczanka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Św. St. Kostki w Lgoczance
Lgota Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Lgocie
Lgota Mała Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Lgota Mokrzesz Numer komisji: 7 Zespół Szkół w Lgocie Górnej
Libidza Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Libidzy
Lindów Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lindowie
Lipie Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Lipiu
Lisowice Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Lisów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Lubecko Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubecku
Lubliniec Numer komisji: 1 OSP
Lubliniec Numer komisji: 2 Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca HALKA
Lubliniec Numer komisji: 3 Świetlica przy Domu Parafialnym
Lubliniec Numer komisji: 4 Basen Kryty
Lubliniec Numer komisji: 5 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. J. Garści
Lubliniec Numer komisji: 6 Miejski Dom Kultury
Lubliniec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 4
Lubliniec Numer komisji: 8 Przedszkole Miejskie Nr 1
Lubliniec Numer komisji: 9 Zespół Szkół im. Św. Edyty Stein Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców
Lubliniec Numer komisji: 10 Przedszkole Miejskie Nr 8
Lubliniec Numer komisji: 11 Przedszkole Miejskie Nr 4
Lubliniec Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3
Lubliniec Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 2
Lubliniec Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta
Lubliniec Numer komisji: 15 Zakład Karny
Lubliniec Numer komisji: 16 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Lubliniec Numer komisji: 17 Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny im. dr Emila Cyrana
Lubliniec Numer komisji: 18 Dom Pomocy Społecznej
Lubliniec Numer komisji: 19 Dom Pomocy Społecznej „ZAMECZEK
Lubockie Numer komisji: 6 Dom Spotkań
Lubojna Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubojnie
Lubsza Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Ludwinów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Lusławice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Lusławicach
Łagiewniki Małe Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Łagiewniki Wielkie Numer komisji: 2 Świetlica
Łaziec Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Łaźcu
Łobodno Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Łobodnie
Łojki Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łojkach
Ługi-Radły Numer komisji: 4 Budynek strażnicy OSP w Ługach-Radłach
Łysiny Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Łysinach
Małusy Wielkie Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Marianka Rędzińska Numer komisji: 3 Filia GOK
Markowice Numer komisji: 9 Ochotnicza Straż Pożarna
Masłońskie Numer komisji: 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Miedźno Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie (sala nr 5)
Miedźno Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie (sala gimnastyczna)
Miedźno Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie (sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej)
Mokra Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mokrej
Mokrzesz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Mokrzeszy
Mstów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Mstów
Mstów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie
Mykanów Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mykanowie
Mysłów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Myszków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 7
Myszków Numer komisji: 2 Przedszkole nr 2
Myszków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1
Myszków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 1
Myszków Numer komisji: 5 Przedszkole nr 2
Myszków Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 4
Myszków Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
Myszków Numer komisji: 8 Ochotnicza Straż Pożarna
Myszków Numer komisji: 9 Środowiskowy Dom Samopomocy
Myszków Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 2
Myszków Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5
Myszków Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5
Myszków Numer komisji: 13 Liceum Ogólnokształcące
Myszków Numer komisji: 14 Myszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Myszków Numer komisji: 15 Zespół Szkół Publicznych nr 3
Myszków Numer komisji: 16 Przedszkole nr 5
Myszków Numer komisji: 17 Przedszkole nr 5
Myszków Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 6
Myszków Numer komisji: 19 Świetlica Rejonu Energetycznego
Myszków Numer komisji: 20 Przedszkole nr 1
Myszków Numer komisji: 21 Środowiskowy Dom Samopomocy
Myszków Numer komisji: 22 Szpital Powiatowy
Myszków Numer komisji: 23 Dom Opieki Eden
Nakło Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Nakle
Natolin Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Natolinie
Niegowa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Niegowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Nierada Numer komisji: 2 Remiza OSP w Nieradzie
Nieznanice Numer komisji: 4 Strażnica OSP Nieznanice
Nowa Wieś Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Nowej Wsi
Olbrachcice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach
Olsztyn Numer komisji: 3 Urząd Gminy Olsztyn
Olszyna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Opatów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Opatowie
Opatów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Opatowie
Osiny Numer komisji: 4 Budynek Gminny
Ostrowy nad Okszą Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrowach nad Okszą (świetlica)
Ostrowy nad Okszą Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrowach nad Okszą (sala nr 7 - mała sala gimnastyczna)
Pacierzów Numer komisji: 12 Strażnica OSP
Panki Numer komisji: 1 Hala Sportowa
Panki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Parzymiechy Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Parzymiechach
Pawonków Numer komisji: 1 Świetlica dla dzieci i młodzieży
Piasek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Piasku
Piasek Numer komisji: 7 OSP
Pińczyce Numer komisji: 8 Zespół Szkół
Poczesna Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej
Podlesie Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Podlesiu
Popów Numer komisji: 1 Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Poraj Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Poraj Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Przybynów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Integracji Europejskiej w Przybynowie
Przymiłowice Numer komisji: 6 Świetlica Środowiskowa w Przymiłowicach
Przyrów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny-Hala sportowa w Przyrowie
Przystajń Numer komisji: 1 Budynek Szkoły Podstawowej w Przystajni
Przystajń Numer komisji: 2 Budynek Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przystajni
Psary Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Psary Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Radostków-Kolonia Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Radostkowie
Rębielice Królewskie Numer komisji: 2 Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
Rębielice Szlacheckie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Rębielicach Szlacheckich
Rędziny Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Rędzinach
Rędziny Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach
Rększowice Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach
Rudniki Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudnikach
Rudniki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Rudnikach
Rudnik Mały Numer komisji: 4 Remiza OSP
Rudnik Wielki Numer komisji: 3 Przedszkole
Rusinowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Rybna Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Rybnej
Rzeki Wielkie Numer komisji: 7 Przedszkole Rzeki Wielkie
Rzeniszów Numer komisji: 10 Ochotnicza Straż Pożarna
Rzerzęczyce Numer komisji: 8 Szkoła Rzerzęczyce
Sadów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Siedlec Numer komisji: 5 Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Siedlcu
Siedlec Numer komisji: 10 Publiczne Przedszkole w Siedlcu
Siedlec Duży Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Sieraków Śląski Numer komisji: 3 Hala Sportowa
Sieraków Śląski Numer komisji: 6 Zakład Karny
Skrzydlów Numer komisji: 6 Szkoła Skrzydlów
Słowik Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słowiku
Soborzyce Numer komisji: 4 Środowiskowy Dom Samopomocy w Soborzycach
Sokolniki Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Starcza Numer komisji: 1 Gminna Placówka Wsparcia Dziennego w Starczy
Starcza Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Starokrzepice Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Starokrzepicach
Staromieście Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Staromieściu
Stary Broniszew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Starym Broniszewie
Stary Cykarzew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Starym Cykarzewie
Stary Kocin Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Starym Kocinie
Stary Koniecpol Numer komisji: 3 Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Starym Koniecpolu
Strzebiń Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Strzebiniu
Strzebiń Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Strzebiniu
Sygontka Numer komisji: 5 Wiejska Izba Obrzędowa w Sygontce
Truskolasy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Truskolasach
Turów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Turowie
Turów Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej
Waleńczów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Waleńczowie
Wąsosz Górny Numer komisji: 3 Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
Wąsosz Górny Numer komisji: 6 Oddział Zewnętrzny w Wąsoszu Górnym Aresztu Śledczego w Częstochowie
Wędzina Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Węglowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Węglowicach
Widzów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Wiercica Numer komisji: 6 Strażnica OSP we Wiercicy
Wierzchowisko Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowisku
Więcki Numer komisji: 4 Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Wilkowiecko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Wilkowiecku
Witkowice Numer komisji: 3 Szkoła Witkowice
Władysławów Numer komisji: 8 Świetlica
Własna Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Wola Mokrzeska Numer komisji: 1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Woli Mokrzeskiej
Woźniki Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Woźniki Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Woźniki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Woźniki Numer komisji: 9 Budynek
Wręczyca Wielka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa we Wręczycy Wielkiej
Wrzosowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa we Wrzosowej
Wygoda Numer komisji: 12 Dom Koła Gospodyń Wiejskich Wygodzianka
Wysoka Lelowska Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska Przystań
Zajączki Drugie Numer komisji: 8 Remiza OSP w Zajączkach Drugich
Zajączki Pierwsze Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Zajączkach Pierwszych
Zalesice Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zalesicach
Zarębice Numer komisji: 3 Strażnica OSP w Zarębicach
Zawada Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Zawadzie
Zawada Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawadzie
Zawada Numer komisji: 10 Szkoła Zawada
Zawady Numer komisji: 5 Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
Zawisna Numer komisji: 5 Przedszkole
Zborowskie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Zdrowa Numer komisji: 5 Świetlica OSP Zdrowa
Złochowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Złochowicach
Złoty Potok Numer komisji: 7 Przedszkole w Złotym Potoku
Zrębice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Zrębicach
Zwierzyniec Pierwszy Numer komisji: 7 Remiza OSP w Zwierzyńcu Pierwszym
Żarki Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Żarki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Władysława Szafera
Żarki Numer komisji: 3 Klub Dziecięcy (dawny budynek Gimnazjum)
Żarki Numer komisji: 4 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki
Żarki Letnisko Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Żuraw Numer komisji: 1 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Żurawiu

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!