PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 980 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Barkowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Białków Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Biały Kościół Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa
Biedaszków Wielki Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Bielany Wrocławskie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. UNICEF
Bielany Wrocławskie Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa im. UNICEF
Bierutów Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie w Bierutowie
Bierutów Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bierutowie
Boguszyce Numer komisji: 4 Klub Na Dole Gminnego Ośrodka Kultury
Borek Strzeliński Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Borku Strzelińskim
Borowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Borowej
Borów Numer komisji: 1 Zespół Szkół Publicznych w Borowie
Borzęcin Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Borzygniew Numer komisji: 4 Dom Pomocy Społecznej Dom Nad Zalewem w Borzygniewie
Brodno Numer komisji: 11 Świetlica wiejska w Brodnie (przy OSP)
Brożec Numer komisji: 13 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Brzeg Dolny Numer komisji: 1 Dolnobrzeski Ośrodek Kultury
Brzeg Dolny Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 5
Brzeg Dolny Numer komisji: 3 Siedziba Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów
Brzeg Dolny Numer komisji: 4 Biblioteka Miejska
Brzeg Dolny Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 6
Brzeg Dolny Numer komisji: 10 Przedszkole Samorządowe Nr 3
Brzeg Dolny Numer komisji: 11 Przedszkole Samorządowe Nr 1
Brzezia Łąka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Brzeziej Łące
Bukowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Bukowicach
Bukowina Sycowska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Bukowinie Sycowskiej
Bukówek Numer komisji: 14 Świetlica wiejska w Bukówku
Byków Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska w Bykowie
Bystrzyca Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Cerekwica Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Cesarzowice Numer komisji: 13 Filia Biblioteki Publicznej w Cesarzowicach
Chrząstawa Wielka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej
Chwałowice Numer komisji: 4 Schronisko Młodzieżowe
Ciechów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Ciechowie
Cieszków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Cieszkowie
Czarnoborsko Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Czatkowice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Czatkowicach
Czernica Numer komisji: 1 Świetlica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czernicy
Czernina Numer komisji: 8 Filia biblioteczna
Czeszów Numer komisji: 3 Sala nr 4 w Szkole Podstawowej w Czeszowie
Częstocice Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Częstocicach
Dalborowice Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Dalborowicach
Dębice Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Dębno Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Dębnie
Długołęka Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Długołęce
Dobroszyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej
Dobroszyce Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej
Dobrzeń Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego
Dobrzykowice Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzykowicach
Domanice Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Domanicach
Domaniów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Domaniowie
Domaniów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Domaniowie
Domasław Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Drołtowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Drołtowicach
Drzemlikowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Dunkowa Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Dunkowej
Dziadowa Kłoda Numer komisji: 1 Gimnazjum w Dziadowej Kłodzie
Działosza Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Działoszy
Gać Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Gajków Numer komisji: 6 Świetlica wiejska Gajków
Gaj Oławski Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Gądkowice Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Gądkowicach
Gęsiniec Numer komisji: 16 Świetlica Wiejska
Głębowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Adama de Garnier
Gniechowice Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Gniechowicach
Godzięcin Numer komisji: 6 Świetlica w Godzięcinie
Godzikowice Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Goszcz Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Goszczyna Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Goszczynie
Góra Numer komisji: 1 SPZOZ Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych
Góra Numer komisji: 2 Ośrodek Pomocy Społecznej
Góra Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Góra Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Góra Numer komisji: 5 Przedszkole Publiczne Nr 1
Góra Numer komisji: 6 Zespół Żłobek i Klub Dziecięcy
Góra Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1
Górka Sobocka Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Górce Sobockiej
Grabowno Wielkie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Groblice Numer komisji: 5 Świetlica w Groblicach
Gródek Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Gródku
Iwiny Numer komisji: 15 Świetlica w Iwinach
Janików Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Janówek Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Janówku
Januszkowice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Januszkowicach
Jaszkotle Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smolcu Szkoła Podstawowa w Jaszkotlu
Jaźwiny Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Jegłowa Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Jegłowej
Jelcz-Laskowice Numer komisji: 6 Zespół Szkół
Jelcz-Laskowice Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Jelcz-Laskowice Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 (aula)
Jelcz-Laskowice Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 (stołówka)
Jelcz-Laskowice Numer komisji: 10 Urząd Miasta i Gminy
Jelcz-Laskowice Numer komisji: 11 Hala Sportowa
Jelcz-Laskowice Numer komisji: 12 Środowiskowy Klub Kuźnia
Jelcz-Laskowice Numer komisji: 13 Filia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3
Jemielno Numer komisji: 2 Urząd Gminy Jemielno
Jędrzychowice Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Jędrzychowicach
Jodłowice Numer komisji: 7 Świetlica w Jodłowicach
Jordanów Śląski Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Jordanowie Śląskim
Jutrzyna Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Jutrzynie
Kamieniec Wrocławski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Kamieńcu Wrocławskim
Kamień Górowski Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Karczyce Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Karczycach
Karczyn Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Karczynie
Karnków Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Karnkowie
Karszów Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Karszówek Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska
Karwiany Numer komisji: 7 Świetlica w Karwianach
Kazanów Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Kątna Numer komisji: 16 Świetlica Wiejska w Kątnej
Kąty Wrocławskie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kątach Wr.
Kąty Wrocławskie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich
Kąty Wrocławskie Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wr.
Kąty Wrocławskie Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich
Kiełczów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kiełczowie
Kiełczów Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Kiełczowie
Kłoda Górowska Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Kobierzyce Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Polskich Odkrywców i Podróżników
Komorniki Numer komisji: 9 Świetlica wiejska w Komornikach
Konary Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Konarach
Kondratowice Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Kondratowicach
Korzeńsko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków
Kostomłoty Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Kostomłotach
Kotowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kotowicach
Kowalskie Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Kowalskich
Krośnice Numer komisji: 1 Centrum Edukacyjno-Turystyczno-Sportowe w Krośnicach
Krośnice Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej
Kryniczno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Śląskiej w Krynicznie
Kryniczno Numer komisji: 15 Świetlica wiejska w Krynicznie
Krzelów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Świętego Mikołaja z Miry
Krzydlina Wielka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej
Krzyżowice Numer komisji: 3 Powiatowy Zespół Szkół Nr 1
Księginice Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Księginice Wielkie Numer komisji: 3 Sala Gimnastyczna Szkoły w Księginicach Wielkich
Kuropatnik Numer komisji: 15 Publiczna Szkoła Podstawowa
Kuźnica Czeszycka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Edmunda Bojanowskiego w Kuźnicy Czeszyckiej
Kuźniczysko Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku
Ligota Mała Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Ligocie Małej im. UNICEF
Ligota Piękna Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Ligocie Pięknej
Ligota Polska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ligocie Polskiej
Lipowiec Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Lubiąż Numer komisji: 8 Zespół Szkół Publicznych w Lubiążu
Lubiąż Numer komisji: 16 Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu
Lubnów Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Luboszyce Numer komisji: 1 Dom Kultury
Ludów Polski Numer komisji: 8 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Lutynia Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny Sala Sportowa
Lutynia Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Łozina Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Łozinie
Malczyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Malczyce Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Maniów Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Maniowie
Marcinkowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Marcinowo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Mieczków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mieczkowie
Mietków Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Międzybórz Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Międzyborzu
Międzybórz Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Międzyborzu
Międzybórz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury w Międzyborzu
Miękinia Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Miękinia Numer komisji: 7 Samorządowy Ośrodek Kultury
Milicz Numer komisji: 1 Świetlica Środowiskowa
Milicz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miliczu
Milicz Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Miliczu
Milicz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miliczu
Milicz Numer komisji: 5 Nadleśnictwo Państwowe w Miliczu
Milicz Numer komisji: 18 Nadleśnictwo Państwowe w Miliczu
Milicz Numer komisji: 19 Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu
Miłocice Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Miłoszyce Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa
Miłowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Miłowicach
Minkowice Oławskie Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Mirków Numer komisji: 10 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mirkowie
Mojęcice Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Mojęcicach
Mokronos Dolny Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Mokronosie Dolnym
Mokry Dwór Numer komisji: 14 Punkt Informacji Turystycznej
Mrozów Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Nadolice Wielkie Numer komisji: 3 Świetlica wiejska Nadolice Wielkie
Niechlów Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Nowe Grodzisko Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Nowym Zamku
Oborniki Śląskie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Oborniki Śląskie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach Śląskich
Oborniki Śląskie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Oborniki Śląskie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Oborniki Śląskie Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące
Oborniki Śląskie Numer komisji: 6 Powiatowy Zespół Szkół
Oborniki Śląskie Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej w Obornikach Śląskich
Oborniki Śląskie Numer komisji: 16 Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu, Oddział I i I A Chorób Płuc w Obornikach Śląskich
Oborniki Śląskie Numer komisji: 17 Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu, Placówka Zamiejscowa w Obornikach Śląskich Zakład Opiekuńczo-Pielęgnacyjny
Oleśnica Numer komisji: 1 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Gminy Oleśnica
Oleśnica Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 4 Urząd Miasta Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 6 Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki
Oleśnica Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Romana Podoskiego w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Romana Podoskiego w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 13 Spółdzielczy Dom Kultury KORELAT II w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 14 Zakład Budynków Komunalnych w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 15 Cech Rzemiosł Różnych oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 16 Oleśnicka Biblioteka Publiczna
Oleśnica Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Noblistów Polskich w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy (wejście od ul. Chopina)
Oleśnica Numer komisji: 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 20 Przedszkole nr 6 w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 22 Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 23 Zakład Karny nr 1 we Wrocławiu Oddział Zewnętrzny w Oleśnicy
Olsza Numer komisji: 17 Świetlica Wiejska w Olszy
Oława Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie Nr 4
Oława Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 5
Oława Numer komisji: 3 Oławskie Centrum Rozwoju Społecznego
Oława Numer komisji: 4 Klub Parnas
Oława Numer komisji: 5 Niepubliczne Przedszkole Kredka
Oława Numer komisji: 6 Świetlica Środowiskowa
Oława Numer komisji: 7 Żłobek Miejski
Oława Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 6
Oława Numer komisji: 9 Liceum Ogólnokształcące Nr I
Oława Numer komisji: 10 Ośrodek Kultury
Oława Numer komisji: 11 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Oława Numer komisji: 12 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Oława Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 4
Oława Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 4
Oława Numer komisji: 15 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Oława Numer komisji: 16 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Oława Numer komisji: 17 Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Tęcza
Oława Numer komisji: 18 Zespół Opieki Zdrowotnej w Oławie
Oława Numer komisji: 19 Dom Pomocy Społecznej w Oławie
Orzeszków Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Markiewicza
Osiek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Osieku
Osolin Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Ostrowąsy Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Ostrowąsach
Ostrowina Numer komisji: 9 Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Ostrowinie
Owczary Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Paczków Numer komisji: 7 Budynek po szkole w Paczkowie
Pakosławsko Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Pakosławsku
Pasikurowice Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Pasikurowicach
Pęgów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Pęgów Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Pichorowice Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Pichorowicach
Piecowice Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Piecowicach
Piękocin Numer komisji: 16 Świetlica Wiejska w Piękocinie
Piotrkowice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Piotrkowicach
Piotrowice Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nasza Szkoła w Piotrowicach
Pisarzowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Pisarzowice Numer komisji: 6 Sala Sportowa
Piskorzów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Piskorzowie
Pobiel Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Pogalewo Wielkie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Pogalewie Wielkim
Posadowice Numer komisji: 5 Budynek po szkole w Posadowicach
Potasznia Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Potaszni
Powidzko Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego
Prusice Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach
Prusice Numer komisji: 4 Gminna Biblioteka Publiczna w Prusicach Multiteka
Prusy Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Prusach
Pruszowice Numer komisji: 17 Świetlica Wiejska w Pruszowicach
Przeworno Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Przewornie
Przyborów Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Przyborowie
Psary Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Psarach
Psary Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Pustków Żurawski Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Radecz Numer komisji: 9 Świetlica w Radeczu
Radwanice Numer komisji: 12 Świetlica w Radwanicach
Radwanice Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Radziądz Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Rakoszyce Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa w Rakoszycach
Ratowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Ratowicach
Ręków Numer komisji: 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rękowie
Rogów Sobócki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Rogowie Sobóckim
Rolantowice Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Romanów Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Romanowie
Rościsławice Numer komisji: 8 Remiza OSP
Rościsławice Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej w Obornikach Śląskich, Filia w Rościsławicach
Rzeplin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Rzeplinie
Sadków Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Sadkowie
Samborowiczki Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Samborowiczkach
Sarby Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Sarbach
Siciny Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Sicinach
Siechnice Numer komisji: 7 Przedszkole w Siechnicach
Siechnice Numer komisji: 8 Przedszkole w Siechnicach
Siechnice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2
Siechnice Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1
Siechnice Numer komisji: 11 Urząd Miejski w Siechnicach
Siedlce Numer komisji: 13 Budynek po byłym gimnazjum
Siedlec Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Siedlcu
Skałka Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Skałce
Skarszyn Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Skokowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Skokowej
Sławoszowice Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska w Sławoszowicach
Smardzów Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Smardzowie
Smolec Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smolcu
Smolec Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Smolcu
Smolna Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Smolnej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
Sobocisko Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Sobótka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sobótce
Sobótka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sobótce
Sobótka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sobótce
Sokołowice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Sokołowicach im. Orła Białego
Solniki Wielkie Numer komisji: 6 Budynek po szkole w Solnikach Wielkich
Stachów Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Stachowie
Stanowice Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Stara Góra Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Stary Śleszów Numer komisji: 3 Świetlica w Starym Śleszowie
Stary Wiązów Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Starym Wiązowie
Stary Wołów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Starym Wołowie
Stradomia Wierzchnia Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Stradomi Wierzchniej
Strzelin Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Strzelin Numer komisji: 2 Przedszkole Miejskie Kolorowa Kraina
Strzelin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące Slavia
Strzelin Numer komisji: 4 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Strzelin Numer komisji: 5 Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji
Strzelin Numer komisji: 6 Strzeliński Ośrodek Kultury
Strzelin Numer komisji: 7 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Strzelin Numer komisji: 17 NZOZ Strzelińskie Centrum Medyczne Sp. z o. o. w Strzelinie
Strzelin Numer komisji: 18 Zakład Karny w Strzelinie
Strzeszów Numer komisji: 3 Przedszkole Publiczne w Strzeszowie
Sulimów Numer komisji: 4 Świetlica w Sulimowie
Sułów Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Sułowie
Syców Numer komisji: 1 Publiczne Przedszkole nr 1
Syców Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2
Syców Numer komisji: 3 Biblioteka Publiczna w Sycowie
Syców Numer komisji: 4 Sala Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Sycowie
Syców Numer komisji: 8 Publiczne Przedszkole nr 2 w Sycowie
Syców Numer komisji: 12 Powiatowy Zespół Szpitali-Szpital w Sycowie
Szczawin Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Szczepanów Numer komisji: 10 Lokalne Centrum Aktywności Wiejskiej w Szczepanowie
Szczodre Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Szczodrem
Szczodrów Numer komisji: 11 Świetlica wiejska w Szczodrowie
Szewce Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szewcach
Ścinawa Polska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Ślęza Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Ślizów Numer komisji: 9 Świetlica wiejska
Środa Śląska Numer komisji: 1 Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy-Ostoja
Środa Śląska Numer komisji: 2 Dworzec Średzki
Środa Śląska Numer komisji: 3 Hala Sportowa OSiR
Środa Śląska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 3 (budynek dawnego Gimnazjum) w Środzie Śląskiej
Środa Śląska Numer komisji: 5 Urząd Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej
Środa Śląska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Środzie Śląskiej
Środa Śląska Numer komisji: 7 Żłobek Publiczny w Środzie Śląskiej
Środa Śląska Numer komisji: 8 Biblioteka Publiczna W Środzie Śląskiej
Świątniki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Świątnikach
Święta Katarzyna Numer komisji: 1 Centrum Kultury
Święta Katarzyna Numer komisji: 2 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Święta Katarzyna Numer komisji: 3 Centrum Kultury
Taczów Wielki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Tarnowiec Numer komisji: 2 Hala sportowo-widowiskowa przy Zespole Szkół w Zawoni
Trzebicko Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Trzebicku
Trzebnica Numer komisji: 1 Gminne Trzebnickie Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
Trzebnica Numer komisji: 4 Gminne Trzebnickie Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
Trzebnica Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebnicy
Trzebnica Numer komisji: 13 Rynek-Ratusz
Trzebnica Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Trzebnicy
Trzebnica Numer komisji: 15 Gminne Trzebnickie Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
Trzebnica Numer komisji: 16 Gminny Dom Pobytu Senior-Wigor
Trzebnica Numer komisji: 17 Szkoła Podstawował Nr 2 w Trzebnicy
Trzebnica Numer komisji: 18 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Trzebnicy
Trzebnica Numer komisji: 19 Szpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy
Turów Numer komisji: 4 Świetlica w Turowie
Twardogóra Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II
Twardogóra Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II
Twardogóra Numer komisji: 3 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
Twardogóra Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II
Tyniec Mały Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Tyniec nad Ślęzą Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Udanin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Udaninie
Ujazd Górny Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Ujeździe Górnym
Ujeździec Wielki Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Ujeźdźcu Wielkim
Uraz Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Wabienice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Wabienicach
Warzęgowo Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Warzęgowie
Wąsosz Numer komisji: 2 Ośrodek Pomocy Społecznej
Wąsosz Numer komisji: 3 Zespół Placówek Kultury
Węgrów Numer komisji: 9 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Węgry Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Węgrach
Wiązów Numer komisji: 1 Sala Obrad w Urzędzie Miasta i Gminy Wiązów
Wierzbice Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Wierzbno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Wierzbnie
Wierzbno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Wierzbnie
Wierzchowice Numer komisji: 4 Świetlica środowiskowa i wiejska w Wierzchowicach
Wilczków Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Wilczków Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Wilczkowie
Wilczyce Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Wilczycach
Wilczyn Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Wińsko Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Wińsko Numer komisji: 2 Zespół Szkół Publicznych
Wioska Numer komisji: 10 Świetlica wiejska w Wiosce
Wisznia Mała Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej
Witoszyce Numer komisji: 11 Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole
Wołów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wołowie
Wołów Numer komisji: 2 Urząd Miejski w Wołowie
Wołów Numer komisji: 3 Wołowski Ośrodek Kultury
Wołów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wołowie
Wołów Numer komisji: 5 Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego w Wołowie
Wołów Numer komisji: 6 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołowie
Wołów Numer komisji: 14 Zakład Karny w Wołowie
Wołów Numer komisji: 15 Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie Sp. z o. o.
Wójcice Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wrocław Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 63
Wrocław Numer komisji: 2 Budynek Uniwersytetu Wrocławskiego
Wrocław Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 29
Wrocław Numer komisji: 4 Przedszkole nr 65 Pod Wesołym Koziołkiem
Wrocław Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 29
Wrocław Numer komisji: 6 Muzeum Militariów-Arsenał
Wrocław Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 84
Wrocław Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 97
Wrocław Numer komisji: 9 Liceum Ogólnokształcące nr XVII
Wrocław Numer komisji: 10 Liceum Ogólnokształcące nr XVII
Wrocław Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 97
Wrocław Numer komisji: 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13
Wrocław Numer komisji: 13 Klub Muzyki i Literatury
Wrocław Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 71
Wrocław Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 71
Wrocław Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 68
Wrocław Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 68
Wrocław Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 68
Wrocław Numer komisji: 19 Liceum Ogólnokształcące nr VII
Wrocław Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi
Wrocław Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi
Wrocław Numer komisji: 22 Liceum Ogólnokształcące nr VII
Wrocław Numer komisji: 23 Liceum Ogólnokształcące nr VII
Wrocław Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi
Wrocław Numer komisji: 25 Przedszkole nr 141
Wrocław Numer komisji: 26 Liceum Ogólnokształcące nr VII
Wrocław Numer komisji: 27 Liceum Ogólnokształcące nr VII
Wrocław Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa nr 109
Wrocław Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa nr 109
Wrocław Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa nr 109
Wrocław Numer komisji: 31 Zespół Szkół Budowlanych
Wrocław Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa nr 82
Wrocław Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa nr 82
Wrocław Numer komisji: 34 Liceum Ogólnokształcące nr III
Wrocław Numer komisji: 35 Liceum Ogólnokształcące nr III
Wrocław Numer komisji: 36 Rada Osiedla Nadodrze
Wrocław Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa nr 93
Wrocław Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa nr 108
Wrocław Numer komisji: 39 Szkoła Podstawowa nr 108
Wrocław Numer komisji: 40 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8
Wrocław Numer komisji: 41 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8
Wrocław Numer komisji: 42 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8
Wrocław Numer komisji: 43 Szkoła Podstawowa nr 93
Wrocław Numer komisji: 44 Klub Iskierka
Wrocław Numer komisji: 45 Publiczna Szkoła Podstawowa Leonardo
Wrocław Numer komisji: 46 Szkoła Podstawowa nr 74
Wrocław Numer komisji: 47 Szkoła Podstawowa nr 74
Wrocław Numer komisji: 48 Szkoła Podstawowa nr 74
Wrocław Numer komisji: 49 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11
Wrocław Numer komisji: 50 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11
Wrocław Numer komisji: 51 Rada Osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów
Wrocław Numer komisji: 52 Rada Osiedla Ołbin
Wrocław Numer komisji: 53 Liceum Ogólnokształcące nr I
Wrocław Numer komisji: 54 Centrum Kreatywności TALENT (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2)
Wrocław Numer komisji: 55 Centrum Kreatywności TALENT (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2)
Wrocław Numer komisji: 56 Centrum Kreatywności TALENT (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2)
Wrocław Numer komisji: 57 Szkoła Podstawowa nr 78
Wrocław Numer komisji: 58 Szkoła Podstawowa nr 78
Wrocław Numer komisji: 59 Szkoła Podstawowa nr 78
Wrocław Numer komisji: 60 Szkoła Podstawowa nr 1
Wrocław Numer komisji: 61 Przedszkole nr 55
Wrocław Numer komisji: 62 Szkoła Podstawowa nr 1
Wrocław Numer komisji: 63 Szkoła Podstawowa nr 1
Wrocław Numer komisji: 64 Szkoła Podstawowa nr 107
Wrocław Numer komisji: 65 Szkoła Podstawowa nr 107
Wrocław Numer komisji: 66 Szkoła Podstawowa nr 84
Wrocław Numer komisji: 67 Przedszkole nr 109 z oddziałami integracyjnymi
Wrocław Numer komisji: 68 Politechnika Wrocławska Budynek F - 13
Wrocław Numer komisji: 69 Rada Osiedla Plac Grunwaldzki
Wrocław Numer komisji: 70 Zespół Szkół nr 8
Wrocław Numer komisji: 71 Szkoła Podstawowa nr 12
Wrocław Numer komisji: 72 Szkoła Podstawowa nr 12
Wrocław Numer komisji: 73 Dom Studencki Parawanowiec
Wrocław Numer komisji: 74 Dom Studencki Dwudziestolatka
Wrocław Numer komisji: 75 Szkoła Podstawowa nr 36
Wrocław Numer komisji: 76 Szkoła Podstawowa nr 36
Wrocław Numer komisji: 77 Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
Wrocław Numer komisji: 78 Zespół Szkół nr 9
Wrocław Numer komisji: 79 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 22
Wrocław Numer komisji: 80 Zespół Szkół nr 9
Wrocław Numer komisji: 81 Zespół Szkół nr 9
Wrocław Numer komisji: 82 Dom Studencki Arka
Wrocław Numer komisji: 83 Dom Studencki Arka
Wrocław Numer komisji: 84 Liceum Ogólnokształcące nr XI
Wrocław Numer komisji: 85 Szkoła Podstawowa nr 91
Wrocław Numer komisji: 86 Szkoła Podstawowa nr 91
Wrocław Numer komisji: 87 Rada Osiedla Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice
Wrocław Numer komisji: 88 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
Wrocław Numer komisji: 89 Technikum nr 18
Wrocław Numer komisji: 90 Technikum nr 18
Wrocław Numer komisji: 91 Szkoła Podstawowa nr 30
Wrocław Numer komisji: 92 Centrum Kształcenia Ustawicznego Budynek-C
Wrocław Numer komisji: 93 Centrum Kształcenia Ustawicznego Budynek-B
Wrocław Numer komisji: 94 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
Wrocław Numer komisji: 95 Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących
Wrocław Numer komisji: 96 Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących
Wrocław Numer komisji: 97 Liceum Ogólnokształcące nr VIII
Wrocław Numer komisji: 98 Liceum Ogólnokształcące nr VIII
Wrocław Numer komisji: 99 Liceum Ogólnokształcące nr VIII
Wrocław Numer komisji: 100 Liceum Ogólnokształcące nr VIII
Wrocław Numer komisji: 101 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi
Wrocław Numer komisji: 102 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi
Wrocław Numer komisji: 103 Szkoła Podstawowa nr 81
Wrocław Numer komisji: 104 Szkoła Podstawowa nr 81
Wrocław Numer komisji: 105 Przedszkole nr 61 Gajowickie Skrzaty
Wrocław Numer komisji: 106 Szkoła Podstawowa nr 4
Wrocław Numer komisji: 107 Liceum Ogólnokształcące nr V
Wrocław Numer komisji: 108 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 19
Wrocław Numer komisji: 109 Ośrodek Postaw Twórczych
Wrocław Numer komisji: 110 Przedszkole nr 49
Wrocław Numer komisji: 111 Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej
Wrocław Numer komisji: 112 Szkoła Podstawowa nr 90
Wrocław Numer komisji: 113 Szkoła Podstawowa nr 90
Wrocław Numer komisji: 114 Szkoła Podstawowa nr 90
Wrocław Numer komisji: 115 Szkoła Podstawowa nr 90
Wrocław Numer komisji: 116 Szkoła Podstawowa nr 90
Wrocław Numer komisji: 117 Dzienny Dom Pomocy Społecznej Na Ciepłej
Wrocław Numer komisji: 118 Szkoła Podstawowa nr 73
Wrocław Numer komisji: 119 Zespół Szkół Logistycznych
Wrocław Numer komisji: 120 Przdszkole nr 119 Zielona Łąka
Wrocław Numer komisji: 121 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17
Wrocław Numer komisji: 122 Zespół Szkół Logistycznych
Wrocław Numer komisji: 123 Szkoła Podstawowa nr 77
Wrocław Numer komisji: 124 Szkoła Podstawowa nr 77
Wrocław Numer komisji: 125 Zespół Szkół nr 2
Wrocław Numer komisji: 126 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17
Wrocław Numer komisji: 127 Szkoła Podstawowa nr 9
Wrocław Numer komisji: 128 Szkoła Podstawowa nr 9
Wrocław Numer komisji: 129 Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o. BOK nr 6
Wrocław Numer komisji: 130 Szkoła Podstawowa nr 96
Wrocław Numer komisji: 131 Przedszkole Integracyjne nr 12
Wrocław Numer komisji: 132 Liceum Ogólnokształcące nr IV
Wrocław Numer komisji: 133 Liceum Ogólnokształcące nr IV
Wrocław Numer komisji: 134 Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych (Budynek Hali Sportowej)
Wrocław Numer komisji: 135 Muzeum Etnograficzne
Wrocław Numer komisji: 136 Szkoła Podstawowa nr 2
Wrocław Numer komisji: 137 Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85
Wrocław Numer komisji: 138 Liceum Ogólnokształcące nr XIII
Wrocław Numer komisji: 139 Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych
Wrocław Numer komisji: 140 Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
Wrocław Numer komisji: 141 Szkoła Podstawowa nr 99
Wrocław Numer komisji: 142 Szkoła Podstawowa nr 99
Wrocław Numer komisji: 143 Przedszkole nr 51
Wrocław Numer komisji: 144 Szkoła Podstawowa nr 80
Wrocław Numer komisji: 145 Szkoła Podstawowa nr 80
Wrocław Numer komisji: 146 Rada Osiedla Jagodno
Wrocław Numer komisji: 147 Rada Osiedla Jagodno
Wrocław Numer komisji: 148 Świetlica Cztery Pory Roku-Zima
Wrocław Numer komisji: 149 Szkoła Podstawowa nr 23
Wrocław Numer komisji: 150 Szkoła Podstawowa nr 23
Wrocław Numer komisji: 151 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6
Wrocław Numer komisji: 152 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6
Wrocław Numer komisji: 153 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6
Wrocław Numer komisji: 154 Rada Osiedla Krzyki-Partynice
Wrocław Numer komisji: 155 Szkoła Podstawowa nr 64
Wrocław Numer komisji: 156 Szkoła Podstawowa nr 64
Wrocław Numer komisji: 157 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16
Wrocław Numer komisji: 158 Szkoła Podstawowa nr 61
Wrocław Numer komisji: 159 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16
Wrocław Numer komisji: 160 Szkoła Podstawowa nr 61
Wrocław Numer komisji: 161 Szkoła Podstawowa nr 42
Wrocław Numer komisji: 162 Szkoła Podstawowa nr 42
Wrocław Numer komisji: 163 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
Wrocław Numer komisji: 164 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
Wrocław Numer komisji: 165 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
Wrocław Numer komisji: 166 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46
Wrocław Numer komisji: 167 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46
Wrocław Numer komisji: 168 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46
Wrocław Numer komisji: 169 Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej
Wrocław Numer komisji: 170 Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej
Wrocław Numer komisji: 171 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18
Wrocław Numer komisji: 172 Elektroniczne Zakłady Naukowe
Wrocław Numer komisji: 173 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18
Wrocław Numer komisji: 174 Szkoła Podstawowa nr 14
Wrocław Numer komisji: 175 Szkoła Podstawowa nr 14
Wrocław Numer komisji: 176 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18
Wrocław Numer komisji: 177 Elektroniczne Zakłady Naukowe
Wrocław Numer komisji: 178 Elektroniczne Zakłady Naukowe
Wrocław Numer komisji: 179 Zespół Szkół nr 20
Wrocław Numer komisji: 180 Zespół Szkół nr 20
Wrocław Numer komisji: 181 Zespół Szkół nr 20
Wrocław Numer komisji: 182 Szkoła Podstawowa nr 118
Wrocław Numer komisji: 183 Szkoła Podstawowa nr 118
Wrocław Numer komisji: 184 Szkoła Podstawowa nr 118
Wrocław Numer komisji: 185 Szkoła Podstawowa nr 118
Wrocław Numer komisji: 186 Szkoła Podstawowa nr 118
Wrocław Numer komisji: 187 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Wrocław Numer komisji: 188 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Wrocław Numer komisji: 189 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Wrocław Numer komisji: 190 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7
Wrocław Numer komisji: 191 Liceum Ogólnokształcące nr VI
Wrocław Numer komisji: 192 Liceum Ogólnokształcące nr VI
Wrocław Numer komisji: 193 Wrocławski Klub Anima
Wrocław Numer komisji: 194 Przedszkole nr 150 Wesołe Nutki
Wrocław Numer komisji: 195 Zespół Szkół nr 21
Wrocław Numer komisji: 196 Zespół Szkół nr 21
Wrocław Numer komisji: 197 Szkoła Podstawowa nr 33
Wrocław Numer komisji: 198 Szkoła Podstawowa nr 33
Wrocław Numer komisji: 199 Szkoła Podstawowa nr 33
Wrocław Numer komisji: 200 Szkoła Podstawowa nr 3
Wrocław Numer komisji: 201 Szkoła Podstawowa nr 3
Wrocław Numer komisji: 202 Szkoła Podstawowa nr 5
Wrocław Numer komisji: 203 Szkoła Podstawowa nr 5
Wrocław Numer komisji: 204 Szkoła Podstawowa nr 5
Wrocław Numer komisji: 205 Szkoła Podstawowa nr 3
Wrocław Numer komisji: 206 Zespół Szkół nr 3
Wrocław Numer komisji: 207 Zespół Szkół nr 3
Wrocław Numer komisji: 208 Szkoła Podstawowa nr 28
Wrocław Numer komisji: 209 Szkoła Podstawowa nr 28
Wrocław Numer komisji: 210 Wrocławski Klub Formaty
Wrocław Numer komisji: 211 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15
Wrocław Numer komisji: 212 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15
Wrocław Numer komisji: 213 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15
Wrocław Numer komisji: 214 Zespół Szkół nr 6
Wrocław Numer komisji: 215 Zespół Szkół nr 6
Wrocław Numer komisji: 216 Zespół Szkół nr 6
Wrocław Numer komisji: 217 Zespół Szkół nr 6
Wrocław Numer komisji: 218 Liceum Ogólnokształcące nr XV
Wrocław Numer komisji: 219 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Wrocław Numer komisji: 220 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Wrocław Numer komisji: 221 Liceum Ogólnokształcące nr XV
Wrocław Numer komisji: 222 Rada Osiedla Kuźniki
Wrocław Numer komisji: 223 Rada Osiedla Kuźniki
Wrocław Numer komisji: 224 Rada Osiedla Kuźniki
Wrocław Numer komisji: 225 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10
Wrocław Numer komisji: 226 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10
Wrocław Numer komisji: 227 Rada Osiedla Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec
Wrocław Numer komisji: 228 Centrum Kultury ZAMEK
Wrocław Numer komisji: 229 Szkoła Podstawowa nr 95
Wrocław Numer komisji: 230 Szkoła Podstawowa nr 51
Wrocław Numer komisji: 231 Szkoła Podstawowa nr 51
Wrocław Numer komisji: 232 Przedszkole nr 66 Bajkolandia
Wrocław Numer komisji: 233 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14
Wrocław Numer komisji: 234 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14
Wrocław Numer komisji: 235 Szkoła Podstawowa nr 95
Wrocław Numer komisji: 236 Szkoła Podstawowa nr 95
Wrocław Numer komisji: 237 Szkoła Podstawowa nr 95
Wrocław Numer komisji: 238 Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących
Wrocław Numer komisji: 239 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12
Wrocław Numer komisji: 240 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12
Wrocław Numer komisji: 241 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12
Wrocław Numer komisji: 242 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12
Wrocław Numer komisji: 243 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20
Wrocław Numer komisji: 244 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20
Wrocław Numer komisji: 245 Liceum Ogólnokształcące nr XIV
Wrocław Numer komisji: 246 Szkoła Podstawowa nr 83
Wrocław Numer komisji: 247 Przedszkole Integracyjne nr 68
Wrocław Numer komisji: 248 Szkoła Podstawowa nr 83
Wrocław Numer komisji: 249 Szkoła Podstawowa nr 83
Wrocław Numer komisji: 250 Szkoła Podstawowa nr 83
Wrocław Numer komisji: 251 Szkoła Podstawowa nr 20
Wrocław Numer komisji: 252 Szkoła Podstawowa nr 20
Wrocław Numer komisji: 253 Przedszkole nr 149 Tęczowa Polanka
Wrocław Numer komisji: 254 Szkoła Podstawowa nr 50
Wrocław Numer komisji: 255 Szkoła Podstawowa nr 50
Wrocław Numer komisji: 256 Liceum Ogólnokształcące nr X
Wrocław Numer komisji: 257 Liceum Ogólnokształcące nr X
Wrocław Numer komisji: 258 Szkoła Podstawowa nr 50
Wrocław Numer komisji: 259 Szkoła Podstawowa nr 50
Wrocław Numer komisji: 260 Szkoła Podstawowa nr 50
Wrocław Numer komisji: 261 Szkoła Podstawowa nr 8
Wrocław Numer komisji: 262 Liceum Ogólnokształcące nr XIV
Wrocław Numer komisji: 263 Przedszkole nr 140 Pod Platanem
Wrocław Numer komisji: 264 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
Wrocław Numer komisji: 265 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
Wrocław Numer komisji: 266 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
Wrocław Numer komisji: 267 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
Wrocław Numer komisji: 268 Szkoła Podstawowa nr 98
Wrocław Numer komisji: 269 Szkoła Podstawowa nr 98
Wrocław Numer komisji: 270 Szkoła Podstawowa nr 6
Wrocław Numer komisji: 271 Szkoła Podstawowa nr 44
Wrocław Numer komisji: 272 Szkoła Podstawowa nr 44
Wrocław Numer komisji: 273 Fundacja PRZYJAZNY DOM im. Stanisława Jabłonki
Wrocław Numer komisji: 274 Publiczna Szkoła i Przedszkole MARCO POLO
Wrocław Numer komisji: 275 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 23
Wrocław Numer komisji: 276 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 (Szkoła Podstawowa nr 40)
Wrocław Numer komisji: 277 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 (Szkoła Podstawowa nr 40)
Wrocław Numer komisji: 278 Ośrodek Opiekuńczo-Adaptacyjny Pensjonat dla Osób Starszych
Wrocław Numer komisji: 279 Świetlica Osiedlowa Rady Osiedla Polanowice-Poświętne-Ligota
Wrocław Numer komisji: 280 MCUS Dom Pomocy Społecznej
Wrocław Numer komisji: 281 Rada Osiedla Świniary
Wrocław Numer komisji: 282 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
Wrocław Numer komisji: 283 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy o Profilu Rehabilitacyjnym Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety
Wrocław Numer komisji: 284 Areszt Śledczy
Wrocław Numer komisji: 285 Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu
Wrocław Numer komisji: 286 Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku
Wrocław Numer komisji: 287 Zakład Karny Nr 2
Wrocław Numer komisji: 288 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu
Wrocław Numer komisji: 289 Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego sp. z o. o.-budynek A
Wrocław Numer komisji: 290 Zakład Karny Nr 1
Wrocław Numer komisji: 291 Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Maryi Nieustającej Pomocy
Wrocław Numer komisji: 292 Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek I Kliniki Ginekologii i Położnictwa
Wrocław Numer komisji: 293 Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu
Wrocław Numer komisji: 294 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu
Wrocław Numer komisji: 295 Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek H
Wrocław Numer komisji: 296 Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek J
Wrocław Numer komisji: 297 ORPEA Polska Sp. z o. o.
Wrocław Numer komisji: 298 Dom Pomocy Społecznej Samarytanin
Wrocław Numer komisji: 299 Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza-Budynek Ginekologiczno-Położniczy
Wrocław Numer komisji: 300 Dom Pomocy Społecznej
Wrocław Numer komisji: 301 Dom Pomocy Społecznej
Wrocław Numer komisji: 302 Dom Pomocy Społecznej Miłosierny Samarytanin
Wrocław Numer komisji: 303 Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka-Centrum Medycyny Ratunkowej
Wrocław Numer komisji: 304 Dom Pomocy Społecznej
Wrocław Numer komisji: 305 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego-budynek A2
Wrocław Numer komisji: 306 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
Wrocław Numer komisji: 307 Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi-Medinet Sp. z o. o.
Wrocław Numer komisji: 308 Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno-Leczniczy PROVITA sp. z o. o.
Wrocław Numer komisji: 309 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
Wrocław Numer komisji: 310 Vratislavia Medica Szpital im. Św. Jana Pawła II
Wrocław Muzeum Etnograficzne
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 98
Wrocław Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka-Centrum Medycyny Ratunkowej
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 9
Wrocław Rada Osiedla Jagodno
Wrocław Zespół Szkół nr 6
Wrocław Przedszkole nr 66 Bajkolandia
Wrocław Przedszkole nr 149 Tęczowa Polanka
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 50
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 50
Wrocław Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego sp. z o. o.-budynek A
Wrocław Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu
Wrocław Zakład Opiekuńczo-Leczniczy o Profilu Rehabilitacyjnym Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 77
Wrocław Zespół Szkół nr 20
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 118
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 107
Wrocław Przedszkole nr 109 z oddziałami integracyjnymi
Wrocław Rada Osiedla Plac Grunwaldzki
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 12
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 12
Wrocław Zespół Szkół nr 9
Wrocław Zespół Szkół nr 9
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XI
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 91
Wrocław Rada Osiedla Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 30
Wrocław Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VIII
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr V
Wrocław Przedszkole nr 49
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 90
Wrocław Dzienny Dom Pomocy Społecznej Na Ciepłej
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 73
Wrocław Zespół Szkół Logistycznych
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 9
Wrocław Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o. BOK nr 6
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr IV
Wrocław Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych (Budynek Hali Sportowej)
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 2
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 99
Wrocław Przedszkole nr 51
Wrocław Fundacja PRZYJAZNY DOM im. Stanisława Jabłonki
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 80
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 80
Wrocław Świetlica Cztery Pory Roku-Zima
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 23
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 23
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 64
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 61
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 42
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
Wrocław Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46
Wrocław Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46
Wrocław Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46
Wrocław Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18
Wrocław Elektroniczne Zakłady Naukowe
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 14
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 14
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18
Wrocław Elektroniczne Zakłady Naukowe
Wrocław Zespół Szkół nr 20
Wrocław Zespół Szkół nr 20
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VI
Wrocław Wrocławski Klub Anima
Wrocław Przedszkole nr 150 Wesołe Nutki
Wrocław Zespół Szkół nr 21
Wrocław Zespół Szkół nr 21
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 33
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 3
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 5
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 5
Wrocław Zespół Szkół nr 3
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 28
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15
Wrocław Zespół Szkół nr 6
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XV
Wrocław Rada Osiedla Kuźniki
Wrocław Rada Osiedla Kuźniki
Wrocław Rada Osiedla Kuźniki
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10
Wrocław Rada Osiedla Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 51
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 20
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr X
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 50
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
Wrocław Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 44
Wrocław Publiczna Szkoła i Przedszkole MARCO POLO
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 (Szkoła Podstawowa nr 40)
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 (Szkoła Podstawowa nr 40)
Wrocław Ośrodek Opiekuńczo-Adaptacyjny Pensjonat dla Osób Starszych
Wrocław MCUS Dom Pomocy Społecznej
Wrocław Rada Osiedla Świniary
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
Wrocław Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku
Wrocław Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Maryi Nieustającej Pomocy
Wrocław ORPEA Polska Sp. z o. o.
Wrocław Dom Pomocy Społecznej Samarytanin
Wrocław Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza-Budynek Ginekologiczno-Położniczy
Wrocław Dom Pomocy Społecznej
Wrocław Dom Pomocy Społecznej
Wrocław Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
Wrocław Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi-Medinet Sp. z o. o.
Wrocław Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno-Leczniczy PROVITA sp. z o. o.
Wrocław Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
Wrocław Vratislavia Medica Szpital im. Św. Jana Pawła II
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 91
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VIII
Wrocław Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących
Wrocław Zakład Karny Nr 2
Wrocław Politechnika Wrocławska Budynek F - 13
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 84
Wrocław Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek J
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 95
Wrocław Centrum Kultury ZAMEK
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 118
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 118
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 118
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 28
Wrocław Zespół Szkół nr 3
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 3
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 5
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIII
Wrocław Centrum Kształcenia Ustawicznego Budynek-C
Wrocław Przedszkole nr 61 Gajowickie Skrzaty
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 1
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 36
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
Wrocław Przedszkole nr 140 Pod Platanem
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XV
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 33
Wrocław Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 95
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 3
Wrocław Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu
Wrocław Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek I Kliniki Ginekologii i Położnictwa
Wrocław Zakład Karny Nr 1
Wrocław Areszt Śledczy
Wrocław Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi
Wrocław Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
Wrocław 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 96
Wrocław Zespół Szkół nr 2
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 90
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Wrocław Elektroniczne Zakłady Naukowe
Wrocław Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej
Wrocław Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 50
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 50
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 95
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 98
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15
Wrocław Przedszkole Integracyjne nr 68
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 64
Wrocław Rada Osiedla Krzyki-Partynice
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 4
Wrocław Zespół Szkół Logistycznych
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 118
Wrocław Przdszkole nr 119 Zielona Łąka
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 22
Wrocław Zespół Szkół nr 9
Wrocław Centrum Kształcenia Ustawicznego Budynek-B
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VIII
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12
Wrocław Dom Studencki Parawanowiec
Wrocław Dom Studencki Dwudziestolatka
Wrocław Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VI
Wrocław Zespół Szkół nr 6
Wrocław Zespół Szkół nr 6
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 83
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 83
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 20
Wrocław Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek H
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 19
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 42
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 1
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 83
Wrocław Zespół Szkół nr 8
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 36
Wrocław Dom Studencki Arka
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV
Wrocław Dom Studencki Arka
Wrocław Technikum nr 18
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 81
Wrocław Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 90
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 77
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 90
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 90
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 99
Wrocław Rada Osiedla Jagodno
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
Wrocław Wrocławski Klub Formaty
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 51
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 95
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 23
Wrocław Świetlica Osiedlowa Rady Osiedla Polanowice-Poświętne-Ligota
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 83
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr X
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 8
Wrocław Przedszkole Integracyjne nr 12
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 61
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr IV
Wrocław Dom Pomocy Społecznej Miłosierny Samarytanin
Wrocław Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego-budynek A2
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 33
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 6
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 107
Wrocław Ośrodek Postaw Twórczych
Wrocław Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10
Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VIII
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 81
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 44
Wrocław Dom Pomocy Społecznej
Wrocław Technikum nr 18
Wroniniec Numer komisji: 4 Dom Pomocy Społecznej
Wróbliniec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa we Wróblińcu
Wszechświęte Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa we Wszechświętem
Wszemirów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska we Wszemirowie
Wszewilki Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska we Wszewilkach
Wysoka Numer komisji: 10 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Wysoka Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Zachowice Numer komisji: 12 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zachowicach
Zawonia Numer komisji: 1 Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Zawoni
Zbytowa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Zbytowej
Zielenice Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zielenicach
Żerniki Wrocławskie Numer komisji: 16 Świetlica w Żernikach Wrocławskich
Żerniki Wrocławskie Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa
Żmigród Numer komisji: 1 Publiczne Przedszkole Zielona Dolina
Żmigród Numer komisji: 2 Zespół Placówek Kultury
Żmigród Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
Żmigród Numer komisji: 10 Szpital Rehabilitacyjny i Opieki Długoterminowej w Żmigrodzie
Żmigródek Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Żórawina Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury w Żórawinie
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!