PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 988 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Adamek Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Adamku
Adamów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Adamowie
Baćkowice Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Baćkowicach
Baćkowice Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach
Balice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Balicach
Bałtów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Bałtowie
Bardo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Bebelno-Wieś Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Przybyszewskiego w Bebelnie
Bedlno Numer komisji: 20 Budynek OSP w Bedlnie
Bejsce Numer komisji: 1 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. gen. Franciszka Kamińskiego w Bejscach
Bejsce Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej w Bejscach
Belno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Belnie
Belno Numer komisji: 11 Budynek Gminny w Belnie
Bęczków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Bęczkowie
Bidziny Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bidzinach
Biechów Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Biechowie
Bieganów Numer komisji: 1 Ośrodek Zdrowia w Bieganowie
Bieliny Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bielinach
Bieliny Numer komisji: 9 Centrum Tradycji, Turystyki i Kultury Gór Świętokrzyskich w Bielinach
Bilcza Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Bilczy
Bilcza Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Bilczy
Bilcza Numer komisji: 8 Hala Sportowa BILCZA
Biskupice Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna w Biskupicach
Bliżyn Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Bliżynie
Bliżyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Bliżynie
Bodzechów Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Stefańskiego w Bodzechowie
Bodzentyn Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bodzentynie
Bodzentyn Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bodzentynie
Bogoria Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Bogorii (budynek Publicznej Szkoły Podstawowej, wejście od ul. Staszowskiej)
Bogucice Pierwsze Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Bogucicach Pierwszych
Boksycka Numer komisji: 7 Lokal prywatny Restauracja Gościna
Bolechowice Numer komisji: 6 Zespół Placówek Oświatowych w Bolechowicach
Boleszyn Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Boleszynie
Bolmin Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Bolminie
Borków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Borkowie
Borszowice Numer komisji: 2 Remiza OSP w Borszowicach
Borzykowa Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Borzykowie
Borzymów Numer komisji: 1 OSP Borzymów
Boszczynek Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Boszczynku
Brody Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Brodach
Brody Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Brodach
Bronina Numer komisji: 20 Świetlica Wiejska w Broninie
Brygidów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Krasocinie Filia w Brygidowie
Brynica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Brynicy
Brzechów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Brzechowie
Brzegi Numer komisji: 3 Budynek Remizy w Brzegach
Brzeście Numer komisji: 1 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Brześciu
Brzeście Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Brześciu
Brzezinki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Brzezinkach
Brzeziny Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Brzezinach
Brzostków Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Brzostkowie
Brzóstowa Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. Mariana Raciborskiego w Brzóstowej
Budziska Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Bukowa Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna w Bukowej
Bukowa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Bukowie
Bukowie Numer komisji: 1 Budynek po Szkole Podstawowej w Bukowiu
Busko-Zdrój Numer komisji: 1 Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Busku-Zdroju (Hala Sportowa)
Busko-Zdrój Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Busku-Zdroju
Busko-Zdrój Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Busku-Zdroju
Busko-Zdrój Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku-Zdroju
Busko-Zdrój Numer komisji: 5 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Busku-Zdroju
Busko-Zdrój Numer komisji: 6 Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku-Zdroju
Busko-Zdrój Numer komisji: 7 Przychodnia Rejonowa Nr 2 w Busku-Zdroju
Busko-Zdrój Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Busku-Zdroju
Busko-Zdrój Numer komisji: 9 Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju
Busko-Zdrój Numer komisji: 10 Ochotnicza Straż Pożarna w Busku-Zdroju
Busko-Zdrój Numer komisji: 23 Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju
Busko-Zdrój Numer komisji: 24 Uzdrowiskowy Szpital Kompleksowej Rehabilitacji Krystyna w Busku-Zdroju
Busko-Zdrój Numer komisji: 25 Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Górka w Busku-Zdroju
Busko-Zdrój Numer komisji: 26 21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny w Busku-Zdroju
Cedzyna Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedzynie
Cegielnia Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Cegielni
Celiny Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Chańcza Numer komisji: 7 Remiza OSP
Chełmce Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Chełmcach
Chęciny Numer komisji: 1 Centrum Kultury i Sportu
Chęciny Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe w Chęcinach
Chęciny Numer komisji: 3 Centrum Kultury i Sportu
Chęciny Numer komisji: 14 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im Św. Rafała w Chęcinach
Chlewice Numer komisji: 1 Dom Kultury Chlewice
Chmielnik Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku
Chmielnik Numer komisji: 2 Biblioteka Publiczna w Chmielniku
Chmielnik Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku
Chmielnik Numer komisji: 10 Szpital Powiatowy w Chmielniku
Chmielów Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Chmielowie
Chobrzany Numer komisji: 3 Liceum Ogólnokształcące w Chobrzanach
Chobrzany Numer komisji: 4 Liceum Ogólnokształcące w Chobrzanach
Chodków Stary Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury, Filia w Chodkowie Starym
Chomentów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Chomentowie
Chotel Czerwony Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Chotlu Czerwonym
Chroberz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Chrobrzu
Chwałki Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Chwałkach
Chybice Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chybicach
Ciekoty Numer komisji: 2 Centrum Edukacyjne Szklany Dom w Ciekotach
Cierchy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Cierchach
Cierno-Żabieniec Numer komisji: 5 Remiza OSP w Ciernie-Żabieńcu
Cieśle Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach
Cisów Numer komisji: 6 Remiza OSP w Cisowie
Ciszyca Numer komisji: 7 Remiza OSP w Ciszycy
Ciszyca Górna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ciszycy Górnej
Cudzynowice Numer komisji: 8 Zespół Szkół Rolniczych
Czachów Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej w Czachowie
Czajków Południowy Numer komisji: 15 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Czajkowie
Czarna Numer komisji: 9 Świetlica wiejska w Czarnej
Czarnocin Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnocinie
Czechów Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Czechowie Nr 25
Czekarzewice Drugie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Czekarzewicach Drugich
Czermno Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Czerwona Górka Numer komisji: 3 Gminna Biblioteka Publiczna w Łącznej
Czostków Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czostkowie
Czyżów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Czyżowie
Czyżów Szlachecki Numer komisji: 2 Zespół Szkoły i Przedszkola w Czyżowie Szlacheckim
Ćmielów Numer komisji: 1 Dom Kultury im. W Gombrowicza w Ćmielowie
Ćmielów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Krzysztofa Szydłowieckiego w Ćmielowie
Ćmińsk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ćmińsku (oddział dzieci starszych)
Ćmińsk Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Ćmińsku (oddział dzieci młodszych)
Daleszyce Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Daleszycach
Daleszyce Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Daleszycach
Daleszyce Numer komisji: 8 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Daleszycach
Daromin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Darominie
Dąbrowa Numer komisji: 3 Świetlica Samorządowa w Dąbrowie
Dąbrowa Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie
Deszno Numer komisji: 6 Świetlica Środowiskowa
Dęba Numer komisji: 1 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębie
Dębno Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dębnie
Dębska Wola Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Dębskiej Woli
Długołęka Numer komisji: 9 Ochotnicza Straż Pożarna w Długołęce
Dobiesławice Numer komisji: 2 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Edwarda Haruzy w Dobiesławicach
Dobra Numer komisji: 19 Przedszkole Nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Staszowie z Oddziałem w Dobrej
Dobromierz Numer komisji: 4 Zespół Przedszkolno-Szkolny w Dobromierzu
Dobrowoda Numer komisji: 22 Zespół Placówek Oświatowych
Dobrzeszów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Dobrzeszowie
Doły Biskupie Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Gombrowicza w Dołach Biskupich
Domaszowice Numer komisji: 4 Żłobek Samorządowy Raj Maluszka w Domaszowicach
Drugnia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Drugni
Duranów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Duranowie
Dwikozy Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Dwikozach
Dwikozy Numer komisji: 2 budynek dawnej Szkoły Podstawowej w Dwikozach
Działoszyce Numer komisji: 1 Hala Sportowa w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Działoszycach
Działoszyce Numer komisji: 2 Urząd Miasta i Gminy w Działoszycach
Dzierążnia Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Dzierążni
Dziurów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dziurowie
Fałków Numer komisji: 2 Strażnica OSP w Fałkowie
Fanisławice Numer komisji: 7 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Fanisławicach
Gabułtów Numer komisji: 9 Remiza OSP
Gace Słupieckie Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Gacki Numer komisji: 5 Remiza OSP w Gackach
Gacki-Osiedle Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Gackach Osiedlu
Gadka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Gadce
Giełzów Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej Giełzów
Gierczyce Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gierczycach
Gierlachów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Gierlachowie
Głazów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Głazowie
Gnieszowice Numer komisji: 3 Remiza OSP w Gnieszowicach
Gniewięcin Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Gniewięcinie
Gnieździska Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Gnieździskach
Gnojno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Gnojnie
Gnojno Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej w Gnojnie
Godów Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej im. Sue Ryder w Kałkowie-Godowie
Gorzków Numer komisji: 11 Budynek byłej Samorządowej Szkoły Podstawowej
Gorzków Numer komisji: 12 Budynek byłej Samorządowej Szkoły Podstawowej
Gosań Numer komisji: 14 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gosaniu
Gowarczów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Hala Sportowa Gowarczów
Gowarczów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Gowarczów
Gowarczów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Gowarczów
Goździelin Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Goździelinie
Goźlice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Goźlicach
Górniki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Górnikach
Górno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Górnie
Góry Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Górach
Góry Wysokie Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Górach Wysokich
Gózd Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Goździe
Grabków Numer komisji: 1 Ośrodek Zdrowia w Grabkowie
Grabownica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łopusznie Filia w Grabownicy
Grodzisko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Grodzisku
Gromadzice Numer komisji: 12 Strażnica OSP w Gromadzicach
Grzybowa Góra Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Grzybowej Górze
Grzymałków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Grzymałkowie
Gumienice Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Gumienicach
Hucisko Numer komisji: 13 Placówka wsparcia dziennego. Filia w Hucisku
Huta Nowa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Hucie Nowej
Huta Podłysica Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Hucie Podłysicy
Huta Stara Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Hucie Starej
Imielno Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Imielnie
Iwaniska Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach
Jadowniki Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jadownikach
Jagodne Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jagodnem
Jakubowice Numer komisji: 9 Remiza OSP w Jakubowicach
Jałowęsy Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Jałowęsach
Janik Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janiku
Janików Numer komisji: 8 Remiza OSP w Janikowie
Janowice Numer komisji: 6 Budynek po zlikwidowanej Szkole Podstawowej w Janowicach
Jaronowice Numer komisji: 2 Remiza OSP w Jaronowicach
Jarząbki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Jarząbkach
Jasionna Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Jasionnie
Jastrzębska Wola Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach Filia im. Biskupa Jana Chrapka w Jastrzębskiej Woli
Jaworze Numer komisji: 3 Świetlica w Jaworzach
Jaworznia Numer komisji: 4 Zespół Placówek Oświatowych w Jaworzni (siedziba Gimnazjum)
Jaworznia Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych w Jaworzni (siedziba Szkoły Podstawowej)
Jaworznia Numer komisji: 15 Zespół Placówek Oświatowych w Jaworzni (siedziba Przedszola)
Jeleniów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Jeleniowie
Jeziorko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Jeziorku
Jędrzejowice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Jędrzejowicach
Jędrzejów Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 3 w Jędrzejowie
Jędrzejów Numer komisji: 2 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jędrzejowie
Jędrzejów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jędrzejowie
Jędrzejów Numer komisji: 4 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie
Jędrzejów Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 1 w Jędrzejowie
Jędrzejów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jędrzejowie
Jędrzejów Numer komisji: 7 Zespół Szkół Nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie
Jędrzejów Numer komisji: 8 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przyszłość” w Jędrzejowie
Jędrzejów Numer komisji: 9 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Jędrzejowie
Jędrzejów Numer komisji: 10 Zespół Szkół Nr 2 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Jędrzejowie
Jędrzejów Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Jędrzejowie
Jędrzejów Numer komisji: 11 Ośrodek Wsparcia Rodziny im. ks. Marcina Popiela w Jędrzejowie
Jędrzejów Numer komisji: 12 Przedszkole Nr 2 Bajkowa Ciuchcia w Jędrzejowie
Jędrzejów Numer komisji: 22 Szpital Specjalistyczny Artmedik sp. z o. o. w Jędrzejowie
Jurkowice Numer komisji: 2 Zespół Placówek Oświatowych-Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Jurkowicach
Kałków Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kałkowie
Kamienna Wola Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Gowarczowie Filia w Kamiennej Woli
Kamieńczyce Numer komisji: 15 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Ks. Władysława Latosa
Kamionki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kapałów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kapałowie
Kargów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kargowie
Kazimierza Wielka Numer komisji: 1 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Kołłątaja
Kazimierza Wielka Numer komisji: 2 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Kołłątaja
Kazimierza Wielka Numer komisji: 3 Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II
Kazimierza Wielka Numer komisji: 4 Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II
Kazimierza Wielka Numer komisji: 5 Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II
Kazimierza Wielka Numer komisji: 6 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Kołłątaja
Kazimierza Wielka Numer komisji: 7 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Kołłątaja
Kazimierza Wielka Numer komisji: 16 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kazimierzy Wielkiej
Kielce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach
Kielce Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe nr 6
Kielce Numer komisji: 3 Przedszkole Samorządowe nr 1
Kielce Numer komisji: 4 Przedszkole Samorządowe nr 32
Kielce Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 1
Kielce Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 39
Kielce Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11
Kielce Numer komisji: 8 Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 27
Kielce Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 19
Kielce Numer komisji: 10 Przedszkole Samorządowe nr 16
Kielce Numer komisji: 11 Zespół Szkół Elektrycznych
Kielce Numer komisji: 11 Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy
Kielce Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 12
Kielce Numer komisji: 13 Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie
Kielce Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 2
Kielce Numer komisji: 15 Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
Kielce Numer komisji: 16 Dom Kultury Zameczek
Kielce Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 13
Kielce Numer komisji: 18 Ochotnicza Straż Pożarna
Kielce Numer komisji: 19 Targi Kielce S. A.
Kielce Numer komisji: 20 Przedszkole Samorządowe nr 2
Kielce Numer komisji: 21 Urząd Miasta
Kielce Numer komisji: 22 Przedszkole Samorządowe nr 18
Kielce Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa nr 25
Kielce Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa nr 25
Kielce Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa nr 25
Kielce Numer komisji: 26 Klub „Domatorek”
Kielce Numer komisji: 27 Przedszkole Samorządowe nr 34
Kielce Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa nr 34
Kielce Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa nr 34
Kielce Numer komisji: 30 III LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida
Kielce Numer komisji: 31 Przedszkole Samorządowe nr 29
Kielce Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa nr 18
Kielce Numer komisji: 33 Przedszkole Samorządowe nr 26
Kielce Numer komisji: 34 ENERIS Surowce S. A.-Kielce
Kielce Numer komisji: 35 Przedszkole Samorządowe nr 35
Kielce Numer komisji: 36 Szkoła Podstawowa nr 4
Kielce Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa nr 27
Kielce Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa nr 27
Kielce Numer komisji: 39 V LO im. Ks. Piotra Ściegiennego
Kielce Numer komisji: 40 Szkoła Podstawowa nr 39
Kielce Numer komisji: 41 Przedszkole Samorządowe nr 42
Kielce Numer komisji: 42 Przedszkole Samorządowe nr 40
Kielce Numer komisji: 43 Szkoła Podstawowa nr 33
Kielce Numer komisji: 44 Szkoła Podstawowa nr 33
Kielce Numer komisji: 45 Przedszkole Samorządowe nr 19
Kielce Numer komisji: 46 Dawny budynek Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14
Kielce Numer komisji: 47 Dawny budynek Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14
Kielce Numer komisji: 48 Klub Seniora
Kielce Numer komisji: 49 Szkoła Podstawowa nr 15
Kielce Numer komisji: 50 Przedszkole Samorządowe nr 33
Kielce Numer komisji: 51 Przedszkole Samorządowe nr 30
Kielce Numer komisji: 52 Klub Seniora
Kielce Numer komisji: 53 Szkoła Podstawowa nr 24
Kielce Numer komisji: 54 Przedszkole Samorządowe nr 4
Kielce Numer komisji: 55 Przedszkole Samorządowe nr 24
Kielce Numer komisji: 56 Szkoła Podstawowa nr 28
Kielce Numer komisji: 57 Dom Działkowca
Kielce Numer komisji: 58 Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Spółka z o. o.
Kielce Numer komisji: 59 Miejski Zarząd Dróg
Kielce Numer komisji: 60 Przedszkole Samorządowe nr 3
Kielce Numer komisji: 61 Szkoła Podstawowa nr 32
Kielce Numer komisji: 62 Przedszkole Samorządowe nr 39
Kielce Numer komisji: 63 Szkoła Podstawowa nr 8
Kielce Numer komisji: 64 Przedszkole Samorządowe nr 36
Kielce Numer komisji: 65 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
Kielce Numer komisji: 66 Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi
Kielce Numer komisji: 67 Szkoła Podstawowa nr 7
Kielce Numer komisji: 68 Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi
Kielce Numer komisji: 69 Zespół Szkół nr 2 w Kielcach
Kielce Numer komisji: 70 Wojewódzki Szpital Zespolony, Świętokrzyskie Centrum Neurologii, Wejście Główne Nr 1
Kielce Numer komisji: 71 Miejski Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych
Kielce Numer komisji: 72 Szkoła Podstawowa nr 14 Specjalna
Kielce Numer komisji: 73 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Widowiskowo-Sportowa
Kielce Numer komisji: 74 Przedszkole Samorządowe nr 13
Kielce Numer komisji: 75 Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP Mobilne Centrum Informacji Zawodowej
Kielce Numer komisji: 76 Dom Kultury Białogon
Kielce Numer komisji: 77 Szkoła Podstawowa nr 20
Kielce Numer komisji: 78 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Hotel Maraton
Kielce Numer komisji: 79 I LO im. Stefana Żeromskiego
Kielce Numer komisji: 80 Przedszkole Samorządowe nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
Kielce Numer komisji: 81 Szkoła Podstawowa nr 9
Kielce Numer komisji: 82 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Kielce Numer komisji: 83 Szkoła Podstawowa nr 23
Kielce Numer komisji: 84 Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka Szpital Specjalistyczny
Kielce Numer komisji: 85 Dom Pomocy Społecznej im. Florentyny Malskiej
Kielce Numer komisji: 86 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta
Kielce Numer komisji: 87 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA
Kielce Numer komisji: 88 Areszt Śledczy
Kielce Numer komisji: 89 Szpital Kielecki św. Aleksandra Sp. z o. o.
Kielce Numer komisji: 90 Dom Pomocy Społecznej im. Jana i Marysieńki Sobieskich
Kielce Numer komisji: 91 Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
Kielce Numer komisji: 92 Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Kielce Numer komisji: 93 Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II
Kielce Numer komisji: 94 Dom Pomocy Społecznej im. prof. Antoniego Kępińskiego
Kielce Numer komisji: 95 Dom Pomocy Społecznej Dom Seniora Aktywni Zawsze w Kielcach
Kierz Niedźwiedzi Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierzu Niedźwiedzim
Kije Numer komisji: 2 Zespół Placówek Oświatowych w Kijach
Kików Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kikowie
Kleczanów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kleczanowie
Klemencice Numer komisji: 8 Remiza OSP w Klemencicach
Klimontów Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Ossolińskiego budynek przy ul. Zysmana 9
Klimontów Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie
Klimontów Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie
Klimontów Numer komisji: 6 Remiza OSP w Klimontowie
Klonów Numer komisji: 2 Budynek po Szkole Podstawowej w Klonowie
Kluczewsko Numer komisji: 1 Zespół Przedszkolno-Szkolny w Kluczewsku
Kłoda Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłodzie
Kłucko Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Kłucku
Kobylany Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kobylanach
Koliszowy Numer komisji: 5 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Koliszowach
Kołaczkowice Numer komisji: 18 Zespół Placówek Oświatowych
Kołoniec Numer komisji: 3 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołońcu
Komorniki Numer komisji: 2 Zespół Przedszkolno-Szkolny w Komornikach
Konary Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Konarach
Konieczno Numer komisji: 6 Zespół Placówek Oświatowych w Koniecznie
Koniemłoty Numer komisji: 22 Zespół Placówek Oświatowych – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki i Przedszkole w Koniemłotach
Koniemłoty Numer komisji: 25 Staszowskie Centrum Medyczne Sp. z o. o. w Koniemłotach
Końskie Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Końskich
Końskie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 w Końskich
Końskie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Końskich
Końskie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich
Końskie Numer komisji: 5 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Południowa
Końskie Numer komisji: 7 I Liceum Ogólnokształcące w Końskich
Końskie Numer komisji: 8 Hala Sportowa w Końskich
Końskie Numer komisji: 9 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Końskich
Końskie Numer komisji: 10 Przedszkole Nr 5 w Końskich
Końskie Numer komisji: 11 Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich
Końskie Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 2 w Końskich
Końskie Numer komisji: 24 Dom Pomocy Społecznej Cichy Zakątek w Końskich
Końskie Numer komisji: 25 Szpital im. Św. Łukasza w Końskich
Koprzywnica Numer komisji: 1 Urząd Miasta i Gminy w Koprzywnicy (I piętro)
Koprzywnica Numer komisji: 2 Urząd Miasta i Gminy w Koprzywnicy (parter)
Korczyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Korczynie
Kornica Numer komisji: 14 Wiejski Dom Kultury w Kornicy
Korytnica Numer komisji: 6 Zespół Placówek Oświatowych w Korytnicy
Korzecko Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Korzecku
Kossów Numer komisji: 2 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kossowie
Kostomłoty Drugie Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Kostomłotach Drugich
Kostomłoty Pierwsze Numer komisji: 2 Centrum Kulturalno Sportowe w Kostomłotach Pierwszych
Kotuszów Numer komisji: 1 Remiza OSP w Kotuszowie
Kowala Numer komisji: 7 Zespół Placówek Integracyjnych w Kowali
Kozia Wola Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Koziej Woli
Kozłów Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych w Kozłowie
Kozów Numer komisji: 3 Remiza OSP w Kozowie
Kozubów Numer komisji: 7 Świetlica w Kozubowie
Krajno Pierwsze Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Krajnie
Krasna Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa w Krasnej
Krasocin Numer komisji: 7 Urząd Gminy w Krasocinie
Królewiec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Królewcu
Krynki Numer komisji: 12 Remiza Strażacka w Krynkach
Krzcięcice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Krzcięcicach
Krzcin Numer komisji: 6 Remiza OSP w Krzcinie
Krzczonów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Krzczonowie
Kuczków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kuczkowie
Kuczów Numer komisji: 5 Klub Rolnika w Kuczowie
Kunów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy Szarego w Kunowie
Kunów Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy Szarego w Kunowie
Kurozwęki Numer komisji: 21 Zespół Placówek Oświatowych-Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kurozwękach
Kurozwęki Numer komisji: 24 Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia SS. Miłosierdzia św. Wincentego a'Paulo w Kurozwękach
Kurzelów Numer komisji: 11 Dom Kultury we Włoszczowie filia w Kurzelowie
Lasocin Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Lasocinie
Lasocin Numer komisji: 5 Publiczny Zespół Szkoły i Przedszkola w Lasocinie
Lechów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Lechowie
Leszczyny Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Leszczynach
Leśna-Stara Wieś Numer komisji: 5 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Leśnej-Starej Wsi
Linów Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Linowie
Lipa Numer komisji: 4 Szkoła Filialna w Lipie
Lipie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Lipiu
Lipnik Numer komisji: 1 Zespół Szkolno Przedszkolny w Lipniku
Lipno Numer komisji: 2 Remiza strażacka Ochotniczej Straży Pożarnej
Lipowe Pole Skarbowe Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Lipowym Polu Skarbowym
Lisów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Lisowie
Lubania Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku filia w Lubani
Lubcza Numer komisji: 7 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lubczy
Lubienia Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubieni
Lubienia Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubieni
Łagiewniki Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej w Łagiewnikach
Łagów Numer komisji: 1 Gminny Zespół Szkół w Łagowie
Łagów Numer komisji: 2 Gminny Zespół Szkół w Łagowie
Łomno Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łomnie
Łoniów Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Łoniowie
Łopuszno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łopusznie
Łopuszno Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Łopusznie
Łosień Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Łosieniu
Łubnice Numer komisji: 1 Centrum Kultury
Łukawa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Łukawie
Łukowa Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Łukowej
Łysaków Drugi Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa w Łysakowie
Majków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Majkowie
Makoszyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Makoszynie
Malice Kościelne Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Malicach Kościelnych
Małogoszcz Numer komisji: 1 Urząd Miasta i Gminy w Małogoszczu (sala konferencyjna)
Małogoszcz Numer komisji: 2 Dom Kultury w Małogoszczu
Małogoszcz Numer komisji: 7 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Małogoszczu
Małyszyn Górny Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Małyszynie
Marcinków Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Marcinkowie
Marzysz Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa w Marzyszu
Masłów Drugi Numer komisji: 5 Była Szkoła Podstawowa w Masłowie Drugim
Masłów Pierwszy Numer komisji: 6 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej w Masłowie Pierwszym
Matiaszów Numer komisji: 6 Klub Wiejski
Mąchocice Kapitulne Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Mąchocicach Kapitulnych
Mękarzów Numer komisji: 3 Remiza OSP Mękarzów
Miąsowa Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Miąsowej
Michałowice Numer komisji: 2 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Michałowicach
Michałów Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Michałowie
Michałów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Michałowie
Michniów Numer komisji: 11 Centrum Kształceniowo Integracyjne w Michniowie
Micigózd Numer komisji: 11 Zespół Oświatowych Placówek Integracyjnych w Micigoździe
Mieczyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie
Miedziana Góra Numer komisji: 1 Remiza OSP w Miedzianej Górze
Miedziana Góra Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Kostomłotach Drugich
Miedzierza Numer komisji: 4 Remiza OSP w Miedzierzy
Mierzawa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Mierzawie
Mierzwin Numer komisji: 3 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Mierzwinie
Międzylesie Numer komisji: 10 Strażnica OSP w Międzylesiu
Mikułowice Numer komisji: 12 Niepubliczne Przedszkole Bajkowe Wzgórze
Milanowska Wólka Numer komisji: 3 Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Centrum Edukacyjne w Milanowskiej Wólce
Miłkowska Karczma Numer komisji: 11 Budynek po Szkole Podstawowej w Miłkowskiej Karczmie
Miłków Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłkowie
Mirocice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mirocicach
Mirzec Stary Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Mircu-Sala Nr 1
Mirzec Stary Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Mircu-Sala Nr 2
Młodzawy Duże Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Młodzawach Dużych
Mnichów Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa w Mnichowie
Mnichów Numer komisji: 23 Dom Pomocy Społecznej w Mnichowie
Mnin Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mninie
Mniów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Mniowie
Modliborzyce Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Modliborzycach
Modliszewice Numer komisji: 21 Zespół Placówek Oświatowych w Modliszewicach
Mokra Numer komisji: 12 Świetlica wiejska w Mokrej
Mokrsko Dolne Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Mokrsku Dolnym
Momina Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mominie im. mjr. Jana Piwnika Ponurego
Morawica Numer komisji: 1 Samorządowe Centrum Kultury w Morawicy
Morawica Numer komisji: 10 Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy
Moskorzew Numer komisji: 2 Wiejskie Centrum Kulturalno-Turystyczne Moskorzew
Mostki Numer komisji: 12 Wiejski Dom Kultury w Mostkach
Mostki Numer komisji: 18 Zespół Placówek Oświatowych – Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Mostkach
Motkowice Numer komisji: 2 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Motkowicach
Mójcza Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Buka w Mójczy
Mroczków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Mroczkowie
Mstyczów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Mstyczowie
Mściów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Mściowie
Mydłów Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mydłowie
Nagłowice Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Nasławice Numer komisji: 7 Remiza w Nasławicach
Nawarzyce Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Kultury w Nawarzycach
Nawodzice Numer komisji: 5 Świetlica w Nawodzicach
Niedźwice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Niedźwicach
Niedźwiedź Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu
Niegosławice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Niegosławicach
Niekłań Wielki Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekłaniu Wielkim
Niekłań Wielki Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekłaniu Wielkim
Niestachów Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Niestachowie
Nieświń Numer komisji: 15 Zespół Placówek Oświatowych w Nieświniu
Nietulisko Duże Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. St. Staszica w Nietulisku Dużym
Nietulisko Małe Numer komisji: 10 Remiza OSP w Nietulisku Małym
Nikisiałka Duża Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Nikisiałce Dużej
Niziny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Nizinach
Nowa Huta Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Nowa Słupia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Nowej Słupi
Nowe Kanice Numer komisji: 5 Budynek po Szkole Podstawowej w Nowych Kanicach
Nowiny Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury „Perła” w Nowinach
Nowiny Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach
Nowiny Numer komisji: 4 Samorządowe Przedszkole w Nowinach
Nowiny Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Nowinach
Nowy Dziebałtów Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa w Dziebałtowie
Nowy Kazanów Numer komisji: 22 Zespól Placówek Oświatowych w Kazanowie
Nowy Korczyn Numer komisji: 1 Dom Strażaka w Nowym Korczynie
Obice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Obicach
Obiechów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Oblekoń Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Oblekoniu
Oblęgorek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku
Obrazów Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Obrazowie
Ociesęki Numer komisji: 3 Świetlica w Budynku Wielofunkcyjnym
Odrowąż Numer komisji: 16 Świetlica wiejska w Odrowążu
Odrowążek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Odrowążku
Okół Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Legionów Polskich w Okole
Oksa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Oksie
Olbierzowice Numer komisji: 4 Świetlica w Olbierzowicach
Oleszki Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Oleszno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Olesznie
Oleśnica Numer komisji: 2 Przedszkole Gminne im. św. Jana Pawła II w Oleśnicy
Oleśnica Numer komisji: 3 Publiczne Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Oleśnicy
Opatkowice Murowane Numer komisji: 4 Strażnica OSP w Opatkowicach Murowanych
Opatowiec Numer komisji: 2 Dom Kultury w Opatowcu
Opatów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opatowie im. gen. bryg. Stanisława Gano
Opatów Numer komisji: 2 Zespół Szkół Nr 2 w Opatowie Liceum Ogólnokształcące
Opatów Numer komisji: 3 Opatowski Ośrodek Kultury w Opatowie
Opatów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie
Opatów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie-Hala Sportowa
Opatów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opatowie im. gen. bryg. Stanisława Gano
Opatów Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Zochcinku Filia w Opatowie
Opatów Numer komisji: 13 Szpital Św. Leona Sp. z o. o. w Opatowie
Osiek Numer komisji: 1 Hala sportowa
Osiny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Osinach
Osiny Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Osinach
Ossala Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Heleny i Józefa Świątyńskich w Ossali
Ostojów Numer komisji: 6 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ostojowie
Ostojów Numer komisji: 10 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ostojowie
Ostrowce Numer komisji: 2 Dom Strażaka w Ostrowcach
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 1 Przedszkole Publiczne Nr 5
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 3 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Sportowo-Widowiskowa
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 4 Budynek szkolny
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 6 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 7 Środowiskowy Dom Samopomocy Przystań
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 8 Budynek szkolny
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 9 Przedszkole Publiczne Nr 19
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 10 Publiczne Przedszkole Nr 15
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 11 Centrum Aktywności Obywatelskiej
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 13 Przedszkole Publiczne Nr 11
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 14 Przedszkole Publiczne nr 12
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 15 Zespół Szkół Nr 1
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 16 Zespół Szkół i Placówek Publicznych Nr 3 (SALA A)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 17 Zespół Szkół i Placówek Publicznych Nr 3 (SALA B)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 18 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 (SALA A)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 19 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 (SALA B)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 20 Siedziba Rady Osiedla Rosochy w budynku wymiennikowni
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 21 Przedszkole Publiczne Nr 21
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 22 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 (SALA C)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 23 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 (SALA D)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 24 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 (SALA E)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 25 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (SALA A)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 26 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (SALA B)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 27 Dzienny Dom Pomocy Społecznej
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 28 Przedszkole Publiczne Nr 16
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 29 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (SALA A)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 30 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (SALA B)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 31 Budynek przy boisku Orlik
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 32 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. Wydział Eksploatacyjny
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 33 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 34 Budynek szkolny
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 35 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 36 Dom Pomocy Społecznej
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 37 Dom Pomocy Społecznej
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 38 Szpital (Zespół Opieki Zdrowotnej)
Ostrów Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Ostrowie
Owczary Numer komisji: 16 Ochotnicza Straż Pożarna w Owczarach
Ożarów Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Ożarowie
Ożarów Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Ożarowie
Ożarów Numer komisji: 3 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ożarowie
Ożarów Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Ożarowie
Ożarów Numer komisji: 7 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Ożarowie
Pacanów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Pacanowie
Parszów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Parszowie
Pawłowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Pawłowicach
Pawłów Numer komisji: 5 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie
Pełczyska Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Pełczyskach
Pęcławice Górne Numer komisji: 3 Ochotnicza Straż Pożarna w Pęcławicach
Pęcławice Górne Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Pęcławicach Górnych
Pętkowice Numer komisji: 3 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Pętkowicach
Piasek Mały Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Piasku Małym
Piaski Numer komisji: 17 Ludowy Klub Sportowy „Piaskowianka”
Piekoszów Numer komisji: 1 Centrum Kultury w Piekoszowie
Piekoszów Numer komisji: 2 Biblioteka Centrum Kultury w Piekoszowie
Piekoszów Numer komisji: 3 Remiza OSP w Piekoszowie
Piekoszów Numer komisji: 13 Żłobek Gminny w Piekoszowie
Piekoszów Numer komisji: 16 Dom Dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie
Pielaszów Numer komisji: 5 Remiza OSP w Pielaszowie
Pierzchnica Numer komisji: 1 Urząd Miasta i Gminy Pierzchnica
Pierzchnica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Pierzchnicy
Pierzchnica Numer komisji: 6 Dom Seniora im. Sue Ryder w Pierzchnicy
Piestrzec Numer komisji: 5 Remiza OSP w Piestrzcu
Pilczyca Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Pilczycy
Pińczów Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 2 w Pińczowie
Pińczów Numer komisji: 2 Zespół Szkół Zawodowych
Pińczów Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 1 w Pińczowie
Pińczów Numer komisji: 5 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna
Pińczów Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 3
Pińczów Numer komisji: 12 Muzeum Regionalne w Pińczowie
Pińczów Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Pińczowie
Pińczów Numer komisji: 15 Szpital Powiatowy w Pińczowie
Pińczów Numer komisji: 16 Dom Pomocy Społecznej w Pińczowie
Pińczów Numer komisji: 17 Zakład Karny w Pińczowie
Piotrkowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach
Piotrkowice Numer komisji: 9 Filia Biblioteczna w Piotrkowicach
Piotrowiec Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Piotrowcu
Piotrów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piotrowie
Piórków Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Piórkowie
Pliskowola Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pliskowoli
Podchojny Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa w Podchojnach
Podgaje Numer komisji: 17 Samorządowe Gimnazjum
Podgórze Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Podgórzu
Pokrzywianka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Pokrzywiance
Pokrzywnica Numer komisji: 7 Budynek po szkole w Pokrzywnicy
Polichno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Polichnie
Połaniec Numer komisji: 1 Przedszkole Publiczne w Połańcu
Połaniec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Połańcu
Połaniec Numer komisji: 3 Urząd Stanu Cywilnego w Połańcu
Połaniec Numer komisji: 4 Punkt Informacji Turystycznej
Pomyków Numer komisji: 17 Zespół Placówek Oświatowych w Pomykowie
Porąbki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Porąbkach
Potok Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Potoku
Potok Wielki Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Potoku Wielkim
Prawęcin Numer komisji: 2 Budynek Straży Pożarnej w Prawęcinie
Proćwin Numer komisji: 13 Budynek OSP w Proćwinie
Promnik Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Promniku
Prząsław Numer komisji: 13 Zespół Placówek Oświatowych w Prząsławiu
Przepiórów Numer komisji: 3 Budynek po byłej szkole
Przeuszyn Numer komisji: 6 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Przeuszynie
Przyborowice Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Przyborowicach
Przyborów Numer komisji: 10 Leśniczówka Sowia Góra w Przyborowiu
Przybysławice Numer komisji: 10 Remiza OSP Przybysławicach
Przyłogi Numer komisji: 5 Remiza OSP w Przyłogach
Psary-Kolonia Numer komisji: 3 Fundacja Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Pokonać Bariery w Psarach-Kolonii
Psary-Stara Wieś Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Psarach-Starej Wsi
Raczyce Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Raczycach
Radkowice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Radkowicach
Radkowice-Kolonia Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Radkowicach
Radków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Radkowie
Radlin Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radlinie
Radomice Numer komisji: 3 Remiza OSP w Radomicach I
Radoszki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Radoszkach
Radoszyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Radoszycach
Radoszyce Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Radoszycach
Radoszyce Numer komisji: 3 Hala Sportowa
Radwanów Numer komisji: 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Radwanowie
Rakoszyn Numer komisji: 7 Budynek po Szkole Podstawowej w Rakoszynie
Raków Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Raków Numer komisji: 9 Świetlica
Raków Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa w Rakowie
Raszków Numer komisji: 3 Remiza Strażacka
Rataje Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Ratajach
Rataje Słupskie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ratajach Słupskich
Rataje Słupskie Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Ratajach Słupskich
Rembieszyce Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Rembieszycach
Rogowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Rogowicach
Rogów Numer komisji: 3 Świetlica OSP w Rogowie
Rogów Numer komisji: 16 Zespół Placówek Oświatowych w Rogowie
Rożnica Numer komisji: 1 Remiza Strażacka
Ruda Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Rudzie
Ruda Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzie
Ruda Kościelna Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Rudzie Kościelnej
Ruda Maleniecka Numer komisji: 2 Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej
Ruda Pilczycka Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej Etola w Rudzie Pilczyckiej
Ruda Strawczyńska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Rudzie Strawczyńskiej
Rudki Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Rudkach
Rudki Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Rudkach
Rudniki Numer komisji: 6 Remiza OSP w Rudnikach
Ruszcza Numer komisji: 8 Remiza OSP w Ruszczy
Rykoszyn Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Rykoszynie
Rytwiany Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rytwianach
Rzepin Drugi Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzepinie
Sadowie Numer komisji: 1 Biblioteka-Ośrodek Kultury Gminy Sadowie
Sadowie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sadowiu
Samborzec Numer komisji: 1 Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Samborcu
Samsonów Numer komisji: 5 Gminna Biblioteka Publiczna w Samsonowie
Sancygniów Numer komisji: 4 Remiza OSP w Sancygniowie
Sandomierz Numer komisji: 1 Port Kultury – Sandomierskie Centrum Kultury
Sandomierz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Armii Krajowej
Sandomierz Numer komisji: 3 Urząd Miejski
Sandomierz Numer komisji: 4 Miejski Stadion Sportowy
Sandomierz Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Kazimierza Wielkiego
Sandomierz Numer komisji: 6 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego
Sandomierz Numer komisji: 7 Ośrodek Aktywności Kulturalnej (sala widowiskowa)
Sandomierz Numer komisji: 8 Ośrodek Aktywności Kulturalnej (sala kameralna)
Sandomierz Numer komisji: 9 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
Sandomierz Numer komisji: 10 Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Sandomierz Numer komisji: 11 Bursa Szkolna
Sandomierz Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza
Sandomierz Numer komisji: 13 Wydział Zamiejscowy-Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Sandomierz Numer komisji: 14 Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu
Sandomierz Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej w Sandomierzu
Sarbice Drugie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Dobrzeszowie Filia w Sarbicach
Sarnia Zwola Numer komisji: 4 Budynek po zlikwidowanej Gminnej Bibliotece w Sarniej Zwoli
Sarnówek Duży Numer komisji: 7 Zespół Szkół Publicznych w Sarnówku
Secemin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Secemin Numer komisji: 2 Publiczne Przedszkole w Seceminie
Sędziejowice Numer komisji: 8 Świetlica w Sędziejowicach
Sędziszów Numer komisji: 8 Remiza OSP w Sędziszowie
Sędziszów Numer komisji: 9 Przedszkole Samorządowe w Sędziszowie
Sędziszów Numer komisji: 10 Przedszkole Samorządowe w Sędziszowie
Sędziszów Numer komisji: 11 Samorządowe Centrum Kultury w Sędziszowie
Sichów Duży Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych im. Marii Firlejczyk w Sichowie Dużym
Siedlce Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Siedlcach
Siekierno-Stara Wieś Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska Siekierno-Stara Wieś
Sielec Numer komisji: 8 Placówka Wsparcia Dziennego w Staszowie – Świetlica „Jutrzenka”, filia w Sielcu
Sieradowice-Parcele Numer komisji: 3 Remiza OSP w Sieradowicach
Sieradzice Numer komisji: 14 Budynek byłej Samorządowej Szkoły Podstawowej
Sieraków Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sierakowie
Siesławice Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa
Skalbmierz Numer komisji: 1 Zespół Szkół Zawodowych w Skalbmierzu
Skalbmierz Numer komisji: 2 Zespół Placówek Oświatowych w Skalbmierzu
Skalbmierz Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych w Skalbmierzu
Skałka Numer komisji: 14 Budynek Klubu Sportowego w Skałce
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 1 Powiatowy Urząd Pracy
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 2 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 8
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 4 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 6 Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 7 Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 8 Muzeum im. Orła Białego
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 9 Zespół Placówek Oświatowych
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 9
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 11 Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 12 Zespół Placówek Oświatowych Nr 5 Przedszkole Publiczne nr 7
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 13 Zespół Placówek Oświatowych Nr 5 Szkoła Podstawowa Nr 7
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 14 Zespół Szkół Publicznych Nr 4
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 15 Zakład Remontowo-Budowlany Józef Duda
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 16 Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 17 Zespół Szkół Technicznych
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 18 II Liceum Ogólnokształcące
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 19 Zespół Szkół Ekonomicznych
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 20 Starostwo Powiatowe
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 21 Zespół Szkół Publicznych Nr 1
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 22 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Skarżysku-Kamiennej
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 23 Gminazjum Nr 2
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 24 Zespół Placówek Oświatowych Nr 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 25 Urząd Miasta
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 26 Zespół Placówek Oświatowych Nr 4 Przedszkole Publiczne nr 4
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 27 Miejskie Centrum Kultury
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 28 Miejskie Centrum Kultury
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 29 Zespół Opieki Zdrowotnej-Szpital Powiatowy
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 30 Zespół Opieki Zdrowotnej-II budynek szpitalny
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 31 Dom Pomocy Społecznej
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 32 Dom Pomocy Społecznej Centrum Seniora
Skarżysko Kościelne Numer komisji: 3 Urząd Gminy w Skarżysku Kościelnym
Skorzeszyce Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Skorzeszycach
Skotniki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Skotnikach
Skotniki Dolne Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Skotnikach Dolnych
Skroniów Numer komisji: 15 Zespół Placówek Oświatowych w Skroniowie
Skrzelczyce Numer komisji: 3 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Skrzelczycach
Słopiec Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa im. Edmunda Niziurskiego w Słopcu
Słoptów Numer komisji: 4 Budynek po byłej Filialnej Szkole Podstawowej w Słoptowie
Słupcza Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Słupczy
Słupia Numer komisji: 2 Zespół Placówek Oświatowych w Słupi
Słupia Numer komisji: 3 I Publiczne Gimnazjum w Słupi
Słupia Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Słupi
Smerdyna Numer komisji: 16 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK Jędrusie i Przedszkole w Smerdynie
Smyków Numer komisji: 1 Świetlica w Smykowie
Snochowice Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Snochowicach
Sobków Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Sobkowie
Sobótka Numer komisji: 11 Remiza OSP w Sobótce
Sobów Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Sobowie
Sokolina Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Sokolinie
Solec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Solcu
Solec-Zdrój Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Solcu-Zdroju
Sorbin Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Sorbinie
Sroczków Numer komisji: 6 Remiza OSP w Sroczkowie
Stachura Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Stadnicka Wola Numer komisji: 6 Zespół Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli
Stadnicka Wola Numer komisji: 18 Zespół Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli
Stanowiska Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Stanowiskach
Starachowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 2 Starachowickie Centrum Kultury w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 3 Zespół Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 5 Budynek byłego Gimnazjum Nr 3 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 11 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 7 Przedszkole Miejskie nr 14 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 8 Przedszkole Miejskie nr 13 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 9 Przedszkole Miejskie nr 15 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 10 Starachowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 12 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 12 Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjnej i Kompensacyjnej w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 13 Przedszkole Miejskie Nr 11 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 15 Zespół Szkół Społecznych Towarzystwa Oświatowego (budynek byłego Gimnazjum Nr 2) w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 17 Budynek byłego Gimnazjum Nr 1 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 13 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 20 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi (budynek byłego Gimnazjum Nr 4) w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 21 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi (budynek byłego Gimnazjum Nr 4) w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 22 Centrum Kształcenia Praktycznego w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 23 Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Starachowice Numer komisji: 24 Dom Pomocy Społecznej
Stara Słupia Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Starej Słupi
Stara Wieś Numer komisji: 8 Zespół Szkół we Wzdole Rządowym
Stara Zagość Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Starej Zagości
Stara Zbelutka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Starej Zbelutce
Starochęciny Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Starochęcinach
Stary Bostów Numer komisji: 11 Budynek po szkole w Bostowie
Stary Garbów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Starym Garbowie
Stary Korczyn Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Korczynie
Staszów Numer komisji: 1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie
Staszów Numer komisji: 2 Placówka Wsparcia Dziennego w Staszowie-Świetlica Jutrzenka, filia w Staszowie
Staszów Numer komisji: 3 Przedszkole Nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Staszowie z Oddziałem w Dobrej
Staszów Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie
Staszów Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Staszowie
Staszów Numer komisji: 6 Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
Staszów Numer komisji: 7 Zespół Placówek Oświatowych – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki i Przedszkole nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Staszowie
Staszów Numer komisji: 9 Przedszkole Nr 8 im. Jana Christiana Andersena z Oddziałami Integracyjnymi w Staszowie
Staszów Numer komisji: 10 Przedszkole Nr 8 im. Jana Christiana Andersena z Oddziałami Integracyjnymi w Staszowie
Staszów Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Hieronima Łaskiego w Staszowie
Staszów Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Hieronima Łaskiego w Staszowie
Staszów Numer komisji: 23 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie
Stawiany Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Stawianach Nr 15
Staw Kunowski Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Stawie Kunowskim
Stąporków Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Stąporkowie
Stąporków Numer komisji: 2 Publiczne Przedszkole w Stąporkowie
Stąporków Numer komisji: 3 Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie
Stąporków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stąporkowie
Stąporków Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stąporkowie
Stępocice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Stępocicach
Stodoły-Kolonie Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Stodołach-Kolonie
Stopnica Numer komisji: 1 OSP w Stopnicy
Stopnica Numer komisji: 2 Urząd Miasta i Gminy Stopnica
Stopnica Numer komisji: 3 Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy
Stradlice Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Strawczyn Numer komisji: 2 Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie
Strawczynek Numer komisji: 7 Świetlica środowiskowa w Strawczynku
Strożyska Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Strożyskach
Strzałków Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Strzegom Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzegomiu
Strzelce Numer komisji: 4 OSP w Strzelce
Strzyżowice Numer komisji: 9 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzyżowicach
Styków Numer komisji: 11 Zespół Placówek Oświatowych w Stykowie
Suchedniów Numer komisji: 1 Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Suchedniowie
Suchedniów Numer komisji: 2 Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Suchedniowie
Suchedniów Numer komisji: 3 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Suchedniowie
Suchedniów Numer komisji: 4 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Suchedniowie
Suchedniów Numer komisji: 5 Urząd Miasta i Gminy w Suchedniowie
Suchedniów Numer komisji: 7 Świetlica OSP w Suchedniowie
Suchedniów Numer komisji: 8 Suchedniowski Osrodek Kultury Kuźnica w Suchedniowie
Suchedniów Numer komisji: 9 Urząd Stanu Cywilnego w Suchedniów
Suchodółka Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej w Sobowie Filia w Suchodółce
Suchowola Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Suchowoli
Suchowola Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku filia w Suchowoli
Sudół Numer komisji: 8 Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Leśne Kąty w Sudole
Suków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Armii Krajowej Ziemi Kieleckiej w Sukowie
Sulejów Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulejowie
Sulisławice Numer komisji: 4 Centrum Spotkań Wiejskich w Sulisławicach
Szałas Numer komisji: 7 Budynek Gminny w Szałasie
Szaniec Numer komisji: 11 Zespół Placówek Oświatowych
Szarbków Numer komisji: 4 Przedszkole w Szarbkowie
Szczaworyż Numer komisji: 21 Klub „Wolna Strefa”
Szczecno Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczecnie
Szczeglice Numer komisji: 6 Zespół Placówek Oświatowych-Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Szczeglicach
Szczeka Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Rytwianach, filia w Szczece
Szczerbaków Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Szczerbakowie
Szczukowice Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Szczukowicach
Szerzawy Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Szerzawach
Szewce Numer komisji: 1 Świetlica w Szewcach
Szewna Numer komisji: 4 Zespół Szkół Publicznych w Szewnie
Szumsko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Szumsko Numer komisji: 10 Dom Wiejski
Szwagrów Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Szwagrowie
Szwarszowice Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Szwarszowicach
Szydłów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Szydłowie
Szydłów Numer komisji: 4 Urząd Miasta i Gminy w Szydłowie
Śniadka Druga Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Śniadce
Świerczów Numer komisji: 15 Świetlica wiejska w Świerczowie
Święta Katarzyna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Doliny Wilkowskiej w Świętej Katarzynie
Świniary Numer komisji: 4 Remiza OSP w Świniarach
Świniary Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Świniarach
Świniary Stare Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Świniarach Starych
Tarczek Numer komisji: 12 Biblioteka Publiczna w Tarczku
Tarłów Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Tarłowie
Tarnawa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Tarnawie
Tarnawa-Góra Numer komisji: 4 Remiza OSP Tarnawa-Góra
Tempoczów-Rędziny Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Tempoczowie-Rędzinach
Tokarnia Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Tokarni
Tomaszów Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Tomaszowie
Topola Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Topoli
Trębowiec Duży Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Trębowcu
Trzciniec Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Trzemosna Numer komisji: 9 Świetlica wiejska w Trzemosnej
Tuczępy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Tuczępach
Tuklęcz Numer komisji: 6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuklęczy
Tumlin-Węgle Numer komisji: 6 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Tumlinie
Tumlin-Wykień Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Tumlinie-Wykień
Turowice Numer komisji: 3 Strażnica OSP w Turowicach
Tursko Małe Numer komisji: 5 Remiza OSP w Tursku Małym
Tursko Wielkie Numer komisji: 7 Ochotnicza Straż Pożarna w Tursku Wielkim
Tur Dolny Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Turze Dolnym
Tychów Nowy Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Tychowie Nowym
Tychów Stary Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Tychowie Starym
Tyniec-Kolonia Numer komisji: 4 Remiza strażacka Ochotniczej Straży Pożarnej Tyniec-Kolonia
Ujazd Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe
Ul. Szkolna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Czarncy
Umer Numer komisji: 8 Budynek Gminny w Umrze
Wałkonowy Dolne Numer komisji: 7 Remiza OSP w Wałkonowach Dolnych
Warzyn Pierwszy Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych w Warzynie Pierwszym
Waśniów Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Waśniowie
Waśniów Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Waśniowie
Wąchock Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wąchocku
Wąchock Numer komisji: 2 Zespół Placówek Oświatowych w Wąchocku
Wąsosz Numer komisji: 19 Budynek OSP w Wąsoszu
Węgleszyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Węgleszynie
Węgrzyn Numer komisji: 8 Świetlica OSP w Węgrzynie
Wiązownica Duża Numer komisji: 13 Zespół Placówek Oświatowych-Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Wiązownicy Dużej
Wiązownica – Kolonia Numer komisji: 14 Placówka Wsparcia Dziennego w Staszowie – Świetlica „Jutrzenka”, filia w Wiązownicy-Kolonii
Widuchowa Numer komisji: 19 Świetlica Wiejska
Wielgus Numer komisji: 13 Samorządowa Szkoła Podstawowa
Wielka Wieś Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury w Wielkiej Wsi
Wielka Wieś Numer komisji: 17 Świetlica wiejska w Wielkiej Wsi
Wilczkowice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach
Wilczyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Młodożeńca w Wilczycach
Wilkowa Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wilków Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska im. Jadwigi Siedleckiej-Wójcik w Wilkowie
Wincentów Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Wincentowie
Winiary Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Winiarach
Wiślica Numer komisji: 1 Budynek byłego Gimnazjum w Wiślicy
Wiślica Numer komisji: 2 Hala Sportowa w Wiślicy
Wiśniowa Numer komisji: 17 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Hugona Kołłątaja w Wiśniowej
Wiśniówka Numer komisji: 8 Świetlica Samorządowa w Wiśniówce
Włostów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Romana Koseły we Włostowie
Włoszczowa Numer komisji: 1 Powiatowe Centrum Kulturalno-Rekreacyjne we Włoszczowie
Włoszczowa Numer komisji: 2 Biblioteka Publiczna we Włoszczowie
Włoszczowa Numer komisji: 3 Hala Sportowa-Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włoszczowie
Włoszczowa Numer komisji: 4 Internat Zespołu Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie
Włoszczowa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Partyzantów Ziemi Włoszczowskiej we Włoszczowie
Włoszczowa Numer komisji: 12 Zespół Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie-Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II
Włoszczowa Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej we Włoszczowie
Włoszczowice Numer komisji: 4 Zespół Placówek Oświatowych w Kijach Szkoła Filialna we Włoszczowicach Nr 15
Wodzisław Numer komisji: 4 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Wodzisławiu
Wojciechowice Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojciechowicach
Wola Czaryska Numer komisji: 5 Remiza OSP w Woli Czaryskiej
Wola Czaryska Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Woli Czaryskiej
Wola Jachowa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Woli Jachowej
Wola Kopcowa Numer komisji: 9 Dom Ludowy w Woli Kopcowej
Wola Morawicka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Woli Morawickiej
Wola Osowa Numer komisji: 20 Placówka Wsparcia Dziennego w Staszowie-Świetlica Jutrzenka, filia w Woli Osowej
Wola Szczygiełkowa Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Woli Szczygiełkowej
Wola Wiśniowa Numer komisji: 8 Niepubliczne Przedszkole „Kubuś Puchatek” w Woli Wiśniowej
Wolica Numer komisji: 6 Budynek Parafialny w Wolicy
Wolica Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Wolicy (budynek hali sportowej)
Wólka Bałtowska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Bałtowie budynek Wólka Bałtowska
Wólka Kłucka Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Wólce Kłuckiej
Wólka Konradów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Wólce
Wrocieryż Numer komisji: 5 Świetlica wiejska we Wrocieryżu
Wszachów Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa we Wszachowie
Wszechświęte Numer komisji: 3 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Wszechświęte
Wygiełzów Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie
Wymysłów Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie
Zabłocie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kajetanowie
Zaborowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Zaborowicach
Zachełmie Numer komisji: 9 Budynek Gminny w Zachełmiu
Zagnańsk Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Zagnańsku
Zagnańsk Numer komisji: 2 Zespół Szkoły Podstawowej Nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku
Zagnańsk Numer komisji: 10 Zespół Szkół Leśnych w Zagnańsku
Zagórze Numer komisji: 5 Budynek po Szkole Filialnej w Zagórzu
Zajączków Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Zajączkowie
Zalezianka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Zaleziance
Zawichost Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Zawierzbie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Zawierzbiu
Zbigniewice Numer komisji: 5 Remiza OSP w Zbigniewicach
Zbludowice Numer komisji: 15 Publiczna Szkoła Podstawowa
Zborów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Zborowie
Zborów Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Zborowie
Zborówek Numer komisji: 2 Remiza OSP w Zborówku
Złota Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Złotej
Złota Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Złotej
Złota Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Złotej
Złotniki Numer komisji: 6 Zespół Placówek Oświatowych w Złotnikach
Zochcinek Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej w Zochcinku
Zrecze Duże Numer komisji: 7 Środowiskowy Dom Samopomocy z/s w Zreczu Dużym
Zrębin Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Zrębinie
Żarczyce Duże Numer komisji: 4 Zespół Placówek Oświatowych w Żarczycach Dużych
Żelisławice Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelisławicach
Życiny Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!