Znaleziono: 455 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Babiak Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Babięty Wielkie Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Bartoszyce Numer komisji: 1 Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach
Bartoszyce Numer komisji: 1 Bartoszycki Dom Kultury
Bartoszyce Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Bartoszyce Numer komisji: 3 Sala gimnastyczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Bartoszyce Numer komisji: 4 Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej
Bartoszyce Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1
Bartoszyce Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
Bartoszyce Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3
Bartoszyce Numer komisji: 8 Przedszkole Integracyjne Nr 4
Bartoszyce Numer komisji: 9 Sala gimnastyczna Szkoła Podstawowa Nr 7
Bartoszyce Numer komisji: 10 Mała sala gimnastyczna Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bartoszycach
Bartoszyce Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 8 z UJN
Bartoszyce Numer komisji: 12 Szpital Powiatowy w Bartoszycach
Bartoszyce Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej
Bażyny Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Bażynach
Bezledy Numer komisji: 2 Dom Kultury w Bezledach
Białuty Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Białutach
Bielica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Biskupiec Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Bisztynek Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku
Bisztynek Numer komisji: 2 Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku
Bisztynek Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bisztynku
Bisztynek Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bisztynku
Błudowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bogaczewo Numer komisji: 21 Świetlica w Bogaczewie
Boguchwały Numer komisji: 3 Filia Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Miłakowie, Szkoła Podstawowa w Boguchwałach
Boleszyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Boleszynie
Boreczno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Borecznie
Bramka Numer komisji: 15 Świetlica w Bramce
Braniewo Numer komisji: 1 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Braniewo Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Braniewie
Braniewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 6
Braniewo Numer komisji: 3 Zespół Szkół Budowlanych
Braniewo Numer komisji: 4 Braniewskie Centrum Kultury
Braniewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 5
Braniewo Numer komisji: 6 Przedszkole Miejskie Nr 4
Braniewo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3
Braniewo Numer komisji: 8 Przedszkole Miejskie Nr 2
Braniewo Numer komisji: 9 Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z o. o. w Braniewie
Braniewo Numer komisji: 10 Oddział Zewnętrzny w Braniewie Aresztu Śledczego w Elblągu
Bratian Numer komisji: 2 Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie
Bryńsk Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Brzozie Lubawskie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim
Brzydowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Brzydowie
Bukowiec Numer komisji: 6 Świetlica
Burkat Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Burkacie
Bynowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Bynowie
Chruściel Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Chruścielu
Dąbrówno Numer komisji: 1 GMINNE CENTRUM KULTURALNO-BIBLIOTECZNE
Dębień Numer komisji: 7 Remiza OSP w Dębieniu
Długobór Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Długoborze
Dobrocin Numer komisji: 1 Przedszkole Samorządowe w Dobrocinie
Dobry Numer komisji: 3 Budynek Szkoły
Dobrzyki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dobrzykach
Durąg Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Durągu
Działdowo Numer komisji: 1 Zespół Szkół Nr 2 w Działdowie
Działdowo Numer komisji: 2 Przedszkole Nr 4 w Działdowie ul. Mrongowiusza 7
Działdowo Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 1 (Sala Sportowa) w Działdowie ul. Grunwaldzka 4
Działdowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 (Sala Sportowa) w Działdowie ul. Władysława Jagiełły 33
Działdowo Numer komisji: 5 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (Sala Sportowa) w Działdowie ul. Pocztowa 6
Działdowo Numer komisji: 6 Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie ul. Wolności 64 a
Działdowo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Działdowie ul. Lenartowicza 1
Działdowo Numer komisji: 8 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Działdowie ul. Nidzicka 17
Działdowo Numer komisji: 9 Przedsiębiorstwo Ciepłownicze Spółka z o. o. w Działdowie, ul. Marii Zientary-Malewskiej 1b
Działdowo Numer komisji: 10 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie, ul. Robotnicza 10
Działdowo Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Działdowie, ul. Sportowa 1
Działdowo Numer komisji: 12 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Działdowie ul. Sportowa 1
Działdowo Numer komisji: 13 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie, ul. Leśna 1, 13 - 200 Działdowo
Działdowo Numer komisji: 14 Zakład Karny w Iławie Oddział Zewnętrzny w Działdowie, ul. Władysława Jagiełły 31A, 13 - 200 Działdowo
Dzietrzychowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dzietrzychowie
Elbląg Numer komisji: 1 Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Koło PSONI w Elblągu
Elbląg Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 9
Elbląg Numer komisji: 3 Przedszkole Niepubliczne Akademia Krasnoludków
Elbląg Numer komisji: 4 Przedszkole Nr 21
Elbląg Numer komisji: 5 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zakrzewo
Elbląg Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 18
Elbląg Numer komisji: 7 Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług
Elbląg Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 18
Elbląg Numer komisji: 9 Świetlica w Próchniku
Elbląg Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 11
Elbląg Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 11
Elbląg Numer komisji: 12 Przedszkole Nr 24
Elbląg Numer komisji: 13 Przedszkole Nr 24
Elbląg Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 15
Elbląg Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 15
Elbląg Numer komisji: 16 Przedszkole Niepubliczne Wiki
Elbląg Numer komisji: 17 NZOZ Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny KARAN
Elbląg Numer komisji: 18 Przedszkole Niepubliczne Bajka
Elbląg Numer komisji: 19 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
Elbląg Numer komisji: 20 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
Elbląg Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 1
Elbląg Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 1
Elbląg Numer komisji: 23 Przedszkole Nr 23
Elbląg Numer komisji: 24 Świetlica ESM Sielanka
Elbląg Numer komisji: 25 III Liceum Ogólnokształcące
Elbląg Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa Nr 6
Elbląg Numer komisji: 27 Zespół Szkół Gospodarczych
Elbląg Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 19 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Elbląg Numer komisji: 29 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1
Elbląg Numer komisji: 30 Dom Pomocy Społecznej Niezapominajka
Elbląg Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa nr 12
Elbląg Numer komisji: 32 IV Liceum Ogólnokształcące
Elbląg Numer komisji: 33 IV Liceum Ogólnokształcące
Elbląg Numer komisji: 34 Młodzieżowy Dom Kultury
Elbląg Numer komisji: 35 Szkoła Podstawowa Nr 25
Elbląg Numer komisji: 36 Przedszkole Nr 17
Elbląg Numer komisji: 37 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Elbląg Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa Nr 12
Elbląg Numer komisji: 39 Szkoła Podstawowa Nr 23
Elbląg Numer komisji: 40 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Elbląg Numer komisji: 41 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Elbląg Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa Nr 21
Elbląg Numer komisji: 43 Szkoła Podstawowa Nr 8
Elbląg Numer komisji: 44 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych
Elbląg Numer komisji: 45 Przedszkole Nr 14
Elbląg Numer komisji: 46 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
Elbląg Numer komisji: 47 Przedszkole Nr 18
Elbląg Numer komisji: 48 Szkoła Podstawowa Nr 14
Elbląg Numer komisji: 49 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu
Elbląg Numer komisji: 50 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2
Elbląg Numer komisji: 51 Szkoła Podstawowa Nr 4
Elbląg Numer komisji: 52 Zespół Szkół Mechanicznych
Elbląg Numer komisji: 53 Szkoła Podstawowa Nr 16
Elbląg Numer komisji: 54 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
Elbląg Numer komisji: 55 Zespół Szkół Technicznych
Elbląg Numer komisji: 56 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Elbląg Numer komisji: 57 Biblioteka Elbląska Filia Nr 3
Elbląg Numer komisji: 58 Wojewódzki Szpital Zespolony
Elbląg Numer komisji: 59 Szpital Miejski im. Jana Pawła II
Elbląg Numer komisji: 60 Szpital Miejski im. Jana Pawła II
Elbląg Numer komisji: 61 B. BRAUN AVITUM POLAND Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego EL-VITA
Elbląg Numer komisji: 62 Areszt Śledczy
Fijewo Numer komisji: 1 Urząd Gminy Lubawa w Fijewie
Florczaki Numer komisji: 3 Świetlica wiejska we Florczakach
Franciszkowo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa we Franciszkowie
Frednowy Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska we Frednowach
Frombork Numer komisji: 1 Urząd Miasta i Gminy we Fromborku
Frombork Numer komisji: 2 Zespół Szkół we Fromborku
Frombork Numer komisji: 3 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Fromborku
Frombork Numer komisji: 4 Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Frygnowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa we Frygnowie
Galiny Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Gałajny Numer komisji: 5 Świetlica
Gałdowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Gałdowie
Gardyny Numer komisji: 2 ŚWIETLICA WIEJSKA
Gierzwałd Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Gierzwałdzie
Gładysze Numer komisji: 4 Centrum Kultury w Gładyszach
Głębock Numer komisji: 3 Świetlica
Godkowo Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Goryń Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Górowo Iławeckie Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury
Górowo Iławeckie Numer komisji: 1 Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim
Górowo Iławeckie Numer komisji: 2 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej
Grabowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Grabowie-Wałdykach
Gromoty Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Gromotach
Gronowo Numer komisji: 5 Budynek świetlicy wiejskiej w Gronowie
Gronowo Elbląskie Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Gronowo Górne Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym
Gródki Numer komisji: 2 Remiza OSP
Grzybiny Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Grzybinach
Gwiździny Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach
Hartowiec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Hartowcu
Henrykowo Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Henrykowie
Idzbark Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Idzbarku
Iława Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie Nr 3
Iława Numer komisji: 2 Zajazd Wielka Żuława
Iława Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika
Iława Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków
Iława Numer komisji: 5 Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane
Iława Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Intergracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków
Iława Numer komisji: 7 Ośrodek Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie
Iława Numer komisji: 8 Przedszkole Miejskie Nr 4 im. Kubusia Puchatka
Iława Numer komisji: 9 Przedszkole Miejskie Nr 6
Iława Numer komisji: 10 Przedszkole Miejskie Nr 4 im. Kubusia Puchatka
Iława Numer komisji: 11 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Iława Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników
Iława Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej
Iława Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników
Iława Numer komisji: 15 Przedszkole Miejskie Nr 5
Iława Numer komisji: 16 Osiedlowy Dom Kultury
Iława Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej
Iława Numer komisji: 18 Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego
Iława Numer komisji: 19 Zakład Karny
Iłowo-Osada Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Iłowie-Osadzie
Iłowo-Osada Numer komisji: 2 Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie
Iłowo-Wieś Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Iłowie-Wsi
Jamielnik Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Jamielniku
Jawty Wielkie Numer komisji: 6 Świetlica w Bałoszycach
Jeglia Numer komisji: 9 Budynek po byłej Szkole Podstawowej
Jegłownik Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Jelonki Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Jelonkach
Jędrychowo Numer komisji: 4 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej
Jurki Numer komisji: 20 Świetlica w Jurkach
Kadyny Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Kamieniec Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Kamińsk Numer komisji: 2 Dom Pomocy Społecznej Senior
Kamińsk Numer komisji: 7 Zakład Karny
Kamińsk Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej
Kandyty Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kandytach
Kazanice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Kazanicach
Kinkajmy Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Kinkajmach
Kisielice Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Kisielice Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Kisiny Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Kisinach
Kiwity Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Kiwitach
Klęczkowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Klęczkowie
Klimy Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Kłębowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Kochanówka Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Komorowo Żuławskie Numer komisji: 4 Gminna Biblioteka Publiczna w Komorowie Żuławskim
Koszelewy Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Koszelewach
Kraszewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Krekole Numer komisji: 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Krekolach
Krotoszyny Numer komisji: 2 Publiczne Przedszkole
Królewo Numer komisji: 18 Świetlica w Królewie
Książnik Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Księży Dwór Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Księżym Dworze
Kurki Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Kurkach
Kurzętnik Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Kurzętniku
Kurzętnik Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełly w Kurzętniku
Kwietniewo Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Kwietniewie
Laseczno Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Lechowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Lelkowo Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury
Lidzbark Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi i sportowymi im. Szarych Szeregów
Lidzbark Numer komisji: 2 Żłobek Miejski
Lidzbark Numer komisji: 3 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Lidzbark Numer komisji: 4 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Lidzbark Numer komisji: 5 Budynek przy ul. Działdowska 10A
Lidzbark Warmiński Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Lidzbark Warmiński Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Lidzbark Warmiński Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Lidzbark Warmiński Numer komisji: 3 Przedszkole Niepubliczne Kubuś
Lidzbark Warmiński Numer komisji: 4 Spółdzielnia Mieszkaniowa Warmia
Lidzbark Warmiński Numer komisji: 5 Lokal po byłej Filiii Miejskiej Biblioteki Publicznej
Lidzbark Warmiński Numer komisji: 6 Młodzieżowy Dom Kultury
Lidzbark Warmiński Numer komisji: 7 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych
Lidzbark Warmiński Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1
Lidzbark Warmiński Numer komisji: 9 Lidzbarski Dom Kultury
Lidzbark Warmiński Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 3
Lidzbark Warmiński Numer komisji: 11 Szpital Powiatowy
Liksajny Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Liksajnach
Lipinki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Lipowina Numer komisji: 3 Budynek świetlicy wiejskiej w Lipowinie
Lipowo Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Lipowie
Liwa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Liwie
Lubawa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Lubawie, ul. Rzepnikowskiego 7
Lubawa Numer komisji: 2 Biblioteka Miejska w Lubawie, ul. Kupnera 17
Lubawa Numer komisji: 3 Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie, ul. Rzepnikowskiego 44
Lubawa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Lubawie, ul. Świętej Barbary 45
Lubnowy Małe Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Lubomino Numer komisji: 1 Urząd Gminy Lubomino
Łabędnik Numer komisji: 5 Dom Kultury w Łabędniku
Łaniewo Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Łaniewie
Ławice Numer komisji: 11 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Ławicach
Łączno Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Łącznie
Łąkorz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Łęcze Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Łęgowo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Łodygowo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Łukta Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Łukcie
Majdany Wielkie Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Majdanach Wielkich
Małdyty Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Małdytach
Markusy Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Markusach
Marwałd Numer komisji: 3 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
Marzęcice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach
Milejewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Miłakowo Numer komisji: 1 Miłakowski Dom Kultury w Miłakowie
Miłakowo Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłakowie im. Jana Pawła II
Miłomłyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Miłomłynie
Mingajny Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Mingajnach
Młynary Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury
Młynary Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Morąg Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Morągu
Morąg Numer komisji: 2 Miejskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o. o. w Morągu
Morąg Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Morągu
Morąg Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Morągu
Morąg Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Morągu
Morąg Numer komisji: 6 Zespół Szkól Licealnych w Morągu
Morąg Numer komisji: 7 Ratusz w Morągu
Morąg Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Morągu
Morąg Numer komisji: 9 Przedszkole Nr 2 w Morągu
Morąg Numer komisji: 10 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej Narie w Morągu
Morąg Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 6 w Morągu
Morąg Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Morągu
Morąg Numer komisji: 17 Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Morągu
Morąg Numer komisji: 22 Szpital Miejski w Morągu Sp. z o. o. (odrębny obwód głosowania)
Mostkowo Numer komisji: 2 Punkt Filialny Szkoły Podstawowej w Łukcie z siedzibą w Mostkowie
Mroczno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Mrocznie
Mszanowo Numer komisji: 6 Gminne Centrum Kultury w Mszanowie
Narzym Numer komisji: 5 Zespół Szkół Nr 2 w Narzymiu
Niechłonin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Nowakowo Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Państwowej Straży Pożarnej w Nowakowie
Nowa Wieś Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Nowej Wsi
Nowe Grodziczno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie
Nowe Miasto Lubawskie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich
Nowe Miasto Lubawskie Numer komisji: 2 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Nowe Miasto Lubawskie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II
Nowe Miasto Lubawskie Numer komisji: 4 Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości
Nowe Miasto Lubawskie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka
Nowe Miasto Lubawskie Numer komisji: 6 Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida
Nowe Miasto Lubawskie Numer komisji: 7 Szpital Powiatowy w Nowym Mieście Lubawskim sp. z o. o.
Nowica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Nowicy
Nowy Dwór Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Orneta Numer komisji: 1 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ornecie ul Sportowa 7
Orneta Numer komisji: 2 Miejski Dom Kultury w Ornecie ul. 1 Maja 45
Orneta Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ornecie ul. Zamkowa 26
Orneta Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie ul. Warmińska 11
Orneta Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Ornecie ul. Kopernika 13
Ostaszewo Numer komisji: 4 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Ostaszewie
Ostroda Numer komisji: 6 Budynek Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
Ostrowite Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Ostróda Numer komisji: 1 Budynek Oratorium
Ostróda Numer komisji: 2 Budynek Stadionu
Ostróda Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Ostróda Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ostróda Numer komisji: 4 Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie
Ostróda Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ostróda Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 (w byłym budynku Gimnazjum Nr1)
Ostróda Numer komisji: 8 Przedszkole Niepubliczne Radość
Ostróda Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Ostróda Numer komisji: 9 Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie
Ostróda Numer komisji: 10 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 (w byłym budynku Gimnazjum Nr2)
Ostróda Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 6
Ostróda Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 6
Ostróda Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 1
Ostróda Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 1
Ostróda Numer komisji: 15 Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie
Ostróda Numer komisji: 15 Przedszkole Niepubliczne Promyczek
Ostróda Numer komisji: 16 Przedszkole Nr 1
Ostróda Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 3
Ostróda Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 3
Ostróda Numer komisji: 19 Szpital w Ostródzie S. A.
Pacółtowo Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Pacółtowie
Pakosze Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Pasłęk Numer komisji: 1 Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Pasłęku
Pasłęk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 3 w Pasłęku
Pasłęk Numer komisji: 3 Przedszkole Samorządowe nr 2 w Pasłęku
Pasłęk Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Pasłęku
Pasłęk Numer komisji: 5 Przedszkole Samorządowe nr 1 w Pasłęku
Pasłęk Numer komisji: 6 Filia Szkoły Podstawowej w Pasłęku
Pasłęk Numer komisji: 7 Pasłęcki Ośrodek Kultury w Pasłęku
Pasłęk Numer komisji: 8 Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku
Pasłęk Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 2 w Pasłęku
Pasłęk Numer komisji: 10 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Pasłęk Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 1 w Pasłęku
Pasłęk Numer komisji: 15 Szpital Powiatowy Spółka z o. o. w Pasłęku
Petrykozy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Petrykozach
Pieniężno Numer komisji: 1 Środowiskowy Dom Samopomocy-Bajka
Pieniężno Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Pieniężno Numer komisji: 3 Miejski Dom Kultury
Pieszkowo Numer komisji: 4 Szkoła Filialna w Pieszkowie
Pietrzwałd Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Pietrzwałdzie
Piotrkowo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Piotrowiec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Pluty Numer komisji: 5 Świetlica Sołecka
Płoskinia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Płoskini
Płośnica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Podlasek Numer komisji: 6 Sala Wiejska
Pogrodzie Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Pomorska Wieś Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Prątnica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Prątnicy
Radomno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Radomnie
Rangóry Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej
Reszki Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Reszkach
Rodnowo Numer komisji: 6 Dom Kultury w Rodnowie
Rogajny Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Rogajnach
Rogóż Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Rożental Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Rożentalu
Różnowo Numer komisji: 7 Świetlica
Rudzienice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Rudzienicach
Rumian Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Rumianie
Rumienica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Rumienicy
Runowo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Ruszkowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Ruszkowie
Rybno Numer komisji: 5 Sala Konferencyjna w Urzędzie Gminy Rybno
Rybno Numer komisji: 8 Sala OSP w Rybnie
Rychliki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Rychlikach z oddziałami przedszkolnymi
Rzeczna Numer komisji: 11 Środowiskowy Dom Samopomocy w Rzecznej
Samin Numer komisji: 4 ŚWIETLICA WIEJSKA
Sampława Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Sampławie
Sątopy Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Sątopach
Sątopy-Samulewo Numer komisji: 6 Świetlica Sątopy-Samulewo
Sępopol Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sępopolu
Sępopol Numer komisji: 2 Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Sępopolu
Siemiany Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Siemianach
Skarlin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Skarlinie
Skurpie Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Słobity Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Słobitach
Słonecznik Numer komisji: 16 Świetlica w Słoneczniku
Słup Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Smolanka Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Smolance
Stare Dłutowo Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Stare Jabłonki Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Starych Jabłonkach
Stębark Numer komisji: 2 Publiczne Gimnazjum w Stębarku
Stoczek Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Stoczku
Suchacz Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Susz Numer komisji: 1 Środowiskowy Dom Samopomocy
Susz Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Susz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema
Susz Numer komisji: 4 Świetlica
Szczepankowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Szczepankowie
Szczurkowo Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Szczurkowie Szczurkowo 25, 11 - 210 Sępopol
Szwarcenowo Numer komisji: 7 Zespół Szkolno Przedszkolny
Szyldak Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Szyldaku
Szyleny Numer komisji: 2 Szkoła Filialna w Szylenach
Szymonowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Szymonowie
Tereszewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Kawalertów Orderu Uśmiechu w Tereszewie
Tolkmicko Numer komisji: 4 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Tolkmicko Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej
Tolko Numer komisji: 7 Gminny Ośrodek Kultury w Tolko
Trokajny Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Trokajnach
Tuczki Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Tuczkach
Turza Wielka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Turzy Wielkiej
Turznica Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Turznicy
Tylice Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Tylicach
Tyrowo Numer komisji: 3 Zespół Przedszkolno-Szkolny w Tyrowie
Ulnowo Numer komisji: 11 Świetlica
Uzdowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Uzdowie
Uzdowo Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Uzdowie
Wąpiersk Numer komisji: 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa
Węzina Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Węzinie
Wiatrowiec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Wiatrowcu
Wielki Dwór Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Dworze
Wielki Łęck Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Wikielec Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Wikielcu
Wilczęta Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Nowicy, budynek w Wilczętach
Wilczkowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Władysławowo Numer komisji: 2 Dom Pomocy Społecznej we Władysławowie
Wodukajmy Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Wodukajmach
Wojciechy Numer komisji: 8 Dom Kultury w Wojciechach
Wola Kamieńska Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Woli Kamieńskiej
Wolnica Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy
Wygoda Numer komisji: 14 Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie
Wysoka Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Wysokiej
Wyszkowo Numer komisji: 4 Świetlica
Zagaje Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Zajączkowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Zajączkowie
Zalewo Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Zalewie
Zalewo Numer komisji: 2 Urząd Miejski w Zalewie
Zawroty Numer komisji: 14 Świetlica w Zawrotach
Ząbrowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ząbrowie
Zielonka Pasłęcka Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonce Pasłęckiej
Złotowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Złotowie
Zwierzewo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Zwierzewie
Zwierzno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Zwiniarz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu
Żabiny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Żabinach
Żabi Róg Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Żabim Rogu
Żegoty Numer komisji: 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żegotach
Żelazna Góra Numer komisji: 4 Budynek świetlicy wiejskiej w Żelaznej Górze
Żurawiec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Żydowo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Żydowie

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!