PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 661 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Antonowo Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Antonowie
Bajory Małe Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Bajorach Małych
Banie Mazurskie Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich-Sala 26 parter
Banie Mazurskie Numer komisji: 2 Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich, Sala 30 parter
Baranowo Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Baranowie
Barany Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Baranach
Barciany Numer komisji: 1 Hala Sportowa w Barcianach
Barcikowo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Barcikowie
Barczewko Numer komisji: 7 Szkoła Filialna w Barczewku wchodząca w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łęgajnach
Barczewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie
Barczewo Numer komisji: 2 Urząd Stanu Cywilnego
Barczewo Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie w Barczewie
Barczewo Numer komisji: 4 Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Barczewie
Barczewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi Warmińskiej w Barczewie wchodząca w skład Zespołu Szkół w Barczewie (hol główny)
Barczewo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi Warmińskiej w Barczewie wchodząca w skład Zespołu Szkół w Barczewie (hala sportowa)
Barczewo Numer komisji: 20 Dom Pomocy Społecznej
Barczewo Numer komisji: 21 Zakład Karny w Barczewie
Barczewo Numer komisji: 22 Maltańskie Centrum Pomocy pw. bł. Gerarda Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie „Pomoc Maltańska” Oddział w Barczewie
Barkweda Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Barkwedzie
Bartąg Numer komisji: 6 Przedszkole w Bartągu
Bartąg Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Rusi Filia w Bartągu, Parter (stołówka)
Bartąg Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Rusi Filia w Bartągu, I piętro (świetlica)
Bartołty Wielkie Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa w Bartołtach Wielkich
Bemowo Piskie Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Bemowie Piskim
Bęsia Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Kolnie filia w Bęsi pn. Centrum Kultury w Bęsi
Biała Piska Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Białej Piskiej
Biała Piska Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Białej Piskiej
Biała Piska Numer komisji: 8 Zespół Szkół Nr 1 w Białej Piskiej
Biedaszki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Biedaszkach
Biesal Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Biesalu
Biesowo Numer komisji: 11 Świetlica wiejska Biesowo
Biskupiec Numer komisji: 1 Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu (sala 103)
Biskupiec Numer komisji: 2 Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu (sala 104)
Biskupiec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Biskupcu (sala nr 1)
Biskupiec Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Biskupcu (sala nr 16)
Biskupiec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 (sala nr 18)
Biskupiec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 (sala nr 15)
Biskupiec Numer komisji: 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Biskupcu (sala nr 10)
Biskupiec Numer komisji: 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Biskupcu (sala nr 12)
Biskupiec Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3 (sala nr 2)
Biskupiec Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 3 (sala nr 8)
Biskupiec Numer komisji: 20 Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu
Bobry Numer komisji: 5 Budynek użytkowy (budynek po szkole podstawowej), Bobry Świetlica wiejska
Boćwinka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Boćwince
Boćwinka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Boćwince
Borki Wielkie Numer komisji: 15 Świetlica wiejska Borki Wielkie
Borzymy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Boże Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Bożem
Bredynki Numer komisji: 13 Społeczna Szkoła Podstawowa Bredynki
Brzydowo Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Brzydowie
Budry Numer komisji: 1 budynek byłej Szkoły Podstawowej w Budrach (parter-korytarz)
Budry Numer komisji: 2 budynek byłej Szkoły Podstawowej w Budrach (parter-sala nr 1)
Burdąg Numer komisji: 3 Budynek poszkolny
Butryny Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Butrynach
Bystry Numer komisji: 12 Świetlica wiejska w Bystrym
Cerkiewnik Numer komisji: 8 Świetlica wiejska
Chełchy Numer komisji: 1 Zespół Szkół Samorządowych w Chełchach
Choszczewo Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Choszczewie
Cichy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Cimochy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Cimochach
Czerwonka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Czerwonce
Dąbrowy Numer komisji: 1 Sala sportowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dąbrowach
Dąbrówka Numer komisji: 8 Zespół szkolno-przedszkolny w Dąbrówce
Dłużec Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Dłużcu
Dobre Miasto Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrym Mieście
Dobre Miasto Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dobrym Mieście
Dobre Miasto Numer komisji: 3 Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Dobrym Mieście
Dobre Miasto Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Dobrym Mieście
Dobre Miasto Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dobrym Mieście
Dobre Miasto Numer komisji: 6 Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Dobrym Mieście
Dobre Miasto Numer komisji: 17 Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście
Dobre Miasto Numer komisji: 18 Dom Pomocy Społecznej w Dobrym Mieście
Dorotowo Numer komisji: 4 Klub w Dorotowie
Drogosze Numer komisji: 2 Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Drogoszach
Drozdowo Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Drozdowie
Drygały Numer komisji: 4 Sołeckie Centrum Kultury w Drygałach
Dubeninki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dubeninkach
Dubeninki Numer komisji: 2 Gminne Centrum Kultury w Dubeninkach
Dubliny Numer komisji: 10 Zakład Karny w Dublinach
Dymer Numer komisji: 18 Świetlica wiejska Dymer
Dywity Numer komisji: 1 Urząd Gminy Dywity segment C Wejście do Sali Urzędu Stanu Cywilnego od strony parkingu Urzędu Gminy (Sala USC)
Dywity Numer komisji: 2 Urząd Gminy Dywity segment C Wejście od strony Targowiska Wiejskiego Stodoła (Sala konferencyjna)
Dźwierzuty Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach
Dźwierzuty Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Dźwierzutach
Elgnówko Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Erwina Kruka w Elgnówku
Ełk Numer komisji: 1 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ełku Recepcja Internatu, parter
Ełk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5 w Ełku Sala nr 16, parter
Ełk Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 5 w Ełku Sala nr 27, parter
Ełk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 7 w Ełku Sala nr A11, parter
Ełk Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 7 w Ełku Sala nr A14, parter
Ełk Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ełku Sala nr 40 (Stołówka szkolna), parter
Ełk Numer komisji: 7 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku Sala obsługi, parter
Ełk Numer komisji: 8 Ełckie Centrum Kultury w Ełku Sala nr 11, parter
Ełk Numer komisji: 9 Ełckie Centrum Kultury w Ełku Sala nr 20 (Galeria), I pietro
Ełk Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku Sala nr 3, parter
Ełk Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku Sala nr 6, parter
Ełk Numer komisji: 12 I Liceum Ogólnokształcące w Ełku Sala nr 5, parter
Ełk Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku Stołówka szkolna, parte
Ełk Numer komisji: 14 Zespół Szkół Nr 6 w Ełku Sala nr 4, parter
Ełk Numer komisji: 15 Zespół Szkół Nr 6 w Ełku Sala nr 14, parter
Ełk Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 3 w Ełku Sala nr 113 (Stołówka szkolna), parter
Ełk Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 9 w Ełku Sala nr C11, parter
Ełk Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 9 w Ełku Stołówka szkolna, parter
Ełk Numer komisji: 19 Zespół Szkół Sportowych w Ełku Sala gimnastyczna, parter
Ełk Numer komisji: 20 Pro-Medica w Ełku sp. z o. o.
Ełk Numer komisji: 21 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie-Filia w Ełku
Ełk Numer komisji: 22 Dom Pomocy Społecznej Misericordia
Faryny Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Farynach
Franknowo Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Galwiecie Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Galwieciach
Gałwuny Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Gałwunach
Garbno Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Garbnie
Gawliki Wielkie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Gawlikach Wielkich
Gąski Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach, sala gimnastyczna, parter
Gietrzwałd Numer komisji: 4 Gietrzwałdzki Ośrodek Kultury w Gietrzwałdzie
Giławy Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Giławach
Giże Numer komisji: 5 Wiejskie Centrum Inicjatyw
Giżycko Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Giżycku
Giżycko Numer komisji: 2 Żegluga Mazurska Sp. z o. o.
Giżycko Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Giżycku
Giżycko Numer komisji: 4 Sala sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Giżycko Numer komisji: 5 Urząd Miejski (sala konferencyjna)
Giżycko Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Janusza Korczaka w Giżycku (blok B-parter)
Giżycko Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Janusza Korczaka w Giżycku (blok A-stołówka szkolna)
Giżycko Numer komisji: 8 Przedszkole Miejskie Nr 4
Giżycko Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego w Giżycku
Giżycko Numer komisji: 9 Urząd Gminy Giżycko-sala konferencyjna
Giżycko Numer komisji: 10 Areszt Śledczy w Suwałkach – Oddział Zewnętrzny w Giżycku
Giżycko Numer komisji: 11 „Szpital Giżycki Sp. z o. o.
Giżycko Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej
Giżycko Numer komisji: 13 Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia
Głotowo Numer komisji: 9 Świetlica wiejska
Golubie Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej LILI w Golubiach
Gołdap Numer komisji: 7 Starostwo Powiatowe w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 10 Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 12 Urząd Miejski w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 14 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 16 GoldMedica Sp. z o. o. w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 17 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL
Gołdap Numer komisji: 18 Samodzielny Publiczny Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Gołdapi
Górne Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Górnem
Grabnik Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Grabniku
Grabowo Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Grabowie
Grabowo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Michała Kajki w Grabowie
Gradki Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Gradkach
Grazymy Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Grazymach
Grom Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Gronity Numer komisji: 1 Świetlica wiejska Pod Lipą w Gronitach
Gryźliny Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Gryźlinach
Grzegórzki Numer komisji: 12 Świetlica wiejska w Grzegórzkach
Grzegrzółki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Jabłonka Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Jabłońskie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Jabłońskich
Janowiec Kościelny Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym pracownia nr 1 - parter
Janowiec Kościelny Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym pracownia nr 2 - parter
Janowiec Kościelny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym pracownia nr 3 - parter
Janowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa (sala gimnastyczna)
Janowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa (sala nr 6)
Jedwabno Numer komisji: 1 Budynek Zespołu Szkół
Jedwabno Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Jedzbark Numer komisji: 19 Świetlica wiejska w Jedzbarku
Jegławki Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Jegławkach
Jeruty Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Jerutach
Jesionowo Numer komisji: 16 Świetlica wiejska
Jeziorany Numer komisji: 1 Ośrodek Sportu i Rekreacji
Jeziorany Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ponadpodstawowych
Jeziorany Numer komisji: 4 Miejski Ośrodek Kultury
Jeziorany Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej
Jeziorowskie Numer komisji: 2 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziorowskich
Jeże Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Jonkowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Jonkowie (Świetlica)
Jonkowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Jonkowie-sala nr 1
Jonkowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Jonkowie sala nr 27
Jonkowo Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Jonkowie
Judziki Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Judzikach, sala nr 6, parter
Jurkowo Numer komisji: 4 Była Szkoła Podstawowa w Jurkowie
Kalinowo Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Kalinowie
Kałęczyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kałęczynie
Kamionek Numer komisji: 4 Gminne Przedszkole Jasia i Małgosi w Lipowcu, oddział terenowy w Kamionku
Kamionek Numer komisji: 9 Gminne Przedszkole Jasia i Małgosi w Lipowcu, oddział terenowy w Kamionku
Kamionki Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Kamionkach
Kanigowo Numer komisji: 14 Świetlica wiejska w Kanigowie
Karolewo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Kruszewcu z siedzibą Karolewo sala nr 15
Karolewo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Kruszewcu z siedzibą Karolewo sala nr 13
Karwica Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Kętrzyn Numer komisji: 1 Miejskie Przedszkole Integracyjne Malinka
Kętrzyn Numer komisji: 2 Przedszkole Niepubliczne Słoneczko
Kętrzyn Numer komisji: 3 Budynek Organizacji Pozarządowych-świetlica
Kętrzyn Numer komisji: 4 Urząd Gminy Kętrzyn
Kętrzyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi-Sala 16 - parter
Kętrzyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi-Sala 8 - parter
Kętrzyn Numer komisji: 6 Miejskie Przedszkole Integracyjne „Smerfowa Kraina”
Kętrzyn Numer komisji: 7 Powiatowe Centrum Edukacyjne
Kętrzyn Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1
Kętrzyn Numer komisji: 9 Centrum Biblioteczno-Kulturalne Powiatu Kętrzyńskiego
Kętrzyn Numer komisji: 10 Państwowa Straż Pożarna
Kętrzyn Numer komisji: 11 Przedszkole Niepubliczne Miś Uszatek
Kętrzyn Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 4
Kętrzyn Numer komisji: 13 I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie
Kętrzyn Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 3
Kętrzyn Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej
Kętrzyn Numer komisji: 16 Szpital Powiatowy
Kieźliny Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Kieźlinach
Kikity Numer komisji: 8 Oddział Zewnętrzny w Kikitach Zakładu Karnego w Barczewie
Klebark Wielki Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Klebarku Wielkim
Kleszczewo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Kleszczewie
Klewki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Klewkach
Klon Numer komisji: 4 Sala sportowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Klonie
Knopin Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Kobułty Numer komisji: 16 Świetlica wiejska Kobułty
Kolno Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Kolnie
Kolonia Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kolonii
Konopki Nowe Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Korsze Numer komisji: 1 Budynek administracyjny na stadionie miejskim
Korsze Numer komisji: 2 Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna
Korsze Numer komisji: 3 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Korsze Numer komisji: 4 Hala Widowisko-Sportowa w Korszach
Kosewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kosewie
Kowale Oleckie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalach Oleckich
Kowale Oleckie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalach Oleckich
Kowale Oleckie Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej „Zacisze” w Kowalach Oleckich
Kozaki Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Kozakach
Kozarek Mały Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej dla osób w podeszłym wieku w Kozarku Małym-„Mazurska Zagroda”
Kozin Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Kozinie
Kozłowo Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie sala 1 patrer
Kozłowo Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie sala 4A parter
Krokowo Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Krokowie
Kronowo Numer komisji: 8 Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Kronowie
Królikowo Numer komisji: 15 Świetlica w Królikowie
Kruklanki Numer komisji: 1 Biblioteka i Ośrodek Kultury Gminy Kruklanki w Kruklankach
Krupin Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Krupinie
Krutyń Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Krutyni
Księży Lasek Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Księżym Lasku
Kumielsk Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Kumielsku
Kunki Numer komisji: 13 Świetlica w Kunkach
Kuty Numer komisji: 1 Pomieszczenie przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kutach
Kwiecewo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Kwiecewie
Lakiele Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Lakielach
Lamkowo Numer komisji: 9 Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Lamkowie
Leginy Numer komisji: 7 Budynek byłej szkoły podstawowej w Leginach
Lemany Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Lemanach
Lesiny Wielkie Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Lesinach Wielkich
Leśny Dwór Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Leśnym Dworze
Linkowo Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w budynku po Szkole Podstawowej w Linkowie
Lipowiec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Lipowcu
Lipowo Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Lipowie
Liski Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Lisy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Lisach
Lutry Numer komisji: 2 Biblioteka Publiczna Gminy Kolno z siedzibą w Lutrach
Łankiejmy Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Łankiejmach
Łęgajny Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęgajnach
Łęgno Numer komisji: 11 Świetlica wiejska
Łężany Numer komisji: 8 Świetlica Stacji Dydaktyczno-Badawczej UW-M w Łężanach
Łupki Numer komisji: 5 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. dr. Władysława Klementowskiego
Łyna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. prof. Romana Kobendzy w Łynie
Mańki Numer komisji: 10 Świetlica w Mańkach
Marcinkowo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Marcinkowie
Markowskie Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej Jawor Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Aneta Anna Jaworowska
Mazury Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Mażany Numer komisji: 11 Świetlica wiejska w Mażanach
Mierki Numer komisji: 11 Świetlica w Mierkach
Mikołajki Numer komisji: 1 Hala Sportowa w Mikołajkach
Mikołajki Numer komisji: 2 Urząd Miasta i Gminy w Mikołajkach
Mikołajki Numer komisji: 3 Zespół Oświatowy w Mikołajkach
Mikołajki Numer komisji: 7 Ewangelicki Dom Opieki ARKA w Mikołajkach
Milewo Numer komisji: 2 Strażnica OSP
Miłki Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury w Miłkach
Mołtajny Numer komisji: 4 Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mołtajnach
Mostołty Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Mostołtach
Mrągowo Numer komisji: 1 Urząd Miejski (sala nr 1)
Mrągowo Numer komisji: 2 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Mrągowo Numer komisji: 3 Urząd Gminy Mrągowo
Mrągowo Numer komisji: 3 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Mrągowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 4 (sala nr 5E)
Mrągowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 4 (sala nr 4E)
Mrągowo Numer komisji: 6 Centrum Kultury i Turystyki
Mrągowo Numer komisji: 7 Przedszkole Publiczne Nr 1 „Stokrotka”
Mrągowo Numer komisji: 8 I Liceum Ogólnokształcące
Mrągowo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika (stołówka)
Mrągowo Numer komisji: 10 Klub Seniora +
Mrągowo Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika (dawne Gimnazjum) w Mrągowie (sala nr 20)
Mrągowo Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika (dawne Gimnazjum) w Mrągowie (sala nr 26)
Mrągowo Numer komisji: 13 Szpital Mrągowski im. Michała Kajki Sp. z o. o.
Mrozy Wielkie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mrozach Wielkich
Muszaki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Nakomiady Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Nakomiadach
Napiwoda Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie
Nawiady Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Nawiadach-sala gimnastyczna
Nawiady Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Nawiadach-parter
Nidzica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 2 Przedszkole Nr 4 „KRAINA ODKRYWCÓW” w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 4 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 5 Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 6 Centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjne w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 7 Przedszkole Nr 2 w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 13 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 15 Zespół Opieki Zdrowotnej w Nidzicy
Nikielkowo Numer komisji: 15 Świetlica wiejska w Nikielkowie
Nowa Różanka Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Nowej Różance
Nowa Wieś Numer komisji: 6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi
Nowa Wieś Ełcka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Ełckiej
Nowa Wieś Ełcka Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej
Nowa Wieś Kętrzyńska Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Nowej Wsi Kętrzyńskiej
Nowa Wieś Wielka Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Nowej Wsi Wielkiej
Nowe Kawkowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Nowym Kawkowie (Świetlica)
Nowy Dwór Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Okartowo Numer komisji: 6 Zespół szkolno-przedszkolny w Okartowie
Olecko Numer komisji: 1 Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych, sala nr 8, parter
Olecko Numer komisji: 2 Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku, czytelnia, parter
Olecko Numer komisji: 3 Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku „Mazury Garbate”, hol kina, parter
Olecko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II, sala gimnastyczna, parter
Olecko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, świetlica, parter
Olecko Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, sala nr 8, parter
Olecko Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II, sala Nr 8, parter
Olecko Numer komisji: 8 I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, aula, parter
Olecko Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego, sala nr 7, parter
Olecko Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika, sala gimnastyczna, parter
Olecko Numer komisji: 15 OLMEDICA w Olecku Sp. z o. o.
Olecko-Kolonia Numer komisji: 16 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Długoterminowej w Olecku-Kolonii
Olszewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Olszewie
Olszewo Numer komisji: 11 Świetlica w Olszewie, sala nr 7, parter
Olszewo Węgorzewskie Numer komisji: 4 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Olszewie Węgorzewskim
Olsztyn Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 II Liceum Ogólnokształcące Im. K. I. Gałczyńskiego
Olsztyn Numer komisji: 2 I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza sala nr 112 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 3 I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza, sala gimnastyczna (oddzielny budynek obok głównego budynku szkoły)
Olsztyn Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, im. Kornela Makuszyńskiego
Olsztyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J. Dąbrowskiego
Olsztyn Numer komisji: 6 Wojewódzka Biblioteka Publiczna Wypożyczalnia Główna i Międzybiblioteczna
Olsztyn Numer komisji: 7 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Studium Języków Obcych
Olsztyn Numer komisji: 8 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Społecznych
Olsztyn Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego, sala gimnastyczna korekcyjna nr 35 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego stołówka (parter)
Olsztyn Numer komisji: 11 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego
Olsztyn Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego
Olsztyn Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 14 sala gimnastyczna (parter)
Olsztyn Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 14 stołówka (parter)
Olsztyn Numer komisji: 16 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Grzegorza Bublewicza
Olsztyn Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. L. Kruczkowskiego
Olsztyn Numer komisji: 18 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika
Olsztyn Numer komisji: 19 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika stołówka, pomieszczenie nr 10 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika sala gimnastyczna
Olsztyn Numer komisji: 21 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Teologii
Olsztyn Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala ćwiczeń korekcyjnych pomieszczenie nr 032
Olsztyn Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala gimnastyczna pomieszczenie nr 031
Olsztyn Numer komisji: 24 Miejska Biblioteka Publiczna Biblioteka Ekonomiczno-Techniczna
Olsztyn Numer komisji: 25 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Ekonomicznych
Olsztyn Numer komisji: 26 Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk
Olsztyn Numer komisji: 27 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauki o Żywności, Katedra Żywienia Człowieka
Olsztyn Numer komisji: 28 Warmińsko-Mazurski Urząd Celno-Skarbowy w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 29 Państwowe Liceum Plastyczne, im. E. Mendelsohna
Olsztyn Numer komisji: 30 Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych
Olsztyn Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. W. Kętrzyńskiego
Olsztyn Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi stołówka (parter)
Olsztyn Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi hol (parter)
Olsztyn Numer komisji: 34 Szkoła Podstawowa Nr 3, im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
Olsztyn Numer komisji: 35 Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących im. J. Śniadeckiego
Olsztyn Numer komisji: 36 Przedszkole Artystyczno-Teatralne „Dorotka”
Olsztyn Numer komisji: 37 Przedszkole Miejskie Nr 37
Olsztyn Numer komisji: 38 Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych im. T. Kościuszki
Olsztyn Numer komisji: 39 Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 40 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie
Olsztyn Numer komisji: 41 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego hol (parter)
Olsztyn Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego stołówka (parter)
Olsztyn Numer komisji: 43 Przedszkole Miejskie Nr 38
Olsztyn Numer komisji: 44 Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, sala nr 1 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa Nr 22 im. M. Dąbrowskiej
Olsztyn Numer komisji: 46 Przedszkole Miejskie Nr 17
Olsztyn Numer komisji: 47 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. K. I. Gałczyńskiego
Olsztyn Numer komisji: 48 Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, sala nr 24 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 49 Szkoła Podstawowa Nr 12
Olsztyn Numer komisji: 50 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 12 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 51 Przedszkole Miejskie Nr 32
Olsztyn Numer komisji: 52 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jaroty
Olsztyn Numer komisji: 53 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 40 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 54 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie, sala koralowa (parter)
Olsztyn Numer komisji: 55 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie, sala poziomkowa (parter)
Olsztyn Numer komisji: 56 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dorosłych (parter)
Olsztyn Numer komisji: 57 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dzieci (parter)
Olsztyn Numer komisji: 58 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kormoran”
Olsztyn Numer komisji: 59 Przedszkole Miejskie Nr 5, sala kraina uśmiechu (parter)
Olsztyn Numer komisji: 60 Przedszkole Miejskie Nr 5, hol (I piętro)
Olsztyn Numer komisji: 61 Rada Osiedla „Generałów”
Olsztyn Numer komisji: 62 Szkoła Podstawowa Nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej (stołówka-parter)
Olsztyn Numer komisji: 63 Szkoła Podstawowa Nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej, sala C 102 (muzyka)-parter
Olsztyn Numer komisji: 64 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Jaroty
Olsztyn Numer komisji: 65 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Pieczewo
Olsztyn Numer komisji: 66 Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, hol (parter)
Olsztyn Numer komisji: 67 Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, sala gimnastyczna (I piętro)
Olsztyn Numer komisji: 68 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 9 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 69 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 16 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 70 Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Józefa Malewskiego
Olsztyn Numer komisji: 71 AAI-Polska AIKIDO
Olsztyn Numer komisji: 72 Osiedlowy Dom Kultury S. M. „Jaroty”, Klub „Akant”
Olsztyn Numer komisji: 73 Poradnia Lekarza Rodzinnego Bogusława Solnica Podmiot Leczniczy Bogusława Solnica
Olsztyn Numer komisji: 74 Szkoła Podstawowa Nr 34, im. Józefa Malewskiego
Olsztyn Numer komisji: 75 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 11 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 76 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej
Olsztyn Numer komisji: 77 Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 111 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 78 Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 102 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 79 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Hieronima Skurpskiego
Olsztyn Numer komisji: 80 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych
Olsztyn Numer komisji: 81 Centrum Edukacji „Oskar” Przedszkole „Patryk”
Olsztyn Numer komisji: 82 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 8 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 83 Szkoła Podstawowa Nr 9, hol (parter)
Olsztyn Numer komisji: 84 Szkoła Podstawowa Nr 9, sala gimnastyczna (parter)
Olsztyn Numer komisji: 85 Szkoła Podstawowa Nr 5, im. Sybiraków
Olsztyn Numer komisji: 86 III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
Olsztyn Numer komisji: 87 Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych (bursa szkolna)
Olsztyn Numer komisji: 88 Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 89 Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 90 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 91 Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 92 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 93 Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 94 Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 95 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny Polski Związek Niewidomych w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 96 Dom Pomocy Społecznej „Kombatant” w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 97 Dom Pomocy Społecznej i Dom Opieki „Laurentius” w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 98 Dom Pomocy Społecznej w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 99 Dom Pomocy Społecznej „BARKA” w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 100 Areszt Śledczy w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 101 Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Olsztynie
Olsztynek Numer komisji: 1 Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynku, parter, wejście od ul. Warszawskiej
Olsztynek Numer komisji: 2 Miejski Dom Kultury w Olsztynku
Olsztynek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku, Sala Nr 5
Olsztynek Numer komisji: 4 Przedszkole Miejskie w Olsztynku
Olsztynek Numer komisji: 5 I Liceum Ogólnokształcące w Olsztynku
Olsztynek Numer komisji: 6 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynku, Stołówka na parterze
Olsztynek Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętego Jana Pawła II
Olsztynek Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku, Sala Nr 16
Olsztynek Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku, wejście od alei prowadzącej na Podzamcze, korytarz przed salą gimnastyczną
Olsztynek Numer komisji: 19 Dom Pomocy Społecznej „Zacisze”
Olszyny Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Olszynach
Ołownik Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Ołowniku
Orłowo Numer komisji: 2 Świetlica Środowiskowa w Orłowie
Orzechowo Numer komisji: 15 Szkoła Filialna w Orzechowie
Orzyny Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzynach
Orzysz Numer komisji: 1 Zespół szkolno-przedszkolny w Orzyszu (mały budynek)
Orzysz Numer komisji: 2 Zespół szkolno-przedszkolny w Orzyszu (duży budynek)
Orzysz Numer komisji: 3 Sala widowiskowo-sportowa (hala sportowa)
Orzysz Numer komisji: 5 Sala widowiskowo-sportowa w Orzyszu (korytarz)
Parleza Wielka Numer komisji: 17 Świetlica wiejska Parleza Wielka
Pasym Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa, parter-sala 103
Pasym Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa, parter-sala nr 104
Pasym Numer komisji: 6 Remiza Strażacka
Pasym Numer komisji: 7 Centrum Aktywizacji Społecznej KiS
Pasym Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa, parter-sala 111 świetlica
Pawłowo Numer komisji: 16 Świetlica w Pawłowie
Perły Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Perłach
Piasutno Numer komisji: 6 Środowiskowy Dom Samopomocy w Piasutnie
Piecki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Pieckach
Piecki Numer komisji: 8 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji „Pegaz” w Pieckach
Piecki Numer komisji: 9 Samorządowe Przedszkole „Słoneczny Zakątek w Pieckach
Pieczonki Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Pieczonkach
Piotraszewo Numer komisji: 13 Środowiskowy Dom Samopomocy w Piotraszewie
Pisanica Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury
Pisz Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Pisz Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Pisz Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, sala nr 7
Pisz Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, sala nr 9
Pisz Numer komisji: 12 Urząd Miejski
Pisz Numer komisji: 13 I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur
Pisz Numer komisji: 14 Zespół Szkół Nr 1, sala nr 16
Pisz Numer komisji: 15 Zespół Szkół Nr 1, sala nr 9
Pisz Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Papieża Jana Pawła II, sala nr 3
Pisz Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Papieża Jana Pawła II, sala nr 6
Pisz Numer komisji: 18 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Piszu
Platyny Numer komisji: 17 Świetlica w Platynach
Płozy Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Płozach
Pogorzel Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Pogorzeli
Pogorzel Wielka Numer komisji: 3 Świetlica w Pogorzeli Wielkiej
Polska Wieś Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Polskiej Wsi
Pozezdrze Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Tressenberg w Pozezdrzu, Sala nr 1 parter
Pozezdrze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Tressenberg w Pozezdrzu, Sala nr 2 (sala gimnastyczna)
Praslity Numer komisji: 12 Świetlica wiejska
Prostki Numer komisji: 1 Remiza Strażacka
Prostki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Prostkach
Prostki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Prostkach
Prostki Numer komisji: 4 Urząd Gminy
Purda Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Purdzie
Radostowo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Radzieje Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Radziejach
Ramsowo Numer komisji: 14 Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Ramsowie
Rączki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Rączkach
Regiel Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Reglu
Reszel Numer komisji: 1 Hala sportowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym, (sala główna)
Reszel Numer komisji: 2 Hala sportowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym, (mała sala)
Reszel Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny, (świetlica)
Reszel Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny, (stołówka)
Reszel Numer komisji: 5 Miejski Ośrodek Kultury
Reszel Numer komisji: 9 Zespół Opieki Zdrowotnej w Reszlu
Reszel Numer komisji: 10 Samodzielny Publiczny Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Reszlu
Rękusy Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Rękusach
Rogóż Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Rogożu
Romany Numer komisji: 11 Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Romanach
Rostki Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Rozogi Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Rozogach
Rozogi Numer komisji: 3 Sala sportowa przy Zespole Szkół w Rozogach
Rożyńsk Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Rożyńsku
Rożyńsk Wielki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa, Rożyńsk Wielki
Róg Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Różnowo Numer komisji: 9 Świetlica wiejska w Różnowie
Różnowo Numer komisji: 10 Dom Opieki Społecznej Dom Nad Doliną w Różnowie
Ruciane-Nida Numer komisji: 1 Świetlica Osiedlowa
Ruciane-Nida Numer komisji: 2 Zespół Szkół Leśnych
Ruciane-Nida Numer komisji: 3 Zespół Szkół Samorządowych im. Agnieszki Osieckiej, Szkoła Podstawowa nr 1
Ruciane-Nida Numer komisji: 4 Zespół Szkół Samorządowych im. Agnieszki Osieckiej, Liceum Ogólnokształcące
Rudka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Rudce
Ruszajny Numer komisji: 17 Świetlica wiejska w Ruszajnach
Ruś Numer komisji: 9 Świetlica NAD ŁYNĄ w Rusi
Rybno Numer komisji: 4 Biblioteka w Rybnie
Rydzewo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Rydzewie
Ryn Numer komisji: 1 Urząd Miasta i Gminy Ryn, parter
Ryn Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rynie
Ryn Numer komisji: 3 Urząd Miasta i Gminy Ryn, I piętro
Ryn Numer komisji: 5 Ryńskie Centrum Kultury w Rynie
Rzeck Numer komisji: 19 Świetlica wiejska Rzeck
Safronka Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Safronce
Sątoczno Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Sątocznie
Siedliska Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Siedliskach
Siedliska Numer komisji: 10 Centrum Edukacji Ekologicznej Gminy Ełk w Siedliskach
Skajboty Numer komisji: 13 Świetlica wiejska w Skajbotach
Skandawa Numer komisji: 5 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Skandawie
Skarżyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Skarżynie
Skolity Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Skolitach
Skomack Wielki Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w strażnicy OSP w Skomacku Wielkim
Skop Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Skopie
Słupy Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Słupach
Smolajny Numer komisji: 14 Świetlica wiejska
Sokółki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sokółkach
Solanka Numer komisji: 5 Szkoła Filialna w Solance
Sorkwity Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Sorkwitach, sala 124 parter
Sorkwity Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sorkwitach, sala 126 parter
Spaliny Wielkie Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Spalinach Wielkich
Spręcowo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Spręcowie
Spychowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Spychowie
Spychowo Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Szczytnie, Filia w Spychowie
Spytkowo Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Spytkowie
Srokowo Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie (sala widowiskowa)
Srokowo Numer komisji: 4 Remiza OSP (sala przy remizie strażackiej)
Stare Juchy Numer komisji: 1 Zespół Szkół Samorządowych w Starych Juchach, Hala widowiskowo-sportowa
Stare Juchy Numer komisji: 4 Biblioteka-Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy
Stare Kiełbonki Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Starych Kiełbonkach
Stawiguda Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie Budynek A
Stawiguda Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie Budynek B
Sterławki Małe Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Sterławkach Małych
Sterławki Wielkie Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury
Stożne Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Stożnem
Straduny Numer komisji: 11 Centrum Kultury Gminy Ełk w Stradunach
Stryjewo Numer komisji: 12 Świetlica wiejska Stryjewo
Sulimy Numer komisji: 10 Świetlica wiejska w Sulimach
Swaderki Numer komisji: 12 Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o. o. w Swaderkach
Sypitki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Sząbruk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sząbruku
Szczecinki Numer komisji: 13 Świetlica w Szczecinkach, sala nr 1 - u, parter
Szczytno Numer komisji: 1 Warsztaty Szkolne przy Zespole Szkół Nr 1
Szczytno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego
Szczytno Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica
Szczytno Numer komisji: 4 Urząd Miejski w Szczytnie
Szczytno Numer komisji: 5 Gminne Przedszkole w Nowinach, Oddział Terenowy w Szczytnie
Szczytno Numer komisji: 5 Dom Studencki Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie
Szczytno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego
Szczytno Numer komisji: 7 Hala Widowiskowo-Sportowa im. Huberta Wagnera
Szczytno Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego
Szczytno Numer komisji: 9 Zespół Szkół Nr 3 im. Jana III Sobieskiego
Szczytno Numer komisji: 10 Miejskie Przedszkole Nr 1 „Bajka”
Szczytno Numer komisji: 11 Centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjne Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
Szczytno Numer komisji: 12 Przedszkole Niepubliczne Nr 1 „Pod Topolą”
Szczytno Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Curie-Skłodowskiej
Szczytno Numer komisji: 14 Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Szczytno Numer komisji: 15 Miejski Dom Kultury
Szczytno Numer komisji: 16 Miejskie Przedszkole Nr 2 „Fantazja”
Szczytno Numer komisji: 17 Przedszkole Niepubliczne „Jaś i Małgosia”
Szczytno Numer komisji: 18 Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Szczytnie
Szczytno Numer komisji: 19 Szpital Powiatowy w Szczytnie
Szczytno Numer komisji: 20 Oddział Zewnętrzny w Szczytnie Aresztu Śledczego w Olsztynie
Szestno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Szestnie
Szkotowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Szkotowie
Szymany Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Szymanach
Szymonka Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Szymonce
Świątki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Świątkach
Świątki Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Świątkach
Świdry Kościelne Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Świdrach Kościelnych
Świętajno Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Świętajno Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie
Świętajno Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Świętajnie
Święta Lipka Numer komisji: 6 Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej
Talki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w Wydminach, Szkoła Filialna w Talkach
Tomaszkowo Numer komisji: 5 Świetlica Dom Warmiński w Tomaszkowie
Trzonki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Tuławki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Tuławkach
Turośl Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Tylkowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Ukta Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Ukcie
Ukta Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej Ewangelickiego Domu Opieki BETEZDA w Ukcie, Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Mikołajkach
Unieszewo Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Unieszewie
Upałty Numer komisji: 13 Świetlica wiejska w Upałtach
Upałty Małe Numer komisji: 11 Świetlica wiejska w Upałtach Małych
Wandajny Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Wandajnach
Waplewo Numer komisji: 14 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Waplewie
Warnikajmy Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Warnikajmach
Warpuny Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Warpunach
Wejsuny Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Węgielsztyn Numer komisji: 14 Świetlica wiejska w Węgielsztynie
Węgorzewo Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Węgorzewie
Węgorzewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Węgorzewie, (sala nr 5)
Węgorzewo Numer komisji: 3 Ciepłownie Miejskie Sp. z o. o.
Węgorzewo Numer komisji: 4 Węgorzewskie Centrum Kultury w Węgorzewie
Węgorzewo Numer komisji: 5 dawna siedziba Szkoły Podstawowej Nr 1 w Węgorzewie, (budynek B sala nr 29)
Węgorzewo Numer komisji: 6 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Węgorzewie
Węgorzewo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgorzewie, (hol budynek A)
Węgorzewo Numer komisji: 8 Liceum Ogólnokształcące w Węgorzewie
Węgorzewo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgorzewie, (hol budynek B)
Węgorzewo Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Węgorzewie, (stołówka)
Węgorzewo Numer komisji: 12 Ekomarina
Węgorzewo Numer komisji: 13 dawna siedziba Szkoły Podstawowej Nr 1 w Węgorzewie, (budynek B sala nr 28)
Węgorzewo Numer komisji: 16 Szpital Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgorzewie
Węgorzewo Numer komisji: 17 Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie P ZOZ
Węgorzewo Numer komisji: 18 Dom Pomocy Społecznej
Wiartel Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Wielbark Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Wielbarku (świetlica)
Wielbark Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Wielbarku (sala Nr 3)
Wielbark Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Wielbarku
Wielbark Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku
Wieliczki Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieliczkach, Świetlica szkolna
Wieliczki Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieliczkach, Parter, sala nr 17
Wierzbiny Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Wierzbinach
Wilkasy Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach
Wilkasy Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Wilkasach
Wilkowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Wilkowie
Winda Numer komisji: 3 Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Windzie
Wipsowo Numer komisji: 10 Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Wipsowie
Wiśniowo Ełckie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Wiśniowie Ełckim, Sala nr 6 aula szkoły
Wiśniowo Ełckie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Wiśniowie Ełckim, Sala nr 45 (budynek z oddziałem przedszkolnym)
Włodowo Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska we Włodowie
Wojnowo Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Wopławki Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska Kuźnia w Wopławkach
Woszczele Numer komisji: 9 Zespół Szkół Samorządowych w Woszczelach
Woźnice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Woźnicach
Wójtowo Numer komisji: 16 Świetlica wiejska w Wójtowie
Wójtówko Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Wronki Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy
Wrócikowo Numer komisji: 12 Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Wrócikowie
Wrzesina Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa we Wrzesinie (hol na parterze)
Wydminy Numer komisji: 4 Ośrodek Zdrowia w Wydminach
Wydminy Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wydminach, (budynek stołówki)
Wydminy Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Wydminach
Wysokie Numer komisji: 3 Budynek po Szkole Podstawowej
Zabiele Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zabielach
Zaborowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Zaborowie
Zalec Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Zalcu
Zelki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w Wydminach, Szkoła Filialna w Zelkach
Żabin Numer komisji: 4 była Szkoła Podstawowa w Żabinie
Żytkiejmy Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Żytkiejmach
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!