Znaleziono: 693 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Aleksandria Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Aleksandrii
Antonin Numer komisji: 7 Sala wiejska
Babkowice Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Babkowicach
Baranów Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Baranowie, Publiczne Przedszkole Samorządowe w Baranowie
Baszków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Baszkowie
Baszków Numer komisji: 4 Dom Pomocy Społecznej w Baszkowie
Baszków Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej w Baszkowie
Benice Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Benicach
Biadki Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Biadkach
Białobłoty Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białobłotach
Biernatki Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Biernatkach
Bierzów Numer komisji: 7 budynek komunalny
Bieżyń Numer komisji: 1 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Bieżyniu
Biniew Numer komisji: 10 Przedszkole Publiczne
Biskupice Ołoboczne Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Biskupice Zabaryczne Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej
Blizanów Drugi Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Bobrowniki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bodzewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Bogdaj Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju
Bojanowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Bojanowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Bojanowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bonikowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Borek Numer komisji: 9 Sala OSP
Borek Wielkopolski Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wielkopolskim
Borek Wielkopolski Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wielkopolskim
Borek Wielkopolski Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Borku Wielkopolskim
Borzęciczki Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Bralin Numer komisji: 1 Przedszkole Kwiaty Polskie
Bralin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
Brenno Numer komisji: 1 Branżowa Szkoła I stopnia w Brennie
Bronikowo Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Broniszewice Numer komisji: 1 Zespół Szkół Publicznych w Broniszewicach
Brudzew Numer komisji: 8 Szkoła Filialna
Brzezie Numer komisji: 11 Wiejski Dom Kultury w Brzeziu
Brzeziny Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Brzezinach
Brzeziny Numer komisji: 2 Przedszkole w Brzezinach
Brzóstków Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Bukownica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bukownicy
Bukówiec Górny Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Bułaków Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Ceków-Kolonia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Cekowie-Kolonii
Cerekwica Stara Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Chełmce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Chlewo Numer komisji: 7 Dom Strażaka
Chocz Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Choczu
Chocz Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Choczu
Chojęcin-Parcele Numer komisji: 4 Dom Ludowy
Chojnik Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Pawłowie
Chojno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Chojnie
Choryń Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Chrzan Numer komisji: 2 Hala Sportowa
Chumiętki Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej w Chumiętkach
Chwaliszew Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwaliszewie
Chwałkowo Numer komisji: 5 Stara Szkoła w Chwałkowie
Chynowa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Kard. Karola Wojtyły w Chynowej
Cielcza Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Ciepielew Pierwszy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ciepielewie
Cieszyn Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Cieszynie
Ciołkowo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Filialna w Ciołkowie z klasami integracyjnymi
Czacz Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Czaczu
Czajków Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Czajkowie, Szkoła Podstawowa w Czajkowie
Czarnylas Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Czarnymlesie
Czekanów Numer komisji: 12 Przedszkole Publiczne
Czempiń Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte
Czempiń Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu
Czempiń Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte
Czermin Numer komisji: 2 Zespół Szkół Publicznych w Czerminie
Daleszyn Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa
Daniszyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Dąbcze Numer komisji: 3 Środowiskowa Sala Sportowa
Dąbcze Numer komisji: 11 NZOZ Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Niezapominajka
Dębe Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębem
Dębicze Numer komisji: 5 Ochotnicza Straż Pożarna
Dębnica Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Dębnicy
Dębno Polskie Numer komisji: 16 Budynek Oświatowy w Dębnie Polskim
Dłoń Numer komisji: 5 Zespół Szkół
Długie Stare Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Długiem Starem
Dłużyna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Dobieszczyzna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Dobra Nadzieja Numer komisji: 2 Publiczne Przedszkole w Dobrej Nadziei
Dobrzyca Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury mała sala
Dobrzyca Numer komisji: 6 Gminne Centrum Kultury duża sala
Dobrzyca Numer komisji: 8 Sala wiejska
Donaborów Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Donaborowie, Szkoła Podstawowa w Donaborowie
Doruchów Numer komisji: 1 Hala Sportowa w Doruchowie
Doruchów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Doruchowie
Droszew Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Drożki Numer komisji: 3 Dom Ludowy
Dubin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Dzierzbin-Kolonia Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Dzięcioły Numer komisji: 4 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzięciołach
Fabianów Numer komisji: 5 Sala wiejska
Fabianów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Fabianów Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej w Pleszewie
Franklinów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Galew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Garki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Garzyn Numer komisji: 4 Zespół Szkół Gminy Krzemieniewo Przedszkole Szkoła Podstawowa w Garzynie
Gizałki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach
Giżyce Numer komisji: 6 Ochotnicza Straż Pożarna
Gliśnica Numer komisji: 15 Szkoła Filialna
Głuchowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Godziesze Wielkie Numer komisji: 1 Świetlica Stara Gmina
Godziesze Wielkie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Godziętowy Numer komisji: 4 Sala Domu Ludowego
Gola Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa
Golina Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Golina Wielka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Goliszew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Goliszewie
Gołuchów Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Gołuchowie
Gołuchów Numer komisji: 8 Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Jedlcu
Goniembice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów w Goniembicach
Gorzyce Małe Numer komisji: 13 Szkoła Filialna
Gorzyce Wielkie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich
Gorzyczki Numer komisji: 4 Świetlica
Gostyczyna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Gostyń Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Gostyń Numer komisji: 2 Dzienny Dom Senior +
Gostyń Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Gostyń Numer komisji: 4 Biblioteka Publiczna M i G
Gostyń Numer komisji: 5 Świetlica osiedlowa
Gostyń Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 (wejście od ul. Sądowej)
Gostyń Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1
Gostyń Numer komisji: 8 Dzienny Dom Senior +
Gostyń Numer komisji: 9 Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik
Gostyń Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 3 (wejście od ul. Leszczyńskiej)
Gostyń Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 3
Gostyń Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 5
Gostyń Numer komisji: 13 Zespół Szkół Zawodowych
Gostyń Numer komisji: 14 Zespół Szkół Zawodowych
Gostyń Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2
Gostyń Numer komisji: 19 Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia
Gostyń Numer komisji: 21 Wydział Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Gostyniu
Gostyń Numer komisji: 23 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej Szpital w Gostyniu
Gościejewice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Góra Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Górka Duchowna Numer komisji: 1 Przedszkole w Górce Duchownej
Górzno Numer komisji: 6 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Centrum Rehabilitacji
Grabonóg Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Grabonogu
Grabów nad Prosną Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Grabowie nad Prosną
Grabów nad Prosną Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Grabowie nad Prosną
Granowiec Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Granowcu
Grębanin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Grębaninie
Grodzisko Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Grodzisko Numer komisji: 5 Publiczne Przedszkole w Grodzisku
Grudzielec Nowy Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska
Gryżyna Numer komisji: 3 Gościniec Gryżyna
Hanulin Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Huta Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Ignaców Numer komisji: 8 budynek komunalny
Iwanowice Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Iwanowicach
Jabłonna Numer komisji: 6 Przedszkole
Janków Pierwszy Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Janków Przygodzki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Jankowie Przygodzkim
Janków Zaleśny Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Jaraczewo Numer komisji: 3 Urząd Miasta i Gminy
Jarocin Numer komisji: 8 Ratusz
Jarocin Numer komisji: 9 Zespół Szkół Nr 5
Jarocin Numer komisji: 10 Zespół Szkół Nr 5
Jarocin Numer komisji: 11 Niepubliczne Przedszkole „Stokrotka”
Jarocin Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3
Jarocin Numer komisji: 13 Centrum Socjalne
Jarocin Numer komisji: 14 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2
Jarocin Numer komisji: 15 Zespół Szkół Nr 4
Jarocin Numer komisji: 16 Zespół Szkół Nr 4
Jarocin Numer komisji: 17 Zespół Szkół Nr 4
Jarocin Numer komisji: 18 „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Sp. z o. o.
Jarogniewice Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej
Jastrzębniki Numer komisji: 4 Sala OSP
Jedlec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Jedlcu
Jerka Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Jerce
Jerka Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Jerce
Jezierzyce Kościelne Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Jutrosin Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie
Jutrosin Numer komisji: 2 Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie
Kaczkowo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Kalisz Numer komisji: 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka
Kalisz Numer komisji: 2 Galeria Sztuki im. Jana Tarasina
Kalisz Numer komisji: 3 ProfiLingua Szkoła Języków Obcych
Kalisz Numer komisji: 4 Młodzieżowy Dom Kultury
Kalisz Numer komisji: 5 III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Kalisz Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Juliusza Słowackiego
Kalisz Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja
Kalisz Numer komisji: 8 Niepubliczne Przedszkole Niezapominajka
Kalisz Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. 25 Dywizji Piechoty Ziemi Kaliskiej
Kalisz Numer komisji: 10 Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Kalisz Numer komisji: 11 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu
Kalisz Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Powstańców Wielkopolskich 1918 - 1919
Kalisz Numer komisji: 13 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
Kalisz Numer komisji: 14 Zespół Szkół Zawodowych im. Zesłańców Sybiru
Kalisz Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza
Kalisz Numer komisji: 16 DOMCAR Sp. z o. o.
Kalisz Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Księcia Bolesława Pobożnego
Kalisz Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II
Kalisz Numer komisji: 19 Publiczne Przedszkole Nr 27 Radość
Kalisz Numer komisji: 20 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego Collegium Medicum
Kalisz Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Henryka Sienkiewicza
Kalisz Numer komisji: 22 Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych
Kalisz Numer komisji: 23 Dzienny Dom Pomocy Społecznej
Kalisz Numer komisji: 24 Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej „PULS” Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Kalisz Numer komisji: 25 Niepubliczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej
Kalisz Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Bohaterów Westerplatte
Kalisz Numer komisji: 27 Klub Osiedlowy Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej
Kalisz Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Marii Dąbrowskiej
Kalisz Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Władysława Broniewskiego
Kalisz Numer komisji: 30 Publiczne Przedszkole Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi Razem
Kalisz Numer komisji: 31 Publiczne Przedszkole Nr 18 Chatka Puchatka
Kalisz Numer komisji: 32 Niepubliczne Przedszkole Jacka i Agatki
Kalisz Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Janusza Kusocińskiego
Kalisz Numer komisji: 34 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Marii Konopnickiej
Kalisz Numer komisji: 35 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Legionów Józefa Piłsudskiego
Kalisz Numer komisji: 36 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Szarych Szeregów
Kalisz Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Szolc-Rogozińskiego
Kalisz Numer komisji: 38 Niepubliczne Przedszkole Bajka
Kalisz Numer komisji: 39 Niepubliczne Przedszkole Zielone Łąki
Kalisz Numer komisji: 40 Niepubliczne Przedszkole Calineczka
Kalisz Numer komisji: 41 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
Kalisz Numer komisji: 42 Niepubliczne Przedszkole Szczęśliwa Trzynastka
Kalisz Numer komisji: 43 Żłobek Nr 4
Kalisz Numer komisji: 44 Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
Kalisz Numer komisji: 45 Zespół Szkół Ekonomicznych
Kalisz Numer komisji: 46 Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Eligiusza Kor-Walczaka
Kalisz Numer komisji: 47 Publiczne Przedszkole Nr 28 Bajka
Kalisz Numer komisji: 48 Klub Seniora SM „Dobrzec”
Kalisz Numer komisji: 49 Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji
Kalisz Numer komisji: 50 Zespół Szkół Nr 9
Kalisz Numer komisji: 51 Zespół Szkół Nr 9
Kalisz Numer komisji: 52 Wojewódzki Szpital Zespolony Szpital im. Ludwika Perzyny
Kalisz Numer komisji: 53 Wojewódzki Szpital Zespolony Szpital im. Przemysława II
Kalisz Numer komisji: 54 Dom Pomocy Społecznej
Kalisz Numer komisji: 55 Niepubliczny Zakład Specjalistycznej i Pielęgniarskiej Opieki Zdrowotnej SALUS
Kalisz Numer komisji: 56 Oddział Zewnętrzny w Kaliszu Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim
Kaliszkowice Kaliskie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Kaliszkowice Ołobockie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Kamień Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kamieniu
Karmin Numer komisji: 7 Budynek Przedszkola
Karśnice Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska
Kąkolewo Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Kępno Numer komisji: 1 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej
Kępno Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe nr 5
Kępno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1
Kępno Numer komisji: 4 Urząd Miasta i Gminy
Kępno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 3
Kępno Numer komisji: 6 Przedszkole Samorządowe nr 4
Kępno Numer komisji: 16 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie, Szpital w Kępnie
Kiełczewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Kierzno Numer komisji: 13 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Kłoda Numer komisji: 9 Świetlica wiejska
Kobierno Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa im. Biskupa Michała Kozala w Kobiernie
Kobyla Góra Numer komisji: 1 budynek Przedszkola
Kobyla Góra Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Kobylej Górze
Kobylin Numer komisji: 1 Sala szkolna
Kobylin Numer komisji: 2 Zespół Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima i Przedszkole
Kobylin Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Kochłowy Numer komisji: 10 Sala OSP
Kochłowy Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej w Kochłowach
Kokanin Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kokaninie
Kokorzyn Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Komorów Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury
Komorze Przybysławskie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Konary Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Konarach
Korzeniew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Koszanowo Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Kościan Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie
Kościan Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie
Kościan Numer komisji: 3 Wieża Ciśnień Kościan
Kościan Numer komisji: 4 Cech Rzemiosł Różnych
Kościan Numer komisji: 5 Miejska Biblioteka Publiczna w Kościanie
Kościan Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 1 w Kościanie
Kościan Numer komisji: 7 Kościański Ośrodek Kultury
Kościan Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 3 w Kościanie
Kościan Numer komisji: 9 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie
Kościan Numer komisji: 10 Budynek ul. Bernardyńska 2
Kościan Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie
Kościan Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie
Kościan Numer komisji: 13 Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny
Kościan Numer komisji: 14 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Kościelec Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kościelna Wieś Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kościelnej Wsi
Kotlin Numer komisji: 1 Biblioteka Publiczna Gminy Kotlin
Kotlin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kotłów Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Kotowiecko Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Kowalew Numer komisji: 1 Zespół Szkół Publicznych w Kowalewie
Koźminek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Koźminek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Koźminek Numer komisji: 3 Gminna Biblioteka Publiczna
Koźminiec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Koźmin Wielkopolski Numer komisji: 1 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
Koźmin Wielkopolski Numer komisji: 2 Budynek byłej Szkoły Podstawowej Nr 3
Koźmin Wielkopolski Numer komisji: 3 Liceum Ogólnokształcące
Koźmin Wielkopolski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1
Koźmin Wielkopolski Numer komisji: 8 Szpital Powiatowy
Kraszewice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach (wejście byłe gimnazjum)
Krążkowy Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Krobia Numer komisji: 1 Pałac Ślubów
Krobia Numer komisji: 2 Kino Szarotka
Krobia Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im prof. Józefa Zwierzyckiego w Krobi
Kromolice Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury
Krotoszyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Jordana w Krotoszynie (świetlica)
Krotoszyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Jordana w Krotoszynie (sala nr 1)
Krotoszyn Numer komisji: 3 Przedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie
Krotoszyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krotoszynie
Krotoszyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krotoszynie
Krotoszyn Numer komisji: 6 Hala Sportowo-Widowiskowa (parter, sala nr 0. 23)
Krotoszyn Numer komisji: 7 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie (klub)
Krotoszyn Numer komisji: 8 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie (stołówka)
Krotoszyn Numer komisji: 9 Muzeum Regionalne im. Hieronima Ławniczaka w Krotoszynie (budynek poklasztorny)
Krotoszyn Numer komisji: 10 Hala Sportowo-Widowiskowa (I piętro, sala nr 1. 04)
Krotoszyn Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wlkp. w Krotoszynie
Krotoszyn Numer komisji: 12 Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie (budynek byłego internatu)
Krotoszyn Numer komisji: 13 Środowiskowy Dom Samopomocy (była Szkoła Rolnicza)
Krotoszyn Numer komisji: 14 I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie
Krotoszyn Numer komisji: 15 Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie (budynek szkoły)
Krotoszyn Numer komisji: 22 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie, Szpital Powiatowy im. Marcelego Nenckiego
Krotoszyn Numer komisji: 23 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie, Szpital Powiatowy im. Marcelego Nenckiego
Krotoszyn Numer komisji: 24 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Krotoszynie
Krzemieniewo Numer komisji: 2 Publiczne Przedszkole
Krzycko Wielkie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Krzywiń Numer komisji: 3 Hala Sportowo-Widowiskowa
Krzywosądów Numer komisji: 7 Dom Strażaka w Krzywosądowie
Krzyżowniki Numer komisji: 4 Dom Ludowy
Kucharki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kucharkach
Kuchary Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kucharach
Kuczków Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kuczkowie
Kuklinów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Kunowo Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa
Kurza Góra Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Kuźnia Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kuźni
Kuźnica Grabowska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Karola Wojtyły w Kuźnicy Grabowskiej
Kuźnica Myślniewska Numer komisji: 5 budynek komunalny
Lamki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Lamkach
Laski Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Laskach
Lasocice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Lasocicach
Lenartowice Numer komisji: 9 Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach
Leszno Numer komisji: 1 Przedszkole nr 19
Leszno Numer komisji: 2 Klub Na Piętrze
Leszno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 13
Leszno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 13
Leszno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 12
Leszno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 12
Leszno Numer komisji: 7 Klub Osiedlowy Kwadrat
Leszno Numer komisji: 8 Przedszkole nr 21
Leszno Numer komisji: 9 Przedszkole nr 8
Leszno Numer komisji: 10 Przedszkole nr 11
Leszno Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 10
Leszno Numer komisji: 12 Klub Osiedlowy
Leszno Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 7
Leszno Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 7
Leszno Numer komisji: 15 Leszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Leszno Numer komisji: 16 Przedszkole nr 10
Leszno Numer komisji: 17 Zespół Szkół nr 2
Leszno Numer komisji: 18 Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych
Leszno Numer komisji: 19 Przedszkole nr 4
Leszno Numer komisji: 20 Przedszkole Nr 5
Leszno Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 1
Leszno Numer komisji: 22 Prywatny Zespół Szkół mgr Henryk Jóźwiak
Leszno Numer komisji: 23 Bursa Międzyszkolna
Leszno Numer komisji: 24 III Liceum Ogólnokształcące
Leszno Numer komisji: 25 Zespół Szkół Technicznych-CKZU
Leszno Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa nr 5
Leszno Numer komisji: 27 Szkoła Podstawowa nr 5
Leszno Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa nr 9
Leszno Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa nr 9
Leszno Numer komisji: 30 Przedszkole nr 3
Leszno Numer komisji: 31 Przedszkole nr 7
Leszno Numer komisji: 32 Dom Harcerza
Leszno Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa nr 4
Leszno Numer komisji: 34 Wojewódzki Szpital Zespolony
Lewków Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Lewkowie
Ligota Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Ligota Numer komisji: 10 budynek komunalny
Lipe Numer komisji: 2 Sala OSP
Lipno Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Lipnie
Lisków Numer komisji: 3 Publiczny Żłobek w Liskowie
Lisków Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej
Lisków Numer komisji: 6 Dom Seniora „Bursztynowe Zacisze”
Lubiń Numer komisji: 4 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubiniu
Lutogniew Numer komisji: 17 Dom Ludowy w Lutogniewie
Łagiewniki Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Łaszczyn Numer komisji: 13 Świetlica w Łaszczynie
Łąkociny Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Łęka Mroczeńska Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Łęce Mroczeńskiej, Szkoła Podstawowa w Łęce Mroczeńskiej
Łęka Opatowska Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Łęka Wielka Numer komisji: 5 Przedszkole Samorządowe w Łęce Wielkiej
Magnuszewice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Marcinki Numer komisji: 11 budynek komunalny
Marszałki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Marszałkach
Marszałki Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej w Marszałkach
Marszew Numer komisji: 10 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie
Masłowo Numer komisji: 17 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
Mąkoszyce Numer komisji: 3 budynek komunalny
Miechów Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Trębaczowie, Oddział Przedszkolny w Miechowie
Miejska Górka Numer komisji: 1 Hala Widowiskowo-Sportowa
Miejska Górka Numer komisji: 2 Hala Widowiskowo-Sportowa
Miejska Górka Numer komisji: 6 Hala Widowiskowo-Sportowa
Mielcuchy Numer komisji: 2 Komunalny budynek po zlikwidowanej Szkole Filialnej w Mielcuchach
Mieszków Numer komisji: 3 Publiczne Przedszkole
Mikorzyn Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Mikstat Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego
Mnichowice Numer komisji: 7 Dom Ludowy
Mokronos Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Moraczewo Numer komisji: 8 Świetlica wiejska
Morawin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Morawinie
Morawin Numer komisji: 3 Sala Domu Ludowego
Morownica Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska
Moskurnia Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Moszczanka Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Mościszki Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach
Mroczeń Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mroczeniu
Myjomice Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Myślniew Numer komisji: 6 budynek komunalny
Nabyszyce Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Niedźwiedź Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Niepart Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Nieparcie
Nosków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Nowa Wieś Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Nowa Wieś Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Nowa Wieś Książęca Numer komisji: 3 Zespół Szkół im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów
Nowe Skalmierzyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Nowe Skalmierzyce Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Nowy Belęcin Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Ponikiewskiego w Nowym Belęcinie
Nowy Nakwasin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Odolanów Numer komisji: 1 Odolanowski Dom Kultury
Odolanów Numer komisji: 2 Przedszkole im. Kubusia Puchatka
Odolanów Numer komisji: 3 Świetlica Osiedlowa
Odolanów Numer komisji: 4 Liceum Ogólnokształcące
Odolanów Numer komisji: 5 Gminno-Miejskie Centrum Pomocy „Wiara-Nadzieja-Miłość”
Odolanów Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Odolanowie
Olszowa Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Olszyna Numer komisji: 9 Sala wiejska
Ołobok Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Opatów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Opatówek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego
Opatówek Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Opatówek Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego
Oporówko Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Filialna w Oporówku
Orpiszew Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Orpiszewie
Osieczna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Osieczna Numer komisji: 4 Schronisko Młodzieżowe
Osieczna Numer komisji: 6 Centrum Rehabilitacji im. Prof. Mieczysława Walczaka
Osiek Numer komisji: 2 Dom Pomocy Społecznej w Osieku
Ostrów Kaliski Numer komisji: 3 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowie Kaliskim
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 1 Świetlica Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 2 II Liceum Ogólnokształcące
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 4
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 5 Powiatowy Urząd Pracy
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 6 III Liceum Ogólnokształcące
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 7 Zespół Szkół Sióstr Salezjanek
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 8 Niepubliczne Przedszkole „NASZ DOMEK”
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 9 Zespół Szkół Muzycznych im. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Spółdzielni Oświatowej „Edukator”
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 10
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 12 Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S. A.
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 5
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 14 Przedszkole Nr 1
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 15 Żłobek Miejski
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 17 Przedszkole Nr 9
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 18 Żłobek Miejski
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 9
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 20 Szkoła Postawowa Nr 9, (łącznik z salą gimnastyczną-wejście od ul. Broniewskiego)
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 21 Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S. A.
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 22 Przedszkole Nr 15
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 13
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa Nr 13
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 25 CAR-LIFT SERVICE Sp. z o. o.
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa Nr 6
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 27 Przedszkole Nr 2
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 28 Świetlica osiedlowa
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa nr 7, (stołówka-wejście od strony boiska)
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 30 Urząd Skarbowy
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 31 Przedszkole Nr 13
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 32 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 7
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa Nr 14
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 34 Przedszkole Nr 14
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 35 Szkoła Podstawowa Nr 11
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 36 Przedszkole Nr 12
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa Nr 2 Im. „Ewarysta Estkowskiego”
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 38 Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 39 Przedszkole Nr 7
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 40 Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 41 Areszt Śledczy
Ostrów Wielkopolski Numer komisji: 42 Dom Pomocy Społecznej im. s. M. Benodyny Koterbianki w Ostrowie Wielkopolskim
Ostrzeszów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1
Ostrzeszów Numer komisji: 2 Zespół Szkół nr 1
Ostrzeszów Numer komisji: 3 I Liceum Ogólnokształcące
Ostrzeszów Numer komisji: 4 Sala sesyjna Starostwa Powiatowego
Ostrzeszów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 2
Ostrzeszów Numer komisji: 6 Przedszkole Publiczne nr 6
Ostrzeszów Numer komisji: 7 Przedszkole Publiczne nr 5
Ostrzeszów Numer komisji: 16 Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o. o.
Pakosław Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej Curie w Pakosławiu
Pakówka Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej
Parzew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Sławoszew z siedzibą w Parzewie
Parzynów Numer komisji: 9 budynek Szkoły Podstawowej
Pawłowice Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach
Pawłów Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Pawłowie
Perzów Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Perzowie
Pępowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Pępowie
Pępowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Pępowie
Piaski Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Piaski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Piaski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Piaski Numer komisji: 7 Bonifraterskie Centrum Zdrowia Sp. z o. o.
Piekarzew Numer komisji: 7 Dom Kultury w Piekarzewie
Piotrów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Pisarzowice Numer komisji: 2 budynek komunalny
Pleszew Numer komisji: 14 Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie
Pleszew Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej w Pleszewie
Pleszew Numer komisji: 16 Zespół Szkół Publicznych Nr 2 w Pleszewie
Pleszew Numer komisji: 17 Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Pleszewie
Pleszew Numer komisji: 18 Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Pleszewie
Pleszew Numer komisji: 19 I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie
Pleszew Numer komisji: 20 I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie
Pleszew Numer komisji: 21 Zespół Szkół Publicznych Nr 3 w Pleszewie
Pleszew Numer komisji: 22 Zespół Szkół Publicznych Nr 3 w Pleszewie
Pleszew Numer komisji: 23 Zespół Szkół Publicznych Nr 3 w Pleszewie
Pleszew Numer komisji: 24 Zespół Szkół Publicznych Nr 2 w Pleszewie
Pleszew Numer komisji: 25 Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie Sp. z o. o.
Pleszew Numer komisji: 26 Dom Pomocy Społecznej w Pleszewie
Pogorzela Numer komisji: 1 Przedszkole Samorządowe
Pogorzela Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Poniec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Poniecu
Poniec Numer komisji: 2 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniecu
Popów Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Szczytnikach
Potaśnia Numer komisji: 13 Budynek po byłej szkole podstawowej
Pólko Numer komisji: 6 Sala OSP Pólko
Pruszków Numer komisji: 6 Budynek poszkolny
Przedborów Numer komisji: 7 Wiejski Dom Kultury
Przespolew Pański Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna
Przybysławice Numer komisji: 6 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Przygodzice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Przygodzicach
Przystajnia Numer komisji: 7 Budynek po Szkole Podstawowej w Przystajni
Psary Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej
Pudliszki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Fenrycha w Pudliszkach z klasami integracyjnymi
Racot Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Raczyce Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Radliczyce Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Radliczycach
Radłów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Rajsko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Raszków Numer komisji: 4 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Rawicz Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rawiczu
Rawicz Numer komisji: 3 I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu
Rawicz Numer komisji: 4 Przedszkole Nr 5 Pod Grzybkiem w Rawiczu
Rawicz Numer komisji: 5 Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu
Rawicz Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Rawiczu
Rawicz Numer komisji: 7 Przedszkole Nr 6 w Rawiczu
Rawicz Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Rawiczu
Rawicz Numer komisji: 9 Dom Kultury w Rawiczu
Rawicz Numer komisji: 10 Filia Rawickiej Biblioteki Publicznej w Rawiczu
Rawicz Numer komisji: 11 Budynek Oświatowy w Rawiczu
Rawicz Numer komisji: 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Rawiczu
Rawicz Numer komisji: 19 Szpital Powiatowy Sp. z o. o. w Rawiczu
Rawicz Numer komisji: 20 Zakład Karny w Rawiczu
Renta Numer komisji: 1 Ochotnicza Straż Pożarna w Rencie
Rogaszyce Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Rojów Numer komisji: 8 Świetlica Środowiskowa
Rososzyca Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Rozdrażew Numer komisji: 1 Sala Wiejska
Rozdrażew Numer komisji: 2 Kółko Rolnicze
Rusko Numer komisji: 5 Zespół Szkół
Russów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Russowie
Rybin Numer komisji: 4 budynek komunalny
Rychnów Numer komisji: 3 Rychnowskie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży
Rychtal Numer komisji: 1 Świetlica Środowiskowa
Rydzyna Numer komisji: 1 Hala sportowa Rydzyna
Rydzyna Numer komisji: 2 Rydzyński Ośrodek Kultury
Rzetnia Numer komisji: 9 Dom Strażaka
Rzetnia Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej
Saczyn Numer komisji: 7 Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich, Oddział Zamiejscowy w Saczynie
Siedlemin Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Siedlików Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Siemianice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Siemowo Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa
Sierakowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Sierakowie
Sierakowo Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Sierakowie
Sieroszewice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Skalmierzyce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Skalmierzyce Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Skarszew Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Skarszewie
Skoraszewice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Skoraszewicach nr 15a
Skrzynki Numer komisji: 8 Budynek komunalny
Słupia Kapitulna Numer komisji: 14 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupi Kapitulnej
Słupia pod Kępnem Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Słupi pod Kępnem
Smolice Numer komisji: 4 Dom Strażaka
Sobiałkowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Sobiesęki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Sobiesękach
Sobótka Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Sobótce
Sośnica Numer komisji: 4 Klub Świetlika-przy sali wiejskiej
Sośnie Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Sośniach
Sowina Błotna Numer komisji: 13 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sowinie Błotnej
Sowy Numer komisji: 4 Szkoła Filialna w Sowach
Stara Kakawa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Stara Kaźmierka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kwileniu
Stara Krobia Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Biskupiańskiej w Starej Krobi
Stara Przysieka Druga Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Starej Przysiece Drugiej
Stare Bojanowo Numer komisji: 8 Zespół Szkół w Starym Bojanowie
Stare Bojanowo Numer komisji: 9 Dom Wiejski
Stare Oborzyska Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Stary Gostyń Numer komisji: 16 Świetlica wiejska
Stary Lubosz Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Staw Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Stawie
Stawiszyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Stawiszynie
Stawiszyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Stawiszynie
Stęgosz Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Chrzanie, Budynek Szkoły
Stobno Siódme Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego
Strzałków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Strzałkowie
Strzyżew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Suchorzew Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Suchorzewie
Sulmierzyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowicza
Szczury Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Szelejewo Drugie Numer komisji: 8 Dom Zdrowia i Spokoju Sp. z o. o.
Szelejewo Pierwsze Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Szkaradowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ratajczaka
Szklarka Mielęcka Numer komisji: 10 Dom Ludowy
Szklarka Przygodzicka Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Szurkowo Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Szurkowie
Śmigiel Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Śmigiel Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Śmigiel Numer komisji: 3 Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Śmigiel Numer komisji: 4 Przedszkole w Śmiglu
Śmigiel Numer komisji: 5 Placówka Zamiejscowa SP ZOS Kościan
Świba Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Świeca Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Świerczyna Numer komisji: 5 Zespół Szkół
Święciechowa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Święciechowie
Święciechowa Numer komisji: 2 Samorządowy Ośrodek Kultury w Święciechowie
Tabor Wielki Numer komisji: 5 Dom Ludowy
Taczanów Drugi Numer komisji: 4 Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim
Tarchały Wielkie Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Tarnowa Łąka Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Tłokinia Wielka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
Tomice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Obrońców Tobruku w Tomicach
Topola-Osiedle Numer komisji: 8 Dom Ludowy
Topola Mała Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej
Torzeniec Numer komisji: 5 Sala Domu Ludowego
Trębaczów Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Trębaczowie
Trzcinica Numer komisji: 1 Dom Ludowy w Trzcinicy
Turew Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Tursko Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Tursku
Tworzanice Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Uciechów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Wałków Numer komisji: 7 Dom Strażaka
Weronikopole Numer komisji: 6 Dom Ludowy
Westrza Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Widziszewo Numer komisji: 2 Dom Ogrodnika
Wielki Buczek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Wielowieś Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Wierzbno Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa
Wierzchy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Obrońców Tobruku w Tomicach, Szkoła Filialna w Wierzchach
Wijewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Wijewie
Wilkowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wilkowicach
Wilkowyja Numer komisji: 5 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Witaszyce Numer komisji: 6 Zespół Szkół
Witaszyce Numer komisji: 7 Zespół Szkół
Włoszakowice Numer komisji: 1 Sala masońska
Włoszakowice Numer komisji: 6 Sala widowiskowa
Wodziczna Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Wodzicznie
Wojciechowo Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Wola Droszewska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków
Wola Książęca Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Wolica Numer komisji: 4 Dom Ludowy
Wolica Numer komisji: 10 Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy
Wonieść Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Wonieść Numer komisji: 16 Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny w Kościanie Oddział Psychiatryczny w Wonieściu
Wtórek Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny we Wtórku
Wycisłowo Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wielkopolskim Szkoła Podstawowa w Borku Wielkopolskim im. Władysława Jagiełły Szkoła filialna im. Edmunda Bojanowskiego w Wycisłowie
Wyganów Numer komisji: 7 Dom Strażaka
Wysocko Małe Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wysocku Małym
Wysocko Wielkie Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysocku Wielkim
Zaborowice Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Zakrzyn-Baranek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Zakrzynie
Zalesie Wielkie Numer komisji: 6 Dom Strażaka
Zamość Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Zawidowice Numer komisji: 12 Sala wiejska w Zawidowicach
Zbiersk-Cukrownia Numer komisji: 3 Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Zbiersku
Zduny Numer komisji: 1 Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny
Zduny Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Zdunach
Zielona Łąka Numer komisji: 3 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Niezapominajka II
Zielona Wieś Numer komisji: 15 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zielonej Wsi
Zimnowoda Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zimnowodzie
Żegocin Numer komisji: 3 Zespół Szkół Publicznych w Żegocinie
Żegrówko Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Żelazków Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Żelazkowie
Żerków Numer komisji: 1 Środowiskowa Hala Sportowa
Żerków Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Żerniki Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Żydów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego
Żytowiecko Numer komisji: 3 Dom Kultury w Żytowiecku

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!