PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 312 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Bańska Niżna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Bańska Wyżna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Białka Tatrzańska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Biały Dunajec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala nr 1)
Biały Dunajec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala nr 2)
Biały Dunajec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 (sala nr 1)
Biały Dunajec Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 (sala nr 2)
Bielanka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bór Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Brzegi Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Bukowina-Osiedle Numer komisji: 7 Remiza OSP
Bukowina Tatrzańska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Bukowina Tatrzańska Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Chabówka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Chochołów Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Chyżne Numer komisji: 1 Remiza OSP
Ciche Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 1
Ciche Numer komisji: 16 Remiza OSP (Ciche Środkowe)
Ciche Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 3
Czarna Góra Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Czarna Góra Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Czarny Dunajec Numer komisji: 1 Remiza OSP
Czarny Dunajec Numer komisji: 2 Liceum Ogólnokształcące
Czarny Dunajec Numer komisji: 3 Gminny Zespół Oświatowy Dworek
Czerwienne Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 1
Czerwienne Numer komisji: 21 Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
Czorsztyn Numer komisji: 5 Remiza OSP
Dębno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Długopole Numer komisji: 15 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Dobra Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala I)
Dobra Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala II)
Dobra Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala III)
Dursztyn Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Dział Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Dzianisz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Falsztyn Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Frydman Numer komisji: 1 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Gliczarów Dolny Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Gliczarów Górny Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Glisne Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Góra Świętego Jana Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Gronków Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Grywałd Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Hałuszowa Numer komisji: 5 Remiza OSP
Harkabuz Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Harklowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Jabłonka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Jabłonka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Jabłonka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Jabłonce – Bory
Jastrzębie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Jaworki Numer komisji: 1 Remiza OSP
Jaworzna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Jodłownik Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Jodłownik Numer komisji: 6 Urząd Gminy
Jurgów Numer komisji: 8 Śpisko Izba nad sklepem GS
Jurków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana (sala I)
Jurków Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana (sala II)
Kacwin Numer komisji: 5 Budynek Starej Szkoły
Kamienica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Kamienica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Kamionka Mała Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kanina Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima
Kasina Wielka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kasinie Wielkiej k/kościoła
Kasina Wielka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kasinie Wielkiej Przymiarki
Kasina Wielka Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej DIANA
Kasinka Mała Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Kasinka Mała Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2
Kiczory Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Klikuszowa Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Kluszkowce Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kłodne Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej
Knurów Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa
Konina Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych
Koniówka Numer komisji: 13 Remiza OSP
Kościelisko Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Kościelisko Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Krasne-Lasocice Numer komisji: 2 Remiza OSP
Krauszów Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Krempachy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Krosna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Krościenko nad Dunajcem Numer komisji: 1 Liceum Ogólnokształcące
Krościenko nad Dunajcem Numer komisji: 2 Budynek Starej Plebanii
Krościenko nad Dunajcem Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Krośnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Lasek Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Lasek Trute Numer komisji: 21 Remiza OSP w Trutem
Laskowa Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Laskowa Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Leszczyny Numer komisji: 7 Remiza OSP
Leśnica Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Leśnica Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Limanowa Numer komisji: 1 Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1
Limanowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Limanowa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Limanowa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Limanowa Numer komisji: 5 Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 4
Limanowa Numer komisji: 6 Auto – Moto Klub Limanowa
Limanowa Numer komisji: 7 Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1
Limanowa Numer komisji: 8 Miejska Biblioteka Publiczna
Limanowa Numer komisji: 9 Państwowa Szkoła Muzyczna
Limanowa Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 3
Limanowa Numer komisji: 10 Remiza OSP w Łososinie Górnej
Limanowa Numer komisji: 11 Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej
Limanowa Numer komisji: 12 Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej
Limanowa Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej
Limanowa Numer komisji: 14 Szpital Powiatowy im. Miłosierdzia Bożego
Limanowa Numer komisji: 15 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej RehStab
Lipnica Mała Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Lipnica Mała Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2
Lipnica Wielka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Lipnica Wielka Numer komisji: 3 Dom Ludowy
Lipnica Wielka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Lipnica Wielka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 4
Lipowe Numer komisji: 14 Świetlica w Lipowem
Lubomierz Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Ludźmierz Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa
Łapszanka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Łapsze Niżne Numer komisji: 6 Dom Ludowy
Łapsze Wyżne Numer komisji: 7 Biblioteka i Świetlica
Łętowe Numer komisji: 7 Remiza OSP
Łopuszna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Łostówka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Łukowica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Małe Ciche Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Maniowy Numer komisji: 1 Urząd Gminy Czorsztyn z/s w Maniowach
Maniowy Numer komisji: 2 Urząd Gminy Czorsztyn z/s w Maniowach
Maruszyna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Maruszynie Górnej
Maruszyna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Maruszynie Dolnej
Męcina Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II
Męcina Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Konstytucji 3 Maja
Mizerna Numer komisji: 3 Remiza OSP
Młynne Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Młyńczyska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Morawczyna Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Mordarka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego
Mszana Dolna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Mszana Dolna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Mszana Dolna Numer komisji: 3 Urząd Miasta
Mszana Dolna Numer komisji: 4 Zespół Placówek Oświatowych
Mszana Górna Numer komisji: 9 Dom Wczasowy Agnieszka
Mszana Górna Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1
Murzasichle Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich
Niedzica Numer komisji: 4 Zespół Placówek Oświatowych
Niedzica-Zamek Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Niedźwiedź Numer komisji: 2 Dom Kultury im. Ks. Franciszka Baradzieja
Nowa Biała Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Nowe Bystre Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha
Nowe Rybie Numer komisji: 13 Budynek wielofunkcyjny
Nowy Targ Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 4
Nowy Targ Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 4
Nowy Targ Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Nowy Targ Numer komisji: 4 Remiza OSP
Nowy Targ Numer komisji: 5 Galeria Jatki
Nowy Targ Numer komisji: 6 Polski Komitet Pomocy Społecznej
Nowy Targ Numer komisji: 7 Stadion Miejski im. Józefa Piłsudskiego
Nowy Targ Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 6
Nowy Targ Numer komisji: 9 Miejski Ośrodek Kultury
Nowy Targ Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1
Nowy Targ Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 5
Nowy Targ Numer komisji: 12 Miejski Zakład Komunikacji
Nowy Targ Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 2
Nowy Targ Numer komisji: 14 Zespół Szkół Technicznych
Nowy Targ Numer komisji: 15 Niepubliczne Przedszkole
Nowy Targ Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 2
Nowy Targ Numer komisji: 17 Miejska Hala Sportowa Gorce
Nowy Targ Numer komisji: 18 Pływalnia Miejska
Nowy Targ Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 11
Nowy Targ Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 11
Nowy Targ Numer komisji: 21 Stacja Opieki przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. św. Jana Pawła II
Nowy Targ Numer komisji: 22 Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II
Obidowa Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa
Ochotnica Dolna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej – Centrum
Ochotnica Dolna Numer komisji: 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ochotnicy Dolnej – Młynne
Ochotnica Górna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Odrowąż Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Olszówka Numer komisji: 11 Zespół Szkoły i Przedszkola
Orawka Numer komisji: 5 Remiza OSP
Ostrowsko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Pasierbiec Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta
Piekielnik Numer komisji: 10 Ośrodek Zdrowia
Piekielnik Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Piekiełko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Pieniążkowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Pisarzowa Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Górszczyka
Podczerwone Numer komisji: 12 Remiza OSP
Podłopień Numer komisji: 1 Nowy budynek Pana Marka Dziadonia
Podobin Numer komisji: 4 Zespół Placówek Oświatowych
Podsarnie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Podszkle Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Podwilk Numer komisji: 6 Remiza OSP
Ponice Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Poręba Wielka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Wł. Orkana
Poronin Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Poronin Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Poronin Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Stasikówce
Przyszowa Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Pyzówka Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Raba Niżna Numer komisji: 12 Remiza OSP
Raba Niżna Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej
Raba Wyżna Numer komisji: 1 Przedszkole Gminne
Raba Wyżna Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Raba Wyżna Numer komisji: 11 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy im. św. Siostry Faustyny Kowalskiej
Rabka-Zdrój Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 4
Rabka-Zdrój Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Rabka-Zdrój Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Rabka-Zdrój Numer komisji: 4 Świetlica Związku Podhalan
Rabka-Zdrój Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 1
Rabka-Zdrój Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Rabka-Zdrój Numer komisji: 7 Sala Obrad Urzędu Miejskiego
Rabka-Zdrój Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2
Rabka-Zdrój Numer komisji: 12 Szpital Miejski
Rabka-Zdrój Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej
Ratułów Numer komisji: 18 Remiza OSP (Ratułów dolny)
Ratułów Numer komisji: 19 Remiza OSP (Ratułów górny)
Rdzawka Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Rogoźnik Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa
Rokiciny Podhalańskie Numer komisji: 4 Remiza OSP
Roztoka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Rupniów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego
Rzepiska Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Siekierczyna Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Siekierczynie I
Siekierczyna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Zygmunta Krasińskiego
Sieniawa Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Sierockie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Skawa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1
Skawa Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3
Skrzydlna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (sala I)
Skrzydlna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (sala II)
Skrzypne Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Słopnice Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych
Słopnice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 4
Słopnice Numer komisji: 3 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola
Słopnice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Słopnice Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych
Sowliny Numer komisji: 19 Świetlica Wiejska
Spytkowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ojca Św. Jana Pawła II
Spytkowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Por. Tadeusza Stefaniszyna
Spytkowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Por. Tadeusza Stefaniszyna
Spytkowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Por. Tadeusza Stefaniszyna
Spytkowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. 12 Pułku Piechoty
Sromowce Niżne Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Sromowce Wyżne Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Stara Wieś Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte
Stara Wieś Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Konarskiego
Stare Bystre Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 2 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
Stare Bystre Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
Stare Rybie Numer komisji: 16 Budynek wielofunkcyjny
Stronie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Stróża Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego
Suche Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Antoniny Tatar
Szaflary Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Szaflary Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Szczawa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Szczawnica Numer komisji: 3 Remiza OSP
Szczawnica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Szczawnica Numer komisji: 5 Dworek Gościnny
Szczawnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2
Szczyrzyc Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Szczyrzyc Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Szczyrzyc Numer komisji: 9 Szpital pw. św. Jana Jerozolimskiego
Szczyrzyc Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej
Szlachtowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Szlembark Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa
Szyk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Świdnik Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Trybsz Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Tylmanowa Numer komisji: 4 Budynek Wiejskiego Ośrodka Kultury
Tymbark Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa (budynek w Rynku)
Tymbark Numer komisji: 3 Przedszkole Samorządowe
Tymbark Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa (budynek w Rynku)
Ujanowice Numer komisji: 3 Zespół Szkolno – Przedszkolny
Waksmund Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Wilczyce Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Wilkowisko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Witów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Wróblówka Numer komisji: 4 Remiza OSP
Wysokie Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi
Zakopane Numer komisji: 1 Zakopiańskie Centrum Edukacji im. H. Modrzejewskiej
Zakopane Numer komisji: 2 Zakopańskie Centrum Kultury
Zakopane Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Zakopane Numer komisji: 4 D. W. APENA
Zakopane Numer komisji: 5 Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego
Zakopane Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Zakopane Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zakopane Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zakopane Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3
Zakopane Numer komisji: 10 Spółdzielnia Mieszkaniowa PARDAŁÓWKA
Zakopane Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 7
Zakopane Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 9
Zakopane Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 4
Zakopane Numer komisji: 14 Budynek dawnego Gimnazjum Nr 2
Zakopane Numer komisji: 15 Tatrzański Park Narodowy
Zakopane Numer komisji: 16 Przedszkole Nr 9
Zakopane Numer komisji: 17 Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych
Zakopane Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 1
Zakopane Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zakopane Numer komisji: 20 Szpital Powiatowy im. dr Tytusa Chałubińskiego
Zakopane Numer komisji: 21 Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc Odrodzenie im. Klary Jelskiej
Zakopane Numer komisji: 22 Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr Stefana Jasińskiego
Zakopane Numer komisji: 23 Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny
Zakopane Numer komisji: 24 Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II
Zalesie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Załuczne Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Zasadne Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Zaskale Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Zaskale Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej Smrek
Ząb Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Zbludza Numer komisji: 5 Zepół Szkoły i Przedszkola
Zubrzyca Dolna Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Zubrzyca Górna Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2
Zubrzyca Górna Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 2
Żmiąca Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!