PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 516 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Adamowo Numer komisji: 17 Szkoła Filialna
Adolfowo Numer komisji: 4 Spółdzielnia Adorol
Bartoszkowo Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Belęcin Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Biała Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Białej
Białośliwie Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Białośliwie Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Bielawy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bielsko Numer komisji: 7 Filia Biblioteczna
Biezdrowo Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa
Bliżyce Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Bogdanowo Numer komisji: 22 Świetlica Wiejska w Bogdanowie
Bolewice Numer komisji: 1 Sala wiejska w Bolewicach
Boruja Numer komisji: 7 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej
Boruja Kościelna Numer komisji: 9 Wiejski Dom Kultury
Boruszyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
Brody Numer komisji: 5 Zespół Szkoły i Przedszkola im. Jana Pawła II w Brodach
Brzeźnica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy
Brzeźno Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Brzostowo Numer komisji: 2 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Michała Drzymały w Brzostowie
Bucz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Edwarda Tomińskiego w Buczu
Budzyń Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
Budzyń Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
Budzyń Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Bukowiec Numer komisji: 10 Zespół Przedszkolno-Szkolny w Bukowcu
Bytyń Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bytyniu
Chełmno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Chełst Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Chełście
Chobienice Numer komisji: 5 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola
Chodzież Numer komisji: 1 Dzienny Dom Senior-Wigor (budynek Dworca PKP)
Chodzież Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 (budynek hali sportowej)
Chodzież Numer komisji: 3 Miejski Ośrodek Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Chodzież Numer komisji: 4 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego
Chodzież Numer komisji: 5 I Liceum Ogólnokształcące im. św. Barbary
Chodzież Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica (sala gimnastyczna)
Chodzież Numer komisji: 7 Chodzieski Dom Kultury im. Stanisława Moniuszki
Chodzież Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich
Chodzież Numer komisji: 9 Budynek Domu Pomocy Społecznej
Chodzież Numer komisji: 10 Budynek Szpitala Powiatowego
Chodzież Numer komisji: 11 Budynek Szpitala w Chodzieży
Chojna Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Chojnie
Chojno-Wieś Numer komisji: 12 Świetlica wiejska
Chojno-Wieś Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej w Chojnie
Chorzemin Numer komisji: 16 Sala Wiejska w Chorzeminie
Chrośnica Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrośnicy
Chrzypsko Wielkie Numer komisji: 1 Sala widowiskowa przy Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Chrzypsku Wielkim ul. Główna 22
Chrzypsko Wielkie Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy w Chrzypsku Wielkim ul. Główna 16
Ciszkowo Numer komisji: 6 Sala Wiejska
Czajcze Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Czajczu
Czarnków Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie Nr 2
Czarnków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2
Czarnków Numer komisji: 3 Miejskie Centrum Kultury
Czarnków Numer komisji: 4 Przedszkole Miejskie Nr 1
Czarnków Numer komisji: 5 Muzem Ziemi Czarnkowskiej
Czarnków Numer komisji: 6 Szpital Powiatowy w Czarnkowie
Czesławice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Czesławicach
Czeszewo Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Czeszewie
Dakowy Mokre Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Damasławek Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Damasławku
Dąbrówka Leśna Numer komisji: 19 Świetlica Wiejska w Dąbrówce Leśnej
Dobrzyca Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Dobrzycy
Dolnik Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Dolniku
Drawski Młyn Numer komisji: 2 Sala Wiejska w Drawskim Młynie
Drawsko Numer komisji: 1 Urząd Gminy Drawsko sala narad
Duszniki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Duszniki Numer komisji: 2 Przedszkole w Dusznikach
Dziembowo Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury
Dzierżążno Wielkie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Dzierżążnie Wielkim
Dźwierszno Małe Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Falmierowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Fanianowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Folsztyn Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Folsztynie
Gajewo Numer komisji: 8 Sala Wiejska
Gaj Mały Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Gaju Małym
Gaj Wielki Numer komisji: 4 Publiczne Przedszkole w Gaju Wielkim
Gałowo Numer komisji: 4 PRH Gałopol Sp. z o. o.
Gębice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich
Glesno Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Głubczyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Głubczynie
Gołańcz Numer komisji: 1 Przedszkole Publiczne
Gołańcz Numer komisji: 2 Gołaniecki Ośrodek Kultury
Gołańcz Numer komisji: 3 Zespół Szkół
Gorzewo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Gorzewie
Gościejewo Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska
Grabówno Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Grabównie
Gradowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Gradowicach
Granowo Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Granowo Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Granowo Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr1
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 2 Centrum Kultury RONDO
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 4 Przedszkole Publiczne Chatka Puchatka
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 5 Świetlica Zespołu Szkół Technicznych
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr1
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 8 Liceum Ogólnokształcące
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 10 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Grudna Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Grzebienisko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Gulcz Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Gulczu
Huta Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Huta Szklana Numer komisji: 5 Sala Wiejska
Jabłkowo Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej Mateusz Kozłowski
Jabłonna Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Jabłonowo Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Jabłonowie
Jaromierz Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Jastrowie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Jastrowiu
Jastrowie Numer komisji: 2 Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrowiu
Jastrowie Numer komisji: 3 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu
Jastrowie Numer komisji: 4 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrowiu
Jastrzębniki Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Jastrzębsko Stare Numer komisji: 12 Strażnica OSP
Jędrzejewo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Kaczory Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Kakulin Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Kamieniec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Kamieniec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kamionna Numer komisji: 8 Dom Kultury Kamionna
Karpicko Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa
Kaszczor Numer komisji: 6 Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole Samorządowe z Oddziałem Integracyjnym w Kaszczorze
Kaźmierz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu
Kaźmierz Numer komisji: 5 Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu
Kaźmierz Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu
Kąkolewo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Kąkolewie
Kąsinowo Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Kąsinowie
Kębłowo Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kiszewo Numer komisji: 14 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kiszewie
Kleszczyna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Kluczewo Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kluczewie
Kłodzin Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Konojad Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Kopanica Numer komisji: 4 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej
Kosztowo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Kościerzyn Wielki Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Kotuń Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Kotuniu
Kowanówko Numer komisji: 16 Świetlica Wiejska w Kowanówku
Kowanówko Numer komisji: 24 Szpital Rehabilitacyjno-Kardiologiczny w Kowanówku
Krajenka Numer komisji: 1 Krajeński Ośrodek Kultury w Krajence
Krajenka Numer komisji: 2 Warsztat Terapii Zajęciowej w Krajence
Krajenka Numer komisji: 3 Dom Strażaka w Krajence
Krostkowo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Krucz Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa
Kruszewo Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Kruszewie
Krzyż Wielkopolski Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Krzyż Wielkopolski Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Krzyż Wielkopolski Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Kujan Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Kujanie
Kuślin Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Kuźnica Czarnkowska Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919
Kuźnica Żelichowska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Kwilcz Numer komisji: 1 Sala sportowa przy Szkole Podstawowej w Kwilczu, wejście A
Kwilcz Numer komisji: 2 Sala sportowa przy Szkole Podstawowej w Kwilczu, wejście B
Lechlin Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Leżenica Numer komisji: 2 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Leżenicy
Lędyczek Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Lipa Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Lipie
Lipia Góra Numer komisji: 3 Dom Kultury
Lipiny Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Lipka Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Lipka Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Lotyń Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Lotyniu
Lubasz Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Lubasz Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Lubasz Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Lubosz Numer komisji: 3 Sala sportowa przy Szkole Podstawowej w Luboszu
Ludomy Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ludomach
Lutom Numer komisji: 4 Centrum Kultury Sportu i Turystyki, Lutom
Lwówek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Lwówku
Lwówek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Lwówku
Lwówek Numer komisji: 3 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lwówku
Łaziska Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Łąkie Numer komisji: 4 Zespół Szkół
Łąkie Numer komisji: 6 Zespół Przedszkolno-Szkolny
Łekno Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łeknie
Łęki Wielkie Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Łężeczki Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej w Łężeczkach
Łobżenica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej
Łobżenica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej
Łobżenica Numer komisji: 6 Centrum Profilaktyki i Aktywności Społecznej
Łomnica Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Łomnicy
Łomnica Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
Łowyń Numer komisji: 9 Zespół Szkół
Łubnica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Polskich Poetów w Łubnicy
Ługi Ujskie Numer komisji: 8 Świetlica środowiskowa w Ługach Ujskich
Łukowo Numer komisji: 18 Świetlica Wiejska w Łukowie
Maniewo Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Maniewie
Margonin Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Margonin Numer komisji: 2 Urząd Stanu Cywilnego
Miały Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Miałach
Miasteczko Krajeńskie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Miasteczku Krajeńskim
Michorzewo Numer komisji: 2 Zespół Szkoła Podstawowa-Przedszkole
Miedzichowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Miedzichowie
Mieścisko Numer komisji: 1 Sala Widowiskowa Domu Kultury w Mieścisku
Mieścisko Numer komisji: 5 Gminna Biblioteka Publiczna w Mieścisku
Międzychód Numer komisji: 1 Hala Widowiskowo-Sportowa
Międzychód Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Międzychód Numer komisji: 3 Urząd Miasta i Gminy
Międzychód Numer komisji: 4 Sala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1
Międzychód Numer komisji: 5 Zespół Szkół Nr 2
Międzychód Numer komisji: 6 Zespół Przedszkoli Nr 1
Międzychód Numer komisji: 12 Świetlica SP ZOZ w Międzychodzie
Międzylesie Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Międzylesiu
Milcz Numer komisji: 8 Wiejski Klub Kultury w Milczu
Miłkowo Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Mirosław Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Mirosławiu
Młynkowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Mochy Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochach
Mokronosy Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Mokronosach
Morzewo Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury
Nałęcza Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Nądnia Numer komisji: 11 Sala wiejska w Nądni
Niałek Wielki Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska
Niekursko Numer komisji: 13 Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Trzciance Filia w Niekursku
Niemczyn Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Niemczynie
Nietuszkowo Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Nietuszkowie
Nieżychowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Nojewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Nowa Wieś Numer komisji: 8 Przedszkole Samorządowe w Nowej Wsi
Nowa Wieś Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
Nowa Wieś Numer komisji: 10 Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Trzciance Filia w Nowej Wsi
Nowa Wieś Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi
Nowa Wieś Ujska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Ujskiej-budynek w Nowej Wsi Ujskiej
Nowa Wieś Zbąska Numer komisji: 10 Sala wiejska w Nowej Wsi Zbąskiej
Nowe Tłoki Numer komisji: 18 Sala Wiejska
Nowy Tomyśl Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Nowy Tomyśl Numer komisji: 2 Nowotomyski Ośrodek Kultury
Nowy Tomyśl Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Nowy Tomyśl Numer komisji: 4 Przedszkole Nr 5
Nowy Tomyśl Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 2
Nowy Tomyśl Numer komisji: 6 Żłobek
Nowy Tomyśl Numer komisji: 7 Przedszkole Nr 4
Nowy Tomyśl Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 3
Nowy Tomyśl Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 3
Nowy Tomyśl Numer komisji: 17 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej-Szpital im. doktora Kazimierza Hołogi
Objezierze Numer komisji: 21 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Objezierzu
Oborniki Numer komisji: 1 Obornicki Ośrodek Kultury
Oborniki Numer komisji: 2 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 4 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Oborniki
Oborniki Numer komisji: 5 Zespół Przedszkoli w Obornikach, Przedszkole nr 2 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 6 Przedszkole nr 4 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 4 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 4 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 4 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 4 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 23 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach
Obra Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Obrzycko Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Mieście Obrzycko
Okonek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Okonku
Okonek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Okonku
Okonek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Okonku
Oleśnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
Opalenica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich
Opalenica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich
Opalenica Numer komisji: 3 Aula Ochotniczej Straży Pożarnej w Opalenicy
Opalenica Numer komisji: 4 Zespół Szkół
Opalenica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich
Osiek nad Notecią Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Osiek nad Notecią Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Osiek nad Notecią Numer komisji: 10 Przedszkole Publiczne
Ostroróg Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Ostroróg Numer komisji: 2 Urząd Miasta i Gminy
Otorowo Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Otorowie
Pamiątkowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Pamiątkowie
Panigródz Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Panigrodzu
Paproć Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Parkowo Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Parzęczewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Pawłowo Żońskie Numer komisji: 5 Przedszkole
Pęckowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Józefa Noji w Pęckowie
Piecewo Numer komisji: 2 Sala wiejska
Piła Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Dzieci Polskich
Piła Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Dzieci Polskich
Piła Numer komisji: 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Piła Numer komisji: 4 Regionalne Centrum Kultury-Fabryka Emocji
Piła Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza
Piła Numer komisji: 6 Publiczne Przedszkole nr 13
Piła Numer komisji: 7 Publiczne Przedszkole nr 12
Piła Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich
Piła Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich
Piła Numer komisji: 10 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji-Mała Hala Treningowa
Piła Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy
Piła Numer komisji: 12 Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko
Piła Numer komisji: 13 ENEA Operator Sp. z o. o. Rejon Dystrybucji Piła
Piła Numer komisji: 14 Siedziba Zarządu Osiedla Motylewo
Piła Numer komisji: 15 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej
Piła Numer komisji: 16 Publiczne Przedszkole nr 19 im. Misia Uszatka
Piła Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Królowej Jadwigi
Piła Numer komisji: 18 Liga Obrony Kraju Koło w Pile
Piła Numer komisji: 19 Siedziba Osiedla Koszyce
Piła Numer komisji: 20 Parafia Św. Rafała Kalinowskiego
Piła Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi
Piła Numer komisji: 22 Centrum Rekreacji AQUA-PIL Sp. z o. o.
Piła Numer komisji: 23 Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o. o.
Piła Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
Piła Numer komisji: 25 Zespół Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina
Piła Numer komisji: 26 Publiczne Przedszkole Nr 7 im. Pszczółki Mai
Piła Numer komisji: 27 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich
Piła Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich
Piła Numer komisji: 29 Publiczne Przedszkole nr 16 im. Czerwonego Kapturka
Piła Numer komisji: 30 Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Piła Numer komisji: 31 Publiczne Przedszkole nr 4
Piła Numer komisji: 32 Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II
Piła Numer komisji: 33 Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
Piłka Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Piłce
Pniewo Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Pniewy Numer komisji: 1 Liceum Ogólnokształcące
Pniewy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Pniewy Numer komisji: 6 Zespół Szkół
Pniewy Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Pobórka Wielka Numer komisji: 5 Oddział Przedszkola Samorządowego
Podanin Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Podaninie
Podgaje Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Podróżna Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Podróżnej
Podrzewie Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Połajewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
Połajewo Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Popowo Kościelne Numer komisji: 3 Dom Kultury
Popówko Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska w Popówku
Posadowo Numer komisji: 4 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Powstańców Wlkp. w Posadowie
Poświętno Numer komisji: 2 Sala wiejska w Poświętnie
Potrzanowo Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Powodowo Numer komisji: 15 Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych
Próchnowo Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Pruśce Numer komisji: 10 Remiza /Świetlica OSP
Przemęt Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Przemęcie
Przyłęki Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Przyłękach
Przyprostynia Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Antoniny Woźnej
Przystanki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Ptaszkowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie
Radawnica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Radgoszcz Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Radom Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Radomiu
Radomierz Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Radomierzu
Radwanki Numer komisji: 6 Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Margoninie, Filia w Radwankach
Rakoniewice Numer komisji: 1 Dom Kultury
Rakoniewice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
Rataje Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Ratajach
Rąbczyn Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Rejowiec Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Reklin Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Rogoźno Numer komisji: 1 Rodzinny Ogród Działkowy im. J. Słowackiego (świetlica)
Rogoźno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Rogoźno Numer komisji: 3 Ośrodek Kultury
Rogoźno Numer komisji: 4 Przedszkole Samorządowe Nr 2
Rogoźno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3
Rogoźno Numer komisji: 6 Centrum Integracji Społecznej
Rogoźno Numer komisji: 7 Liceum Ogólnokształcące (pawilon)
Rogoźno Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 (budynek po przedszkolu)
Rogoźno Numer komisji: 9 Dom Katechetyczny im. Św. Jana Bosko
Romanowo Dolne Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Romanowo Górne Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Rosko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Rosku
Rostarzewo Numer komisji: 3 Zespół Przedszkolno-Szkolny
Rożnowo Numer komisji: 17 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rożnowie
Róża Wielka Numer komisji: 4 Dzienny Dom Seniora
Ruchocice Numer komisji: 5 Zespół Przedszkolno-Szkolny
Ruda Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska
Rudna Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Rudniki Numer komisji: 10 Wiejski Dom Kultury
Rychlik Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Rychliku
Ryczywół Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Ryczywół Numer komisji: 2 Przedszkole Publiczne
Rzadkowo Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury
Sarbia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Sątopy Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa
Sędzinko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Siedlec Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Siedlisko Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Siedlisku
Siekowo Numer komisji: 9 Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny im. Oskara Bielawskiego w Kościanie, Oddział Psychiatryczny w Siekowie
Sielinko Numer komisji: 8 Sala Wiejska
Sienno Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Sieraków Numer komisji: 1 Sierakowski Ośrodek Kultury
Sieraków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Sieraków Numer komisji: 3 Kompleks sportowy Orlik-sala gimnastyczna
Skoki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Skoki Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe
Skoki Numer komisji: 3 Przedszkole Samorządowe
Skórka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Skórce
Skrzatusz Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Wyzwolenia Ziemi Wałeckiej w Skrzatuszu
Sławianowo Numer komisji: 5 Sala wiejska
Sławno Numer komisji: 3 Spółdzielnia Produkcji Rolnej
Sokolniki Wielkie Numer komisji: 3 Budynek poszkolny
Sokołowo Budzyńskie Numer komisji: 4 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Srebrna Góra Numer komisji: 2 Dom Pomocy Społecznej
Stara Dąbrowa Numer komisji: 20 Szkoła Filialna
Stara Łubianka Numer komisji: 3 Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance
Stara Wiśniewka Numer komisji: 2 Sala gimnastyczna
Stary Tomyśl Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska w Starym Tomyślu
Stary Widzim Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka
Stefanowo Numer komisji: 8 Sala wiejska w Stefanowie
Stróżewo Numer komisji: 5 Wiejski Klub Kultury w Stróżewie
Strzelce Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Strzelcach
Studzieniec Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Sypniewo Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Sypniewie
Szamocin Numer komisji: 1 Gminne Przedszkole Publiczne
Szamocin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Szamocinie
Szamocin Numer komisji: 5 Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP
Szamotuły Numer komisji: 5 Zespół Szkół Nr 2 w Szamotułach
Szamotuły Numer komisji: 6 Muzeum Zamek Górków
Szamotuły Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Szamotułach
Szamotuły Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Szamotułach
Szamotuły Numer komisji: 9 Zespół Szkół Nr 3 w Szamotułach
Szamotuły Numer komisji: 10 Zespół Szkół Nr 1 w Szamotułach
Szamotuły Numer komisji: 11 Zespół Szkół Specjalnych w Szamotułach
Szamotuły Numer komisji: 12 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Szamotuły
Szamotuły Numer komisji: 13 Szamotulski Ośrodek Kultury
Szamotuły Numer komisji: 14 Hotel Maraton
Szamotuły Numer komisji: 15 Centrum Sportu Sp. z o. o.
Szamotuły Numer komisji: 16 Oddział Zewnętrzny w Szamotułach Zakładu Karnego we Wronkach
Szamotuły Numer komisji: 17 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
Szydłowo Numer komisji: 1 Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie
Śmiardowo Krajeńskie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Śmiardowie Kraj.
Śmieszkowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Śmiłowo Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury
Święta Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Świętno Numer komisji: 10 Wiejski Dom Kultury
Tarnówka Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Tłoki Numer komisji: 19 Szkoła Filialna
Trzcianka Numer komisji: 1 Zespół Szkół Technicznych w Trzciance
Trzcianka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Trzciance
Trzcianka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Trzciance
Trzcianka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzciance
Trzcianka Numer komisji: 5 Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzciance
Trzcianka Numer komisji: 6 Liceum Ogólnokształcące w Trzciance
Trzcianka Numer komisji: 14 Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance
Tuchorza Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Ujście Numer komisji: 1 Ujski Dom Kultury w Ujściu
Ujście Numer komisji: 2 Urząd Miejski w Ujściu
Ujście Numer komisji: 7 Przedszkole Publiczne w Ujściu
Uścikowo Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Uścikowie
Wapno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza
Wągrowiec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Wągrowiec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 3
Wągrowiec Numer komisji: 2 Biblioteka Pedagogiczna
Wągrowiec Numer komisji: 3 Miejska Biblioteka Publiczna
Wągrowiec Numer komisji: 4 Miejski Dom Kultury
Wągrowiec Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące
Wągrowiec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 4
Wągrowiec Numer komisji: 7 Zespół Szkół nr 1
Wągrowiec Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 1
Wągrowiec Numer komisji: 9 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o.
Wągrowiec Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 2
Wągrowiec Numer komisji: 11 Żłobek Miejski nr 1
Wągrowiec Numer komisji: 12 Szpital Powiatowy
Wąsowo Numer komisji: 3 Zespół Szkoła Podstawowa-Przedszkole
Węgorzewo Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Wiardunki Numer komisji: 7 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wiardunkach
Wieleń Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wieleniu
Wieleń Numer komisji: 3 Ośrodek Kultury Strzelnica w Wieleniu
Wieleń Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieleniu
Wieleń Numer komisji: 10 Zespół Domów Pomocy Społecznej
Wielichowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Wielichowie
Wielichowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Wielichowie
Wielki Buczek Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury
Wiktorówko Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Wilkowo Polskie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Kompanii Wilkowskiej Powstańców Wielkopolskich w Wilkowie Polskim
Wojnowice Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Wolsztyn Numer komisji: 1 Gminny Żłobek
Wolsztyn Numer komisji: 2 Zespół Szkół Specjalnych
Wolsztyn Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Wolsztyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
Wolsztyn Numer komisji: 5 Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Wolsztyn Numer komisji: 6 Zespół Szkół Zawodowych
Wolsztyn Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego im. Michała Drzymały
Wolsztyn Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki
Wolsztyn Numer komisji: 22 Dom Pomocy Społecznej
Wolsztyn Numer komisji: 23 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wroniawy Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Wronki Numer komisji: 1 Wroniecki Ośrodek Kultury
Wronki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka
Wronki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka
Wronki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta
Wronki Numer komisji: 5 Przedszkole nr 1 Bajkowy Świat
Wronki Numer komisji: 6 Przedszkole nr 1 Bajkowy Świat
Wronki Numer komisji: 7 Budynek kulturalno-socjalny
Wronki Numer komisji: 8 Przedszkole nr 1 Bajkowy Świat
Wronki Numer komisji: 10 Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich
Wronki Numer komisji: 13 Zakład Karny we Wronkach
Wrzeszczyna Numer komisji: 2 Zamiejscowy Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Rosku z siedzibą we Wrzeszczynie
Wyrzysk Numer komisji: 1 Siedziba Straży Miejskiej
Wyrzysk Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Wyrzysk Numer komisji: 3 Klub Miejski
Wyrzysk Numer komisji: 11 Szpital Powiatowy w Wyrzysku Spółka z o. o.
Wysoka Numer komisji: 1 Sala ślubów, Urząd Miasta i Gminy w Wysokiej
Wysoka Numer komisji: 4 Świetlica Socjoterapeutyczna
Wyszyny Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Wyszynach
Wytomyśl Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Zacharzyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Zacharzynie
Zakrzewo Numer komisji: 1 Dom Polski-Zakrzewski Dom Kultury
Zakrzewo Numer komisji: 4 Hala Sportowo-Widowiskowa
Zamyślin Numer komisji: 11 Świetlica DPS Piłka-Zamyślin
Zbąszyń Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
Zbąszyń Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
Zbąszyń Numer komisji: 3 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Garczyńskiego w Zbąszyniu
Zbąszyń Numer komisji: 4 Muzeum Ziemi Zbąszyńskiej i Regionu Kozła
Zbąszyń Numer komisji: 5 Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zbąszyń
Zbyszewice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska Dom Strażaka
Zębowo Numer komisji: 6 Sala Wiejska w Zębowie
Zielonagóra Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Zielonejgórze
Złotów Numer komisji: 1 Klub Ziemowit
Złotów Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Złotów Numer komisji: 2 Sala Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie
Złotów Numer komisji: 3 Sala Zespołu Szkół Katolickich
Złotów Numer komisji: 4 Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej
Złotów Numer komisji: 5 Sala Sesyjna Urzędu Miejskiego w Złotowie
Złotów Numer komisji: 6 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Złotowie
Złotów Numer komisji: 7 Sala Przedszkola Publicznego Nr 2
Złotów Numer komisji: 8 Sala Szkoły Podstawowej Nr 2 w Złotowie
Złotów Numer komisji: 9 Biuro Dyrekcji Szpitala Powiatowego
Złotów Numer komisji: 10 Biuro Psychologa w Zakładzie Karnym w Czarnem Oddział Zewnętrzny
Żabiczyn Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Żelice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
Żodyń Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!