PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 870 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Anieliny Numer komisji: 10 Zespół Szkół Stowarzyszenia Żakus w Anielinach
Bachorce Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej
Barcin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Barcin Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Barcin Numer komisji: 3 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Barcin Numer komisji: 4 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin
Barcin Numer komisji: 5 Zespół Szkół
Barcin Numer komisji: 6 Miejski Dom Kultury
Barcin Numer komisji: 7 Zespół Szkół
Barcin Numer komisji: 8 Zespół Szkół
Barcin Numer komisji: 13 Stanica żeglarska Neptun
Barcin Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 1
Bąkowo Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Bąkowie
Będzitowo Numer komisji: 9 BIURO DZIERŻAWCY GRUNTÓW KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA
Białe Błota Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Białe Błota Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Białe Błota Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Białe Błota Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Białe Błota Numer komisji: 5 Zakład Aktywności Zawodowej
Białe Błota Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Biskupin Numer komisji: 3 Budynek Muzeum Archeologicznego
Bladowo Numer komisji: 10 ŚWIETLICA WIEJSKA
Błądzim Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Błądzimiu
Bnin Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Bochlin Numer komisji: 5 DOM KULTURY
Bolumin Numer komisji: 1 Świetlica w Boluminie
Borówno Numer komisji: 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W BORÓWNIE
Bożenkowo Numer komisji: 6 Świetlica Bożenkowo
Bratwin Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska Bratwin
Broniewice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Brzemiona Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Brzemionach
Brzeziny Numer komisji: 2 SZKOŁA PODSTAWOWA
Brzoza Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Brzoza Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Brzyskorzystewko Numer komisji: 14 Budynek Gminy Żnin (świetlica wiejska), Brzyskorzystewko 10
Bukowiec Numer komisji: 1 SZKOŁA PODSTAWOWA
Bukowiec Numer komisji: 2 SZKOŁA PODSTAWOWA
Buszkowo Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Bydgoszcz Numer komisji: 1 Siedziba Rady Osiedla Piaski
Bydgoszcz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 36
Bydgoszcz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 36
Bydgoszcz Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej
Bydgoszcz Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 10
Bydgoszcz Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 10
Bydgoszcz Numer komisji: 7 Zespół Szkół nr 6
Bydgoszcz Numer komisji: 8 Zespół Szkół nr 6
Bydgoszcz Numer komisji: 9 III Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 10 Zespół Szkół nr 16
Bydgoszcz Numer komisji: 11 K. S. Gwiazda
Bydgoszcz Numer komisji: 12 Zespół Szkół nr 16
Bydgoszcz Numer komisji: 13 Zespół Szkół nr 16
Bydgoszcz Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 34
Bydgoszcz Numer komisji: 15 Zespół Szkół nr 24
Bydgoszcz Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 64
Bydgoszcz Numer komisji: 17 Zespół Szkół nr 24
Bydgoszcz Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 64
Bydgoszcz Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa nr 64
Bydgoszcz Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 64
Bydgoszcz Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 15
Bydgoszcz Numer komisji: 22 VII Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 23 VII Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa nr 15
Bydgoszcz Numer komisji: 25 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Bydgoszcz Numer komisji: 26 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Bydgoszcz Numer komisji: 27 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Bydgoszcz Numer komisji: 28 VII Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa nr 31
Bydgoszcz Numer komisji: 30 Zespół Szkół Budowlanych
Bydgoszcz Numer komisji: 31 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 32 Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
Bydgoszcz Numer komisji: 33 XI Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego
Bydgoszcz Numer komisji: 34 XI Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego
Bydgoszcz Numer komisji: 35 Zespół Szkół Budowlanych
Bydgoszcz Numer komisji: 36 Szkoła Podstawowa nr 14
Bydgoszcz Numer komisji: 37 Zespół Szkół Samochodowych
Bydgoszcz Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa nr 14
Bydgoszcz Numer komisji: 39 VIII Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 40 VIII Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 41 Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Bydgoszcz Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa nr 32
Bydgoszcz Numer komisji: 43 Szkoła Podstawowa nr 32
Bydgoszcz Numer komisji: 44 Szkoła Podstawowa nr 32
Bydgoszcz Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa nr 32
Bydgoszcz Numer komisji: 46 Zespół Szkół Handlowych
Bydgoszcz Numer komisji: 47 Zespół Szkół Handlowych
Bydgoszcz Numer komisji: 48 Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
Bydgoszcz Numer komisji: 49 Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenie Oświatowo-Techniczne
Bydgoszcz Numer komisji: 50 Szkoła Podstawowa nr 19
Bydgoszcz Numer komisji: 51 Szkoła Podstawowa nr 43
Bydgoszcz Numer komisji: 52 Szkoła Podstawowa nr 17
Bydgoszcz Numer komisji: 53 Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego
Bydgoszcz Numer komisji: 54 MDK nr 5
Bydgoszcz Numer komisji: 55 Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego
Bydgoszcz Numer komisji: 56 Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego
Bydgoszcz Numer komisji: 57 Szkoła Podstawowa nr 17
Bydgoszcz Numer komisji: 58 Szkoła Podstawowa nr 17
Bydgoszcz Numer komisji: 59 Szkoła Podstawowa nr 66
Bydgoszcz Numer komisji: 60 Szkoła Podstawowa nr 66
Bydgoszcz Numer komisji: 61 Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego
Bydgoszcz Numer komisji: 62 Szkoła Podstawowa nr 17
Bydgoszcz Numer komisji: 63 XIII Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 64 XIII Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 65 XIII Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 66 Szkoła Podstawowa nr 17
Bydgoszcz Numer komisji: 67 Szkoła Podstawowa nr 65
Bydgoszcz Numer komisji: 68 Szkoła Podstawowa nr 65
Bydgoszcz Numer komisji: 69 Szkoła Podstawowa nr 65
Bydgoszcz Numer komisji: 70 Szkoła Podstawowa nr 65
Bydgoszcz Numer komisji: 71 Szkoła Podstawowa nr 67
Bydgoszcz Numer komisji: 72 Szkoła Podstawowa nr 67
Bydgoszcz Numer komisji: 73 Szkoła Podstawowa nr 67
Bydgoszcz Numer komisji: 74 Szkoła Podstawowa nr 67
Bydgoszcz Numer komisji: 75 Szkoła Podstawowa nr 67
Bydgoszcz Numer komisji: 76 Szkoła Podstawowa nr 67
Bydgoszcz Numer komisji: 77 Szkoła Podstawowa nr 65
Bydgoszcz Numer komisji: 78 Szkoła Podstawowa nr 67
Bydgoszcz Numer komisji: 79 Szkoła Podstawowa nr 27
Bydgoszcz Numer komisji: 80 Szkoła Podstawowa nr 27
Bydgoszcz Numer komisji: 81 Szkoła Podstawowa nr 4
Bydgoszcz Numer komisji: 82 Szkoła Podstawowa nr 4
Bydgoszcz Numer komisji: 83 Szkoła Podstawowa nr 67
Bydgoszcz Numer komisji: 84 Szkoła Podstawowa nr 4
Bydgoszcz Numer komisji: 85 Szkoła Podstawowa nr 4
Bydgoszcz Numer komisji: 86 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Bydgoszcz Numer komisji: 87 Szkoła Podstawowa nr 4
Bydgoszcz Numer komisji: 88 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Bydgoszcz Numer komisji: 89 Szkoła Podstawowa nr 27
Bydgoszcz Numer komisji: 90 Szkoła Podstawowa nr 27
Bydgoszcz Numer komisji: 91 Zespół Szkół nr 7
Bydgoszcz Numer komisji: 92 IV Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 93 IV Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 94 Zespół Szkół nr 7
Bydgoszcz Numer komisji: 95 Zespół Szkół Elektrycznych
Bydgoszcz Numer komisji: 96 Zespół Szkół i Placówek nr 1
Bydgoszcz Numer komisji: 97 Zespół Szkół i Placówek nr 1
Bydgoszcz Numer komisji: 98 KPEC Sp. z o. o.
Bydgoszcz Numer komisji: 99 Zespół Szkół nr 7
Bydgoszcz Numer komisji: 100 Zespół Szkół nr 1
Bydgoszcz Numer komisji: 101 Zespół Szkół nr 1
Bydgoszcz Numer komisji: 102 Zespół Szkół nr 29
Bydgoszcz Numer komisji: 103 Zespół Szkół Mechanicznych nr 2
Bydgoszcz Numer komisji: 104 Zespół Szkół Mechanicznych nr 2
Bydgoszcz Numer komisji: 105 K. S. Gwiazda
Bydgoszcz Numer komisji: 106 Zespół Szkół nr 8
Bydgoszcz Numer komisji: 107 Zespół Szkół nr 8
Bydgoszcz Numer komisji: 108 Szkoła Podstawowa nr 35
Bydgoszcz Numer komisji: 109 Szkoła Podstawowa nr 35
Bydgoszcz Numer komisji: 110 Szkoła Podstawowa nr 41
Bydgoszcz Numer komisji: 111 Szkoła Podstawowa nr 41
Bydgoszcz Numer komisji: 112 Szkoła Podstawowa nr 41
Bydgoszcz Numer komisji: 113 II Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 114 Zespół Szkół Prywatnych-Szkoły Sokrates
Bydgoszcz Numer komisji: 115 MDK nr 2
Bydgoszcz Numer komisji: 116 Szkoła Podstawowa nr 63
Bydgoszcz Numer komisji: 117 Szkoła Podstawowa nr 63
Bydgoszcz Numer komisji: 118 Zespół Szkół nr 30 Specjalnych
Bydgoszcz Numer komisji: 119 Zespół Szkół nr 30 Specjalnych
Bydgoszcz Numer komisji: 120 Szkoła Podstawowa nr 63
Bydgoszcz Numer komisji: 121 Szkoła Podstawowa nr 63
Bydgoszcz Numer komisji: 122 MDK nr 2
Bydgoszcz Numer komisji: 123 Szkoła Podstawowa nr 30
Bydgoszcz Numer komisji: 124 Szkoła Podstawowa nr 30
Bydgoszcz Numer komisji: 125 Szkoła Podstawowa nr 30
Bydgoszcz Numer komisji: 126 Szkoła Podstawowa nr 30
Bydgoszcz Numer komisji: 127 Szkoła Podstawowa nr 12
Bydgoszcz Numer komisji: 128 Szkoła Podstawowa nr 12
Bydgoszcz Numer komisji: 129 Zespół Szkół nr 32
Bydgoszcz Numer komisji: 130 Zespół Szkół nr 32
Bydgoszcz Numer komisji: 131 Szkoła Podstawowa nr 56
Bydgoszcz Numer komisji: 132 Zespół Szkół Ogólnokształcących Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego International School of Bydgoszcz
Bydgoszcz Numer komisji: 133 Zespół Szkół Ogólnokształcących Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego International School of Bydgoszcz
Bydgoszcz Numer komisji: 134 Szkoła Podstawowa nr 56
Bydgoszcz Numer komisji: 135 Zespół Szkół Ogólnokształcących Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego International School of Bydgoszcz
Bydgoszcz Numer komisji: 136 Szkoła Podstawowa nr 56
Bydgoszcz Numer komisji: 137 Zespół Szkół Drzewnych
Bydgoszcz Numer komisji: 138 Spółdzielnia Mieszkaniowa BUDOWLANI
Bydgoszcz Numer komisji: 139 Zespół Szkół nr 19
Bydgoszcz Numer komisji: 140 Dom Kultury Modraczek
Bydgoszcz Numer komisji: 141 Dom Kultury Modraczek
Bydgoszcz Numer komisji: 142 IX Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 143 IX Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 144 IX Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 145 Szkoła Podstawowa nr 38
Bydgoszcz Numer komisji: 146 Szkoła Podstawowa nr 38
Bydgoszcz Numer komisji: 147 Szkoła Podstawowa nr 38
Bydgoszcz Numer komisji: 148 Szkoła Podstawowa nr 60
Bydgoszcz Numer komisji: 149 Szkoła Podstawowa nr 60
Bydgoszcz Numer komisji: 150 Szkoła Podstawowa nr 60
Bydgoszcz Numer komisji: 151 Szkoła Podstawowa nr 60
Bydgoszcz Numer komisji: 152 Szkoła Podstawowa nr 60
Bydgoszcz Numer komisji: 153 BKS CHEMIK
Bydgoszcz Numer komisji: 154 Szkoła Podstawowa nr 28
Bydgoszcz Numer komisji: 155 Bydgoskie Biuro Finansów Oświaty
Bydgoszcz Numer komisji: 156 MDK nr 1
Bydgoszcz Numer komisji: 157 MDK nr 1
Bydgoszcz Numer komisji: 158 Bydgoskie Biuro Finansów Oświaty
Bydgoszcz Numer komisji: 159 Szkoła Podstawowa nr 46
Bydgoszcz Numer komisji: 160 Szkoła Podstawowa nr 46
Bydgoszcz Numer komisji: 161 Szkoła Podstawowa nr 60
Bydgoszcz Numer komisji: 162 Zespół Szkół Spożywczych
Bydgoszcz Numer komisji: 163 V Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 164 V Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 165 Szkoła Podstawowa nr 57
Bydgoszcz Numer komisji: 166 Szkoła Podstawowa nr 57
Bydgoszcz Numer komisji: 167 Centrum Integracji Społecznej im. Jacka Kuronia
Bydgoszcz Numer komisji: 168 Zespół Szkół nr 18
Bydgoszcz Numer komisji: 169 Świetlica Środowiskowa MOPS Wodny Kraj
Bydgoszcz Numer komisji: 170 Szkoła Podstawowa nr 2
Bydgoszcz Numer komisji: 171 XIII Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 172 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1
Bydgoszcz Numer komisji: 173 Szkoła Podstawowa nr 2
Bydgoszcz Numer komisji: 174 Szkoła Podstawowa nr 2
Bydgoszcz Numer komisji: 175 Przedszkole nr 80
Bydgoszcz Numer komisji: 176 Szkoła Podstawowa nr 58
Bydgoszcz Numer komisji: 177 Przedszkole nr 80
Bydgoszcz Numer komisji: 178 MDK nr 4
Bydgoszcz Numer komisji: 179 MDK nr 4
Bydgoszcz Numer komisji: 180 ENEA Operator Sp. z o. o.
Bydgoszcz Numer komisji: 181 ADM Sp. z o. o.-ROM Nr 3
Bydgoszcz Numer komisji: 182 VI Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 183 Szkoła Podstawowa nr 37
Bydgoszcz Numer komisji: 184 VI Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 185 I Liceum Ogólnokształcące
Bydgoszcz Numer komisji: 186 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 187 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 188 Szkoła Podstawowa nr 47
Bydgoszcz Numer komisji: 189 Urząd Miasta Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 190 Dom Pomocy Społecznej Promień Życia w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 191 Dom Pomocy Społecznej Jesień Życia w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 192 Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr Emila Warmińskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 193 Szpital Uniwersytecki Nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 194 Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 195 Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 196 Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 197 Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 198 Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny im. Tadeusza Browicza w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 199 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 200 Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 201 Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 202 Centrum Medyczne Gizińscy Sp. z o. o.
Bydgoszcz Numer komisji: 203 Areszt Śledczy w Bydgoszczy
Bydgoszcz Numer komisji: 204 Zakład Karny w Bydgoszczy-Fordonie
Bysław Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Bysław Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Bysławek Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Bzowo Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Bzowie
Cekcyn Numer komisji: 3 SZKOŁA PODSTAWOWA
Cekcyn Numer komisji: 4 SZKOŁA PODSTAWOWA
Cekcyn Numer komisji: 5 GMINNY OŚRODEK KULTURY
Cekcyn Numer komisji: 6 REMIZA OSP
Cerekwica Numer komisji: 20 Budynek Gminy Żnin (świetlica wiejska)
Chełmce Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Chełmcach
Chomętowo Numer komisji: 18 Świetlica wiejska
Chomętowo Świetlica wiejska
Chrośna Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Chrząstowo Numer komisji: 20 ŚWIETLICA WIEJSKA
Chwaliszewo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Marii Karłowskiej w Dobieszewie
Ciechrz Numer komisji: 9 SZKOŁA PODSTAWOWA
Ciele Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Czarże Numer komisji: 7 Zespół Szkół w Czarżu
Czarże Numer komisji: 8 Zespół Szkół w Czarżu
Czemlewo Numer komisji: 2 Świetlica w Czemlewie
Czersk Świecki Numer komisji: 5 SZKOŁA PODSTAWOWA CZERSK ŚWIECKI
Czewujewo Numer komisji: 3 Świetlica Kółka Rolniczego w Czewujewie
Dąbrowa Numer komisji: 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W DĄBROWIE
Dąbrowa Numer komisji: 2 ZESPÓŁ SZKÓŁ W DĄBROWIE
Dąbrowa Biskupia Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
Dąbrowa Chełmińska Numer komisji: 9 Zespół Szkół w Dąbrowie Chełmińskiej
Dąbrowa Chełmińska Numer komisji: 10 Zespół Szkół w Dąbrowie Chełmińskiej
Dąbrowa Wielka Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Dąbrówka Numer komisji: 7 WIEJSKI DOM KULTURY
Dąbrówka Numer komisji: 10 Świetlica wiejska w Dąbrówce
Dębionek Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Dębowo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego w Sadkach-Szkoła Filialna w Dębowie
Dobrcz Numer komisji: 1 SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBRCZU
Dobrcz Numer komisji: 8 SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBRCZU
Dolna Grupa Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska Dolna Grupa
Dolna Grupa Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska Dolna Grupa
Dólsk Numer komisji: 5 ŚWIETLICA WIEJSKA W DÓLSKU
Dragacz Numer komisji: 2 Sala Posiedzeń Urzędu Gminy Dragacz
Drążno Numer komisji: 6 ŚWIETLICA WIEJSKA
Drożdzienica Numer komisji: 3 SZKOŁA PODSTAWOWA-FILIA
Drzewianowo Numer komisji: 7 ŚWIETLICA WIEJSKA
Drzycim Numer komisji: 1 SZKOŁA PODSTAWOWA W DRZYCIMIU
Duża Cerkwica Numer komisji: 4 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
Dziewierzewo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie
Gąsawa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Gąsawa Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Gąski Numer komisji: 10 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Gębice Numer komisji: 14 Świetlica wiejska w Gębicach
Gniewkowo Numer komisji: 1 Przedszkole Bajkowa Kraina
Gniewkowo Numer komisji: 2 Urząd Stanu Cywilnego
Gniewkowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Gniewkowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Gniewkowo Numer komisji: 5 Łącznica Kulturalna
Gniewkowo Numer komisji: 6 Branżowa Szkoła I Stopnia
Gniewkowo Numer komisji: 7 Muzeum Regionalne
Gniewkówiec Numer komisji: 3 ŚWIETLICA WIEJSKA
Gocanowo Numer komisji: 22 Świetlica wiejska w Gocanowie
Gołuszyce Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej
Gorzyce Numer komisji: 13 Budynek Gminy Żnin, Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Gostycyn Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Gostycyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gostycynie
Gościeszyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Gościeszynie
Góra Numer komisji: 4 Budynek komunalny pn. Dom Kultury w Górze
Górki Zagajne Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Górkach Zagajnych
Górna Grupa Numer komisji: 4 Przedszkole Samorządowe
Górne Morgi Numer komisji: 10 ŚWIETLICA WIEJSKA
Grocholin Numer komisji: 12 Świetlica wiejska w Grocholinie
Gródek Numer komisji: 4 SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM W GRÓDKU
Gruczno Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa
Gruczno Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa
Grupa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Grupa
Grupa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Grupa
Gzin Numer komisji: 3 Świetlica w Gzinie
Inowrocław Numer komisji: 1 Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza
Inowrocław Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Wojciecha
Inowrocław Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Wojciecha
Inowrocław Numer komisji: 4 Przedszkole Nr 14 Muzyczna Kraina
Inowrocław Numer komisji: 5 Klub Kopernik Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu
Inowrocław Numer komisji: 6 Środowiskowy Dom Samopomocy
Inowrocław Numer komisji: 7 I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi
Inowrocław Numer komisji: 8 Kujawskie Centrum Kultury
Inowrocław Numer komisji: 9 Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza
Inowrocław Numer komisji: 10 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o. o.
Inowrocław Numer komisji: 11 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o. o.
Inowrocław Numer komisji: 12 Przedszkole nr 14 Muzyczna Kraina
Inowrocław Numer komisji: 13 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Inowrocław Numer komisji: 14 Administracja Osiedla Piastowskiego Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Inowrocław Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej
Inowrocław Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej
Inowrocław Numer komisji: 17 Przedszkole Niepubliczne Pod Tęczą
Inowrocław Numer komisji: 18 Drukarnia POZKAL Spółka z o. o. Spółka komandytowa
Inowrocław Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego
Inowrocław Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego
Inowrocław Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Kasprowicza
Inowrocław Numer komisji: 22 Zespół Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II
Inowrocław Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
Inowrocław Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego
Inowrocław Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego
Inowrocław Numer komisji: 26 Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Inowrocław Numer komisji: 27 Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego
Inowrocław Numer komisji: 28 Filia nr 1 Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza
Inowrocław Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Powstańców Wielkopolskich
Inowrocław Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Powstańców Wielkopolskich
Inowrocław Numer komisji: 31 Zespół Szkół Ekonomiczno-Logistycznych
Inowrocław Numer komisji: 32 Przedszkole nr 20 Kujawskie dzieci
Inowrocław Numer komisji: 33 Zakład Robót Publicznych
Inowrocław Numer komisji: 34 Przedszkole nr 4 „Słoneczko” z Oddziałami Integracyjnymi
Inowrocław Numer komisji: 35 Budynek administracyjny
Inowrocław Numer komisji: 36 Przedszkole nr 4 „Słoneczko” z Oddziałami Integracyjnymi
Inowrocław Numer komisji: 37 Przedszkole nr 4 „Słoneczko” z Oddziałami Integracyjnymi
Inowrocław Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego
Inowrocław Numer komisji: 39 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Janusza Kusocińskiego
Inowrocław Numer komisji: 40 Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego
Inowrocław Numer komisji: 41 Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego
Inowrocław Numer komisji: 42 Przedszkole nr 20 Kujawskie dzieci
Inowrocław Numer komisji: 43 Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Pomocy Upośledzonym Umysłowo
Inowrocław Numer komisji: 44 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Dra Józefa Krzymińskiego
Inowrocław Numer komisji: 45 Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Pomocy Upośledzonym Umysłowo
Inowrocław Numer komisji: 46 Dom Pomocy Społecznej
Inowrocław Numer komisji: 47 Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka
Inowrocław Numer komisji: 48 Zakład Karny w Inowrocławiu
Inowrocław Numer komisji: 49 Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Kujawiak
Inowrocław Numer komisji: 50 Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni im. dr Józefa Krzymińskiego SPZOZ
Inowrocław Numer komisji: 51 Sanatorium Uzdrowiskowe Modrzew Sp. z o. o.
Inowrocław Przedszkole nr 4 „Słoneczko” z Oddziałami Integracyjnymi
Inowrocław Zakład Karny w Inowrocławiu
Inowrocław Dom Pomocy Społecznej
Inowrocław Sanatorium Uzdrowiskowe Modrzew Sp. z o. o.
Inowrocław Przedszkole nr 4 „Słoneczko” z Oddziałami Integracyjnymi
Inowrocław Przedszkole nr 4 „Słoneczko” z Oddziałami Integracyjnymi
Inowrocław Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Inowrocław Filia nr 1 Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza
Inowrocław Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Dra Józefa Krzymińskiego
Inowrocław Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni im. dr Józefa Krzymińskiego SPZOZ
Inowrocław Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka
Inowrocław Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego
Inowrocław Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Powstańców Wielkopolskich
Inowrocław Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Powstańców Wielkopolskich
Inowrocław Zespół Szkół Ekonomiczno-Logistycznych
Inowrocław Przedszkole nr 20 Kujawskie dzieci
Inowrocław Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Kujawiak
Inowrocław Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Pomocy Upośledzonym Umysłowo
Inowrocław Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Pomocy Upośledzonym Umysłowo
Inowrocław Przedszkole nr 20 Kujawskie dzieci
Inowrocław Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego
Inowrocław Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego
Inowrocław Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Janusza Kusocińskiego
Inowrocław Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego
Inowrocław Zakład Robót Publicznych
Inowrocław Budynek administracyjny
Iwiec Numer komisji: 2 SZKOŁA PODSTAWOWA
Jabłówko Numer komisji: 6 ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
Jacewo Numer komisji: 5 Świetlica w Jacewie
Jadowniki Rycerskie Numer komisji: 17 Budynek Gminy Żnin (świetlica wiejska)
Jaksice Numer komisji: 6 Świetlica w Jaksicach
Jania Góra Numer komisji: 3 ŚWIETLICA WIEJSKA w JANIEJ GÓRZE
Janikowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Janikowo Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Janikowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Janikowo Numer komisji: 4 Przedszkole
Janikowo Numer komisji: 5 Dzienny Dom Senior +
Janikowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Janocin Numer komisji: 9 Świetlica wiejska w Janocinie
Janowiec Wielkopolski Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Janowiec Wielkopolski Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Janowiec Wielkopolski Numer komisji: 3 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Janowiec Wielkopolski Numer komisji: 4 Zespół Szkół Niepublicznych
Janowiec Wielkopolski Numer komisji: 9 Biblioteka Publiczna im. Stefanii Popiołek
Janowiec Wielkopolski Numer komisji: 10 Zespół Szkół Niepublicznych (sala gimnastyczna)
Janowiec Wielkopolski Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa (sala gimnastyczna)
Januszkowo Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa
Jarużyn Numer komisji: 4 Świetlica Jarużyn
Jastrzębie Numer komisji: 2 ŚWIETLICA WIEJSKA W JASTRZĘBIU
Jeziora Wielkie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Woźnieckiego w Jeziorach Wielkich
Jeziora Wielkie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Woźnieckiego w Jeziorach Wielkich
Jeżewo Numer komisji: 1 DOM KULTURY W JEŻEWIE
Jeżewo Numer komisji: 2 SZKOŁA PODSTAWOWA
Jeżewo Numer komisji: 9 ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
Jordanowo Numer komisji: 5 ŚWIETLICA WIEJSKA
Józefowo Numer komisji: 12 Świetlica wiejska w Józefowie
Juncewo Numer komisji: 5 Budynek Gminy Janowiec Wielkopolski (Świetlica wiejska)
Kamienica Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Kamień Krajeński Numer komisji: 1 MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY
Kamień Krajeński Numer komisji: 2 MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY
Kamień Krajeński Numer komisji: 3 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO
Kamień Krajeński Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej
Kcynia Numer komisji: 1 Zespół Szkół Technicznych w Kcyni
Kcynia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni
Kcynia Numer komisji: 3 Gminne Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej w Kcyni
Kcynia Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni
Kcynia Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni
Kęsowo Numer komisji: 1 SZKOŁA PODSTAWOWA
Kęsowo Numer komisji: 2 SZKOŁA PODSTAWOWA
Kiełpin Numer komisji: 13 DOM STRAŻAKA
Kijewo Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Klonowo Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Kobylniki Numer komisji: 17 Świetlica wiejska w Kobylnikach
Kołaczkowo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Kołodziejewo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Komaszyce Numer komisji: 7 Świetlica w Komaszycach
Koronowo Numer komisji: 1 Centrum Kultury Synagoga
Koronowo Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Koronowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II
Koronowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
Koronowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
Koronowo Numer komisji: 6 Urząd Miejski
Koronowo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II
Koronowo Numer komisji: 8 Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
Koronowo Numer komisji: 22 Dom Pomocy Społecznej
Koronowo Numer komisji: 23 Zakład Karny
Korytowo Numer komisji: 6 SZKOŁA PODSTAWOWA
Kosowo Numer komisji: 8 SZKOŁA PODSTAWOWA
Kościelec Numer komisji: 8 Zespół Placówek Oświatowych
Kościeszki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Kościeszkach
Kotomierz Numer komisji: 2 SZKOŁA PODSTAWOWA W KOTOMIERZU
Kowalewko Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Kowalewku
Kowalewo Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Kowalewie
Kowalewo Szkoła Podstawowa w Kowalewie
Kozielec Numer komisji: 4 SZKOŁA PODSTAWOWA W KOZIELCU
Krąplewice Numer komisji: 6 SZKOŁA PODSTAWOWA KRĄPLEWICE
Krotoszyn Numer komisji: 12 Świetlica wiejska
Królikowo Numer komisji: 16 Świetlica wiejska
Królikowo Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa w Królikowie
Królikowo Szkoła Podstawowa w Królikowie
Królikowo Świetlica wiejska
Krusza Podlotowa Numer komisji: 8 Świetlica w Kruszy Podlotowej
Kruszwica Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy
Kruszwica Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy w Kruszwicy
Kruszwica Numer komisji: 3 Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Kruszwicy Przedszkole Samorządowe Nr 1
Kruszwica Numer komisji: 4 Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Kruszwicy
Kruszwica Numer komisji: 5 Urząd Miejski w Kruszwicy
Kruszwica Numer komisji: 19 Zespół Szkół w Kruszwicy
Kruszwica Numer komisji: 20 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy
Kruszwica Numer komisji: 21 Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Kruszwicy
Kruszyn Numer komisji: 9 WIEJSKI DOM KULTURY W KRUSZYNIE
Kruszyn Krajeński Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Kusowo Numer komisji: 7 ŚWIETLICA WIEJSKA W KUSOWIE
Kwieciszewo Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa w Kwieciszewie
Laski Wielkie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Laskowice Numer komisji: 3 GIMNAZJUM
Laskowice Numer komisji: 4 SZKOŁA PODSTAWOWA
Laskownica Numer komisji: 11 Świetlica wiejska w Laskownicy
Laskowo Numer komisji: 13 Budynek Gminy Janowiec Wielkopolski Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Legbąd Numer komisji: 15 ŚWIETLICA WIEJSKA
Lińsk Numer komisji: 2 SZKOŁA PODSTAWOWA
Lipinki Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Lipinkach
Lisewo Kościelne Numer komisji: 6 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH
Lisi Ogon Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Liszkowo Numer komisji: 3 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY SZKOŁA PODSTAWOWA ROJEWO-FILIA LISZKOWO LISZKOWO 82A
Lniano Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Lnianie
Lniano Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Lnianie
Lubania-Lipiny Numer komisji: 4 ŚWIETLICA WIEJSKA W LUBANII-LIPINACH
Lubcz Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Lubczu
Lubiewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego
Lubiewo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego
Lubocień Numer komisji: 1 ŚWIETLICA WIEJSKA
Lubostroń Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Lubostroniu
Lucim Numer komisji: 17 Świetlica wiejska
Ludzisko Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Ludzisko Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej
Lutowo Numer komisji: 12 Wiejski Ośrodek Kultury
Łabiszyn Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Łabiszynie
Łabiszyn Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Łabiszynie
Łabiszyn Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Łabiszynie
Łabiszyn Numer komisji: 4 Łabiszyński Dom Kultury
Łabiszyn Numer komisji: 12 Łabiszyński Dom Kultury
Łochowice Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Łochowo Numer komisji: 11 Gminne Centrum Kultury
Łochowo Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Łojewo Numer komisji: 9 Budynek komunalny pn. Dom Kultury i Rekreacji w Łojewie
Łowinek Numer komisji: 5 Dom Kultury
Makowiska Numer komisji: 12 Świetlica Makowianka
Maksymilianowo Numer komisji: 3 Świetlica Maksymilianowo
Malice Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Malicach
Mały Komorsk Numer komisji: 8 ŚWIETLICA WIEJSKA
Mały Mędromierz Numer komisji: 11 ŚWIETLICA WIEJSKA
Mamlicz Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Marcinkowo Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Gębicach
Markowice Numer komisji: 5 SZKOŁA PODSTAWOWA
Matyldzin Numer komisji: 9 ŚWIETLICA WIEJSKA
Mąkowarsko Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte
Miechowice Numer komisji: 11 Świetlica w Miechowicach
Mleczkowo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Mochle Numer komisji: 4 ŚWIETLICA WIEJSKA W MOCHLU
Mogilno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Mogilnie
Mogilno Numer komisji: 2 Mogileński Dom Kultury w Mogilnie
Mogilno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 3 w Mogilnie
Mogilno Numer komisji: 4 Centrum Sportowo-Konferencyjne KS Pogoń Mogilno
Mogilno Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Mogilnie
Mogilno Numer komisji: 6 Starostwo Powiatowe w Mogilnie
Mogilno Numer komisji: 7 Przedszkole nr 3 w Mogilnie
Mogilno Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 3 w Mogilnie
Mogilno Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 1 w Mogilnie
Mogilno Numer komisji: 18 SPZOZ w Mogilnie, Szpital filia w Mogilnie
Mrocza Numer komisji: 1 SZKOŁA PODSTAWOWA
Mrocza Numer komisji: 2 SZKOŁA PODSTAWOWA
Mrocza Numer komisji: 3 MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY I REKREACJI
Mrocza Numer komisji: 4 REMIZA OSP
Mrozowo Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Murowaniec Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Murucin Numer komisji: 1 ŚWIETLICA WIEJSKA W MURUCINIE
Murzynno Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Nakło nad Notecią Numer komisji: 1 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3
Nakło nad Notecią Numer komisji: 2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
Nakło nad Notecią Numer komisji: 3 MUZEUM ZIEMI KRAJEŃSKIEJ
Nakło nad Notecią Numer komisji: 4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
Nakło nad Notecią Numer komisji: 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ
Nakło nad Notecią Numer komisji: 6 URZĄD STANU CYWILNEGO
Nakło nad Notecią Numer komisji: 7 POWIATOWA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA
Nakło nad Notecią Numer komisji: 8 URZĄD SKARBOWY
Nakło nad Notecią Numer komisji: 9 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
Nakło nad Notecią Numer komisji: 10 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
Nakło nad Notecią Numer komisji: 11 NAKIELSKI OŚRODEK KULTURY
Nakło nad Notecią Numer komisji: 21 KOMUNALNE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI
Nakło nad Notecią Numer komisji: 24 Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o. o.
Nakło nad Notecią Numer komisji: 25 Dom Pomocy Społecznej
Nakło nad Notecią Dom Pomocy Społecznej
Nakło nad Notecią KOMUNALNE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI
Nakło nad Notecią Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o. o.
Nekla Numer komisji: 11 ŚWIETLICA WIEJSKA W NEKLI
Niemcz Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Niemczu
Niemcz Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Niemczu
Niemcz Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Niemczu
Niewieścin Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Niszczewice Numer komisji: 7 ŚWIETLICA WIEJSKA
Nowa Wieś Wielka Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Nowa Wieś Wielka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Nowe Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 2
Nowe Numer komisji: 2 CENTRUM KULTURY ZAMEK
Nowe Numer komisji: 3 REMIZA OSP
Nowe Numer komisji: 4 SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2
Nowe Dąbie Numer komisji: 7 NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
Nowe Smolno Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Nowy Jasiniec Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Ojrzanowo Numer komisji: 10 Szkoła Filialna
Olszewka Numer komisji: 12 NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
Orłowo Numer komisji: 2 Świetlica w Orłowie
Osie Numer komisji: 1 GMINNY OŚRODEK KULTURY
Osie Numer komisji: 4 SZKOŁA PODSTAWOWA
Osie Numer komisji: 5 SZKOŁA PODSTAWOWA
Osielsko Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Osielsku
Osielsko Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Osielsku
Osielsko Numer komisji: 9 Gminny Ośrodek Kultury Osielsko
Osielsko Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Osielsku
Osielsko Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Osielsku
Osówiec Numer komisji: 5 ŚWIETLICA WIEJSKA W OSÓWCU
Ostromecko Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Ostromecku
Ostromecko Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Ostromecku
Ostrowo Numer komisji: 6 ŚWIETLICA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ
Ostrowo Numer komisji: 11 Świetlica wiejska
Ostrowo Numer komisji: 14 Świetlica wiejska w Ostrowie
Ośniszczewko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Ośniszczewko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Pakość Numer komisji: 1 Klub JUBILAT
Pakość Numer komisji: 2 Ośrodek Kultury i Turystyki
Pakość Numer komisji: 3 Ośrodek Pomocy Społecznej
Pakość Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Pakość Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Pakość Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Pakość Numer komisji: 7 Centrum Informacji Turystycznej
Palczyn Numer komisji: 8 ŚWIETLICA WIEJSKA
Parchanie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Parchanie Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej
Parlin Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Parlin Numer komisji: 3 ŚWIETLICA WIEJSKA W PARLINIE
Paterek Numer komisji: 13 SZKOŁA PODSTAWOWA
Paterek Numer komisji: 14 SZKOŁA PODSTAWOWA
Pęperzyn Numer komisji: 6 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ
Piaseczno Numer komisji: 13 Świetlica wiejska
Piastoszyn Numer komisji: 6 ŚWIETLICA WIEJSKA
Piechcin Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Piechcin Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Piechcin Numer komisji: 11 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin Filia w Piechcinie
Pieranie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Plewno Numer komisji: 3 ŚWIETLICA WIEJSKA w PLEWNIE
Płochocin Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Płochocinie
Płocicz Numer komisji: 6 WIEJSKI DOM KULTURY
Płonkowo Numer komisji: 4 ŚWIETLICA WIEJSKA Płonkowo 29
Pniewy Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Podgórzyn Numer komisji: 18 Budynek Gminy Żnin (świetlica wiejska)
Podobowice Numer komisji: 23 Dom Pomocy Społecznej
Polanowice Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Polanowicach
Potulice Numer komisji: 16 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
Potulice Numer komisji: 22 Zakład Karny w Potulicach
Potulice Numer komisji: 23 Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego w Potulicach
Potulice Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego w Potulicach
Potulice Zakład Karny w Potulicach
Prądocin Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Pruszcz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Pruszcz Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
Pruszcz Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Bruskiego w Pruszczu
Pruszcz Numer komisji: 8 Gminna Biblioteka Publiczna
Pruszcz Numer komisji: 10 Międzygminny Ośrodek Opiekuńczy
Przepałkowo Numer komisji: 1 SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZEPAŁKOWIE
Przyłęki Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Przyłubie Numer komisji: 11 Świetlica wiejska
Przysiersk Numer komisji: 4 SZKOŁA PODSTAWOWA
Raciąż Numer komisji: 17 WIEJSKI DOM KULTURY
Racice Numer komisji: 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Racicach
Radłowo Numer komisji: 11 Świetlica wiejska
Radońsk Numer komisji: 11 Świetlica wiejska
Radzicz Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Rogowo Numer komisji: 1 Gminny Dom Kultury w Rogowie
Rogowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Rogowie
Rojewice Numer komisji: 2 SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA BŁOGOSŁAWIONEGO KSIĘDZA MARIANA SKRZYPCZAKA Rojewice 19
Rojewice Numer komisji: 6 SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA BŁOGOSŁAWIONEGO KSIĘDZA MARIANA SKRZYPCZAKA Rojewice 19
Rojewo Numer komisji: 1 Hala Sportowa Rojewo 111
Różanna Numer komisji: 5 SZKOŁA PODSTAWOWA
Rucewo Numer komisji: 4 ŚWIETLICA WIEJSKA
Runowo Krajeńskie Numer komisji: 8 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. E. J. ORZELSKICH
Rycerzewo Numer komisji: 9 Świetlica wiejska
Rychława Numer komisji: 6 DOM KULTURY
Rynarzewo Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Rzepowo Numer komisji: 18 Świetlica wiejska w Rzepowie
Rzeszynek Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. płk. Stanisława Wyskoty-Zakrzewskiego w Rzeszynku
Sadki Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Sadki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego w Sadkach
Salno Numer komisji: 16 Świetlica wiejska
Samociążek Numer komisji: 21 Świetlica wiejska
Samoklęski Duże Numer komisji: 13 Świetlica wiejska
Samoklęski Duże Świetlica wiejska
Samostrzel Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Samsieczno Numer komisji: 6 SZKOŁA PODSTAWOWA W SAMSIECZNIE
Sarbinowo Drugie Numer komisji: 12 Budynek Gminy Janowiec Wielkopolski Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Serock Numer komisji: 4 Dom Kultury
Sępólno Krajeńskie Numer komisji: 1 Centrum Aktywności Społecznej
Sępólno Krajeńskie Numer komisji: 2 Gminne Przedszkole Nr 1 z oddziałami integracyjnymi
Sępólno Krajeńskie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Sępólno Krajeńskie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Sępólno Krajeńskie Numer komisji: 5 Centrum Sportu i Rekreacji
Sępólno Krajeńskie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3
Sępólno Krajeńskie Numer komisji: 7 Ośrodek Pomocy Społecznej
Sępólno Krajeńskie Numer komisji: 8 Centrum Kultury i Sztuki
Sępólno Krajeńskie Numer komisji: 9 Liceum Ogólnokształcące
Sicienko Numer komisji: 7 IZBA TRADYCJI KULTURALNEJ W SICIENKU
Siemionki Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej
Siemkowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lnianie-Szkoła Filialna w Siemkowie
Sierosław Numer komisji: 3 SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEROSŁAWIU
Sipiory Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Pamięci Obrońców Niepodległości w Sipiorach
Sitno Numer komisji: 5 ŚWIETLICA WIEJSKA W SITNIE
Sitowiec Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa
Skarpa Numer komisji: 14 Świetlica wiejska
Skórki Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Skórkach
Słaboszewko Numer komisji: 4 PAŁAC W SŁABOSZEWKU
Słaboszewo Numer komisji: 5 ŚWIETLICA WIEJSKA W SŁABOSZEWIE
Sławęcinek Numer komisji: 3 Świetlica w Sławęcinku
Sławsk Wielki Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim
Słębowo Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa
Solec Kujawski Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 4
Solec Kujawski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 4
Solec Kujawski Numer komisji: 3 Budynek Gminy Solec Kujawski (Budynek C)
Solec Kujawski Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 4
Solec Kujawski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 4
Solec Kujawski Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Muzyczna I Stopnia
Solec Kujawski Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 1
Solec Kujawski Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 1
Solec Kujawski Numer komisji: 9 Świetlica Jagódka
Sośno Numer komisji: 3 GMINNY DOM KULTURY W SOŚNIE
Stary Dwór Numer komisji: 15 Świetlica wiejska
Stobno Numer komisji: 12 SZKOŁA PODSTAWOWA
Stodoły Numer komisji: 7 SZKOŁA PODSTAWOWA
Stronno Numer komisji: 10 ŚWIETLICA WIEJSKA W STRONNIE
Strzelce Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Strzelcach
Strzelce Górne Numer komisji: 6 SZKOŁA PODSTAWOWA W STRZELCACH GÓRNYCH
Strzelewo Numer komisji: 8 WIEJSKI DOM KULTURY W STRZELEWIE
Strzelewo Numer komisji: 11 Zakład Karny w Bydgoszczy-Fordonie Oddział Zewnętrzny w Strzelewie
Strzelno Numer komisji: 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZELNIE
Strzelno Numer komisji: 2 SZKOŁA PODSTAWOWA
Strzelno Numer komisji: 3 SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Strzelno Numer komisji: 4 ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZELNIE
Strzelno Numer komisji: 10 ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W STRZELNIE
Strzelno Numer komisji: 11 SPZOZ w Mogilnie, Szpital filia w Strzelnie
Sucha Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Suchatówka Numer komisji: 12 Świetlica wiejska
Suchorączek Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej
Sukowy Numer komisji: 12 Świetlica wiejska w Sukowach
Sulnowo Numer komisji: 20 Świetlica Wiejska
Sypniewo Numer komisji: 11 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZIEMI KRAJEŃSKIEJ
Sypniewo Numer komisji: 12 OSP
Szadłowice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Szarlej Numer komisji: 13 Świetlica wiejska w Szarleju
Szczepanowo Numer komisji: 6 SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZEPANOWIE
Szelejewo Numer komisji: 6 Oddział Zamiejscowy Szkoły Podstawowej w Gąsawie
Szubin Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Szubin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Szubin Numer komisji: 3 Przedszkole Samorządowe Nr 2
Szubin Numer komisji: 4 Medyk sp. z o. o. Przychodnia
Szubin Numer komisji: 5 Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szubin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Szubin Numer komisji: 7 Szubiński Dom Kultury
Szubin Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2
Szubin Numer komisji: 14 Rejonowa Biblioteka Publiczna
Szubin Numer komisji: 20 Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z. o. o.
Szubin Rejonowa Biblioteka Publiczna
Szubin Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z. o. o.
Ściborze Numer komisji: 5 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY SZKOŁA PODSTAWOWA ROJEWO-FILIA ŚCIBORZE ŚCIBORZE 7A
Ślesin Numer komisji: 17 WIEJSKI DOM KULTURY
Ślesin Numer komisji: 18 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
Śliwice Numer komisji: 4 GMINNY OŚRODEK KULTURY
Śliwice Numer komisji: 5 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. PRAŁATA ERHARDA STANISZEWSKIEGO
Śliwice Numer komisji: 6 GMINNY OŚRODEK KULTURY
Śliwiczki Numer komisji: 3 SZKOŁA PODSTAWOWA
Śmielin Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
ŚMIŁOWO Numer komisji: 7 ŚWIETLICA WIEJSKA
Świątkowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Świdwie Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Świecie Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 4
Świecie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Świecie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 7
Świecie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 7
Świecie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3
Świecie Numer komisji: 6 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
Świecie Numer komisji: 7 Miejsko-Gminna Przychodnia
Świecie Numer komisji: 8 Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
Świecie Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 8
Świecie Numer komisji: 10 Przedszkole Nr 8
Świecie Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 7
Świecie Numer komisji: 12 Zespół Szkół Specjalnych Nr 1
Świecie Numer komisji: 13 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pomóż Sam Sobie
Świecie Numer komisji: 14 Ochotnicza Straż Pożarna w Przechowie
Świecie Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 5
Świecie Numer komisji: 21 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowy Szpital Sp. z o. o.
Świecie Numer komisji: 22 Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr Józefa Bednarza
Świecie Numer komisji: 23 Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a'Paulo
ŚWIEKATOWO Numer komisji: 1 SALA GIMNASTYCZNA w ŚWIEKATOWIE
ŚWIEKATOWO Numer komisji: 2 SALA KONFERENCYJNA w ŚWIEKATOWIE
Tarkowo Dolne Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Terespol Pomorski Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa
Tonowo Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej
Topolno Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Tryl Numer komisji: 7 SZKOŁA PODSTAWOWA
Tryszczyn Numer komisji: 19 Świetlica wiejska
Trzeciewnica Numer komisji: 19 CENTRUM EKOLOGICZNO-KULTURALNE
Trzemiętowo Numer komisji: 2 SZKOŁA PODSTAWOWA W TRZEMIĘTOWIE
Tuchola Numer komisji: 1 TUCHOLSKI OŚRODEK KULTURY
Tuchola Numer komisji: 2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
Tuchola Numer komisji: 3 PRZEDSZKOLE NR1
Tuchola Numer komisji: 4 ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH I TECHNICZNYCH
Tuchola Numer komisji: 5 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
Tuchola Numer komisji: 6 HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA
Tuchola Numer komisji: 7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
Tuchola Numer komisji: 8 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
Tuchola Numer komisji: 9 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
Tuchola Numer komisji: 16 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
Tuchola Numer komisji: 18 TUCHOLSKI OŚRODEK KULTURY
Tuchola Numer komisji: 20 Szpital Tucholski Sp. z o. o.
Tuczno Numer komisji: 2 ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W TUCZNIE
Tupadły Numer komisji: 1 Świetlica w Tupadłach
Tur Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Turzany Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Turzanach
Tuszyny Numer komisji: 5 ŚWIETLICA WIEJSKA w TUSZYNACH
Wałdowo Numer komisji: 15 Wiejski Ośrodek Kultury
Wałdowo Królewskie Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Dąbrowie Chełmińskiej oddział zamiejscowy w Wałdowie Królewskim
Warlubie Numer komisji: 1 Dom Strażaka w Warlubiu
Warzyn Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej
Wąwelno Numer komisji: 4 SZKOŁA PODSTAWOWA im. MIECZYSŁAWA DROBOSZEWSKIEGO W WĄWELNIE
Wiąg Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa
Wiele Numer komisji: 5 ŚWIETLICA WIEJSKA
Wielka Klonia Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury
Wielka Komorza Numer komisji: 14 ŚWIETLICA WIEJSKA
Wielki Komorsk Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Wielkim Komorsku
Wielki Lubień Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska Wielki Lubień
Wielki Mędromierz Numer komisji: 1 Budynek komunalny
Wielowicz Numer komisji: 2 SALA WIEJSKA W WIELOWICZU
Wielowieś Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Wierzchosławice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Wierzchucin Królewski Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa im. kpt. ż. w. Tadeusza Ziółkowskiego
Wierzchy Numer komisji: 3 SZKOŁA PODSTAWOWA
Wieszczyce Numer komisji: 4 ŚWIETLICA WIEJSKA
Więcbork Numer komisji: 1 PRZEDSZKOLE GMINNE NIEZAPOMINAJKA
Więcbork Numer komisji: 2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. POLSKICH NOBLISTÓW
Więcbork Numer komisji: 3 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
Więcbork Numer komisji: 4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
Więcbork Numer komisji: 5 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. POLSKICH NOBLISTÓW
Więcbork Numer komisji: 14 Szpital Powiatowy im. dr Adama Gacy i dr Józefa Łaskiego NZOZ w Więcborku
Wilcze Numer komisji: 7 Świetlica Niwy-Wilcze
Wiskitno Numer komisji: 18 Świetlica wiejska
Witoldowo Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Witosław Numer komisji: 10 WIEJSKI DOM KULTURY
Witosław Numer komisji: 11 SZKOŁA PODSTAWOWA
Witowice Numer komisji: 8 Remiza OSP w Witowicach
Witunia Numer komisji: 9 ŚWIETLICA WIEJSKA
Władysławowo Numer komisji: 8 Świetlica Środowiskowa
Wojnowo Numer komisji: 3 SZKOŁA PODSTAWOWA W WOJNOWIE
Wola Wapowska Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej
Wójcin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wójcinie
Wójcin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wójcinie
Wronowy Numer komisji: 8 SZKOŁA PODSTAWOWA
Wszedzień Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa we Wszedniu
Wtelno Numer komisji: 11 Zespół Szkół im. Leona Wyczółkowskiego
Wudzyn Numer komisji: 3 SZKOŁA PODSTAWOWA W WUDZYNIE
Wudzynek Numer komisji: 9 ŚWIETLICA WIEJSKA W WUDZYNKU
Wylatowo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Wylatowie
Wysoka Numer komisji: 19 Dom Pomocy Społecznej im. Leona i Marii Janta-Połczyńskich
Występ Numer komisji: 15 SZKOŁA PODSTAWOWA
Zakrzewek Numer komisji: 10 SZKOŁA PODSTAWOWA
Zalesie Numer komisji: 15 Świetlica wiejska
Zalesie Świetlica wiejska
Zalesie Królewskie Numer komisji: 6 ŚWIETLICA WIEJSKA W ZALESIU KRÓLEWSKIM
Załachowo Numer komisji: 11 Świetlica Środowiskowa
Zamarte Numer komisji: 5 SZKOŁA PODSTAWOWA
Zamość Numer komisji: 11 Świetlica wiejska
Zdroje Numer komisji: 1 ŚWIETLICA WIEJSKA
Zdrojewo Numer komisji: 9 ŚWIETLICA WIEJSKA
Zielonczyn Numer komisji: 10 ŚWIETLICA WIEJSKA W ZIELONCZYNIE
Zielonka Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska
Złotniki Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Złotnikach
Złotniki Kujawskie Numer komisji: 1 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAROLA URBAŃSKIEGO
Złotniki Kujawskie Numer komisji: 10 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAROLA URBAŃSKIEGO
Żalno Numer komisji: 5 SZKOŁA PODSTAWOWA
Żerniki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Żerniki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Żnin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 5
Żnin Numer komisji: 2 Przedszkole Miejskie Nr 1
Żnin Numer komisji: 3 Zespół Szkół Technicznych
Żnin Numer komisji: 4 Spółdzielnia Mieszkaniowa
Żnin Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2
Żnin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2
Żnin Numer komisji: 7 Zespół Szkół Specjalnych
Żnin Numer komisji: 8 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych
Żnin Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1
Żnin Numer komisji: 10 Przedszkole Miejskie Nr 2, Budynek A
Żnin Numer komisji: 11 Przedszkole Miejskie Nr 2, Budynek B
Żnin Numer komisji: 12 Miejski Ośrodek Sportu
Żnin Numer komisji: 15 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
Żnin Numer komisji: 19 I Liceum Ogólnokształcące
Żnin Numer komisji: 22 Pałuckie Centrum Zdrowia Sp. z o. o.
Żołędowo Numer komisji: 2 Świetlica Żołędowo
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!