Znaleziono: 461 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Barnimie Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Barwice Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury i Turystyki
Barwice Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Barwice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Barzowice Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska
Będargowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Będargowie
Będzino Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Będzinie
Białogard Numer komisji: 1 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 5 Klub Osiedlowy Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 6 Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 7 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 11 Zakład Doświadczalny Oceny Odmian w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 13 Klub Osiedlowy Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 14 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 15 Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 16 Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej w Białogardzie
Białogard Numer komisji: 18 Dom Pomocy Społecznej w Białogardzie
Białowąs Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Biały Bór Numer komisji: 1 Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza
Biały Bór Numer komisji: 2 Urząd Miejski w Białym Borze
Biały Bór Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tarasa Szewczenki w Białym Borze
Bierzwnica Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierzwnicy
Bierzwnik Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Bierzwniku im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich
Biesiekierz Numer komisji: 1 Centrum Zdrowia i Opieki Społecznej w Biesiekierzu
Błotnica Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Błotnicy
Bobolice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Bobolice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Bobolice Numer komisji: 3 Urząd Miejski
Bobrowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Bobrowicach
Bobrowo Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Boleszewo Numer komisji: 1 Przedszkole Gminne w Gwiazdowie Filia w Boleszewie
Bolkowo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Bolkowie
Bonin Numer komisji: 3 Przedszkole Gminne
Borkowice Numer komisji: 4 Świetlica w Borkowicach
Borne Sulinowo Numer komisji: 1 Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie
Borne Sulinowo Numer komisji: 2 Budynek Kulturalno-Oświatowy przy Liceum Ogólnokształcącym
Borne Sulinowo Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej
Boryszewo Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Breń Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Breniu
Broczyno Numer komisji: 8 Świetlica wiejska
Bronikowo Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Bronikowie
Brzeziny Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Brzeziny Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej
Brzeżno Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Budzistowo Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Budzistowie
Bukowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Bukowo Morskie Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska
Cetuń Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Cetuniu
Cewlino Numer komisji: 8 Klub Wiejski
Charzyno Numer komisji: 1 Sala Wiejska w Charzynie
Chmielno Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Choszczno Numer komisji: 1 Choszczeński Dom Kultury
Choszczno Numer komisji: 2 Publiczne Przedszkole Nr 4
Choszczno Numer komisji: 3 Publiczne Przedszkole Nr 5
Choszczno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Choszczno Numer komisji: 5 Publiczne Przedszkole Nr 2
Choszczno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
Choszczno Numer komisji: 7 Środowiskowy Dom Samopomocy w Choszcznie
Choszczno Numer komisji: 8 Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej
Choszczno Numer komisji: 9 Zespół Szkół Nr 3
Choszczno Numer komisji: 10 Zespół Szkół Nr 1
Choszczno Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Choszczno Numer komisji: 17 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Chwiram Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Cisowo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Czaplinek Numer komisji: 1 Budynek Szkoły Podstawowej
Czaplinek Numer komisji: 2 Czaplinecki Ośrodek Kultury
Czaplinek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Czaplinek Numer komisji: 4 Przedszkole Publiczne
Czaplinek Numer komisji: 5 SKR Czaplinek Spółka z o. o.
Czernin Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Człopa Numer komisji: 1 Dom Kultury w Człopie
Człopa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Człopie
Dargiń Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Darłowo Numer komisji: 1 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lotników Morskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Darłowie
Darłowo Numer komisji: 2 Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka
Darłowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego
Darłowo Numer komisji: 4 Niepubliczne Przedszkole Jacek i Agatka
Darłowo Numer komisji: 5 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Darłowo Numer komisji: 6 Zespół Szkół im. Stefana Żeromskiego
Darłowo Numer komisji: 7 Internat Zespołu Szkół Morskich
Darłowo Numer komisji: 8 Miejski Zarząd Budynków Komunalnych
Darskowo Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej
Daszewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Dąbki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Ratowników Morskich
Dąbrowa Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Dębołęka Numer komisji: 1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Dobiesław Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Dobrowo Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Dobrowo Numer komisji: 6 Oddział Zewnętrzny Dobrowo Aresztu Śledczego Koszalin
Dobrzyca Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Dobrzycy
Domasławice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Drawno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Drawno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Drawsko Pomorskie Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim Technikum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Drawsko Pomorskie Numer komisji: 2 Świetlica Samorządu Mieszkańców Nr 2 w Drawsku Pomorskim
Drawsko Pomorskie Numer komisji: 3 Przedszkole w Drawsku Pomorskim
Drawsko Pomorskie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim
Drawsko Pomorskie Numer komisji: 5 Przedszkole w Drawsku Pomorskim
Drawsko Pomorskie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Drawsku Pomorskim
Drawsko Pomorskie Numer komisji: 7 Nadleśnictwo Drawsko w Drawsku Pomorskim
Drawsko Pomorskie Numer komisji: 8 Przedszkole w Drawsku Pomorskim
Drawsko Pomorskie Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Drawsku Pomorskim
Drawsko Pomorskie Numer komisji: 10 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim Liceum Ogólnokształcące
Drawsko Pomorskie Numer komisji: 16 Szpitale Polskie S. A.-Drawskie Centrum Specjalistyczne w Drawsku Pomorskim
Drzewiany Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Drzonowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Drzonowie
Drzonowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie
Dunowo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Dygowo Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Dygowie
Dźwirzyno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Gąski Numer komisji: 4 Świetlica Środowiskowa Promyk
Gorawino Numer komisji: 4 Sala Wiejska
Gostomia Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Gościno Numer komisji: 1 Urząd Miejski
Gościno Numer komisji: 2 Urząd Miejski
Gościno Numer komisji: 3 Dom Kultury
Gościno Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej
Gozd Numer komisji: 9 Świetlica wiejska
Grzmiąca Numer komisji: 1 Dom Szkoleniowy
Grzybnica Numer komisji: 6 Klub Wiejski
Grzybowo Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Grzybowie
Gwda Wielka Numer komisji: 7 Świetlica w Gwdzie Wielkiej
Iwięcino Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Iwin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Jelenino Numer komisji: 4 Świetlica w Jeleninie
Jeleń Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Jeleniu
Jeżyczki Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Juchowo Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Juchowie
Kalisz Pomorski Numer komisji: 1 Świetlica
Kalisz Pomorski Numer komisji: 2 Nadleśnictwo
Kalisz Pomorski Numer komisji: 3 Miejsko Gminny Ośrodek Kultury
Kalisz Pomorski Numer komisji: 4 Pałac
Kalisz Pomorski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
Kanin Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Kaninie
Karcino Numer komisji: 7 Budynek zaplecza socjalnego boiska piłkarskiego w Karcinie
Karlino Numer komisji: 1 Karliński Ośrodek Kultury w Karlinie
Karlino Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Karlino Numer komisji: 3 Warsztat Terapii Zajęciowej w Karlinie
Karsibór Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Karścino Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Karwin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kinowo Numer komisji: 3 Sala Wiejska
Klępczewo Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Klępczewie
Kluczewo Numer komisji: 7 Sala wiejska
Kłanino Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy
Kłębowiec Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Kołobrzeg Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego w Kołobrzegu
Kołobrzeg Numer komisji: 2 Zespół Szkół Nr 2
Kołobrzeg Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 4
Kołobrzeg Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 4
Kołobrzeg Numer komisji: 5 Sala Sportowa MOSiR
Kołobrzeg Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich
Kołobrzeg Numer komisji: 7 Ratusz Miejski
Kołobrzeg Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 8
Kołobrzeg Numer komisji: 9 Przedszkole Miejskie nr 7
Kołobrzeg Numer komisji: 10 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu
Kołobrzeg Numer komisji: 11 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu
Kołobrzeg Numer komisji: 12 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Kołobrzeg Numer komisji: 13 Internat w Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza
Kołobrzeg Numer komisji: 14 Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. Z. Herberta
Kołobrzeg Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 6
Kołobrzeg Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 9
Kołobrzeg Numer komisji: 17 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu
Kołobrzeg Numer komisji: 18 Zespół Szkół Nr 2
Kołobrzeg Numer komisji: 19 Przedszkole Miejskie nr 8
Kołobrzeg Numer komisji: 20 Przedszkole Miejskie nr 3
Kołobrzeg Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
Kołobrzeg Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa nr 6
Kołobrzeg Numer komisji: 23 Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Kołobrzeg Numer komisji: 24 Dom Pomocy Społecznej Włościbórz Filia w Kołobrzegu
Konikowo Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Kopnica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza
Korytowo Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Koszalin Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 14
Koszalin Numer komisji: 2 Bursa Międzyszkolna
Koszalin Numer komisji: 3 Klub Kanion KSM Przylesie
Koszalin Numer komisji: 4 Przedszkole Nr 37
Koszalin Numer komisji: 5 Politechnika Koszalińska
Koszalin Numer komisji: 6 Przedszkole Nr 15
Koszalin Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 18
Koszalin Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 18 (dawne Gimnazjum Nr 9)
Koszalin Numer komisji: 9 Przedszkole Nr 35
Koszalin Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 17
Koszalin Numer komisji: 11 Zespół Szkół Nr 9
Koszalin Numer komisji: 12 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Koszalin Numer komisji: 13 Zespół Szkół Nr 7
Koszalin Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 23
Koszalin Numer komisji: 15 Koszalińska Biblioteka Publiczna
Koszalin Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 10
Koszalin Numer komisji: 17 Dzienny Dom Pomocy Złoty Wiek
Koszalin Numer komisji: 18 Przedszkole Nr 7
Koszalin Numer komisji: 19 Przedszkole Nr 22
Koszalin Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 3
Koszalin Numer komisji: 21 Centrum Edukacji Nauczycieli
Koszalin Numer komisji: 22 PRO-WAM Spółka z o. o.
Koszalin Numer komisji: 23 II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego
Koszalin Numer komisji: 24 Klub KSM Nasz Dom
Koszalin Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa Nr 7
Koszalin Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa Nr 6
Koszalin Numer komisji: 27 Archiwum Państwowe
Koszalin Numer komisji: 28 Centrum Kultury 105
Koszalin Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Nr 13
Koszalin Numer komisji: 30 Przedszkole Nr 10
Koszalin Numer komisji: 31 I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois
Koszalin Numer komisji: 32 Zespół Szkół Nr 12
Koszalin Numer komisji: 33 Przedszkole Nr 21
Koszalin Numer komisji: 34 Szkoła Podstawowa Nr 9
Koszalin Numer komisji: 35 Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o. o.
Koszalin Numer komisji: 36 Przedszkole Nr 12
Koszalin Numer komisji: 37 Koszalińska Biblioteka Publiczna Filia Nr 1
Koszalin Numer komisji: 38 Żłobek Miejski Oddział Jacek i Agatka
Koszalin Numer komisji: 39 Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich
Koszalin Numer komisji: 40 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 21
Koszalin Numer komisji: 41 Szkoła Podstawowa Nr 4
Koszalin Numer komisji: 42 Klub Osiedlowy KSM Na Skarpie
Koszalin Numer komisji: 43 Przedszkole Integracyjne
Koszalin Numer komisji: 44 VI Liceum Ogólnokształcące
Koszalin Numer komisji: 45 Politechnika Koszalińska
Koszalin Numer komisji: 46 Klub Bałtyk
Koszalin Numer komisji: 47 Szkoła Podstawowa Nr 5
Koszalin Numer komisji: 48 Zespół Szkół Nr 8
Koszalin Numer komisji: 49 Przedszkole Integracyjne
Koszalin Numer komisji: 50 Szpital Wojewódzki
Koszalin Numer komisji: 51 Specjalistyczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc
Koszalin Numer komisji: 52 Zakład Karny
Koszalin Numer komisji: 53 Areszt Śledczy
Koszalin Numer komisji: 54 Dom Pomocy Społecznej Zielony Taras
Kościernica Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Kościernicy
Kowalewice Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Krąg Numer komisji: 3 Środowiskowy Dom Samopomocy
Kretomino Numer komisji: 5 Klub Wiejski
Krosino Numer komisji: 4 Biblioteka Publiczna
Krosino Numer komisji: 8 Klub Senior + w Krosinie
Krupy Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Krzecko Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej w Krzecku 5
Krzęcin Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Krzęcin Numer komisji: 2 Gminne Centrum Kultury
Kurowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Kwasowo Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Kwasowie
Lejkowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Lejkowie
Lekowo Numer komisji: 2 Świetlica OSP w Lekowie
Lipie Numer komisji: 3 Ośrodek Edukacji Ekologicznej
Lubiana Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Lubianie
Lubieniów Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Lubieniewie
Lubieszewo Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska
Łubowo Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Łubowie
Malechowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Malechowie
Manowo Numer komisji: 1 Sala posiedzeń Urzędu Gminy
Marcinkowice Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Mielenko Drawskie Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Mielenku Drawskim
Mielęcin Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Mielno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Mielnie
Mielno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mielnie
Mielno Numer komisji: 3 Instytut Zdrowia w Mielnie
Mielno Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Mielnie ul. Spokojna 1
Mieszałki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Miłogoszcz Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Mirosławiec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Mirosławcu
Mirosławiec Numer komisji: 2 Ośrodek Kultury w Mirosławcu
Mirosławiec Górny Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Mirosławcu Górnym
Mścice Numer komisji: 1 Przedszkole Promyki Bałtyku w Mścicach
Mścice Numer komisji: 2 Przedszkole Promyki Bałtyku w Mścicach
Mysłowice Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Nacław Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Nacmierz Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Nacmierzu
Nętno Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Nętnie
Niedalino Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Niekłonice Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Nielep Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Niemica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Niemicy
Nowe Worowo Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska
Obroty Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Obrotach
Oparzno Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Oparznie
Opatówek Numer komisji: 11 Zakład Karny Oddział Zewnętrzny w Opatówku
Ostrowice Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Ostrowicach
Ostrowiec Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Ostrowcu
Parsęcko Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Parsęcku
Parsowo Numer komisji: 4 Domu Pomocy Społecznej w Parsowie
Pełczyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach
Pełczyce Numer komisji: 3 Miejsko-Gminne Przedszkole w Pełczycach
Piasecznik Numer komisji: 16 Warsztat Terapii Zajęciowej
Piecnik Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Piecniku
Pieszcz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Pieszczu
Piotrowice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Piotrowice Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Piotrowicach
Polanów Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Polanowie, Blok I
Polanów Numer komisji: 2 Urząd Miejski w Polanowie, Blok II
Polanów Numer komisji: 4 Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu
Połczyn-Zdrój Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Połczynie-Zdroju
Połczyn-Zdrój Numer komisji: 2 Hala Widowiskowo-Sportowa w Połczynie-Zdroju
Połczyn-Zdrój Numer komisji: 3 Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych w Połczynie-Zdroju
Połczyn-Zdrój Numer komisji: 4 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Połczynie-Zdroju
Połczyn-Zdrój Numer komisji: 5 Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Połczyn-Zdrój Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Połczynie-Zdroju
Połczyn-Zdrój Numer komisji: 10 Przyjazny Szpital w Połczynie-Zdroju
Pomianowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. ppor. Ryszarda Kuleszy w Pomianowie
Pomierzyn Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Porzecze Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Postomino Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Postominie
Ratajki Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Rąbino Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rąbinie
Recz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Reczu
Recz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Reczu
Redlino Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Redlinie
Redło Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Redle
Robuń Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Rogowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rogowie
Rosnowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Różewo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Rusinowo Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Rusinowie
Rusowo Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Rymań Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Rymań Numer komisji: 2 Sala Wiejska Rymań
Rzecino Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Rzeczyca Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Sadkowo Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Sarbinowo Numer komisji: 5 Biblioteka Publiczna Gminy Mielno, Filia w Sarbinowie
Sępolno Wielkie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Sępolnie Wielkim Filia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Białym Borze
Sianów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1
Sianów Numer komisji: 2 Przedszkole Gminne
Sianów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Sianów Numer komisji: 11 Kino Zorza
Siemczyno Numer komisji: 6 Sala wiejska
Siemyśl Numer komisji: 2 Dom Kultury w Siemyślu
Skibno Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Sławęcin Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Sławno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 3
Sławno Numer komisji: 2 Urząd Miejski
Sławno Numer komisji: 3 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie
Sławno Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. M. Grzegorzewskiej
Sławno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1
Sławno Numer komisji: 6 Szpital Powiatowy w Sławnie
Sławoborze Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury
Sławoborze Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy
Sławoborze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Sławsko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Sławsku
Słonowice Numer komisji: 2 Świetlica
Słowino Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Smardzko Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Smardzku
Sokoliniec Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Sokolińcu
Spore Numer komisji: 2 Budynek po byłej Szkole Filialnej w Sporem
Staniewice Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Staniewicach
Stanomino Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Stanominie
Stare Bielice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Starych Bielicach
Stare Borne Numer komisji: 10 Zakład Karny w Starem Bornem
Stare Worowo Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Stary Borek Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Starym Borku
Stary Chwalim Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Stary Jarosław Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska
Strączno Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Strzekęcino Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Sucha Koszalińska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Suliszewo Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Suliszewo Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska w Suliszewie
Szczecinek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 7
Szczecinek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 7
Szczecinek Numer komisji: 3 Przedszkole U Cioci Gosi
Szczecinek Numer komisji: 4 Przedszkole Tęcza
Szczecinek Numer komisji: 5 Zespół Szkół Technicznych
Szczecinek Numer komisji: 6 Zespół Szkół Technicznych
Szczecinek Numer komisji: 7 Zespół Szkół
Szczecinek Numer komisji: 8 Zespół Szkół
Szczecinek Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4
Szczecinek Numer komisji: 10 INTERNAT Zespołu Szkół Nr 2
Szczecinek Numer komisji: 11 INTERNAT Zespołu Szkół Nr 2
Szczecinek Numer komisji: 12 Centrum Organizacji Pozarządowych
Szczecinek Numer komisji: 13 Szkoła Muzyczna
Szczecinek Numer komisji: 14 Samorządowa Agencja Promocji i Kultury
Szczecinek Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 6
Szczecinek Numer komisji: 16 Przedszkole Słoneczko
Szczecinek Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 6
Szczecinek Numer komisji: 18 Przedszkole Krasnoludek
Szczecinek Numer komisji: 19 Spółdzielczy Dom Kultury
Szczecinek Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 1
Szczecinek Numer komisji: 21 Przedszkole Miś
Szczecinek Numer komisji: 22 Szpital w Szczecinku Sp. z o. o. ul. Kościuszki 38
Szczecinek Numer komisji: 23 Zakład Karny w Czarnem Oddział Zewnętrzny w Szczecinku, ul. Boh. Warszawy 42A
Szczecinek Numer komisji: 24 Patronka Sp. z o. o. w Szczecinku ul. Lelewela 15
Szczeglino Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Szwecja Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Świdwin Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (nowy budynek)
Świdwin Numer komisji: 2 Hala Sportowa przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1
Świdwin Numer komisji: 3 Publiczne Przedszkole nr 1
Świdwin Numer komisji: 4 Świdwiński Ośrodek Kultury
Świdwin Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
Świdwin Numer komisji: 6 ul. Wojska Polskiego 14 (budynek dawnej Szkoły Zawodowej)
Świdwin Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. E. Gierczak w Świdwinie
Świdwin Numer komisji: 7 Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego
Świdwin Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Świemino Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie
Świerczyna Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Świeszyno Numer komisji: 1 Multimedialne Centrum Kultury e-Eureka Biblioteka Publiczna
Święciechów Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Toporzyk Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Toporzyku
Tuczno Numer komisji: 1 Hol Szkoły Podstawowej
Tuczno Numer komisji: 6 Gminny Ośrodek Kultury
Turowo Numer komisji: 5 Środowiskowy Dom Samopomocy w Turowie
Tychowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza
Tychowo Numer komisji: 4 Urząd Miejski w Tychowie
Tymień Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Tymieniu
Ustronie Morskie Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim
Wałcz Numer komisji: 1 Zespół Szkół nr 4 - RCKU
Wałcz Numer komisji: 2 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o. o.
Wałcz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 4
Wałcz Numer komisji: 4 Przedszkole nr 9
Wałcz Numer komisji: 5 Przedszkole nr 6
Wałcz Numer komisji: 6 Wałeckie Centrum Kultury
Wałcz Numer komisji: 7 Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi
Wałcz Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 1
Wałcz Numer komisji: 9 Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Wałcz Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 5
Wałcz Numer komisji: 11 Przedszkole nr 8
Wałcz Numer komisji: 12 107 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ
Wałcz Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej
Warnino Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Warszkowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Warszkowie
Wartkowo Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Wiekowice Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Wierciszewo Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Wierzchowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Wierzchowie
Wierzchowo Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Wierzchowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Wierzchowo Numer komisji: 4 Sala Wiejska Lasek Arkoński
Wierzchowo Numer komisji: 5 Zakład Karny w Wierzchowie
Witankowo Numer komisji: 5 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Włościbórz Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej we Włościborzu
Wołowe Lasy Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Wrześnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa we Wrześnicy
Wrzosowo Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Wyszebórz Numer komisji: 7 Klub Wiejski
Wyszewo Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury
Zamęcin Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Zarańsko Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Zarańsku
Zdbowo Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Zegrze Pomorskie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Zieleniewo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Zieleniewie
Zieleniewo Numer komisji: 3 Biblioteka Gminna
Złocieniec Numer komisji: 1 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o.
Złocieniec Numer komisji: 2 Przedszkole
Złocieniec Numer komisji: 3 Szkola Podstawowa nr 1
Złocieniec Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Złocieniec Numer komisji: 5 Biblioteka Publiczna
Złocieniec Numer komisji: 6 Spółdzielnia Mieszkaniowa Postęp
Złocieniec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1
Złocieniec Numer komisji: 8 Sala Widowiskowa
Złocieniec Numer komisji: 9 Urząd Miejski
Złocieniec Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 3
Złocieniec Numer komisji: 16 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSWiA
Żółtnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Żółtnicy
Żukowo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Żukowie
Żydowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Żydowo Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej w Żydowie

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!